Çarşamba Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0362 833 10 69 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Orta Mahalle Çakmakçılar Yokuşu adresinde bulunan Çarşamba Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 144 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

SAMSUN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için SAMSUN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Çarşamba Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0362 833 10 69
0362 833 67 47
Orta Mahalle Çakmakçılar Yokuşu

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Çarşamba Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Mobilya Tasarımcısı 12.09.2019 22.05.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Sedef Kakma 9.12.2019 11.02.2020 Orta Mahalle
    17.12.2019 19.02.2020 Çay Mahallesi
  • Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ayakkabı El Montajcısı 10.02.2020 17.04.2020 Çarşamba Cezaevi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 02.09.2019 28.10.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 04.12.2019 Merkez Bina
    26.10.2019 21.03.2020 Yunus Emre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    5.12.2019 31.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 30.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    4.03.2020 30.04.2020 Merkez Bina
    Bilgisayar Sistem Bakım Onarım 12.10.2019 29.02.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Bilgisayarda Doküman Hazırlama 3.01.2020 13.01.2020 Gençlik Merkezi
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 16.03.2020 3.06.2020 Şehit Ferhan Hasovalı Ortaokulu
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 09.09.2019 15.10.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    3.12.2019 9.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    3.02.2020 10.03.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 24.09.2019 27.02.2020 Merkez Bina
    23.09.2019 25.02.2020 Merkez Bina
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 19.10.2019 21.12.2019 Çarşamba Mtal
    20.10.2019 22.12.2019 Çarşamba Mtal
    Robot Uygulamaları 28.12.2019 30.05.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    29.12.2019 31.05.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    28.12.2019 6.06.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    29.12.2019 7.06.2020 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 9.12.2019 30.01.2020 Çarşamba Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    12.02.2020 2.04.2020 Orta Mahalle -Hasbahçe Mah.
    20.02.2020 10.04.2020 Çay Mahallesi
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 4.12.2019 14.02.2020 Sarıcalı Mahallesi
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.10.2019 04.12.2019 Çarşamba Gençlik Merkezi
    21.10.2019 06.12.2019 Orta Mahalle
    31.01.2020 18.03.2020 Çarşamba Gençlik Merkezi Müdürlüğü
    Ebru 18.11.2019 24.12.2019 Kyk Kız Yurdu
    Elde Beyaz İş 11.02.2020 2.04.2020 Hasabahçe Mahallesi
    10.03.2020 4.05.2020 Sungurlu Mahallesi
    Elde İnönü Sim İşi 21.10.2019 03.12.2019 Sarıcalı Mahallesi
    21.01.2020 10.03.2020 Sarıcalı Mahallesi
    21.01.2020 10.03.2020 Orta Mahalle -Bayrak Sokak
    Elde Suzeni 27.02.2020 8.05.2020 Fatih İlkokulu
    Elde Türk İşi Yapımı 6.03.2020 12.05.2020 Çarşamba Belediyesi Gündüz Bakım Evi
    Elde Türk İşlemeleri 24.10.2019 20.01.2020 Orta Mahalle
    16.12.2019 9.03.2020 Yeşilırmak Mahallesi
    3.01.2020 16.03.2020 Aşağı Dikencik
    2.03.2020 1.06.2020 Çay Mahallesi
    2.03.2020 1.06.2020 Üçköprü Mahallesi
    16.03.2020 12.06.2020 Çay Mahallesi ( Romen Mahallesi )
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 21.10.2019 24.03.2020 Sarıcalı Mahallesi
    22.10.2019 25.03.2020 Sarıcalı Mahallesi
    3.01.2020 15.05.2020 Umut Mahallesi
    21.01.2020 26.06.2020 Sungurlu Mahallesi
    24.01.2020 1.07.2020 Sungurlu Mahallesi
    Geleneksel El Nakışları 21.10.2019 26.02.2020 Fatih İlkokulu
    21.10.2019 16.01.2020 Orta Mahalle ( Terme Caddesi )
    21.10.2019 02.01.2020 Aşağı Dikencik
    21.10.2019 02.01.2020 Umut Mahallesi
    23.10.2019 20.01.2020 Sarıcalı Mahallesi
    30.10.2019 05.03.2020 Ticaret Borsası Gündüz Bakım Evi
    22.06.2020 27.08.2020 Eğercili Mahallesi
