Bornova Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 (232) 388 10 63 A.Ö İşlemleri için 0 232 374 05 10 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Mustafa Kemal Caddesi, No13 Bornova / İZMİR adresinde bulunan Bornova Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 257 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Bornova Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Bornova Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 (232) 388 10 63 A.Ö İşlemleri için 0 232 374 05 10
0 232 342 87 52
Mustafa Kemal Caddesi, No13 Bornova / İZMİR

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Bornova Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Bornova Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Bornova Halk Eğitim Merkezi Başarıları: 2006 Şubat ayından itibaren Açık İlköğretim ve Açık Lise öğrencilerinin tüm kayıt,kayıt yenileme işlemleri ile tüm özlük işleri Halk Eğitimi Merkezlerine verilmiş bizde Bornova´da yaklaşık 4.000 öğrenciye 2007 "de yapılan yeni açıköğretim büromuzla hizmet vermekteyiz. Unutulmasın ki Halk Eğitim Merkezleri halkın eğitimi için vardır ve bu kutsal Eğitim görevini başarı ile sürdürmektedir. Bornova halkını açılacak olan kurslarımızdan yararlanmaya davet ediyoruz. Henüz hiçbir şey için geç değildir ve öğrenmenin yaşı yoktur.

Bornova Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İletişim Yöntem ve Teknikleri 19.02.2020 27.05.2020 Bornova Gençlik Merkezi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 09.12.2019 Merkeze Ait Bina
    18.09.2019 06.12.2019 Merkeze Ait Bina
    15.10.2019 12.12.2019 Merkeze Ait Bina
    19.10.2019 08.02.2020 Kurs Merkezi
    10.12.2019 17.01.2020 Merkeze Ait Bina
    14.12.2019 22.02.2020 Merkeze Ait Bina
    9.02.2020 6.06.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 30.04.2020 Merkez Bina
    7.03.2020 16.05.2020 Kurs Merkezi
    Bilgisayarsız Temel Robotik ve Kodlama 2.01.2020 28.05.2020 Merkez Bina
    Ofis Programları Kullanımı 24.12.2019 11.02.2020 Merkeze Ait Bina
    13.02.2020 2.04.2020 Merkez Bina
    Üç Boyutlu Grafik Animasyon (3DS MAX) 19.12.2019 1.04.2020 Şehit Fatih Satır Bilim Ve Sanat Merkezi
    Web Tasarımı 16.09.2019 19.12.2019 Merkeze Ait Bina
    21.10.2019 23.12.2019 Merkez Bina
    24.12.2019 8.04.2020 Merkeze Ait Bina
    2.01.2020 29.06.2020 Merkeze Ait Bina
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Danışma Görevlisi 12.12.2019 14.01.2020 Merkeze Ait Bina
    16.03.2020 15.04.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 7.12.2019 11.01.2020 Bornova Belediye Kurs Merkezi
    Çocuk Bakım Elemanı 15.10.2019 15.06.2020 Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 16.10.2019 03.02.2020 Merkez Kuran Kursu
    10.02.2020 14.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    10.02.2020 11.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 20.10.2019 12.01.2020 Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi
    Robot Uygulamaları 4.02.2020 9.06.2020 Bornova Anadolu Lisesi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 23.10.2019 04.03.2020 Gençlik Merkezi
    Banyo Takımları Dikimi 14.02.2020 5.06.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    Basit Nakış İğne Teknikleri 17.10.2019 27.12.2019 Gençlik Merkezi
    25.10.2019 10.01.2020 Kayadibi Muhtarlığı
    Bebek Odası Hazırlama 3.04.2020 25.06.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 24.10.2019 26.03.2020 Halk Eğitim Kurs Merkezi
    Çuval Çiçek Yapımı 14.02.2020 19.06.2020 Migros Aile Klubü
    Davul Derisi Takı Yapma 17.10.2019 08.11.2019 Migros Aile Kulübü
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma 2.03.2020 30.06.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.10.2019 09.01.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    12.12.2019 25.03.2020 Halk Eğitim Merkezi
    17.12.2019 24.03.2020 Halk Eğitim Merkezi
    23.12.2019 29.06.2020 Gençlik Merkezi
    17.12.2019 30.06.2020 Gençlik Merkezi
    22.02.2020 16.05.2020 Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi
    11.03.2020 6.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 28.11.2019 8.01.2020 Ege Üniversitesi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
    13.02.2020 28.05.2020 Gençlik Merkezi
    Dekoratif Tablo Yapımı 18.10.2019 07.02.2020 Migros Aile Kulübü
    16.03.2020 13.07.2020 Migros Aile Klubü
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 1.04.2020 17.06.2020 Orkide İlkokulu
    Ebru 21.10.2019 02.03.2020 Migros Aile Klubü
    Elde Aplike Yapımı 10.03.2020 7.07.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    9.03.2020 29.06.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Elde Kurdele İşi 23.10.2019 01.04.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Elde Tel Sarma 19.03.2020 11.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Elde Türk İşlemeleri 21.10.2019 13.04.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Filografi Tekniği 17.10.2019 06.02.2020 Halk Eğitim Kurs Merkezi
    18.10.2019 07.02.2020 Halk Eğitim Kurs Merkezi
    21.10.2019 16.12.2019 Gençlik Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 15.10.2019 14.04.2020 Migros Aile Klubü
    27.12.2019 25.06.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Makrame Gazetelik Yapma 4.12.2019 19.02.2020 Ege Üniversitesi Çocuk Cerrahisi
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar 2.01.2020 13.03.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Hurç Dikimi 9.04.2020 11.06.2020 Orkide İlkokulu
    İğne Oyası 4.01.2020 25.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Kâğıt Çiçek Yapımı 19.03.2020 18.06.2020 Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Kağıt Rölyef Yapımı 16.10.2019 03.06.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Binası
    Kanaviçe Yapımı 16.10.2019 25.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Binası
    15.10.2019 03.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Binası
    14.10.2019 02.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Binası
    17.10.2019 19.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Binası
    1.04.2020 3.06.2020 Mmigros Aile Kulübü
    Keçe Yapımı 20.03.2020 26.06.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Kırkyama 04.11.2019 30.03.2020 Orkide İlkokulu
    Koltuk Sandalye Giydirme 27.03.2020 2.07.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Kumaş Çanta Dikimi 27.11.2019 15.04.2020 Halk Eğitim Merkezi
    Makine Nakışları 3.03.2020 23.06.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 16.10.2019 05.03.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    19.10.2019 13.06.2020 Bornova Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Makrame Çanta Yapma 27.09.2019 13.03.2020 Merkez Bina
    Makrame Örgü Yapma 21.10.2019 27.04.2020 Migros Aile Kulubü
    Makrome Örgü Yapımı 14.12.2019 5.01.2020 Tügva
    14.12.2019 6.06.2020 Tügva
    Minyatür Sanatı 17.10.2019 20.02.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    Minyatür Sanatı 17.10.2019 20.02.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    Misinalı Takı Yapımı 18.10.2019 14.02.2020 Pınarbaşı Kültür Merkezi
    Misinalı Takı Yapımı 18.10.2019 14.02.2020 Pınarbaşı Kültür Merkezi
    Mutfak Takımları Hazırlama 14.10.2019 10.03.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    21.10.2019 20.07.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    5.03.2020 14.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Nevresim Takımları Dikimi 31.03.2020 2.06.2020 Orkide İlkokulu
