Bağlar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 412 238 09 32 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar Mahallesi Karanfil 7. Cadde 1129. Sokak No41 Gökkuşağı Düğün Salonu Karşısı Bağlar / DİYARBAKIR https//www.facebook.com/baglar.hem adresinde bulunan Bağlar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 319 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Bağlar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

DİYARBAKIR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için DİYARBAKIR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Bağlar Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 412 238 09 32
0 412 238 09 32
Bağcılar Mahallesi Karanfil 7. Cadde 1129. Sokak No41 Gökkuşağı Düğün Salonu Karşısı Bağlar / DİYARBAKIR https//www.facebook.com/baglar.hem

Bağlar Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak olan Ortaöğretim-Önlisans KPSS Kursları 20 HAZİRAN 2018’de başlayacaktır. Başvurularınızı Bağlar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne yapmanız gerekmektedir.

Bağlar Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Bağlar Halk Eğitim Merkezi Başarıları: Bağlar Halk Eğitimi Merkezi, Tekirdağ Belediyesi'nin hazırlamış olduğu Altın Kiraz Halk Oyunları Yarışması'nda ikinci oldu.

Bağlar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı
    Ahşap Oymacısı 15.09.2019 10.01.2020 Kılç Atly
    22.10.2019 27.03.2020 Atilla Ahşap Atölyesi
    Ahşap Şekillendirmeci 15.09.2019 19.12.2019 A.L.A.Y
    Ahşap Tornacısı
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Beslenmesi
    İletişim Yöntem ve Teknikleri 23.09.2019 21.01.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    21.09.2019 12.01.2020 Fatih İlkokulu
    11.10.2019 10.02.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    12.11.2019 30.03.2020 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    2.12.2019 10.04.2020 İmkb Fen Lisesi
    2.12.2019 12.05.2020 Güler Şevki Özbek Anadolu Lisesi
    Verimli Ders Çalışma Yöntemleri 10.10.2019 07.11.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    12.11.2019 11.12.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
  • Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ayakkabı Kesimcisi
    Ayakkabı Montajcısı 15.09.2019 20.12.2019 Kardeşlr Atl
    Ayakkabı ve Saraciye Tamircisi
    Saraciye Kesimcisi
    Saraciye Montajcısı 09.10.2019 11.03.2020 Merkez Adem
    09.10.2019 11.03.2020 Merkez Bina
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Karpuz Yetiştiriciliği
    Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği 17.10.2019 23.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    16.09.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    17.10.2019 27.11.2019 Adem 1
    21.10.2019 18.12.2019 Büyükşehir Belediye Bilgievi
    21.10.2019 29.11.2019 Adem 2
    21.10.2019 29.11.2019 Mevlana Halit Çatom
    22.10.2019 18.02.2020 E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    11.11.2019 18.12.2019 G.S.K
    14.11.2019 20.12.2019 Bağlar Belediye Solin Çok Amaçlı
    26.11.2019 22.01.2020 Gençlk Merk
    28.11.2019 7.01.2020 Adem 1
    2.12.2019 9.01.2020 Mevlana Halit Çatom
    2.12.2019 9.01.2020 Adem 2
    2.12.2019 9.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 7.12.2019 7.03.2020 İmkb Fen Lisesi
    Nesne Tabanlı Programlamacı
    Temel Robotik ve Kodlama 16.10.2019 25.10.2019 8. Ana Jet Adem
    19.10.2019 24.11.2019 İmkb Fen Lisesi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 05.10.2019 23.11.2019 Merkez Bina
    23.11.2019 11.01.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 19.10.2019 16.02.2020 8. Ana Jet Adem
    22.10.2019 04.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    19.11.2019 30.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    5.12.2019 16.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 12.09.2019 27.11.2019 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Evi
    11.09.2019 26.11.2019 Bağlar Belediyesi Kardelen Destek Evi
    09.10.2019 28.11.2019 Merkez Bina
    11.10.2019 02.12.2019 Toki Adem
    11.10.2019 02.12.2019 Fatih Adem
    11.10.2019 02.12.2019 Şehitlik Adem
    14.10.2019 03.12.2019 Adem 7
    14.10.2019 03.12.2019 Adem 1
    15.10.2019 04.12.2019 Diyarbakır Adem
    16.10.2019 05.12.2019 8. Ana Jet Adem
    15.10.2019 04.12.2019 Diyarbakır 7
    15.10.2019 04.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    14.10.2019 03.12.2019 Toki Adem
    14.10.2019 03.12.2019 Adem 2
    14.10.2019 03.12.2019 Adem 5
    14.10.2019 03.12.2019 Adem 4
    21.10.2019 10.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    21.10.2019 10.12.2019 Aziziye Adem
    14.10.2019 3.12.2019 Adem 4
    14.11.2019 2.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    14.11.2019 2.01.2020 Yeniköy Mah. 1016.Sok. No:16
    4.11.2019 20.12.2019 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Adem
    4.11.2019 20.12.2019 Büyükşehir Belediye Yeniköy Adem
    22.11.2019 8.12.2019 Aziziye Adem
    28.11.2019 5.03.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Evi
    22.11.2019 10.01.2020 Aziziye Adem
    29.11.2019 17.01.2020 Aziziye Adem
    28.11.2019 16.01.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Evi
    2.12.2019 20.01.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Evi
    2.12.2019 20.01.2020 Merkez Bina
    3.12.2019 21.01.2020 Şehitlik Adem
    3.12.2019 21.01.2020 Toki Adem
    2.12.2019 20.01.2020 Bağlar Belediyesi Kardelen Kadın Evi 1
    3.12.2019 21.01.2020 Fatih Adem
    4.12.2019 22.01.2020 Adem 1
    4.12.2019 22.01.2020 Adem 2
    5.12.2019 23.01.2020 Diyarbakır Adem
    4.12.2019 22.01.2020 Adem 5
    4.12.2019 22.01.2020 Toki Adem
    4.12.2019 22.01.2020 Adem 7
    5.12.2019 23.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    4.12.2019 22.01.2020 Diyarbakır Adem 8
    6.12.2019 24.01.2020 8. Ana Jet Adem
    Eğitimde Oyun Etkinlikleri 17.10.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 11.10.2019 13.01.2020 Şehitlik Adem
    14.10.2019 14.01.2020 Merkez Bina
    19.10.2019 12.07.2020 8. Ana Jet Adem
    8.11.2019 6.02.2020 Mevlana Halit Çatom
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 2.12.2019 22.06.2020 Çelebi Eser Bölge Yatılı Kuran Kursu
    2.12.2019 22.06.2020 Selahuddini El Eyubi Yatılı Kuran Kursu
    2.12.2019 22.06.2020 Çelebi Eser Bölge Yatılı Erkek Kuran Kursu
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 2.11.2019 30.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    9.11.2019 25.04.2020 Bağcılar İmam Hatip Ortaokulu
    Temel Dini Kavramlar 11.10.2019 05.11.2019 Toki Adem
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Anten Sistemleri Kurulumcusu 16.09.2019 17.12.2019 A.L.Ay
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 26.10.2019 28.12.2019 Ali Kuşçu İlkokulu
    Elektrik Pano Montaj Yardımcı Elemanı 17.10.2019 12.02.2020 Merkez Bina
    Elektrik Tesisatçısı
    Kumanda Teknikleri
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Banyo Takımları Dikimi
    Basit Nakış İğne Teknikleri 21.10.2019 03.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    Bayat Kilimi Dokuma
    Bebek Odası Hazırlama 14.10.2019 17.12.2019 Adem 7
    18.11.2019 20.01.2020 Toki Adem
    Boyabat Çember Dokuma 4.12.2019 3.02.2020 Mevlana Halit Çatom
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 16.09.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 28.01.2020 Fatih Adem
    21.10.2019 03.01.2020 Aziziye Adem
    4.11.2019 15.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    6.12.2019 18.02.2020 Diyarbakır Adem 6
    6.12.2019 18.02.2020 Fatih Adem
    Çuval Çiçek Yapımı
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma
    Dekoratif Ahşap Süsleme 15.10.2019 03.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    9.11.2019 27.04.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    5.12.2019 22.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    Dekoratif Deri Yastık Dikimi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 11.10.2019 05.12.2019 Diyarbakır Adem 6
    11.10.2019 05.12.2019 Fatih Adem
    8.11.2019 31.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    2.12.2019 23.01.2020 Kadem
    4.12.2019 27.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    Dekoratif Örtü Dikimi 11.10.2019 15.11.2019 Toki Adem
    Dekoratif Tablo Yapımı 18.10.2019 20.12.2019 Fatih Adem
    Deri Tablo Yapımı 21.10.2019 09.12.2019 Adem 7
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 12.09.2019 17.10.2019 Fatih Adem
    15.10.2019 11.12.2019 Süleyman Bin Halid Kyk.
