Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 04242411149 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Sürsürü Mahallesi Mithatpaşa Bulvarı No1 Elazığ adresinde bulunan Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 149 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ELAZIĞ ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ELAZIĞ HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

04242411149
04242411139
Sürsürü Mahallesi Mithatpaşa Bulvarı No1 Elazığ

Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Elazığ Merkez Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 25.10.2019 20.02.2020 Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Binası (08:00-12:20)
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Yetiştiriciliği 26.12.2019 29.01.2020 Sugözü Muhtarlığı Sosyal Tesisleri Hafta İçi (08.00-17.00)
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 04.11.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:12:30-16:50)
    14.09.2019 04.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Hafta Sonu 08:00-11:40)
    16.09.2019 13.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    16.09.2019 23.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    14.09.2019 04.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Hafta Sonu-08:00-11:40)
    16.09.2019 04.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat: 17:00-20:40)
    16.09.2019 23.10.2019 Ebegem (Hafta İçi Saat:12:30-16:50) Not:Öğretmenler Haftada 1er Saat Derse Gönüllü Olarak Gireceklerdir.
    16.09.2019 23.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    05.11.2019 27.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat: 17:00-20:40)
    24.10.2019 11.12.2019 Elazığ 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    24.10.2019 11.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    24.10.2019 11.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    05.11.2019 30.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:12:30-16:50)
    12.12.2019 21.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    12.12.2019 21.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    12.12.2019 21.01.2020 Ebegem (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    6.01.2020 27.04.2020 Elazığ Çocuk Eğitimevi ( Pazartesi Günü Saat 13:00 - 15:50 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat 13:00 - 15:10 )
    31.12.2019 18.02.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:12:30-16:50)
    30.12.2019 28.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat: 17:00-20:40)
    8.02.2020 31.05.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Hafta Sonu 08:00-11:40)
    22.01.2020 28.02.2020 Ebegem (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    3.02.2020 11.03.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    15.02.2020 7.06.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Hafta Sonu 08:00-11:40)
    11.02.2020 27.03.2020 Elazığ T Tipi Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Salı,Çarşamba,Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:08:00-12:20 Arası)
    10.02.2020 6.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    25.02.2020 13.04.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:12:30-16:50)
    24.02.2020 8.06.2020 Elazığ 2.Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı C.İ.K. (Hafta İçi Öğleden Sonra)
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 05.10.2019 15.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    16.10.2019 26.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    30.10.2019 22.11.2019 Ebegem( Hafta İçi Saat : 08:00-12:20)
    23.11.2019 16.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    26.11.2019 19.12.2019 Ebegem( Hafta İçi Saat : 08:00-12:20)
    2.01.2020 27.01.2020 Ebegem (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    8.01.2020 19.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:17.00-20:40)
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 10.12.2019 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:09:30-15:10)
    11.12.2019 29.01.2020 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:09:30-15:10)
    3.02.2020 20.03.2020 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:09:30-15:10)
    Çocuk Bakım Elemanı 16.09.2019 19.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 16.09.2019 23.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    04.10.2019 10.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    21.10.2019 11.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    04.11.2019 21.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    25.11.2019 6.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    3.02.2020 11.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    3.02.2020 11.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat 08:00-12:20)
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bindallı (Üç Etek) 21.10.2019 09.03.2020 Nailbey M Kadın Yaşam Merkezi
    28.11.2019 4.05.2020 Merkez Bina (08:00-12:20)
    29.11.2019 5.05.2020 Merkez Bina(12:40-17:00)
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 21.10.2019 03.01.2020 İzzetpaşa Vakfı Kız Öğrenci Yurdu (17:00-21:20)
    21.10.2019 02.01.2020 Yazıkonak Beldesi Belediye Ek Binası (09:00-13:20)
    21.10.2019 03.01.2020 Nailbey Mah. Genarel Hakkı Talay Cad. 74/B (12:40-17:00)
    11.02.2020 22.04.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (08:30-12:50)
    4.02.2020 15.04.2020 İcadiye Mah. Serin Sok. No:12 (12:40-17:00)
    10.02.2020 15.04.2020 İcadiye Mah. Serin Sok. No:12 (12:40-17:00)
    10.02.2020 21.04.2020 Çaydaçıra Mah. Sosyal Konutlar Cya-4 (10:00-14:20)
    10.02.2020 21.04.2020 İcadiye Mah. Serin Sok. No:12 (12:40-17:00)
    10.02.2020 29.04.2020 Çaydaçıra Mah. Sosyal Konutlar Cya-4 (10:00-14:20)
    10.02.2020 29.04.2020 İcadiye Mah. Serin Sok. No:12 (12:40-17:00)
    20.02.2020 5.05.2020 Halk Eğitim Merkez Bina (08:00-12:20)
    25.02.2020 8.05.2020 Yeni Mah. Namık Çiftçi Cad. No:61 ( 09:00-13:20)
    Dekoratif Ahşap Süsleme 23.10.2019 11.12.2019 Fırat Ünv. Sivil Havacılık Yüksek Okulu Giriş Katı (09:00-13:20)
    23.10.2019 11.12.2019 Fırat Ünv. Sivil Havacılık Yüksek Okulu Giriş Katı (09:00-13:20)
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 21.10.2019 12.12.2019 Orman Bölge Müdürlüğü Lojmanları B Blok Bodrum Kat (09:00-13:20)
    21.10.2019 13.12.2019 Nailbey Mah. Genaral Hakkı Talay Cad. No:74/B (12:40-17:00)
    20.01.2020 11.03.2020 Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Binası
    Ebru 23.10.2019 29.11.2019 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (12:40-17:00)
    23.10.2019 10.12.2019 Fırat Ünv. Eğitim Fakültesi B Blok Giriş Katı (12:40-17.00)
    16.12.2019 20.02.2020 Elazığ Anaokulu Binası (09:00-11:50)
    Elde Türk İşlemeleri 04.11.2019 10.02.2020 İcadiye Mah. Şehitlik Sok. No:10
    04.11.2019 10.02.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (08:00-12:20)
    21.10.2019 15.01.2020 Dumlupınar İlkokulu (12:40-17:00)
    23.10.2019 17.01.2020 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (12:40-17:00)
    04.11.2019 10.02.2020 Kültür Mah. Bahçeli Sok. No.67 (12:40-17:00)
    04.11.2019 10.02.2020 Üniversite Mah. Şehit Üsteğmen Mustafa Güler Sok. No.24 (09:00-13:20)
    16.12.2019 23.03.2020 Nailbey Mah. Genarel Hakkı Talay Cad. No:74/B (12:40-17:00)
    2.01.2020 8.04.2020 Hicret Mahallesi Sosyal Tesisler (12:40-17:00)
    6.01.2020 10.04.2020 İzzetpaşa Kız Öğrenci Yurdu (17:00-21:20))
    3.02.2020 27.04.2020 Fırat Ünv. Mühendislik Fak. M 2 Bodrum Katı (12:40-17:00)
    24.02.2020 20.05.2020 Sürsürü Mah. Mesire Sok. Uygur Sitesi D Blok (09:00-13:20)
    25.02.2020 21.05.2020 Sürsürü Mah. Elektrik Sok. Gül Aprt. B Blok No 25 (12:40-17:00)
    24.02.2020 20.05.2020 Cemil Meriç Fen Lisesi Pansiyonu
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 21.10.2019 07.04.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (12:40-17:00)
    23.10.2019 15.04.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler (08:0012:20)
    23.10.2019 09.04.2020 Olgunlar Mah. Adalet Sok. No:10 Giriş (12:40-17:00)
    23.10.2019 09.04.2020 Yeni Mah. Namık Çiftçi Cad. No:61 (12:40-17:00)
    04.11.2019 17.04.2020 Sürsürü Mah. Elektrik Sok. Gül Aprt. Bodrum Katı (12:40-17:00)
    04.11.2019 17.04.2020 Yeni Mah. Namık Çiftçi Cad. No:61 (08:00-12:20)
    9.12.2019 18.05.2020 Şehit Muammmer Faruk Salgar Gençlik Merkezi (12:20-16:40)
    13.12.2019 4.06.2020 Orman Bölge Müdürlüğü Lojmanları (09:00-13:20)
