Altıeylül Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 266 249 33 84 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Gümüşçeşme Mahallesi Vehbi Bolak Caddesi No 63/A Cumhuriyet İlkokulu Yanı ALTIEYLÜL///BALIKESİR adresinde bulunan Altıeylül Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 88 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

BALIKESİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için BALIKESİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Altıeylül Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 266 249 33 84
0 266 245 89 36
Gümüşçeşme Mahallesi Vehbi Bolak Caddesi No 63/A Cumhuriyet İlkokulu Yanı ALTIEYLÜL///BALIKESİR

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi Başarıları: Gerçekleştirmiş olduğumuz onbinlerce kurs sayesinde; kursiyerlerimizin hem mesleki gelişimlerini sağlıyor hem de sosyal ve kültürel alanda onların bilgi ve beceri kazanmaları konusunda özverili bir çalışma yürütüyoruz.

Altıeylül Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Şekillendirmeci 21.10.2019 13.04.2020 Türkiye Sakatlar Derneği Sanat Atölyesi / Pzts-Salı-Çarş (10.00-14.20) - 14.30-15.50
    21.10.2019 01.06.2020 Türkiye Sakatlar Derneği Sanat Atölyesi / Pzts(10-14.20)-Salı-Çarş-Perş-Cuma(10.00-12.10)
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Müşteri Hizmetleri Temsilcisi 21.11.2019 20.02.2020 Metis Bilgisayar Sistemleri A.Ş./Hafta İçi Hergün/09:00-17:00
    2.12.2019 2.03.2020 Metis Bilgisayar Sisteleri A.Ş.-Hafta İçi Hergün-09:00-17:45
    5.12.2019 5.03.2020 Metis Bilgisayar A.Ş-Hafta İçi Hergün-09:00-17.45-(8 Saat)
    9.12.2019 23.12.2019 Metsi Bilgisayar A.Ş.-Hafta İçi Hergün-09:00-17:45-(8 Saat)
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Budama 2.12.2019 17.12.2019 Orhanlı Krsal Mahallesi-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21:30-(5 Saat)
    17.02.2020 3.03.2020 Aliağa Köyü-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21:30
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 21.10.2019 15.11.2019 Merkez Bina-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-18.00-21.30
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 21.10.2019 25.12.2019 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 09.30-12.20
    21.10.2019 25.12.2019 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 13.30-16.20
    2.01.2020 12.03.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 13.30-16.20
    2.01.2020 12.03.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 09.30-12.20
    3.02.2020 20.04.2020 Merkez Bina/Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe/13.30-16.:30
    3.02.2020 30.03.2020 Merkez Bina/Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe/18:00-21.30
    16.03.2020 13.05.2020 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş - Cuma / 13.30-16.20
    16.03.2020 13.05.2020 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş - Cuma / 09.30-12.20
    Temel Robotik ve Kodlama 15.10.2019 31.10.2019 Kurtdereli Mtal/Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-(17.40-21.30)--(5 Saat)
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 26.03.2020 4.06.2020 Mehmet Vehbi Bolak Mtal/Perşembe-(13.45-17.05)-Cumartesi-(09:00-12:20)
    Standart Türk Klâvyesi 5.12.2019 21.03.2020 Mehmet Vehbi Bolak Mtal/Perşembe-15:30-18:30-(4 Saat)-Cumartesi Günleri-09:00-13:30-(Günlük 6 Saat)
    15.02.2020 26.04.2020 Merkez Bina-Cumartesi-09:00-12:30-Pazar-10:00-13:00
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 6.12.2019 4.03.2020 Merkez Bina /Pzts- Salı-Çarş-Perş-Cuma / 09.00 - 11.50
    15.01.2020 26.03.2020 Merkez Bina / Pzts-Salı-Çarş-Perş-Cuma / 13.05-16.45
    5.03.2020 1.06.2020 Merkez Bina /Pzts-Salı-Çarş-Perş-Cuma / 09.00-11.50
    Çocuk Bakım Elemanı 04.11.2019 15.05.2020 Merkez Bina / Pzts-Salı-Çarş-Perş-Cuma / 09.00-14.50
