Anamur Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0324 814 13 85 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Akarca Mahallesi adresinde bulunan Anamur Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 80 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Anamur Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

MERSİN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için MERSİN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Anamur Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0324 814 13 85
0324 816 70 37
Akarca Mahallesi

Anamur Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Anamur Halk Eğitim Merkezi Başarıları: .

Anamur Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 18.11.2019 17.03.2020 Göktaş Mah. Mhp İlçe Teşkilatı Karşısı
    Ahşap Şekillendirmeci 11.11.2019 25.07.2020 Akdeniz Mahallesi Kültür Merkezi
    2.01.2020 24.03.2020 Yıldız Düğün Salonu
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çilek Yetiştiriciliği 22.02.2020 5.07.2020 Anamur T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 4.12.2019 31.12.2019 Ana Bina
    4.12.2019 24.01.2020 Ana Bina
    4.12.2019 30.01.2020 Ana Bina
    3.02.2020 30.03.2020 Ana Bina
    13.02.2020 30.03.2020 Ana Bina
    Bilgisayarsız Temel Robotik ve Kodlama 10.02.2020 4.05.2020 Akdeniz İlkokulu Pazartesi- Salı-Cuma
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 25.11.2019 10.04.2020 Ana Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 26.11.2019 31.12.2019 Ana Bina
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler 03.07.2019 26.10.2019 Ana Bina
    Çocukla İletişim 7.01.2020 17.02.2020 Ana Bina
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 10.02.2020 24.03.2020 İskele Mah. Askeri Lojmanların Arka Sokak
    17.02.2020 31.03.2020 Akdeniz Mahallesi Şener Caddesi Camii Arkası
    10.02.2020 24.03.2020 Saray Mah. Chp Binası Ön Sokak
    10.02.2020 24.03.2020 Esentepe Mah. 117. Sokak No:4 Acal Kuzeyi
    10.02.2020 24.03.2020 İskele Mah. 82 Yalçınkayalar Yanı
    Basit Nakış İğne Teknikleri 18.11.2019 27.12.2019 İskele Mah. 1729. Sokak Havuzlu Site C Blok No:5
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 17.12.2019 7.02.2020 İskele Mah. Eski Gündoğmuş Kafe Yeri
    17.12.2019 7.02.2020 Güzelyurt Mah. Doğan Sitesi 7/A
    17.12.2019 7.02.2020 Saray Mah. Chp Binası Yanı
    17.12.2019 7.02.2020 Esentepe Mah. Cumhuriyet Anadolu Lisesi Üstü
    23.12.2019 13.02.2020 Gerçebahşiş Yenimahalle İlkokulu
    24.12.2019 14.02.2020 Akdeniz Mahallesi Akdeniz Cami Altı
    El Yapımı Sabun Üretimi 18.11.2019 19.02.2020 Yeşilyurt Mahallesi
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 20.12.2019 14.04.2020 Ana Bina
    22.01.2020 29.06.2020 Saray Mah. Esnaf Kefalet Üzeri
    22.01.2020 29.06.2020 Göçmenler Mah
    22.01.2020 29.06.2020 Yalıevleri Mah
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Ahşap Boyamayla Ürün Yapma 16.12.2019 30.09.2020 Güleç Mahallesi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 23.07.2019 11.05.2020 Güleç Mahallesi
    Hesap İşi 2.01.2020 10.03.2020 İskele Mah. 1729. Sokak No:5
    Kırkyama 25.11.2019 17.01.2020 Boğuntu Mahallesi
    13.01.2020 24.03.2020 Sağlık Mahallesi Avukatlar Sitesi
    3.02.2020 20.03.2020 Boğuntu Köyü
    3.02.2020 26.03.2020 Boğuntu Köyü
    10.02.2020 2.04.2020 Boğuntu Köyü
    Makrame Nazarlık Yapma 11.09.2019 11.10.2019 Ana Bina
    Oyalar 18.11.2019 3.02.2020 Yeşilyurt Mah. 414 Sok. No:50 Daire:1
    10.02.2020 27.04.2020 Yeşilyurt Mah. Kıbrıs İlkokulu Çaprazı Reklamcı Üstü
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 18.11.2019 17.12.2019 Saray Mah. Chp Binası Ön Sokağı
    18.11.2019 17.12.2019 Yalıevleri Mahallesi
    18.11.2019 17.12.2019 Güzelyurt Mahallesi
    18.11.2019 17.12.2019 Esentepe Mahallesi Acal Karşısı
    25.11.2019 24.12.2019 Akdeniz Mahallesi Şener Cad.
