Buca Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0232 487 93 68 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yenigün Mahallesi, 271/3 Sokak, No/3, Buca Kaymakamlığı Yanı, Buca / İZMİR adresinde bulunan Buca Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 216 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Buca Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Buca Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0232 487 93 68
0232 438 71 09
Yenigün Mahallesi, 271/3 Sokak, No/3, Buca Kaymakamlığı Yanı, Buca / İZMİR

Buca Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Buca Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 2.12.2019 4.06.2020 Oyak Sitesi
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İletişim Yöntem ve Teknikleri 7.01.2020 4.03.2020 Merkez
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 13.11.2019 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    16.09.2019 08.11.2019 Merkez
    21.10.2019 31.12.2019 Buca Kırıklar 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi
    21.10.2019 02.01.2020 Buca Kırıklar 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Cezaevi
    19.10.2019 09.11.2019 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    14.11.2019 22.02.2020 Buca Kız Öğrenci Yurdu
    18.11.2019 14.01.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    25.11.2019 4.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    25.11.2019 5.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    25.11.2019 21.01.2020 Merkez
    30.11.2019 1.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    30.11.2019 8.02.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    9.01.2020 2.03.2020 Merkez
    12.01.2020 22.03.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    29.01.2020 25.03.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    30.01.2020 26.03.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    3.02.2020 30.03.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    4.02.2020 31.03.2020 Buca Engelliler Derneği Bilişim Sınıfı
    24.02.2020 27.04.2020 İzmir Kız Yurdu (Toki)
    22.02.2020 2.05.2020 Buca Hem Merkez Konteyner Bilişim Sınıfı
    Bilgisayarsız Temel Robotik ve Kodlama 26.11.2019 24.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    27.11.2019 29.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    21.02.2020 17.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    17.02.2020 13.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    18.02.2020 14.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    20.02.2020 16.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    19.02.2020 15.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 25.11.2019 10.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    26.11.2019 11.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü Bilişim Sınıfı
    Grafik ve Animasyon Tabanlı Web Sayfası Hazırlama 15.01.2020 10.03.2020 Buca Hem Merkez Konteyner Bilişim Sınıfı
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 7.12.2019 2.02.2020 Necla Tevfik Karadavut Teknik Ve E.M.L.
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 26.12.2019 26.03.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    24.12.2019 24.03.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    18.01.2020 1.03.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    4.02.2020 11.03.2020 Buca Engelliler Derneği Bilişim Sınıfı
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 9.12.2019 9.01.2020 Buca Hem Merkez Konteyner
    23.12.2019 23.01.2020 Buca Hem Merkez Konteyner
    3.02.2020 4.03.2020 Buca Hem Merkez Konteyner Çocuk Gelişimi Sınıfı
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 16.10.2019 29.11.2019 Buca Hem Merkez Oyun Odası
    15.10.2019 22.11.2019 Buca Hem Merkez Oyun Odası
    25.11.2019 31.12.2019 Buca Hem Merkez Oyun Odası
    2.12.2019 8.01.2020 Buca Hem Merkez Oyun Odası
    4.12.2019 10.01.2020 Kadın Konukevi
    2.01.2020 7.02.2020 Merkez Oyun Odası Sınıfı
    13.01.2020 18.02.2020 Buca Kadın Konuk Evi
    22.01.2020 27.02.2020 Sezai Karakoç Ortaokulu Ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Oyun Odası Sınıfı
    Çocuk Bakım Elemanı 21.10.2019 03.04.2020 Buca Hem Merkez Konteyner
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Namazı Öğreniyorum 27.12.2019 15.02.2020 Ege İhracatçı Birlikleri Ortaokulu Konferans Salonu
    20.01.2020 29.01.2020 Kurtuluş Cami Gençlik Merkezi
    22.02.2020 25.04.2020 Buca Ortaokulu
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 26.09.2019 05.12.2019 Necla Tevfik Karadavut Teknik Ve Meslek Lisesi Bilişim Sınıfı
    26.09.2019 17.11.2019 Necla Tevfik Karadavut Teknik Ve Meslek Lisesi Bilişim Sınıfı
    Kuvvetli Akım Tesisatçısı 17.02.2020 20.06.2020 Buca Kapalı Cezaevi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 21.10.2019 24.02.2020 Buca Engelliler Derneği
    Astragan İşi ve Blonya İğnesi 21.10.2019 06.01.2020 Bucakoop Eğitim Merkezi
    Bindallı (Üç Etek) 10.02.2020 21.05.2020 Karacaağaç Köyü
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 28.11.2019 9.04.2020 Bekev
    Dekoratif Ahşap Süsleme 30.10.2019 27.01.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    20.11.2019 14.05.2020 Dokuz Eylül Mühendislik Fakültesi
    5.02.2020 1.04.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi
    26.02.2020 19.05.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    26.02.2020 6.05.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    Ebru 12.12.2019 16.04.2020 Buca Kız Öğrenci Yurdu
    Elde Aplike Yapımı 19.11.2019 3.03.2020 Gündoğdu Çağdaş Toplum Gönüllüleri Derneği
    Elde Tül İşi Yapımı 04.11.2019 16.12.2019 Alevi Kültür Merkezi
    Elde Türk İşlemeleri 25.12.2019 26.02.2020 Atelye
    17.02.2020 17.04.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi Engelliler Merkezi
    17.02.2020 27.04.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi Engelliler Merkezi
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 2.03.2020 30.06.2020 Anadolu Engelliler Derneği
    Geleneksel El Nakışları 21.10.2019 24.12.2019 Atelye
    16.12.2019 18.02.2020 Hüseyinoğulları Pasajı
    Hesap İşi 3.02.2020 11.05.2020 Rumeli Kanatlar Ve Civar Köyleri Derneği
    Kâğıt Heykel Sanatı 21.10.2019 20.01.2020 3a Sınıfı
    21.10.2019 17.01.2020 4b Sınıfı
    Keçe Aksesuarları Yapımı 27.12.2019 29.05.2020 Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü
    Makrame Örgü Yapma 26.09.2019 02.04.2020 Merkez
    Minyatür Sanatı 27.01.2020 4.06.2020 Anadolu Engelliler Derneği
    2.03.2020 9.07.2020 Anadolu Engelliler Derneği
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Mekikli Dokuma 30.12.2019 27.03.2020 Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan Ortaokulu Engelli Sınıfı
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 6.01.2020 17.04.2020 Şehit Üsteğmen Konuralp Özcan Ortaokulu Kütüphanesi
    Oyalar 15.01.2020 16.04.2020 Alevi Kültür Merkezi
    Salon Takımları Dikimi 12.12.2019 31.01.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Sanayi Makinecisi 24.10.2019 08.05.2020 Bucakoop Eğitim Merkezi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 02.11.2019 14.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    30.10.2019 19.02.2020 Denetimli Serbestlik Müdürllüğü
    Takı Yapım Teknikleri 26.02.2020 21.05.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    26.02.2020 17.06.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 26.09.2019 24.03.2020 Çocuk Destek Merkezi
