Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0.286.217 12 12 /216 00 13 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ana Bina Kemalpaşa Mahallesi Tarla Sokak No19 Ek Bina Cevatpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Caddesi No19 17100 Merkez / ÇANAKKALE adresinde bulunan Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 299 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ÇANAKKALE ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ÇANAKKALE HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0.286.217 12 12 /216 00 13
0.286.217 19 36
Ana Bina Kemalpaşa Mahallesi Tarla Sokak No19 Ek Bina Cevatpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Caddesi No19 17100 Merkez / ÇANAKKALE

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Çanakkale Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 21.10.2019 21.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Yatan Hasta Psikiyatri Servisi
    19.12.2019 26.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 30.10.2019 13.04.2020 Çanakkale Hem Ek Bina
    Model Gemi Yapımı 31.10.2019 28.06.2020 Nusrat Erkek Öğrenci Yurdu
    3.12.2019 20.05.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çilek Yetiştiriciliği 2.12.2019 9.03.2020 Tarım İl Müdürlüğü Toplantı Salonu
    Sebze Yetiştiriciliği 21.02.2020 12.06.2020 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Sanat Merkezi
    Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği 6.01.2020 12.05.2020 Kepez Belediyesi Bahem
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 16.03.2020 13.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    16.03.2020 15.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 13.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    16.09.2019 12.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    26.11.2019 05.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    14.11.2019 17.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    14.11.2019 09.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    14.11.2019 17.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    22.10.2019 08.01.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    25.10.2019 05.01.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    9.12.2019 30.01.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.12.2019 8.04.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi(Barbaros Mah.Aziziye Cad.Kardelen Apt.No:40)
    9.12.2019 6.02.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    11.12.2019 20.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    11.12.2019 24.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    18.12.2019 27.02.2020 Belediye İş Merkezi Kariyer Ve İş Geliştirme Ofisi
    3.02.2020 30.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    24.02.2020 28.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    20.02.2020 27.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    25.02.2020 3.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    28.02.2020 5.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    2.03.2020 28.04.2020 Belediye İş Merkezi 2 Kat No:85 Kariyer İş Geliştirme Ofisi
    13.04.2020 15.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 14.12.2019 7.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    29.03.2020 21.06.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi
    21.03.2020 7.06.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi
    Dijital Becerilerin Geliştirilmesi 18.10.2019 29.11.2019 Mae Tic Meslek Lisesi
    Grafik ve Animasyon 21.10.2019 11.12.2019 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    12.12.2019 14.02.2020 Altın Yıllar Yaşam Emrkezi
    KİEM 04.11.2019 08.11.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    11.11.2019 15.11.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    18.11.2019 22.11.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    21.10.2019 25.10.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    25.11.2019 29.11.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    2.12.2019 6.12.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    16.12.2019 20.12.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    23.12.2019 27.12.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    9.12.2019 13.12.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    6.01.2020 10.01.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    13.01.2020 17.01.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    10.02.2020 14.02.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    17.02.2020 21.02.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    24.02.2020 28.02.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    30.03.2020 3.04.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    2.03.2020 6.03.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    23.03.2020 27.03.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    9.03.2020 13.03.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    16.03.2020 20.03.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 4.01.2020 28.03.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi
    Ofis Programları Kullanımı 24.09.2019 26.11.2019 Kariyer Geliştirme Ofisi
    9.12.2019 17.01.2020 Belediye İş Merkezi Kemal Paşa Mah.Lise Cad. No:85
    16.12.2019 28.02.2020 Kariyer Geliştirme Ofisi (Belediye İş Merkezi)
    16.12.2019 3.03.2020 Kariyer Geliştirme Ofisi (Belediye İş Merkezi)
    7.01.2020 18.03.2020 Kariyer Geliştirme Ofisi (Belediye İş Merkezi)
    3.02.2020 13.03.2020 Belediye İş Merkezi Kariyer Geliştirme Ofisi
    25.02.2020 6.03.2020 Belediye İş Merkezi Kariyer Geliştirme Ofisi
    25.02.2020 29.04.2020 Belediye İş Merkezi Kariyer Geliştirme Ofisi
    16.03.2020 27.04.2020 Belediye İş Merkezi Kariyer Geliştirme Ofisi Kat:2 No:85
    SPSS ile Veri Analizi Geliştirme ve Uyum Eğitimi 14.12.2019 29.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)(Katılım Şartı: Minimum Lisans Düzeyi)
    3.03.2020 12.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)(En Az Lisans Öğrencisi Veya Mezunu Olmak Şartı)
    Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri 15.10.2019 19.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
  • Can ve Mal Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Afet Bilinci Eğitimi 16.03.2020 13.04.2020 Mustafa Kemal İlkokulu
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 05.11.2019 24.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    20.03.2020 5.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    0-72 Ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak 20.03.2020 4.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 27.11.2019 Hem Ek Bina
    21.10.2019 22.10.2019 Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    21.10.2019 27.11.2019 Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    27.11.2019 3.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    27.11.2019 3.01.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi
    25.11.2019 31.12.2019 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü(K.K.E.)
    6.01.2020 25.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    2.01.2020 21.02.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü(K.K.E.)
    6.01.2020 25.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    13.02.2020 21.05.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    25.02.2020 1.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    27.02.2020 3.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    17.03.2020 18.05.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    Çocuk Bakım Elemanı 16.09.2019 20.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    21.10.2019 17.04.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Cezaevi
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler 21.10.2019 19.10.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Cezaevi
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 21.10.2019 21.04.2020 Tacettin Aslan Kültür Merkezi
    28.02.2020 26.06.2020 Tacettin Arslan Kültür Merkezi
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 23.09.2019 25.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-2 30.11.2019 2.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-3 22.02.2020 16.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 21.10.2019 12.02.2020 Aydınkent Sitesi A/2 Blok D/4
    Astragan İşi ve Blonya İğnesi 20.03.2020 27.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 11.03.2020 7.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Banyo Takımları Dikimi 11.02.2020 27.05.2020 Çanakkale Öğretmenevi Kordon Şubesi
    Bindallı (Üç Etek) 21.10.2019 13.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    24.12.2019 16.04.2020 Barbaros Mahallesi Hüsnü Kılkış Sokak No:3/1
    24.12.2019 16.04.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Stadyum Yanı
    24.12.2019 16.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    6.02.2020 20.05.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Binası
    Boncuk Çiçek Yapımı 21.10.2019 17.12.2019 Kepez Gençlik Ve Kültür Merkezi
    28.12.2019 6.06.2020 Barbaros Mah.Gültekin Sokak No:45 Şahin Apartmanı
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 09.09.2019 04.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    25.11.2019 20.04.2020 Kocatepe Derneği Barbaros Mah.