    12.12.2019 3.06.2020 Fırat Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu (09:00-13:20)
    12.12.2019 3.06.2020 Fırat Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu (09:00-13:209
    16.12.2019 5.06.2020 Orman Bölge Müdürlüğü Lojmanları (09:00-13:20)
    23.12.2019 12.06.2020 Yeni Mah. Şair Rahmi Sok. No:55/1
    23.12.2019 12.06.2020 Nail Bey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (12.40-17:00)
    7.01.2020 26.06.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg16-A (09:0013:20)
    Filografi Tekniği 16.10.2019 14.11.2019 Çaydaçıra Mah. İzzetpaşa Vakfı Kız Öğrenci Yurdu (17:00-21:20)
    23.10.2019 21.11.2019 Harput Yurt Müdürlüğü (090-13:20)
    31.12.2019 11.02.2020 Halk Eğitim Merkezi Merkez Binası ((08:00-12:20)
    6.01.2020 27.03.2020 Elazığ Çocuk Eğitimevi (17:00-18:20)
    Geleneksel El Nakışları 16.10.2019 10.01.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina
    23.10.2019 03.02.2020 İcadiye Mah. Serin Sok. No:12 (12:40-17:00)
    04.11.2019 11.02.2020 Sürsürü Mah. Elektrik Sok. Gül Aprt. Bodrum Katı (12:40-17:00)
    4.01.2020 9.04.2020 Fethi Sekin Kız Öğrenci Yurdu (12.40-17:00)
    6.01.2020 13.04.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen Toki 1. Etap Dg 5-A (12:40-17:00)
    10.02.2020 30.04.2020 Sareana Kız Öğrenci Yurdu (12:40-17:00)
    17.02.2020 13.05.2020 Sareana Kız Öğrenci Yurdu (12:40-17:00)
    24.02.2020 21.05.2020 Sareana Kız Öğrenci Yurdu (12:40-17:00)
    Geleneksel Kutnu Dokumacılığı 16.12.2019 27.04.2020 Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi B Blok Giriş Katı (12:40-17:00)
    Halı Onarımı 21.10.2019 03.04.2020 Beyyurdu Rehabilatisyon Merkezi (12:00-16:20)
    Hereke İpek Halı Dokuma Üretimi 25.11.2019 22.06.2020 Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Binası (08:00-14:20)
    25.11.2019 22.06.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler (08:00-14:20)
    Kağıt Rölyef Yapımı 23.10.2019 20.12.2019 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (12:40-17:00)
    Makine Nakışları 14.10.2019 05.02.2020 Elazığ El Sanatları Merkezi Binası
    Makinede Suzeni İşi 16.10.2019 24.12.2019 Fırat Toki İlkokulu
    Makrame Örgü Yapma 21.10.2019 06.02.2020 Cumhuriyet Mah. Çocuk Koordinasyon Evleri (12:40-17:00)
    Minyatür Sanatı 2.12.2019 4.06.2020 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (09:00-13:20)
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 16.10.2019 04.02.2020 Toki Fırat İlkokulu Binası
    Oyalar 3.02.2020 17.04.2020 Kırklar Mah. Halvet Sok. No:12/3 (10:00-14:20)
    Sanayi Nakışı Desenleri Hazırlama 30.12.2019 6.05.2020 Halk Eğitim Merkezi Merkez Binası (08:00-12:20)
    Şiş Örücülüğü 16.10.2019 10.08.2020 Elazığ Toplum Sağlığı Merkezi Binası
    21.10.2019 06.05.2020 Şehit Mehmet Akpınar İlkokulu (10:00-15:00)
    21.10.2019 15.06.2020 Feti Sekin Şehir Hastanesi (09:00-12:40)
    23.10.2019 18.06.2020 Elazığ Kadın Kapalı Cezaevi (13.00-16:40)
    23.10.2019 08.05.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler (08:00-12:20)
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 21.10.2019 06.01.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg 16 A Blok (09:00-13:20)
    Takı Yapım Teknikleri 3.02.2020 29.03.2020 Fethi Sekin Kız Öğrenci Yurdu (P.Tesi,Salı, Çarşamba 17:00-21:20 C.Tesi Pazar 12:40-17:00)
    Tığ Örücülüğü 04.11.2019 06.02.2020 Sürsürü Mah. Mehmet Bakar Sok. No:81 Nurs Sitesi (12:40-17:00)
    2.01.2020 6.04.2020 Toki Fırat Ortaokulu Binası (12:40-17:00)
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 10.02.2020 7.05.2020 Dumlupınar İlkokulu Binası (12:40-17:00)
    10.02.2020 14.05.2020 Dumlupınar İlkokulu Binası (12:40-17:00)
    10.02.2020 22.05.2020 Dumlupınar İlkokulu Binası (12:40-17:00)
    Zikzak Makine Nakışları 04.11.2019 23.03.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (08:00-12:20)
    23.10.2019 23.09.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    21.10.2019 10.03.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler (08.00-12.20)
    23.10.2019 08.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 25.01.2020 6.06.2020 Polis Lojmanları Hafta Sonu Ctesi- Pazar 10.00-13.00
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Unlu Mamüller Üretimi 23.10.2019 30.03.2020 Karşıyaka Mah. Belediye Lojmanları E 2 Blok Kat 2 (09:00-13:20)
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi) 6.01.2020 18.03.2020 İcadiye Mah. Şehitlik Sok. No:10 (12:40- 17:00)
    17.02.2020 15.04.2020 Yazıkonak Belediyesi Ek Hizmet Binası (12:40-17:00)
    24.02.2020 22.04.2020 Mustafapaşa Mah. Uzun Sok. No: 13 (12:40-17:00)
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 16.10.2019 13.01.2020 Abdullah Paşa Mah. 52. Sokak Fatih Apartmanı Bodrum Katı (12.40-1700)
    21.10.2019 14.01.2020 Feti Sekin Kız Öğrenci Yurdu (16:00-20.20)
    21.10.2019 05.02.2020 Abdullahpaşa Mah. Cumhuriyet Polis Lojmanları (08:30-12:50)
    23.10.2019 16.01.2020 Mustafapaşa Mah. Göçmen Sok. No:19 (12:40-17:00)
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 23.12.2019 6.04.2020 Elazığ Konfeksiyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. Organize Sanayi Bölgesi (08:00-18:00)
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi 18.02.2020 7.04.2020 Olgunlar Mah. Halk Eğitim Ek Hizmet Binası (08:30-12:50)
    Düz Dikiş (Sanayi) Makinesi Kurulum ve Bakımı 2.01.2020 13.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Merkez Binası
    Düz Dikiş Makineci 21.10.2019 09.01.2020 Rüstempaşa Mah. Şeyh Şamil Bulvarı No:13/B (10:00-14:20)
    21.10.2019 09.01.2020 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu (12:40-17:00)
    Erkek Ceket Dikimi 18.02.2020 29.04.2020 Halk Eğitim Merkez Bina (12:40-17:00)
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Pantolon- Yelek- Ceket- Frak) 16.10.2019 06.03.2020 Kültür Mah. Bağlar Sok. No:125 (12:40-1700)
    23.10.2019 13.03.2020 Yurtbaşı Şeker Fabrikası Lojmanları (08:00-12:20)
    23.10.2019 13.03.2020 Ulukent Mah. Güzel Sok. No:87 (08:00-12:20)
    Giysi Tadilatçısı 21.10.2019 23.03.2020 Dumlupınar İlkokulu İzzetpaşa Mah.
    21.10.2019 12.03.2020 Üniversite Mah. Şehit Üstteğmen M. Mustafa Güler Sokak No:24/1
    21.10.2019 13.03.2020 Gümüşkavak Mah. Eski Kuran Kursu Binası (10:00-14:50)
    21.10.2019 13.03.2020 Olgunlar Mah. Temizce Sok. No:36 (12:40-17:00)
    21.10.2019 27.02.2020 İzzetpaşa Mah. Şehit Yüzbaşı Tahir Cad. No:29/B (09:00-13:20
    21.10.2019 12.03.2020 İzzet Paşa Mah. Şehit Yüzbaşı Tahir Cad. No:29/B (09:00-13:20)
    19.11.2019 9.04.2020 Yazıkonak Merkez Mah. Belediye Cad. 11/A (09:00-13:20)
    21.11.2019 13.04.2020 Cezaevi Lojmanları Sosyal Tesisler (12:40-17:00)
    10.01.2020 8.06.2020 Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu (12:30-16:50)
    10.01.2020 8.06.2020 Yeni Mah. Şair Rahmi Sok. No:55/1
    3.02.2020 16.06.2020 Rizaiye Mah. Mehmet Güçlü Cad. No:47/1 (12:40-17:00)
    3.02.2020 16.06.2020 İzzetpaşa Kız Öğrenci Yurdu (17:00-21:20)
    3.02.2020 16.06.2020 İcadiye Mah. Yakup Şevki Cad. No:46/2 (09:00-13:20)
    3.02.2020 16.06.2020 Mustafapaşa Mah. Göçmen Sok. No:19/1 (12:40-17:00)
    İç Giyim Konfeksiyon Makineci 16.10.2019 31.03.2020 Elazığ Toplum Sağlığı Merkezi Binası
    21.10.2019 10.03.2020 Çaydaçıra Mah. 1. Etap Anguzu Baba Sok. B1 Blok Kapıcı Dairesi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 16.10.2019 06.02.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina
    21.10.2019 12.02.2020 Kültür Mah. Bahçeli Sok. No:20 (12:40-17:00)
    21.10.2019 11.02.2020 Özel Eğitim Uygulama Merkezi (08:30-12:50)
    23.10.2019 14.02.2020 Yeni Mah. Kalkan Sok. No:18 Kat 1 (09:30-13:50)
    23.10.2019 14.02.2020 Hilalkent Mah. Çedene 4 Sosyal Tesisler (12:40-17:00)
    23.10.2019 14.02.2020 Ataşehir Mah. Gakkoşlar Sok. Demirtaş Sitesi C Blok N:5 (12:40-17:00)
    19.11.2019 6.04.2020 Rızaiye Mah. Samanyolu Sok. No:21/1 /12:40-17:00)
    28.11.2019 30.11.2019 Karayolları Ataşehir Lojmanları B Blok Sosyal Tesis (09:00-13:20)
    2.12.2019 17.04.2020 Ataşehir Karayolları Lojmanları (09:00-13:20)
    2.01.2020 22.05.2020 Sürsürü Mah . Mehmet Bakar Sok. Nurs Sitesi Giriş Katı (12:40-17:00)
    10.02.2020 18.06.2020 Yurtbaşı Sanayi Mah. Lale Sok. No:4 (09:00-13:20)
    10.02.2020 18.06.2020 Ulukent Mah. Kandil Sok. No:19 (12:40-17:00)
    10.02.2020 25.06.2020 Yurtbaşı Sanayi Mah. Lale Sok. No:4 (09:00-13:20)
    10.02.2020 25.06.2020 Ulukent Mah. Kandil Sok. No:19 (12:40-17:00)
    17.02.2020 25.06.2020 Ulukent Mah. Kandil Sok. No:19 (12:40-17:00)