    21.10.2019 16.04.2020 Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yaşam Kampüsü
    04.11.2019 29.04.2020 Hizmet Ehli Derneği
    Uşak Halı Dokuma 9.12.2019 11.03.2020 Anadolu Engelliler Derneği
    Yapma Çiçek Yapımı 23.10.2019 18.03.2020 Buca Engelliler Derneği
    Zikzak Makine Nakışları 17.10.2019 11.06.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    15.10.2019 24.03.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 28.12.2019 21.06.2020 Gazi Ortaokulu Çokamaçlı Salon Ve Okul Bahçesi
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 30.10.2019 15.06.2020 Hasan Ağa Bahçesi Atatürk Gençlik Merkezi
    2.12.2019 10.06.2020 Süleyman Bilgen İlkokulu
    4.02.2020 30.06.2020 30 Ağustos İlkokulu
    4.02.2020 30.06.2020 Otuz Ağustos İlkokulu Çok Amaçlı Salon
    11.02.2020 7.07.2020 Otuz Ağustos İlkokulu Çok Amaçlı Salon
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 19.01.2020 8.02.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    20.01.2020 3.02.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    17.02.2020 16.03.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ekmek Üretimi 4.01.2020 21.11.2020 Buca Cezaevi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    2-6 Yaş Çocuk Etek Dikimi 3.02.2020 9.03.2020 Sezai Karakoç Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 04.11.2019 31.01.2020 Sezai Karakoç Ortaokulu Ve Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 04.11.2019 31.01.2020 Sezai Karakoç Ortaokulu Ve Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Düz Dikiş Makineci 15.10.2019 16.03.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    16.10.2019 22.01.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    21.10.2019 19.12.2019 Buca Kadın Konuk Evi
    23.01.2020 30.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Semt Evi
    Erkek Sweatshirt Dikimi 3.02.2020 5.03.2020 Merkez
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Safari Pantolon-Jean Pantolon-Şort) 14.10.2019 21.01.2020 Çamlıkule Semt Evi
    Giysi Tadilatçısı 9.12.2019 13.03.2020 Bilim Ve İnsan Vakfı
    9.12.2019 13.03.2020 Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi
    9.12.2019 15.04.2020 Selanik Türkleri Buca Yaylacıklılar Derneği
    16.12.2019 20.03.2020 Bilim Ve İnsan Vakfı
    16.12.2019 20.03.2020 Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi
    16.12.2019 22.04.2020 Selanik Türkleri Buca Yaylacıklılar Derneği
    20.12.2019 26.03.2020 Kadın Konukevi
    3.02.2020 27.07.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    İç Giyim Konfeksiyon Makineci 18.11.2019 19.02.2020 Mimar Kemalettin İlkokulu Konteyner
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 3.02.2020 15.05.2020 Sezai Karakoç Anadolu İmam Hatip Lisesi
    3.02.2020 27.05.2020 Merkez
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 18.11.2019 31.03.2020 Gazi Ortaokulu
    Kadın İşçi Tulumu Dikimi 20.02.2020 24.04.2020 Mimar Kemalettin İlkokulu Konteyner
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 23.12.2019 15.06.2020 Alevi Kültür Merkezi
    25.12.2019 17.06.2020 Alevi Kültür Merkezi
    6.02.2020 24.07.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Semt Evi
    Kadın Yelek Dikimi 6.02.2020 2.04.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    5.02.2020 1.04.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    7.02.2020 3.04.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    4.02.2020 31.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    3.02.2020 30.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 11.12.2019 8.01.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    28.12.2019 4.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    3.01.2020 12.06.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    13.01.2020 7.02.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Semt Evi
    20.01.2020 11.06.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    10.02.2020 6.03.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 24.09.2019 25.09.2019 Merkez
    26.09.2019 27.09.2019 Merkez
    30.09.2019 01.10.2019 Merkez
    22.11.2019 22.11.2019 Süleyman Bilgen İlkokulu
    31.01.2020 31.01.2020 23 Nisan İlkokulu Konferans Salonu
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Teknikleri 27.01.2020 1.04.2020 Çocuk Destek Merkezi
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 17.10.2019 05.06.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    24.10.2019 31.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Mwerkezi
    El ve Ayak Bakımı 6.01.2020 18.02.2020 Merkez
    Fön Çekimi 18.02.2020 30.03.2020 Merkez
    Saç Bakımı Ve Yapımı 15.10.2019 13.05.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    21.10.2019 25.02.2020 Buca Huzur Evi
    04.11.2019 09.03.2020 Kuaförlük Salonu
    7.01.2020 13.05.2020 Merkez
    Saç Renklendirme 04.11.2019 30.12.2019 Merkez
    Saç Renklendirme 04.11.2019 30.12.2019 Merkez
    Saç Sakal Kesimi 13.01.2020 17.03.2020 1 Nolu F Tipi Cezaevi
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 04.11.2019 06.01.2020 Merkez
    24.10.2019 26.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Merkezi
    18.11.2019 20.01.2020 Buca Kız Öğrenci Yurdu
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 2.01.2020 12.03.2020 Merkez
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı 10.12.2019 4.02.2020 Gençlik Merkezi
    14.12.2019 25.01.2020 Gençlik Merkezi
    15.12.2019 26.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    14.12.2019 28.03.2020 Buca Gençlik Merkezi
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 18.12.2019 17.01.2020 Merkez
    7.02.2020 10.03.2020 Merkez
    8.02.2020 28.03.2020 Merkez
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 26.12.2019 10.03.2020 Ege İhracatçı Birlikleri Ortaokulu Konferans Salonu
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 15.10.2019 17.12.2019 Ege İhracatçılar Birliği Ortaokulu Müdürlüğü
    Diksiyon 16.10.2019 08.11.2019 Merkez
    15.10.2019 18.11.2019 Merkez
    29.11.2019 14.02.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    27.11.2019 19.02.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    19.11.2019 28.01.2020 Gazi Ayşe Hanım Kız Öğrenci Yurdu
    19.11.2019 28.01.2020 Hoca Ahmet Yesevi Cumhuriyet Kız Yurdu
    28.11.2019 16.01.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminer-1 Salonu
    29.11.2019 17.01.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Seminer Salonu-1
    23.11.2019 15.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    23.12.2019 6.01.2020 Merkez
    7.01.2020 21.02.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    7.01.2020 20.01.2020 Merkez
    13.01.2020 27.02.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    23.01.2020 7.02.2020 Buca Mustafa Kemal Atatürk Gençlik Merkezi
    21.01.2020 3.02.2020 Merkez
    3.02.2020 3.03.2020 Merkez
    20.02.2020 3.04.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    17.02.2020 17.03.2020 Buca Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi
    25.02.2020 25.03.2020 İzmir Kız Yurdu (Toki)
    27.02.2020 27.03.2020 Buca Kız Öğrenci Yurdu
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Ön Lisans) 21.12.2019 7.06.2020 Şirinyer Engelliler Merkezi
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 23.12.2019 10.06.2020 Şirinyer Engelliler Merkezi