    Ebru 16.10.2019 20.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    20.11.2019 10.03.2020 Halid Bin Velid Erkek Kyk
    Elde Antep İşi
    Elde Çin İğnesi 11.10.2019 25.11.2019 Toki Adem
    Elde Hesap İşi 23.10.2019 22.11.2019 Adem 2
    Elde Kordon İşi Yapımı
    Elde Kurdele İşi
    Elde Suzeni 26.11.2019 13.01.2020 Toki Adem
    Elde Türk İşlemeleri 21.10.2019 15.01.2020 Aziziye Adem
    Eşme Kilimi Dokuma
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 11.10.2019 16.03.2020 Diyarbakır Adem
    Filografi Tekniği 11.09.2019 15.10.2019 Fatih Aile Destek Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 09.10.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    11.10.2019 08.01.2020 Diyarbakır Adem
    11.10.2019 08.01.2020 Şehitlik Adem
    22.10.2019 02.06.2020 Öğretmenevi A.S.O
    24.10.2019 12.03.2020 Molla Gürani İlkokulu
    22.10.2019 17.01.2020 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.11.2019 17.02.2020 Merkez Bina
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 11.10.2019 26.11.2019 Diyarbakır Adem
    Halı Dokuma
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
    Hesap İşi
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı
    Kağıt Rölyef Yapımı 20.11.2019 16.01.2020 Türgev
    27.11.2019 23.01.2020 Diyarbakır Adem
    Kanaviçe Yapımı
    Keçe Aksesuarları Yapımı
    Keçe Yapımı
    Kelkit Kilimi Dokuma 09.10.2019 20.12.2019 Şeyh Şamil Mah. 638.Sok. Caver Apt. Fırat Halı
    09.10.2019 20.12.2019 Çalışkanlar Halı Kursu
    09.10.2019 20.12.2019 Yunus Emre Mah. 997. Sok. Acet Apt. Kuranoğlu Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 5 Nisan Mah. Sento Cad. 898. Sok. No:21 Mavi İnci Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 Muradiye Mah. Fati Cad. 189. Sok. No:17 Dursun Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 5nisan Mah. 865. Sok. Yaya 2 Apt. Mersuz Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 Körhat Mah. 42.Sokk. Özkan 2 Halı Atölyesi
    09.10.2019 20.12.2019 Gömmetaş Köyü
    09.10.2019 15.01.2020 Şeyh Şamil Mah. 638.Sok. Caver Apt. Fırat Halı
    09.10.2019 20.12.2019 Mavi Boncuk Halı Kursu
    09.10.2019 20.12.2019 Alatosun Köyü
    09.10.2019 20.12.2019 Kaynartepe Mah. 293.Sok. 17/A Çalışkanlar Halı
    09.10.2019 20.12.2019 Yunus Emre Mah. Sento Cad. 923. Sok. Başaran2 Ap. Kuraoğlu Halıcılık
    09.10.2019 15.01.2020 Girne Cad. 832. Sok. Kılıç Apt. Fırat Halıcılık
    09.10.2019 15.01.2020 5 Nisan Mah. Sento Cad. 898. Sok. No:21 Mavi İnci Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 Girne Cad. 832. Sok. Kılıç Apt. Fırat Halıcılık
    09.10.2019 20.12.2019 Körtepe Köyü
    09.10.2019 15.01.2020 Körtepe Köyü
    14.10.2019 06.03.2020 Yunus Emre Mah. Sento Cad. 923. Sok. Başaran2 Ap. Kuraoğlu Halıcılık
    9.10.2019 20.12.2019 Yunus Emre Mah. Sento Cad. 923. Sok. Başaran2 Ap. Kuraoğlu Halıcılık
    Keşan Bezi Dokuma
    Kilim Dokuma
    Kumaş Çanta Dikimi 11.10.2019 16.12.2019 Fatih Adem
    Makine Nakışları 24.10.2019 31.01.2020 Buyuransu Köyü
    Makinede Çin İğnesi
    Makrame Örgü Yapma
    Makrome Örgü Yapımı 2.12.2019 15.01.2020 Adem 2
    Misinalı Takı Yapımı
    Motif Çizim Teknikleri
    Mumda Resim
    Nevresim Takımları Dikimi
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk)
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama
    Pike Dikimi
    Sepet Örücülüğü
    Siirt Battaniyesi Dokuma
    Şiş Örgü Şapka
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 21.10.2019 07.01.2020 Aziziye Adem
    Takı Yapım Teknikleri 10.10.2019 06.12.2019 E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Tel Kırma Yapımı
    Tığ Örücülüğü 24.10.2019 16.01.2020 Yeşildallı Ortaokulu
    25.11.2019 27.02.2020 Bağlar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 14.10.2019 09.04.2020 Tavşantepe Köyü
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama
    Yöresel Kilim Dokuma 14.11.2019 23.01.2020 Yunus Emre Mah. Kuranoğlu Halıcılık
    11.11.2019 20.01.2020 5 Nisan Mah.