    Hesap İşi 22.06.2020 18.08.2020 Hasbahçe Mahalllesi
    Makine Nakışları 21.10.2019 12.02.2020 Hasbahçe Mahallesi
    21.10.2019 12.02.2020 Sungurlu Mahallesi
    21.10.2019 12.02.2020 Çarşamba Ev Hanımları Derneği
    21.10.2019 12.02.2020 Çarşamba Toki Konutları
    21.10.2019 20.02.2020 Orta Mahalle
    21.10.2019 12.02.2020 Hasbahçe Mahallesi
    21.10.2019 12.02.2020 Kirazlık Çay Mahallesi
    22.10.2019 14.02.2020 Çarşamba Toki Konutları
    22.10.2019 24.02.2020 Orta Mahalle
    23.10.2019 20.01.2020 Eğircili Mahallesi
    30.10.2019 20.02.2020 Namazlı Mahallesi
    30.10.2019 20.02.2020 Beyyenice
    13.02.2020 11.06.2020 Çarşamba Ev Hanımları Derneği
    Makinede Beyaz İş 21.10.2019 18.12.2019 Hasbahçe Mahallesi
    Mimoza İşi 20.12.2019 10.02.2020 Hasbahçe Mahalle
    Misinalı Takı Yapımı 26.10.2019 18.04.2020 Kyk D Blok
    7.12.2019 30.05.2020 Kyk Kız Yurdu
    Salon Takımları Dikimi 11.11.2019 20.01.2020 Sungurlu Mahalle
    Sepet Örücülüğü 24.02.2020 30.05.2020 İstasyon Caddesi Sungurlu Mahallesi
    24.02.2020 30.03.2020 İstasyon Caddesi Sungurlu Mahallesi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 2.12.2019 4.02.2020 Trsm
    Tığ Örücülüğü 26.10.2019 19.01.2020 Gençlik Merkezi
    20.01.2020 8.04.2020 Çarşamba Gençlik Merkezi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 04.09.2019 26.03.2020 Trsm
    22.06.2020 4.03.2021 Çabed
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 21.10.2019 23.01.2020 Sungurlu Mahallesi
    17.02.2020 7.05.2020 Sarıcalı Mahallesi
    Yöresel Kilim Dokuma 5.02.2020 24.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Zikzak Makine Nakışları 21.10.2019 25.02.2020 Üçköprü Mahallesi
    21.10.2019 29.04.2020 Sungurlu Mahallesi
    21.10.2019 25.02.2020 Çay Mahallesi
    22.10.2019 27.02.2020 Üçköprü Mahallesi
    22.10.2019 27.02.2020 Çay Mahallesi
    17.01.2020 3.04.2020 Orta Mahalle- Terme Caddesi
    21.01.2020 18.03.2020 Eğercili Mahallesi
    13.02.2020 4.05.2020 Kirazlık Çay Mahallesi
    13.02.2020 4.05.2020 Sungurlu Mahallesi
    17.02.2020 6.05.2020 Kirazlık Çay Mahallesi Toki Konutları 7.Blok
    13.02.2020 4.05.2020 Orta Mahalle
    13.02.2020 4.05.2020 Hasbahçe Mahallesi
    21.02.2020 12.05.2020 Beyyenice Mahallesi
    25.02.2020 13.05.2020 Orta Mahalle
    21.02.2020 12.05.2020 Namazlı Mahallesi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 16.09.2019 15.05.2020 Ömerli Galip Öztürk İlkokulu
    24.09.2019 15.01.2020 Dumlupınar Ortaokulu
    23.09.2019 22.05.2020 Gökçeçakmak İlkokulu
    17.09.2019 15.05.2020 Ömerli Galip Öztürk Ortaokulu
    23.09.2019 16.07.2020 Gökçeçakmak İlkokulu
    08.10.2019 30.04.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    09.10.2019 05.05.2020 Fatih Ortaokulu
    14.10.2019 17.06.2020 Ataköy İlkokulu
    22.10.2019 26.12.2019 Delta Park Avm Kurs Sınıfı
    26.10.2019 02.02.2020 Delta Park Avm Kurs Sınıfları
    26.10.2019 02.02.2020 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu
    25.11.2019 23.03.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    9.12.2019 29.06.2020 Gaziosmanpaşa Ortaokulu
    9.12.2019 26.06.2020 Gaziosmanpaşa Ortaokulu
    21.12.2019 27.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    20.12.2019 27.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    11.01.2020 19.04.2020 Deltapark Avm
    8.02.2020 31.05.2020 Yeşilırmak İlkokulu
    8.02.2020 17.05.2020 Deltapark Avm
    10.02.2020 5.06.2020 Dikbıyık İlkokulu
    15.02.2020 31.05.2020 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 12.12.2019 7.05.2020 Dumlupınar İlkokulu
    17.02.2020 5.05.2020 Nene Hatun Anaokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 29.11.2019 17.02.2020 Merkez Bina
    16.01.2020 30.03.2020 Umut Mahallesi
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 22.06.2020 10.08.2020 Çay Mahallesi
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 3.02.2020 30.04.2020 Çakır Tekstil
    Giysi Tadilatçısı 21.10.2019 28.02.2020 Orta Mahalle
    21.10.2019 13.03.2020 Çarşamba Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    21.10.2019 11.02.2020 Ağcagüney Mahallesi
    21.10.2019 28.02.2020 Yeşilırmak Mahallesi
    21.10.2019 28.02.2020 Çay Mahallesi -Donurlu Sokak
    22.10.2019 02.03.2020 Yeşilırmak Mahallesi