    Orta veya Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dekoratif Ahşap Süsleme 15.10.2019 26.10.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi
    15.10.2019 21.10.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi
    17.10.2019 02.04.2020 Şehit Hüseyin Dalgılıç Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    Orta Veya Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Keçe Aksesuarları Yapımı 17.10.2019 03.04.2020 Şehit Hüseyin Dalgılıç Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Kilim Dokuma 7.04.2020 23.07.2020 Şehit Hüseyin Dalgılıç Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    Ortopedik Engelliler İçin Dekoratif Ahşap Süsleme 9.01.2020 16.04.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi
    Oyalar 21.10.2019 30.03.2020 Migros Aile Kulubü
    Sepet Örücülüğü 22.10.2019 25.02.2020 Migros Aile Kulübü
    05.11.2019 03.03.2020 Gençlik Merkezi
    3.03.2020 30.06.2020 Migros Aile Kulübü
    10.03.2020 7.07.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    11.03.2020 24.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Şiş Örgü Şapka 17.10.2019 12.03.2020 Migros Aile Kulübü
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 2.12.2019 26.06.2020 Zübeyde Hanım Kız Yurdu
    Su Kabağı İşlemeciliği 15.10.2019 27.11.2019 Ege Üniversitesi Fizik Tedavi Rehabilitasyon Merkezi
    Takı Yapım Teknikleri 18.10.2019 29.05.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    25.10.2019 05.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    22.10.2019 05.02.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    22.10.2019 04.02.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    11.03.2020 24.06.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    5.03.2020 25.06.2020 Şehit Kara Pilot Yüzbaşı Mehmet İlker Karaman Sosyal Tesisleri
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 21.02.2020 5.06.2020 Pınarbaşı Kültür Merkezi
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 18.10.2019 28.02.2020 Migros Aile Kulübü
    Tığ Örücülüğü 24.10.2019 02.04.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Tığ Oyası 6.03.2020 3.07.2020 Migros Aile Kulübü
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 9.01.2020 23.07.2020 Ege Üniversitesi Çocuk Cerrahisi
    19.02.2020 7.09.2020 Ege Üniversitesi Çocuk Cerrahisi
    Zikzak Makine Nakışları 17.10.2019 02.03.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ Ortaokulu
    22.10.2019 24.04.2020 Naldöken Kültür Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 6.01.2020 15.06.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 25.11.2019 23.03.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    13.01.2020 20.05.2020 Fırat Yılmaz Çakıroğlu İlkokulu
    10.02.2020 8.06.2020 Şehit Musa Can Ortaokulu
    20.03.2020 4.07.2020 Tügva İzmir İl Temsilciliği
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 23.12.2019 16.03.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    17.03.2020 8.06.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ekmek Üretimi 16.09.2019 03.12.2019 Bornova Tarım Ve Orman İlçe Müdürlüğü
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hazır Giyim Makinelerinde Geliştirme ve Uyum Kursu 16.09.2019 07.10.2019 Kurs Merkezi
    19.09.2019 18.10.2019 Kurs Merkezi
    18.09.2019 11.10.2019 İsmet Sezgin Ortaokulu
    16.09.2019 09.10.2019 İsmet Sezgin Ortaokulu
    Kadın Bluz Dikimi 11.01.2020 15.04.2020 Migros Aile Klubü
    Kadın Ceket Dikimi 19.02.2020 31.03.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 22.10.2019 12.05.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    24.10.2019 14.05.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    20.01.2020 21.04.2020 Rumeli Sancak Ve Yardımlaşma Derneği
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 26.12.2019 27.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    7.01.2020 10.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    10.02.2020 6.05.2020 Şehit Yiğit Şahan Ortaokulu
    Kadın Elbise Dikimi 26.03.2020 18.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kadın Gelinlik Dikimi 15.01.2020 20.05.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    14.01.2020 12.05.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 14.10.2019 18.02.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    7.12.2019 14.06.2020 Halk Eğitim Merkezi
    3.02.2020 4.05.2020 Şehit Yiğit Şahan Ortaokulu
    Kadın Pijama Dikimi 28.11.2019 20.03.2020 Halk Eğitim Merkezi
    Kadın Temel Etek Dikimi 26.11.2019 17.03.2020 Halk Eğitim Merkezi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body) 11.03.2020 17.06.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Kadın Yelek Dikimi 17.10.2019 14.11.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 25.11.2019 Merkez Bina
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 21.10.2019 04.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    12.02.2020 17.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    20.02.2020 5.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    18.02.2020 3.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    6.03.2020 19.06.2020 Malazgirt İlkokulu
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 14.03.2020 14.03.2020 Merkez Bina
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    El ve Ayak Bakımı 30.12.2019 17.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kalıcı Makyaj 29.11.2019 12.08.2020 Halk Eğitim Merkezi
    Makyaj Yapma Teknikleri 24.12.2019 30.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Saç Bakımı Ve Yapımı 25.12.2019 29.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 21.10.2019 23.12.2019 Halk Eğitim Merkezi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 31.10.2019 03.03.2020 Aziz-Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 28.11.2019 16.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    2.03.2020 4.05.2020 Merkez Bina
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 10.02.2020 30.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
  • Hukuk
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adli Kalem İşleri 23.01.2020 19.02.2020 Merkez Bina
    Adli Takip Elemanı 21.10.2019 23.01.2020 Merkez Bina
    19.11.2019 11.02.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 14.05.2020 Merkeze Ait Bina
    20.02.2020 15.05.2020 Merkez Bina
  • Kimya Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Petrokimya Üretim Elemanı 14.10.2019 02.03.2020 İncisar Enerji Mühendislik San.Lmt.Şrt.Salonu
    Petrokimya Üretim Elemanı 14.10.2019 02.03.2020 İncisar Enerji Mühendislik San.Lmt.Şrt.Salonu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri 24.10.2019 15.11.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    15.12.2019 5.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    9.01.2020 1.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.02.2020 15.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Cenaze Hizmetleri 24.10.2019 15.11.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    15.12.2019 5.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    9.01.2020 1.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.02.2020 15.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Diksiyon 25.10.2019 27.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    26.10.2019 28.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    21.10.2019 30.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    04.11.2019 06.01.2020 Zübeyda Hanım Yurt Müdürlüğü