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler 21.10.2019 16.06.2020 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş-Cuma / 13.30-16.20
    21.10.2019 16.06.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 09.30-12.20
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 24.10.2019 11.04.2020 Balıkesir Gençlik Merkezi / Perş-Cuma( 16.00-18.50) - Cmts (13.00-15.50)
    23.10.2019 16.04.2020 Balıkesir Gençlik Merkezi / Çarş-Perş-Cuma/16.00-18.50
    Basit Nakış İğne Teknikleri 3.02.2020 20.04.2020 Güzel Sanatlar Derneği / Pzts - Salı / 09.00-15.20
    26.02.2020 22.04.2020 Paşaköy Mh. / Salı-Çarş-Perş / 09.00 - 14.50
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 21.10.2019 02.03.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 13.30 - 16.20
    Dekoratif Ahşap Süsleme 21.10.2019 31.03.2020 Merkez Bina /Pzts- Salı / 13.00 - 16.40
    Ebru 21.10.2019 16.03.2020 Balıkesir Gençlik Merkezi / Pzts / 11.00-16.50
    9.01.2020 3.04.2020 Altıeylül Toplum Ryh Sağlığı Merkezi Perşembe-Cuma 09:00-15:40
    Elde Türk İşi Yapımı 22.10.2019 28.04.2020 Merkez Bina / Salı/ 08.30-15.20
    Elde Türk İşlemeleri 22.10.2019 18.03.2020 Merkez Bina / Salı-Çarş-Perş-Cuma / 08.50-12.30
    22.10.2019 07.05.2020 Merkez Bina / Salı-Çarş-Perş / 13.00-16.40
    Geleneksel El Nakışları 23.10.2019 02.04.2020 Merkez Bina / Çarş-Perş-Cuma / 09.00-13.20
    Keçe Aksesuarları Yapımı 27.01.2020 7.04.2020 Kırımlılar Derneği / Pzts-Salı/ 09.30-16.20
    Makrame Örgü Yapma 16.10.2019 10.06.2020 Merkez Bina / Çarş(10.00-16.40) / Cuma (08.30-11.20)
    Motif Çizim Teknikleri 22.10.2019 12.05.2020 Balıkesir Gençlik Merkezi / Salı-Çarş / 09.00-14.10
    Takı Yapım Teknikleri 31.10.2019 15.05.2020 Merkez Bina / Perş - Cuma / 13.00-16.40
    21.10.2019 01.04.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş / 13.30 - 16.20
    11.12.2019 19.02.2020 Obider / Pzts-Çarş-Cuma / 09.00-15.20
    2.03.2020 1.06.2020 Obider / Pzts-Salı-Çarş/ 09.00-15.20
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 11.12.2019 22.04.2020 Alzheimer Derneği / Çarş / 09.00 - 15.50
    17.02.2020 22.06.2020 Merkez Bina /Pzts/ 09.00-15.50
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 21.10.2019 01.04.2020 Algem / Pzts-Salı-Çarş - Perş - Cuma / 09.30-12.20
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    2-6 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 19.02.2020 10.06.2020 Merkez Binamız Çarşamba 18:00-20:50
    6-12 Yaş Çocuk Ceket Dikimi 4.03.2020 12.06.2020 Merkez Binamız Çarş-Perş-Cuma 08:30-12:110
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 18.02.2020 9.06.2020 Merkez Binamız Salı 09:40-16:10
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 16.09.2019 15.11.2019 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş / 13.30 - 16.20
    16.09.2019 14.11.2019 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş / 09.30-12.20
    9.01.2020 8.05.2020 Hüma Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Perşembe-Cuma 09:15-13:15
    Hazır Giyim Makinelerinde Geliştirme ve Uyum Kursu 3.03.2020 5.05.2020 Aliağa Mahallesi Salı 09:00-15:20
    Kadın Jean Pantolon Dikimi 22.02.2020 20.06.2020 Orhanlı Mahallesi Cuma 08:30-14:40 Cumartesi 09:00-15:00
    Kadın Manto-Kaban Dikimi 9.03.2020 16.06.2020 Merkez Binamız Pazartesi-Salı 08:30-12:10
    Kadın Temel Etek Dikimi 7.01.2020 5.05.2020 Ovaköy Mahallesi Ptesi Salı 09:30-15:40
    Overlok Makineci 9.01.2020 3.04.2020 Merkez Binamız Perşembe-Cuma 09:00-12:10
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 22.11.2019 22.11.2019 Yarış Ortaokulu-Cuma Günü-09.00-17:00-(8 Saat)
    4.12.2019 5.12.2019 Hüma Hatun Mtal-Çarşamba-Perşembe-12:30-17:30-(6 Saat)