    21.10.2019 21.05.2020 Çarşamba Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.11.2019 1.04.2020 Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği
    16.12.2019 22.04.2020 Orta Mahalle
    22.01.2020 4.06.2020 Sungurlu Mahallesi
    5.02.2020 18.06.2020 Orta Mahalle -Terme Caddesi
    10.02.2020 23.06.2020 Demirli Mahallesi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 21.10.2019 15.01.2020 Umut Mahallesi
    21.10.2019 29.01.2020 Orta Mahalle
    21.10.2019 15.01.2020 Yeni Köseli Mahalle
    22.10.2019 30.01.2020 Orta Mahalle
    16.12.2019 17.04.2020 Sungurlu Mahallesi
    26.02.2020 22.06.2020 Sungurlu Mahallesi
    26.02.2020 17.06.2020 Yeşilırmak Mahallesi
    26.02.2020 17.06.2020 Sungurlu Mahallesi
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 21.10.2019 18.03.2020 Çay Mahallesi
    21.10.2019 20.03.2020 Çarşamba Sağlık Meslek Lisesi
    30.10.2019 25.02.2020 Sarıcalı Mahallesi
    30.10.2019 25.02.2020 Yeşilırmak Mahallesi
    21.10.2019 06.03.2020 Kirazlık Çay Mahallesi -2010 Sitesi
    22.10.2019 10.03.2020 Kirazlık Çay Mahallesi -2010 Sitesi
    16.01.2020 14.05.2020 Yeni Köseli Mahalle
    24.02.2020 25.06.2020 Kuşçulu Mahallesi
    22.06.2020 6.10.2020 Demircili Mahallesi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 21.10.2019 21.01.2020 Sarıcalı Mahallesi
    31.01.2020 30.04.2020 Orta Mahalle - Sofuoğlu Caddesi
    12.02.2020 29.04.2020 Yukarı Ağcagüney Mahallesi
    2.03.2020 4.06.2020 Orta Mahalle
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 18.02.2020 5.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 21.09.2019 22.09.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 9.12.2019 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    6.12.2019 13.12.2019 Çarşamba Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    1.12.2019 8.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    21.12.2019 28.12.2019 Merkez Bina
    25.01.2020 1.02.2020 Merkez Bina
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 22.10.2019 06.02.2020 Sarıcalı Mahallesi
    10.02.2020 29.05.2020 Sarıcalı Mahallesi
    Fön Çekimi 09.09.2019 24.10.2019 Sungurlu Mahallesi
    Makyaj Yapma Teknikleri 8.01.2020 25.02.2020 Orta Mahalle
    Saç Bakımı Ve Yapımı 21.10.2019 07.04.2020 Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği
    22.10.2019 09.04.2020 Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği
    18.11.2019 6.05.2020 Orta Mahalle Terme Caddesi
    9.12.2019 1.06.2020 Çay Mahallesi
    6.01.2020 1.06.2020 Sungurlu Mahallesi
    Saç Renklendirme 21.10.2019 07.01.2020 Orta Mahalle
    9.12.2019 21.02.2020 Göğçeli Sokak Romen Mahallesi
    Saç Sakal Kesimi 4.12.2019 28.08.2020 Çarşamba Cezaevi
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 23.10.2019 04.01.2020 Sungurlu Mahallesi
    24.02.2020 18.05.2020 Orta Mahalle
    26.02.2020 22.05.2020 Orta Mahalle
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 6.12.2019 17.02.2020 75. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    18.02.2020 29.04.2020 75. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 6.01.2020 16.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    17.01.2020 3.02.2020 Merkez Bina
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    10X10 Çapraz Dama 27.11.2019 19.03.2020 Fatih Ortaokulu
    2.03.2020 5.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    Ana Dilde İletişim 7.01.2020 9.06.2020 Atatürk İlkokulu
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 24.10.2019 03.01.2020 Bahar Apartmanı
    30.10.2019 16.12.2019 Gençlik Merkezi
    18.12.2019 4.02.2020 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 18.02.2020 Çarşamba Ehad
    10.02.2020 17.03.2020 Hasbahçe Mahallesi Kız Kuran Kursu
    19.02.2020 6.04.2020 Çarşamba Ehad
    16.03.2020 21.04.2020 Orta Mahalle Bahar Apartmanı
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 2.01.2020 7.02.2020 Hasbahçe Kız Kuran Kursu
    2.01.2020 18.02.2020 Çarşamba Ehad
    5.02.2020 23.03.2020 Gençlik Merkezi
    6.02.2020 13.03.2020 Orta Mahalle Bahar Apartmanı
    18.03.2020 24.04.2020 Hasbahçe Kız Kuran Kursu
    Dama 24.09.2019 14.11.2019 Fatih Ortaokulu
    30.10.2019 15.04.2020 Ali Fuat Başgil İmam Hatip Ortaokulu