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 16.10.2019 23.03.2020 Cumhuriyet Mah. Şair Bahtiyar Vahapzade Cd. No:12 (12:40-17:00)
    16.10.2019 17.03.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina
    21.10.2019 20.03.2020 Ataşehir Mah. Karayolları Lojmanları (11:00-15:20)
    18.11.2019 8.05.2020 Tekfer Tekstil Sürsürü Mah. Şht.Mimar Mehmet Bakar Cad. No:17 (10:00-16:00)
    10.02.2020 29.02.2020 Cirit Tekstil Hicret Mah. Efsane Sok. No:5/A (08:00-17:00)
    3.02.2020 24.06.2020 Üniversite Mah. İmran Sok. No:14 (09:00-13:20)
    3.02.2020 24.06.2020 Üniversite Mah. İmran Sok. No:14 (12:40-17:00)
    19.02.2020 22.06.2020 Cirit Tekstil Hicret Mah. Efsane Sok. No:5/A (08:00-17:00)
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 21.10.2019 03.02.2020 Yutrbaşı Beldesi Sanayi Mah. Lale Sok. No:4 (09:00-13:20)
    23.10.2019 25.02.2020 Ruh Sağlığı Hastanesi (09:00-12:40)
    23.10.2019 06.02.2020 Ataşehir Mah.Ergenekon Sok. Töre Sitesi Sosyal Tesisler (12:40-17:00)
    9.12.2019 20.03.2020 Ataşehir Mah. Şeyh Edeballı Sok. Ekol Sitesi B Blok (09:00-13:20)
    3.02.2020 4.05.2020 Cumhriyet Mah. Polis Lojmanları (08:30-12:50)
    10.02.2020 4.05.2020 Cumhriyet Mah. Polis Lojmanları (08:30-12:50)
    10.02.2020 11.05.2020 Cumhriyet Mah. Polis Lojmanları (08:30-12:50)
    10.02.2020 18.05.2020 Cumhriyet Mah. Polis Lojmanları (08:30-12:50)
    Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama 3.02.2020 10.04.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg16-A Bodrum Katı
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 21.10.2019 15.01.2020 Çaydaçıra Mah. İzzetpaşa Vakfı Yurdu (17:00-21:20)
    04.11.2019 26.02.2020 Fırat Üniversitesi Hastanesi Psikiyatrı Servisi (12:40-16:20)
    04.11.2019 26.02.2020 Feti Sekin Şehir Hastanesi ( 08:30-12:10)
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Sütyen-Korse-Külot/Jartiyer) 21.10.2019 06.02.2020 Feyzi Çakmak Mah. Altay Sok. No:18 (09:00-13:20)
    Kadın İşçi Tulumu Dikimi 10.02.2020 29.04.2020 Halk Eğitim Merkez Bina (08:00-12:40)
    10.02.2020 7.05.2020 Halk Eğitim Merkez Bina (08:00-12:40)
    10.02.2020 14.05.2020 Halk Eğitim Merkez Bina (08:00-12:40)
    Kadın Sabahlık Dikimi 23.12.2019 2.03.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg 16/A Bodrum Katı (12:40-17:00)
    4.02.2020 30.03.2020 Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü Fitnes Salonu Üstü (09:00-13:20)
    3.02.2020 27.03.2020 Akçakiraz Beldesi Paşalar Mah. Evren Sok. No:17 (10:00-14:20)
    3.02.2020 27.03.2020 Akçakiraz Beldesi Enver Sok. No:17 (10:00-14:20)
    Kadın Temel Etek Dikimi 5.02.2020 30.03.2020 Çaydıraçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg5-A (12.:40-17:00)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise) 21.10.2019 19.12.2019 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg16/A (12:40-17:00)
    21.10.2019 19.12.2019 Çaydaçıra Mah. Memursen 1.Etap Dg 16/A (12:40-17:00)
    23.10.2019 24.12.2019 Sürsürü Mah. Şehit Mehmet Bakar Sok. Nurs Sitesi Bodrum Kat (12:40-17:00)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 21.10.2019 15.01.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Dg16/A (09:00-13:20)
    21.10.2019 15.01.2020 Beyyurdu Rehabilitasyon Merkezi (08:00-12:20)
    21.10.2019 15.01.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler (08:00-12:20)
    21.10.2019 15.01.2020 İzzetpaşa Mah. İhya Sok. No:4/1 (12:40-17:00)
    27.02.2020 28.05.2020 Sanayi Mah. Fetih Sok Kılavuz Aprt. No:14 (12:40-17:00)
    Yuvarlak Örme Makinecisi Yetiştirme 10.02.2020 13.05.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap B Blok Bodrum Katı (11:00-14:40
    10.02.2020 21.05.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap B Blok Bodrum Katı (11:00-14:40
    10.02.2020 1.06.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap B Blok Bodrum Katı (11:00-14:40
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Grafiksel Çizimler 23.12.2019 8.04.2020 Abdullahpaşa Mah. İmar Haksen Konutları L5-4 Sosyal Tesis (11:00-14:40)
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 14.11.2019 28.11.2019 Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Hafta İçi Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 08:00 - 11:40)
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Saç Bakımı Ve Yapımı 16.10.2019 02.04.2020 Elazığ Ruh Sağlığı Hastanesi
    17.10.2019 17.04.2020 Merkez Binaya Ait Salon
    15.10.2019 16.04.2020 Merkez Binadaki Salon
    Saç Sakal Kesimi 21.10.2019 17.01.2020 Elazığ 2 N Olu Yüksek Güv. Ceza İnfaz Kurumu Hafta İçi (13.00-17.00)
    20.01.2020 14.04.2020 Elazığ 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ( Hafta İçi-12:30-16:40)
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (Flamingo F1H) Yapımı 14.12.2019 5.01.2020 Haftasonu C.Tesi-Pazar 09.00-13.00 Thk Binası
    14.12.2019 5.01.2020 Haftasonu C.Tesi-Pazar 13.00-17.00da Thk Binasında
    22.02.2020 14.03.2020 Thk Binası Hafta Sonu 09.00-13.00
    Model Uçak (Leylek F1A) Yapımı 22.02.2020 14.03.2020 Thk Binası Hafta Sonu (13.00-17.00)
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Sürü Yönetimi Elemanı 2.12.2019 18.12.2019 İl Tarım Müdürlüğü Toplantı Salonu 08.00-17.00
    2.12.2019 18.12.2019 İl Tarım Su Ürünleri Toplantı Salonu Hafta İçi (08.00-17.00)
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 05.10.2019 27.10.2019 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü (Hafta Sonu 12:30-16:10)
    28.11.2019 20.12.2019 Ebegem( Perşembe Ve Cuma Günleri Saat : 13:00-16:40)
    7.12.2019 29.12.2019 Kyk Fethi Sekin Kız Öğrenci Yurdu (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:16:00-19:40)
    4.12.2019 26.12.2019 Kyk Sare Ana Kız Öğrenci Yurdu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    14.12.2019 5.01.2020 Elazığ Gençlik Merkezi (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    8.02.2020 1.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    15.02.2020 7.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    Etkili ve Hızlı Okuma 21.09.2019 12.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:08:00-11:40)
    24.11.2019 15.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:08:00-11:40)
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 17.12.2019 16.01.2020 Sağlık-Sen Sendikası Elazığ Şubesi (Salı Ve Perşembe Günü Saat:17:30-21:10)
    8.02.2020 8.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:08:00-11:40)
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 18.11.2019 2.12.2019 Elazığ Türkiye Gençlik Vakfı ( Hafta İçi Saat: 08:30 - 12:50 )
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 9.12.2019 22.01.2020 Altın Divitler Eğitim Araştırma Ve Kültür Derneği Dernek Binası (Pazartesi Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-16:40
    16.12.2019 29.01.2020 Altın Divitler Eğitim Araştırma Ve Kültür Derneği Dernek Binası (Pazartesi Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-16:40
    16.12.2019 30.12.2019 Elazığ Türkiye Gençlik Vakfı ( Hafta İçi Saat: 08:30 - 12:50 )
    Osmanlı Türkçesinde Arşiv Metinleri ve Edebi Metinler 7.12.2019 9.02.2020 Altın Divitler Eğitim Araştırma Ve Kültür Derneği Dernek Binası (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:00-15:40)
    14.12.2019 16.02.2020 Altın Divitler Eğitim Araştırma Ve Kültür Derneği Dernek Binası (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:00-15:40)
    Türk İşaret Dili 05.10.2019 22.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    04.11.2019 03.03.2020 Kyk Sare Ana Kız Öğrenci Yurdu (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:18:00-21:40)
    09.11.2019 15.03.2020 Kyk İzzetpaşa Kız Öğrenci Yurdu (Cumartesi Ve Pazar Günü Saat:13:00-16:40)
    06.11.2019 12.03.2020 Kyk Fethi Sekin Kız Öğrenci Yurdu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:18:00-21:40)
    30.11.2019 1.03.2020 Kyk Harput Kız Öğrenci Yurdu (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:13:30-17:10)
    27.11.2019 4.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:17:00-20:40)
    11.12.2019 8.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    8.02.2020 26.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    8.02.2020 26.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü(Cumartesi Ve Pazar 08:00-11:40)
    20.01.2020 9.04.2020 Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi (Pazartesi Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    15.02.2020 3.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    15.02.2020 3.05.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü(Cumartesi Ve Pazar 08:00-11:40)