    20.02.2020 30.03.2020 Yeşilyurt Mh
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık 21.08.2019 17.12.2019 Gençlik Merkezi
    21.08.2019 28.10.2019 Gençlik Merkezi
    28.11.2019 13.02.2020 Ana Bina
    28.11.2019 2.03.2020 Ana Bina
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 23.09.2019 23.06.2020 Ana Bina
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 304
    23.09.2019 19.06.2020 Ana Bina
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 402
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 301
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 302
    23.09.2019 14.12.2019 Ana Bina Knf
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 405
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 404
    22.09.2019 01.02.2020 Ana Bina 401
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 403
    23.09.2019 17.06.2020 Ana Bina
    22.09.2019 15.11.2019 Ana Bina 303
    16.11.2019 5.01.2020 Ana Bina
    5.01.2020 14.03.2020 Ana Bina
    5.01.2020 7.03.2020 Ana Bina
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 08.09.2019 15.09.2019 Ana Bina
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 16.09.2019 28.03.2020 Ana Bina
    21.09.2019 05.09.2020 Ana Bina
    16.09.2019 09.05.2020 Ana Bina
    21.09.2019 09.05.2020 Ana Bina
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 13.01.2020 6.04.2020 Güzelyurt Mah Eva Petrol Arkası
    13.01.2020 6.04.2020 Göktaş Mah
    13.01.2020 6.04.2020 Fatih Mahallesi
    13.01.2020 6.04.2020 Yıldız Düğün Salonu Yanı
    13.01.2020 6.04.2020 Akarca Mah
    13.01.2020 6.04.2020 Ören Toki Konutları
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 6.01.2020 22.02.2020 Sarıağaç Muhtarlık Binası
    24.02.2020 13.04.2020 Ormancık Köy Konağı
    Sürü Yönetimi Elemanı 18.11.2019 23.12.2019 Ana Bina
  • İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Orman ve Kırsal Alan Yangınlarına Müdahale 13.11.2019 18.12.2019 Anamur İtfaiye
    5.02.2020 12.03.2020 Orman İşletme Gen
    Yangın Eğitimi Kurs Programı 19.11.2019 22.12.2019 Anamur İtfaiye
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Anadolu ve Türk Kültürü 20.01.2020 30.01.2020 Kredi Yurtlar Kurumu
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 17.02.2020 8.04.2020 Ana Bina
    Etkili Okur Yazarlık 9.12.2019 13.01.2020 Ana Bina
    12.12.2019 20.01.2020 Ana Bina
    Kişisel Gelişim 26.08.2019 16.09.2019 Ana Bina
    25.09.2019 12.12.2019 Ana Bina
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Ön Lisans) 16.09.2019 06.03.2021 Ana Bina
    23.09.2019 17.03.2020 Ana Bina
    23.09.2019 03.03.2020 Ana Bina
    23.09.2019 31.03.2020 Ana Bina
    23.09.2019 30.03.2020 Ana Bina
    23.09.2019 12.02.2020 Ana Bina
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 10.02.2020 12.03.2020 Çeltikçi Okulu
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 14.11.2019 13.12.2019 Saçkan Kavsagı Gençlik Merkezi
    Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık 09.09.2019 04.10.2019 Ana Bina 303
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 301
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 101
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 402
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 302
    09.09.2019 30.09.2019 Ana Bina 305
    09.09.2019 04.10.2019 Ana Bina Konferans
    09.09.2019 02.10.2019 Ana Bina 401
    09.09.2019 03.10.2019 Ana Bina 304
    09.09.2019 02.10.2019 Ana Bina 402
    09.09.2019 02.10.2019 Ana Bina 404
    09.09.2019 02.10.2019 Ana Bina 403
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 403
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 404
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 405
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 303
    09.09.2019 01.10.2019 Ana Bina 401
    09.09.2019 04.10.2019 Ana Bina 302
    09.09.2019 02.10.2019 Ana Bina 405
    2.01.2020 1.07.2020 Ana Bina
    4.01.2020 17.05.2020 Ana Bina
    4.01.2020 6.06.2020 Ana Bina