    4.11.2019 5.02.2020 Yalonkoz Köyü
    21.11.2019 30.01.2020 Oğlaklı Köyü
    20.11.2019 21.02.2020 Yeni Köy Mah. No:12
    Zikzak Makine Nakışları
    Zikzak Makinede Çin İğnesi
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık 19.09.2019 29.11.2019 Bağlar Adem
    23.11.2019 5.04.2020 Merkez Bina
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Mangala Oyunu
    Zekâ Oyunları
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 14.09.2019 22.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    14.09.2019 22.12.2019 Körtepe İlkokulu
    14.09.2019 06.10.2019 Yunus Emre İlkokulu
    21.09.2019 29.12.2019 Molla Gürani İlkokulu
    28.09.2019 12.01.2020 Molla Gürani İlkokulu
    21.09.2019 29.12.2019 Uzunbahçe İlkokulu
    21.09.2019 29.12.2019 Buyuransu Veysi Bayhan İlkokulu
    12.10.2019 19.01.2020 Uzunbahçe İlkokulu
    09.10.2019 22.01.2020 Ali Kuşçu Ortaokulu
    19.10.2019 26.01.2020 Hürriyet İlkokulu
    19.10.2019 26.01.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    19.10.2019 26.01.2020 Sarıdallı Henkel İlkokulu
    22.10.2019 05.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    26.10.2019 02.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    26.10.2019 02.02.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    4.11.2019 13.01.2020 Diyarbakır Adem 6
    19.11.2019 28.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    30.11.2019 19.04.2020 Yunus Emre İlkokulu
    30.11.2019 19.04.2020 Vehbi Koç İlkokulu
    1.12.2019 25.04.2020 Sultan Sasa İlkokulu
    1.12.2019 25.04.2020 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    2.12.2019 30.03.2020 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    7.12.2019 26.04.2020 Kazım Karabekir Ortaokulu
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 11.09.2019 25.09.2019 Merkez Bina
    25.10.2019 03.11.2019 Merkez Bina
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    12-16 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi) 13.11.2019 13.01.2020 Toki Adem
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 16.10.2019 14.01.2020 Şehitlik Adem
    16.10.2019 14.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    5.12.2019 29.02.2020 Merkez Bina
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 16.10.2019 26.02.2020 Merkez Bina
    18.10.2019 22.02.2020 Merkez Bina
    19.10.2019 21.06.2020 Merkez Bina
    21.10.2019 14.01.2020 Aziziye Adem
    Deri Düz Dikiş Makineci
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi
    Düz Dikiş Makineci 14.10.2019 02.01.2020 Adem 7
    15.10.2019 03.01.2020 Şehitlik Adem
    14.10.2019 02.01.2020 Adem 2
    15.10.2019 03.01.2020 Adem 5
    11.10.2019 10.11.2019 Adem 5
    11.10.2019 31.12.2019 Adem 5
    21.10.2019 09.01.2020 Mevlana Halit Çatom
    21.10.2019 09.01.2020 Adem 2
    4.11.2019 21.01.2020 Büyükşehir Belediye Yeniköy Adem
    2.12.2019 18.02.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    Erkek Gömlek Dikimi
    Erkek İç Giysileri Dikimi (Atlet- Külot- Boxer- Fanila) 16.10.2019 08.01.2020 E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    14.10.2019 06.01.2020 E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Erkek İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu-İş Gömleği) 16.10.2019 05.05.2020 Diyarbakır Adem 7
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta)
    Giysi Tadilatçısı
    Kadın Bluz Dikimi 5.11.2019 25.12.2019 Merkez Bina
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 11.10.2019 12.11.2019 Toki Adem
    Kadın Elbise Dikimi 24.09.2019 04.11.2019 Merkez Bina
    Kadın Eşofman Dikimi
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 15.10.2019 03.03.2020 Adem 1
    14.10.2019 02.03.2020 Adem 4
    15.10.2019 12.02.2020 Batıkarakoç
    21.10.2019 03.02.2020 Merkez Bina
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 15.10.2019 15.01.2020 8. Ana Jet Adem
    16.10.2019 16.01.2020 Erdem Bayan Terzisi
    13.11.2019 11.02.2020 Bağlar Belediye Kardelen Kadın Evi
    Kadın İşçi Tulumu Dikimi
    Kadın Mayo Dikimi
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi
    Kadın Pantolon Dikimi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 15.10.2019 12.03.2020 Merkez Bina
    14.11.2019 7.02.2020 Yeniköy Mah. 1016.Sok. No:16
    13.11.2019 6.02.2020 Bağlar Belediye Kardelen Kadın Evi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti) 14.10.2019 28.02.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body)
    Lastik Makineci
    Şapka Dikimi
    Yuvarlak Örme Makinecisi Yetiştirme
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 19.09.2019 01.11.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 09.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Hizmetleri
    Cilt Bakımı Teknikleri
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj
    El Bakımı
    El ve Ayak Bakımı
    Fön Çekimi 21.10.2019 16.12.2019 Adem 1
    23.10.2019 18.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    25.10.2019 20.12.2019 Toki Adem
    Makyaj Yapma Teknikleri
    Manikür-Pedikür Teknikleri
    Saç Bakımı Ve Yapımı 17.10.2019 06.04.2020 Pınar Kuaför
    17.10.2019 06.04.2020 Bağlar Belediye Kardelen 2 Kadem
    23.10.2019 10.04.2020 Bağlar Belediyesi Kardelen Destek Evi
    23.10.2019 10.04.2020 Adem 5
    22.10.2019 09.04.2020 İbrahim Bayan Kuaförü
    7.11.2019 24.04.2020 Mavi Deniz Güzellik Salonu
    Saç Renklendirme 11.10.2019 30.12.2019 Fatih Adem
    14.10.2019 07.02.2020 Adem 7
    14.10.2019 31.12.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 31.12.2019 Adem 4
    14.10.2019 31.12.2019 Adem 7
    17.10.2019 06.01.2020 Merkez Bina
    Saç Sakal Kesimi 16.09.2019 21.11.2019 Yemlihan Erkek Kuaför
    15.10.2019 03.02.2020 Yemlihan
    23.10.2019 30.12.2019 Merkez Bina
    15.10.2019 3.02.2020 Yemlihan
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 08.10.2019 31.12.2019 Selahaddin Eyubi Mah. 343. Sok. Güneydoğu Yapı Kopp. İpek Polat Kuaför
    11.10.2019 07.01.2020 Şehitlik Adem
    14.10.2019 08.01.2020 Adem 2
    21.10.2019 14.01.2020 Aziziye Adem
    21.10.2019 15.01.2020 Adem 1
    21.10.2019 15.01.2020 Aziziye Adem
    22.10.2019 16.01.2020 Mevlana Halit Çatom
    23.10.2019 17.01.2020 Adem 7
    21.11.2019 2.03.2020 Sihirli Eller Bayan Kuaförü
    Temel Makyaj 4.11.2019 24.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Adem
    4.11.2019 13.12.2019 Büyükşehir Belediye Yeniköy Adem
    Tırnak Süsleme
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çağrı Merkezi Elemanı
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 05.09.2019 31.10.2019 Adem 6
    10.09.2019 06.11.2019 Adem 3
    10.09.2019 05.11.2019 Adem 3
    23.09.2019 19.11.2019 Adem 1
    23.09.2019 19.11.2019 Adem 2
    05.09.2019 01.11.2019 Adem 6
    25.10.2019 04.12.2019 Adem 1
    25.11.2019 8.12.2019 Ademm 1
    25.11.2019 8.12.2019 Ademm 3
    25.11.2019 13.01.2020 Ademm 1
    25.11.2019 13.01.2020 Ademm 3
    5.12.2019 13.01.2020 Adem 1
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık
    Sürü Yönetimi Elemanı
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Betonarme Donatıcılığı Destek Elemanı
    Boyacı
    Süsleme Restorasyonu Elemanı
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bireysel Gelişim ve Kültürel Farkındalık Eğitimi 16.11.2019 28.12.2019 Aziziye Adem
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 23.10.2019 26.12.2019 Şehitlik Adem
    24.10.2019 27.12.2019 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    24.10.2019 27.11.2019 Şehitlik Adem
    23.10.2019 26.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    26.10.2019 29.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    26.10.2019 25.01.2020 Molla Gürani İlkokulu
    30.10.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    14.11.2019 16.01.2020 Yeniköy Mah. 1016.Sok. No:16
    7.11.2019 9.01.2020 Diyarbakır Adem 8
    11.11.2019 31.12.2019 Aziziye Adem
    11.11.2019 26.12.2019 Yeni Yıl Kız Kuran Kursu
    15.11.2019 7.02.2020 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    6.11.2019 15.01.2020 Bağlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    7.11.2019 9.01.2020 Şehitlik Adem
    14.11.2019 30.01.2020 Mevlana Halit Çatom
    7.11.2019 9.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    6.11.2019 8.01.2020 Toki Adem
    4.11.2019 19.12.2019 Hacı Şevket Kız Kuran Kursu
    4.11.2019 19.12.2019 Toki Adem
    4.11.2019 10.12.2019 Alatosun Köyü
    11.11.2019 13.01.2020 Merkez Bina
    4.11.2019 6.01.2020 Diyarbakır Adem 6
    13.11.2019 30.12.2019 Adem 2
    4.11.2019 24.12.2019 Aziziye Adem
    4.11.2019 19.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    4.11.2019 6.01.2020 Yukarı Molla Köyü
    6.11.2019 19.02.2020 Adem 7
    8.11.2019 25.12.2019 Yalonkoz Köyü
    4.11.2019 19.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    18.11.2019 20.01.2020 Büyükşehir Belediye Yeniköy Kadın Yaşam Mer.