    6.01.2020 17.04.2020 Fatih İlkokulu
    Dijital Yetkinlikler 17.10.2019 19.01.2020 Çarşamba Fen Lisesi
    13.02.2020 28.05.2020 Çarşamba Fen Lisesi
    28.02.2020 8.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    Diksiyon 19.10.2019 17.11.2019 Gençlik Merkezi
    23.10.2019 21.11.2019 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 31.01.2020 Gençlik Merkezi
    4.01.2020 2.02.2020 Gençlik Merkezi
    7.02.2020 11.03.2020 Gençlik Merkezi
    28.02.2020 12.03.2020 Ticaret Borsası Gündüz Bakımevi
    29.02.2020 29.03.2020 Gençlik Merkezi
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 21.10.2019 26.02.2020 Sosyal Hizmetler Eğitim Merkezi
    2.12.2019 7.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Lisans) Kurs Programı 21.10.2019 27.05.2020 Merkez Bina
    21.10.2019 27.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    21.10.2019 28.04.2020 Merkez Bina
    21.10.2019 28.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 10.09.2019 23.10.2019 Bahar Apartmanı
    19.10.2019 30.11.2019 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 07.11.2019 Doğuyaka Pazar Mescidi
    30.10.2019 20.11.2019 Hasbahçe Mahallesi
    30.10.2019 20.11.2019 Ataköy Merkez Mahallesi
    18.11.2019 9.12.2019 Çay Mahallesi Fatih Camii
    18.11.2019 13.12.2019 Sarıcalı Mahallesi Benan Sitesi
    19.11.2019 10.12.2019 Makasbaşı Camii
    19.11.2019 10.12.2019 Karabahçe Gökdiken Okulu
    25.11.2019 16.12.2019 Sarıcalı Mahallesi Hasanlı Camii
    25.11.2019 16.12.2019 Yamanlı Mahallesi Cami
    2.12.2019 14.02.2020 Değirmenbaşı Caddesi No:82
    28.11.2019 16.12.2019 Doğu Yaka Pazar Mescidi
    9.12.2019 8.01.2020 Sarıcalı Mahallesi Hasanlı Cami
    9.12.2019 15.01.2020 Sarıcalı Mahallesi Hasanlı Cami
    16.12.2019 7.01.2020 Beyyenice Mahallesi
    2.01.2020 23.01.2020 Çarşamba Ehad
    6.01.2020 18.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    2.01.2020 23.01.2020 Çay Mahallesi Fatih Cami
    6.01.2020 5.02.2020 Orta Mahalle Bahar Apartmanı
    2.01.2020 17.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    2.01.2020 16.01.2020 Durmuş Torun İlkokulu
    3.01.2020 24.01.2020 Makasbaşı Cami
    6.01.2020 22.01.2020 Pazar Mescidi
    9.01.2020 30.01.2020 Sarıcalı Mahallesi
    4.01.2020 23.02.2020 Helvacalı Ortaokulu
    3.01.2020 24.01.2020 Karabahçe Mahallesi
    9.01.2020 30.01.2020 Kumtepe Mahallesi
    21.01.2020 11.02.2020 Yamanlı Mahallesi
    4.02.2020 25.02.2020 Kumtepe Mahallesi
    3.02.2020 24.02.2020 Beyyenice Mahallesi
    4.02.2020 4.03.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    11.02.2020 27.02.2020 Pazar Mescidi
    13.02.2020 26.03.2020 Sungurlu Mahallesi
    17.02.2020 9.03.2020 Çay Mahallesi Fatih Cami
    18.02.2020 10.03.2020 Sarıcalı Mahallesi
    18.02.2020 10.03.2020 Karabahçe Mahallesi
    20.02.2020 9.03.2020 Durmuş Torun İlkokulu
    24.02.2020 7.04.2020 Umut Mahallesi
    25.02.2020 17.03.2020 Sarıcalı Mahallesi
    16.03.2020 6.04.2020 Çay Mahallesi
    18.03.2020 8.04.2020 Beyyenice Mahallesi
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 21.11.2019 12.12.2019 Beyyenice Çiftlik Mahallesi
    21.11.2019 12.12.2019 Ataköy Kışla Mahallesi
    21.11.2019 12.12.2019 Hasbahçe Mahallesi
    26.11.2019 17.12.2019 Çarşamba Ehad
    4.12.2019 25.12.2019 Durmuş Torun İlkokulu
    7.12.2019 18.01.2020 Gençlik Merkezi
    10.12.2019 31.12.2019 Çay Mahallesi Fatih Cami
    16.12.2019 15.01.2020 M.Akif Ersoy İlkokulu
    11.12.2019 2.01.2020 Makasbaşı Cami
    17.12.2019 8.01.2020 Kumtepe Mahallesi İlkokulu
    17.12.2019 8.01.2020 Hasanlı Cami
    16.12.2019 10.01.2020 Benan Sitesi
    17.12.2019 3.01.2020 Doğu Yaka Pazar Mescidi
    18.12.2019 4.02.2020 Sungurlu Mahallesi
    2.01.2020 20.01.2020 Yamanlı Mahallesi
    8.01.2020 29.01.2020 Beyyenice Mahallesi
    8.01.2020 5.02.2020 Hasbahçe Mahallesi
    24.01.2020 14.02.2020 Çay Mahalllesi Fatih Cami
    23.01.2020 10.02.2020 Orta Mahalle Pazar Mescidi
    27.01.2020 17.02.2020 Makasbaşı Cami
    27.01.2020 17.02.2020 Karabahçe Gökdiken Mahallesi
    3.02.2020 19.02.2020 Durmuş Torun İlkokulu
    3.02.2020 24.02.2020 Değirmenbaşım Camii
    4.02.2020 25.02.2020 Çarşamba Ehad
    3.02.2020 24.02.2020 Hasanlı Sokak
    13.02.2020 5.03.2020 Yamanlı Mahallesi