    21.12.2019 9.08.2020 Şirinyer Engelliler Merkezi
    21.12.2019 7.06.2020 Şirinyer Engelliler Merkezi
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 20.01.2020 24.01.2020 Merkez
    3.02.2020 7.02.2020 Merkez Konferans Salonu
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 30.11.2019 15.02.2020 Buca Ortaokulu 7/G Sınıfı
    4.12.2019 3.01.2020 Bilim Ve İnsan Vakfı
    27.12.2019 17.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    28.12.2019 26.04.2020 Sevgi-Ferit Akın Ortaokulu Dersliği
    4.01.2020 23.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    17.02.2020 29.04.2020 Hizmet Ehli Derneği
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 23.12.2019 28.01.2020 Buca Sivas Yiğidolar Derneği
    22.02.2020 6.06.2020 Buca Ortaokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 14.10.2019 20.01.2020 İsmet Yorgancılar Ortaokulu Spor Salonu
    30.11.2019 16.05.2020 Akıncılar İlkokulu Okul Bahçesi Ve Salonu
    31.12.2019 16.06.2020 Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu
    17.02.2020 18.05.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
    18.02.2020 5.06.2020 Meşkure Şamlı Ortaokulu Salonu Ve Okul Bahçesi
    17.02.2020 3.06.2020 Meşkure Şamlı Ortaokulu Salonu Ve Okul Bahçesi
    Türk İşaret Dili 23.10.2019 08.04.2020 Dokuzçeşmeler Yerleşkesi Sosyal Sorumluluk Kulübü
    21.10.2019 06.04.2020 Dokuzçeşmeler Yerleşkesi Sosyal Sorumluluk Kulübü
    24.10.2019 20.02.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semtevi
    25.11.2019 17.03.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    26.11.2019 20.03.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    23.12.2019 16.03.2020 Merkez
    3.01.2020 12.06.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    11.02.2020 2.06.2020 Deü Tınaztepe Kampüsü Edebiyat Fakültesi
    12.02.2020 24.06.2020 Deü Tınaztepe Kampüsü Edebiyat Fakültesi
    24.02.2020 12.05.2020 Hoca Ahmet Yesevi Cumhuriyet Kız Yurdu
    21.02.2020 23.05.2020 Buca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    27.02.2020 22.05.2020 İzmir Kız Yurdu (Toki)
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kalemkâr 12.02.2020 2.04.2020 Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi
    10.02.2020 31.03.2020 Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi
    Mine Teknikleri Yapımı 3.02.2020 15.04.2020 Osman Nuri Saygın Eğitim Merkezi
  • Matbaa
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Masa Üstü Yayıncılık 12.12.2019 23.03.2020 Buca Hem Merkez Konteyner Bilişim Sınıfı
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 15.10.2019 23.01.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    21.10.2019 29.01.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    27.01.2020 5.05.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    3.02.2020 12.05.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    27.01.2020 5.05.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    3.02.2020 12.05.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    10.02.2020 20.05.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    17.02.2020 29.05.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    17.02.2020 29.05.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    24.02.2020 27.05.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    24.02.2020 5.06.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    21.02.2020 4.06.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    İnsan Kaynakları Elemanı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 3.02.2020 13.02.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    Muhasebede Modüler Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi 3.02.2020 14.02.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
    Ön Muhasebe 24.09.2019 11.12.2019 Büyük Şehir Belediyesi Evka 1 Kurs Merkezi
    Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi 12.12.2019 26.12.2019 Büyük Şehir Belediyesi Evka 1 Kurs Merkezi
    24.01.2020 7.02.2020 Buca Hem Merkez Bilişim Sınıfı
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Davul Eğitimi 25.10.2019 22.02.2020 Fomged
    Bağlama (Bozuk Düzen) 23.11.2019 25.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    23.11.2019 25.04.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    30.11.2019 10.10.2020 Salon
    2.01.2020 11.06.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği
    17.01.2020 26.06.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 14.10.2019 22.04.2020 4 L Sınıfı
    15.10.2019 06.12.2019 Çocuk Destek Merkezi
    25.11.2019 8.06.2020 Salon
    29.11.2019 22.05.2020 Buca Bel. Güzel Sanatlar Merkezi
    30.12.2019 11.05.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    6.02.2020 23.05.2020 Fomged
    Bendir Eğitimi 24.10.2019 12.03.2020 Fomged
    22.11.2019 25.06.2020 Kent Konseyi
    Drama 28.11.2019 30.04.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    23.11.2019 21.04.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    26.11.2019 31.03.2020 Buca İzmir Kız Yurdu
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 30.10.2019 19.02.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    30.10.2019 19.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    25.11.2019 3.06.2020 Dokuz Eylül Mühendislik Fakültesi
    10.12.2019 31.03.2020 Buca Çocuk Destek Merkezi
    20.02.2020 13.06.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    20.02.2020 14.06.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 30.10.2019 22.01.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    30.10.2019 22.01.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    4.01.2020 21.06.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    29.01.2020 19.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Klarnet Eğitimi 17.02.2020 22.05.2020 Fomged
    Klasik Gitar Eğitimi 16.12.2019 20.07.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    27.01.2020 1.09.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    10.02.2020 9.08.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 21.10.2019 05.12.2019 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    22.10.2019 16.06.2020 Yaşanabilir Buca Derneği
    24.10.2019 05.06.2020 Fomged
    23.10.2019 25.03.2020 Fomged
    6.12.2019 23.07.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği
    20.01.2020 16.04.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    6.02.2020 9.07.2020 Rumeli Göçmenleri Derneği
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 6.12.2019 21.01.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    22.01.2020 5.03.2020 Toplum Ruhsağlığı Merkezi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 21.10.2019 24.01.2020 Salon
    22.10.2019 11.02.2020 Salon
    23.10.2019 27.01.2020 Salon
    23.10.2019 17.03.2020 Buca Huzurevi
    25.10.2019 25.01.2020 Salon
    25.10.2019 24.01.2020 Buca Belediyesi Gsm
    15.02.2020 5.07.2020 Hancı Gsk
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 21.10.2019 24.01.2020 Salon
    22.10.2019 11.02.2020 Salon
    23.10.2019 27.01.2020 Salon
    23.10.2019 17.03.2020 Buca Huzurevi
    25.10.2019 25.01.2020 Salon
    25.10.2019 24.01.2020 Buca Belediyesi Gsm
    15.02.2020 5.07.2020 Hancı Gsk
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 30.10.2019 23.02.2020 Sanat Hayatı
    3.12.2019 16.06.2020 Salon
    6.01.2020 13.03.2020 Rüştü Ünsal Polis M.Y.O.