    17.02.2020 13.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Olgunlar Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atölyecilik ve Mozaik Eskitme 22.10.2019 03.04.2020 Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Hafta İçi (08:30-16:00)
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 14.09.2019 20.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Cumartesi-Pazar 08:00-12:20)
    25.09.2019 10.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    26.10.2019 07.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:08:00-12:20)
    25.11.2019 10.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    8.12.2019 18.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi ( Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:08:00-12:20)
    11.12.2019 26.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    27.12.2019 14.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 16.09.2019 15.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi (Pazartesi-Salı-17:00-21:20)
    21.10.2019 03.12.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:17:00-21:20)
    9.12.2019 7.01.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:17:00-21:20)
    10.02.2020 21.02.2020 Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Merkez Bina Hafta İçi Öğle (Saat 12:30-16:50)
    10.02.2020 10.03.2020 Halk Eğitim Merkezi Merkez Bina (Pazartesi-Salı Günleri Akşam Saat 17:00-21:20)
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Genel Muhasebe 25.11.2019 22.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    Muhasebede SQL Tabanlı Program Kullanma – ETA SQLS Geliştirme ve Uyum Eğitimi 05.10.2019 24.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    21.10.2019 11.11.2019 Ebegem( Hafta İçi Saat : 13:00-17:20)
    30.11.2019 19.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    8.02.2020 29.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    15.02.2020 5.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 21.10.2019 31.12.2019 Fethi Sekin Hastanesi Psikiyatri Hafta İçi (11.00-17.00)
    18.11.2019 27.01.2020 Elazığşehit Muhammer Faruk Şalgar Gençlik Merkezi( Haftaiçi Sabah 10.00-11.30 Öğlen 13.00-14.30)
    2.01.2020 17.03.2020 Fethi Sekin Şehir Hastanesi Ygap Hafta İçi (09.00-14.00)
    24.12.2019 20.03.2020 Gençlik Merkezi Hafta İçi (10.00-14.00) Hafta Sonu 13.00-17.00
    24.12.2019 14.03.2020 Gençlik Merkezi Hafta İçi (10.00-14.00) Hafta Sonu 13.00-17.00
    7.01.2020 21.03.2020 Fethi Sekin Kız Yurdu Haftaiçi-Haftasonu ( 16.30-20.00)
    6.01.2020 13.03.2020 T Tipi Ceza Ve İnfaz Kurumu Hafta İçi (12.30-17.00)
    6.01.2020 20.03.2020 Tügva Türkiye Gençlik Vakfı Haftaiçi.Haftasonu!( 16.00-20.00)
    27.01.2020 3.04.2020 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Hafta İçi (17.00.22.00)
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 21.10.2019 21.12.2019 Harput Kyk Kız Yurdu Hafta İçi (17.00-20.00) Hafta Sonu (13.00-16.00)
    08.11.2019 03.01.2020 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Hafta İçi (14.00-18.00)
    2.12.2019 12.02.2020 İzzetpaşa Vakfı Kız Yurdu Hafta İçi Hafta Sonu (16.00-19.00)
    23.12.2019 17.02.2020 Kyk Harput Kız Yurdu Hafta İçi (17.00-22.00)
    4.01.2020 28.02.2020 Tuncay Küçüközer Halk Eğitim Ek Bina ( Haftaiçi-Haftasonu 14.00-17.00)
    24.02.2020 24.04.2020 İzzetpaşa Kyk Kız Yurdu Hafta İçi Hafta Sonu (16.00-20.00)
    Ney Eğitimi 21.12.2019 20.06.2020 Put Eğitimmerkezi Müdürlüğü Hafta Sonu ( 10.00-15.00)
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi 28.02.2020 23.06.2020 Beyyurdu Rehabilitasyon Merkezi Hafta İçi (12.30-17.00)
    Ses Eğitimi 22.10.2019 11.06.2020 Ruh Ve Sinir Hastanesi Salı-Çarş-Perş. (09.00-10.00)
    2.12.2019 4.03.2020 İzzetpaşa Vakfı Kız Yurdu Hafta İçi Hafta Sonu (16.00-19.00)
    21.01.2020 10.04.2020 Hacı Hulusi Yahyagil Anadolu İmam Hatip Lisesi Hafta İçi (15.00-19.00)
    Türk Halk Oyunları Elazığ Yöresi 09.09.2019 18.11.2019 Elazığ T.R.S.M ( Hafta İçi-08:00-10:50)
    16.09.2019 11.12.2019 Elazığ T.R.S.M (Hafta İçi-13:00-15:50)
    21.10.2019 31.12.2019 Necip Güngör Kısaparmak Mta Lisesi Hafta İçi (15.30-19.00)
    26.10.2019 12.04.2020 Elazığ Ortaokulu Hafta Sonu (09.00-11.50)
    21.10.2019 31.12.2019 Gazi M.T.A.Lisesi Hafta İçi (16.00-19.00)
    21.10.2019 31.12.2019 Gazi M.T.L. Hafta İçi (16.00-19.00)
    21.10.2019 31.12.2019 İzzetpaşa Kız Yurdu Hafta İçi (19.00-21.50)
    26.10.2019 27.04.2020 Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesi Ptesi- Çarşamba (17.00-21.00)
    26.10.2019 12.04.2020 Necip Güngör M.T.A.Lisesi Hafat Sonu (10.00-13.00)
    21.10.2019 31.12.2019 Esra Zafer Eşref Yıldırım Ortaokulu Hafta İçi (15.00-18.00)
    21.10.2019 11.03.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Ek Hizmet Binası Tuncay Küçük Özer ( Hafta İçi Saat: 17:20 - 18:40)
    21.10.2019 31.12.2019 Esra Zafer Eşref Ortaokulu Haftaiçi (15.00-18.00)
    21.10.2019 31.12.2019 Hicret Mah. Sosyal Tesisleri Hafta İçi (13.00-17.00
    23.10.2019 03.01.2020 Tuncaz Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Cuma (17.00-.21.00)
    23.10.2019 03.01.2020 Cemal Gürsel İlkokulu Hafta İçi 14.30-17.00)
    21.10.2019 31.12.2019 Murat İlkokulu (Hafta İçi Saat:14:30-17:20)
    23.10.2019 03.01.2020 Namık Kemal İlkokuluhafta İçi (09.00-12.00
    9.12.2019 17.02.2020 Yücel İlkokulu Hafta İçi 14.40-17.00)
    14.12.2019 7.06.2020 Doğukent Ortaokulu Ctesi Pazar 13.00-16.00
    2.01.2020 11.03.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler Hafta İçi (13.00-17.00)
    2.01.2020 11.03.2020 Atatürk And. Lisesi Hafta İçi (15.30-19.00)
    2.01.2020 11.03.2020 Cumhuriyet İlkokulu Hafta İçi (14.30-17.30)
    2.01.2020 11.03.2020 Balakgazi Anadolu Lisesi ( Haftaiçi 15.30-17.40)
    2.01.2020 11.03.2020 Dumlupınar İlkokulu ( 14.20-16.30) Haftaiçi
    2.01.2020 11.03.2020 İzzetpaşa Kyk Kız Yurdu Hafta İçi 19.00-22.00)
    2.01.2020 11.03.2020 Şht Ömer Sönmez İlkokulu Hafta İçi (13.00-17.00)
    2.01.2020 11.03.2020 100.Yıl Mes. Ve Tekn. And. Hafta İçi (15.30-18.00)
    2.01.2020 11.03.2020 Şht Mehmet Akpınar İlkokulu Hafta İçi (14.00-17.00)
    3.01.2020 12.03.2020 Fethi Sekin Kız Yurdu Hafta İçi(18.00-21.00)
    6.01.2020 13.03.2020 Esra-Zafer-Eşref Yıldırım Ortaokulu Hafta İçi (15.00-18.00)
    6.01.2020 13.03.2020 Tuncay Küçüközer Halk Eğitim Ek Binası Haftaiçi ( 17.00-21.00)
    6.01.2020 13.03.2020 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Ek Binası Haftaiçi ( 17.00-19.10)
    6.01.2020 13.03.2020 Aziz Gül Ortaokulu Hafta İçi ( 17.00-20.10)
    6.01.2020 13.03.2020 Cemal Gürsel İlkokulu Hafta İçi (14.30-17.30
    14.01.2020 23.03.2020 Murat İlkokulu Hal Oyunları Haftaiçi ( 14.30-17.20)
    21.01.2020 30.03.2020 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu Hafta İçi 15.00-18.00)
    10.02.2020 17.04.2020 Şehit Öğretmen Rüstem Şen İlkokulu Hafta İçi (14.30-16.50)
    24.02.2020 5.05.2020 Cumhuriyet İlkokulu Hafta İçi-14:20-17:00
    24.02.2020 5.05.2020 Cemal Gürsel İlkokulu Hafta İçi (14.30-17.30)
    24.02.2020 4.05.2020 Yücel İlkokulu Ptesi-Çarş-Cuma (0900-12.00)Ctesi- Pazar (11.00-14.00)
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 18.09.2019 18.09.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası(Çarşamba Saat:13:00-16:40)
    31.10.2019 31.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Perşembe Günü Saat:13:30-17:10)
    19.12.2019 19.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Saat:13:30-17:10)
    Okuma-Yazma II. Kademe 18.11.2019 27.12.2019 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Hafta İçi Sabah 08:00-12:20)
    25.11.2019 6.01.2020 Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:13:00-17:20)
    25.11.2019 17.02.2020 Elazığ 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:09:30-11:40)
    2.01.2020 12.02.2020 Ataşehir Mah. Bedir Sok. Turgut Ardıçoğlu Apt. Kat:1 No.42 Merkez/Elazığ (Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma Ve Cumartesi Günleri Saat:15:00-18:40)
    2.01.2020 12.02.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi 09:00 - 13:20 )
    3.02.2020 23.03.2020 Elazığ Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe (Hafta İçi Saat:09:00-12:40)
    3.02.2020 13.03.2020 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ( Hafta İçi Her Gün Saat 08:00-12:20 )
    3.02.2020 23.03.2020 Doğukent Mah. 96. Sok. No:27/3 Merkez/ Elazığ Hafta İçi Saat:13:00-16:40 (Birey Engelli Olduğundan Evde Eğitim Yapılacaktır.)