    18.03.2020 3.04.2020 Pazar Mescidi
    16.03.2020 6.04.2020 Sarıcalı Mahallesi
    16.03.2020 6.04.2020 Karabahçe Mahallesi
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 2.03.2020 13.05.2020 Merkez Bina
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 14.10.2019 31.12.2019 Atatürk İlkokulu
    14.10.2019 06.01.2020 Atatürk İlkokulu
    7.01.2020 30.03.2020 Atatürk İlkokulu
    4.02.2020 22.05.2020 Nene Hatun Anaokulu
    4.02.2020 28.04.2020 Nene Hatun Anaokulu
    18.02.2020 5.05.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 6.02.2020 27.02.2020 Samsun Çarşamba Bel.Ve Ticaret Borsası Bakım
    Türk İşaret Dili 20.10.2019 10.05.2020 Gençlik Merkezi
    19.10.2019 09.05.2020 Gençlik Merkezi
    20.10.2019 26.01.2020 Gençlik Merkezi
    19.10.2019 25.01.2020 Gençlik Merkezi
    Yakın Savunma (Defence Anti – Terror) 1.Seviye 26.10.2019 09.02.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    1.02.2020 8.02.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    1.02.2020 9.04.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Takı Tasarımcısı 28.10.2019 13.01.2020 Ticaet Borsası Gündüz Bakım Evi
    14.01.2020 27.03.2020 Çarşamba Belediyesi Ve Ticaret Borsası Gündüz Bakım Evi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 14.10.2019 24.04.2020 Merkez Bina
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 22.10.2019 25.06.2020 Çarşamba Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    21.10.2019 03.12.2019 Delta Park Avm Bağlama Dersliği
    19.10.2019 16.02.2020 Delta Park Avm Bağlama Dersliği 2
    28.02.2020 11.07.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.02.2020 28.06.2020 Deltapark Avm
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 09.09.2019 12.12.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 20.12.2019 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    23.12.2019 20.02.2020 Trsm
    23.12.2019 1.04.2020 Merkez Bina
    21.02.2020 21.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Drama 26.10.2019 02.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    22.10.2019 04.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    23.10.2019 05.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    25.11.2019 2.03.2020 Çarşamba Belediyesi 6,Kat
    11.02.2020 1.04.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    8.02.2020 28.03.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 18.12.2019 29.02.2020 Deltapark Avm Gitar Dersliği
    18.12.2019 1.03.2020 Deltapark Avm Kurs Sınıfları
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 26.10.2019 02.02.2020 Delta Park Avm Keman Dersliği
    21.10.2019 16.12.2019 Delta Park Avm Keman Dersliği 2
    26.10.2019 02.02.2020 Merkez Bina
    17.12.2019 11.02.2020 Kent Müzesi Keman Dersliği
    8.02.2020 17.05.2020 Deltapark Avm
    8.02.2020 17.05.2020 Merkez Bina
    Klasik Gitar Eğitimi 21.10.2019 17.12.2019 Delta Park Avm Gitar Dersliği
    21.10.2019 16.12.2019 Delta Park Avm Gitar Dersliği
    7.02.2020 11.08.2020 Gençlik Merkezi
    Ney Eğitimi 22.10.2019 21.01.2020 Gençlik Merkezi
    23.01.2020 19.04.2020 Gençlik Merkezi
    Piyano Eğitimi 1 21.10.2019 19.12.2019 Kent Müzesi Piyano Dersliği
    26.10.2019 04.04.2020 Merkez Bina
    20.12.2019 12.02.2020 Kent Müzesi Piyano Dersliği
    12.02.2020 5.04.2020 Kent Müzesi Piyano Dersliği
    Piyano Eğitimi 2 13.02.2020 6.04.2020 Kent Müzesi Piyano Dersliği
    Ses Eğitimi 21.10.2019 06.01.2020 Delta Park Avm Ses Eğitimi Dersliği
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 12.02.2020 1.07.2020 Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 15.10.2019 05.05.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 13.02.2020 29.03.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    17.02.2020 4.04.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 21.10.2019 17.12.2019 Cemil Şensoy Kültür Merkezi Salon 1
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 18.12.2019 12.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 18.12.2019 12.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi 25.10.2019 05.04.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi Salon 2
    21.10.2019 17.12.2019 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    21.10.2019 17.12.2019 Cemil Şensoy Kültür Merkezi Salon 3
