Erzin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 03266812026 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Mahallesi Hanifi Soylu Bulv. No135 Erzin/Hatay adresinde bulunan Erzin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 101 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Erzin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

HATAY ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için HATAY HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Erzin Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

03266812026
03266818519
Hürriyet Mahallesi Hanifi Soylu Bulv. No135 Erzin/Hatay

Erzin Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Erzin Halk Eğitim Merkezi Başarıları: DEĞERLERİMİZ Amacımız, gücünü Atatürk ilke ve inkılaplarından alan, kendine güvenen, farklı görüşlere saygılı,farklı mesleki ve sosyal yönden iyi yetişmiş insanlar yetiştirmek.İnsanı temel değer olarak ele alarak bütün çalışmalarda sağlıklı,mutlu ve başarılı insan yetiştirmek,ekip çalışmasına ve takım çalışmasına önem veren yönetim anlayışı benimsemek.Bilimsellik ve gerçekçilik kurumumuzun ana değerlerinden biridir.Yaratıcılık ve yenilik,kurumumuzda yürütülen projelerde plan ve programlamalarda başvurulan araçlardandır. Kursiyerler bütün çalışmalarımızın odak noktasıdır ve amaçlarımıza temel oluşturur. İnanıyoruz ki… Biz birbirimizi, kursiyerleri, çağın ve toplumun çağın ve toplumun sürekli gelişen beklentilerine ayak uyduracak şekilde geliştirmek için yüreklendiririz. İnanıyoruz ki… Biz hepimiz kursiyerlerimizin başarısını arttırmak için karşılıklı olarak sorumluluk alır ve verimli bir şekilde çalışırız. İnanıyoruz ki… Biz birbirimize ve kendimize güveniriz. Kursiyerlerimize bir birey olarak saygı duyar, onları geliştirip meslek sahibi yaparız. İnanıyoruz ki… İyi bir eğitim kursiyerler arasındaki bütünleşme kadar çeşitliliği de gerektirir. İnanıyoruz ki… Farklılıklarımızın bilincindeyiz ve bunların birer zenginlik kaynağı olduğuna inanıyoruz. Birbirimizi anlıyor, farklılıkları ve görüş ayrılıklarını bir zenginlik olarak kabul ediyoruz. İnanıyoruz ki… Biz sürekli olarak yeni öğrenme biçimlerine kendimizi adapte ederek beceriler geliştiririz. Aynı zamanda değişim ihtiyacıyla gelişmiş değerler arasındaki dengeyi de koruruz. Değişim mükemmeliyete ulaşmada bize cesaret kazandırır. Geçmiş deneyimlerimiz ise değişimi göze almamıza yardım eder. Farkındayız ki… Biz farklıyız. Yetenekli, enerjik, coşkulu ve üretkeniz. İstiyoruz ki… Kurumumuzda öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin. İstiyoruz ki… Kurumumuzda her kursiyer öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin. İstiyoruz ki… Kurumumuzda çalışanlar gerekenleri yaparken kendilerinden emin olsun. Doğruları yaptıklarından alacakları cevaptan korkmasın ve gerekenleri yerine getirmede endişeleri olmasın. İstiyoruz ki… Kurumumuzda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın.

Erzin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.