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.09.2019 26.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    22.10.2019 22.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Saat:13:30-17:10)
    5.12.2019 5.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    8.12.2019 8.12.2019 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( Pazar Günü Saat: 09:00 - 12:40 )
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 16.09.2019 11.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    15.10.2019 13.11.2019 Abdullah Paşa Mah. Şht. Vahit Uslu Sok. No:10/3 (Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma Ve Cumartesi Günleri Saat:10:00-13:40)
    26.10.2019 12.01.2020 Kıbrıs Şehitleri İlkokulu (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:09:00-12:40)
    18.11.2019 13.12.2019 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat: 13:00-17:20)
    21.11.2019 18.12.2019 Abdullah Paşa Mah. Şht. Vahit Uslu Sok. No:10/3 (Pazartesi, Salı Çarşamba, Perşembe, Cuma Ve Cumartesi Günleri Saat:10:00-13:40)
    25.11.2019 20.01.2020 Elazığ Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Hafta İçi-13:00-15:10)
    3.12.2019 30.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    10.12.2019 12.03.2020 Cemal Gürsel İlkokulu (Salı Ve Perşembe Günleri Saat:17:00-20:40)
    16.12.2019 17.01.2020 Elazığ Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe (Hafta İçi Saat:09:00-12:40)
    2.01.2020 29.01.2020 Elazığ Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ( Hafta İçi Her Gün Saat 08:00 - 12:20 )
    2.01.2020 28.02.2020 Elazığ 2 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:08:00-12:20)
    6.01.2020 31.01.2020 8. Kolordu Komutanlığı Salih Omurtak Kışlası (Hafta İçi Saat:13:00-17:20)
    6.01.2020 18.02.2020 Elazığ Çocuk Eğitimevi Müdürlüğü (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:08:00-12:20)
    6.01.2020 28.02.2020 23. Mühimmat Bölük Komutanlığı (Hafta İçi Saat:19:00-21:10)
    28.01.2020 24.02.2020 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat: 13:00-17:20)
    3.02.2020 27.03.2020 Elazığ 1 Nolu Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:13:00-15:10)
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 30.09.2019 05.10.2019 Merkez Halk Eğitim ( 17.00-22.00)
    04.11.2019 09.11.2019 Halk Eğitim Merkezi Ana Bina Hafta İçi (17.00-22.00)
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 05.11.2019 29.11.2019 Özel Has Olimpiyat Sürücü Kursu (Saat:09:00-15:50)
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 18.01.2020 8.03.2020 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Ctesi , Pazar (09.00-12.30)
    Usta Öğretici Oryantasyon 27.01.2020 31.01.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( Hafta İçi Akşam Saat: 17:00 - 21:20 )
    20.01.2020 24.01.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( Hafta İçi Akşam Saat: 17:00 - 21:20 )
    10.02.2020 14.02.2020 Elazığ Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:17:00-21:20)
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 25.11.2019 20.12.2019 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Hafta İçi (17.00-.21.00)
    22.01.2020 16.03.2020 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Ptesi-Çarş-Cuma (17.00-.21.00)
    3.02.2020 6.03.2020 Merkez Halk Eğitimi Merkezi Hafta İçi (17.00-22.00)
    17.02.2020 20.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Binası Hafta İçi (17.30-21.00)
    Kasiyer 16.12.2019 6.04.2020 Ebegem (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 23.11.2019 2.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:09:10-15:50)
    Senaryo Yazarlığı 27.01.2020 25.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Pazartesi Ve Salı Günü Saat:17:00-20:40 Perşembe Günü Saat:17:00-19:50)
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 16.09.2019 17.09.2019 Tuncaz Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi (13.00.17.00)
    24.10.2019 25.10.2019 Tuncaz Küçük Özer Halk Eğitim Merkezi Cuma (14.00-.17..00)
    2.12.2019 3.12.2019 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Ek Binası P.Tesi,Salı (13.00-1510)
    7.12.2019 8.12.2019 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Ek Binası (Ctesi,Pazar 09.00-12.00)
    30.12.2019 31.12.2019 Tuncay Küçük Özer Halk Eğitim Ek Binası ( 09.00-13.00)
    23.01.2020 24.01.2020 Kampüs Açık Ceza Ve İnfaz Kurumu Perş- Cuma (17.00-20.00)
    27.01.2020 28.01.2020 Kampüs Açık Ceza Ve İnfaz Kurumu Hafta İçi 17.00-20.00)
    İlk Yardım 16.11.2019 21.11.2019 Kayet ( Haftaiçi Çarş,Perş 18.00-21.00) Haftasonu( 13.00-17.00)
    7.12.2019 10.12.2019 Kayet Karayolları Karşısı ( Certesi,Pazar 13.00,16.40- Pazartesi 18.00,21.00)
    18.01.2020 22.01.2020 Kayed Ctesi-Paza-13.00-17.00 Ptesi-Çarş 18.00-20.00)
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Heykel Yapımı 10.02.2020 29.05.2020 Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Aktivite Merkezi (09:00-13:40)
    10.02.2020 5.06.2020 Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Aktivite Merkezi (09:00-13:40)
    10.02.2020 12.06.2020 Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Aktivite Merkezi (09:00-13:40)
    Hüsn-i Hat 21.10.2019 05.01.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (08:00-12:20)
    8.01.2020 25.03.2020 Tuncay Küçüközer Ek Hizmet Binası (12:00-16:20)
    Pastel Boya Resim 21.10.2019 08.06.2020 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu (09:00-13:40)
    Resim Sanat Eğitimi 21.10.2019 17.01.2020 Sare Ana Kız Öğrenci Yurdu (15:00-18:40)
    23.10.2019 04.02.2020 Elazığ Çocuk Eğitimevi (09:00-13:20)
    6.01.2020 14.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi Nailbey Mah. (12:40-17:00)
    3.02.2020 29.04.2020 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu (10:00- 15:00)
    10.02.2020 4.05.2020 Elazığ Çocuk Eğitim Evi Müdürlüğü (Hafta İçi Her Gün 09:00-14:20)
    10.02.2020 7.05.2020 Elazığ Çocuk Eğitim Evi Müdürlüğü (Hafta İçi Her Gün 09:00-14:20)
    10.02.2020 14.05.2020 Elazığ Çocuk Eğitim Evi Müdürlüğü (Hafta İçi Her Gün 09:00-14:20)
    17.02.2020 14.05.2020 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (09:00-13:20)
    24.02.2020 20.05.2020 Sareana Kız Öğrenci Yurdu ( P.Tesi Salı Çarş. C.Tesi. Pazar (16:00- 20:20 Hafta Sonu 12:00-17:00 )
    Sulu Boya Resim 16.10.2019 09.01.2020 Feti Sekin Şehir Hast. Yüek Güv. Adli Pisikiyatri (09:00-12:40)
    Yağlı Boya Resim 23.10.2019 17.01.2020 Ruh Sağlığı Hastanesi (09:00-12:40)
    23.10.2019 03.01.2020 Nailbey Mah. Kadın Yaşam Merkezi (12:40-17:00)
    13.01.2020 17.04.2020 Feti Sekin Şehir Hastanesi Yüksek Güvenlik Psikiyatri (09:00-14:00)
    Yüzey Süslemeci 21.10.2019 10.06.2020 Olgunlar Mah. Ek Bina (08:00-12:20)
    2.12.2019 27.05.2020 El Sanatları Eğitim Merkezi Binası (09:00-13:20)
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 26.09.2019 27.09.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    03.10.2019 04.10.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    22.10.2019 23.10.2019 Şehit Önder Pınar Ortaokulu ( Hafta İçi-09:00-12:00)
    05.11.2019 06.11.2019 Şehit Önder Pınar Ortaokulu ( Hafta İçi-09:00-12:00)
    30.10.2019 31.10.2019 Şehit Önder Pınar Ortaokulu ( Hafta İçi-09:00-12:00)
    02.12.2019 05.12.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    31.10.2019 01.11.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    07.11.2019 08.11.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    05.11.2019 06.11.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:30-18:20)
    05.11.2019 08.11.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    09.12.2019 12.12.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    11.11.2019 14.11.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    24.10.2019 25.10.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    12.11.2019 13.11.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:30-18:20)
    25.11.2019 28.11.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    12.11.2019 13.11.2019 Şehit Önder Pınar Ortaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:09:00-11:50)
    2.12.2019 5.12.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    9.12.2019 12.12.2019 Şair Hayri İlkokulu ( Saat:12:45-14:20)
    2.03.2020 6.03.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    8.01.2020 9.01.2020 Elazığ Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:00-12:50)
    19.11.2019 20.11.2019 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu ( Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 13:30 - 16:20 )
    19.12.2019 20.12.2019 Şehit Faruk Barut Çok Programlı Anadolu Lisesi (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:15:30-18:20)
    5.12.2019 6.12.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:50) Not:Hıdır Sever Anadolu Lisesi Velilerine Yönelik.
    2.12.2019 6.12.2019 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    2.01.2020 3.01.2020 Şehit Faruk Barut Çok Programlı Anadolu Lisesi (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:15:30-18:20)
    3.12.2019 6.12.2019 Fatih Anadolu Lisesi ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 09:50-11:20)
    2.12.2019 5.12.2019 Şehit Faruk Demir İlkokulu ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:35 - 14:10 )
    9.12.2019 13.12.2019 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    12.12.2019 13.12.2019 Şehit Faruk Barut Çok Programlı Anadolu Lisesi (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:15:30-18:20)
    11.12.2019 12.12.2019 Elazığ Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:00-12:50)
    18.12.2019 19.12.2019 Elazığ Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:00-12:50)
    2.12.2019 5.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri:15:30-17:00)
    3.12.2019 6.12.2019 Gönül İhsan Tangülü İlkokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 12:45-13:40)
    24.12.2019 7.01.2020 Fatih İmam Hatip Ortaokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 15:10-15:50)
    9.12.2019 12.12.2019 Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:20 - 16:50 )
    26.11.2019 6.12.2019 Fatih İmam Hatip Ortaokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 15:10-15:50)
    16.12.2019 19.12.2019 Elazığ Hilalkent İlkokulu ( Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 14:30 -16:00 )
    9.12.2019 12.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:25 - 16:55)
    9.12.2019 12.12.2019 Elazığ Hilalkent İlkokulu ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 14:30 - 16:00 )
    30.12.2019 3.01.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Perşembe Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    3.02.2020 7.02.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    17.02.2020 21.02.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    9.03.2020 13.03.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    30.03.2020 3.04.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    13.04.2020 17.04.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    20.04.2020 24.04.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    17.12.2019 20.12.2019 Aziz Gül Ortaokulu ( Salı Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 16:00 - 17:30 )