    18.12.2019 12.02.2020 Cemil Şensoy Kültür Merkezi
    15.02.2020 20.06.2020 75. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 06.09.2019 06.09.2019 Merkez Bina
    24.09.2019 24.09.2019 Merkez Bina
    18.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    16.11.2019 16.11.2019 Merkez Bina
    22.11.2019 22.11.2019 Merkez Bina
    26.11.2019 26.11.2019 Merkez Bina
    29.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    4.12.2019 4.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    21.12.2019 21.12.2019 Merkez Bina
    20.01.2020 20.01.2020 Çarşamba Kapalı Cezaevi
    18.01.2020 18.01.2020 Merkez Bina
    31.01.2020 31.01.2020 Merkezi Bina
    29.01.2020 29.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 3.02.2020 Merkez Bina
    15.02.2020 15.02.2020 Merkez Bina
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez Bina
    4.03.2020 4.03.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 09.09.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 09.12.2019 Merkez Bina
    17.11.2019 2.02.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 3.02.2020 Fatih İlkokulu
    16.12.2019 2.03.2020 Yeşilırmak Anadolu İmam Hatip Lisesi
    11.12.2019 18.03.2020 Merkez Bina
    11.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 25.04.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 24.09.2019 24.09.2019 Merkez Bina
    18.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    16.11.2019 16.11.2019 Merkez Bina
    22.11.2019 22.11.2019 Merkez Bina
    29.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    26.11.2019 26.11.2019 Merkez Bina
    4.12.2019 4.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    21.12.2019 21.12.2019 Merkez Bina
    20.01.2020 20.01.2020 Çarşamba Cezaevi
    18.01.2020 18.01.2020 Merkez Bina
    31.01.2020 31.01.2020 Merkez Bina
    29.01.2020 29.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 3.02.2020 Merkez Bina
    15.02.2020 15.02.2020 Merkez Bina
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez Bina
    4.03.2020 4.03.2020 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 09.09.2019 04.11.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 05.11.2019 Merkez Bina
    23.09.2019 16.12.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 21.01.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    21.10.2019 22.01.2020 Çarşamba Kapalı Cezaevi
    21.10.2019 03.12.2019 Yeşilırmak İlkokulu
    21.10.2019 02.12.2019 Fatih İlkokulu
    21.10.2019 03.12.2019 Çay Mahallesi Birlik Camii
    21.10.2019 02.12.2019 Gündüz Bakım Rehabilitasyon Müdürlüğü
    21.10.2019 10.03.2020 Çarşamba Kapalı Cezaevi
    26.10.2019 12.01.2020 Merkez Bina
    25.10.2019 21.01.2020 Epçeli Şehit Burak Çeviker İlkokulu
    18.11.2019 27.12.2019 Ordu Köy Mahallesi
    2.12.2019 13.01.2020 Dikbıyık İlkokulu
    4.12.2019 15.01.2020 Çay Mahallesi ( Birlik Camii Kuran Kursu )
    4.12.2019 15.01.2020 Fatih İlkokulu
    3.12.2019 14.01.2020 Ticaret Borsası Gündüz Bakım Evi
    3.12.2019 14.01.2020 Ticaret Borsası Gündüz Bakım
    16.12.2019 10.02.2020 Yeşilırmak Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.12.2019 28.01.2020 Alıbeylı Gülhan-Yusuf Yön İlkokulu
    20.12.2019 13.03.2020 Merkez Bina
    23.12.2019 3.02.2020 Orta Mahalle
    20.12.2019 20.03.2020 Merkez Bina
    8.01.2020 17.03.2020 Merkez Bina
    18.01.2020 5.04.2020 Merkez Bina
    24.01.2020 5.03.2020 Fatih İlkokulu
    24.01.2020 9.03.2020 Fatih İlkokulu
    1.02.2020 19.04.2020 Ordu Köy Mahallesi
    7.02.2020 11.05.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    4.02.2020 6.05.2020 Kumköy İlkokulu
    10.02.2020 20.03.2020 Hasabahçe Mahallesi
    17.02.2020 27.03.2020 Yeşilırmak Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.02.2020 26.03.2020 Fatih İlkokulu
    19.02.2020 31.03.2020 Ali Beyli Mahallesi
    16.03.2020 27.04.2020 Dikbıyık İlkokulu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 25.10.2019 09.12.2019 Genç Sürücü Kursu
    16.12.2019 27.01.2020 Genç Sürücü Merkezi
    17.12.2019 27.01.2020 Çarşamba Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği 18.11.2019 27.12.2019 Merke Bina
    28.01.2020 3.03.2020 Merkez Bina
