Atakum Halk Eğitim Merkezi 2018-2019 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için (362) 438 52 00 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan Mah.142 Sok. No 5 Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi adresinde bulunan Atakum Halk Eğitim Merkezi 2018-2019 yılı itibariyle 356 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Atakum Halk Eğitim Merkezi 2018-2019 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

SAMSUN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için SAMSUN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Atakum Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

(362) 438 52 00
362 438 43 34
Mimar Sinan Mah.142 Sok. No 5 Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi

Atakum Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Atakum Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bahçe Bakımı
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 31.10.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    04.10.2019 29.01.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 06.02.2020 Doğankent Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    18.10.2019 06.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    22.10.2019 18.02.2020 Polis Meslek Yüksek Okulu
    25.10.2019 05.01.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    25.10.2019 21.12.2019 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    23.10.2019 13.02.2020 Polis Meslek Yüksek Okulu
    13.11.2019 27.02.2020 Özel Armada 1 Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    15.11.2019 28.02.2020 Özel Armada 2 Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    12.11.2019 3.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Bilgisayar Programlama Teknikleri
    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme
    Grafik ve Animasyon
    İnternet Programcılığı
    Ofis Programları Kullanımı 24.10.2019 12.12.2019 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
    Temel Robotik ve Kodlama 14.10.2019 25.11.2019 Samsun Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    23.10.2019 29.11.2019 İlkadım Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri
    Web Tasarımı
    Web Uygulamaları Geliştirme 26.10.2019 30.05.2020 Taflan Yalı Çok Programlı Anadolu Lisesi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Danışma Görevlisi 25.10.2019 30.12.2019 Amisos 55 Engelliler Derneği
    Standart Türk Klâvyesi 14.10.2019 31.12.2019 Polis Okulu
    07.10.2019 14.11.2019 Atakum Halk Eğitim Merkezi
    21.10.2019 08.01.2020 Polis Okulu
    16.11.2019 11.02.2020 Kurupelit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.11.2019 23.12.2019 Atakum Halk Eğitim Merkezi
    Temel Sekreterlik Hizmetleri
    Yönetici Asistanı
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası
    Bilinçli Hamilelik ve Bebek Bakımı 19.11.2019 13.02.2020 Korupark Evleri 1. Kısım A4 Blok
    Çocuk Bakım Elemanı
    Eğitimde Oyun Etkinlikleri
    Gelişimsel Etkinlikler (0-6 Yaş)
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 22.10.2019 11.06.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    24.10.2019 20.04.2020 Büyükoyumca Mah. Toki Bulvarı Gülşehir Sitesi
    18.11.2019 22.06.2020 Kyk Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 08.10.2019 08.11.2019 Kyk Münevver Ayaşlı D Blok Kız Öğrenci Yurdu
    08.10.2019 11.11.2019 Kyk Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu D Blok
    15.10.2019 10.12.2019 Samsun Kız Yurdu
    24.10.2019 19.11.2019 Esenevler Mah. 316. Sk. No:5 Birlik Sitesi B Blok
    22.10.2019 14.01.2020 Atakent Kültür Evi
    23.10.2019 12.12.2019 Özgecan Kültür Evi
    22.10.2019 22.11.2019 Özgecan Kültür Evi
    9.11.2019 8.12.2019 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    20.11.2019 13.12.2019 Esenevler Mah. 316. Sk. No:2 Birlik Sitesi
    12.11.2019 14.12.2019 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu D Blok
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-2
    Namazı Öğreniyorum
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino Devreleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 16.10.2019 05.12.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 21.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    03.11.2019 05.01.2020 Atakum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Robot Uygulamaları 19.10.2019 01.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure)
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 17.10.2019 11.06.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    19.10.2019 08.02.2020 Yaşardoğu Bakım Merkezi
    Balıkesir Pullusu 07.11.2019 14.02.2020 Cumhuriyet Mah. 21. Sk. Yaren Apt. Kapıcı Dairesi
    Banyo Takımları Dikimi 17.10.2019 05.03.2020 İncesu Yalı Mah. No:33
    16.10.2019 22.07.2020 Yeni Mah. 3145. Sk. Çağdaş Kent Sitesi
    Basit Nakış İğne Teknikleri 14.10.2019 31.03.2020 Atakent Kültür Merkezi
    14.10.2019 30.03.2020 Atakent Kültür Merkezi
    14.10.2019 26.11.2019 Yaşampark Kültür Merkezi
    17.10.2019 27.03.2020 Yeşildere Kültür Evi
    Batik Boyama
    Bebek Odası Hazırlama 14.10.2019 22.06.2020 Atatepe Kültür Merkezi
    Çarpana Dokuma 15.10.2019 06.01.2020 Merkez Bina
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 17.10.2019 15.05.2020 Merkez Bina
    21.10.2019 03.01.2020 Kadın Konuk Evi
    28.10.2019 11.05.2020 Çam Sitesi Mimar Sinan Mah. 194. Sk.
    24.10.2019 12.05.2020 Çam Sitesi Mimar Sinan Mah. 194. Sk.
    20.11.2019 4.06.2020 Tepe Evleri Alanlı Mah. 3417. Sk. No:151
    Dantel Anglez Yapımı 24.10.2019 17.12.2019 Altınkum Sosyal Tesisleri
    28.10.2019 10.02.2020 Mimar Sinan Mah. 169. Sk. Yıldız Apt. Giriş Kat
    Davul Derisi Pano Yapma
    Davul Derisi Takı Yapma
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma
    Dekoratif Ahşap Süsleme 10.10.2019 10.04.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    13.10.2019 30.12.2019 Vefa Bakım Merkezi
    21.10.2019 02.03.2020 Yeşildere Kültür Merkezi
    23.10.2019 28.02.2020 Kyk İlkadım Kız Öğrenci Yurdu
    14.10.2019 24.12.2019 Büyük Şehir Belediyesi Huzur Evi
    21.10.2019 02.03.2020 Ens Tasarım Hobi Dünyası
    21.10.2019 03.03.2020 Yeşildere Kültür Merkezi
    22.10.2019 09.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    11.11.2019 25.02.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 21.10.2019 05.02.2020 Büyük Şehir Belediyesi Huzur Evi
    Dekoratif Minder Dikimi
    Dekoratif Örtü Dikimi
    Dekoratif Tablo Yapımı 14.10.2019 11.02.2020 Gülcemal Hatun Kız Öğrenci Yurdu Kyk
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı
    Düz Kirkitli Dokumalar
    Ebru 12.10.2019 05.01.2020 Omü Kız Öğrenci Yurdu ( Erasmus )
    14.10.2019 06.12.2019 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    El Yapımı Sabun Üretimi 21.10.2019 25.12.2019 Amisos 55 Engelliler Gençlik Ve Spor Kulübü
    Elde Antep İşi
    Elde Aplike Yapımı 16.09.2019 14.10.2019 Merkez Bina
    Elde Beyaz İş 31.10.2019 30.03.2020 İstiklal Mah. 850. Sk. İşpa Mobilya Çarprazı
    Elde Çin İğnesi 17.10.2019 27.03.2020 Yeşildere Kültür Evi
    Elde Hesap İşi
    Elde Kordon İşi Yapımı
    Elde Kurdele İşi 23.10.2019 12.02.2020 Kyk İlkadım Kız Öğrenci Yurdu
    23.10.2019 12.02.2020 Yeni Mah. Durusu Evleri Fatih Cad.