    10.02.2020 9.06.2020 4c Sınıfı
    10.02.2020 9.06.2020 Salon
    18.02.2020 17.06.2020 Salon
    12.02.2020 10.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 04.11.2019 29.02.2020 Sanat Hayatı
    19.11.2019 2.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 4.12.2019 6.07.2020 Folk Sanat
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 04.11.2019 02.06.2020 4c Sınıfı
    04.11.2019 03.02.2020 4b Sınıfı
    04.11.2019 03.02.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 22.10.2019 28.05.2020 Salon
    31.10.2019 31.12.2020 Eğitimiş
    31.10.2019 29.05.2020 Eğitimiş
    28.12.2019 26.07.2020 Folk Sanat
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 22.10.2019 28.05.2020 Salon
    31.10.2019 31.12.2020 Eğitimiş
    31.10.2019 29.05.2020 Eğitimiş
    28.12.2019 26.07.2020 Folk Sanat
    Türk Halk Oyunları Bingöl Yöresi 05.11.2019 13.05.2020 3a Sınıfı
    05.11.2019 03.06.2020 3c Sınıfı
    04.11.2019 03.02.2020 Salon
    18.11.2019 17.02.2020 Salon
    21.11.2019 18.06.2020 Salon
    23.11.2019 6.06.2020 Hacı Ahmet Tatari Erkek Öğrenci Yurdu
    28.11.2019 11.06.2020 Salon
    3.02.2020 15.06.2020 Kaynaklar Köyü
    7.02.2020 19.06.2020 Alevi Kültür Merkezi
    6.02.2020 19.06.2020 Bekev
    4.02.2020 16.06.2020 Salon
    3.02.2020 15.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 22.10.2019 09.06.2020 4a Sınıfı
    25.10.2019 02.02.2020 Alevi Kültür Derneği
    18.11.2019 3.02.2020 Salon
    23.12.2019 11.03.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    16.01.2020 25.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    3.02.2020 15.06.2020 3a Sınıfı
    5.02.2020 12.06.2020 3b Sınıfı
    3.02.2020 12.06.2020 3a Sınıfı
    4.02.2020 19.07.2020 Rumeli Göçmenleri Derneği
    27.02.2020 12.06.2020 Salon
    25.02.2020 15.06.2020 Salon
    25.02.2020 12.06.2020 Salon
    21.02.2020 8.06.2020 Belenbaşı Köyü
    20.02.2020 8.06.2020 Fomged
    20.02.2020 5.06.2020 Salon
    24.02.2020 10.06.2020 Kaynaklar Köyü
    25.02.2020 15.06.2020 Esbelder
    24.02.2020 10.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Kadın Oyunları) 26.10.2019 16.04.2020 Folkart
    Türk Halk Oyunları Çorum Yöresi 24.10.2019 07.02.2020 4b Sınıfı
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 22.10.2019 28.05.2020 Salon
    21.10.2019 15.01.2020 Salon
    22.10.2019 28.05.2020 Altaylar Gsk
    27.12.2019 25.07.2020 Folk Sanat
    17.02.2020 8.07.2020 Hancı Gsk
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 18.10.2019 15.05.2020 Altaylar Gsk
    27.12.2019 26.07.2020 Folk Sanat
    17.02.2020 8.07.2020 Hancı Gsk
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 21.10.2019 20.05.2020 Salon
    5.12.2019 6.07.2020 Folk Sanat
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 21.10.2019 20.05.2020 Salon
    5.12.2019 6.07.2020 Folk Sanat
    Türk Halk Oyunları Gümüşhane Yöresi 18.10.2019 15.05.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Gümüşhane Yöresi 18.10.2019 15.05.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Hatay Yöresi 22.10.2019 28.05.2020 Altaylar Gsk
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 21.10.2019 14.01.2020 Salon
    21.10.2019 20.05.2020 Salon
    21.10.2019 16.05.2020 Salon
    25.10.2019 05.06.2020 Salon
    22.10.2019 11.06.2020 Salon
    21.10.2019 08.06.2020 Salon
    21.10.2019 20.05.2020 Altaylar Gsk
    19.10.2019 31.05.2020 Salon
    26.10.2019 17.05.2020 Gençlik Merkezi
    23.10.2019 17.01.2020 Salon
    23.10.2019 10.06.2020 4c Sınıfı
    23.10.2019 10.06.2020 4a Sınıfı
    24.10.2019 05.06.2020 4c Sınıfı
    24.10.2019 22.05.2020 Esbelder
    24.10.2019 16.06.2020 4b Sınıfı
    23.10.2019 17.01.2020 4a Sınıfı
    04.11.2019 23.03.2020 Çamlıkule Semt Evi
    01.11.2019 30.05.2020 Folkart
    01.11.2019 31.05.2020 Folkart
    02.11.2019 31.05.2020 Folkart
    30.10.2019 18.03.2020 Buca Belediyasi Gsm
    04.11.2019 03.06.2020 Folkart
    05.11.2019 09.06.2020 Folkart
    30.10.2019 26.02.2020 4b Sınıfı
    05.11.2019 09.06.2020 Salon
    04.11.2019 13.01.2020 Salon
    03.11.2019 14.02.2020 Kaynaklar Muhtarlığı
    30.10.2019 26.02.2020 4a Sınıfı
    30.10.2019 26.02.2020 4c Sınıfı
    04.11.2019 04.06.2020 Atakav Gsk
    18.11.2019 10.02.2020 Dokuz Eylül Eğitim Fakültesi
    30.11.2019 17.05.2020 Belenbaşı Köyü
    5.12.2019 6.07.2020 Folk Sanat
    4.12.2019 6.07.2020 Folk Sanat
    3.12.2019 7.07.2020 Folk Sanat
    9.12.2019 2.03.2020 4a Sınıfı
    9.12.2019 2.03.2020 4b Sınıfı
    23.12.2019 27.07.2020 Folk Sanat
    23.12.2019 15.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    21.12.2019 9.05.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi
    23.12.2019 15.03.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    23.12.2019 15.03.2020 Folk Sanat
    3.01.2020 27.05.2020 Salon
    4.01.2020 21.06.2020 Hancı Gsk
    13.01.2020 3.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    17.01.2020 7.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    7.02.2020 2.07.2020 Hancı
    31.01.2020 22.06.2020 Salon
    4.02.2020 30.06.2020 Rumeli Göçmenleri Derneği
    4.02.2020 25.06.2020 Hancı Gsk
    1.02.2020 26.06.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    20.02.2020 11.06.2020 Şirinyer Vergi Dairesi
    24.02.2020 11.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Karaman Yöresi 21.10.2019 31.12.2019 Salon
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi 22.10.2019 02.01.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 17.02.2020 16.06.2020 Salon
    15.02.2020 10.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Kayseri Yöresi 23.10.2019 12.02.2020 4a Sınıfı
    23.10.2019 28.01.2020 Salon
    05.11.2019 24.03.2020 Buca Beledeiyesi Gsm
    Türk Halk Oyunları Kilis Yöresi 23.10.2019 05.02.2020 Bekev
    11.01.2020 20.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    5.02.2020 12.06.2020 4b Sınıfı
    3.02.2020 15.06.2020 4c Sınıfı
    5.02.2020 12.06.2020 3b Sınıfı
    3.02.2020 15.06.2020 3b Sınıfı
    24.02.2020 10.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Kırıkkale Yöresi 23.10.2019 27.01.2020 Salon
    23.10.2019 17.03.2020 Buca Engelliler Derneği
    9.01.2020 12.06.2020 Salon
    18.02.2020 16.06.2020 Salon
    15.02.2020 5.07.2020 Hancı Gsk
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 25.10.2019 24.02.2020 Atadak Dağcılık
    30.10.2019 16.03.2020 4a Sınıfı
    18.11.2019 19.02.2020 Salon