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 8.02.2020 30.05.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 30.05.2020 Merkez Bina
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 09.09.2019 11.10.2019 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 21.09.2019 22.09.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 22.10.2019 Kardes Su Ürünleri
    19.10.2019 22.10.2019 Kardes Su Ürünleri
    7.12.2019 8.12.2019 Merkez Bina
    5.01.2020 6.01.2020 Merkez Bina
    15.02.2020 16.02.2020 Merkez Bina
    24.06.2020 25.06.2020 Merkez Bina
    29.06.2020 30.06.2020 Merkez Bina
    İlk Yardım 24.01.2020 1.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    14.02.2020 16.02.2020 75. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 16.11.2019 3.05.2020 Gençlik Merkezi
    Resim Sanat Eğitimi 21.10.2019 17.01.2020 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 2.04.2020 Kyk Kız Yurdu
    20.01.2020 14.04.2020 Gençlik Merkezi
    Üç Boyutlu Şekillendirme 23.10.2019 29.12.2019 Gençlik Merkezi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 14.10.2019 02.06.2020 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu
    11.10.2019 04.09.2020 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu
    16.10.2019 05.04.2020 Çınarlık Sosyal Tesisler
    Basketbol 07.10.2019 14.05.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    30.10.2019 18.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    30.10.2019 20.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    24.10.2019 16.07.2020 Şehit Ferhan Hasovalı Ortaokulu
    6.02.2020 8.09.2020 Kapalı Spor Salonu
    Beyzbol (1. Seviye) 20.11.2019 3.05.2020 Adapark Spor Sahası
    20.11.2019 26.02.2020 Adapark Spor Sahası
    20.11.2019 22.03.2020 Adapark Spor Sahası
    Beyzbol (2. Seviye) 21.11.2019 21.03.2020 Adapark Spor Sahası
    21.11.2019 7.03.2020 Adapark Spor Sahası
    Beyzbol (3. Seviye) 8.03.2020 6.07.2020 Adapark Spor Sahası
    Dart Başlangıç Düzeyi 31.10.2019 13.01.2020 Çarşamba Yeni Şehir Stadı
    14.01.2020 28.03.2020 Yeni Şehir Stadı
    Dart İleri Düzey 23.11.2019 8.03.2020 Kirazlıkçay Mah.
    Futbol 19.10.2019 24.04.2020 Çınarlık Sosyal Tesisler
    19.10.2019 15.06.2020 Çınarlık Sosyal Tesisler
    22.10.2019 30.04.2020 Adapark Spor Sahası
    23.10.2019 29.04.2020 Adapark Spor Sahası
    30.10.2019 06.05.2020 Adapark Spor Sahası
    31.10.2019 05.05.2020 Adapark Spor Sahası
    28.11.2019 14.04.2020 Adapark Suni Çim Saha
    11.12.2019 29.09.2020 Adapark Suni Çim Saha
    Futbol (10-11 Yaş) 16.10.2019 08.04.2020 Çınarlık Sosyal Tesisler
    24.10.2019 16.04.2020 Adapark Spor Sahası
    23.10.2019 17.04.2020 Adapark Spor Sahası
    24.10.2019 12.04.2020 Adapark Spor Sahası
    30.10.2019 22.04.2020 Adapark Spor Sahası
    31.10.2019 24.04.2020 Adapark Spor Sahası
    02.11.2019 20.04.2020 Adapark Spor Sahası
    11.12.2019 9.09.2020 Adapark Suni Çim Saha
    Futbol (12-13 Yaş) 15.10.2019 24.11.2020 Çınarlık Sosyal Tesisler
    23.10.2019 11.05.2020 Adapark Spor Sahası
    24.10.2019 09.07.2020 Adapark Spor Sahası
    02.11.2019 23.06.2020 Adapark Spor Sahası
    12.12.2019 15.10.2020 Adapark Suni Çim Saha
    Futbol (6-7 Yaş) 30.10.2019 21.02.2020 Adapark Spor Sahası
    Futbol (8-9 Yaş) 05.10.2019 30.05.2020 Nazar Halı Saha
    24.10.2019 31.03.2020 Adapark Spor Sahası
    24.10.2019 28.03.2020 Adapark Spor Sahası
    25.10.2019 28.03.2020 Adapark Spor Sahası
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 30.01.2020 14.11.2020 Belediye Spor Salonu
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 31.01.2020 17.01.2021 Belediye Spor Salonu
    31.01.2020 1.11.2020 Belediye Spor Salonu
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 23.11.2019 11.07.2020 Belediye Spor Salonu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 31.10.2019 08.04.2020 Ay Yıldız Spor Salonu
    30.10.2019 28.06.2020 Yeşilırmak Spor Kulübü
    Kick Boks Sarı Kuşak 31.10.2019 02.07.2020 Yeşilırmak Spor Kulübü
    Kick Boks Yeşil Kuşak 31.10.2019 08.04.2020 Ay Yıldız Spor Salonu
    30.10.2019 28.06.2020 Yeşilırmak Spor Kulübü
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 29.11.2019 11.03.2020 Kirazlıkçay Mah. Nergis Sitesi
    28.11.2019 10.03.2020 Orta Mah. Manolya Cad. Bahar Apt.