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tırnak Süsleme 22.02.2020 4.04.2020 Fahri Kiraz Mtal / Cmts/ 09.00-15.20
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı 3.02.2020 24.02.2020 Hasan Basri Çantay İlkokulu-Hafta İçi Hergün- 12:00-13:30-(2 Saat)
    9.02.2020 29.03.2020 General Kemal Ortaokulu-Pazar Günleri-11:00-13:40-(4 Saat)
    25.02.2020 17.03.2020 Hasan Basri Çantay İlkokulu-Hafta İçi Hergün-12:00-13:30-(2 Saat)
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Sürü Yönetimi Elemanı 17.02.2020 23.03.2020 Karaman Köy/Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21:30
    17.02.2020 23.03.2020 Dallımandıra Köyü-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21:30
    9.03.2020 31.03.2020 Kozören Kırsal Mahallesi-Haftaiçi Hergün-18:00-22:00
    Süt Sığırı Yetiştiricisi 2.03.2020 13.03.2020 Bayat Kırsal Mahallesi-Hafta İçi Hergün-09:00-16:00-(8 Saat)
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 10.12.2019 24.03.2020 Hasan Basri Çantay Erkek Yurdu / Salı / 18.00-20.10
    11.12.2019 15.01.2020 Kadem / Çarş-Cuma / 19.00-21.50
    6.12.2019 21.01.2020 Mimar Sinan Mtal / Salı-Cuma / 19.00-21.10
    11.12.2019 2.01.2020 Algem / Çarş - Perş - Cuma / 13.30 - 16.20
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 5.03.2020 14.04.2020 Kara Kuvvetleri Bakım Okulu Salı-Perşembe 18:00-21:40
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 19.11.2019 19.03.2020 Gop Askeri Lojmanlar Sitesi Salı-Perşembe 19:00-20:20
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 9.12.2019 15.02.2020 Kadem / Pzts-Çarş ( 19.00 - 20.20 ) - Cmts ( 12.30 - 14.20 )
    9.03.2020 21.05.2020 Pamukçu İmam Hatip Ortaokulu / Pzts-Çarş-Perş / 15.30-16.50
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 04.11.2019 09.03.2020 Altıeylül Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü-Pazartesi-Çarşamba-Cuma-10:00-12:00-(3 Saat)-Kurs Alanları:Temel Spor Becerileri Ve Etkili Ders Çalışma
    04.11.2019 20.04.2020 Altıeylül Gençlik Ve Spor Müdürlüğü-Pazartesi-Çarşamba-Cuma-15:30-17:00-(2 Saat) Kurs Alanları: Temel Spor Becerileri-Etkili Ve Verimli Ders Çalışma
    04.11.2019 20.04.2020 Altıeylül Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü-Pazartesi-Çarşamba-Cuma-(3 Saat)-Kıurs Alanları: Temel Spor Becerileri Ve Etkili Ders Çalışma
    3.02.2020 13.05.2020 Kadriye Kemal Gürel / Pzts-Çarş(Resim) - Perş(Drama) - 10.45-12.55
    20.02.2020 28.05.2020 Ayşebacı Köyü Şehit İsa Yavaş İlkokulu / Pzts (Verimli D.Ç.) / Çarş-Perş (Halk Oy.) 14.50-17.00
    18.02.2020 30.03.2020 Kadriye Kemal Gürel İlkokulu Halk Oy.-Drama (Cuma)/10.00-12.50
    24.02.2020 3.04.2020 Kadriye Kemal Gürel İlkokulu Halk Oy.-Drama (Cuma)/10.00-12.50
    Türk İşaret Dili 14.12.2019 15.03.2020 Kadem / Cmts-Pazar / 11.30-15.10
    13.03.2020 8.05.2020 Algem / Salı - Çarş - Cuma / 09.30-13.10
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) İle Dik İşleme Geliştirme ve Uyum Eğitimi 25.11.2019 12.12.2019 Mimar Sinan Mtal-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21:30-(5 Saat)
    CNC Tornada Programlama (FANUC) Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 25.11.2019 18.12.2019 Mimar Sinan Eml/Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe/18.00--21.30
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Montaj 27.01.2020 31.01.2020 Balıkesir Osb/Çağsan Merdiven Firması-Hafta İçi Hergün-09.00-17:00-(8 Saat)
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ön Muhasebe 3.02.2020 28.05.2020 Merkez Bina/Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-08:30-13:00-(6 Saat)
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 25.10.2019 11.04.2020 Balıkesir Gençlik Merkezi Cuma 16:00-18:50 Cumartesi 10:00-12:50
    22.10.2019 11.03.2020 Kara Kuvvetleri Bakım Okulu Salı-Çarş 18:00-20:10 Perşembe 18:00-20:50