    25.11.2019 10.01.2020 Atatürk Ortaokulu
    19.11.2019 6.01.2020 Gömmetaş Köyü
    19.11.2019 21.01.2020 Şafak Der
    28.11.2019 30.01.2020 Şehitlik Adem
    28.11.2019 30.01.2020 Diyarbakır Adem
    2.12.2019 3.02.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    2.12.2019 17.01.2020 Karakoç Yapı
    2.12.2019 17.01.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 17.01.2020 Yeni Yıl Kız Kuran Kursu
    2.12.2019 17.02.2020 Bağlar İmam Hatip Ortaokulu
    2.12.2019 2.01.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 5.02.2020 Kadem
    7.12.2019 21.03.2020 Fatih İlkokulu
    Dama
    Diksiyon 23.10.2019 14.11.2019 Mevlana Halit Çatom
    11.11.2019 21.11.2019 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    25.11.2019 5.12.2019 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk
    İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kuran Öğreticiliği Yeterlik Sınavına Hazırlık
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 12.10.2019 10.11.2019 Mevlana Halit Çatom
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 21.10.2019 03.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 06.09.2019 07.10.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 30.09.2019 Molla Gürani İlkokulu
    21.09.2019 02.11.2019 Fatih İlkokulu
    05.10.2019 16.11.2019 Mesut Yılmaz Ortaokulu
    11.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    08.10.2019 08.11.2019 Merkez Bina
    05.10.2019 16.11.2019 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    14.10.2019 14.11.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    14.10.2019 14.11.2019 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    14.10.2019 06.11.2019 Adem 4
    17.10.2019 12.11.2019 Adem 2
    16.10.2019 18.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    19.10.2019 30.11.2019 Celal Güzelses İlkokulu
    21.10.2019 06.11.2019 Şehitlik Adem
    21.10.2019 05.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    23.10.2019 15.11.2019 Adem 1
    22.10.2019 22.11.2019 Bağlar İmam Hatip Ortaokulu
    16.11.2019 28.12.2019 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    9.11.2019 21.12.2019 Fatih İlkokulu
    9.11.2019 21.12.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    18.11.2019 9.12.2019 Adem 1
    25.11.2019 18.02.2020 Atatürk Ortaokulu
    1.12.2019 12.01.2020 Celal Güzelses İlkokulu
    2.12.2019 23.12.2019 Yiğitler Apt.
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 08.09.2019 06.10.2019 Merkez Bina
    12.10.2019 09.11.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 14.11.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    14.10.2019 14.11.2019 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    16.10.2019 18.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    21.10.2019 06.11.2019 Şehitlik Adem
    Kuran-ı Kerimi Doğru Ve Güzel Okuma Tashih-i Huruf
    Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık
    Öğrenmeyi Öğrenme 12.09.2019 04.10.2019 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    24.09.2019 16.10.2019 Hürriyet İlkokulu
    21.09.2019 13.10.2019 Fatih İlkokulu
    21.09.2019 13.10.2019 Sarıdallı Henkel İlkokulu
    26.09.2019 18.10.2019 Hürriyet İlkokulu
    09.10.2019 31.10.2019 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    11.10.2019 07.11.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    10.10.2019 08.11.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.10.2019 01.11.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    09.10.2019 31.10.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    19.10.2019 10.11.2019 Fatih İlkokulu
    22.10.2019 19.11.2019 Hürriyet İlkokulu
    16.11.2019 8.12.2019 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    2.11.2019 24.11.2019 Kazım Karabekir Ortaokulu
    9.11.2019 1.12.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    5.11.2019 4.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    2.12.2019 24.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    2.12.2019 27.12.2019 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    1.12.2019 28.12.2019 Fatih İlkokulu
    5.12.2019 27.12.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    3.12.2019 25.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    4.12.2019 26.12.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    4.12.2019 26.12.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    5.12.2019 27.12.2019 Ali Kuşçu İlkokulu
    4.12.2019 26.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    7.12.2019 29.12.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    9.12.2019 31.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 09.09.2019 06.10.2019 Mesut Yılmaz İlkokulu
    09.09.2019 29.09.2019 Mesut Yılmaz İlkokulu
    21.09.2019 08.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    14.10.2019 10.12.2019 23 Nisan Anaokulu
    16.10.2019 14.11.2019 Diyarbakır Anaokulu
    22.10.2019 18.12.2019 23 Nisan Anaokulu
    24.10.2019 01.12.2019 Hürriyet İlkokulu
    23.10.2019 19.12.2019 Hürriyet İlkokulu
    23.10.2019 21.11.2019 23 Nisan Anaokulu
    23.10.2019 19.12.2019 23 Nisan Anaokulu
    22.10.2019 18.12.2019 Minik Eller Anaokulu
    22.10.2019 18.12.2019 Diyarbakır Anaokulu
    26.10.2019 12.01.2020 Hürriyet İlkokulu
    2.11.2019 8.12.2019 Hürriyet İlkokulu
    12.11.2019 14.01.2020 Halide Edip Adıvar Anaokulu
    4.11.2019 6.01.2020 Diyarbakır Anaokulu
    9.11.2019 30.05.2020 Merkez Bina Spor Salonu
    12.11.2019 16.12.2019 23 Nisan Anaokulu
    4.11.2019 6.01.2020 Hafize Ana Bağımsız Anaokulu
    25.11.2019 20.12.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    25.11.2019 2.03.2020 İmkb Karacadağ Ortaokulu
    5.12.2019 2.01.2020 23 Nisan Anaokulu
    5.12.2019 13.02.2020 Hafize Ana Bağımsız Anaokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 15.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 18.12.2019 Halid Bin Velid Erkek Kyk
    2.12.2019 27.04.2020 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 21.10.2019 06.11.2019 Merkez Bina
    11.11.2019 27.11.2019 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    Sağlıklı Beslenme 11.10.2019 26.11.2019 Diyarbakır Adem7
    14.10.2019 18.12.2019 Adem 7
    4.11.2019 16.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    27.11.2019 9.01.2020 Diyarbakır Adem 7
    2.12.2019 14.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    5.12.2019 17.01.2020 Fatih Adem
    Sosyal Hayatta İletişim
    Türk İşaret Dili 09.10.2019 06.01.2020 Süleyman Halid Bin Halit Kız Öğrenci Yurdu
    15.10.2019 09.12.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 05.01.2020 Merkez Bina
    24.10.2019 22.11.2019 Hürriyet İlkokulu
    22.11.2019 12.12.2019 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    2.12.2019 29.12.2019 Hürriyet İlkokulu
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gümüş Takı İşlemeciliği 17.10.2019 09.12.2019 Diyarbakır Adem
    Hasır Örmeci
    Telkarici
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 28.09.2019 16.11.2019 Merkez Bina
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım
    Teknik Resim
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Egzoz Emisyon Ölçüm Elemanı
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 16.10.2019 27.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    14.10.2019 30.04.2020 Adem 7
    14.10.2019 24.02.2020 Merkez Bina
    14.10.2019 03.03.2020 Merkez Bina
    22.11.2019 2.04.2020 Mevlana Halit Çatom
    25.11.2019 17.04.2020 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    25.11.2019 3.04.2020 Mevlana Halit Çatom
    Genel Muhasebe 06.09.2019 21.10.2019 Adem 4
    14.10.2019 13.01.2020 Adem 5
    14.10.2019 13.01.2020 Adem 1
    Ön Muhasebe
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Davul Eğitimi
    Bağlama (Bozuk Düzen) 6.12.2019 23.02.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    3.12.2019 10.03.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 15.09.2019 28.12.2019 Gençlk Merk
    15.10.2019 21.01.2020 Gençlik Merk
    7.11.2019 11.06.2020 Mevlana Halit Çatom
    8.11.2019 24.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    2.11.2019 11.01.2020 Merkez Bina
    7.11.2019 11.06.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    18.11.2019 27.01.2020 Mevlana Halit Çatom
    Bendir Eğitimi 15.10.2019 06.02.2020 Nükhet Coşkun Akyol İ
    15.10.2019 08.01.2020 Seyrantepe Spor
    15.10.2019 05.02.2020 Nükhet Coşkun Akyol İ
    6.11.2019 14.03.2020 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    Darbuka Eğitimi 15.10.2019 17.01.2020 Fatih L.