    03.11.2019 05.01.2020 Bornova Yurt Müdürlüğü
    02.11.2019 04.01.2020 Bornova Yurt Müdürlüğü
    01.11.2019 03.01.2020 Zübeyda Hanım Yurt Müdürlüğü
    27.01.2020 30.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.01.2020 26.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    24.01.2020 27.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    28.01.2020 31.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 02.11.2019 01.12.2019 Bornova Gençlik Merkezi
    10.12.2019 21.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    5.12.2019 16.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    9.12.2019 20.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    6.12.2019 17.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    4.12.2019 22.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    15.12.2019 23.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    14.02.2020 5.06.2020 Türgev Bornova Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu
    15.02.2020 15.03.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    Etkili Okur Yazarlık 21.10.2019 02.03.2020 Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu
    23.10.2019 04.03.2020 Media Mahmut Bey Ortaokulu
    24.10.2019 02.07.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    30.03.2020 8.06.2020 Tügva İl Temsilciliği
    Etkili Okur Yazarlık 21.10.2019 02.03.2020 Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu
    23.10.2019 04.03.2020 Media Mahmut Bey Ortaokulu
    24.10.2019 02.07.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    30.03.2020 8.06.2020 Tügva İl Temsilciliği
    Görme Engelliler İçin Bağımsız Hareket Becerileri 22.02.2020 9.05.2020 Aşık Veysel Görme Engelliler Ortaokulu
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 09.09.2019 12.09.2019 Merkez Bina
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 24.12.2019 10.03.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    15.02.2020 22.03.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 26.10.2019 15.02.2020 Bornova İmam Hatip Ortaokulu
    16.12.2019 15.01.2020 Ensar Vakfı (Semerkand Vakıf Yeri)
    3.01.2020 29.02.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    20.01.2020 31.01.2020 Ensar Vakfı (Semerkant Vakıf Binası )
    4.02.2020 4.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    3.02.2020 24.02.2020 Semerkant Vakfı Binası (Ensar Vakfı)
    18.02.2020 11.04.2020 Türkiye Gençlik Vakfı(Tügva) Bornova İlçe Temsilciliği
    20.02.2020 15.04.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    9.03.2020 13.04.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    9.03.2020 30.04.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    14.03.2020 3.05.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    19.03.2020 6.04.2020 Ensar Vakfı (Semerkant Vakfı)
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 22.02.2020 16.05.2020 Bornova İmam Hatip Ortaokulu
    25.02.2020 17.03.2020 Ensar Vakfı (Semerkant Vakfı)
    5.03.2020 2.04.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    6.03.2020 24.04.2020 Tügva Bornova İlçe Temsilciliği
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 14.10.2019 09.12.2019 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    16.10.2019 03.02.2020 Naldöken Muarrem Candaş İlkokulu
    14.10.2019 11.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    18.10.2019 29.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    16.10.2019 12.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    15.10.2019 10.12.2019 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    22.10.2019 04.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    21.10.2019 20.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    21.10.2019 19.02.2020 Zehra Hocahanım İlkokulu
    22.10.2019 18.02.2020 Zehra Hocahanım İlkokulu
    24.10.2019 05.06.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    24.10.2019 11.06.2020 Güzelcan Kardeşler Ortaokulu
    04.11.2019 08.06.2020 Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi
    05.11.2019 09.06.2020 Bornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi
    05.11.2019 05.05.2020 Yunus Emre İlkokulu
    06.11.2019 13.05.2020 Yunus Emre İlkokulu
    04.11.2019 04.04.2020 Şehit Yiğit Şahan Ortaokulu
    31.10.2019 18.06.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokul-Ortaokulu
    04.11.2019 20.11.2019 Işıkkent İlkokulu
    30.10.2019 01.04.2020 Işıkkent İlkokulu
    04.11.2019 25.02.2020 Işıkkent İlkokulu
    29.11.2019 5.06.2020 Yüzüncü Yıl İlkokulu
    29.11.2019 27.04.2020 Yunus Emre İlkokulu
    2.12.2019 4.05.2020 Vedide Baha Pars İlkokulu
    12.12.2019 15.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Orta Okulu
    11.12.2019 19.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    18.12.2019 15.04.2020 Vedide Baha Pars İlkokulu
    6.02.2020 28.05.2020 Batıçim İlkokulu
    10.02.2020 21.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    17.02.2020 8.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    19.02.2020 3.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    10.02.2020 1.06.2020 İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu
    10.02.2020 6.05.2020 Naldöken Muharrem Candaş İlkokulu
    10.02.2020 18.05.2020 İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu
    12.02.2020 27.05.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
    10.02.2020 1.06.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
    2.03.2020 22.06.2020 Işıkkent İlkokulu
    20.02.2020 5.06.2020 Işıkkent İlkokulu
    18.02.2020 16.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    20.02.2020 14.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    21.02.2020 15.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    25.02.2020 16.06.2020 Zehra Hocahanım İlkokulu
    24.02.2020 8.06.2020 Zehra Hocahanım İlkokulu
    25.02.2020 20.04.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    10.03.2020 11.06.2020 Vedice Baha Pars İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 25.11.2019 14.01.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Türk İşaret Dili 21.10.2019 18.02.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    22.10.2019 04.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    26.10.2019 01.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    05.11.2019 14.01.2020 Bornova Yurt Müdürlüğü
    6.02.2020 14.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    8.02.2020 16.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    24.02.2020 4.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    24.02.2020 15.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    24.02.2020 13.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    3.03.2020 12.05.2020 Ege Üniversitesi Diş Hekimliği
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilacı 26.03.2020 25.06.2020 Migros Aile Kulübü
    Gümüş Takı İşlemeciliği 15.10.2019 04.02.2020 Halk Eğitim Kurs Merkezi
    22.10.2019 28.01.2020 Kazımdirik Mahallesi Kurs Yeri
    26.02.2020 28.05.2020 Simav Öreyler Derneği