    Dekoratif Ahşap Süsleme 12.09.2019 16.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    26.10.2019 18.04.2020 Çodem
    21.10.2019 26.11.2019 Sodem
    21.10.2019 26.11.2019 Hem Ek Bina
    21.10.2019 26.11.2019 Gençlik Spor Merkezi
    21.10.2019 26.11.2019 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Binası
    26.11.2019 8.01.2020 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    18.11.2019 24.02.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    19.11.2019 26.02.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    21.11.2019 28.05.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    14.11.2019 18.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    18.12.2019 6.02.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    24.12.2019 19.02.2020 Dardanos Mah.Hasan Mevsuf Cami Altı
    13.02.2020 3.07.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği Binası
    16.02.2020 10.05.2020 Gençlik Merkezi
    3.03.2020 2.06.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    28.02.2020 2.04.2020 Toki 960 Kepez Kültür Merkezi
    28.02.2020 29.05.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    28.02.2020 3.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 16.10.2019 31.10.2019 Huzur Evi
    21.10.2019 29.11.2019 Çanakkale Boğaz Komutanlığı 18 Martlojmanları
    21.11.2019 30.12.2019 Esenler Mah.Barış Cad.Kardelen Sitesi No:85/4
    20.12.2019 13.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    23.12.2019 14.02.2020 Güzelyalı Köyü
    19.12.2019 11.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    7.01.2020 28.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    27.02.2020 16.04.2020 Çınarlı Köyü Dardanos Mahallesi Hasan Mevsuf Cami
    3.03.2020 22.06.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    6.03.2020 22.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Dekoratif Örtü Dikimi 3.02.2020 26.02.2020 Esenler Mah.İmadettin Elmas Caddesi Güven Sitesi C Blok Zemin Kat
    Dekoratif Tablo Yapımı 24.10.2019 07.02.2020 Kadem İl Temsilciliği
    27.11.2019 19.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Doğal Taşları İşleme 23.12.2019 28.04.2020 Kepez Belediyesi Gençlik Ve Kültür Merkezi
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 13.01.2020 3.03.2020 Sodam-3
    Ebru 22.10.2019 22.11.2019 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    25.11.2019 19.12.2019 Çanakkale Denetimli Serbestlik Müdürlüğü (Sadece Sdenetimli Serbestlik Kapsamındakilere
    Elde Maraş İşi 27.03.2020 27.04.2020 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina(İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi)
    Elde Suzeni 16.09.2019 18.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    18.11.2019 20.12.2019 Kepez Belediyesi Kültür Ve Sanat Merkezi
    Elde Tel Sarma 23.10.2019 20.02.2020 Tevfikiye Köyü
    Elde Türk İşlemeleri 21.10.2019 24.12.2019 Barbaros Mh.Hüsnü Kıluç Sk.No:3/1
    21.10.2019 24.12.2019 Hem Ek Bina
    21.10.2019 24.12.2019 İl Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü
    18.11.2019 6.04.2020 Bahem
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 19.11.2019 6.05.2020 İsmet Paşa Mahallesi Eski Havra Sokak No:41
    27.11.2019 3.04.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    23.12.2019 30.04.2020 Kepez Belediyesi Gençlik Kültür Merkezi
    14.01.2020 27.05.2020 Zafer Evleri Sitesi Çanakkale Merkez
    5.02.2020 21.08.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği Binası
    27.02.2020 26.06.2020 Esenler Mah.İmadettin Elmas Cad.Güven Sitesi C Blok Zemin Kat
    25.02.2020 24.06.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Fantazi Yaka Çiçeği Yapma 25.10.2019 12.06.2020 18 Mart Üniversitesi Çabaçam
    File İşi Yapımı 5.02.2020 1.06.2020 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    Filografi Tekniği 25.10.2019 05.06.2020 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    27.11.2019 17.12.2019 Çanakkale Gençlik Merkezi
    27.11.2019 14.12.2019 Çanakkale Gençlik Merkezi
    27.11.2019 18.12.2019 Çanakkale Gençlik Merkezi
    21.12.2019 15.02.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 21.10.2019 15.01.2020 Kayadere Köyü (Okul Lojmanı)
    15.11.2019 10.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    13.01.2020 14.04.2020 Sarıcaeli Köyü Sağlık Ocağı
    3.02.2020 21.04.2020 Kocatepelilier Derneği Barbaros Mah.Plaj Caddesi
    13.02.2020 16.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    11.02.2020 14.04.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği Binası
    11.02.2020 28.05.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği Binası
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 25.10.2019 15.02.2020 Eğitim Fakültesi
    15.02.2020 6.06.2020 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Hesap İşi 10.02.2020 20.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı 21.10.2019 20.11.2019 Kadem
    21.10.2019 20.11.2019 Kemal Paşa Mahallesi Mersin Dede Sokak No:26\A Çanakkale
    Kağıt Rölyef Yapımı 30.12.2019 25.02.2020 Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    27.03.2020 29.06.2020 Aydınkent Sitesi A/2 Blok Daire :4
    Kanaviçe Yapımı 21.10.2019 15.11.2019 Bahem
    Keçe Aksesuarları Yapımı 16.09.2019 05.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    20.02.2020 4.06.2020 Tevfikiye Köyü(Opet Projesi Kapsamında)
    Keçe Yapımı 14.10.2019 18.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    Kırkyama 18.12.2019 25.02.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    16.01.2020 24.03.2020 Kayadere Köyü Okul Lojmanı
    16.01.2020 10.04.2020 Kayadere Köyü Okul Lojmanı
    Kösele Çanta Yapımı 17.02.2020 20.04.2020 Kemal Paşa Mah.Mersindede Sokak No:26/A
    Kösele Kemer Yapımı 12.02.2020 16.04.2020 Kemal Paşa Mah.Mersin Dede Sokak No:26/A
    Makine Nakışları 25.12.2019 2.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Makinede Çin İğnesi 13.02.2020 12.05.2020 Barbaros Mah.Bestekar Sokak Aydınkent Sitesi A/2 Blok Daire 4
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 25.03.2020 6.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Makrame Örgü Yapma 14.10.2019 31.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    Makrome Örgü Yapımı 13.01.2020 27.02.2020 Kepez Hamidiye Mahallesi 960 Toki
    Minyatür Sanatı 30.12.2019 20.05.2020 Onsekiz Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Psikiyatri Servisi
    Motif Çizim Teknikleri 21.10.2019 06.01.2020 Sosyal Dayanışma Merkezi
    2.12.2019 27.02.2020 18 Mart Boğaz Komutanlığı Lojmanları
    9.01.2020 9.04.2020 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    9.01.2020 24.04.2020 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 21.10.2019 26.03.2020 Aydınkent Sitesi A/2 Blok D/4
    Oyalar 21.10.2019 18.12.2019 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    21.10.2019 18.12.2019 Kadem
    Şiş Örücülüğü 21.10.2019 05.05.2020 Kepez Huzurevi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 21.10.2019 17.12.2019 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    28.02.2020 24.04.2020 18 Mart Askeriye Lojmanları
    Takı Yapım Teknikleri 18.11.2019 27.12.2019 18 Mart Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Psikiyatri Servisi
    18.11.2019 27.12.2019 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi
    Taş Bebek Yapımı 21.10.2019 03.02.2020 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    Tel Kırma Yapımı 21.10.2019 15.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    Tığ Örgü Para Kesesi 24.02.2020 21.09.2020 Huzur Evi
    Tığ Örücülüğü 21.10.2019 20.12.2019 Güzelyalı Köyü
    6.12.2019 19.02.2020 Huzur Evi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 21.10.2019 03.07.2020 Barbaros Mahallesi Gençlik Merkezi
    22.10.2019 07.07.2020 İsmetpaşa Mah Eski Havra Sk No41
    21.10.2019 06.07.2020 Sodam
    18.11.2019 3.06.2020 Gençlik Spor Merkezi
    18.11.2019 2.06.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği Binası
    Tokat Tahta Baskı Yapma 21.10.2019 18.11.2019 Çanakkale Ensar Vakfı 7/24 Engelsiz Cafe (Müftülük Yanı)
    Tülü Dokuma 3.01.2020 22.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 5.02.2020 9.02.2020 Fevzi Paşa Mahallesi Kent Konseyi
    Uşak Halı Dokuma 10.03.2020 3.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Yapma Çiçek Yapımı 21.11.2019 12.02.2020 Kemalpaşa Mh. Mersin Dede Sk. N:26/A Çanakkale
    2.01.2020 30.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    2.01.2020 5.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    13.02.2020 3.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Yöresel Kilim Dokuma 15.10.2019 04.03.2020 Halk Eğitim Ek Bina
    15.10.2019 02.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Zikzak Makinede Aplike 5.02.2020 25.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 23.09.2019 08.01.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    21.10.2019 10.11.2019 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 08.01.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    9.12.2019 17.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    9.12.2019 10.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    6.12.2019 28.03.2020 Turgut Reis Ortaokulu
    21.12.2019 3.05.2020 Çanakkale Belediyesi Çalışanları Eğitim Ve Hizmet Binası
    10.01.2020 2.04.2020 Arıburun İlkokulu
    9.01.2020 7.04.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    3.02.2020 5.03.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    5.02.2020 18.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    15.02.2020 27.06.2020 Kemal Paşa Mh. Çarşı Cd. Kat:1 Çanakkale
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Et İşleme ve Reyon Elemanı 16.09.2019 07.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    26.02.2020 22.06.2020 116 Jandarma Komutanlığı Er Eğitim Alayı
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 16.09.2019 25.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    16.09.2019 25.11.2019 Kepez Belediyesi Bahem
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 16.09.2019 16.12.2019 Cenka
    16.09.2019 16.12.2019 Cenka Tekstil
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi 21.10.2019 28.11.2019 Hem Ek Bina
    Düz Dikiş Makineci 23.03.2020 22.05.2020 Çanakkale Açık Ceza Ve İnfaz Kurumu
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 18.11.2019 23.12.2019 Dardanos Hasan Mevsuf Cami Altı
    18.11.2019 25.02.2020 Tevfikiye Köyü
    18.11.2019 6.01.2020 18 Mart Sitesi B Blk.
    Giysi Tadilatçısı 18.11.2019 6.03.2020 Çıplak Köyü
    18.11.2019 6.03.2020 Sosyal Dayanışma Merkezi
    14.11.2019 4.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    6.01.2020 24.04.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    3.03.2020 12.06.2020 Sarıcaeli Köyü Rehabilitasyon Merkezi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 21.10.2019 03.01.2020 Kepez Huzurevi
    15.11.2019 3.03.2020 Çanakkale Hem Ek Bina
    12.02.2020 18.05.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    5.03.2020 12.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 23.10.2019 13.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    23.10.2019 15.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    23.10.2019 15.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina (İbn-İ Sina Sağlık Meslek Lisesi)
    8.01.2020 12.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    Kadın Gecelik Dikimi 18.03.2020 18.06.2020 Kepez Belediyesi Bahem
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 18.11.2019 12.03.2020 Demokrasi Cd. Esenler Sosyal Yaşam Evi
    28.11.2019 25.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    25.11.2019 20.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    27.11.2019 24.03.2020 Bahem - Kepez Beldesi
    29.11.2019 25.03.2020 Bahem - Kepez Beldesi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 21.10.2019 13.03.2020 İlim Yayma Cemiyeti
    18.11.2019 6.02.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    27.12.2019 18.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    27.12.2019 18.03.2020 Hamidiye Mahallesi Mücahit Sokak 960 Toki
    6.01.2020 25.03.2020 Eren Köy
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 18.11.2019 7.02.2020 Esenler Mahallesi Şelale Sitesi A Blok D:1
    3.02.2020 5.05.2020 Barbaros Mahallesi Beldemiz Sitesi 1.Blok
    13.03.2020 27.05.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    19.03.2020 2.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 25.11.2019 19.02.2020 Barbaros Mahallesi 100. Yıl Caddesi No:18 Alkın Apartmanı
    18.11.2019 12.02.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    18.11.2019 12.02.2020 Esenler Mahallesi Barış Caddesi Karden Sitesi 85/4
    13.01.2020 7.04.2020 Barbaros Mahallesi Gültekin Sokak No:45 Şahin Apart.