    4.01.2020 30.05.2020 Ana Bina
    Öğrenmeyi Öğrenme 25.11.2019 20.12.2019 Ana Bina
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 21.08.2019 06.09.2019 Ana Bina
    16.09.2019 25.10.2019 Ana Bina 2a
    21.09.2019 11.04.2020 Ana Bina
    17.09.2019 14.10.2019 Ana Bina
    25.09.2019 07.12.2019 Ana Bina
    25.11.2019 26.06.2020 Ana Bina
    25.11.2019 24.06.2020 Ana Bina
    25.11.2019 23.06.2020 Ana Bina
    25.11.2019 29.05.2020 Ana Bina
    25.11.2019 1.06.2020 Ana Bina
    2.12.2019 4.06.2020 Ana Bina
    2.12.2019 21.04.2020 Ana Bina 2a 2. Grup
    2.12.2019 15.06.2020 Ana Bina 2a Şubesi
    4.12.2019 27.05.2020 Hasan Kuş Çarşamba
    4.12.2019 2.06.2020 Salı Hasan Kuş
    4.12.2019 21.05.2020 Hasan Kuş Perşembe
    4.12.2019 22.05.2020 Hasan Kuş Cuma
    4.12.2019 18.05.2020 Ana Bina
    4.12.2019 21.04.2020 Ana Bina
    4.12.2019 14.03.2020 Ana Bina
    7.12.2019 17.05.2020 Hafta Sonu Kıbrıs İlkokulu
    9.12.2019 31.12.2019 15 Temmuz İlkokulu
    7.12.2019 17.05.2020 Ovabasi
    9.12.2019 30.01.2020 Ana Bina
    9.12.2019 16.03.2020 15 Temmuz İlkokulu
    9.12.2019 21.05.2020 Mellec İlkokulu
    9.12.2019 15.06.2020 Evciler
    17.12.2019 30.03.2020 Çeltikçi İlkokulu
    17.12.2019 11.06.2020 Çeltikçi İlkokulu
    17.12.2019 10.06.2020 Çeltikçi İlkokulu
    17.12.2019 12.06.2020 Çeltikçi İlkokulu
    5.01.2020 21.06.2020 Ortaköy 6. Grup
    12.01.2020 7.06.2020 Evciler Kursu
    11.01.2020 17.04.2020 15 Temmuz Milli İrade
    13.01.2020 3.04.2020 Ana Bina
    12.01.2020 19.04.2020 Ana Bina
    31.01.2020 14.04.2020 15 Temmuz
    9.02.2020 14.06.2020 Ana Bina Zehra Marulyalı Pazar
    7.02.2020 12.06.2020 15 Temmuz Cuma
    10.02.2020 15.06.2020 Kıbrıs Pazartesi
    5.02.2020 3.06.2020 Fatih İlkokulu Çarşamba
    11.02.2020 23.06.2020 Hasan Kuş Salı
    17.02.2020 19.06.2020 Ana Sınıfı
    15.02.2020 14.06.2020 Demirören Okulu
    17.02.2020 11.06.2020 Ana Sınıfı
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Egzoz Emisyon Ölçüm Elemanı 16.11.2019 16.11.2019 Türk Petrol
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 03.09.2019 16.12.2019 Ana Bina
    23.12.2019 30.03.2020 Ana Bina
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 19.11.2019 21.04.2020 Ana Bina
    Drama 14.11.2019 24.02.2020 Ana Bina
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 19.02.2020 7.04.2020 Anamur Meslek Yüksek Okulu
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Anamur 2.12.2019 13.11.2020 Ana Bina
    2.12.2019 11.11.2020 Ana Bina
    2.12.2019 4.07.2020 Ana Bina 1 Sınıf
    7.12.2019 22.11.2020 Hafta Sonu Anamur Ortaokulu
    Uygulamalı Tiyatro 12.11.2019 5.05.2020 Ana Bina
    Zihinsel Engelliler Mehter Takımı 15.08.2019 09.01.2020 Güleç Mahallesi
    13.01.2020 5.06.2020 Güleç Mahallesi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.08.2019 26.08.2019 Akarca Mh
    23.09.2019 23.09.2019 Akarca Mh
    9.12.2019 9.12.2019 Ana Bina
    3.01.2020 3.01.2020 Ana Bina
    14.02.2020 14.02.2020 Ana Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 27.08.2019 27.08.2019 Akarca Mh
    24.09.2019 24.09.2019 Akarca Mh
    4.01.2020 4.01.2020 Ana Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 18.09.2019 06.12.2019 Ana Bina
    21.12.2019 8.03.2020 Akdeniz İlkokulu
    6.01.2020 27.03.2020 Göçmenler Mah. Ferah Sitesi
    10.02.2020 8.05.2020 Akarca Mah. Şükrü Köymen İlkokulu Civarı
    10.02.2020 20.03.2020 Akarca Mah. Şükrü Köymen İlkokulu Civarı
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 20.09.2019 09.11.2019 Orman İşletmesi Müdürlüğü
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 17.02.2020 16.03.2020 Akdeniz Sürücü Kursu Yeşilyuırt Mah. Fahri Görgülü Cad. Migros Üstü
    Usta Öğretici Oryantasyon 13.11.2019 19.11.2019 Ana Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 11.09.2019 12.09.2019 Ana Bina
    16.11.2019 16.11.2019 Ana Bina
    3.02.2020 4.02.2020 Ana Bina
    İlk Yardım 19.08.2019 23.08.2019 Anamur Devlet Hastahanesi