    Elde Suzeni 17.10.2019 07.02.2020 Mevlana Mah. 714. Sk. No:19 Emir Apartmanı
    Elde Tel Sarma 18.10.2019 23.12.2019 Özgecan Kültür Evi
    Elde Tül İşi Yapımı
    Elde Türk İşi Yapımı
    Elde Türk İşlemeleri 14.10.2019 18.02.2020 Yeşildere Kültür Merkezi
    14.10.2019 19.02.2020 Yeşildere Kültür Merkezi
    15.10.2019 18.05.2020 Küçükkolpınar Mah. 652. Sk. No:1
    15.10.2019 13.05.2020 Küçükkolpınar Mah. 652. Sk. No:1
    15.10.2019 08.01.2020 Cumhuriyet Mah. 72. Sk. Uyum Apt. Kat:1 No:1
    15.10.2019 05.03.2020 Özgecan Kültür Merkezi
    15.10.2019 04.03.2020 Özgecan Kültür Merkezi
    15.10.2019 05.03.2020 Küçükkolpınar Mah. 647. Sk. Akdemir Apt.
    12.11.2019 31.03.2020 Yeni Mah Mah. 3268. Sk. Kardelen Sitesi
    12.11.2019 4.05.2020 Esenevler Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:62/C
    12.11.2019 31.03.2020 Yeni Mahalle Mah. 3268. Sk Kardelen Sitesi
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 17.10.2019 02.04.2020 Esenevler Mah. 401. Sk Ender Sitesi A Blok A1
    File İşi Yapımı 13.11.2019 19.03.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Filografi Tekniği 02.10.2019 08.11.2019 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Firkete Oyası
    Geleneksel El Nakışları 10.10.2019 06.01.2020 Altınyunus Sitesi
    15.10.2019 30.03.2020 Merkez Bina
    21.10.2019 15.06.2020 Şehzade Evleri Apt. Yeni Mah. 3175. Sk. No:5/1
    17.10.2019 19.06.2020 Merkez Bina
    18.10.2019 29.05.2020 Taflan Sosyal Tesisleri
    15.10.2019 05.03.2020 Küçükkolpınar Mah. 647. Sk. Akdemir Apt. No:9
    23.10.2019 27.05.2020 Şado Tuhafiye Mimar Sinan Mah. Yunus Evler Karşısı
    23.10.2019 27.05.2020 Şado Tuhafiye Mimar Sinan Mah. Yunusevler Karşısı
    28.10.2019 18.03.2020 Mutluluğun Kanatları Derneği
    22.10.2019 16.06.2020 Çakırlaryalı Mah. Cami Altı
    Hasır Örme
    Hesap İşi
    Hurç Dikimi
    İğne Oyası 21.10.2019 25.02.2020 Aksem Atakent Kültür Evi
    24.10.2019 09.12.2019 Altınkum Sosyal Tesisleri
    İpek Kozası El Ürünleri 21.10.2019 20.01.2020 Pelitköy Toplu Konutları Çok Amaçlı Salon
    16.10.2019 20.01.2020 Çise Hobi Tuhafiye
    Kâğıt Çiçek Yapımı
    Kağıt Rölyef Yapımı 17.10.2019 22.05.2020 Atakent Kültür Merkezi
    18.10.2019 26.02.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    25.10.2019 28.08.2020 Yavuz Selim İmam Hatip Ortaokulu
    17.10.2019 22.05.2020 Aksem Yeşildere Kültür Merkezi
    25.10.2019 28.08.2020 Kurupelit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.10.2019 24.04.2020 Esenevler Mah. 401. Sk. Ender Sitesi A Blok A1
    13.11.2019 3.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı
    Kanaviçe Yapımı
    Kargı Bezi Dokuma
    Keçe Aksesuarları Yapımı
    Kırkyama
    Koltuk Sandalye Giydirme
    Makinede Aplike 11.11.2019 17.02.2020 Ankara Yolu Üzeri Onur Sitesi
    Makinede Beyaz İş 21.10.2019 30.03.2020 Ataç Cami
    Makinede Çin İğnesi 21.10.2019 31.03.2020 Ataç Cami
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 14.10.2019 27.12.2019 Cumhuriyet Mah. Azerbaycan Cad. 93. Sk. No:25 Kübra Çeyiz
    16.10.2019 19.12.2019 Balaç Mahallesi Köy Konağı
    Makrame Çanta Yapma 23.10.2019 19.02.2020 Özgecan Kültür Evi
    11.11.2019 23.06.2020 Ankara Yolu Üzeri Onur Sitesi
    Makrame Örgü Yapma 14.10.2019 10.06.2020 Korupark Sitesi
    14.10.2019 02.03.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    14.10.2019 02.03.2020 Omü Psikiyatri Servisi
    14.10.2019 28.02.2020 Omü Psikiyatri Servisi
    14.10.2019 28.02.2020 Büyük Şehir Belediyesi Huzur Evi
    05.11.2019 14.07.2020 İlim Yayma Cemiyeti
    04.11.2019 09.07.2020 Çobanlı Sapağı 1. Etap A4 Blok Korupark Sitesi
    11.11.2019 13.05.2020 Yeni Mah. Kıbrıs Cad. No:11 Çini Ve Sepet Atölyesi
    Mekik Oyası Yapımı
    Mis Sabun Üretimi
    Misinalı Takı Yapımı
    Misinalı Takı Yapımı
    Mobilya Minder Dikimi
    Motif Çizim Teknikleri 23.10.2019 30.05.2020 Mutlu Bakım Merkezi
    23.10.2019 02.06.2020 Mutlu Bakım Merkezi
    Mutfak Takımları Hazırlama
    Nevresim Takımları Dikimi
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı 17.10.2019 07.02.2020 Yeni Mah. 3108. Sk. No:6 Zemin Kat
    Orta/Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Hazır Kalıpla Dolgu Oyuncak Yapma 05.10.2019 22.02.2020 Atakum Özel Eğitim Merkezi
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 09.10.2019 23.03.2020 Atakum Bakım Merkezi
    09.10.2019 24.03.2020 Atakum Bakım Merkezi
    Oyalar 16.10.2019 05.03.2020 Kahramanlar Sitesi Çatalçam Yeşilyurt Mah. Kazımkarabekir Cad. No:13
    14.10.2019 05.05.2020 Taflan Sosyal Tesisler Kültür Merkezi
    09.10.2019 28.02.2020 Özel Mutlu Bakım Merkezi
    16.10.2019 13.05.2020 Aksem Atakent Kültür Evi
    21.10.2019 24.03.2020 Vefa Bakım Merkezi
    21.10.2019 25.03.2020 Vefa Bakım Merkezi
    24.10.2019 21.05.2020 Esenevler Mah. 309. Sk. 28/2
    24.10.2019 28.05.2020 Esenevler Mah. 309. Sk. No:28/2
    25.10.2019 22.05.2020 İstiklal Mah. 850. Sk. İşpa Mobilya Çarprazı
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama
    Özel Perdeler Hazırlama
    Perde Hazırlama
    Pike Dikimi 31.10.2019 26.03.2020 Mevlana Mah. 775. Sk. Sude Apt.
    Pul ve Boncuk Dikişleri
    Rize Bezi (Feretiko) Dokuma 16.10.2019 16.01.2020 Altınkum Sosyal Tesisleri
    16.10.2019 15.01.2020 Altınkum Sosyal Tesisleri
    Salon Takımları Dikimi 14.10.2019 22.07.2020 Atatepe Kültür Merkezi
    14.10.2019 07.04.2020 Hafize Sultan Kız Öğrenci Yurdu
    15.10.2019 28.07.2020 Cumhuriyet Mah. 21. Sk. Yaren Apt.
    15.10.2019 27.07.2020 Cumhuriyet Mah. 21. Sk. Yaren Apt. Kapıcı Dairesi
    Sepet Örücülüğü 12.10.2019 03.02.2020 Zafer Özel Eğitim Merkezi
    Şiş Örgü Çanta
    Şiş Örücülüğü 18.11.2019 1.04.2020 Körfez Mah. Tutkun Sitesi
    Şiş Örücülüğünde Bebek Hırkası Örme 25.10.2019 16.04.2020 Çise Tuhafiye Mimar Sinan Mah.