    24.02.2020 2.06.2020 Simav Örey Derneği
    Hasır Örmeci 10.02.2020 15.06.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    21.02.2020 26.06.2020 Simav Öreyler Derneği
    Mineci 24.10.2019 05.03.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    23.10.2019 06.03.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    6.02.2020 30.06.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    Şippoyaki 10.02.2020 23.06.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Takı Çizimi ve Üretimi 22.10.2019 03.03.2020 Bornova Belediyesi Sosyal Tesisleri
    26.12.2019 14.05.2020 Elisibu Gümüş Atölyesi
    Takı Tasarımcısı 29.01.2020 29.04.2020 Elisibu Gümüş Atölyesi
    12.02.2020 22.04.2020 Şehit Hüseyin Dalgılıç Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
    Takı Yapımı 21.10.2019 16.04.2020 Pınarbaşı Kültür Merkezi Ve Pınarbaşı Mübadele Göçmenleri Derneği
    3.02.2020 17.06.2020 Şehit Yiğit Şahan Ortaokulu
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 27.01.2020 10.04.2020 Şehit Fatih Satır Ve Sanat Merkezi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ön Muhasebe 12.10.2019 14.03.2020 Merkez Bina
    16.10.2019 28.01.2020 Merkeze Ait Bina
    Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi 14.10.2019 16.12.2019 Evka 4 Kurs Merkezi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 19.10.2019 28.03.2020 Ömer Seyfettin İ .O
    05.11.2019 19.03.2020 Gazi Umurbey Erkek Yurdu
    2.12.2019 7.04.2020 Bornova Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü
    2.12.2019 9.03.2020 Şehit Erkan Er Ortaokulu
    10.12.2019 24.04.2020 Zübeyde Hanım Kız Yurdu
    11.12.2019 26.04.2020 Zübeyde Hanım Kız Yurdu
    25.01.2020 1.06.2020 Ege Bölgesi Aşık Veysel Kültür Derneği
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 9.12.2019 23.12.2019 Merkez Bina
    9.12.2019 20.04.2020 Merkez Bina
    9.12.2019 27.04.2020 Merkez Bina
    10.12.2019 9.06.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Bendir Eğitimi 21.10.2019 01.06.2020 Hayrettin Duran Anadolu Lisesi
    Drama 12.12.2019 7.04.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İzmir İl Temsilciliği
    4.01.2020 8.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) İzmir İl Temsilciliği
    2.03.2020 22.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    15.03.2020 28.06.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    14.03.2020 27.06.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 16.10.2019 13.01.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    19.10.2019 29.03.2020 Ömer Seyfettin İ.O
    26.10.2019 05.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    15.12.2019 6.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    14.02.2020 10.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    15.02.2020 5.07.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    4.03.2020 26.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Klasik Gitar Eğitimi 21.10.2019 20.05.2020 Gazi Umur Bey Erkek Yurdu
    25.10.2019 25.12.2020 Şehit Erkan Er Ortaokulu
    3.12.2019 7.04.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    3.12.2019 8.05.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    13.12.2019 12.06.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    14.12.2019 13.06.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    14.03.2020 9.08.2020 Merkez Bina
    12.03.2020 10.08.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Ney Eğitimi 28.02.2020 29.05.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilciliği Binası
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi 9.12.2019 12.03.2020 Merkeze Ait Bina
    12.02.2020 14.05.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuklar Rehabilitasyon Merkezi
    13.03.2020 16.06.2020 Merkeze Ait Bina
    Salon Dansları 16.12.2019 17.01.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Selanik Mübadilleri Yöresi Halk Oyunları 22.10.2019 23.06.2020 Okutan İlkokulu
    18.10.2019 19.06.2020 Okutan İlkokulu
    Selanik Mübadilleri Yöresi Halk Oyunları 22.10.2019 23.06.2020 Okutan İlkokulu
    18.10.2019 19.06.2020 Okutan İlkokulu
    Ses Eğitimi 14.11.2019 11.04.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 9.01.2020 28.05.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 22.11.2019 17.04.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 17.10.2019 23.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 17.10.2019 13.03.2020 Gülsefa Kapancıoğlu Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi Seymen 20.02.2020 9.06.2020 Ege Üni.Büyük Salon
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 21.02.2020 25.06.2020 Ege Üniversitesi Ön Salon
    Türk Halk Oyunları Ardahan Yöresi 12.12.2019 9.06.2020 Bornova Mazhar Zorlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 18.12.2019 1.07.2020 Okutan İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 18.12.2019 22.05.2020 Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi
    12.12.2019 18.05.2020 Süleyman Demirel Çok Programlı Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 4.01.2020 7.06.2020 Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Erkek Oyunları) 25.11.2019 17.03.2020 Ege Üniversitesi Konservatuar
    2.12.2019 17.03.2020 Ege Üniversitesi Konservatuar
    29.11.2019 8.06.2020 Yunus Emre İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Kadın Oyunları) 21.10.2019 01.06.2020 Işıkkent İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi 25.11.2019 13.05.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Karma Oyunları) 30.10.2019 24.06.2020 Batıçim İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 15.10.2019 20.02.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    21.10.2019 03.06.2020 Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Ortaokulu
    17.10.2019 09.06.2020 Işıkkent İlkokulu
    22.10.2019 10.06.2020 Naldöken Muharrem Candaş İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Bornova Şükrü Seher Ergil Çok Programlı Anadolu Lisesi
    24.10.2019 08.06.2020 İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu
    25.11.2019 12.05.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    21.02.2020 18.06.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Erkek Oyunları 21.02.2020 2.06.2020 Ege Üniversitesi
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 31.10.2019 04.06.2020 Batıçim İlkokulu
    11.12.2019 13.06.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    16.12.2019 8.06.2020 Altındağ İlkokulu
    19.12.2019 11.06.2020 Orkide İlkokulu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Erkek) 17.10.2019 17.12.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 18.10.2019 09.06.2020 Merkez Bina +Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Salonu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 18.10.2019 09.06.2020 Merkez Bina +Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi Salonu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 11.10.2019 29.05.2020 Merkez Bina
    15.10.2019 19.02.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    16.10.2019 17.02.2020 Şehit Teğmen Murat Aslantürk İlkokulu
    19.10.2019 21.06.2020 Okutan İlkokulu
    18.10.2019 23.05.2020 Şehit Teğmen Murat Aslantürk İlkokulu
    17.10.2019 19.03.2020 Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Ortaokulu
    19.10.2019 27.06.2020 Okutan İlkokulu