    16.03.2020 26.06.2020 Bahar Sitesi
    17.03.2020 4.07.2020 Nergis Sitesi
    17.03.2020 30.06.2020 Nergis Sitesi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 23.10.2019 19.02.2020 Ali Fuat Başgil İmam Hatip Ortaokulu
    23.10.2019 14.01.2020 Çarşamba Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    2.12.2019 14.04.2020 Anafartalar İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 12.02.2020 4.06.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    10.03.2020 16.05.2020 Atatürk İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 5.12.2019 24.01.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    5.12.2019 30.01.2020 Şehit Nuri Pamir İlkokulu
    2.01.2020 4.02.2020 Atatürk İlkokulu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 21.10.2019 24.01.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    30.10.2019 25.01.2020 Belediye Spor Salonu
    20.01.2020 7.04.2020 Belediye Spor Salonu
    31.01.2020 4.05.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    Taekwondo Mavi Kuşak 14.01.2020 22.03.2020 Ayyıldız Spor Salonu
    29.01.2020 25.04.2020 Belediye Spor Salonu
    Taekwondo Sarı Kuşak 29.01.2020 22.04.2020 Belediye Spor Salonu
    Taekwondo Yeşil Kuşak 31.10.2019 07.01.2020 Ay Yıldız Spor Kulübü
    01.11.2019 19.01.2020 Belediye Spor Salonu
    02.11.2019 26.01.2020 Belediye Spor Salonu
    Voleybol 12.10.2019 22.05.2020 Çarşamba Kapalı Spor Salonu
    05.10.2019 19.04.2020 Çarşamba İmam Hatip Ortaokulu
    04.10.2019 01.07.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    26.10.2019 05.07.2020 Çarşamba Kapalı Spor Salonu
    26.10.2019 05.07.2020 Yeşilırmak Anadolu İmam Hatip Lisesi
    30.11.2019 1.12.2019 Yeşilırmak Spor Salonu
    3.12.2019 12.11.2020 Yeşilırmak Spor Salonu
    Vücut Geliştirme ve Fitness 22.10.2019 05.11.2019 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    21.10.2019 02.03.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    22.10.2019 29.02.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    4.03.2020 17.07.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    3.03.2020 18.07.2020 Gençlik Hizmetleri Merkezi
    Wushu (Beyaz Kuşak) 31.10.2019 11.02.2020 Gelişim Spor Salonu
    01.11.2019 20.03.2020 Gelişim Spor Salonu
    31.10.2019 11.02.2020 Gelişim Spor Kulübü
    10.11.2019 12.04.2020 Dikbıyık Kapalı Spor Salonu
    13.02.2020 4.06.2020 Gelişim Spor Salonu
    13.02.2020 2.06.2020 Gelişim Spor Salonu
    Wushu (Turuncu Kuşak) 31.10.2019 11.02.2020 Gelişim Spor Salonu
    13.02.2020 2.07.2020 Gelişim Spor Salonu
    13.02.2020 4.06.2020 Gelişim Spor Salonu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basınçlı Sulama Sistemleri 9.12.2019 30.12.2019 İlçe Tarım Müdürlüğü
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 23.09.2019 30.09.2019 Çarşamba Halk Eğitimi Merkezi
    19.11.2019 26.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 9.12.2019 16.12.2019 Merkez Bina
    17.02.2020 24.02.2020 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 8.02.2020 16.02.2020 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adigece A1 Seviye 28.01.2020 20.05.2020 Sağlık Meslek Lisesi
    Arapça A1 Seviyesi 8.02.2020 17.05.2020 Merkez Bina
    İngilizce A1 Seviyesi 09.09.2019 31.10.2019 Merkez Bina
    22.09.2019 22.03.2020 Merkez Bina
    14.10.2019 15.01.2020 Kocatepe İlkokulu
    22.10.2019 04.02.2020 Gençlik Merkezi
    31.12.2019 5.03.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 10.04.2020 Gençlik Merkezi
    8.02.2020 4.07.2020 Merkez Bina
    İngilizce A2 Seviyesi 3.02.2020 3.06.2020 Kocatepe İlkokulu
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 21.10.2019 25.02.2020 Çınarlık Mahallesi
    25.10.2019 28.01.2020 Trsm
    29.01.2020 29.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    5.02.2020 24.04.2020 Orta Mahalle Bahar Apartmanı
    Pizza Yapımı 5.02.2020 28.02.2020 Orta Mahalle Bahar Apartmanı
    Türk Mutfağı 2.12.2019 4.02.2020 Otta Mahalle Manolya Caddesi Bahar Apartmanı No7