    03.09.2019 07.09.2019 Hastane
    24.09.2019 28.09.2019 Anamur Devlet Hastahanesi
    14.11.2019 19.11.2019 Anamur Devlet Hastahanesi
    25.11.2019 29.11.2019 Anamur Devlet Hastahanesi
    9.12.2019 31.12.2019 Anamur Devlet Hastahanesi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 18.11.2019 30.01.2020 Yalıevleri Mahallesi
    Tahrirci/Çinici 3.02.2020 31.03.2020 İskele Mah
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 17.02.2020 21.02.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu A A
    19.02.2020 20.02.2020 Şükrü Köymen Ab
    21.02.2020 24.02.2020 Şükrü Köymen Ac
    19.02.2020 20.02.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu A B
    21.02.2020 24.02.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu A C
    20.02.2020 21.02.2020 Fatih İlkokulu Anasınıfı
    27.02.2020 28.02.2020 Fatih İlkokulu Anasınıfı B
    5.03.2020 6.03.2020 Fatih İlkokulu Ana Sınıfı C
    17.02.2020 18.02.2020 Şükrü Köymen Aa
    17.02.2020 18.02.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu A A
    16.04.2020 17.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu Ana Sınıfı B
    19.02.2020 20.02.2020 Zehra Marulyalı Anaokulu B
    11.05.2020 12.05.2020 Ortaköy Ana Sınıfı A
    15.05.2020 18.05.2020 Ortaköy Ana Sınıfı C
    13.05.2020 14.05.2020 Ortaköy Ab
    17.02.2020 18.02.2020 Zehra Marulyalı Anasınıfı A
    14.04.2020 15.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu Ana Sınıfı A
    28.02.2020 2.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu C
    9.03.2020 10.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu F
    24.02.2020 25.02.2020 Hasan Kuş Anaokulu 1
    26.02.2020 27.02.2020 Hasan Kuş Anaokulu 2
    27.02.2020 2.03.2020 Hasan Kuş Anaokulu 3
    26.02.2020 27.02.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu B
    11.03.2020 12.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu G
    24.02.2020 25.02.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu A
    5.03.2020 6.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu E
    13.03.2020 16.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu H
    3.03.2020 4.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu D
    23.04.2020 27.04.2020 Zehra Marulyalı Anasınıfı A
    21.04.2020 22.04.2020 Anamur Ortaokulu Anaokulu A
    21.04.2020 22.04.2020 Anamur Ortaokulu Ana Sınıfı B
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 3.04.2020 14.04.2020 Fatih İlkokulu 3b
    2.04.2020 13.04.2020 Şükrü Köymen 3c
    22.04.2020 27.04.2020 Şükrü Köymen 4a
    12.03.2020 16.03.2020 Şükrü Köymen 2b
    4.03.2020 6.03.2020 Şükrü Köymen 1c
    20.04.2020 22.04.2020 Fatih İlkokulu 3d
    12.03.2020 16.03.2020 Fatih İlkokulu 2a
    25.03.2020 27.03.2020 Fatih İlkokulu 2d
    29.04.2020 4.05.2020 Fatih İlkokulu 4b
    30.03.2020 1.04.2020 Şükrü Köymen 3b
    15.04.2020 17.04.2020 Fatih İlkokulu 3c
    5.05.2020 7.05.2020 Fatih İlkokulu 4c
    8.05.2020 12.05.2020 Fatih İlkokulu 4d
    24.04.2020 28.04.2020 Fatih İlkokulu 4a
    9.03.2020 11.03.2020 Şükrü Köymen 2a
    20.02.2020 24.02.2020 Şükrü Köymen 2d
    14.04.2020 16.04.2020 Şükrü Köymen 3d
    17.04.2020 21.04.2020 Şükrü Köymen 3e
    13.05.2020 15.05.2020 Fatih İlkokulu 4e
    25.03.2020 27.03.2020 Şükrü Köymen 3a
    28.04.2020 5.05.2020 Şükrü Köymen 4b
    20.03.2020 24.03.2020 Fatih İlkokulu 2c
    25.02.2020 27.02.2020 Şükrü Köymen 1a
    6.05.2020 8.05.2020 Şükrü Köymen 4c
    11.05.2020 13.05.2020 Şükrü Köymen 4d
    17.03.2020 19.03.2020 Şükrü Köymen 2c
    17.02.2020 19.02.2020 Fatih İlkokulu 1a
    28.02.2020 3.03.2020 Şükrü Köymen 1b
    24.02.2020 26.02.2020 Fatih İlkokulu 1b
    2.03.2020 4.03.2020 Fatih İlkokulu 1c
    17.03.2020 19.03.2020 Fatih İlkokulu 2 B
    9.03.2020 11.03.2020 Fatih İlkokulu 1d
    30.03.2020 1.04.2020 Fatih İlkokulu 3a
    25.03.2020 27.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 2 D
    21.02.2020 25.02.2020 Zehra Marulyalı 1a
    25.03.2020 27.03.2020 Ortaköy İlkokulu 4a