    15.10.2019 20.01.2020 Fatih L.
    Drama 14.09.2019 01.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    18.09.2019 18.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    18.09.2019 08.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    09.10.2019 10.11.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 21.11.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 14.11.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    4.11.2019 29.11.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.11.2019 6.02.2020 Süleyman Bin Halid Kız Kyk
    27.11.2019 10.01.2020 Merkez Bina
    2.12.2019 29.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    6.12.2019 22.02.2020 Halid Bin Velid Erkek Kyk
    7.12.2019 23.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    2.12.2019 10.02.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 12.09.2019 08.11.2019 Adem 4
    17.10.2019 13.12.2019 Molla Gürani İlkokulu
    19.10.2019 03.01.2020 Merkez Bina
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 12.11.2019 5.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Klasik Gitar Eğitimi 3.12.2019 5.01.2020 Halid Bin Velid Kız Kyk
    3.12.2019 28.01.2020 Halid Bin Velid Kız Kyk
    Ney Eğitimi
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi 14.10.2019 27.05.2020 Ali Kuşçu İlkokulu
    17.10.2019 04.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Piyano Eğitimi 1
    Piyano Eğitimi 2 20.09.2019 12.12.2019 Bağlar Belediye Solin Oyun Evi
    Salon Dansları 16.10.2019 04.11.2019 8. Ana Jet Adem
    5.11.2019 22.11.2019 8. Ana Jet Adem
    1.12.2019 18.12.2019 8. Ana Jet Adem
    Ses Eğitimi 9.11.2019 9.04.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi
    Türk Halk Oyunları Adıyaman Yöresi 24.10.2019 24.01.2020 Bağlar Belediyesi Kültür Müd.
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 6.12.2019 7.03.2020 Dicle Üni. S.K.S
    6.12.2019 7.03.2020 Dicle Üni. Sks
    Türk Halk Oyunları Batman Yöresi 24.10.2019 24.01.2020 Bağlar Belediyesi Kültür Müd.
    Türk Halk Oyunları Bingöl Yöresi 17.10.2019 25.01.2020 Bağlar Belediyesi Kültür Sosyal İşleri
    16.10.2019 03.01.2020 Kazım Karabekir Ortaokulu
    7.11.2019 8.01.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Erkek Oyunları) 9.11.2019 11.04.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Kadın Oyunları) 11.11.2019 25.12.2019 Bağlar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.11.2019 17.01.2020 Bağlar Belediyesi Kardelen Kadın Merkezi
    2.12.2019 14.02.2020 Fatih Adem
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Karma Oyunları) 09.10.2019 21.12.2019 Faik Ali Ortaokulu
    05.10.2019 22.03.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    05.10.2019 22.03.2020 Bağlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.10.2019 24.12.2019 Namık Kemal Mta
    16.10.2019 17.01.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    12.10.2019 15.01.2020 Çelebi Eser Ortaokulu
    15.10.2019 24.12.2019 Fatih L
    14.10.2019 17.01.2020 Adem 5
    16.10.2019 17.01.2020 Beyaz Tebeşir İlkokulu
    17.10.2019 07.12.2019 Fatih Ortaokulu
    18.10.2019 08.12.2019 Arif Eminoğlu İlkokulu
    18.10.2019 08.12.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    18.10.2019 19.01.2020 Alipınar İlkokulu
    18.10.2019 08.12.2019 Alipınar İlkokulu
    19.10.2019 09.12.2019 Mevlana Halit Ortaokulu
    24.10.2019 14.12.2019 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    22.10.2019 27.01.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    25.10.2019 26.01.2020 Koşuyolu Ortaokulu
    22.10.2019 15.04.2020 Yeşildallı Ortaokulu
    23.10.2019 24.01.2020 Celal Güzelses İlkokulu
    26.10.2019 12.04.2020 Ali Kuşçu İlkokulu
    23.10.2019 28.01.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    22.10.2019 27.01.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.10.2019 13.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    22.10.2019 12.12.2019 Faik Ali Ortaokulu
    21.10.2019 25.01.2020 Koşuyolu Ortaokulu
    26.10.2019 12.04.2020 Burhanettin Yıldız Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    22.10.2019 12.12.2019 Hürriyet İlkokulu
    22.10.2019 12.12.2019 Mevlana Halit Ortaokulu
    26.10.2019 12.04.2020 Ali Kuşçu Ortaokulu
    22.10.2019 12.12.2019 Mesut Yılmaz İlkokulu
    22.10.2019 12.12.2019 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    1.11.2019 10.01.2020 Nükhet Coşkun Akyol İ
    11.11.2019 20.01.2020 Nükhet Coşkun Akyol İ
    13.11.2019 7.01.2020 Molla Gürani İlkokulu
    9.11.2019 24.02.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    9.11.2019 18.04.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    4.11.2019 23.12.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    4.11.2019 23.12.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    25.11.2019 14.01.2020 Vehbi Koç İlkokulu
    6.12.2019 19.04.2020 Büyükşehir Belediye Sümerparkı
    6.12.2019 10.03.2020 Diyarbakır Adem
    6.12.2019 8.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 17.10.2019 02.02.2020 Bağlar Belediyesi Kültür Sosyal İşleri
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi
    Türk Halk Oyunları Mardin Yöresi
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1
    Uygulamalı Tiyatro 05.10.2019 16.02.2020 Vali Ünal Erkan İlkokulu
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 28.09.2019 28.09.2019 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 05.09.2019 03.01.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    07.09.2019 05.01.2020 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    07.09.2019 05.01.2020 Celal Güzelses İlkokulu
    16.09.2019 21.01.2020 Fatih Adem
    24.09.2019 28.01.2020 Molla Gürani İlkokulu
    21.09.2019 19.01.2020 Yunus Emre İlkokulu
    21.09.2019 11.04.2020 Fatih İlkokulu
    12.10.2019 09.02.2020 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    05.10.2019 02.02.2020 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    05.10.2019 02.02.2020 Ali Kuşçu İlkokulu