    16.10.2019 22.06.2020 Işıkkent İlkokulu
    22.10.2019 13.05.2020 Naldöken Muharrem Candaş İlkokulu
    21.10.2019 11.06.2020 Şehit Erkan Er Ortaokulu
    22.10.2019 10.06.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu
    23.10.2019 22.04.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    21.10.2019 25.03.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    21.10.2019 15.01.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Bornova Şükrü Seher Ergil Çok Programlı Anadolu Lisesi
    23.10.2019 27.04.2020 İhsane Tuna Dıravacıoğlu İlkokulu
    22.10.2019 26.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    26.10.2019 31.05.2020 Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu
    01.11.2019 30.05.2020 Aziz Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    01.11.2019 29.05.2020 Aziz Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    26.11.2019 29.04.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    5.12.2019 3.07.2020 Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu
    11.12.2019 10.06.2020 İsmet Sezgin Ortaokulu
    18.12.2019 22.01.2020 Okutan İlkokulu
    16.12.2019 8.06.2020 Altındağ İlkokulu
    19.12.2019 11.06.2020 Orkide İlkokulu
    18.12.2019 27.05.2020 Okutan İlkokulu
    3.02.2020 27.04.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    18.02.2020 8.06.2020 Şehit Teğmen Murat Aslantürk İlkokulu
    20.02.2020 17.06.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 21.12.2019 14.06.2020 Teiaş
    Türk Halk Oyunları Kastamonu Yöresi 18.10.2019 22.04.2020 Evrenosoğlu Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Kastamonu Yöresi 18.10.2019 22.04.2020 Evrenosoğlu Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 31.10.2019 30.06.2020 Batıçim İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 26.10.2019 20.06.2020 Çiçekli Köy İlokulu
    5.02.2020 4.06.2020 Batıçim İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 21.10.2019 29.06.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ İlkokulu
    10.02.2020 27.07.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    19.02.2020 11.07.2020 Malazgirt İlkokulu
    18.02.2020 15.06.2020 Kurs Merkezi- Altay Ticaret Meslek Lisesi
    18.02.2020 25.06.2020 Kurs Merkezi- Altay Ticaret Meslek Lisesi
    Türk Halk Oyunları Mardin Yöresi 21.10.2019 08.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Anamur 21.10.2019 23.03.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Silifke 23.10.2019 13.05.2020 Yüzüncü Yıl İlkokul-Ortaokul
    22.10.2019 12.06.2020 Güzelcan Kardeşler Ortaokulu
    23.10.2019 15.05.2020 Yüzüncü Yıl İlkokul-Ortaokul
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi (Kadın) 18.12.2019 26.06.2020 Vedide Baha Pars İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Rize Yöresi 31.10.2019 04.06.2020 Merkez Bina /Altay Ticaret Mesleki Ve Teknik Lisesi Salonu
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 18.10.2019 21.04.2020 Evrenosoğlu Ortaokulu
    16.12.2019 22.06.2020 Melih Tuncay İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Van Yöresi 4.01.2020 13.06.2020 Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 14.10.2019 25.02.2020 Aziz-Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi 25.11.2019 28.01.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    3.02.2020 7.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Uygulamalı Tiyatro 23.10.2019 14.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    26.10.2019 18.01.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    24.10.2019 20.03.2020 Bornova Gençlik Merkezi Ege Ün.Genç Ofis
    30.10.2019 14.05.2020 Dokuz Eylül İlkokulu
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 01.11.2019 01.11.2019 Halk Eğitim Merkezi
    6.12.2019 6.12.2019 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    3.01.2020 3.01.2020 Halk Eğitim Merkezi
    7.02.2020 7.02.2020 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    6.03.2020 6.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 14.10.2019 11.03.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    22.10.2019 09.01.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    20.11.2019 12.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    28.11.2019 24.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    23.12.2019 16.03.2020 Nihat Gündüz Ortaokulu
    6.01.2020 6.05.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    4.01.2020 12.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    27.01.2020 27.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    17.02.2020 10.06.2020 Bornova Halk Eğitim Kurs Merkezi
    22.02.2020 9.05.2020 Bornova Halk Eğitim Kurs Merkezi
    5.03.2020 24.07.2020 Şehit Musa Can İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 20.09.2019 20.09.2019 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    08.11.2019 08.11.2019 Halk Eğitim Merkezi
    13.12.2019 13.12.2019 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    10.01.2020 10.01.2020 Halk Eğitim Merkezi
    14.02.2020 14.02.2020 Halk Eğitim Merkezi Kurs Merkezi
    13.03.2020 13.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 17.10.2019 14.11.2019 57.Topçu Tugayı
    19.10.2019 22.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    21.10.2019 17.12.2019 Nihat Gündüz Ortaokulu
    21.10.2019 19.11.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    30.10.2019 12.02.2020 Malazgirt İlkokulu
    04.11.2019 30.03.2020 Zehra Hocahanım İlkokulu
    20.11.2019 15.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    24.12.2019 2.04.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    4.01.2020 11.04.2020 Halk Eğitim Merkezi
    5.01.2020 12.04.2020 Halk Eğitim Merkezi
    6.01.2020 24.01.2020 4.Ulaştırma Yönetim Merkezi Komutanlığı
    25.01.2020 15.03.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    18.02.2020 13.04.2020 Nihat Gündüz Ortaokulu
    18.02.2020 13.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    16.03.2020 10.04.2020 57.Topçu Tugayı Komutanlığı
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 09.09.2019 03.10.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    16.10.2019 05.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    4.12.2019 24.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    16.12.2019 4.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    19.12.2019 27.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    19.02.2020 9.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    17.02.2020 7.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    9.03.2020 28.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Usta Öğretici Oryantasyon 09.09.2019 14.09.2019 Merkez Bina
    19.01.2020 1.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    29.02.2020 8.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    29.02.2020 8.03.2020 Merkez Bina
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 15.10.2019 07.07.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 14.09.2019 14.09.2019 Ömer Seyfettin İ.O
    15.09.2019 15.09.2019 Ömer Seyfettin İ .O
    29.09.2019 29.09.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    28.09.2019 28.09.2019 Ömer Seyfettin.İ.O
    13.10.2019 13.10.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    12.10.2019 12.10.2019 Küçükbay Yağ Ve Deterjan San.A.Ş.