    25.10.2019 16.04.2020 Mimar Sinan Mah. Çise Tuhafiye
    Şiş Örücülüğünde Eldiven Örme
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme 09.10.2019 17.12.2019 Omü Kız Öğrenci Yurdu (Erasmus)
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi)
    Takı Yapım Teknikleri 08.10.2019 20.11.2019 Yaşampark Kültür Merkezi
    14.10.2019 04.02.2020 Aksem Kültür Merkezi
    14.10.2019 05.02.2020 Aksem Kültür Merkezi
    08.10.2019 02.01.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    Tel Kırma Yapımı 17.10.2019 14.02.2020 Yeni Mah. 3108. Sk. No:6 Zemin Kat
    18.10.2019 10.12.2019 Özgecan Kültür Merkezi
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı
    Tığ Örgü Para Kesesi 13.11.2019 10.04.2020 Esenevler Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:62/C
    Tığ Örgü Şapka 12.11.2019 5.05.2020 Esenevler Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:62/C
    Tığ Örücülüğü 21.10.2019 01.04.2020 Büyük Şehir Belediyesi Huzur Evi
    Tığ Oyası 21.10.2019 02.03.2020 Aksem Atakent Kültür Evi
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 17.10.2019 03.01.2020 19 Mayıs Bakım Merkezi
    17.10.2019 02.01.2020 19 Mayıs Bakım Merkezi
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 17.10.2019 06.03.2020 Aksem Türk İş Kültür Evi
    23.10.2019 01.07.2020 Pelitköy Toplu Konutları Yönetimi Çok Amaçlı Salon
    23.10.2019 01.07.2020 Pelitköy Toplu Yapı Yönetimi Çok Amaçlı Salon
    17.10.2019 09.03.2020 Aksem Türkiş Kültür Evi
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 07.10.2019 17.03.2020 Atakum Anadolu Lisesi
    Zekâ Oyunları
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 09.10.2019 26.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 04.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    2-6 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Gömlek Dikimi
    Artistik Çizim ve Drapaj 30.10.2019 23.06.2020 Mevlana Mah. Sude Apartmanı
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi)
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto) 17.10.2019 31.12.2019 Cumhuriyet Mah. Kandilli Cad. No:12/2 Özçelik Apt.
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 28.10.2019 22.06.2020 Mevlana Mah. Sude Apartmanı
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon-Jean Pantolon) 11.10.2019 13.02.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    11.10.2019 14.02.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    22.10.2019 24.03.2020 Aksem Taflan Kültür Evi
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 09.09.2019 09.12.2019 Aydın Tekstil Güzel Yalı Mh. 7021 Sk. No:2/A Atakum
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Bluz Dikimi 17.10.2019 22.05.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Elbise Dikimi 17.10.2019 15.05.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi 15.10.2019 05.05.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    15.10.2019 11.05.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    Erkek Dış Giysileri Dikimi (Palto/Kaban – Mont)
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 05.10.2019 17.12.2019 Kadın Konuk Evi
    14.10.2019 07.01.2020 Yeşildere Kültür Merkezi
    16.10.2019 01.07.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    12.11.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    11.11.2019 19.12.2019 Merkez Bina
    Giysi Tadilatçısı 14.10.2019 06.03.2020 Zafer Özel Eğitim
    16.10.2019 10.03.2020 Yeni Mah. İsmet İnönü Bulvarı No:96/1 Mert Apt.
    21.10.2019 30.07.2020 Aksem Türkiş Kültür Evi
    21.10.2019 29.07.2020 Aksem Türkiş Kültür Merkezi
    22.10.2019 22.05.2020 Amazon Kadın Ve Yaşam Derneği
    22.10.2019 21.05.2020 Amozon Kadın Ve Yaşam Derneği
    Kadın Atlet Dikimi
    Kadın Bluz Dikimi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 18.10.2019 15.04.2020 Korupark Sitesi
    23.10.2019 06.05.2020 Türgev Yurdu
    23.10.2019 06.05.2020 Türgev Kız Öğrenci Yurdu
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi
    Kadın Elbise Dikimi
    Kadın Eşofman Dikimi
    Kadın Fantezi Elbise Dikimi
    Kadın Gecelik Dikimi 31.10.2019 25.06.2020 Atatepe Kültür Evi
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 15.10.2019 28.05.2020 Cumhuriyet Mah. Azerbaycan Cad. Elmas Apt. 94. Sk.
    15.10.2019 29.05.2020 Cumhuriyet Mah. Azerbaycan Cad. 94. Sk. Elmas Apt.
    18.11.2019 30.06.2020 Mevlana Mah. 736. Sk. B/6 No:3
    18.11.2019 30.06.2020 Mevlana Mah. 736. Sk. No:3 B/6
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise)
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon)
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 18.10.2019 13.01.2020 Çatalçam Sosyal Tesisleri Pazar Yeri
    Kadın Manto-Kaban Dikimi 14.10.2019 16.01.2020 Yeşildere Kültür Evi
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi
    Kadın Pantolon Dikimi
    Kadın Pijama Dikimi
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi
    Kadın Temel Etek Dikimi 16.09.2019 08.11.2019 Merkez Bina
    16.09.2019 11.11.2019 Merkez Bina
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 14.10.2019 08.01.2020 Cumhuriyet Mah. Azerbaycan Cad. Sokak 93.