    25.11.2019 28.11.2019 Şehit Faruk Demir İlkokulu ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:35 - 14:10 )
    23.03.2020 27.03.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    25.11.2019 28.11.2019 Murat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Saat: 10:35 - 12:05 )
    9.12.2019 12.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri:15:30-17:00)
    24.02.2020 28.02.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    26.12.2019 27.12.2019 Şehit Faruk Barut Çok Programlı Anadolu Lisesi (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:15:30-18:20)
    25.12.2019 26.12.2019 Elazığ Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:00-12:50)
    2.12.2019 5.12.2019 Murat Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Saat: 10:35 - 12:05 )
    3.12.2019 6.12.2019 Aziz Gül Ortaokulu ( Salı Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 16:00 - 17:30 )
    26.11.2019 29.11.2019 Aziz Gül Ortaokulu ( Salı Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 16:00 - 17:30 )
    23.12.2019 26.12.2019 Şehit Vedat Kılınçarslan İlkokulu (Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:45 - 14:20)
    28.11.2019 6.12.2019 Şehit Mehmet Öter Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:15:30-17:00)
    10.12.2019 13.12.2019 Aziz Gül Ortaokulu ( Salı Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 16:00 - 17:30 )
    9.12.2019 12.12.2019 Şehit Vedat Kılınçarslan İlkokulu (Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:45 - 14:20)
    16.12.2019 19.12.2019 Şehit Vedat Kılınçarslan İlkokulu (Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:45 - 14:20)
    23.12.2019 26.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:25 - 16:55)
    16.12.2019 19.12.2019 Elazığ Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Pazartesi, Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:09:00-10:30)
    26.11.2019 27.11.2019 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu ( Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 09:00 - 11:50 )
    25.11.2019 28.11.2019 Kuyulu Ortaokulu (Pazartesi,Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:09:00-10:30)
    25.11.2019 28.11.2019 Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:20 - 16:50 )
    17.12.2019 20.12.2019 Gönül İhsan Tangülü İlkokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 12:45-14:20)
    21.11.2019 22.11.2019 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu ( Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 09:00 - 11:50 )
    10.02.2020 14.02.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    10.12.2019 20.12.2019 Fatih İmam Hatip Ortaokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 15:10-15:50)
    14.01.2020 24.01.2020 Fatih İmam Hatip Ortaokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 15:10-15:50)
    6.01.2020 9.01.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ana Bina
    3.12.2019 4.12.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:30-18:20)
    16.12.2019 20.12.2019 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    23.12.2019 27.12.2019 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    25.11.2019 28.11.2019 Elazığ Hilalkent İlkokulu ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 14:30 - 16:00 )
    6.01.2020 10.01.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    2.12.2019 5.12.2019 Şehit Vedat Kılınçarslan İlkokulu (Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:45 - 14:20)
    26.11.2019 29.11.2019 Gönül İhsan Tangülü İlkokulu (Salı, Çarşamba, Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:12:45-14:20)
    2.12.2019 5.12.2019 Elazığ Hilalkent İlkokulu ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 14:30 - 16:00 )
    2.12.2019 5.12.2019 Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:20 - 16:50 )
    4.12.2019 5.12.2019 Elazığ Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:00-12:50)
    13.01.2020 16.01.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Ana Bina
    2.12.2019 5.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:25 - 16:55)
    11.11.2019 14.11.2019 Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:20 - 16:50 )
    16.12.2019 19.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Pazartesi Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 15:25 - 16:55)
    10.12.2019 13.12.2019 Gönül İhsan Tangülü İlkokulu ( Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma 12:45-14:20)
    16.03.2020 20.03.2020 Şehit Cuma Dağ Ortaokulu ( Pazartesi Çarşamba Günü Saat: 15:00 - 17:20 Cuma Günü Saat: 15:00 - 16:30)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 3.12.2019 4.12.2019 Balakgazi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günü Saat:12:30-14:00)
    10.12.2019 11.12.2019 Balakgazi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günü Saat:09:30-11:00)
    3.12.2019 4.12.2019 Balakgazi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günü Saat:09:30-11:00)
    5.12.2019 6.12.2019 Balakgazi Anaokulu (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:09:30-11:00)
    5.12.2019 6.12.2019 Balakgazi Anaokulu (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:12:30-14:00)
    26.11.2019 27.11.2019 Elazığ Belediyesi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:00-11:40)
    5.12.2019 6.12.2019 Elazığ Belediyesi Anaokulu (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:13:00-14:40)
    26.11.2019 27.11.2019 Dr. Kadir Gökalp Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:00-11:40)
    3.12.2019 4.12.2019 Dr. Kadir Gökalp Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:00-11:40)
    28.11.2019 29.11.2019 Elazığ Belediyesi Anaokulu (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:10:00-11:40)
    9.12.2019 10.12.2019 Elazığ Belediyesi Anaokulu (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:13:00-14:40)
    3.12.2019 4.12.2019 Elazığ Belediyesi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:00-11:40)
    28.11.2019 29.11.2019 Dr. Kadir Gökalp Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:00-11:40)
    20.12.2019 23.12.2019 Fırat Anaokulu (Cuma Ve Pazartesi Günü Saat:15:00-16:30)
    18.12.2019 19.12.2019 Fırat Anaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günü Saat:15:00-16:30)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 25.11.2019 27.11.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:30-11:50)
    25.11.2019 27.11.2019 Şehit Ömer Sönmez İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günü Saat:09:10-10:50)
    2.12.2019 4.12.2019 Şehit Ömer Sönmez İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günü Saat:08:20-09:50)
    23.12.2019 25.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-14:20)
    2.03.2020 4.03.2020 Tevfik Yaramanoğlu İlkokulu (Pazartesi,Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:11:25-13:25)
    9.03.2020 11.03.2020 Tevfik Yaramanoğlu İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:11:25-13:25)
    25.11.2019 27.11.2019 Şehit Ömer Sönmez İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günü Saat:07:30-09:00)
    25.11.2019 27.11.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-14:20)
    2.12.2019 4.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-14:20)
    16.12.2019 18.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-14:20)
    2.12.2019 4.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:30-11:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:30-11:50)
    16.12.2019 18.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:30-11:50)
    23.12.2019 25.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:30-11:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Atatürk İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-14:20)
    23.12.2019 25.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu (Pazartesi,Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:14:30-15:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 14:30 - 15:50 )
    16.12.2019 18.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu (Pazartesi,Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:14:30-15:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu (Pazartesi,Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:14:30-15:50)
    30.12.2019 3.01.2020 Şehit Fethi Murat İlkokulu ( Pazartesi Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 14:30 - 15:50 )
    30.12.2019 3.01.2020 Şehit Fethi Murat İlkokulu (Pazartesi, Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:14:30-15:50)
    10.12.2019 12.12.2019 Şehit Faruk Demir İlkokulu ( Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 12:35 - 14:10 )
    2.12.2019 4.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 14:30 - 15:50 )
    16.12.2019 18.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 14:30 - 15:50 )
    23.12.2019 25.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 14:30 - 15:50 )
    2.12.2019 4.12.2019 Şehit Fethi Murat İlkokulu (Pazartesi,Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:14:30-15:50)
    2.12.2019 4.12.2019 Harput Ekrem Uzel İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat 15:15 - 16:45 )
    11.12.2019 13.12.2019 Kıbrıs Şehitleri İlkokulu ( Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 10:00 - 11:30 )
    18.12.2019 20.12.2019 Kıbrıs Şehitleri İlkokulu ( Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat: 10:00 - 11:30 )
    23.12.2019 25.12.2019 Dumlupınar İlkokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:14:30-16:00)
    26.12.2019 30.12.2019 Dumlupınar İlkokulu (Perşembe, Cuma Ve Pazartesi Günleri Saat:14:30-16:00)
    24.12.2019 26.12.2019 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    11.02.2020 13.02.2020 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    7.01.2020 9.01.2020 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    31.12.2019 3.01.2020 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Perşembe Ve Cuma Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    4.02.2020 6.02.2020 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    14.01.2020 16.01.2020 Şehit Musa Yılmaz İlkokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    20.04.2020 22.04.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    30.03.2020 1.04.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    9.03.2020 11.03.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    6.04.2020 8.04.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    2.03.2020 4.03.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    17.03.2020 19.03.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi,Salı,Çarşamba,Perşembe 15:00-16:20)
    23.03.2020 25.03.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    13.04.2020 15.04.2020 Nahit Ergene İlkokulu ( Hafta İçi-Pazartesi,Salı,Çarşamba 15:00-16:20)
    7.01.2020 9.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:12:45-14:20)
    7.01.2020 9.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:10:30-12:05)
    2.01.2020 6.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:10:30-12:05)
    10.01.2020 14.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:10:30-12:05)
    6.01.2020 7.01.2020 Naide Karakaya İlkokulu (Saat:09:00-11:20)
    15.01.2020 17.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:10:30-12:05)