    19.10.2019 19.10.2019 Küçükbay Yağ Ve Deterjan San.A.Ş.
    19.10.2019 19.10.2019 Bahçeşihir Okulları A.Ş.
    19.10.2019 19.10.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    20.10.2019 20.10.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    26.10.2019 26.10.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    31.10.2019 31.10.2019 Forum Bornova Etkinlik Alanı
    16.11.2019 16.11.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.11.2019 23.11.2019 Ömer Seyfettin İ. O
    30.11.2019 30.11.2019 Forum Bornova Etkinlik Alanı
    30.11.2019 30.11.2019 Ömer Seyfettin.İ.O
    1.12.2019 1.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    3.12.2019 3.12.2019 Bornova İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü
    8.12.2019 8.12.2019 Ertuğ Balık Üretim Tesisleri
    7.12.2019 7.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    8.12.2019 8.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    21.12.2019 21.12.2019 Ömer Seyfettin İ .O
    22.12.2019 22.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    4.01.2020 4.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    7.01.2020 7.01.2020 Bornova Forum Avm Etkinlik Alanı
    18.01.2020 18.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    19.01.2020 19.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    25.01.2020 25.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    7.02.2020 7.02.2020 Pak Plastik Salonu
    8.02.2020 8.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    9.02.2020 9.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    18.02.2020 18.02.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    21.02.2020 21.02.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    21.02.2020 21.02.2020 Bornova Jandarma Komando Tugay Komutanlığı
    20.02.2020 20.02.2020 Bornova Forum Etkinlik Alanı
    18.02.2020 18.02.2020 Bornova Jandarma Komando Tugay Komutanlığı
    19.02.2020 19.02.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    20.02.2020 20.02.2020 Kars-Halil Atila İlkokulu
    22.02.2020 22.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.02.2020 23.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    1.03.2020 1.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    8.03.2020 8.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    7.03.2020 7.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    15.03.2020 15.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 5.12.2019 5.12.2019 Elin Güzellik Salonu
    5.01.2020 5.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    16.02.2020 16.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    İlk Yardım 30.11.2019 8.12.2019 Merkez Bina
    24.12.2019 30.12.2019 Ferit-Bahriye Ergil Ortaokulu
    6.01.2020 10.01.2020 Ferit-Bahriye Ergil Ortaokulu
    8.02.2020 22.02.2020 Bornova Gençlik Merkezi Genç Ofis
    17.02.2020 21.02.2020 Ferit-Bahriye Ergil İlkokulu
    24.02.2020 28.02.2020 Ferit-Bahriye Ergil İlkokulu
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gravür 1.04.2020 6.08.2020 Dramalılar Köşkü
    Guaj Boya Resim 3.12.2019 28.04.2020 Ege Üniversitesi Fizik Tedavi Abd
    20.03.2020 22.05.2020 Halk Eğitimi Kurs Merkezi
    Heykel Yapımı 12.12.2019 11.07.2020 Şehit Fatih Satır Bilim Ve Sanat Merkezi
    Hüsn-i Hat 16.12.2019 31.03.2020 Çocuk Destek Merkezi
    10.01.2020 4.05.2020 Ege Üniversitesi Psikiyatri Abd
    Kat’ı 16.10.2019 Halk Eğitim Kurs Merkezi
    Kumlama Resimde Natürmort 23.10.2019 19.02.2020 Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
    16.03.2020 5.06.2020 Şehit Tahsin Gerekli Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
    Sanatsal Mozaik 26.11.2019 26.06.2020 Türgev Bornova Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
    Sulu Boya Resim 23.10.2019 22.05.2020 Türkan Özilhan Devlet Hastanesi
    12.12.2019 19.06.2020 Şehit Fatih Satır Bilim Ve Sanat Merkezi
    2.03.2020 5.04.2020 Ege Üniversitesi Fizik Tedavi Abd
    2.03.2020 22.04.2020 Ege Üniversitesi Fizik Tedavi Abd
    Tezhip 16.10.2019 27.05.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuk Rehabilitasyon Merkezi
    15.10.2019 14.01.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    15.10.2019 02.06.2020 Ege Üniversitesi Engelli Çocuk Rehabilitasyon Merkezi
    26.02.2020 31.08.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    26.02.2020 1.09.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    Üç Boyutlu Şekillendirme 22.10.2019 07.07.2020 Bornova Belediyesi Hobi Ve Beceri Kurs Merkezi
    23.10.2019 08.07.2020 Bornova Belediyesi Hobi Ve Beceri Kurs Merkezi
    24.10.2019 09.07.2020 Bornova Belediyesi Hobi Ve Beceri Kurs Merkezi
    25.10.2019 10.07.2020 Bornova Belediyesi Hobi Ve Beceri Kurs Merkezi
    Yağlı Boya Resim 16.10.2019 26.03.2020 Dramalılar Köşkü
    17.10.2019 09.07.2020 Migros Aile Kulübü
    19.10.2019 04.07.2020 Migros Aile Kulübü
    22.10.2019 29.04.2020 Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu
    24.10.2019 13.03.2020 Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu
    21.10.2019 27.04.2020 Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu
    10.03.2020 19.10.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cam El Dekorcu 10.10.2019 20.02.2020 Okutan İlkokulu
    14.10.2019 02.03.2020 Okutan İlkokulu
    16.10.2019 01.07.2020 Okutan İlkokul
    Cam Süs Eşyası Yapımı 21.02.2020 3.07.2020 Okutan İlkokulu
    3.03.2020 20.07.2020 Okutan İlkokulu
    El Dekorcu-Sır Üstü Dekorlamacı 22.01.2020 13.07.2020 Ege Üniversitesi Psikiyatri Abd
    Tahrirci/Çinici 31.10.2019 18.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    01.11.2019 19.06.2020 Halk Eğitim Merkezi
    05.11.2019 30.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    04.11.2019 22.06.2020 Halk Eğitim Merkezi
    30.10.2019 17.06.2020 Halk Eğitim Merkezi
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 21.10.2019 23.10.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    04.11.2019 06.11.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    14.10.2019 16.10.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    28.10.2019 01.11.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 23.12.2019 25.12.2019 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    6.01.2020 8.01.2020 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    30.12.2019 2.01.2020 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    13.01.2020 15.01.2020 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    24.02.2020 26.02.2020 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    17.02.2020 19.02.2020 Kavaklıdere Saliha Hüseyin Özyavuz İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 23.12.2019 24.12.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    13.01.2020 14.01.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    30.12.2019 31.12.2019 Sait Güzelcan Ortaokulu
    3.02.2020 4.02.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    6.01.2020 7.01.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 2.03.2020 3.03.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    24.02.2020 25.02.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    9.03.2020 10.03.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    17.02.2020 18.02.2020 Sait Güzelcan Ortaokulu
    4.05.2020 5.05.2020 Sait Güzelcan O.O.