    18.10.2019 07.03.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    17.10.2019 03.02.2020 Yeni Mah. 3258. Sk. No:13/A
    28.10.2019 22.01.2020 Büyükoyumca Mah. 5260.Sk. Eras Sitesi K Blok Daire 1
    23.10.2019 13.03.2020 Esenevler Mah. 405. Sk. No:45 Yiğit Apt Giriş Kat
    01.11.2019 20.03.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    01.11.2019 19.06.2020 Samsun Kız Yurdu
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt/Badi)
    Kadın Yelek Dikimi
    Şal Etol Dikimi 16.10.2019 08.07.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    Zikzak Makineci 14.11.2019 15.01.2020 Çatalçam Sosyal Tesisleri
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Hizmetleri
    Cilt Bakımı Teknikleri 25.10.2019 12.02.2020 Mimar Sinan Mah. 184. Sk. No:10/A Kuaför Hatice
    El Bakımı
    El ve Ayak Bakımı
    Fön Çekimi 25.10.2019 31.12.2019 Mimar Sinan Mah. 144. Sk No:16/2 Numberone Saç Tasarım
    Klasik Masaj Teknikleri 24.10.2019 02.01.2020 Orta Karadeniz Engelliler Derneği
    Saç Bakımı Ve Yapımı 16.10.2019 17.04.2020 Cumhuriyet Mah. İsmetinönü Bulvarı Kardelen Apt. No:282/3
    25.10.2019 05.06.2020 Cumhuriyet Mah. 97. Sk. No:18 Yağmur Kuaför
    Saç Renklendirme
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 25.10.2019 19.02.2020 Cumhuriyet Mah. 40. Sk. No:3/2 Altı Makas Saç Tasarım
    Temel Makyaj
    Yüz ve Vücut Masajı
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çağrı Merkezi Elemanı
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 22.10.2019 27.12.2019 Amisos 55 Engelliler Derneği
    26.10.2019 14.03.2020 Kadın Konuk Evi
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 07.10.2019 18.12.2019 Merkez Bina
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı
    Plastik Model Uçak Yapımı 21.10.2019 17.12.2019 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
  • Hukuk
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adli Takip Elemanı
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Karayolu Yapım, Bakım ve Onarım İşleri 14.10.2019 18.10.2019 Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Eğitim Salonu
    21.10.2019 25.10.2019 Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü Eğitim Salonu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    10X10 Çapraz Dama
    AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı
    Cenaze Hizmetleri
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2
    Diksiyon 22.10.2019 31.12.2019 İlkadım Yurt Müdürlüğü
    18.10.2019 17.01.2020 Gülcemal Hatun Yurt Müdürlüğü
    22.10.2019 26.11.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    22.10.2019 26.11.2019 İlkadım Yurt Müdürlüğü
    21.10.2019 25.11.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    19.10.2019 21.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    22.10.2019 16.12.2019 Atakum Yurt Müdürlüğü
    26.10.2019 28.12.2019 Mimar Sinan Mah. 152. Sok. No:18/8
    31.10.2019 13.12.2019 Münevver Ayaşlı Yurt Müdürlüğü
    04.11.2019 07.01.2020 Mimar Sinan Mah. 152. Sok. No:18/8
    24.10.2019 27.12.2019 Mimar Sinan Mah. 152. Sok. Can Apt. No:18/8
    24.10.2019 27.12.2019 Mimar Sinan Mah. 152. Sok. Can Apt. 18/8
    Etkili Okur Yazarlık 09.10.2019 18.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    Etkili ve Hızlı Okuma 17.10.2019 26.12.2019 Turgut Özal Yurt Müdürlüğü
    26.10.2019 17.11.2019 Münevver Ayaşlı Yurt Müdürlüğü
    19.10.2019 15.11.2019 Atakum Yurt Müdürlüğü
    Görme Engelliler İçin Braille Alfabesi (Kabartma Yazı)
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 01.10.2019 04.10.2019 Merkez Bina
    17.10.2019 20.10.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    19.11.2019 3.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 24.10.2019 17.12.2019 İlim Yayma Cemiyeti
    8.11.2019 21.12.2019 Büyükşehir Belediyesi Huzur Evi
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 07.10.2019 28.11.2019 Özeren Şehit Metin Arslantürk Ortaokulu
    14.10.2019 06.11.2019 Tuğra Konakları
    14.10.2019 05.11.2019 Tuğra Konakları
    25.10.2019 13.11.2019 Beyazköşk Apt. Küçükkolpınar Mah.
    12.11.2019 28.11.2019 Yeni Mahalle Mah. Atakent Bulvar Bulvar Kent Sitesi No:99
    8.11.2019 25.11.2019 Yaşampark Kültür Merkezi
    12.11.2019 26.11.2019 Kamalı İlkokulu
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 7.11.2019 28.11.2019 Tuğra Mescidi
    14.11.2019 28.11.2019 Beyaz Köşk Apartmanı
    Kuran-ı Kerimi Doğru Ve Güzel Okuma Tashih-i Huruf
    Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık 08.10.2019 05.06.2020 Merkez Bina (Ek Bina)
    12.10.2019 07.06.2020 Merkez Bina
    Öğrenmeyi Öğrenme
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 04.10.2019 13.03.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    08.10.2019 11.06.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    07.10.2019 18.03.2020 Taflan Yalı İlkokulu
    10.10.2019 13.01.2020 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 10.01.2020 Yunus Emre İlkokulu
    15.10.2019 16.01.2020 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu
    10.10.2019 13.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 12.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 09.01.2020 Mili Eğitim Vakfı İlkokulu
    09.10.2019 18.03.2020 Bayındır İlkokulu
    09.10.2019 12.12.2019 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    10.10.2019 29.11.2019 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 18.03.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    14.10.2019 24.03.2020 Bayındır İlkokulu
    02.10.2019 11.02.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    09.10.2019 08.01.2020 Halide Edip Adıvar Anaokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Taflan Yalı İlkokulu
    11.10.2019 16.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    11.10.2019 02.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    16.10.2019 12.02.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    14.10.2019 31.12.2019 İncesu İlkokulu
    11.10.2019 14.01.2020 Yunus Emre İlkokulu
    14.10.2019 22.06.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    14.10.2019 01.06.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    22.10.2019 24.03.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    23.10.2019 19.06.2020 Seyfi Demirsoy Ortaokulu
    21.10.2019 23.03.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    21.10.2019 12.06.2020 Atakum Anadolu Lisesi
    26.10.2019 23.05.2020 Kurupelit İlkokulu
    23.10.2019 17.06.2020 Bayındır İlkokulu
    22.10.2019 06.02.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 09.12.2019 Halide Edip Adıvar Anaokulu
    17.10.2019 20.12.2019 Bayındır İlkokulu
    23.10.2019 01.04.2020 Seyfi Demirsoy İlkokulu
    21.10.2019 08.05.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    22.10.2019 31.03.2020 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner
    26.10.2019 16.02.2020 Atakent İlkokulu
    21.10.2019 26.02.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    22.10.2019 25.02.2020 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu
    25.10.2019 07.03.2020 Atakent İlkokulu
    22.10.2019 25.02.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    04.11.2019 15.06.2020 Bayındır İlkokulu
    30.10.2019 10.06.2020 Bayındır İlkokulu
    25.10.2019 12.06.2020 Bayındır İlkokulu
    25.10.2019 03.04.2020 Kurupelit İlkokulu
    31.10.2019 11.06.2020 Bayındır İlkokulu
    05.11.2019 09.06.2020 Bayındır İlkokulu
    26.10.2019 09.02.2020 Mimar Sinan İlkokulu
    31.10.2019 14.04.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.10.2019 02.04.2020 Adnan Kahveci İlkokulu
    04.11.2019 14.04.2020 Adnan Kahveci İlkokulu