    19.10.2019 16.02.2020 Celal Güzelses İlkokulu
    16.11.2019 15.03.2020 Selahaddini Eyyubi İlkokulu
    16.11.2019 15.03.2020 Kabahıdır İlkokulu
    9.11.2019 8.03.2020 Selahaddini Eyyubi İlkokulu
    6.11.2019 29.01.2020 Şehitlik Adem
    1.12.2019 4.04.2020 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    7.12.2019 5.04.2020 Yunus Emre İlkokulu
    7.12.2019 5.04.2020 Ali Kuşçu İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 29.09.2019 29.09.2019 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 07.09.2019 27.10.2019 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    07.09.2019 27.10.2019 Hürriyet İlkokulu
    02.09.2019 19.09.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    09.09.2019 29.09.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 10.10.2019 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    14.09.2019 03.11.2019 Molla Gürani İlkokulu
    14.09.2019 03.11.2019 Hüseyin Uluğ İlkokulu
    21.09.2019 10.11.2019 Kabahıdır İlkokulu
    28.09.2019 17.11.2019 Celal Güzelses İlkokulu
    12.10.2019 01.12.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    13.10.2019 04.01.2020 Merkez Bina
    01.10.2019 18.10.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    05.10.2019 24.11.2019 Molla Gürani İlkokulu
    11.10.2019 05.11.2019 Şehitlik Adem
    11.10.2019 01.11.2019 Diyarbakır Adem 6
    12.10.2019 29.12.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 06.11.2019 Adem 1
    14.10.2019 06.11.2019 Adem 5
    14.10.2019 06.11.2019 Adem 7
    15.10.2019 07.11.2019 Mevlana Halit Çatom
    19.10.2019 20.10.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 13.11.2019 Diyarbakır Adem 7
    21.10.2019 11.11.2019 Adem 1
    24.10.2019 25.11.2019 Aziziye Adem
    22.10.2019 12.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    23.10.2019 13.11.2019 Adem 7
    4.11.2019 10.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    6.11.2019 12.12.2019 Bağlar Belediyesi Kaynartepe Solin
    14.11.2019 5.12.2019 Adem 7
    9.11.2019 29.12.2019 Hürriyet İlkokulu
    14.11.2019 3.12.2019 Yeniköy Mah. 1016.Sok. No:16
    16.11.2019 5.01.2020 Selahaddini Eyyubi İlkokulu
    12.11.2019 8.01.2020 Tavsantepe İlkokulu
    14.11.2019 5.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    4.11.2019 25.11.2019 Hacı Şevket Kız Kuran Kursu
    6.11.2019 27.11.2019 Toki Adem
    12.11.2019 29.11.2019 Adem 1
    4.11.2019 21.11.2019 Diyarbakır Adem 6
    7.11.2019 28.11.2019 Adem 2
    9.11.2019 29.12.2019 Mesut Yılmaz İlkokulu
    6.11.2019 12.12.2019 Şehitlik Adem
    31.10.2019 1.11.2019 Merkez Bina
    13.11.2019 4.12.2019 Diyarbakır Adem 8
    7.11.2019 28.11.2019 Adem 7
    7.11.2019 28.11.2019 Adem 5
    6.11.2019 12.12.2019 Bağlar Belediye Solin Çok Amaçlı Çocuk Evi
    6.11.2019 25.11.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.11.2019 29.12.2019 Beyaz Tebeşir İlkokulu
    4.11.2019 6.01.2020 Yeşildallı İlkokulu
    2.11.2019 22.12.2019 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    27.11.2019 17.01.2020 Diyarbakır E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    25.11.2019 28.01.2020 Diyarbakır E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    23.11.2019 12.01.2020 Celal Güzelses İlkokulu
    22.11.2019 11.12.2019 Diyarbakır Adem 6
    26.11.2019 13.12.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    29.11.2019 20.12.2019 Adem 7
    23.11.2019 10.12.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    29.11.2019 20.12.2019 Adem 5
    26.11.2019 10.01.2020 Aziziye Adem
    28.11.2019 19.12.2019 Toki Adem
    30.11.2019 16.02.2020 Merkez Bina
    1.12.2019 25.01.2020 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    2.12.2019 19.12.2019 Kadem
    2.12.2019 23.12.2019 Adem 2
    2.12.2019 23.12.2019 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    1.12.2019 25.01.2020 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    2.12.2019 23.12.2019 Hacı Şevket Kuran Kursu
    2.12.2019 19.12.2019 Adem 1
    2.12.2019 19.12.2019 Mevlana Halit Çatom
    4.12.2019 23.12.2019 Yeniköy Mah. 1016. Sok.
    4.12.2019 26.02.2020 Merkez Bina
    5.12.2019 26.12.2019 Diyarbakır Adem 8
    6.12.2019 27.12.2019 Diyarbakır Adem 7
    6.12.2019 27.12.2019 Adem 7
    6.12.2019 27.12.2019 Adem 5
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 18.10.2019 24.10.2019 Orman Müdürlüğü
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 6.11.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 19.10.2019 08.12.2019 Merkez Bina
    Usta Öğretici Oryantasyon
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Perakende Gıda Reyon Görevlisi
    Satış Görevlisi 13.09.2019 19.11.2019 Adem 5
    13.09.2019 18.11.2019 Adem 5
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 13.11.2019 1.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 15.09.2019 15.09.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 19.10.2019 Merkez Bina
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 8.11.2019 31.03.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Ve Aile Merkezi
    8.11.2019 27.03.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Ve Aile Merkezi
    Hüsn-i Hat
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1
    Kat’ı
    Kumlama Resimde Natürmort
    Pastel Boya Resim 9.11.2019 21.06.2020 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    Resim Sanat Eğitimi 14.10.2019 17.01.2020 Merkez Bina
    17.10.2019 15.01.2020 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    19.10.2019 04.07.2020 İmkb Fen Lisesi
    19.10.2019 05.07.2020 Merkez Bina
    24.10.2019 22.01.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    23.10.2019 21.01.2020 Türgev
    24.10.2019 07.02.2020 Molla Gürani İlkokulu
    25.10.2019 16.04.2020 Dicle Üni. Sks
    8.11.2019 30.04.2020 Bağlar Belediyesi Solin Çocuk Evi
    7.11.2019 24.02.2020 Hüseyin Uluğ İlkokulu
    11.11.2019 4.05.2020 Dicle Üniversitesi S.K.S.