    7.04.2020 16.04.2020 Ortaköy İlkokulu 3b
    30.03.2020 1.04.2020 Ortaköy İlkokulu 4b
    17.03.2020 19.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 2 B
    14.04.2020 16.04.2020 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 3 B
    22.04.2020 27.04.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 3 D
    2.03.2020 4.03.2020 Zehra Marulyalı 3a
    15.05.2020 20.05.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu Öğretmenler
    2.04.2020 13.04.2020 Ortaköy İlkokulu 3a
    7.05.2020 11.05.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 4 C
    27.04.2020 29.04.2020 Ortaköy İlkokulu 1a
    30.04.2020 5.05.2020 Ortaköy 1b
    4.03.2020 6.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 1 C
    21.04.2020 24.04.2020 Ortaköy 2b
    25.02.2020 27.02.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 1 A
    10.04.2020 20.04.2020 Ortaköy İlkokulu 2a
    12.03.2020 16.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 2 A
    5.03.2020 9.03.2020 Zehra Marulyalı 4a
    6.05.2020 8.05.2020 Ortaköy 1c
    28.02.2020 3.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 1-B
    30.03.2020 1.04.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 2 E
    9.03.2020 11.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 1 D
    17.04.2020 21.04.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 3 C
    28.04.2020 30.04.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 4 A
    4.05.2020 6.05.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 4 B
    10.03.2020 12.03.2020 Zehra Marulyalı 4b
    20.03.2020 24.03.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 2 C
    2.04.2020 13.04.2020 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 3 A
    12.05.2020 14.05.2020 Anamur 15 Temmuz Milli İrade İlkokulu 4 D
    26.02.2020 28.02.2020 Zehra Marulyalı 2a
    17.04.2020 21.04.2020 Hasan Kuş 4d
    11.03.2020 13.03.2020 Hasan Kuş 1c
    6.04.2020 8.04.2020 Hasan Kuş 4a
    3.03.2020 5.03.2020 Hasan Kuş 1a
    19.03.2020 23.03.2020 Hasan Kuş 2b
    9.04.2020 13.04.2020 Hasan Kuş 4b
    16.03.2020 18.03.2020 Hasan Kuş 2a
    6.03.2020 10.03.2020 Hasan Kuş 1b
    1.04.2020 3.04.2020 Hasan Kuş 3b
    24.03.2020 26.03.2020 Hasan Kuş 2c
    14.04.2020 16.04.2020 Hasan Kuş 4c
    27.03.2020 31.03.2020 Hasan Kuş 3a
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 24.02.2020 28.02.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10b
    30.03.2020 3.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 12a
    17.02.2020 21.02.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9a
    16.03.2020 20.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10e
    16.03.2020 20.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9e
    23.03.2020 27.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9f
    24.02.2020 28.02.2020 Anamur İmam Hatip Lisesi 1. Grup(9a 9b 9c 10a)
    9.03.2020 13.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9d
    9.03.2020 13.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10d
    20.04.2020 24.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 11c
    9.03.2020 13.03.2020 Anamur İmam Hatip Lisesi
    30.03.2020 3.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 11a
    2.03.2020 6.03.2020 İmam Hatip Lisesi 2. Grup (11a 11b 11c)
    17.02.2020 21.02.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10/A Sınıfı
    24.02.2020 28.02.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9b
    2.03.2020 6.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 9c
    23.03.2020 27.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10f
    2.03.2020 6.03.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10c
    13.04.2020 17.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi
    27.04.2020 30.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 12d
    27.04.2020 30.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 11d
    13.04.2020 17.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 11b