    2.03.2020 14.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina(İbni Sina Sağlık Meslek Lisesi)
    Kadın İşçi Tulumu Dikimi 21.10.2019 12.03.2020 Esenler Mah.Zümrüt Sok.Gözde Sitesi B Blok Altı
    21.10.2019 13.03.2020 Esenler Mahallesi Zümrüt Sokak Gözde Sitesi B Blok Altı
    21.10.2019 16.01.2020 Barbaros Mah. Beldemiz Sitesi 1. Blok
    13.01.2020 31.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina (İbn-İ Sina Mtal 4. Kat)
    13.01.2020 31.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    10.02.2020 13.04.2020 Esenler Mahallesi Şelale Sitesi A Blok D:1
    9.03.2020 13.05.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi 13.03.2020 22.05.2020 İlim Yayma Cemiyeti Binası
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 7.02.2020 20.04.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    Kadın Pijama Dikimi 7.01.2020 16.03.2020 18 Mart Sitesi B Blok Esenler Mahallesi
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi 18.11.2019 17.03.2020 Bahem
    Kadın Plaj Giysileri Dikimi (Plaj Elbisesi/Pareo-Şort-Mayo-Bikini) 17.02.2020 27.05.2020 Çanakkale Güç Birliği Platformu Derneği Binası
    17.03.2020 28.07.2020 Esenler Mahallesi 18 Mart Sitesi B Blok
    Kadın Temel Etek Dikimi 18.11.2019 26.12.2019 Çanakkale Gençlik Merkezi
    18.11.2019 26.12.2019 Kepez 960 Toki Konutları Hamidiye Mahallesi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise) 20.02.2020 3.04.2020 Barbaros Mahallesi 100. Yıl Cad.No:18 Akın Apartmanı
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti) 21.10.2019 17.02.2020 Güç Birliği Derneği
    13.02.2020 1.06.2020 Esenler Mah.Barış Cad.Kardelen Sitesi No:85/4
    13.02.2020 1.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    3.03.2020 19.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Stilist Eğitimi 25.03.2020 29.06.2020 Halk Eğitim Merkezi Ek Bina (Sağlık Meslek Lisesi)
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 24.10.2019 20.02.2020 Çanakkale Halk Eğitim Merkezi Ana Bina
    20.02.2020 5.06.2020 Gazi Ortaokulu
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 11.09.2019 12.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    18.01.2020 19.01.2020 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    22.01.2020 23.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    8.02.2020 8.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    16.02.2020 16.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.02.2020 23.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ana Bina
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Hizmetleri 21.10.2019 20.04.2020 Bahem/Kepez
    20.02.2020 14.05.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    El Bakımı 17.01.2020 19.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3(İsmet Paşa Mah.56.Sokak No:5/1)
    El ve Ayak Bakımı 3.12.2019 16.01.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi
    Fön Çekimi 21.10.2019 02.12.2019 Sodam 2
    Saç Bakımı Ve Yapımı 21.10.2019 22.07.2020 Bahem/Kepez
    21.10.2019 26.02.2020 E-Tipi Kapalı Cezaevi
    21.10.2019 11.03.2020 E-Tipi Kapalı Cezaevi
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 16.01.2020 1.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    Temel Makyaj 20.11.2019 19.12.2019 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    Tırnak Süsleme 8.01.2020 16.01.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 9.12.2019 14.09.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal 4. Kat)
    16.12.2019 14.09.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal 4. Kat)
    16.12.2019 27.10.2025 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal 4. Kat)
    16.12.2019 17.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal 4. Kat)
    13.04.2020 11.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 30.09.2019 27.11.2019 Tarım İl Müd. Toplantı Salonu
    15.10.2019 11.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    4.12.2019 23.01.2020 Tarım İl Müdürlüğü Toplantı Salonu
    12.02.2020 18.03.2020 Tarım İl Müdürlüğü Toplantı Salonu
    Besi Sığırcılığı 6.02.2020 17.04.2020 Halk
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ana Dilde İletişim 21.10.2019 11.12.2019 Çodem
    12.12.2019 14.02.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    12.12.2019 14.02.2020 Aile Ve Rsosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    17.02.2020 6.04.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    Cenaze Hizmetleri 22.02.2020 15.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Diksiyon 21.10.2019 25.11.2019 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    26.10.2019 24.11.2019 Ensar Vakfı Kız Öğrenci Yurdu
    09.10.2019 15.11.2019 Fen Lisesi
    24.10.2019 25.11.2019 Gazi Ortaokulu
    26.10.2019 24.11.2019 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    25.11.2019 19.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    4.12.2019 26.02.2020 Çanakkale Kız Yurdu
    6.12.2019 6.01.2020 Gazi Ortaokulu
    13.12.2019 28.02.2020 Kerime Sultan Erkek Öğrenci Yurdu
    20.03.2020 29.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    23.03.2020 1.06.2020 Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 09.10.2019 11.12.2019 Fen Lisesi
    23.11.2019 5.09.2020 Adile Sultan Kız Öğrenci Yurdu
    24.02.2020 27.05.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi(Çomü Kampüsü)
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Ön Lisans) 28.02.2020 21.04.2020 Çanakkale Bilim Ve Sanat Merkezi
    Etkili Okur Yazarlık 16.11.2019 2.02.2020 İnönü Caddesi Mehmet Gürel Apt No:149/9 (Türk Ocakları Çanakkale Şubesi)
    2.12.2019 16.02.2020 İnönü Caddesi Mehmet Gürel Apt No:149/9 (Türk Ocakları Çanakkale Şubesi)
    Etkili ve Hızlı Okuma 6.12.2019 28.12.2019 Şehit Ömer Halis Demir Ortaokulu
    Kişisel Gelişim 21.10.2019 04.01.2020 Çanakkale Bilim Ve Sanat Merkezi
    13.11.2019 24.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Lisans) Kurs Programı 28.11.2019 21.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    28.11.2019 11.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    28.11.2019 13.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    28.11.2019 14.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    30.11.2019 25.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    4.12.2019 29.06.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 20.05.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 5.05.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 27.05.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 20.05.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 5.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina
    14.12.2019 5.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Ön Lisans) 2.03.2020 10.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina
    2.03.2020 26.01.2021 Halk Eğitimi Merkezi
    2.03.2020 10.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 27.02.2020 18.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 15.10.2019 16.01.2020 Şehit Cemal Demit İhl
    Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık 30.11.2019 27.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    1.12.2019 5.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 21.10.2019 20.12.2019 Atatürk İlkokulu
    16.10.2019 17.01.2020 Çanakkale Anadolu Lisesi
    21.10.2019 12.11.2019 Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    21.10.2019 16.11.2019 Özlem Kayalı İlkokulu
    21.10.2019 20.12.2019 Arıburun İlkokulu
    21.10.2019 08.12.2019 Özlem Kayalı İlkokulu
    21.10.2019 20.12.2019 Kepez Atatürk İlkokulu
    22.10.2019 02.01.2020 Anafartalar İlkokulu
    15.11.2019 5.06.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    14.11.2019 19.03.2020 Anafartalar İlkokulu
    25.11.2019 13.12.2019 18 Mart İlkokulu
    13.11.2019 2.04.2020 Atatürk İlkokulu
    28.11.2019 11.06.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi Spor Salonu
    3.12.2019 11.01.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    4.12.2019 24.12.2019 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    3.12.2019 9.06.2020 Turgut Reis Ortaokulu
    10.12.2019 2.06.2020 Turgut Reis Ortaokulu
    17.12.2019 23.02.2020 Şinasi Ve Figen Bayraktar Ortaokulu
    25.12.2019 15.01.2020 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    23.12.2019 2.03.2020 Atatürk İlkokulu
    23.12.2019 27.02.2020 Arıburun İlkokulu
    10.01.2020 17.03.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    6.01.2020 20.04.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    3.01.2020 23.03.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    2.01.2020 20.04.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    12.01.2020 28.02.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    8.01.2020 11.02.2020 18 Mart İlkokulu
    16.01.2020 19.02.2020 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    13.01.2020 20.03.2020 Merkez Atatürk İlkokulu
    6.02.2020 30.04.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    20.02.2020 11.03.2020 Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi Kepez
    25.02.2020 26.04.2020 Şinasi Ve Figen Bayraktar Ortaokulu
    24.02.2020 11.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    2.03.2020 4.06.2020 Arıburun İlkokulu
    2.03.2020 9.06.2020 Atatürk Ortaokulu
    24.03.2020 9.06.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    14.03.2020 19.06.2020 Atatürk Ortaokulu
    17.03.2020 22.05.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    Osmanlı Türkçesinde Arapça-Farsça Kurallar 24.12.2019 26.03.2020 Nusret Derneği Binası
    4.03.2020 27.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    3.03.2020 2.06.2020 Tacettin Arslan Sanat Merkezi
    Osmanlı Türkçesinde Arşiv Metinleri ve Edebi Metinler 2.03.2020 20.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 22.10.2019 17.12.2019 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    24.12.2019 27.02.2020 Nusret Derneği
    19.02.2020 10.06.2020 İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 23.12.2019 2.03.2020 İlahiyat Fakültesi
    23.12.2019 2.03.2020 Nusret Derneği Binası
    Türk İşaret Dili 22.10.2019 19.02.2020 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    24.10.2019 14.02.2020 Müftülük Kıız Konut Evi
    21.10.2019 16.02.2020 Çanakkale Kız Yurdu
    21.10.2019 25.03.2020 İoğlu Kız Öğrenci Yurdu