    27.12.2019 14.03.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    16.01.2020 4.06.2020 Salon
    20.01.2020 9.06.2020 Salon
    22.01.2020 21.05.2020 Salon
    5.02.2020 4.06.2020 Salon
    19.02.2020 18.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 26.10.2019 22.02.2020 Köstem Vakfı
    25.10.2019 24.02.2020 Salon
    4.12.2019 6.03.2020 Salon
    6.02.2020 11.06.2020 Kaynaklar Köyü
    3.02.2020 9.06.2020 Salon
    10.02.2020 16.06.2020 Salon
    20.02.2020 25.06.2020 Salon
    8.02.2020 13.06.2020 Salon
    19.02.2020 18.06.2020 Salon
    2.03.2020 7.07.2020 Salon
    24.02.2020 30.06.2020 Salon
    21.02.2020 26.06.2020 Salon
    Türk Halk Oyunları Mardin Yöresi 05.11.2019 09.06.2020 Folkart
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi (Erkek) 19.10.2019 10.05.2020 Altaylar Gsk
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Fethiye 30.10.2019 18.03.2020 Folkart
    25.12.2019 18.03.2020 Folk Sanat
    25.12.2019 29.07.2020 Folk Sanat
    25.12.2019 18.03.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    25.12.2019 18.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    22.02.2020 13.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi 30.10.2019 17.01.2020 4b Sınıfı
    Türk Halk Oyunları Sinop Yöresi 30.10.2019 27.01.2020 4b Sınıfı
    Uygulamalı Tiyatro 26.11.2019 16.06.2020 30 Ağustos İlkokulu Konferans Salonu
    27.11.2019 12.06.2020 30 Ağustos İlkokulu Konferans Salonu
    7.12.2019 31.05.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    17.12.2019 24.02.2020 Sevgi-Ferit Akın Ortaokulu Konferans Salonu
    28.12.2019 7.03.2020 Sevgi-Ferit Akın Ortaokulu Konferans Salonu
    6.01.2020 4.05.2020 Rüştü Ünsal Polis Okulu
    22.02.2020 12.07.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 4.12.2019 4.12.2019 Buca Halk Eğitim Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe 3.12.2019 30.03.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    23.12.2019 27.04.2020 Sabri Kolçak İlkokulu
    2.01.2020 7.05.2020 Merkez
    2.01.2020 6.05.2020 Merkez
    4.02.2020 27.05.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetkiner Meslek Ve Sanat Atölyesi
    10.02.2020 3.06.2020 Çamlıkule Semt Evi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 10.10.2019 10.10.2019 Buca Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu
    16.10.2019 16.10.2019 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    27.11.2019 27.11.2019 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    18.12.2019 18.12.2019 Buca Halk Eğitim Merkezi
    19.12.2019 19.12.2019 Merkez Okuma Yazma Sınıfı
    19.02.2020 19.02.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 21.10.2019 17.12.2019 Sabri Kolçak İlkokulu
    26.11.2019 17.02.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    29.11.2019 18.02.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    28.11.2019 16.01.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetginer Kültür Merkezi
    28.11.2019 16.01.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetginer Sanat Atölyesi
    2.12.2019 16.01.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetginer Kültür Merkezi
    2.12.2019 16.01.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetginer Sanat Atölyesi
    9.12.2019 5.02.2020 Çamlıkule Semt Evi
    27.12.2019 6.03.2020 Gediz Göksu Sosyal Yardımlaşmav Dereneği
    8.01.2020 27.03.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
    18.01.2020 8.03.2020 Buca Bilim Ve İnsan Vakfı
    20.01.2020 25.03.2020 Akıncılar İlkokulu
    4.02.2020 15.04.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetkiner Eğitim Merkezi
    7.02.2020 24.04.2020 Buca Halk Eğitimi Merkezi
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 20.01.2020 31.01.2020 Merkez
    Usta Öğretici Oryantasyon 12.10.2019 27.10.2019 Merkez
    17.11.2019 7.12.2019 Konferans Salonu
    15.02.2020 1.03.2020 Merkez
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 25.11.2019 6.01.2020 Merkez
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 10.02.2020 15.06.2020 Buca Belediyesi Tarık Akan Eğitim Merkezi
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 22.09.2019 22.09.2019 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    21.09.2019 21.09.2019 Merkez
    19.10.2019 19.10.2019 Merkez
    27.10.2019 27.10.2019 Esnaf Odası
    27.10.2019 27.10.2019 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    23.11.2019 23.11.2019 Merkez
    28.11.2019 28.11.2019 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    30.11.2019 30.11.2019 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    8.12.2019 8.12.2019 Buca Esnaf Odası
    8.12.2019 8.12.2019 Merkez
    15.12.2019 15.12.2019 Merkez
    28.12.2019 28.12.2019 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez
    12.01.2020 12.01.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    18.01.2020 18.01.2020 Merkez
    26.01.2020 26.01.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    2.02.2020 2.02.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    16.02.2020 16.02.2020 Buca Hem Merkez Konferans Salonu
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 30.11.2019 30.11.2019 Esnaf Odası
    1.12.2019 1.12.2019 Merkez
    İlk Yardım 2.12.2019 12.12.2019 Salon
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gravür 17.10.2019 11.02.2020 Gümüş Sanat
    25.11.2019 1.07.2020 İzmir Kız Yurdu
    21.01.2020 1.09.2020 Kadın Aktive Merkezi
    Kat’ı 20.02.2020 Kadın Aktive Merkezi
    Kumlama Resimde Natürmort 17.10.2019 06.12.2019 Gümüş Sanat
    21.10.2019 18.11.2019 Atelye
    21.11.2019 16.01.2020 Atelye
    23.01.2020 19.03.2020 Salon
    Kumlama Resimde Natürmort 17.10.2019 06.12.2019 Gümüş Sanat
    21.10.2019 18.11.2019 Atelye
    21.11.2019 16.01.2020 Atelye
    23.01.2020 19.03.2020 Salon
    Plastik Sanatlar Toparlayıcısı 25.11.2019 1.06.2020 Atelye
    Resim Sanat Eğitimi 2.12.2019 4.02.2020 1 Nolu F Tipi Cezaevi
    28.11.2019 4.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    3.02.2020 16.06.2020 Salon
    3.02.2020 20.07.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi
    3.02.2020 16.06.2020 Atelye
    Sulu Boya Resim 26.11.2019 4.04.2020 Çamlıkule Pırlanta Semt Evi
    25.11.2019 9.03.2020 Salon
    25.11.2019 27.06.2020 Atelye
    26.11.2019 3.04.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    25.11.2019 20.04.2020 Atelye
    10.12.2019 11.08.2020 Gümüş Sanat