    20.04.2020 24.04.2020 Anamur Anadolu Lisesi 12c
    30.03.2020 3.04.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 11b
    2.03.2020 6.03.2020 Acal 11c
    24.02.2020 28.02.2020 Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi (9d 10a 10b)
    27.04.2020 30.04.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 12a
    9.03.2020 13.03.2020 Acal 11d
    23.03.2020 27.03.2020 Şehit İbrahim Armut Lisesi (12c 12d)
    30.03.2020 3.04.2020 Acal 12b
    2.03.2020 6.03.2020 Acal 9c
    4.05.2020 8.05.2020 Acal 10e
    16.03.2020 20.03.2020 Acal 9e
    2.03.2020 6.03.2020 Fen Lisesi 10c 10d 11a
    13.04.2020 17.04.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 11c
    6.04.2020 10.04.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi Öğretmenler
    2.03.2020 6.03.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 9c
    17.02.2020 21.02.2020 Fen Lisesi 9a 9b 9c
    13.04.2020 17.04.2020 Acal 10b
    11.05.2020 15.05.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 12d
    23.03.2020 27.03.2020 Acal 12a
    9.03.2020 13.03.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 9d
    16.03.2020 20.03.2020 Fen Lisesi 12a 12b
    17.02.2020 21.02.2020 Acal 9a
    17.02.2020 21.02.2020 Acal 11a
    24.02.2020 28.02.2020 Acal 9b
    9.03.2020 13.03.2020 Acal 9d
    16.03.2020 20.03.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 10a-C
    23.03.2020 27.03.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 11a
    30.03.2020 3.04.2020 Acal 10a
    20.04.2020 24.04.2020 Acal 10c
    11.05.2020 15.05.2020 Acal 10f
    23.03.2020 27.03.2020 Acal 9f
    20.04.2020 24.04.2020 Acal 12d
    27.04.2020 30.04.2020 Acal 12e
    17.02.2020 21.02.2020 Ticaret Meslek Lisesi 9a
    13.04.2020 17.04.2020 Acal 12c
    24.02.2020 28.02.2020 Acal 11b
    24.02.2020 28.02.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 9b
    9.03.2020 13.03.2020 Şehit İbrahim Armut Fen Lisesi (11b 11c 11d)
    16.03.2020 20.03.2020 Acal 11e
    27.04.2020 30.04.2020 Acal 10d
    20.04.2020 24.04.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 11d
    4.05.2020 8.05.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi 12c
    2.03.2020 6.03.2020 Valide Sultan 9b
    24.02.2020 28.02.2020 Valide Sultan 9a
    24.02.2020 23.03.2020 Pazartesi Grubu
    26.02.2020 25.03.2020 Çarşamba Grubu
    27.02.2020 26.03.2020 Perşembe Grubu
    9.03.2020 13.03.2020 Valide Sultan 9c
    25.02.2020 24.03.2020 Salı Grubu
    16.03.2020 20.03.2020 10a Yaşlı Bakım
    28.02.2020 27.03.2020 Cuma Grubu
    4.05.2020 8.05.2020 Anamur Anadolu Lisesi 10/A Sınıfı
    23.03.2020 27.03.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 10b
    24.02.2020 28.02.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 9a
    30.03.2020 3.04.2020 Valide Sultan 11a Yiy-İçe
    18.05.2020 22.05.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 12c
    13.04.2020 17.04.2020 Valide Sultan 11a Güzellik
    11.05.2020 15.05.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 12b
    4.05.2020 8.05.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 11c
    2.03.2020 6.03.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 9b
    30.03.2020 3.04.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 10c
    20.04.2020 24.04.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 11b
    18.05.2020 22.05.2020 Valide Sultan 12a Güzellik
    2.03.2020 13.03.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 9c
    27.04.2020 30.04.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 11c
    11.05.2020 15.05.2020 Valide Sultan 12a Hasta Yaşlı
    27.04.2020 30.04.2020 Valide Sultan 11 A Hasta Yaşlı
    4.05.2020 8.05.2020 Vcalide Sultan 2a Çocuk Gel
    23.03.2020 27.03.2020 Valide Sultan 10a Yiy-İçe
    16.03.2020 20.03.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 10
    20.04.2020 24.04.2020 Valide Sultan 11a Çocuk Gelişimi
    13.04.2020 17.04.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi 11a