    22.10.2019 24.03.2020 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 18.02.2020 Hem Ana Bina
    21.10.2019 21.04.2020 Terzioğlu Kız Yurdu
    26.10.2019 09.02.2020 Hem Ana Bina
    23.10.2019 04.03.2020 Sodam
    23.10.2019 19.02.2020 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür Merkezi
    23.10.2019 19.02.2020 Sodam
    23.10.2019 19.02.2020 Kepez Belediyesi Bahem
    19.11.2019 12.03.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi
    25.11.2019 29.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    26.11.2019 20.03.2020 Adile Sultan Kız Öğrenci Yurdu
    16.12.2019 11.05.2020 Nusrat Erkek Öğrenci Yurt Müdürlüğü(Sadece Yurt Öğrencilerine)
    30.12.2019 27.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    24.02.2020 15.06.2020 Gazi Ortaokulu
    15.02.2020 31.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    17.02.2020 7.06.2020 Çanakkale Kız Yurdu (Sadece Yurt Öğrencilerine)
    20.02.2020 5.06.2020 Müftülük Kız Konuk Evi(Sadece Konuk Evi Öğrencilerine)
    25.02.2020 10.06.2020 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu (Sadece Yurt Öğrencilerine)
    27.02.2020 12.06.2020 Müftülük Kız Konuk Evi(Sadece Konuk Evi Öğrencilerine)
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kırsal Turizm Etkinlikleri 02.11.2019 29.12.2019 Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi
    18.02.2020 16.04.2020 Öğretmen Evi
    24.02.2020 24.03.2020 Çıplak Köyü (Opet Projesi Kapsamında)
  • Madencilik ve Maden Çıkarma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Jeoloji, Maden ve Enerji Hammadde Etüt İşçiliği 23.12.2019 27.12.2019 Karapınar Köyü Sondaj Alanı
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Sondaj İşçiliği 16.12.2019 20.12.2019 Karapınar Köyü Sondaj Alanı
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 16.01.2020 7.05.2020 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Muhasebede Web Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi 20.01.2020 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    22.01.2020 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Ön Muhasebe 16.09.2019 11.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    12.02.2020 22.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    12.02.2020 19.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Resmi İşlemlerde Ticari Belgelerin Düzenlenmesi Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 14.10.2019 04.12.2019 Mae Meslek Lisesi
    Yazılım Tabanlı Muhasebe Geliştirme ve Uyum Eğitimi 19.03.2020 1.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ( Pazartesi Saat 09.30- Perşembe 18.00 Dan Sonra Yapılacaktır. )
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 21.09.2019 07.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.09.2019 23.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    02.10.2019 31.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    14.10.2019 20.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    26.10.2019 04.04.2020 Kerime Sultan Erkek Öğrenci Yurdu
    23.11.2019 2.05.2020 Nusratlı Erkek Öğrenci Yurdu
    16.11.2019 25.04.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    10.12.2019 4.06.2020 Gazi Ortaokulu
    25.03.2020 7.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    14.03.2020 21.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 21.09.2019 01.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    02.10.2019 29.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.09.2019 29.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.09.2019 20.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    22.10.2019 06.08.2020 Kepez Turhan Mildon Kültür Merkezi
    Bendir Eğitimi 03.10.2019 29.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    03.10.2019 16.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Darbuka Eğitimi 27.02.2020 4.06.2020 Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Drama 19.11.2019 16.04.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    2.12.2019 11.03.2020 Çanakkale Fen Lisesi
    1.02.2020 10.05.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    11.02.2020 13.05.2020 Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 26.10.2019 11.07.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    22.10.2019 19.01.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    24.10.2019 06.03.2020 Hem Ek Bina
    21.10.2019 25.02.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi
    21.10.2019 26.02.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    18.11.2019 13.01.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    3.02.2020 27.03.2020 Aile Ve Sosyal Politikalr İl Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    15.02.2020 12.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    27.02.2020 24.06.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    26.02.2020 23.06.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi(Sadece Hastalara)
    19.03.2020 9.07.2020 Halk Eğitimmerkezi Ek Bina(Perşembe,Cuma)-Ana Bina(Cumartesi)
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 21.10.2019 24.08.2020 Gençlik Merkezi
    23.10.2019 15.12.2019 Hem Ana Bina
    21.10.2019 01.04.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 22.10.2019 Hem Ek Bina
    21.10.2019 17.12.2019 18 Mart İlkokulu
    21.10.2019 31.03.2020 Çanakkale Bilim Sanat Merkezi
    21.10.2019 31.05.2021 Hem Ek Bina
    20.12.2019 15.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    23.12.2019 2.06.2020 Park 17 Evleri
    17.02.2020 3.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    13.02.2020 27.03.2020 18 Mart İlkokulu
    25.02.2020 2.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    24.03.2020 1.07.2020 Çanakkale Bilim Sanat Merkezi
    20.03.2020 12.06.2020 Halk Eğitim Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    Klasik Gitar Eğitimi 27.10.2019 10.01.2021 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    22.10.2019 26.02.2020 Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi
    21.10.2019 08.06.2020 Kepez Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    13.11.2019 25.04.2020 Gençlik Merkezi
    25.11.2019 20.07.2020 Kepez Atatürk İlkokulu
    Ney Eğitimi 8.02.2020 31.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    Org Eğitimi 22.10.2019 03.03.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    10.12.2019 26.03.2020 Kerime Sultan Erkek Öğrenci Yurdu
    18.02.2020 17.04.2020 Vali Fahrettin İlkokulu
    Piyano Eğitimi 1 21.10.2019 13.01.2020 Çanakkale Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina
    21.10.2019 24.02.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 01.06.2020 Kepez Turhan Mildon Salonu
    23.10.2019 13.12.2019 Hem Ana Bina
    21.10.2019 02.03.2020 İstiklal İlkokulu
    15.01.2020 17.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    21.02.2020 16.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    10.02.2020 25.09.2020 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
    17.02.2020 7.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    10.02.2020 21.10.2020 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
    Piyano Eğitimi 2 14.12.2019 20.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    26.12.2019 25.02.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Salon Dansları 28.12.2019 1.03.2020 Park 17 Evleri
    4.01.2020 8.03.2020 Park Onyedi Evleri
    7.03.2020 3.05.2020 Park 17 Sitesi
    14.03.2020 10.05.2020 Park 17 Sitesi(Site Sakinlerine)
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 09.10.2019 20.05.2020 Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu
    09.10.2019 03.07.2020 Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu
    22.10.2019 25.06.2020 Turhan Mildon Kültür Merkezi
    22.10.2019 25.06.2020 Beşiktaşlılar Derneği
    22.10.2019 02.04.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Türk Halk Oyunları Afyonkarahisar Yöresi 22.10.2019 03.03.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 23.10.2019 25.03.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    27.03.2020 21.08.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi (Kadın) 23.10.2019 25.03.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    23.10.2019 19.08.2020 Vali Fahrettin İlkokulu
    26.03.2020 19.08.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi Seymen 21.10.2019 24.08.2020 Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 23.10.2019 28.10.2020 Vali Fahrettin İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi Kadın Oyunları 22.10.2019 04.08.2020 Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 26.10.2019 07.06.2020 Akçapınar İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bitlis Yöresi 26.10.2019 19.09.2020 Güzelyalı Köyü Muhtarlığı Hem Binası
    25.10.2019 25.09.2020 Toki Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 22.10.2019 09.04.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Erkek Oyunları) 24.10.2019 29.10.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 21.10.2019 24.02.2020 Nedime Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 04.03.2020 Kepez Atatürk İlkokulu
    24.10.2019 05.06.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    22.10.2019 11.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 05.06.2020 Sosyal Yaşam Evi Esenler
    Türk Halk Oyunları Çanakkale Yöresi (Erkek) 15.10.2019 25.06.2020 Sivil Toplum
    21.10.2019 04.03.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    21.10.2019 21.03.2020 Atatürk Ortaokulu
    23.10.2019 21.03.2020 Gençlik Merkezi
    22.10.2019 11.06.2020 Belediye İş Okulu
    22.10.2019 13.05.2020 Çanakkale İmkb Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    22.10.2019 11.06.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    22.10.2019 12.01.2021 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 05.03.2020 Atatürk Ortaokulu
    21.10.2019 04.03.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 24.03.2020 Kepez Huzurevi Ve Rehabilitasyon Merkezi
    22.10.2019 21.03.2020 Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    22.10.2019 11.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 21.03.2020 Hasan Mensuf Spor Salonu
    21.10.2019 16.02.2020 Gençlik Merkezi
    24.10.2019 05.06.2020 Akçapınar İlkokulu
    27.10.2019 14.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 04.03.2020 Atatürk Ortaokulu
    12.11.2019 30.06.2020 Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Salonu