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 14.10.2019 24.03.2020 Tülay Aktaş İşitme Engelliler Ortaokulu
    Badminton 23.10.2019 29.04.2020 Altındağ İlkokulu
    21.10.2019 27.04.2020 Altındağ İlkokulu
    Basketbol 16.10.2019 11.02.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    18.10.2019 12.04.2020 Bornova Anadolu Lisesi
    21.10.2019 13.05.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    22.10.2019 22.04.2020 Güzelcan Kardeşler Ortaokulu
    23.10.2019 04.06.2020 Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu
    21.10.2019 02.06.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    22.10.2019 04.06.2020 Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu
    24.10.2019 29.05.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    23.10.2019 22.04.2020 Doğanlar Hüsnü Bornovalı Ortaokulu
    23.10.2019 04.06.2020 Güzelcan Kardeşler Ortaokulu
    23.10.2019 29.05.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    5.12.2019 5.05.2020 Batıçim İlkokulu
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 14.10.2019 05.02.2020 Nevvar Salih İşgören Huzur Evi
    30.10.2019 24.12.2019 Nevvar Salih İşgören Huzur Evi
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 2.01.2020 4.03.2020 Nevvar Salih İşgören Huzurevi
    7.02.2020 15.06.2020 Nevvar Salih Huzur Evi
    12.02.2020 22.06.2020 Nevvar Salih Huzur Evi
    Futbol (10-11 Yaş) 16.10.2019 26.06.2020 Çamdibi Kordon Birlik Ortaokulu
    17.10.2019 17.07.2020 Çimentaş Ortaokulu
    2.12.2019 15.06.2020 Evrenosoğlu Ortaokulu
    28.11.2019 10.09.2020 Evrenosoğlu Ortaokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 17.10.2019 10.12.2020 Çamdibi Kordon Birlik Ortaokulu
    17.10.2019 15.06.2020 Çimentaş Ortaokulu
    Futbol (6-7 Yaş) 16.10.2019 17.01.2020 Çimentaş İlkokulu
    22.10.2019 03.03.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
    30.10.2019 05.03.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    31.10.2019 05.03.2020 Vedide Baha Pars İlkokulu
    30.10.2019 15.05.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    31.10.2019 16.12.2019 Batıçim İlkokulu
    3.02.2020 5.05.2020 Batıçim İlkokulu
    6.02.2020 8.05.2020 Çimentaş İlkokulu
    Futbol (8-9 Yaş) 16.10.2019 11.05.2020 Çimentaş İlkokulu
    15.10.2019 11.05.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    16.10.2019 04.06.2020 Çamdibi Kordon Birlik İlkokulu
    18.10.2019 07.09.2020 Çamdibi Kordon Birlik İlkokulu
    23.10.2019 10.04.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
    31.10.2019 01.10.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    30.10.2019 20.04.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    30.10.2019 20.04.2020 Vedide Baha Pars İlkokulu
    30.10.2019 27.05.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    30.10.2019 30.06.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    01.11.2019 17.06.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    10.12.2019 27.03.2020 Dokuz Eylül İlkokulu
    9.12.2019 26.03.2020 Batıçim İlkokulu
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 16.10.2019 03.06.2020 Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.10.2019 03.06.2020 Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 15.10.2019 04.06.2020 Şehit Polis Kağan Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 18.10.2019 31.05.2020 Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Futbol 2.12.2019 11.03.2020 Hasan Tahsin Özel Eğitim Meslek Okulu
    Hentbol 21.10.2019 24.06.2020 Gürpınar İlkokulu
    19.10.2019 31.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    22.10.2019 27.11.2020 Güzelcan Kardeşler Ortaokulu
    21.10.2019 26.06.2020 Gürpınar İlkokulu
    4.12.2019 26.06.2020 Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu
    23.12.2019 1.07.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu) 10.10.2019 20.03.2020 İzmir Ticaret Odası İlkokulu
    31.10.2019 23.03.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
    Muay thai (Beyaz kuşak) 14.10.2019 23.03.2020 Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 23.10.2019 03.02.2020 Merkez Bina
    11.12.2019 9.09.2020 Orkide İlkokulu
    7.01.2020 27.03.2020 Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Ortaokulu
    23.01.2020 5.05.2020 Şehit Onbaşı Ali Güner Yeşilbağ Ortaokulu
    27.01.2020 7.05.2020 Merkez Bina
    4.02.2020 15.05.2020 Merkez Bina
    11.02.2020 5.08.2020 Kurs Merkezi
    6.02.2020 20.05.2020 Merkez Bina
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 24.10.2019 07.05.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    23.10.2019 06.05.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    22.10.2019 05.05.2020 General İzzettin Çalışlar İlkokulu
    18.10.2019 24.04.2020 İzmir Ticaret Odası İlkokulu
    31.10.2019 14.05.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    04.11.2019 12.05.2020 Şehit Erkan Er Ortaokulu
    28.10.2019 04.05.2020 Dokuz Eylül İlkokulu
    25.10.2019 08.05.2020 Dokuz Eylül İlkokulu
    05.11.2019 02.06.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    04.11.2019 18.05.2020 Batı Anadolu Çimento İlkokulu
    30.11.2019 28.03.2020 Necmiye Bilgin İlkokulu
    26.11.2019 16.06.2020 Malazgirt İlkokulu
    28.11.2019 11.06.2020 Malazgirt İlkokulu
    27.11.2019 10.06.2020 Malazgirt İlkokulu
    25.11.2019 8.06.2020 Malazgirt İlkokulu
    29.11.2019 12.06.2020 Malazgirt İlkokulu
    23.12.2019 10.03.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    25.12.2019 21.02.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    25.12.2019 26.03.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    23.12.2019 5.05.2020 Reşat Turhan İlkokulu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 15.10.2019 25.12.2019 Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlkokulu
    15.10.2019 19.03.2020 Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlkokulu
    3.12.2019 30.06.2020 Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu
    Taekwondo Sarı Kuşak 2.01.2020 29.01.2020 Tülay Aktaş İşitme Engelliler Ortaokulu
    2.01.2020 25.03.2020 Tülay Aktaş İşitme Engelliler Ortaokulu
    2.01.2020 25.03.2020 Tülay Aktaş İşitme Engelliler İlkokulu
    Tenis (6-9 Yaş) 15.10.2019 21.04.2020 Ferit-Bahriye Ergil İlkokulu
    15.10.2019 27.04.2020 Ferit-Bahriye Ergil İlkokulu