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 9.03.2020 11.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 6a
    20.02.2020 24.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7b
    25.03.2020 27.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 7d
    17.03.2020 19.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 7b
    17.03.2020 19.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 5a
    4.03.2020 6.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 6b
    17.02.2020 19.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7a
    25.02.2020 27.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7c
    25.03.2020 27.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8a
    28.02.2020 3.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 6a
    2.04.2020 9.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8c
    25.02.2020 27.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5c
    12.03.2020 16.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 7a
    20.03.2020 24.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 7c
    4.05.2020 6.05.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8f
    17.02.2020 19.02.2020 Ortaköy Ortaokulu 8a
    25.02.2020 27.02.2020 Ortaköy Ortaokulu 8c
    15.04.2020 17.04.2020 Zehra Marulyalı 8a
    9.03.2020 11.03.2020 Güzelyurt Ortaokulu 6c
    30.03.2020 1.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 7e
    14.04.2020 16.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8b
    17.04.2020 21.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8c
    17.02.2020 19.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5a
    20.03.2020 24.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8g
    20.02.2020 24.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5b
    12.03.2020 16.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 6b
    9.03.2020 11.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6f
    28.04.2020 30.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8e
    3.04.2020 14.04.2020 Zehra Marulyalı 7b
    20.03.2020 24.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 5b
    20.02.2020 24.02.2020 Güzelyurt Ortaokulu 5b
    20.04.2020 22.04.2020 Zehra Marulyalı 8b
    20.02.2020 24.02.2020 Ortaköy Ortaokulu 8b
    28.02.2020 3.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 7a
    4.03.2020 6.03.2020 Ortaköy Ortaokulu 7b
    18.05.2020 21.05.2020 Fatih İlkokulu Öğretmenler
    25.03.2020 27.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8h
    2.04.2020 13.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8a
    13.03.2020 17.03.2020 Zehra Marulyalı 5a
    12.03.2020 16.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7f
    31.03.2020 2.04.2020 Zehra Marulyalı 7a
    4.03.2020 6.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5e
    17.02.2020 19.02.2020 Güzelyurt Ortaokulu 5a
    28.02.2020 3.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5d
    23.03.2020 25.03.2020 Zehra Marulyalı 6a
    4.03.2020 6.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7d
    9.03.2020 11.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7e
    9.03.2020 11.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5f
    17.03.2020 19.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7g
    25.02.2020 27.02.2020 Güzelyurt Ortaokulu 5c
    17.02.2020 19.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6a
    20.02.2020 24.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6b
    28.02.2020 3.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6d
    20.03.2020 24.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7h
    28.03.2020 1.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8b
    12.03.2020 16.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5g
    17.03.2020 19.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 5h
    22.04.2020 27.04.2020 Güzelyurt Ortaokulu 8d
    4.03.2020 6.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6e