    11.02.2020 17.06.2020 Buca Belediyesi Evka1 Semt Merkezi
    Yağlı Boya Resim 16.09.2019 27.11.2019 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    26.11.2019 21.07.2020 Atelye
    Yüzey Süslemeci 21.10.2019 27.02.2020 Kadın Konuk Evi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 6.01.2020 1.06.2020 1 Nolu F Tipi Cezaevi
    26.02.2020 10.06.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    26.02.2020 17.06.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    Mozaik 25.12.2019 13.05.2020 Merkez
    Tahrirci/Çinici 12.09.2019 09.01.2020 Merkez
    28.10.2019 17.02.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
    30.10.2019 17.02.2020 2 Nolu F Tipi Cezaevi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 18.10.2019 13.04.2020 Müşerref Mahmut Tınas Ortaokulu
    21.10.2019 07.05.2020 Cengiz Sani İlkokulu Bahçesi
    18.10.2019 10.04.2020 Müşerref Mahmut Tınas Ortaokulu
    30.10.2019 20.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    25.11.2019 2.07.2020 Buca Engelliler Derneği
    17.02.2020 16.06.2020 85. Yıl Anadolu Lisesi Salonu Ve Bahçesi Buca/İzmir
    Basketbol 15.10.2019 16.04.2020 Afetevleri Kapalı Spor Salonu
    15.10.2019 07.05.2020 Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu Salonu
    17.10.2019 10.03.2020 Şehit Selim Topal Ortaokulu
    17.10.2019 20.05.2020 Şehit Selim Topal Ortaokulu
    17.10.2019 09.03.2020 Şehit Selim Topal Ortaokulu
    16.10.2019 18.05.2020 Mimar Kemalettin İlkokulu
    21.10.2019 21.05.2020 Akşamsettin Orta Okulu Salonu
    30.10.2019 12.03.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    18.10.2019 10.07.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor Salonu
    18.10.2019 10.07.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor
    21.10.2019 09.06.2020 Cengiz Sani İlkokulu Bahçesi
    23.10.2019 14.05.2020 Gazi Ortaokulu
    23.10.2019 09.10.2020 Gazi Ortaokulu
    30.10.2019 20.05.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Salonu
    31.10.2019 16.07.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Salonu
    30.10.2019 16.06.2020 Sabri Kolçak İlkokulu
    25.11.2019 12.08.2020 Meşkure Şamlı Ortaokulu-Afetevleri Kapalı Spor Salonu
    28.11.2019 16.07.2020 Ali Rıza Efendi İlkokulu Okul Bahçesi Ve Salonu
    11.12.2019 4.07.2020 İzmir Dost Spor Kulübü Salonu
    11.12.2019 3.07.2020 İzmir Dost Spor Kulübü Salonu
    19.12.2019 13.05.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    3.02.2020 22.05.2020 Ali Rıza Efendi İlkokulu Okul Bahçesi
    18.02.2020 16.08.2020 Buca Anadolu Lisesi Spor Salonu
    Boks Büyükler 31.12.2019 14.06.2020 Buca Şehir Stadı Salonu
    30.12.2019 27.05.2020 Buca Şehir Stadı Salonu
    4.01.2020 13.06.2020 Buca Şehir Stadı Salonu
    Dart Başlangıç Düzeyi 25.11.2019 28.04.2020 Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
    27.11.2019 25.06.2020 Atatürk Ortaokulu
    10.01.2020 20.05.2020 Mehmet Emin Yurdakul İlköğretim Okulu
    15.01.2020 27.07.2020 Aybers-Hikmet Karabacak Lisesi
    14.01.2020 28.07.2020 Buca Anadolu Lisesi
    Dart Orta Düzey 14.02.2020 25.06.2020 Hüseyin Avni Ateşoğlu Ortaokulu
    14.02.2020 2.07.2020 Makbule Süleyman Alkan Ortaokulu Salonu
    Futbol 19.10.2019 08.08.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor
    19.10.2019 08.08.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor Sahası
    23.10.2019 10.06.2020 Şirinyer İdman Yurdu Spor Kulübü
    23.10.2019 08.06.2020 Şirinyer İdman Yurdu Spor Kulübü
    31.10.2019 18.06.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    31.10.2019 16.06.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    31.10.2019 14.06.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    31.10.2019 15.06.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    3.12.2019 21.04.2020 Buca Evka-1 Spor Kulübü Spor Tesisleri
    5.12.2019 24.07.2020 Buca Belediye Spor Tesisleri
    21.12.2019 12.08.2020 Buca Aktivite Spor Kulübü Şahlanlar Spor Tesisleri
    20.01.2020 10.09.2020 Buca Zafer Spor Kulübü Sahası
    21.02.2020 16.10.2020 Buca Gençlerbirliği Spor-Buca Arena Stadı
    Futbol (10-11 Yaş) 19.10.2019 15.10.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor
    25.11.2019 6.07.2020 Gazi Ortaokulu Okul Bahçesi
    25.11.2019 21.07.2020 İrfan Nadir İlköğretim Okulu
    21.02.2020 1.10.2020 Buca Gençlerbirliği Spor - Buca Arena Stadı
    Futbol (12-13 Yaş) 19.10.2019 19.08.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor
    23.10.2019 21.06.2020 Şirinyer İdman Yurdu Spor Kulübü
    23.10.2019 20.06.2020 Şirinyer İdman Yurdu Spor Kulübü
    31.10.2019 01.09.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    31.10.2019 03.09.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    31.10.2019 31.08.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    01.11.2019 04.09.2020 Şirinyer Spor Halı Saha
    25.11.2019 5.08.2020 Gazi Ortaokulu Okul Bahçesi
    25.11.2019 24.07.2020 Gazi Ortaokulu Okul Bahçesi
    21.12.2019 23.08.2020 Buca Aktivite Spor Kulübü Şahlanlar Spor Tesisleri
    21.02.2020 25.10.2020 Buca Gençlerbirliği Spor - Buca Arena Stadı
    Futbol (8-9 Yaş) 21.12.2019 4.07.2020 Buca Aktivite Spor Kulübü Şahlanlar Spor Tesisleri
    21.02.2020 11.09.2020 Buca Gençlerbirliği Spor-Buca Arena Stadı
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 6.01.2020 27.08.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 6.01.2020 27.08.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    Hentbol 17.10.2019 24.03.2020 Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.10.2019 25.03.2020 Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.10.2019 12.06.2020 Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    30.10.2019 15.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    30.11.2019 18.07.2020 Buca Atatürk Gençlik Merkezi
    3.12.2019 24.03.2020 Buca Çocuk Destek Merkezi
    Hokey (Salon Hokeyi) 25.09.2019 10.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    25.09.2019 11.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    Karate (Beyaz Kuşak) 30.10.2019 18.03.2020 Tempo Spor İhtisas Kulübü-01
    18.02.2020 12.07.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    18.02.2020 14.07.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 16.01.2020 18.06.2020 Afetevleri Kapalı Spor Salonu