    1.11.2019 25.04.2020 Dicle Üniversitesi Sks Binası
    4.11.2019 17.02.2020 Bağlar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    1.12.2019 18.02.2020 Mesut Yılmaz İlkokulu
    5.12.2019 28.02.2020 Büyükşehir Belediye Kültür Merkezi
    Sulu Boya Resim 16.10.2019 04.03.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Tasarım Uygulama Modelcisi 11.10.2019 13.01.2020 Toki Adem
    Yağlı Boya Resim 16.10.2019 26.12.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.11.2019 3.02.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 11.10.2019 26.12.2019 Diyarbakır Adem
    Çini İşlemeci/Çinici
    Dekorcu-Sır üstü Dekorlamacı 16.10.2019 14.04.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Seramik Biçimlendirme 21.11.2019 22.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Tahrirci/Çinici
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 26.09.2019 27.09.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    19.09.2019 20.09.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    7.11.2019 8.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    27.11.2019 28.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    13.11.2019 14.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    7.11.2019 8.11.2019 Ali Kuşçu İlkokulu
    14.11.2019 15.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    9.11.2019 10.11.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    28.11.2019 29.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    28.11.2019 29.11.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    7.11.2019 8.11.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    28.11.2019 29.11.2019 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    28.11.2019 29.11.2019 Ali Kuşçu İlkokulu
    14.11.2019 15.11.2019 Ali Kuşçu İlkokulu
    23.11.2019 24.11.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    16.11.2019 17.11.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    14.11.2019 15.11.2019 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    23.11.2019 24.11.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    7.11.2019 8.11.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    23.11.2019 24.11.2019 Çelebi Eser Ortaokulu
    28.11.2019 29.11.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    14.11.2019 15.11.2019 Serap Güzeli Şehit Cengiz Topel Ortaokulu
    7.11.2019 8.11.2019 Vali Ünal Erkan İlkokulu
    14.11.2019 15.11.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 5.12.2019 6.12.2019 Taşdirek İlkokulu
    12.12.2019 13.12.2019 Taşdirek İlkokulu
    5.12.2019 6.12.2019 Oğlaklı İlkokulu
    30.12.2019 31.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    16.12.2019 17.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    23.12.2019 24.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    9.12.2019 10.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 2.12.2019 6.12.2019 Süleyman Demirel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 26.11.2019 27.11.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    25.11.2019 27.11.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    2.12.2019 4.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 20.10.2019 11.04.2020 Şilbe Tartan Pisti
    18.10.2019 20.12.2019 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    25.10.2019 17.04.2020 Bağlar Belediye Spor Salonu
    24.10.2019 20.02.2020 Bağlar Belediyesi Ek Bina
    26.10.2019 12.04.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    7.11.2019 13.01.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    11.11.2019 17.01.2020 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    12.11.2019 13.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    18.11.2019 12.02.2020 Büyükşehir Belediye Sümer Park
    23.11.2019 30.05.2020 Çelebi Eser Ortaokulu
    5.12.2019 19.02.2020 Beyaz Tebeşir İlkokulu
    Badminton 16.11.2019 16.05.2020 Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu
    4.11.2019 17.01.2020 Yeniköy Anadolu Lisesi
    Basketbol 07.09.2019 22.03.2020 Merkez Bina Spor Salonu
    09.10.2019 21.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    09.10.2019 21.01.2020 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    12.10.2019 26.04.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.10.2019 27.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    14.10.2019 24.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    16.10.2019 27.02.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    17.10.2019 29.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    22.10.2019 27.03.2020 Bağlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kiptaş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    24.10.2019 07.01.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    11.11.2019 10.02.2020 Mesut Yılmaz İlkokulu
    18.11.2019 10.06.2020 Süleyman Bin Halid Kız Urdu
    22.11.2019 2.02.2020 Bağlar Belediyesi Kapalı Spor Salonu
    7.12.2019 27.06.2020 Büyükşehir Belediye Sümer Park
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 21.09.2019 05.01.2020 700.Yıl Ortaokulu
    9.11.2019 23.02.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    7.11.2019 19.12.2019 Bağlar Anadolu Lisesi
    2.12.2019 27.01.2020 Merkez Bina
    Bocce İleri Düzey Kurs Programı 05.10.2019 01.12.2019 Merkez Bina Spor Salonu
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı
    Dart Başlangıç Düzeyi 29.09.2019 18.01.2020 Merkez Bina
    15.09.2019 23.10.2022 Namık Kemal Mta
    11.10.2019 31.01.2020 Bağlar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    09.10.2019 25.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    11.10.2019 21.11.2019 Şehitlik Adem
    16.10.2019 06.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    15.10.2019 10.12.2019 Gençlik Spor
    15.10.2019 10.12.2019 Seyrantepe Spor
    18.10.2019 06.01.2020 Büyükşehir Belediye Sümer Park
    18.10.2019 06.01.2020 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    23.10.2019 19.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    12.11.2019 26.12.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.11.2019 24.12.2019 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    18.11.2019 27.12.2019 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    22.11.2019 31.12.2019 Şehitlik Adem
    5.12.2019 20.03.2020 Halid Bin Velid Erkek Kyk
    Dart İleri Düzey 1.12.2019 10.01.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Dart Orta Düzey 15.10.2019 30.11.2019 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Futbol 21.09.2019 02.05.2020 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi
    20.09.2019 05.12.2019 Şilbe Tesisleri
    09.10.2019 22.05.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    09.10.2019 31.01.2020 Büyükşehir Belediye Yeniköy
    09.10.2019 31.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe 1 Nolu Saha
    18.10.2019 08.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    8.11.2019 28.02.2020 Büyükşehir Belediye Şilbe Tesisleri
    8.11.2019 27.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    6.11.2019 26.02.2020 Büyükşehir Belediye Gökkuşağı Tesisi
    4.11.2019 1.04.2020 İl Gençlik Spor ( Cemil Serhatlı Sahası )
    Futbol (10-11 Yaş) 09.10.2019 24.01.2020 Büyükşehir Belediye Cizrelioğlu Tesisi
    05.10.2019 26.04.2020 Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu
    18.10.2019 03.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    16.11.2019 28.06.2020 Bağcılar İmam Hatip Ortaokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 09.10.2019 06.02.2020 Büyükşehir Belediye Yeniköy
    09.10.2019 06.02.2020 Büyükşehir Belediye Cizrelioğlu Tesisi
    12.10.2019 06.06.2020 Fevzi Çakmak Ortaokulu
    19.10.2019 13.06.2020 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    18.10.2019 12.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    21.10.2019 15.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    26.10.2019 14.06.2020 İmkb Karacadağ Ortaokulu
    16.11.2019 19.07.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    6.11.2019 1.03.2020 Büyükşehir Belediye Gökkuşağı Tesisi
    4.11.2019 27.01.2020 Kanuni Sultan Süleyman İmam Hatip Ortaokulu
    4.11.2019 27.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    8.11.2019 5.03.2020 Büyükşehir Belediye Şilbe Tesisleri
    Futbol (8-9 Yaş) 09.10.2019 15.01.2020 Büyükşehir Belediye Cizrelioğlu Tesisi
    Hentbol 21.10.2019 12.02.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak
    Judo Kahverengi Kuşak
    Judo Mavi Kuşak
    Judo Sarı Kuşak
    Karate (Beyaz Kuşak) 16.10.2019 26.12.2019 Yusuf Batun Spor Salonu
    Karate (Kahverengi Kuşak III.KYU)
    Karate (Sarı Kuşak)
    Karate (Turuncu Kuşak)
    Karate (Yeşil Kuşak)
    Kick Boks Beyaz Kuşak
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 09.10.2019 26.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    19.10.2019 15.03.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu) 09.10.2019 26.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    Masa Tenisi (19 Yaş ve Üzeri Yetişkin Grup) 16.10.2019 29.01.2020 Süleyman Bin Halid Kyk
    Patika (Trail) Oryantiring 15.10.2019 08.01.2020 Koşuyolu Parkı
    15.10.2019 08.01.2020 Koşuyolu Park
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 11.10.2019 19.12.2019 Fatih Adem
    11.10.2019 19.12.2019 Diyarbakır Adem7
    14.10.2019 04.12.2019 Adem 7
    21.10.2019 27.12.2019 Süleyman Bin Halid Kız Urdu
    23.10.2019 31.12.2019 Bağlar Belediyesi Kardelen Destek Evi
    11.11.2019 30.12.2019 Adem 7
    4.11.2019 9.03.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyoluparkı
    23.11.2019 10.05.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    18.11.2019 23.01.2020 Büyükşehir Belediye Koşuyolu Parkı
    5.12.2019 24.01.2020 Adem 7
    Pilates Eğitimi 2. Seviye
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 08.09.2019 16.11.2019 Yunus Emre İlkokulu
    09.09.2019 15.10.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 09.12.2019 Merkez Bina
    14.09.2019 17.11.2019 Yunus Emre İlkokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Mesut Yılmaz İlkokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Beyaz Tebeşir İlkokulu
    05.10.2019 08.12.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Fevzi Çakmak Ortaokulu
    14.10.2019 11.02.2020 Yalankoz İlkokulu
    14.10.2019 24.12.2019 Yalankoz İlkokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Sarıdallı Henkel İlkokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Şehit Birkan Gündüz Ortaokulu
    12.10.2019 15.12.2019 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    26.10.2019 29.12.2019 Develi İlkokulu
    26.10.2019 29.12.2019 Sultan Sasa İlkokulu
    17.11.2019 8.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    14.11.2019 23.01.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    9.11.2019 12.01.2020 Eczacılar İmam Hatip Ortaokulu
    16.11.2019 19.01.2020 Hüseyin Uluğ İlkokulu
    4.11.2019 20.01.2020 Topraktaşı Diyarbakır Ticaret Borsası İlkokulu
    2.11.2019 5.01.2020 Bağlar İlçe Gençlik Spor
    2.12.2019 15.01.2020 Kadem
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 29.09.2019 11.01.2020 Yunus Emre İlkokulu
    21.09.2019 29.12.2019 Fevzi Çakmak Ortaokulu
    09.10.2019 03.12.2019 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    09.10.2019 19.12.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 28.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    19.10.2019 26.01.2020 Körtepe İlkokulu
    19.10.2019 26.01.2020 Arif Eminoğlu İlkokulu
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 21.09.2019 24.11.2019 Yeşildallı İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 25.11.2019 8.01.2020 İl Gençlik Spor ( Fatih Lisesi Spor Salonu)
    25.11.2019 8.01.2020 İl Gençlik Spor Fatih Lisesi
    26.11.2019 9.01.2020 İl Gençlik Spor Fatih Lisesi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik
    Step-Aerobik Eğitimi Step
    Taekwondo Beyaz Kuşak 15.10.2019 04.02.2020 Süleyman Bin Halid Kyk.