    Voleybol 17.10.2019 15.10.2020 Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zeytin Ağacı Budama 11.03.2020 18.03.2020 İlçe Tarım Ve Orman Müdürlüğü
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 11.11.2019 18.11.2019 57.Topçu Tuğay Komutanlığı
    22.10.2019 31.10.2019 57.Topçu Tugay Komutanlığı
    19.11.2019 28.11.2019 Ömer Seyfettin. İ O
    19.12.2019 26.12.2019 Bornova Jandarma Komando Tuğay Komutanlığı
    2.01.2020 13.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    28.01.2020 4.02.2020 57.Topçu Tuğayı
    24.02.2020 4.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    12.03.2020 23.03.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 5.02.2020 21.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 3.02.2020 10.02.2020 İzmir Jandarma Tedarik Merkez Komutanlığı
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 01.11.2019 08.11.2019 57.Topçu Tuğay Komutanlığı
    14.10.2019 21.10.2019 57.Topçu Tuğay Komutanlığı
    20.01.2020 27.01.2020 57.Topçu Tuğayı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 8.02.2020 23.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 14.12.2019 22.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adigece A1 Seviye 31.10.2019 06.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Almanca A1 Seviyesi 18.10.2019 13.12.2019 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    19.10.2019 05.01.2020 Ömer Seyfettin İ . O
    6.01.2020 28.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    21.01.2020 5.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    7.02.2020 29.04.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    11.02.2020 5.05.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Almanca A2 Seviyesi 19.10.2019 02.02.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    18.10.2019 03.01.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    23.12.2019 6.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    11.01.2020 11.04.2020 Ömer Seyfettin İ .O
    6.01.2020 17.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    25.01.2020 13.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    29.02.2020 3.05.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilciliği Binası
    7.03.2020 10.05.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İl Temsilciliği Binası
    Arapça A2 Seviyesi 4.04.2020 14.06.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Fransızca A1 Seviyesi 17.10.2019 13.12.2019 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    19.10.2019 05.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    23.12.2019 18.02.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    8.02.2020 26.04.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Fransızca A2 Seviyesi 25.01.2020 10.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    İngilizce A1 Seviyesi 12.10.2019 29.12.2019 Ömer Seyfettin İlkokulu
    19.10.2019 05.01.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    2.12.2019 24.02.2020 Bornova İlçe Sağlık Müdürlüğü
    30.11.2019 2.02.2020 Özel Tugva Şegit Feti Sekin Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu
    27.01.2020 3.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    8.02.2020 26.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    10.02.2020 31.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    15.02.2020 30.05.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    İngilizce A2 Seviyesi 26.10.2019 07.03.2020 Aziz-Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    09.11.2019 28.12.2019 Çamdibi Kurs Merkezi
    23.11.2019 15.03.2020 Merkez Bina
    27.11.2019 27.02.2020 Aziz-Erol Güzelcan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 7.04.2020 Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu
    27.01.2020 27.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    10.02.2020 3.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    8.02.2020 31.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    18.02.2020 28.05.2020 Bornova Gençlik Merkezi Genç Ofis
    22.02.2020 13.06.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İzmir İl Temsilciliği
    İngilizce B1 Seviyesi 19.10.2019 01.03.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    30.01.2020 12.05.2020 Merkez Bina
    22.02.2020 12.07.2020 Merkez Bina
    Korece A1 Seviyesi 3.02.2020 20.04.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Mesleki İngilizce (Muhasebe ve Finansman/Dış Ticaret Ofis Hizmetleri) 07.11.2019 28.11.2019 Çamdibi Kurs Merkezi
    Rusça A1 Seviyesi 2.03.2020 8.06.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Rusça A2 Seviyesi 3.01.2020 17.03.2020 Suphi Koyuncuoğlu Ortaokulu
    Türkçe A1 Seviyesi Harmanlanmış Model 16.12.2019 24.02.2020 Merkez Bina
    23.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    Türkçe A2 Seviyesi Harmanlanmış Model 23.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    Türkçe B1 Seviyesi Harmanlanmış Model 19.02.2020 27.04.2020 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 30.10.2019 17.01.2020 Ömer Seyfettin.İ.O
    26.01.2020 17.05.2020 İzmir Hasan Tahsin Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu
    22.02.2020 8.08.2020 İzmir Hasan Tahsin Yükseköğrenim Erkek Öğrenci Yurdu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 27.01.2020 27.04.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    6.02.2020 12.05.2020 Ömer Seyfettin İlkokulu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 9.12.2019 31.01.2020 Bornova İmam Hatip Ortaokulu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 10.12.2019 16.04.2020 Bornova Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 6.12.2019 31.01.2020 Bornova İmam Hatip Ortaokulu
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 22.10.2019 26.02.2020 Migros Aile Klübü
    3.02.2020 22.04.2020 Halk Eğitim Merkezi
    Aşçı Yardımcısı 16.12.2019 28.05.2020 Bornova Jandarma Komando Tugay Komutanlığı
    25.02.2020 12.08.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    Pastacı Çırağı 24.10.2019 16.01.2020 Migros Aile Klübü
    22.02.2020 16.05.2020 Bornova Halk Eğitim Merkezi
    16.03.2020 5.05.2020 Evka-4 Kurs Merkezi
    Türk Mutfağı 18.03.2020 3.07.2020 Evka-4 Kurs Merkezi
    Yaş Pasta Yapımı 17.01.2020 19.06.2020 Migros Aile Klübü