    11.12.2019 12.06.2020 Halk Oyunları İl Temsilciliği 18 Mart Stadyumu
    24.03.2020 22.08.2020 Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    Türk Halk Oyunları Çanakkale Yöresi (Kadın) 08.10.2019 21.04.2020 İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    22.10.2019 30.04.2020 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    26.10.2019 04.07.2020 Şehit Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulu
    22.10.2019 14.05.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    26.10.2019 24.10.2020 Gençlik Merkezi
    22.10.2019 18.01.2020 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 19.01.2020 Gençlik Merkezi
    25.10.2019 20.06.2020 Belediye Nikah Salonu
    22.10.2019 30.04.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 24.02.2020 Hasan Mevsuf
    21.10.2019 10.03.2020 Arıburun İlkokulu
    10.12.2019 28.04.2020 Danshane Sanat Merkezi
    9.12.2019 22.06.2020 Dümrek Köyü Okulu
    28.12.2019 28.06.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    27.12.2019 3.07.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    19.01.2020 14.04.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    20.01.2020 15.04.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    29.02.2020 28.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    2.03.2020 16.06.2020 Kepez Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Erkek Oyunları 24.10.2019 20.08.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 21.10.2019 08.06.2020 İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 08.06.2020 Atatürk Anaokulu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Erkek) 23.10.2019 22.03.2020 Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    3.02.2020 27.04.2020 Anafartalar Spor Salonu
    14.03.2020 9.08.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    25.03.2020 21.08.2020 Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    23.03.2020 23.08.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 21.10.2019 15.01.2020 Anafartalar Spor Salonu(Engelli Bireyler İçin)
    23.10.2019 22.03.2020 Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    27.03.2020 25.08.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    25.03.2020 21.08.2020 18 Mart Üniversitesi Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 23.10.2019 08.07.2020 Anafartalar Spor Salonu Çagekder
    25.10.2019 10.07.2020 Anneler Derneği
    21.10.2019 13.07.2020 Anafartalar Spor Salonu Çagekder
    24.10.2019 04.06.2020 Barbaros İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kütahya Yöresi Kadın 21.10.2019 15.02.2020 İstiklal İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 24.10.2019 09.07.2020 Anafartalar Spor Salonu Çagekder
    25.10.2019 10.07.2020 Çagekder Anafartalar Spor Salonu
    22.10.2019 21.07.2020 Belediye Nikah Salonu Çagekder
    23.10.2019 29.07.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    23.11.2019 9.05.2020 Şehit Ömer Halis Demir İmam Hatip Ortaokulu
    17.03.2020 15.06.2020 Arınburun İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Silifke 08.10.2019 06.06.2024 İbrahim Bodur Anadolu Lisesi Spor Salonu
    21.10.2019 03.06.2020 Barbaros Hayrettin Paşa İlkokulu
    26.02.2020 20.06.2020 İstiklal İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Bodrum 25.02.2020 22.06.2020 Nedime Hanım Kız Meslek Lisesi
    Türk Halk Oyunları Tekirdağ Yöresi 22.10.2019 11.06.2020 Çanakkale İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 22.10.2019 11.06.2020 Kepez Belediyesi Belediye Düğün Salonu
    Türk Halk Oyunları Uşak Yöresi 21.10.2019 08.06.2020 Çanakkale Belediyesi Nikah Salonu
    3.12.2019 4.06.2020 Mustafa Kemal İlkokulu
    Türk Sanat Müziği Buselik Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 23.03.2020 15.06.2020 Çanakkale İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Sanat Müziği Çargâh Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 28.09.2019 19.01.2020 Çanakkale Stadyumu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 21.10.2019 19.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Türk Sanat Müziği Hicaz Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 10.10.2019 26.12.2019 İbni Sina Mtal
    24.03.2020 9.06.2020 Turgut Reis Ortaokulu Seminer Salonu
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 11.12.2019 22.04.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Büyük Toplantı Salonu
    11.12.2019 16.04.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Büyük Toplantı Salonu
    3.12.2019 2.06.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    10.12.2019 28.08.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    10.12.2019 11.05.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    Türk Sanat Müziği Kürdi Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 8.02.2020 30.05.2020 Çanakkale Stadyumu Spor Salonu
    Türk Sanat Müziği Nihavent Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 16.09.2019 03.12.2019 İbrahim Bodur Anadolu L.
    20.10.2019 16.02.2020 Anneler Derneği
    09.10.2019 19.02.2020 Kepez Turhan Mildon Kültür Merkezi
    09.10.2019 06.12.2019 Kültür Müd.
    20.10.2019 23.02.2020 Anneler Derneği
    23.12.2019 2.08.2021 Çanakkale İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.02.2020 14.04.2020 Kepez Belediyesi Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Merkezi
    24.02.2020 6.05.2020 Çanakkale Stadyumu
    26.02.2020 4.05.2020 Çanakkale Stadyumu
    Türk Sanat Müziği Rast Makamı ve Repertuvarı Eğitimi 27.11.2019 19.02.2020 Çanakkale Stadyumu Salonu
    30.12.2019 3.03.2020 Çanakkale İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    30.12.2019 17.03.2020 Çanakkale İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    7.03.2020 10.05.2020 Türk Anneler Derneği Salonu
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi 16.12.2019 15.06.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    Uygulamalı Tiyatro 21.10.2019 08.01.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    21.10.2019 27.04.2020 18 Mart İlkokulu
    10.12.2019 16.04.2020 Kepez Mehmetakif Ersoy Ortaokulu
    23.12.2019 2.03.2020 Çanakkale İbni Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi(Çasemder)
    6.01.2020 8.06.2020 Kepez Belediyesi Zübeyde Hanım Nikah Salonu
    13.01.2020 3.04.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    16.03.2020 12.05.2020 Sağlık Çalışanları Derneği-İbni Sina Mesleki Ve Teknik Amadolu Lisesi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 25.09.2019 25.09.2019 Halk Eğitim Binası
    9.12.2019 9.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Okuma-Yazma II. Kademe 23.09.2019 02.12.2019 Boğaz Komutanlığı
    15.10.2019 19.02.2020 Kepez Kültür Evi
    21.10.2019 28.11.2019 Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu
    21.10.2019 18.03.2020 Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu
    9.12.2019 6.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    11.12.2019 12.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    25.02.2020 18.06.2020 Kepez Kültür Evi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.09.2019 26.09.2019 Halk Eğitim Merkezi
    10.12.2019 10.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 18.09.2019 19.12.2019 İstiklal İlkokulu
    23.09.2019 26.11.2019 Boğaz Komutanlığı
    16.10.2019 13.11.2019 Sodam
    01.10.2019 24.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    15.10.2019 05.12.2019 Kepez Kültür Evi
    18.11.2019 27.12.2019 Troya Sosyal Yaşam Evi
    11.11.2019 8.01.2020 Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    25.11.2019 15.01.2020 Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    28.11.2019 4.02.2020 Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    4.12.2019 29.01.2020 Sodam
    9.12.2019 21.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    17.12.2019 13.02.2020 Kepez Kültür Evi
    11.12.2019 19.02.2020 Sodam
    11.12.2019 18.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    11.12.2019 4.03.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Ceza Evi
    6.01.2020 20.04.2020 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    3.02.2020 13.03.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    3.02.2020 17.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.02.2020 10.09.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    10.02.2020 1.04.2020 Sosyal Yardımlaşma Merkezi
    17.02.2020 27.03.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    18.02.2020 5.05.2020 Kepez Kültür Evi
    2.03.2020 17.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    16.03.2020 27.04.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 16.10.2019 31.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    27.01.2020 4.02.2020 Köprübaşı Avcılar Derneği
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 14.10.2019 28.08.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    14.10.2019 19.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    16.12.2019 23.10.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    16.12.2019 30.10.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.01.2020 30.10.2023 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.01.2020 31.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.01.2020 6.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.01.2020 17.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 15.10.2019 17.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    11.02.2020 2.04.2020 Gazi Ortaokulu
    17.02.2020 12.03.2020 Gazi Ortaokulu
    Usta Öğretici Oryantasyon 2.12.2019 10.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    23.12.2019 31.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    27.01.2020 5.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    19.03.2020 31.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 01.10.2019 31.12.2019 Acık Cezaevi
    07.10.2019 08.01.2020 Çanakkale Kapalı Cezaevi
    2.12.2019 13.01.2020 Gazi Ortaokulu
    24.02.2020 2.04.2020 Gazi Ortaokulu
    TEMEL PAZARLAMA YÖNETİMİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ 19.10.2019 16.11.2019 Mae Meslek Lisesi
    19.10.2019 07.12.2019 Mae Meslek Lisesi
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 26.10.2019 28.03.2020 Hem Ana Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 11.09.2019 12.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    15.10.2019 16.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    22.10.2019 23.10.2019 Hem Ana Bina