    9.12.2019 29.04.2020 Kadem / Pzts ( 19.00-21.50) - Çarş-Perş ( 19.00-21.10)
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 22.10.2019 02.07.2020 Merkez Binamız Salı-Çarş-Perşembe 18:00-20:10
    Drama 18.02.2020 12.05.2020 Necatibey Eğitim Fakültesi 103 Nolu Derslik Salı-Cuma 17:00-20:40
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 23.10.2019 31.03.2020 Salı-Çarş 16:00-18:50 Cumartesi 13:00-15:50
    Kudüm Eğitimi 05.11.2019 04.02.2020 Alzheimer Derneği Salı-Perşembe 09:40-15:50
    Org Eğitimi 4.02.2020 9.06.2020 Ömer Faruk Bol İmam Hatip Ortaokulu Salı-Perşembe 15:30-17:40
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 21.10.2019 21.03.2020 Pamukçu İlkokulu Ptesi-Salı-Çarş-Perş-Cuma-Cmtesi 14:30-15:50
    21.10.2019 21.03.2020 Pamukçu Ortaokulu Ptesi-Salı-Çarş-Perş-Cuma-Cumtesi 16:00-17:20
    22.10.2019 08.04.2020 Kara Kuvvetleri Bakım Okulu Salı 18:00-20:50 Çarş-Perş 18:00-20:10
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi Erkek Oyunları 23.10.2019 25.03.2020 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Çarşamba 16:00-18:50 Cumartesi-Pazar 13:00-15:50
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi Kadın Oyunları 23.10.2019 03.06.2020 Fahri Kiraz Mtal Çarş-Cuma 15:30-18:20
    25.10.2019 22.03.2020 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Cuma 16:00-18:50 Cumartesi-Pazar 10:00-12:50
    24.10.2019 30.05.2020 Hüma Hatun Mtal Perşembe 15:30-18:20 Cumartesi 12:00-14:40
    Türk Sanat Müziği Nihavent Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 25.11.2019 9.03.2020 Merkez Binamız Ptesi-Salı 17:30-19:40
    Türk Sanat Müziği Segâh Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 11.03.2020 27.05.2020 Çarşamba 12:40-17:30
    Uygulamalı Tiyatro 25.11.2019 11.06.2020 Balıkesir Sanat Merkezi Salonu Pazartesi-Perşembe 16:00-18:50
    27.11.2019 12.06.2020 Balıkesir Sanat Merkezi Salonu Çarşamba-Cuma 16:00-18:50
    25.11.2019 11.06.2020 Balıkesir Sanat Merkezi Salonu Ptesi-Perşembe 11:50-14:40
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 14.02.2020 14.02.2020 Merkez Bina / Cuma / 09.00 - 12.40
    13.03.2020 13.03.2020 Merkez Bina /Cuma/ 09.00-12.40
    Okuma-Yazma II. Kademe 21.10.2019 18.03.2020 Algem / Pzts (09.30-12.20)- Salı - Çaş(09.30-11.40)
    04.11.2019 13.01.2020 Merkez Bina /Pzts-Salı-Çarş-Perş / 09.00-12.40
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 29.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina / Cuma / 09.00-12.40
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 6.01.2020 10.03.2020 Mühimmat Komutanlığı / Pzts-Salı / 09.00-12.40
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 13.03.2020 8.05.2020 Merkez Bina / Cuma ( 17.30-20.20 ) / Cmts ( 10.00 - 14.20 )
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 3.03.2020 10.04.2020 Merkez Bina-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-18.00-21.30-(5 Saat)
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 26.10.2019 26.10.2019 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    30.11.2019 30.11.2019 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    14.12.2019 14.12.2019 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    17.12.2019 17.12.2019 Balıkesir Osb/Sarıbekir Ambalaj A.Ş.-Salı Günü-09.00-17.00
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    25.01.2020 25.01.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    15.02.2020 15.02.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    29.02.2020 29.02.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    14.03.2020 14.03.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    21.03.2020 21.03.2020 Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi/Şahlan Plastik/Cumartesi Günü/10.00-16:00-(8 Saat)