    12.11.2019 22.09.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    12.11.2019 2.06.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 26.10.2019 15.12.2019 Atakum Yurt Müdürlüğü
    04.11.2019 10.02.2020 Atakum Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Topluluk Önünde Konuşma (Hitabet) Geliştirme ve Uyum Eğitimi 12.10.2019 18.01.2020 Samsun Kız Öğrenci Yurdu
    Türk İşaret Dili 17.10.2019 05.01.2020 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
    18.10.2019 14.02.2020 Samsun Kız Öğrenci Yurdu
    19.10.2019 02.02.2020 Zeki Zavagar Kız Öğrenci Yurdu
    15.10.2019 17.02.2020 Münevver Ayaşlı Yurt Müdürlüğü
    16.10.2019 12.02.2020 Turgut Özal Yurt Müdürlüğü
    19.10.2019 02.02.2020 Gülcemal Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    16.10.2019 12.02.2020 Doğankent Kız Öğrenci Yurdu
    20.10.2019 10.02.2020 İlkadım Kız Öğrenci Yurdu
    18.10.2019 22.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    30.10.2019 26.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    31.10.2019 25.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    12.11.2019 14.04.2020 Armada 1 Kız Öğrenci Yurdu
    12.11.2019 5.02.2020 Omü Atakum Kız Öğrenci Yurdu
    12.11.2019 11.02.2020 Bayındır İlkokulu
    12.11.2019 12.03.2020 Şehit Ahmet Özsoy İlkokulu
    16.11.2019 24.02.2020 Kurupelit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.11.2019 11.04.2020 Armada 2 Kız Öğrenci Yurdu
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim
    Teknik Resim 09.10.2019 22.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    15.10.2019 24.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    22.10.2019 30.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Genel Elektrik Ark Kaynağı
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe
    Ön Muhasebe 18.11.2019 23.03.2020 Mimarsinan Mh. 152. Sk Can Apt. No:18/8 Atakum
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 14.10.2019 19.03.2020 Merkez Bina
    19.10.2019 28.03.2020 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
    19.10.2019 28.03.2020 Samsun Kız Öğrenci Yurdu
    18.10.2019 29.05.2020 İlkadım Kız Öğrenci Yurdu
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 12.10.2019 10.05.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    28.09.2019 26.04.2020 Merkez Bina
    05.10.2019 26.04.2020 Pir Sultan Abdal Kültür Derneği
    09.10.2019 07.01.2020 Güneş Bakım Merkezi
    09.10.2019 03.04.2020 Mutlu Bakım Merkezi
    17.10.2019 04.06.2020 Sanat Merkezi
    Bendir Eğitimi 21.10.2019 08.05.2020 Hüseyin Avni Asal İlkokulu
    Drama 14.10.2019 06.01.2020 Gülcemal Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    15.10.2019 28.12.2019 Atakum Yurt Müdürlüğü
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 14.10.2019 03.07.2020 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 16.06.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 12.10.2019 09.05.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    23.10.2019 29.04.2020 Sanat Merkezi
    26.10.2019 29.02.2020 Sanat Merkezi
    21.10.2019 25.03.2020 Sanat Merkezi
    21.10.2019 24.03.2020 Sanat Merkezi
    23.10.2019 08.04.2020 Sanat Merkezi
    23.10.2019 28.04.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    21.10.2019 07.04.2020 Sanat Merkezi
    Klasik Gitar Eğitimi 18.10.2019 09.06.2020 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
    Ney Eğitimi 17.10.2019 13.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    14.10.2019 13.04.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    16.10.2019 17.03.2020 Sanat Merkezi
    18.10.2019 17.04.2020 Karadeniz Yurt Müdürlüğü
    15.10.2019 13.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    23.10.2019 20.06.2020 Atakum İmam Hatip Ortaokulu
    22.10.2019 06.01.2020 Türgev
    30.10.2019 20.05.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    Org Eğitimi
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi
    Piyano Eğitimi 1 16.10.2019 08.05.2020 Bi Sanat Atölyesi
    12.10.2019 15.02.2020 Bi Sanat Atölyesi
    21.10.2019 08.02.2020 Sanat Merkezi
    17.10.2019 07.05.2020 Atakum Belediyesi Eğitm Ve Eğlence Merkezi
    26.10.2019 04.04.2020 Sanat Merkezi
    16.10.2019 29.01.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    21.10.2019 09.02.2020 Sanat Merkezi
    Piyano Eğitimi 2
    Piyano Eğitimi 3
    Piyano Eğitimi 4 19.10.2019 25.01.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    Salon Dansları
    Ses Eğitimi 21.10.2019 11.05.2020 Pelitköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    16.10.2019 26.02.2020 Vefa Bakım Merkezi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2
    Türk Halk Oyunları Adıyaman Yöresi 22.10.2019 23.06.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    19.10.2019 15.06.2020 Mimar Sinan Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 23.10.2019 05.08.2020 Laviniya Sitesi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi Seymen
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 16.11.2019 1.09.2020 Yeşildere Kültür Evi
    16.11.2019 3.05.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    Türk Halk Oyunları Bitlis Yöresi 23.10.2019 05.06.2020 Seyfi Demirsoy Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 22.10.2019 11.06.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    22.10.2019 11.06.2020 Kurupelit İlkokulu
    22.10.2019 25.06.2020 Atakent Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 19.10.2019 10.05.2020 Atakum Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    Türk Halk Oyunları Çorum Yöresi
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 22.10.2019 28.05.2020 Yeşim Sitesi
    21.10.2019 22.05.2020 Atakum Otizmli Çocukları Destekleme Derneği
    23.10.2019 13.03.2020 Otizm Park
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 15.10.2019 04.06.2020 Atakum Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    21.10.2019 13.05.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    16.10.2019 05.05.2020 Yunus Emre İlkokulu
    21.10.2019 29.04.2020 Womens Fitness Club
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 24.10.2019 19.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi 19.10.2019 10.05.2020 Atakum Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    19.10.2019 17.05.2020 Mimar Sinan İlkokulu
    22.10.2019 10.06.2020 Denizevleri Ortaokulu
    22.10.2019 12.06.2020 Ataşehir Sitesi
    26.10.2019 31.05.2020 Mimar Sinan İlkokulu
    24.10.2019 05.06.2020 Denizevleri Ortaokulu
    01.11.2019 24.01.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 14.10.2019 30.03.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merlkezi
    14.10.2019 01.06.2020 Atakum Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 23.10.2019 04.04.2020 Tevfik İleri İmama Hatip Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 23.10.2019 30.03.2020 İlkadım Yurt Müdürlüğü
    Türk Sanat Müziği Karcığar Makamı
    Türk Sanat Müziği Suzinak Makamı 09.09.2019 15.10.2019 Pelitköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi 16.10.2019 25.12.2019 Pelitköy Toplu Yapı Yönetimi Çok Amaçlı Salonu
    Uygulamalı Tiyatro 19.10.2019 12.04.2020 Atakum Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    21.10.2019 27.04.2020 Atakem Belediyesi Eğitim Ve Eğlence Merkezi
    22.10.2019 02.03.2020 Pelitköy Trsm
    26.10.2019 12.04.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    22.10.2019 27.03.2020 Pelitköy Trsm
    23.10.2019 16.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Yan Flüt (Batı Müziği) Eğitimi 17.10.2019 28.05.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    15.10.2019 28.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 06.09.2019 06.09.2019 Merkez Bina
    20.09.2019 20.09.2019 Merkez Bina