    Kick Boks Sarı Kuşak 18.10.2019 23.03.2020 Buca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 31.08.2020 Buca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 27.08.2020 Buca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    20.12.2019 23.08.2020 Fıght Academy Spor Kulubü Spor Salonu
    Muay Thai (Yeşil Kuşak) 21.02.2020 21.06.2020 Spor 35 Gsk Salonu Yaylacık Mah. 188 Sokak No: 1/A
    21.02.2020 22.06.2020 Spor 35 Gsk Salonu Yaylacık Mah. 188 Sokak No: 1/A
    Okçuluk 21.10.2019 11.04.2020 Ege İhracatçılar Birliği Ortaokulu Salonu
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 17.10.2019 29.01.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    17.10.2019 28.01.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    17.10.2019 10.02.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    21.10.2019 30.01.2020 Buca Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi
    21.10.2019 31.01.2020 Buca Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi
    18.11.2019 26.02.2020 Tütün İhracatçıları Birliği İlkokulu
    25.11.2019 4.03.2020 Tütün İhracatçıları Birliği İlkokulu
    2.12.2019 6.04.2020 Hoca Ahmet Yesevi Cumhuriyet Kız Yurdu
    2.12.2019 11.03.2020 Hoca Ahmet Yesevi Cumhuriyet Kız Yurdu
    3.02.2020 14.05.2020 Buca Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi
    30.01.2020 12.05.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi Salonu
    6.02.2020 20.05.2020 Kadın Aktivite Merkezi Aktivite Salonu
    20.02.2020 1.07.2020 Kadın Aktivite Merkezi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 05.10.2019 11.04.2020 Otuz Ağustos İlkokulu Çok Amaçlı Salon
    20.10.2019 15.01.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    17.10.2019 16.01.2020 Buca Ortaokulu
    21.10.2019 16.01.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    18.10.2019 14.01.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    19.10.2019 18.04.2020 Ötüken Ortaokulu
    14.12.2019 7.03.2020 Buca Hem Merkez Bina
    27.01.2020 1.04.2020 Buca Belediyesi Cemal Yetginer Meslek Ve Sanat Atölyesi
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı 19.10.2019 23.02.2020 Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 23.01.2020 8.06.2020 Buca Ortaokulu
    21.01.2020 9.06.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    20.01.2020 4.06.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    19.01.2020 31.05.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 1.02.2020 20.06.2020 Şirinyer Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi Spor Salonu
    1.02.2020 20.06.2020 İsmet Yorgancılar Ortaokulu Spor Salonu
    1.02.2020 20.06.2020 Şirinyer Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi
    1.02.2020 20.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Salonu
    3.02.2020 23.06.2020 Buca Orta Okulu Kapalı Spor Salonu
    3.02.2020 22.06.2020 Buca Orta Okulu Kapalı Spor Salonu
    1.02.2020 14.06.2020 Buca Ortaokulu Kapalı Spor Salonu
    1.02.2020 20.06.2020 Buca Ortaokulu Kapalı Spor Salonu
    8.02.2020 20.06.2020 Buca Anadolu Lisesi
    8.02.2020 27.06.2020 Buca Anadolu Lisesi
    1.02.2020 13.06.2020 Sevgi Ferit Akın Ortaokulu
    1.02.2020 14.06.2020 Sevgi Ferit Akın Ortaokulu
    15.02.2020 4.07.2020 Işılay Saygın Güzel Lisesi Spor Salonu
    15.02.2020 27.06.2020 Süleyman Şah Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.02.2020 28.06.2020 Süleyman Şah Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 16.11.2019 18.01.2020 Işılay Saygın Güzel Lisesi Spor Salonu
    16.11.2019 19.01.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Salonu
    16.11.2019 19.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    16.11.2019 18.01.2020 Süleyman Şah Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.11.2019 19.01.2020 Süleyman Şah Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.11.2019 19.01.2020 Sevgi Ferit Akın Ortaokulu
    16.11.2019 19.01.2020 Işılay Saygın Güzel Lisesi Spor Salonu
    16.11.2019 18.01.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Salonu
    16.11.2019 18.01.2020 Sevgi Ferit Akın Ortaokulu
    16.11.2019 18.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    16.11.2019 5.01.2020 Spor Salonu
    16.11.2019 18.01.2020 Spor Salonu
    16.11.2019 18.01.2020 Buca Anadolu Lisesi Spor Salonu
    16.11.2019 19.01.2020 Buca Anadolu Lisesi Spor Salonu
    23.11.2019 26.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    16.11.2019 21.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    16.11.2019 20.01.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    23.11.2019 26.01.2020 Spor Salonu
    23.11.2019 25.01.2020 Salon
    30.11.2019 16.02.2020 Buca Anadolu Lisesi
    4.01.2020 22.03.2020 Sevgi Ferit Akın Ortaokulu
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 15.10.2019 27.01.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi Salonu
    15.10.2019 24.01.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi Step Salonu
    15.10.2019 24.01.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi Salonu
    28.01.2020 8.05.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi Spor Salonu
    10.02.2020 22.05.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    Taekwondo Beyaz Kuşak 18.10.2019 22.01.2020 Buca Şehir Stadı Salonu
    22.10.2019 23.01.2020 Hoca Ahmet Yesevi Kız Öğrenci Yurdu
    17.10.2019 18.01.2020 Buca Şehir Stadı Salonu
    21.10.2019 31.12.2019 Afetevleri Kapalı Spor Salonu
    Taekwondo Mavi Kuşak 13.02.2020 11.06.2020 Sude Taekwondo İhtisas Spor Kulübü Derneği
    Taekwondo Sarı Kuşak 6.01.2020 12.03.2020 Afetevleri Kapalı Spor Salonu
    24.01.2020 24.04.2020 Buca Şehir Stadı Alt Salonu
    21.01.2020 21.04.2020 Buca Şehir Stadı Alt Salonu
    Tenis (6-9 Yaş) 3.02.2020 16.04.2020 Şerif Tikveşli İlkokulu
    Voleybol 19.10.2019 04.07.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor Salonu
    19.10.2019 01.07.2020 İzmir Trabzon Gücü Spor Salonu
    21.10.2019 09.06.2020 Cengiz Sani İlkokulu Okul Bahçesi
    30.10.2019 16.06.2020 Sabri Kolçak İlkokulu
    30.10.2019 20.05.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    31.10.2019 16.07.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    30.10.2019 20.05.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Salonu
    7.12.2019 1.07.2020 Buca Mustafa Kemal Atatürk Gençlik Merkezi (Hasanağa)
    11.12.2019 7.07.2020 İzmir Dost Spor Kulübü Salonu
    12.12.2019 7.07.2020 İzmir Dost Spor (Kurslar İsmet Yorgancılar Ortaokulu Spor Salonunda Yapılmaktadır.)