    2.01.2020 6.01.2020 Murat İlkokulu (Saat:12:45-14:20)
    2.01.2020 3.01.2020 Naide Karakaya İlkokulu (Saat:09:00-11:20)
    3.02.2020 5.02.2020 Şehit Bayram-Nurgül Aladağ İlkokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat 12:45 - 14:20 )
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 9.12.2019 13.12.2019 Hacı Hulusi Yahyagil Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Hafta İçi Hergün Saat: 15:20 - 16:50 )
    9.12.2019 13.12.2019 Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Hergün Saat 15:30 - 16:50 )
    2.12.2019 6.12.2019 Fırat Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Hergün Saat 13:00 - 14:30 )
    16.12.2019 20.12.2019 Hacı Hulusi Yahyagil Anadolu İmam Hatip Lisesi ( Hafta İçi Hergün Saat: 15:20 - 16:50 )
    2.12.2019 6.12.2019 Vali Muharrem Göktayoğlu Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Hergün Saat 13:00 - 14:20 )
    6.12.2019 27.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 23.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 26.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    3.12.2019 25.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 Cemil Meriç Fen Lisesi ( Hafta İçi Her Gün Saat 15:30 - 16:50 )
    9.12.2019 13.12.2019 Cemil Meriç Fen Lisesi ( Hafta İçi Her Gün Saat 15:30 - 16:50 )
    16.12.2019 20.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 6.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 Metin Koloğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 6.12.2019 Cemil Meriç Fen Lisesi ( Hafta İçi Her Gün Saat 15:30 - 16:50 )
    9.12.2019 11.12.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    16.12.2019 18.12.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    13.01.2020 15.01.2020 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    6.01.2020 8.01.2020 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    23.12.2019 25.12.2019 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    30.12.2019 2.01.2020 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Perşembe Günleri Saat:15:20-17:30)
    20.01.2020 22.01.2020 Hıdır Sever Anadolu Lisesi (Pazartesi Günü Saat:15:20-18:10 Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:15:20-17:30)
    13.01.2020 17.01.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Saat:15:20-16:50)
    6.01.2020 10.01.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Saat:15:20-16:50)
    23.12.2019 27.12.2019 Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Saat:15:20-16:50)
    30.12.2019 4.01.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Saat:15:20-16:50)
    23.12.2019 27.12.2019 Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Hafta İçi Saat:15:30-17:00)
    6.01.2020 10.01.2020 Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Hafta İçi Saat:15:30-17:00)
    10.02.2020 14.02.2020 Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Hafta İçi Saat:15:30-17:00)
    3.02.2020 7.02.2020 Necip Güngör Kısaparmak Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Hafta İçi Saat:15:30-17:00)
    11.01.2020 12.01.2020 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ( Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat 08:00 - 11:40 )
    28.12.2019 29.12.2019 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ( Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat 08:00 - 11:40 )
    4.01.2020 5.01.2020 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi ( Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat 08:00 - 11:40 )
    3.02.2020 7.02.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Saat:15:20-16:50)
    3.02.2020 5.02.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.03.2020 18.03.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.02.2020 12.02.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.03.2020 4.03.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    24.02.2020 26.02.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    30.03.2020 1.04.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.02.2020 19.02.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.03.2020 11.03.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.03.2020 25.03.2020 Elazığ Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.03.2020 6.03.2020 Hazar Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Saat 15:30 - 16:50 )
    3.02.2020 7.02.2020 Hazar Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Saat 15:30 - 16:50 )
    17.02.2020 21.02.2020 Hazar Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Saat 15:30 - 16:50 )
    24.02.2020 28.02.2020 Hazar Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Saat 15:30 - 16:50 )
    10.02.2020 14.02.2020 Hazar Anadolu Lisesi ( Hafta İçi Saat 15:30 - 16:50 )
    10.02.2020 14.02.2020 Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi (Hafta İçi Saat:13:00-14:30)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 16.12.2019 18.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:08:40-09:30)
    16.12.2019 18.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:12:50-14:20)
    25.11.2019 27.11.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:20-11:50)
    2.12.2019 4.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:20-11:50)
    2.12.2019 6.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Çarşamba Ve Cuma Günleri Saat:08:40-10:10)
    9.12.2019 11.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:20-11:50)
    26.11.2019 28.11.2019 Aziz Gül Ortaokulu (Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:10:20-11:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:08:40-09:30)
    25.11.2019 27.11.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:12:50-14:20)
    2.12.2019 4.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:12:50-14:20)
    9.12.2019 11.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:12:50-14:20)
    23.12.2019 25.12.2019 Bahçelievler Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:08:40-09:30)
    26.11.2019 28.11.2019 Aziz Gül Ortaokulu (Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günü Saat:14:20-15:00)
    3.12.2019 4.12.2019 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu ( Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 13:30 -15:40 )
    10.12.2019 11.12.2019 Şehit Hasan Halit Küçük Ortaokulu ( Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 13:30 -15:40 )
    2.12.2019 6.12.2019 Balakgazi Ortaokulu ( Pazartesi Salı Ve Cuma Günleri Saat: 15:00 - 16:20 )
    3.12.2019 5.12.2019 Kuyulu Ortaokulu (Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:09:00-10:30)
    17.12.2019 19.12.2019 Şehit Fevzi Gürsu Ortaokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat : 12:20 - 13:50 )
    24.12.2019 26.12.2019 Şehit Fevzi Gürsu Ortaokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat : 12:20 - 13:50 )
    9.12.2019 13.12.2019 Balakgazi Ortaokulu ( Pazartesi Salı Ve Cuma Günleri Saat: 15:00 - 16:20 )
    30.12.2019 2.01.2020 Şehit Fevzi Gürsu Ortaokulu ( Pazartesi Salı Ve Perşembe Günleri Saat : 12:20 - 13:50 )
    9.12.2019 11.12.2019 Aziz Gül Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:10:20-11:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Aziz Gül Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-13:50)
    9.12.2019 11.12.2019 Harput Ekrem Uzel Ortaokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat 15:15 - 16:45 )
    7.01.2020 9.01.2020 Aksaray İmam Hatip Ortaokulu ( Salı Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat: 09:00 - 10:30 )
    13.01.2020 15.01.2020 Aksaray İmam Hatip Ortaokulu ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat: 09:00 - 10:30 )
    16.12.2019 18.12.2019 Avukat İbrahim Gök Ortaokulu (Pazartesi, Salı Ve Çarşamba Günü Saat:15:00-16:30)
    16.12.2019 17.12.2019 Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu (Pazartesi Ve Salı Günü Saat:15:00-17:10)
    11.12.2019 12.12.2019 Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günü Saat:15:00-17:10)
    17.12.2019 19.12.2019 İstiklal Ortaokulu (Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:15:00-16:30)
    24.12.2019 26.12.2019 İstiklal Ortaokulu (Salı, Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:15:00-16:30)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 28.11.2019 29.11.2019 Gazi Anaokulu (Perşembe Ve Cuma Günleri Saat:13:00-15:10)
    26.11.2019 27.11.2019 Gazi Anaokulu (Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:13:00-15:10)
    4.12.2019 5.12.2019 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 09:00 - 11:10 )
    26.12.2019 27.12.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer K
    9.01.2020 10.01.2020 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer K
    9.12.2019 10.12.2019 Salim Hazardağlı İlkokulu (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:13:20-15:40)
    12.12.2019 13.12.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer Kullanılıyor..
    2.01.2020 3.01.2020 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer K
    19.12.2019 20.12.2019 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer Kullanılıyor.
    16.01.2020 17.01.2020 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer K
    23.01.2020 24.01.2020 Özel Medikalpark Elazığ Hastanesi (Perşembe Ve Cuma Günü Saat:15:00-17:10) Not: Velilerine Yönelik Kurs Yer K
    11.12.2019 12.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:09:30-11:40)
    18.12.2019 19.12.2019 Halk Eğitim Merkezi Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası(Öğleden Sonra)
    16.12.2019 17.12.2019 İsmet Paşa İlkokulu (Pazartesi Ve Salı Günleri Saat:12:30-14:50)
    25.12.2019 27.12.2019 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Çarşamba Perşembe Ve Cuma Günleri Saat 14:30 - 16:00 )
    25.12.2019 26.12.2019 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ( Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat 13:00 - 15:10 )
    8.01.2020 9.01.2020 Toki Fırat İlkokulu (Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:13:00-15:20)
    2.01.2020 3.01.2020 Halk Eğitim Merkezi Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası( Perşembe Ve Cuma Günü Saat:13:00-15:10))
    7.01.2020 7.01.2020 Mehmet Zeki İlkokulu (Saat:08:00-12:20)
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Badminton 2.01.2020 21.02.2020 Gençlik Merkezi Hafta İçi Hafta Sonu (15.00-19.00)
    Basketbol 2.01.2020 9.03.2020 Elazığ Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi Hafta İçi Hergün 09.00-12.00
    13.01.2020 18.03.2020 T Tipi Kapalı Ceza Ve İnfaz Kurumu Hafta İçi (12.30-17.00)
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 21.10.2019 30.11.2019 Hicret Mah. Sosyal Tes. Hafta İçi Hafta Sonu 0900-12.00)
    20.01.2020 28.02.2020 Aziz Gül Ortaokulu Haftaiçi Ve Hafta Sonu (Salı,Perş,Cuma 09.00 P.Tesi,)(P.Tesi,Çrşmba 13.30)(C.Tesi,Pazar 10.00)
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 2.12.2019 16.01.2020 Hicret Mahallesi Sosyal Tesisleri( Haftaiçi Ve Hafta Sonu 09.00-13.00)
    Boks Gençler (17-18 Yaş) 6.01.2020 17.03.2020 Kaya Karakaya Spor Lisesi ( Haftaiçi,Haftasonu 17.00-19.10)
    Boks Üst Minikler (13-14 Yaş) 21.10.2019 24.12.2019 Kaya Karakaya Spor Lisesi Hafta İçi Ve C.Tesi (17.00-19.30)
    25.12.2019 26.02.2020 Kaya Karakaya Spor Lisesi ( Haftaiçi,Haftasonu 17.00-19.10)