    8.11.2019 8.11.2019 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 09.09.2019 31.12.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 11.12.2019 Alanlı İlkokulu
    14.10.2019 26.12.2019 İncesu İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 13.09.2019 13.09.2019 Merkez Bina
    27.09.2019 27.09.2019 Merkez Bina
    04.10.2019 04.10.2019 Merkez Bina
    15.11.2019 15.11.2019 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 09.09.2019 17.10.2019 Merkez Bina
    05.10.2019 22.12.2019 Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu
    09.10.2019 21.11.2019 Yeşilyurt Mh. Cami Lojmanı Dersliği
    21.10.2019 09.12.2019 Merkez Bina
    24.10.2019 28.11.2019 Yeni Mh. Mh. 3282. Sk. Çınar Apt. Griş Kat Atakum
    9.11.2019 26.01.2020 Çatalçam 3. Küme Evleri Atakum
    6.11.2019 9.12.2019 Balaç Köy Konağı
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ağaç Kesme ve Boylama
    Avcı Eğitimi 05.09.2019 11.09.2019 Atakum Avcılar Derneği
    05.09.2019 11.09.2019 1919 Atakum Avcılar Derneği
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Eğiticinin Eğitimi 30.10.2019 11.11.2019 Merkez Ek Bina (Etüt Merkezi)
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 30.10.2019 04.01.2020 Merkez Bina
    30.10.2019 4.01.2020 Merkez Bina
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Sınav Sorumlusu
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği 30.10.2019 31.01.2020 Merkez Bina
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları
    Usta Öğretici Oryantasyon 12.10.2019 20.10.2019 Merkez Bina
    05.10.2019 13.10.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 27.10.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    26.10.2019 03.11.2019 Atakum Gençlik Merkezi
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 05.10.2019 22.12.2019 Merkez Bina
    Satış Görevlisi 22.10.2019 26.12.2019 Mimarsinan Mh. 152. Sk Can Apt. No:18/8 Atakum
    25.10.2019 17.01.2020 Mimarsinan Mh. 152. Sk Can Apt. No:18/8 Atakum
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 05.10.2019 05.10.2019 Merkez Bina
    20.10.2019 20.10.2019 Merkez Bina
    12.11.2019 13.11.2019 Merkez Bina
    17.11.2019 17.11.2019 Merkez Bina
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi
    İlk Yardım 17.09.2019 19.09.2019 Merkez Ek Bina (Etüt Merkezi)
    26.09.2019 28.09.2019 Merkez Bina
    08.10.2019 10.10.2019 Merkez Bina
    03.10.2019 05.10.2019 Merkez Bina
    17.10.2019 19.10.2019 Atakum Halk Eğitim Merkezi
    23.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina (Ek Bina)
    18.11.2019 20.11.2019 Merkez Bina (Ek Bina)
    6.11.2019 8.11.2019 Merkez Bina (Ek Bina)
    13.11.2019 15.11.2019 Merkez Bina (Ek Bina)
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 07.10.2019 28.02.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    Guaj Boya Resim 21.09.2019 12.09.2020 Merkez Bina
    15.10.2019 22.04.2020 Samsun Kyk Kız Öğrenci Yurdu
    Heykel Yapımı 07.10.2019 26.02.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    Hüsn-i Hat 14.10.2019 19.02.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1 10.10.2019 22.06.2020 Polis Okulu
    14.10.2019 21.06.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    Kat’ı
    Pastel Boya Resim 14.10.2019 24.12.2019 Denizevleri Hayal Atölyesi
    15.10.2019 18.06.2020 Yunus Emre İlkokulu
    18.10.2019 17.04.2020 Samsun Kyk Kız Öğrenci Yurdu
    23.10.2019 15.04.2020 Pelitköy Toplum Ruh Sağlığı
    23.10.2019 25.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    24.10.2019 24.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Resim Sanat Eğitimi 16.09.2019 07.01.2020 Merkez Bina
    17.09.2019 28.05.2020 Merkez Bina
    12.10.2019 10.05.2020 Merkez Bina
    14.10.2019 11.08.2020 Yeni Mah. 3159. Sk. No:15/B Bisanat Atölyesi
    11.10.2019 27.06.2020 Yeni Mah. 3159. Sk. No:15/B Bisanat Atölyesi
    09.10.2019 30.04.2020 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    14.10.2019 11.08.2020 Yeni Mah. 3159.Sk.No:15/B Bisanat Atölyesi
    11.10.2019 02.07.2020 Yeni Mah. 3159.Sk. Bisanat Atölyesi No:15/B
    09.10.2019 03.06.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    09.10.2019 08.06.2020 Aksem Atakent Kültür Merkezi
    11.10.2019 19.02.2020 Samsun Bakım Merkezi
    11.10.2019 20.02.2020 Samsun Bakım Merkezi
    11.10.2019 27.01.2020 19 Mayıs Bakım Merkezi
    16.10.2019 02.07.2020 Kadın Konuk Evi
    15.10.2019 13.03.2020 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    8.11.2019 15.04.2020 Otizmli Çocuklar Destekleme Derneği
    6.11.2019 14.02.2020 Atakum Kız Yurdu
    Sulu Boya Resim 16.09.2019 03.02.2020 Merkez Bina
    23.09.2019 10.02.2020 Merkez Bina
    18.09.2019 10.06.2020 Merkez Bina
    07.10.2019 22.01.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    15.10.2019 22.04.2020 Samsun Kyk Kız Öğrenci Yurdu
    15.10.2019 18.06.2020 Yunus Emre İlkokulu
    26.10.2019 12.04.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    23.10.2019 17.06.2020 Pelitköy Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Üç Boyutlu Şekillendirme
    Yağlı Boya Resim 07.10.2019 22.01.2020 Yaşampark Kültür Merkezi
    09.10.2019 04.06.2020 Polis Okulu
    14.10.2019 24.12.2019 Aksem Kültür Merkezi
    17.10.2019 12.06.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    26.10.2019 18.02.2020 İlkadım Kız Öğrenci Yurdu
    01.11.2019 17.06.2020 Türgev Kız Öğrenci Yurdu
    18.11.2019 15.03.2020 Atakum Kız Yurdu Denizevleri Mah.
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seramik Biçimlendirme 21.10.2019 04.05.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 04.05.2020 Samsun Kız Yurdu Kyk
    Sır Altı Çini Uygulama 09.10.2019 26.06.2020 Aksem Çini Atölyesi
    09.10.2019 29.06.2020 Aksem Çini Atölyesi
    Tahrirci/Çinici 10.10.2019 09.06.2020 Aksem Çini Atölyesi
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 05.10.2019 05.10.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 21.10.2019 Ek Bina
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 18.10.2019 13.04.2020 Atakum Belediye Spor
    01.11.2019 26.02.2020 Atakum Otizmli Çocukları Destekleme Derneği
    30.10.2019 22.02.2020 Atakum Otizmli Çocukları Destekleme Derneği
    05.11.2019 26.03.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
    01.11.2019 28.04.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
    8.11.2019 18.02.2020 Pelitköy Spor Tesisleri
    Badminton
    Basketbol 09.10.2019 11.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    08.10.2019 29.04.2020 Sporcu Fabrikası
    05.10.2019 19.09.2020 Sporcu Fabrikası
    14.10.2019 08.05.2020 Atakum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.10.2019 07.05.2020 Atakum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.10.2019 03.04.2020 Atakum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 04.03.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    16.10.2019 23.03.2020 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu
    18.10.2019 27.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    19.10.2019 28.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    18.10.2019 30.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    22.10.2019 10.03.2020 Sporcu Fabrikası
    22.10.2019 26.03.2020 Sporcu Fabrikası
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 07.10.2019 29.01.2020 Yaşam Park
    25.10.2019 23.12.2019 Güzelyalı Mah. 3037. Sok. Elif Apt. No:8
    Bocce İleri Düzey Kurs Programı
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı
    Boks Alt Minikler (11-12 Yaş)
    Boks Büyükler 16.10.2019 20.12.2019 Yeni Mah. 3242. Sok. Sk. B Blok
    Bowling 1. Seviye Kurs Program 09.10.2019 26.02.2020 Samsun Bowling Salonu
    Bowling 2. Seviye Kurs Program
    Dart Başlangıç Düzeyi 16.10.2019 12.12.2019 Samsun Bakım Merkezi