    26.03.2020 30.03.2020 Zehra Marulyalı 6b
    25.02.2020 27.02.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6c
    18.03.2020 20.03.2020 Zehra Marulyalı 5b
    25.03.2020 27.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8f
    28.02.2020 3.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 7d
    12.03.2020 16.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 6g
    17.03.2020 19.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8d
    20.03.2020 24.03.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8e
    1.04.2020 3.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu 8e
    1.04.2020 3.04.2020 Anamur Ortaokulu 8e
    24.02.2020 26.02.2020 Anamur Ortaokulu 6a
    24.02.2020 26.02.2020 Anamur Ortaokulu 5a
    11.03.2020 13.03.2020 Anamur Ortaokulu 5e
    27.02.2020 2.03.2020 Anamur Ortaokulu 6b
    11.03.2020 13.03.2020 Anamur Ortaokulu 6e
    27.02.2020 2.03.2020 Anamur Ortaokulu 5b
    6.03.2020 10.03.2020 Anamur Ortaokulu 5d
    1.04.2020 3.04.2020 Anamur Ortaokulu 7d
    3.03.2020 5.03.2020 Anamur Ortaokulu 6c
    13.04.2020 15.04.2020 Anamur Ortaokulu 7e
    19.03.2020 23.03.2020 Anamur Ortaokulu 7a
    16.03.2020 18.03.2020 Anamur Ortaokulu 6g
    27.03.2020 31.03.2020 Anamur Ortaokulu 7c
    24.03.2020 26.03.2020 Anamur Ortaokulu 7b
    6.03.2020 10.03.2020 Anamur Ortaokulu 6d
    19.03.2020 23.03.2020 Anamur Ortaokulu 8b
    13.04.2020 15.04.2020 Anamur Ortaokulu 8f
    16.03.2020 18.03.2020 Anamur Ortaokulu 8a
    3.03.2020 5.03.2020 Anamur Ortaokulu 5c
    24.03.2020 26.03.2020 Anamur Ortaokulu 8c
    16.04.2020 20.04.2020 Anamur Ortaokulu 7f
    16.04.2020 20.04.2020 Anamur Ortaokulu 8g
    27.03.2020 31.03.2020 Anamur Ortaokulu 8d
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 14.05.2020 18.05.2020 Şükrü Köymen Öğretmenler
    30.03.2020 13.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu Öğretmenler
    20.05.2020 22.05.2020 Ortaköy İlk Ve Ortaokulu Öğretmenler Grubu
    18.05.2020 21.05.2020 Anamur Ticaret Meslek Lisesi İşkur Çalışanı
    13.04.2020 15.04.2020 Vakıfbank Atatürk Ortaokulu Öğretmenler
    28.04.2020 30.04.2020 Zehra Marulyalı Öğretmenler
    1.05.2020 6.05.2020 Zehra Marulyalı Personel
    17.03.2020 19.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu Yetişkinler
    20.03.2020 24.03.2020 Anamur İsmihan Çerçi Anaokulu Veliler
    27.05.2020 29.05.2020 Valide Sultan Öğretmen
    25.05.2020 29.05.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenler
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 21.09.2019 09.02.2020 Anamur İlçe Spor Müd. Kapalı Spor Salonu
    19.10.2019 17.05.2020 Güzelyurt Mh
    Futbol 04.09.2019 11.05.2020 İlçe Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu
    Futbol (10-11 Yaş) 04.09.2019 27.04.2020 İlçe Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Salonu
    Futbol (8-9 Yaş) 04.09.2019 04.04.2020 İlçe Spor Müdürlüğü Kapalı Spor Müdürlüğü
    Karate (Beyaz Kuşak) 16.08.2019 18.01.2020 Ana Bina
    Karate (Sarı Kuşak) 16.08.2019 18.01.2020 Ana Bina
    Muay thai (Beyaz kuşak) 13.01.2020 24.03.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü
    Okçuluk 17.09.2019 11.12.2019 Ana Bina
    18.12.2019 17.10.2020 Ana Bina
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 16.09.2019 06.01.2020 Ana Bina
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 19.11.2019 14.01.2020 Ana Bina
    22.02.2020 12.04.2020 Anamur T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A2 Seviyesi 27.11.2019 10.01.2020 Çeltikçi Mah.
    İngilizce A1 Seviyesi 25.11.2019 19.02.2020 Ana Bina
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Açık Alan Satıcıları Eğitimi 21.08.2019 16.09.2019 Ana Bina
    Aşçı Çırağı 19.11.2019 20.01.2020 Ana Bina
    18.11.2019 20.01.2020 Ana Bina
    Kantin İşletmecisi 27.11.2019 19.01.2020 Ana Bina
    20.01.2020 27.04.2020 Ana Bina
    Mutfak Elemanı 13.01.2020 14.06.2020 Ana Bina
    Servis Komisi 21.08.2019 27.10.2019 Ana Bina