    Hentbol 21.10.2019 11.01.2020 Hicret Mah. Sosyal Tesisler Hafta İçi (13.00-17.00)
    25.11.2019 19.03.2020 Elazığ Çocuk Evleri Hafta İçi 17.00- 20.00 Ctesi 10.00-14.00
    24.02.2020 15.05.2020 Şht Önder Pınar O.O Ptes-Salı-Perş-(09.00-12.30 100. Yıl Çarş-Cuma Ctesi Pazar (14.50-17.40
    Kick Boks Koyu Kahverengi Kuşak 24.02.2020 21.05.2020 Toki Fırat Ortaokulu Hafta İçi Hafta Sonu (12.00-16.00)
    Masa Tenisi (19 Yaş ve Üzeri Yetişkin Grup) 2.01.2020 21.02.2020 İzzetpaşa Vakfı Kız Yurdu (Haftaiçi 17.00-23.00)
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 2.12.2019 4.01.2020 Harput Kyk ( Haftaiçi P.Tesi,Salı,Çarş,Perş,Cuma 13:00-1640)
    6.01.2020 20.02.2020 Elazığ Harput Kız Öğrenci Yurdu Müdürlüğü ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma Ve Cumartesi Günleri Saat: 13:00-16:40)
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 20.01.2020 9.03.2020 Hicret Mahallesi Sosyal Tesisleri ( Haftaiçi 09.00-11.10
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı 4.02.2020 21.05.2020 T Tipi Ceza Ve İnfaz Kurumu Salı Perş. 13.00-17.00
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 21.12.2019 10.03.2020 Elazığ Anadolu Lisesi ( Salı- 17.30 18.20 Haftasonu 09.30- 11.10)
    21.12.2019 14.03.2020 Elazığ Anadolu Lisesi ( Salı 17.30-18.20 Haftasonu 09.30-10.20-11.10
    19.12.2019 8.03.2020 Doğukent O.O ( Perş 17.30-19.30 - Haftasonu 13.00-17.00)
    21.12.2019 10.03.2020 Elazığ Anadolu Lisesi ( Salı- 17.30- Haftasonu 09.30-10.20-11.10)
    21.12.2019 10.03.2020 Elazığ Anadolu Lisesi (Salı-17.30 18.20 Haftasonu 09.30-11.10
    20.12.2019 8.03.2020 Cemil Meriç Fen Lisesi ( Cuma 17.30- 18.20 Haftasonu 12.00 13.10)
    20.12.2019 8.03.2020 Cemil Meriç Fen Lisesi ( Cuma- 17.30 18.20 Haftasonu 12.00 13.10)
    18.12.2019 11.03.2020 Kaya Karakaya Fen Lisesi (Haftaiçi 17.30-19.10 - Haftasonu 10.00-10.40)
    19.12.2019 8.03.2020 Doğukent O.O Perş-Ctesi-Pazar 17.30-19.30
    19.12.2019 8.03.2020 Doğukent Ortaokulu( Haftaiçi 17.30-18.20 Haftasonu 13.00-13.40-14.30)
    21.12.2019 14.03.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi( Haftaiçi 17.30 18.20 Haftasonu 13.00 14.30)
    16.12.2019 7.03.2020 Elazığ Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe(Haftaiçi 17.30-19.10 Haftasonu 12.00-12.40)
    21.12.2019 14.03.2020 Korgeneral Hulusi Sayın Lisesi Çarş 17.30-18.20 Haftasonu 13.00-15.30)
    21.12.2019 14.03.2020 Elazığ Anadolu Lisesi (Haftaiçi 17.30-18.20- Haftasonu C.Tsi 13.30 14.20 15.10 Pazar 09.30 10.10 11.00)
    18.12.2019 11.03.2020 Kaya Karakaya Fen Lisesi (Haftaiçi 17.30- 18.30-19.10 Haftasonu 10.00-14.00)
    25.12.2019 18.03.2020 Kaya Karakaya Fen Lisesi Çarş 17.30-19.30 Cumai-17.30- 20.30 Pazar 10.00-14.00
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 18.12.2019 23.01.2020 Fethi Sekin Kyk Kız Yurdu Hafta İçi 13.00-17.00 Hafta Sonu 13.00-17.00)
    Voleybol 04.11.2019 09.01.2020 Hazar Baba Bakım Rehabilitasyon Merkezi Fırat- Murat-Harput Çayda Çıra Evleri Hafta İçi (09.014.00)
    7.12.2019 27.06.2020 Çubukbey Anadolu Lisesi Ctesi Pazar (10.00-13.00)
    7.12.2019 27.06.2020 Atatürk And. Lisesi Hafta Sonu Ctesi Pazar (10.00-14.00
    7.12.2019 27.06.2020 Toki Fırat Ortaokulu Ctesi- Pazar (10.00-14.00)
    2.12.2019 26.06.2020 Hicret Mahallesi Sosyal Tesisler Hafta İçi 13.00-15.00)
    9.12.2019 2.03.2020 Fethi Sekin Şehir Hastanesi Hafta İçi 09.00-14.00)
    9.12.2019 13.02.2020 Çocuk Evleri Kordinasyon Merkezi(Haftaiçi 14.00-21.00)
    24.02.2020 30.04.2020 İzzetpaşa Kyk Kız Yurdu Hafta İçi (17.00-22.00)
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Toprak İşleme 9.12.2019 27.12.2019 Uzun Tarla Köyü Hafta İçi ( 08.00-17.00)
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Akrilik İplik Üretimi 16.10.2019 18.03.2020 Aksaray Mah. Şehit Öğrt. Rustem Şen İlkokulu Binası (09:00-13:20)
    16.10.2019 18.03.2020 Çayda Çıra Mah. Memursen 2. Etap Dg3/A Kapıcı Dairesi
    16.10.2019 22.04.2020 Gazi Huzur Evi
    Çorap Örücülüğü 16.10.2019 09.03.2020 Ulukent Mah. Güzel Sok. No:87 (12:40-17:00)
    16.10.2019 01.04.2020 Elazığ Toplum Ruh Sağlığı Merkezi Binası
    16.10.2019 06.03.2020 Sürsürü Mahh. Sema Sok. Uygur Sitesi D Blok Kapıcı Dairesi (08:00-12:20)
    21.10.2019 11.03.2020 Sanayi Mah. Edipler Sok. No:11 (09:00-13:20)
    22.11.2019 13.04.2020 Harput Kız Öğrenci Yurdu (09.00-13.40)
    İplik Fiziksel Testleri 16.10.2019 05.02.2020 Sanayi Mah. Ali Rıza Septioğlu Bulvarı No:80
    2.01.2020 16.04.2020 Abdulpaşa Mah. 288. Sok. Kale Sitesi B Blok Sosyal Tesis (09:00- 13:00)
    3.02.2020 6.05.2020 Fırat Üniversitesi Rektörlük Kampüsü Komisyon Salonu Üstü (13:00-17:20)
    17.02.2020 21.05.2020 Balakgazi Ortaokulu Binası (09.30-13:50)
    Kumaş Fiziksel Testleri 21.10.2019 31.12.2019 İcadiye Mah. Şehitlik Sok No:10 (12:40-17:00)
    Tekstil Apre İşleri 16.10.2019 03.02.2020 Üniversite Mah. Efeoğlu Sok. No:25 Öztürk Aprt. A Blok Kapıcı Dairesi
    21.10.2019 05.02.2020 Çaydaçıra Mah. Adnan Kahveci Bulvarı No:23 (09:00-13:20)
    Tekstil Boya İşleri 16.10.2019 30.12.2019 Çaydaçıra Mah. İzzetpaşa Vakfı Kız Öğrenci Yurdu (17.00-21:20)
    16.10.2019 27.12.2019 Abdullahpaşa Mah. 288. Sok. Kale Sitesi B Blok Sosyal Tesis
    23.10.2019 07.01.2020 Kırklar Mah. Yükselen So. No:29/A (12:40-17:00)
    Tekstil Model Makineci 16.10.2019 09.01.2020 Ulukent Mah. Şehitler Sok. No:16/1
    16.10.2019 09.01.2020 Fırat Ünv. Rektörlük Kampüsü Kondisyon Salonu Üstü (12:40-17:00)
    16.10.2019 13.01.2020 Ulukent Mah. Şehitler Sok . No:16/1
    21.10.2019 14.01.2020 Çaydaçıra Mah. Memursen 1. Etap Anguzubaba Sok. B Blok No:11 (11:00-15:20)
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 26.09.2019 11.10.2019 8. Kolordu Komutanlığı İstihkam Şube Müdürü (Hafta İçi Saat:09:00-11:50)
    04.11.2019 19.11.2019 İl Jandarma Komutanlığı ( Hafta İçi Saat:13:00-15:50)
    2.12.2019 11.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:17:00-21:20)
    16.12.2019 31.12.2019 8. Kolordu Komutanlığı Gn. Salih Omurtak Kışlası (Hafta İçi Saat:09:00-11:50)
    6.01.2020 21.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:17:00-19:50)
    3.02.2020 12.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:17:00-21:20)
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 04.11.2019 20.11.2019 İl Jandarma Komutanlığı ( Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    16.12.2019 2.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:17:00-21:20)
    6.01.2020 22.01.2020 8. Kolordu Komutanlığı Gn. Salih Omurtak Kışlası (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    Sıhhi Tesisat Armatür Montajcısı ve Onarımcısı 2.12.2019 10.03.2020 Adalet Bakanlığı Elazığ Çocuk Eğitimevi Hafta İçi (17.00-19.00)
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 14.10.2019 31.10.2019 Elazığ Halk Eğitimi Merkez Tuncay Küçüközer Ek Binası (Pazartesi- Salı 17:00-20:40)
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 05.10.2019 22.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    8.02.2020 26.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    15.02.2020 3.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü (Cumartesi Ve Pazar Günleri Saat:12:30-16:10)
    Almanca A2 Seviyesi 11.12.2019 12.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:09:00-13:20)
    16.12.2019 17.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası ( Pazartesi Salı Ve Çarşamba Günleri Saat:09:00-13:20)
    Arapça A1 Seviyesi 25.11.2019 25.12.2019 Ebegem (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    26.12.2019 28.01.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Hizmet Ek Binası (Hafta İçi Saat: 09:00 - 13:20)
    29.01.2020 28.02.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Hizmet Ek Binası (Hafta İçi Saat: 09:00 - 13:20)
    17.02.2020 18.03.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Olgunlar Mahallesi Ek Binası (Hafta İçi Saat: 09:00 - 13:20)
    İngilizce A1 Seviyesi 16.09.2019 11.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    30.10.2019 20.12.2019 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Çarşamba Saat: 15:10 - 17:20 Perşembe - Cuma Saat: 13:00 - 17:20)
    04.11.2019 25.12.2019 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Pazartesi - Salı Saat: 13:00 - 17:20 Çarşamba Saat: 13:00 - 15:10)
    18.10.2019 10.01.2020 Elazığ E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Çarşamba Ve Perşembe Günleri Saat:16:00-16:40 Cuma Günü Saat:09:00-15:50))
    22.10.2019 14.01.2020 İlim Yayma Cemiyeti Gençlik Merkezi (Salı Ve Perşembe Günü Saat:18:20-22:00)
    25.11.2019 20.12.2019 Ebegem (Hafta İçi Saat:13:00-17:20)
    12.12.2019 12.03.2020 Özel Kadem Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu (Perşembe Ve Cumartesi Günü Saat:18:00-21:40)
    27.11.2019 25.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    9.12.2019 10.03.2020 Elazığ Kyk Fethi Sekin Kız Öğrenci Yurdu ( Pazartesi Ve Salı Günleri Saat: 15:00 - 18:40 )
    8.02.2020 26.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü(Cumartesi Ve Pazar 08:00-11:40)
    15.02.2020 3.05.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü(Cumartesi Ve Pazar 08:00-11:40)
    İngilizce A2 Seviyesi 2.01.2020 13.03.2020 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Çarşamba Saat: 15:10 - 17:20 Perşembe - Cuma Saat: 13:00 - 17:20)
    26.12.2019 3.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:09:00-13:20)
    6.01.2020 17.03.2020 Elazığ T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü ( Pazartesi - Salı Saat: 13:00 - 17:20 Çarşamba Saat: 13:00 - 15:10)
    2.01.2020 7.02.2020 Ebegem (Hafta İçi Saat:12:30-16:50)
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 15.10.2019 18.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:16:00-20:20)
    15.10.2019 18.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:12:00-16:20)
    26.12.2019 31.03.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 12:00 - 12:40 )
    26.12.2019 31.03.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 15:00 - 16:20 )
    26.12.2019 31.03.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 13:30 - 14:50 )
    26.12.2019 2.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 12:00 - 13:20 )
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 19.11.2019 25.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçüközer Ek Binası (Hafta İçi Saat:12:00-16:20)
    26.12.2019 16.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 15:00 - 16:20 )
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 2.12.2019 9.01.2020 Elazığ Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 3.12.2019 10.01.2020 Elazığ Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü (Hafta İçi Saat:08:00-12:20)
    26.12.2019 22.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 18:00 - 19:20 )
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 26.12.2019 16.04.2020 Elazığ Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tuncay Küçük Özer Ek Hizmet Binası ( Hafta İçi Her Gün Saat 16:30 - 17:50 )
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı 07.10.2019 10.06.2020 Elazığ El Sanatları Eğitim Merkezi Binası
    İçecek Servisi 2.03.2020 13.05.2020 Çayda Çıra Mah. Memursen 2. Etap Dg-3a Kapıcı Dairesi (09:00-13:20)
    Pasta Yapımı ve Sunumu 16.10.2019 28.02.2020 Çayda Çıra Mah. Memursen 2. Etap Dg3/A Kapıcı Dairesi