    19.10.2019 20.10.2019 Hem Ana Bina
    31.10.2019 01.11.2019 Çanakkale Hem Ana Bina(Tarla Sokak No:19)
    20.11.2019 21.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    20.11.2019 21.11.2019 Gazi Ortaokulu
    23.11.2019 24.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    13.11.2019 14.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    16.11.2019 17.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    27.11.2019 28.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    27.11.2019 28.11.2019 Gazi Ortaokulu
    3.12.2019 4.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    3.12.2019 4.12.2019 Gazi Ortaokulu
    11.12.2019 12.12.2019 Gazi Ortaokulu
    19.12.2019 20.12.2019 Gazi Ortaokulu
    19.12.2019 20.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    12.12.2019 13.12.2019 Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi Kantini(Sadece Hastane Personeline)
    12.12.2019 13.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    26.12.2019 27.12.2019 Gazi Ortaokulu
    25.12.2019 26.12.2019 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    25.12.2019 26.12.2019 Tavada Tavuk Şubesi 17 Burda Avm
    2.01.2020 3.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    2.01.2020 3.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    9.01.2020 10.01.2020 Gazi Ortaokulu
    4.01.2020 5.01.2020 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu
    15.01.2020 16.01.2020 Gazi Ortaokulu
    8.02.2020 10.02.2020 Kepez Belediyesi Adile Naşit Reş Ve Gündüz Bakımevi
    15.01.2020 16.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    21.01.2020 22.01.2020 Özel Çanakkale Bahçeşehir Koleji İlkokulu
    22.01.2020 23.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    21.01.2020 22.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    29.01.2020 30.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    29.01.2020 30.01.2020 Çıplak Köyü(Opet Projesi)
    30.01.2020 31.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    5.02.2020 6.02.2020 Gazi Ortaokulu
    3.02.2020 4.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    5.02.2020 6.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    12.02.2020 13.02.2020 Gazi Ortaokulu
    18.02.2020 19.02.2020 Çıplak Köyü (Opet Projesi Kapsamında)
    20.02.2020 21.02.2020 Gazi Ortaokulu
    18.02.2020 19.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    25.02.2020 26.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    26.02.2020 27.02.2020 Gazi Ortaokulu
    4.03.2020 5.03.2020 Gazi Ortaokulu
    İlk Yardım 18.09.2019 24.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    26.09.2019 23.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    2.12.2019 5.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    5.12.2019 13.12.2019 Çanakkale İmkb Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 12.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    13.01.2020 16.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    13.01.2020 16.01.2020 Kuzey Deniz Saha Komutanlığı
    18.03.2020 26.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    21.03.2020 28.03.2020 Kampüs Eğitim Kurumu
    23.03.2020 25.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    22.03.2020 29.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    22.03.2020 29.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Motorize Arama Kurtarma Ekibine Yönelik)
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 13.03.2020 1.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Guaj Boya Resim 16.03.2020 8.05.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Heykel Modelcisi 21.10.2019 25.12.2019 Hem Ek Bina
    25.12.2019 13.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Kat’ı 19.11.2019 Belediye İş Merkezi
    Kumlama Tekniği İle Resim 27.12.2019 13.03.2020 Park 17 Evleri
    Pastel Boya Resim 25.10.2019 21.02.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    8.01.2020 13.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    16.03.2020 15.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Resim Sanat Eğitimi 21.10.2019 17.02.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    21.10.2019 14.04.2020 Kepez Huzurevi
    21.10.2019 25.12.2019 Beldemiz Sitesi Çanakkale
    19.11.2019 16.02.2020 18 Mart Üniversitesi Hasan Mevsuf Spor Salonu
    2.01.2020 25.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    2.01.2020 4.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    2.01.2020 14.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    6.01.2020 13.03.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    2.01.2020 22.08.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    2.01.2020 20.03.2021 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    18.02.2020 5.06.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    7.02.2020 10.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    18.02.2020 3.05.2020 Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Hasan Mevsuf Spor Salonu
    23.03.2020 9.07.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    16.03.2020 29.07.2020 Mehmet Akif Ersoy Gençlik Merkezi Çomü Kampüsü
    18.03.2020 6.07.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    1.04.2020 21.07.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    Sulu Boya Resim 28.02.2020 21.06.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    Tezhip 25.10.2019 07.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    25.10.2019 08.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    25.10.2019 22.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    Yağlı Boya Resim 16.09.2019 07.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    11.09.2019 30.04.2020 Çanakkale Anadolu Lisesi
    23.10.2019 18.03.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Cezaevi
    21.10.2019 16.03.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi
    02.11.2019 04.07.2020 Ömer Mart Ortaokulu
    21.02.2020 22.05.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    20.02.2020 21.05.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 5.12.2019 13.02.2020 Sosyal Dayanışma Merkezi
    13.01.2020 20.03.2020 Tacettin Aslan Kültür Merkezi
    Çarkçı-Tornada Form Şekillendirmeci 16.12.2019 21.08.2021 Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu
    Çini İşlemeci/Çinici 21.10.2019 13.01.2020 Tacettin Aslan Kültür Merkezi
    3.02.2020 22.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi
    Dekorcu/Sır Üstü Dekorlamacı 21.10.2019 07.08.2020 Engelsiz 7/24 Cafe
    21.10.2019 24.08.2020 Çanakkale Belediyesi Özel Eğitim Okulu
    Mozaik 27.11.2019 8.04.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Plastik Çamur ve Alçı Şekillendirme 16.09.2019 13.02.2020 Rehberlik Merkezi
    Seramik Biçimlendirme 16.09.2019 21.04.2020 Rehberlik Araştırma Merkezi
    01.10.2019 22.04.2020 Ram Müdürlüğü
    21.10.2019 31.12.2019 Esenler Özel Eğitim Sınıfı
    21.10.2019 31.12.2019 Çanakkale Huzurevi
    31.12.2019 25.03.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    31.12.2019 25.03.2020 Esenler Özel Eğitim Sınıfı(Cevatpaşa Mah.Kocatepe 1 Sokak )
    13.01.2020 10.04.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    25.03.2020 10.06.2020 Çanakkale Huzurevi ,Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Sır Altı Çini Uygulama 13.02.2020 28.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 1
    25.03.2020 12.06.2020 Esenler Mahallesi Özel Eğitim Sınıfı
    Tahrirci/Çinici 21.10.2019 04.12.2019 Sosyal Dayanışma Merkezi
    23.03.2020 6.05.2020 Tacettin Arslan Cami Altı
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 17.02.2020 18.02.2020 Kepez Belediyesi Kreşi (Öğretmenleri İçin )
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-2) 18.02.2020 18.02.2020 Kepez Belediyesi Kreşi (Öğretmenleri İçin )
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atıcılık (10-15 Yaş) 30.11.2019 19.07.2020 Hastane Bayırı Gençlik Spor Kulubü Tesisleri
    Atletizm 21.10.2019 22.10.2019 Arıburun İlköğretim Okulu
    21.10.2019 09.12.2019 Sosyal Yaşam Evi
    21.10.2019 31.03.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    21.10.2019 11.03.2020 Arıburun İlköğretim Okulu
    21.10.2019 27.03.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    21.10.2019 05.12.2019 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Ve 18 Mart Stadyumu
    23.10.2019 20.02.2020 Troia Sosyal Yaşam Evi
    22.10.2019 24.04.2020 Sarıcaeli Köyü Bakım Merkezi
    22.10.2019 26.03.2020 Güzelyalı İlkokulu
    21.10.2019 31.12.2019 18 Mart Stadyumu
    22.10.2019 02.04.2020 Güzelyalı İlkokulu
    21.10.2019 05.06.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu
    21.10.2019 09.03.2020 Arıburun İlköğretim Okulu
    26.11.2019 6.06.2020 Ensar Kız Öğrenci Yurdu
    25.11.2019 4.06.2020 Özlem Kayalı İlkokulu
    9.12.2019 2.02.2020 18 Mart Stadyumu
    13.12.2019 14.02.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    20.12.2019 4.05.2020 Kepez Atatürk İlkokulu
    23.12.2019 3.07.2020 Çanakkale Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi
    26.12.2019 21.08.2020 Park 17 Evleri
    24.12.2019 29.07.2020 Park 17 Evleri
    3.02.2020 17.03.2020 18 Mart Stadyumu
    7.02.2020 9.05.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    19.02.2020 29.05.2020 Belediye Sosyal Yaşam Evleri
    17.02.2020 1.06.2020 Belediye Sosyal Yaşam Evleri
    26.02.2020 11.06.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    27.02.2020 29.06.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    27.02.2020 15.05.2020 Kepez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    5.03.2020 6.07.2020 Arıburun İlkokulu
    18.03.2020 2.05.2020 18 Mart Stadyumu
    Badminton 25.09.2019 03.01.2020 Gençlik Merkezi
    12.02.2020 3.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    27.02.2020 24.03.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Basketbol 23.10.2019 22.07.2020 Çanakkale Anadolu Lisesi
    19.11.2019 11.04.2020 Anafartalar Spor Salonu-İbrahim Bodur Anadolu Lisesi Spor Salonu
    Futbol 21.10.2019 03.04.2020 18 Mart Sentetik Saha
    22.10.2019 25.06.2020 Hastanebayırı Spor Semt Sahası
    30.10.2019 21.05.2020 Gençlik Merkezi Ve 18 Mart Sentetik Sahası
    Futbol (10-11 Yaş) 21.10.2019 22.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 06.07.2020 İstiklal İlkokulu
    18.11.2019 29.05.2020 Polis Deniz Evi Sosyal Tesisleri Halı Saha