    17.10.2019 03.01.2020 Yeni Akademi Spor Salonu
    7.11.2019 22.01.2020 Bağlar Belediye Spor Salonu
    Taekwondo Mavi Kuşak
    Taekwondo Sarı Kuşak
    Taekwondo Yeşil Kuşak
    Tenis (13-15 Yaş) 09.10.2019 31.01.2020 Büyükşehir Belediye Sümerpark
    09.10.2019 31.01.2020 Büyükşehir Belediye 75. Yol Tenis Kortu
    12.11.2019 30.06.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    4.12.2019 3.05.2020 Büyükşehir Belediye 75. Yol Kortu
    Tenis (6-9 Yaş) 4.12.2019 16.02.2020 Büyükşehir Belediye 75. Yol Kort Tenis
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri
    Tırmanış Minikler (8-13 Yaş) 11.10.2019 30.03.2020 Molla Gürani İlkokulu
    12.10.2019 22.03.2020 Molla Gürani İlkokulu
    Voleybol 09.10.2019 21.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    10.10.2019 22.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    16.10.2019 28.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    14.10.2019 24.01.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    12.10.2019 26.04.2020 Nuri Zekiye Has Ortaokulu
    16.10.2019 10.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    16.10.2019 13.05.2020 Merkez Bina Spor Salonu
    22.10.2019 06.03.2020 Merkez Bina Spor Salonu
    24.10.2019 06.01.2020 Mevlana Halit Ortaokulu
    23.10.2019 31.12.2019 Kariyer Okulları Sahası
    26.10.2019 10.05.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    26.10.2019 10.05.2020 Merkez Bina Spor Salonu
    26.10.2019 10.05.2020 Nüket Ve Coşkun Akyol İlkokulu
    11.11.2019 19.02.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    1.11.2019 6.01.2020 Atatürk Ortaokulu
    4.11.2019 12.02.2020 Büyükşehir Belediye Talaytepe
    16.11.2019 22.06.2020 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi
    14.11.2019 13.02.2020 Şehit Hatip Çağlar Anadolu Lisesi
    4.11.2019 29.05.2020 İl Gençlik Spor Seyrantepe Spor Salonu
    7.11.2019 4.02.2020 Şehit Uzman Çavuş Süleyman İyikul Ortaokulu
    4.11.2019 20.01.2020 Bağlar Anadolu Lisesi
    Vücut Geliştirme ve Fitness 19.10.2019 02.05.2020 8. Ana Jet Adem
    Yüzme 20.09.2019 10.12.2019 Merkez Bina
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tekstil Model Makineci
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bakır ve Alüminyum Boru Tesisatçısı 18.09.2019 22.11.2019 G.S.K
    11.11.2019 18.01.2020 G.S.K
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 12.10.2019 10.11.2019 Merkez Bina
    23.11.2019 22.12.2019 Merkez Bina
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 09.10.2019 03.12.2019 8. Ana Jet Üs Kom.
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 19.09.2019 25.09.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 14.10.2019 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 27.09.2019 05.10.2019 Merkez Bina
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elle Taşıma 18.10.2019 09.11.2019 Merkez Bina
    18.10.2019 19.11.2019 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 19.10.2019 26.01.2020 İmkb Fen Lisesi
    Arapça A1 Seviyesi 6.11.2019 9.01.2020 Süleyman Bin Halid Kız Kyk
    7.11.2019 7.02.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    İngilizce A1 Seviyesi 09.09.2019 04.10.2019 Merkez Bina
    21.09.2019 08.12.2019 Fatih Anadolu İmam Hatip Lisesi
    12.10.2019 29.12.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 20.05.2020 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    22.10.2019 28.05.2020 Tobb Ferdi Yiğit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    20.10.2019 01.03.2020 İmkb Fen Lisesi
    21.10.2019 15.01.2020 İmkb Fen Lisesi
    21.10.2019 14.01.2020 Süleyman Bin Halid Kız Urdu
    5.11.2019 24.01.2020 Türgev
    12.11.2019 30.01.2020 Halid Bin Velid Erkek Yurdu Kyk
    16.11.2019 2.02.2020 Namık Kemal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    25.11.2019 20.01.2020 Merkez Bina
    İngilizce A2 Seviyesi 07.09.2019 22.12.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 13.11.2019 Merkez Bina
    Mesleki İngilizce (Konaklama)
    Rusça A1 Seviyesi 11.09.2019 29.09.2019 Merkez Bina
    12.09.2019 31.10.2019 Merkez Bina
    11.09.2019 28.09.2019 Merkez Bina
    16.09.2019 04.11.2019 Merkez Bina
    5.11.2019 20.12.2019 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 09.09.2019 07.11.2019 Hayata Destek Derneği
    11.10.2019 14.11.2019 Şehitlik Adem
    15.11.2019 20.01.2020 Şehitlik Adem
    18.11.2019 3.01.2020 Hayata Destek Derneği
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 09.09.2019 04.11.2019 Hayata Destek Derneği
    11.11.2019 6.01.2020 Hayata Destek Derneği
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 19.09.2019 30.04.2020 Fatih Adem
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 16.10.2019 04.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 16.10.2019 25.12.2019 Bağlar Gençlik Merkezi
    26.10.2019 06.01.2020 Bağlar Gençlik Merkezi
    9.11.2019 16.02.2020 Fatih İlkokulu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 11.10.2019 25.11.2019 Diyarbakır Adem 6
    17.10.2019 29.11.2019 Merekez Bina
    2.12.2019 13.01.2020 Adem 1
    2.12.2019 2.01.2020 Merkez Bina
    Aşçı Yardımcısı 26.11.2019 10.03.2020 Diyarbakır Adem 6
    Gaziantep Mutfağı 10.10.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 16.01.2020 Büyükşehir Belediye Sümer Park
    Pasta Yapımı ve Sunumu 13.11.2019 12.03.2020 Diyarbakır Adem 6
    18.11.2019 17.03.2020 8. Ana Jet Adem
    Pastacı Çırağı 11.10.2019 12.11.2019 Diyarbakır Adem 6
    16.10.2019 15.11.2019 8. Ana Jet Adem
    2.12.2019 30.12.2019 Merkez Bina
    Yaş Pasta Yapımı
  • *