    11.12.2019 6.07.2020 İzmir Dost Spor Kulübü Salonu
    11.12.2019 5.07.2020 İzmir Dost Spor (Kurslar İsmet Yorgancılar Ortaokulu Spor Salonunda Yapılmaktadır.)
    11.12.2019 4.07.2020 İzmir Dost Spor (Kurslar İsmet Yorgancılar Ortaokulu Spor Salonunda Yapılmaktadır.)
    17.02.2020 12.08.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Spor Salonu
    Wushu (Beyaz Kuşak) 12.12.2019 2.07.2020 Zen İhtisas Gençlik Ve Spor Kulübü Salonu
    11.12.2019 18.03.2020 Zen İhtisas Gençlik Ve Spor Kulübü Salonu
    16.12.2019 27.05.2020 Buca Halk Eğitim G.S.K İnkılap Mah. 506/3 Sokak No:143/A
    21.02.2020 3.07.2020 Buca Kızıl Kartal G.S.K. Salonu
    22.02.2020 9.07.2020 Buca Kızıl Kartal G.S.K. Salonu
    Wushu (Turuncu Kuşak) 16.12.2019 27.05.2020 Buca Halk Eğitim G.S.K İnkılap Mah. 506/3 Sokak No:143/A
    23.12.2019 3.06.2020 Fıght Academy Spor Salonu
    24.12.2019 4.06.2020 Fıght Academy Spor Salonu
    Wushu (Yeşil Kuşak) 16.12.2019 19.06.2020 Buca Halk Eğitim G.S.K İnkılap Mah. 506/3 Sokak No:143/A
    19.12.2019 21.05.2020 Fıght Academy Spor Kulübü Spor Salonu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 25.11.2019 7.10.2021 Buca Engelliler Derneği
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Organik Tarım 25.11.2019 4.02.2020 Buca Belediyesi Organik Tarım Tesisleri
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 2.12.2019 17.12.2019 Buca Devlet Malzeme Ofisi Çok Programlı Anadolu Lisesi
    23.12.2019 8.01.2020 Buca Devlet Malzeme Ofisi Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 26.01.2020 31.01.2020 Buca Kapalı-Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    Sıhhi Tesisatçı 10.02.2020 29.06.2020 Buca Devlet Malzeme Ofisi Çok Programlı Anadolu Lisesi
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 20.01.2020 27.01.2020 Merkez Komutanlığı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 21.09.2019 29.09.2019 Merkez
    19.10.2019 27.10.2019 Merkez
    16.11.2019 24.11.2019 Merkez
    14.12.2019 22.12.2019 Merkez
    4.01.2020 12.01.2020 Merkez
    1.02.2020 9.02.2020 Merkez
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 21.09.2019 29.09.2019 Merkez
    19.10.2019 27.10.2019 Merkez
    16.11.2019 24.11.2019 Merkez
    14.12.2019 22.12.2019 Merkez
    4.01.2020 12.01.2020 Merkez
    1.02.2020 9.02.2020 Merkez
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 19.11.2019 6.02.2020 Buca Gençlik Merkezi
    20.02.2020 14.05.2020 Buca Gençlik Merkezi
    Fransızca A1 Seviyesi 19.12.2019 27.03.2020 Buca Belediyesi Güzel Sanatlar Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 30.11.2019 5.04.2020 Buca Kız Öğrenci Yurdu
    27.11.2019 5.02.2020 Merkez
    5.12.2019 3.04.2020 İzmir Kız Yurdu
    25.12.2019 19.02.2020 Merkez
    25.01.2020 12.04.2020 Merkez
    11.02.2020 9.06.2020 Merkez
    İngilizce A2 Seviyesi 22.10.2019 24.12.2019 Merkez
    20.02.2020 22.04.2020 Merkez
    Rusça A2 Seviyesi 15.10.2019 03.03.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    20.02.2020 10.07.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Türkçe A1 Seviyesi Harmanlanmış Model 26.12.2019 3.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    Türkçe A2 Seviyesi Harmanlanmış Model 30.09.2019 06.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    01.10.2019 10.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    30.09.2019 10.12.2019 Buca Yasin Börü Gençlik Merkezi
    30.09.2019 09.12.2019 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    23.12.2019 2.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    Türkçe B1 Seviyesi Harmanlanmış Model 23.12.2019 2.03.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    24.12.2019 29.02.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 17.02.2020 22.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    19.02.2020 27.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 13.02.2020 11.06.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi
    17.02.2020 24.04.2020 Buca Belediyesi Çamlıkule Eğitim Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 9.12.2019 20.04.2020 Yasin Börü Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    Yunanca A1 Seviyesi 19.11.2019 26.03.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
    20.11.2019 1.04.2020 Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 12.09.2019 05.12.2019 Türkan Saylan Eğitim Merkezi
    13.09.2019 06.11.2019 Merkez
    21.09.2019 07.12.2019 Merkez
    6.12.2019 28.02.2020 Türkan Saylan Eğitim Merkezi
    2.01.2020 19.03.2020 Buca Belediyesi Evka 1 Semt Evi
    Aşçı Yardımcısı 25.11.2019 9.03.2020 Tügva
    7.01.2020 25.03.2020 Merkez
    17.02.2020 1.06.2020 Merkez
    Pasta Yapımı ve Sunumu 25.11.2019 24.03.2020 Tügva
    Pastacı Çırağı 30.12.2019 4.02.2020 Buca Belediyesi Evka1 Semt Merkezi
    11.02.2020 23.03.2020 Buca Belediyesi Evka1 Semt Merkezi
    16.02.2020 7.06.2020 Merkez
    Yaş Pasta Yapımı 25.11.2019 27.01.2020 Türkan Saylan Eğitim Merkezi