    16.10.2019 11.12.2019 Samsun Bakım Merkezi
    Dart Orta Düzey
    Eskrim (Epe) 30.10.2019 14.05.2020 Sporcu Fabrikası
    Futbol 05.10.2019 27.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Yan Saha-Atakent Ortaokulu
    09.10.2019 29.12.2019 Kurupelit Belediye Spor Tesisi
    15.10.2019 04.02.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    13.10.2019 02.03.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    05.10.2019 10.05.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    05.10.2019 26.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Yan Saha
    09.10.2019 29.12.2019 Kurupelit Belediye Spor Tesisi (Salı Perşembe Gülşehir Sitesi Halı Saha)
    05.10.2019 27.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Yan Saha-Atakent Orta Okulu
    08.10.2019 27.05.2020 Mustafa Dağıstanlı Yan Saha
    12.10.2019 14.04.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    12.10.2019 02.02.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    15.10.2019 21.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    12.10.2019 02.02.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    12.10.2019 10.03.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    16.10.2019 07.02.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    19.10.2019 30.05.2020 Karayolları Yol Spor Tesisleri
    19.10.2019 31.05.2020 Karayolları Yol Spor Tesisleri
    16.10.2019 09.03.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    12.10.2019 11.03.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    17.10.2019 17.03.2020 Yol Spor
    19.10.2019 30.05.2020 Yol Spor Kulübü
    17.10.2019 18.03.2020 Yol Spor Kulübü
    21.10.2019 12.02.2020 Taflan Sosyal Tesisleri
    26.10.2019 27.06.2020 Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu Halı Saha
    25.10.2019 19.06.2020 Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu Halı Saha
    25.10.2019 30.06.2020 Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu Halı Saha
    Futbol (10-11 Yaş) 11.10.2019 08.05.2020 Atakum Belediyesi Spor Tesisleri
    11.10.2019 10.04.2020 Tefik İleri İmam Hatip Ortaokulu
    18.10.2019 15.05.2020 Yeni Mh. Suni Çim Saha
    10.10.2019 09.04.2020 Tefik İleri İmam Hatip Ortaokulu
    11.10.2019 08.05.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    10.10.2019 12.05.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    09.10.2019 06.05.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    10.10.2019 07.05.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    16.10.2019 11.04.2020 İstiklal Spor Kulübü Atakum
    16.10.2019 18.05.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    17.10.2019 17.05.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    16.10.2019 16.05.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    19.10.2019 18.05.2020 Çakırlar Orman Korusu
    26.10.2019 12.07.2020 Kurupelit Belediye Spor Tesisi
    4.11.2019 27.04.2020 İstiklal Spor Kulübü Atakum
    Futbol (12-13 Yaş) 10.10.2019 19.04.2020 Kurupelit Belediye Spor Tesisi (Perşembe Gülşehir Sitesi)
    10.10.2019 19.04.2020 Kurupelit Belediye Spor Tesisi
    12.10.2019 28.04.2020 Yeni Mh. Suni Çim Saha
    13.10.2019 10.06.2020 Atakum Belediye Spor Tesileri
    12.10.2019 07.06.2020 Yeni Mh. Suni Çim Saha
    12.10.2019 11.06.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    12.10.2019 06.06.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    16.10.2019 15.06.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    17.10.2019 03.05.2020 Merkez Bina
    16.10.2019 13.06.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    17.10.2019 18.06.2020 Çakırlar Orman Korusu
    26.10.2019 23.08.2020 Kurupelit Belediye Spor Tesisi
    Futbol (6-7 Yaş) 12.10.2019 01.02.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    Futbol (8-9 Yaş) 10.10.2019 16.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    09.10.2019 15.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    09.10.2019 15.04.2020 Atakum Belediyesi Spor Tesisleri
    12.10.2019 20.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    13.10.2019 17.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    12.10.2019 20.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    12.10.2019 18.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    17.10.2019 26.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    13.10.2019 19.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisi
    13.10.2019 19.04.2020 Atakum Belediye Spor Tesisleri
    17.10.2019 26.04.2020 Kolpınar Spor Kulübü
    17.10.2019 26.04.2020 Çakırlar Orman Korusu
    Görme Engelliler Goalball
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 09.10.2019 26.03.2020 Sporcu Fabrikası
    09.10.2019 26.03.2020 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 26.03.2020 Asp Spor Salonu
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 09.10.2019 28.03.2020 Yunus Emre İlkokulu
    09.10.2019 26.03.2020 Sporcu Fabrikası
    01.11.2019 17.04.2020 Sporcu Fabrikası
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 09.10.2019 26.03.2020 Asp Spor Salonu
    01.11.2019 17.04.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak
    Karate (Beyaz Kuşak) 18.10.2019 01.03.2020 Sporcu Fabrikası
    24.10.2019 19.01.2020 İlkadım Yurt Müdürlüğü
    Kick Boks Beyaz Kuşak 09.10.2019 28.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    12.10.2019 13.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Kick Boks Mavi Kuşak 08.10.2019 25.01.2020 Sporcu Fabrikası
    08.10.2019 25.04.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    09.10.2019 13.02.2020 Sporcu Fabrikası
    Kick Boks Sarı Kuşak 08.10.2019 05.03.2020 Arlı Spor Kulübü
    11.10.2019 30.01.2020 Mustafa Dağıstanlı
    12.10.2019 30.04.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Kick Boks Yeşil Kuşak 10.10.2019 07.02.2020 Arlı Spor Kulübü
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 13.11.2019 22.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Masa Tenisi (16-18 Yaş Grubu)
    Masa Tenisi (19 Yaş ve Üzeri Yetişkin Grup) 17.10.2019 12.12.2019 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu)
    Muay thai (Beyaz kuşak) 09.10.2019 13.12.2019 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    08.10.2019 12.12.2019 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Muay Thai (Mavi Kuşak)
    Muay Thai (Sarı Beyaz Kuşak)
    Muay Thai (Yeşil Kuşak)
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 08.10.2019 27.11.2019 Aksem Kültür Merkezi
    11.10.2019 02.12.2019 Aksem Türkiş Kültür Merkezi
    08.10.2019 28.11.2019 Aksem Kültür Merkezi
    14.10.2019 06.12.2019 Samsun Kız Yurdu
    14.10.2019 01.04.2020 Neva Sitesi
    14.10.2019 30.03.2020 Aydınlar Apartmanı
    11.10.2019 03.12.2019 Aksem Türkiş Kültür Merkezi
    14.10.2019 12.12.2019 Yeşildere Kültür Merkezi
    14.10.2019 28.12.2019 Samsun Kız Yurdu
    11.10.2019 02.12.2019 Yeşildere Kültür Merkezi Aksem
    11.10.2019 03.12.2019 Yeşildere Kültür Merkezi Aksem
    11.10.2019 02.12.2019 Atatepe Kültür Merkezi
    11.10.2019 03.12.2019 Atatepe Kültür Merkezi
    14.10.2019 14.04.2020 Samsun Kız Yurdu
    18.10.2019 21.11.2019 Sporcu Fabrikası
    21.10.2019 11.12.2019 Yeşildere Kültür Merkezi
    21.10.2019 10.12.2019 Yeşildere Kültür Merkezi
    31.10.2019 03.03.2020 Atakent Spor Ve Kültür Evi
    22.10.2019 25.12.2019 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    22.10.2019 03.12.2019 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    23.10.2019 24.04.2020 Doğankent Kız Öğrenci Yurdu
    24.10.2019 27.02.2020 Atakent Spor Ve Kültür Evi
    23.10.2019 15.01.2020 Atakent Spor Ve Kültür Evi
    23.10.2019 17.01.2020 Atakent Spor Ve Kültür Evi
    01.11.2019 17.04.2020 Atakent Konakları Yeni Mah.