    28.03.2020 28.03.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    4.04.2020 4.04.2020 Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi/Şahlan Plastik/Cumartesi Günü/10.00-16:00-(8 Saat)
    4.04.2020 4.04.2020 Merkez Bina/Cumartesi/10.00--16.00
    İlk Yardım 16.12.2019 24.12.2019 Balıkesir Emekli Astsubaylar Derneği-Pazartesi-Salı-18:00-21:00
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gravür 3.02.2020 9.06.2020 Plevne Mah. Şehit Birol Koç Mah. No:20 Ptesi-Salı-Çarş- 12:30-16:10
    Kumlama Tekniği İle Resim 6.02.2020 20.03.2020 Plevne Mah. Şehit Birol Koç Cad.No: 20 Perşembe-Cuma 12:45-14:55
    25.02.2020 28.04.2020 Alzheimer Derneği Salı 12:00-15:10
    3.03.2020 5.05.2020 Alzheimer Derneği Salı 12:00-15:10
    Sanatsal Mozaik 04.11.2019 15.06.2020 Altıeylül Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Ptesi 09:30-15:40 Çarşamba 13:30-15:40
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dart Başlangıç Düzeyi 24.10.2019 15.05.2020 Plevne O.O-Perşembe-Cuma-15.15-17.30
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 04.11.2019 21.05.2020 Balıklı Ortaokulu-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-15:30-18:30-(4 Saat)
    Koşarak Oryantiring Küçükler 19.10.2019 25.04.2020 General Kemal O.O-Perşembe-(15.30-17.00)-Cumartesi-Pazar-(09.30--12.30)
    2.12.2019 21.05.2020 Hatice Fahriye Eğinlioğlu İ.O-Pazartesi-Salı-Perşembe-10.00-12:10
    7.12.2019 17.05.2020 Burhan Erdayı İlkokulu-Cumartesi-Pazar-(1.Grup: 10:00-11:20)-(2 .Grup:11:30-13:00)
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 14.10.2019 13.03.2020 Cumhuriyet Ortaokulu-Pazartesi-Çarşamba-Cuma-13:00-16:00
    Muay Thai (Mavi Kuşak) 2.03.2020 29.05.2020 Mimar Sinan Eml/Pazartesi-(17:00-1830)-Perşembe-Cuma-(17:00-19:10)-Cumartesi-Pazar-(09:30-12:20)
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 21.10.2019 15.06.2020 Kadriye Kemal Gürel İ.O-Pazartesi Günü 2/D Sınıfı-10:00-12:00
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 15.10.2019 02.05.2020 100. Yıl Mtal/Salı-(17:00-19.25)-Cumartesi-(10:00-12:25)
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 04.11.2019 26.02.2020 Altıeylül Toplum Ryh Sağlığı Merkezi Ptesi 09:30-12:20 Çarş-Cuma 09:30-11:40
    Step-Aerobik Eğitimi Step 05.11.2019 05.05.2020 9uncu Ana Jet Üs Komutanlığı-Salı-Perşembe-18:00-20:00
    Taekwondo Beyaz Kuşak 14.10.2019 09.03.2020 Gop İlkokulu/Pazartesi-Çarşamba-Cuma/11:00-13:00
    16.10.2019 09.03.2020 Gop İlkokulu/Pazartesi-Çarşamba-Cuma/11:00-13:00
    04.11.2019 27.05.2020 Gop İlkokulu-Pazartesi-Çarşamba-11.00-13.00
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 04.11.2019 08.06.2020 Altıeylül Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Batik Tesisleri-Hafta İçi Hergün-10.00-12.00
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Aşılama 3.03.2020 6.04.2020 Merkez Bina-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-13:30-16.30
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 3.02.2020 18.02.2020 9uncu Ana Jet Üs Komutanlığı-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-18:00-21.30-(5 Saat)
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İngilizce A1 Seviyesi 13.12.2019 13.03.2020 Tügva / Cuma (12.00-15.40) - Cmts (11.00-14.40)
    16.03.2020 27.04.2020 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş -Cuma / 09.30-12.20
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 21.10.2019 31.12.2019 Algem / Pzts - Salı - Çarş - Perş-Cuma / 09.30-12.40
    2.12.2019 17.02.2020 Merkez Bina /Pzts- Salı-Çarş-Perş / 09.00-12.40
    17.01.2020 19.03.2020 Mavi At Cafe Ptesi-Salı-Çarş-Perş-Cuma 09:00-11:50
    Pastacı Çırağı 21.10.2019 11.12.2019 Algem / Pzts- Salı- Çarş - Perş - Cuma / 13.30-16.20
    22.10.2019 11.02.2020 Merkez Bina / Pzts - Salı/ 13.00-16.40
    17.01.2020 16.03.2020 Mavi At Cafe Ptesi-Salı-Çarş-Perş-Cuma 12:00-14:10