    20.11.2019 1.06.2020 Polis Deniz Evi Sosyal Tesisleri Halı Saha
    4.12.2019 15.06.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Futbol (12-13 Yaş) 16.09.2019 12.06.2020 Hastanebayırı Semt Sahası
    16.09.2019 13.05.2020 Hastanebayırı Semt Sahası
    19.11.2019 23.06.2020 Polis Deniz Evi Sosyal Tesisleri Halı Saha
    4.12.2019 21.08.2020 Çanakkale Gençlik Merkezi
    Futbol (6-7 Yaş) 19.11.2019 24.03.2020 Polis Deniz Evi Sosyal Tesisleri Halı Saha
    Futbol (8-9 Yaş) 24.10.2019 11.09.2020 İstiklal İlkokulu
    24.10.2019 25.09.2020 İstiklal İlkokulu
    20.11.2019 6.05.2020 Polis Deniz Evi Sosyal Tesisleri Halı Saha
    20.02.2020 22.08.2020 Özlem Kayalı İlkokulu- Çanakkale Gençlik Merkezi
    18.02.2020 18.08.2020 Özlem Kayalı İlkokulu - Çanakkale Gençlik Merkezi
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 25.11.2019 28.03.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 21.10.2019 25.02.2020 Kepez Belediyesi Güreş Salonu
    26.02.2020 23.06.2020 Kepez Cenk Devrim Ulusoy Kapalı Spor Salonu
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 21.10.2019 15.01.2020 Gençlik Spor Merkezi Güreş Salonu
    16.01.2020 19.04.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Güreş Salonu
    Hentbol 21.10.2019 17.04.2020 Atatürk Ortaokulu
    26.12.2019 4.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    15.01.2020 12.08.2020 Anafartalar Spor Salonu
    17.01.2020 14.08.2020 Anafartalar Spor Salonu
    Judo Sarı Kuşak 08.10.2019 17.03.2020 18 Mart Ü. Besyo Spor Salonu
    Karate (Beyaz Kuşak) 22.10.2019 21.12.2019 Barbaros Mahallesi Hüsnü Kılkış Sokak No:5\A
    26.10.2019 18.01.2020 Anafartalar Kapalı Spor Salonu
    22.10.2019 13.02.2020 Anafartalar Kapalı Spor Salonu
    21.10.2019 06.02.2020 Barbaros Mahallesi Hüsnü Kılkış Sokak No:5\A Çanakkale Merkez
    Karate (Sarı Kuşak) 18.02.2020 4.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    8.02.2020 2.05.2020 Anafartalar Spor Salonu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 21.10.2019 06.07.2020 Çodem (Çocuk Destek Merkezi)
    Kick Boks Mavi Kuşak 22.10.2019 14.11.2019 Anafartalar Spor Salonu
    22.10.2019 14.03.2020 Anafartalar Spor Salonu
    Kick Boks Yeşil Kuşak 4.02.2020 24.04.2020 Çanakkale Ateşi Gençlik Ve Spor Kulübü Derneği(Barbaros Mah.Gültekin Sokak No:37-39)
    Muay thai (Beyaz kuşak) 25.10.2019 31.12.2019 Barbaros Mah. 100. Yıl Cad. No: 64/A
    Muay Thai (Mavi Kuşak) 24.02.2020 5.05.2020 Barbaros Mahallesi 100. Yıl Caddesi No:64
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 24.09.2019 18.02.2020 Şemsettin Fatma Çamoğlu
    21.10.2019 13.01.2020 Anafartalar Spor Salonu
    22.10.2019 10.03.2020 Konakkale Sitesi
    21.10.2019 26.02.2020 Anafartalar Kapalı Spor Salonu
    21.10.2019 24.02.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 26.02.2020 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 15.01.2020 Anafartalar Spor Salonu
    22.10.2019 24.12.2019 Anafartalar Spor Salonu
    21.10.2019 22.04.2020 Gençlik Merkezi
    22.10.2019 10.03.2020 Anafartalar Spor Salonu
    28.10.2019 03.02.2020 Beldemiz Sitesi
    30.10.2019 06.01.2020 Şiddet Önleme Ve İzleme Merkezi
    30.10.2019 09.12.2019 Aile,Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
    19.11.2019 30.11.2019 Ensar Kız Öğrenci Yurdu
    5.02.2020 27.04.2020 Beldemiz Sitesi Toplantı Salonu
    4.02.2020 13.03.2020 Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
    26.02.2020 20.05.2020 Anafartalar Spor Salonu
    3.03.2020 27.08.2020 Arıburun İlkokulu
    12.03.2020 23.07.2020 Anafartalar Spor Salonu
    27.03.2020 9.06.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü (Şönim Personeli)
    18.03.2020 8.05.2020 Boğaz İçi Konakları-İdil Sanat Merkezi
    17.03.2020 28.07.2020 Anafartalar Spor Salonu
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 10.12.2019 3.02.2020 Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
    7.01.2020 26.03.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü(Şiddet Önleme Ve İzleme Merkezi) Sadece Müdürlük Bünyesindekilere
    4.02.2020 28.04.2020 Konakkale Sitesi Spor Salonu
    28.02.2020 22.06.2020 Anafartalar Spor Salonu
    16.03.2020 8.07.2020 İdeal Kent Sitesi (Site Sakinlerine)
    16.03.2020 24.04.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 21.10.2019 27.12.2019 Arıburun İlkokulu
    23.10.2019 29.04.2020 Troia Sosyal Yaşam Evi
    25.10.2019 17.01.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    22.10.2019 28.04.2020 Bahem Kepez
    21.10.2019 20.04.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    25.10.2019 14.02.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    30.10.2019 23.12.2019 Turgut Reis Ortaokulu
    04.11.2019 15.10.2021 Comü
    4.11.2019 15.10.2021 Comü
    27.11.2019 3.04.2020 Gazi Ortaokulu
    2.12.2019 7.03.2020 Comü
    24.12.2019 24.02.2020 Turgut Reis Ortaokulu
    6.01.2020 5.03.2020 İstiklal İlkokulu
    6.01.2020 13.05.2020 Atatürk İlkokulu
    10.01.2020 12.06.2020 Çanakkale Ticaret Borsası İlkokulu
    14.02.2020 29.05.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi-Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    12.03.2020 18.06.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    25.02.2020 13.05.2020 Hafız Halil Atan Ortaokulu
    9.03.2020 8.05.2020 Arıburun İlkokulu
    9.03.2020 24.04.2020 İstiklal İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 24.10.2019 12.03.2020 Barbaros, Esenler Sosyal Yaşam Evi
    21.10.2019 18.03.2020 Bahem Kepez
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 6.01.2020 14.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmim Hatip Lisesi Anasınıfı
    6.01.2020 14.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi Anasınıfı
    13.01.2020 21.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi Anasınıfı
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 10.12.2019 9.04.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    10.12.2019 9.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 13.04.2020 Çanakkale İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 13.04.2020 Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 13.04.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    17.12.2019 16.04.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    10.12.2019 26.03.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 30.03.2020 Toki Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 30.03.2020 Çanakkale İmam Hatip Lisesi
    10.12.2019 26.03.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    10.12.2019 26.03.2020 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
    10.12.2019 26.03.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.12.2019 2.04.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.04.2020 Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 20.04.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    17.12.2019 16.04.2020 İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    17.12.2019 16.04.2020 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.12.2019 16.04.2020 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.04.2020 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 23.09.2019 18.11.2019 Çanakkale Proje Anadolu İhl Spor Salonu
    24.09.2019 19.11.2019 Çanakkale Proje Anadolu İhl Spor Salonu
    24.09.2019 19.11.2019 Çanakkale Anadolu Lisesi
    24.09.2019 26.11.2019 Şehit Cemal Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi
    23.09.2019 25.11.2019 İmam Hatip Lisesi
    24.09.2019 19.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    23.09.2019 18.11.2019 Sibrahim Bodur Anadolu Lisesi Spor Salonu
    24.09.2019 26.11.2019 Çanakkale Proje Anadolu İhl Spor Salonu
    25.09.2019 28.11.2019 Vahit Tuna Anadolu Lisesi Spor Salonu
    10.10.2019 12.12.2019 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    15.10.2019 10.12.2019 Merkez Çanakkale Anadolu Lisesi Spor Salonu
    14.10.2019 09.12.2019 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    15.10.2019 21.10.2019 Çanakkale Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    15.10.2019 10.12.2019 Çanakkale Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    15.10.2019 10.12.2019 Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi
    14.10.2019 21.10.2019 Çanakkale Anadolu İmam Hatip Lisesi
    14.10.2019 09.12.2019 Çanakkale Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    15.10.2019 10.12.2019 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    14.10.2019 09.12.2019 Çanakkale Anadolu Lisesi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 17.10.2019 05.03.2020 Vahit Tuna Anadolu Lisesi
    22.10.2019 14.01.2020 Halk Sağlığı Merkezi Troya Ek Bina
    18.02.2020 30.06.2020 Halk Sağlığı Müdürlüğü Troya Ek Binası
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 7.12.2019 13.06.2020 Çanakkale Belediyesi Tenis Kortları (Atatürk Cad.No.209 Ptt Yanı)
    11.12.2019 26.02.2020 Çanakkale Huzurevi Yaşlıbakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Voleybol 23.09.2019 06.07.2020 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    25.09.2019 12.08.2021 Çanakkale İbrahim Bodur Anadolu Lisesi
    21.10.2019 17.06.2020 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 12.06.2020 18 Mart Spor Salonu
    21.10.2019 18.06.2020 18 Mart Spor Salonu
    Vücut Geliştirme ve Fitness 21.10.2019 31.12.2019 Kepez Huzurevi
    Wushu (Beyaz Kuşak) 21.10.2019 09.01.2020 18 Mart Stadyumu Güreş Salonu
    21.10.2019 16.01.2020 Turgut Reis Ortaokulu
    Wushu (Kahverengi 1. Beyaz Bant) 19.03.2020 18.08.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Güreş Salonu
    Wushu (Kahverengi Kuşak) 22.10.2019 19.03.2020 Gençlik Spor Merkezi Güreş Salonu
    17.01.2020 30.04.2020 Fight Box Kulübü Derneği (Turgut Reis Ortaokulu Öğrencileri)
    13.01.2020 24.04.2020 Fight Box Spor Kulübü Derneği(Barbaros Mah.Plaj Cad.No:38/2)
    3.02.2020 4.05.2020 Fight Box Spor Kulübü Derneği(Barbaros Mah.Plaj Cad.No:38/2)
    10.02.2020 11.05.2020 Fight Box Spor Kulübü Derneği(Barbaros Mah.Plaj Cad.No:38/2)
    Wushu (Yeşil Kuşak) 21.10.2019 03.04.2020 18 Mart Stadyum Wushu Salonu
    Yüzme 22.10.2019 29.11.2019 Çomü Dardanos Yüzme Havuzu
    22.10.2019 29.11.2019 Dardanos Yerleşkesi Çomü Yüzme Havuzu
    22.10.2019 19.02.2020 Çomü Dardanos Yerleşkesi Kapalı Yüzme Havuzu
    19.11.2019 26.12.2019 18 Mart Üniversitesi Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu (Gençlik Spor Müd.)