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 25.10.2019 28.02.2020 Kadın Konuk Evi
    25.10.2019 17.12.2019 Aksem Türkiş Kültür Evi
    31.10.2019 06.02.2020 Aksem Türkiş Kültür Evi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 09.10.2019 26.12.2019 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    17.10.2019 30.04.2020 Yunus Emre İlkokulu
    21.10.2019 16.12.2019 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    26.10.2019 14.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    27.10.2019 15.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    23.10.2019 14.05.2020 Onur Ateş Anadolu Lisesi
    24.10.2019 06.03.2020 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    26.10.2019 13.01.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    23.10.2019 18.12.2019 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu
    26.10.2019 25.04.2020 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner İlkokulu
    21.10.2019 20.01.2020 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 09.10.2019 08.11.2019 Milli Eğitim Vakfı İlkokulu
    11.10.2019 15.11.2019 Yunus Emre İlkokulu
    11.10.2019 15.11.2019 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal İlkokulu
    15.10.2019 19.11.2019 Sporcu Fabrikası
    22.10.2019 26.11.2019 Atakent İlkokulu
    24.10.2019 27.11.2019 Sporcu Fabrikası
    16.11.2019 5.01.2020 İlkadım Suni Çim Saha
    13.11.2019 7.01.2020 Onur Ateş Anadolu Lisesi Spor Salonu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 05.10.2019 25.01.2020 Sporcu Fabrikası
    Taekwondo Sarı Kuşak
    Tenis (6-9 Yaş)
    Voleybol 15.10.2019 18.02.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    14.10.2019 25.01.2020 Dsi Spor Salonu
    19.10.2019 27.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    05.10.2019 24.04.2020 Onur Ateş Anadolu Lisesi
    09.10.2019 29.04.2020 Onur Ateş Anadolu Lisesi
    05.10.2019 14.06.2020 Sporcu Fabrikası
    08.10.2019 29.04.2020 Onur Ateş Anadolu Lisesi
    12.10.2019 05.01.2020 Sporcu Fabrikası
    17.10.2019 07.02.2020 Dsi Spor Salonu
    17.10.2019 07.02.2020 Dsi Spor Kulübü
    Wushu (Beyaz Kuşak) 14.10.2019 03.01.2020 Turgut Özal Yurt Müdürlüğü
    15.10.2019 02.01.2020 Münevver Ayaşlı Yurt Müdürlüğü
    Wushu (Yeşil Kuşak)
    Yüzme 12.10.2019 14.03.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    15.10.2019 02.01.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    23.10.2019 29.01.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    19.10.2019 21.03.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    24.10.2019 12.01.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    25.10.2019 27.03.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    24.10.2019 28.12.2019 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    25.10.2019 31.01.2020 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    01.11.2019 22.12.2019 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    23.10.2019 10.01.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    01.11.2019 15.05.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
    01.11.2019 18.01.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    02.11.2019 04.04.2020 Atakum Olimpik Yüzme Havuzu
    15.11.2019 25.03.2020 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    14.11.2019 21.02.2020 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    14.11.2019 24.03.2020 19 Mayıs Olimpik Yüzme Havuzu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 15.10.2019 18.07.2020 Sporcu Fabrikası
    15.10.2019 17.07.2020 Sporcu Fabrikası
    01.11.2019 06.08.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
    01.11.2019 08.08.2020 Samsun Engelsiz Yaşam Derneği
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çiçekleri Gösterişli İç Mekân Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
    Dekoratif Yapraklı İç Mekân Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
    Süs Bitkileri Fidesi Yetiştiriciliği 23.10.2019 03.03.2020 Güzel Yalı Mh. 3037. Sk. Elif Apt. B Blok No:8
    23.10.2019 21.01.2020 Güzel Yalı Mh. 3037. Sk. Elif Apt. B Blok No:8
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 24.10.2019 06.11.2019 Merkez Bina
    26.11.2019 5.12.2019 Merkez Bina
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 07.10.2019 23.10.2019 Merkez Bina
    7.11.2019 25.11.2019 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 21.09.2019 27.09.2019 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 21.09.2019 25.09.2019 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 19.10.2019 26.01.2020 Merkez Bina
    17.10.2019 25.01.2020 Merkez Bina
    25.10.2019 11.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    30.10.2019 22.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Almanca A2 Seviyesi 18.10.2019 07.02.2020 Merkez Bina
    Arapça A1 Seviyesi 19.10.2019 09.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    16.10.2019 03.01.2020 Merkez Bina
    19.10.2019 16.02.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    22.10.2019 25.01.2020 Samsun İl Emniyet Müdürlüğü
    23.10.2019 29.01.2020 Çevik Kuvvet Binası Atakum
    20.10.2019 24.02.2020 Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    Arapça A2 Seviyesi
    Fransızca A1 Seviyesi 14.10.2019 29.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Fransızca A2 Seviyesi 15.10.2019 17.03.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Fransızca B1 Seviyesi 18.10.2019 30.05.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 17.09.2019 25.02.2020 Merkez Bina
    08.10.2019 31.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    09.10.2019 27.12.2019 Atakum Gençlik Merkezi
    12.10.2019 19.01.2020 Merkez Bina
    12.10.2019 19.01.2020 Merkez Bina
    15.10.2019 07.01.2020 Çevik Kuvvet Binası Atakum
    19.10.2019 13.01.2020 Kaymakamlık Binası Toplantı Salonu
    17.10.2019 05.01.2020 Çevik Kuvvet Binası Atakum
    22.10.2019 14.01.2020 Gülcemal Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 16.12.2019 Münevver Ayaşlı Kız Yurdu
    25.10.2019 31.01.2020 Zeki Zavagar Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    25.10.2019 31.01.2020 İlkadım Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    30.10.2019 01.02.2020 Turgut Özal Kız Öğrenci Yurdu
    30.10.2019 22.01.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    9.11.2019 7.03.2020 Merkez Bina
    12.11.2019 14.02.2020 Samsun Polis Meslek Yüksek Okulu
    16.11.2019 17.02.2020 Özel Doğankent Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    6.11.2019 1.03.2020 Türgev Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    İngilizce A2 Seviyesi 17.09.2019 14.01.2020 Merkez Bina
    15.10.2019 04.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    24.10.2019 27.02.2020 İlkadım Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    24.10.2019 27.02.2020 Zeki Zavagar Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
    31.10.2019 18.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    İngilizce B1 Seviyesi 16.09.2019 01.06.2020 Merkez Bina
    Rusça A1 Seviyesi 17.10.2019 13.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    20.10.2019 08.01.2020 Merkez Bina
    18.10.2019 08.02.2020 Atakum Gençlik Merkezi
    Rusça A2 Seviyesi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 09.10.2019 26.11.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 29.11.2019 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneğii
    14.10.2019 02.12.2019 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneğii
    26.10.2019 26.01.2020 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 08.10.2019 04.12.2019 Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği
    08.10.2019 03.12.2019 Samsun Uluslararası Öğrenci Derneği
    08.10.2019 03.12.2019 Uluslararası Öğrenci Derneği
    14.10.2019 20.11.2019 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneği
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 14.10.2019 27.12.2019 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneğii
    14.10.2019 27.12.2019 Uluslararası Yabancılar Derneği
    14.10.2019 04.02.2020 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneği
    14.10.2019 05.02.2020 Samsun Uluslar Arası Öğrenci Derneğii
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 14.10.2019 31.12.2019 Mimar Sinan İlkokulu Atakum
    14.10.2019 12.12.2019 Mimar Sinan İlkokulu Atakum
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye
  • Yenilenebilir Enerji Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Güneş Panelleri ve Fotovoltaik sistemleri Kurulum Bakım ve Onarımı 23.10.2019 03.04.2020 Özel Doğankent Kız Öğrenci Yurt Müdürlüğü
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı
    Aşçı Yardımcısı 14.10.2019 02.01.2020 Cumhuriyet Mh. 45. Sk. No:7 Soysal Apt. (Atakum)
    16.10.2019 02.03.2020 Zafer Özel Eğitim Meslek Okulu
    18.10.2019 21.03.2020 Kurupelit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 31.03.2020 Kurupelit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    24.10.2019 03.04.2020 Cumhuriyet Mh. Lozan Cd. 39. Sk. No:18/1
    13.11.2019 8.04.2020 Atakum Belediyesi Düğün Salonları Mutfağı
    18.11.2019 23.06.2020 Atakum Belediyesi Düğün Salonları Mutfağı
    Butik Çikolata Hazırlama 07.10.2019 27.10.2019 Cumhuriyet Mh. Soysal Apt. 45. Sk. No:7 (Aşçı Kursu)
    Pastacı Çırağı 16.11.2019 8.02.2020 Cumhuriyet Mh. Soysal Apt. 45. Sk. No:7 (Aşçı Kursu)
    13.11.2019 11.12.2019 Cumhuriyet Mh. Soysal Apt. 45. Sk. No:7 (Aşçı Kursu)
    Servis Elemanı Yardımcısı
    Türk Mutfağı 31.10.2019 17.04.2020 Zafer Özel Eğitim Meslek Okulu
    18.11.2019 21.01.2020 Cumhuriyet Mh. Soysal Apt. No:45
    Yaş Pasta Yapımı
  • *