    30.11.2019 9.01.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    7.12.2019 16.01.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    7.12.2019 16.01.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi
    27.12.2019 7.02.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    10.01.2020 26.01.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü
    10.01.2020 7.02.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü
    7.01.2020 4.02.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    17.01.2020 14.02.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    17.01.2020 14.02.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Çomü Dardanos Yüzme Havuzu
    17.01.2020 14.02.2020 Gençilik Spor Müdürlüğü Çomü Dardanos Yüzme Havuzu
    8.02.2020 7.03.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    5.02.2020 4.03.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    11.02.2020 10.03.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu(Sadece Proje Kapsamındakilere)
    7.02.2020 6.03.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    15.02.2020 14.03.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    18.02.2020 17.03.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    5.03.2020 3.05.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yerleşkesi Yüzme Havuzu
    18.03.2020 15.05.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yüzme Havuzu(Proje Kapsamında)
    18.03.2020 15.05.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü Dardanos Yüzme Havuzu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 21.10.2019 19.03.2020 Çanakkale Onsekiz Mart Stadyumu
    21.10.2019 15.11.2019 Kepez 100.Yıl Spor Salonu
    21.10.2019 05.05.2020 18 Mart Stadyumu
    21.10.2019 18.03.2020 Kepez 100.Yıl Spor Salonu
    21.10.2019 18.03.2020 Kepez 100. Yıl Spor Salonu
    19.03.2020 13.08.2020 Kepez 100.Yıl Spor Merkezi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağ Budama 17.10.2019 06.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    16.12.2019 09.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    12.03.2020 4.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    12.03.2020 29.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Mantar Yetiştiriciliği 02.09.2019 09.09.2019 Tarım İl Müdürlüğü Salonu
    02.09.2019 04.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    21.10.2019 31.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    16.10.2019 12.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    21.10.2019 27.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    21.10.2019 24.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlü
    Meyve Ağaçlarında Aşılama 2.01.2020 13.03.2020 Çanakkale Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çorap Örücülüğü 21.10.2019 07.04.2020 Kadın Ve Demokrasi Derneği
    21.10.2019 10.02.2020 Kadem
    Trikotaj 23.09.2019 21.04.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
    01.10.2019 19.03.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 16.10.2019 05.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    2.12.2019 11.12.2019 116 Jandarma Komutanlığı
    2.12.2019 17.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    6.01.2020 19.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    11.02.2020 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 13.11.2019 21.11.2019 Güzelyalı Özel Eğitim Komutanlığı
    3.02.2020 10.02.2020 Güzelyalı Özel Eğitim Jandarma Kampı Komutanlığı
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 30.09.2019 07.10.2019 Hava Radar Komutanlığı
    16.03.2020 23.03.2020 Çanakkale Boğaz Komutanlığı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 23.09.2019 05.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 09.10.2019 22.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 2.01.2020 30.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 2
    6.01.2020 27.03.2020 Gazi Ortaokulu
    11.03.2020 24.06.2020 Gazi Ortaokulu
    Arapça A1 Seviyesi 15.10.2019 25.01.2020 Diyanet Vakfı Öğrenci Yurdu
    27.10.2019 28.06.2020 Safiye Hüseyin Kız Öğrenci Yurdu
    26.10.2019 27.06.2020 Terzioğlu Kız Yudu
    23.10.2019 20.05.2020 Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi
    9.12.2019 6.07.2020 Ensar Kız Öğrenci Yurdu
    Arapça A2 Seviyesi 22.10.2019 26.02.2020 Barbaros Gençlik Merkezi
    9.03.2020 7.08.2020 Hüseyin Akif Terzioğlu İlkokulu
    İngilizce A1 Seviyesi 21.10.2019 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    09.10.2019 17.02.2020 Ensar 7/24 Engelsiz Cafe
    14.10.2019 13.01.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    21.10.2019 30.12.2019 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    22.10.2019 18.02.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    26.10.2019 15.12.2019 Hem Ana Bina
    23.10.2019 25.03.2020 Kerime Sultan Erkek Öğrenci Yurdu
    26.10.2019 14.12.2019 Hem Ana Bina
    18.11.2019 17.04.2020 Terzioğlu Kız Öğrenci Yurdu
    16.11.2019 17.11.2019 Çanakkale Kız Yurdu
    16.11.2019 5.04.2020 Çanakkale Kız Yurdu
    5.12.2019 10.03.2020 Gazi Ortaokulu
    3.01.2020 25.03.2020 Esenler Sosyal Yaşam Evi
    15.01.2020 6.05.2020 Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu (Sadece Okul Öğretmenlerine)
    12.03.2020 11.06.2020 Gazi Ortaokulu
    25.02.2020 28.04.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    İngilizce A2 Seviyesi 15.12.2019 7.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    4.12.2019 2.03.2020 Gazi Ortaokulu
    10.02.2020 8.06.2020 Barbaros Sosyal Yaşam Evi
    17.02.2020 17.06.2020 Gazi Ortaokulu
    2.03.2020 11.05.2020 Kepez Turhan Mildon Kültür Ve Sanat Mrkezi
    7.03.2020 17.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    İngilizce B1 Seviyesi 4.03.2020 26.06.2020 Gazi Ortaokulu
    Japonca A1 Seviyesi 04.11.2019 10.03.2020 Çanakkale Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.03.2020 25.06.2020 Gazi Ortaokulu (Eski Fen Lisesi)
    Japonca A2 Seviyesi 16.03.2020 19.06.2020 Gazi Ortaokulu(Eski Fen Lisesi)
    Rusça A1 Seviyesi 17.02.2020 6.05.2020 Gazi Ortaokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 11.09.2019 30.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina
    25.11.2019 11.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    16.12.2019 16.03.2020 Troya Sosyal Yaşam Evi
    6.01.2020 5.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    2.01.2020 2.03.2020 İl Jandarma Komutanlığı
    6.01.2020 5.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    10.02.2020 13.04.2020 Gazi Ortaokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 27.12.2019 6.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 16.09.2019 25.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ek Bina
    3.02.2020 17.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Ek Bina (İbn_İ Sina Mtal)
    Yunanca A1 Seviyesi 17.02.2020 20.05.2020 Gazi Ortaokulu
    Yunanca A2 Seviyesi 22.02.2020 14.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 16.09.2019 21.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    18.09.2019 21.01.2020 Güzelyalı Jandarma Özel Eğitim Komutanlığı
    3.02.2020 15.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi (Tarla Sok. No:19 )
    23.03.2020 23.06.2020 Halk Eğitim Merkezi Ana Bina (Tarla Sokak No:19)
    Aşçı Yardımcısı 16.09.2019 21.02.2020 116 Jandarma
    3.02.2020 21.04.2020 Çanakkale E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu (Sadece Kurum Personeline)
    Kantinciler ve Çalışanları İçin Sağlıklı Gıda Üretimi 20.01.2020 26.01.2020 Çanakkale Kepez Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    27.01.2020 2.02.2020 Çanakkale Kepez Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    3.02.2020 12.02.2020 Çanakkale Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
    Pasta Yapımı ve Sunumu 21.10.2019 04.02.2020 Hem Ana Bina
    Pastacı Çırağı 4.02.2020 25.02.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3
    10.02.2020 31.03.2020 Çanakkale İnsani Yardım Derneği(Sadece Dernek Üyelerine)
    Yaş Pasta Yapımı 25.02.2020 2.04.2020 Çanakkale Valiliği Sosyal Dayanışma Merkezi 3