İlkadım Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 (362) 236 23 88 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

İlyasköy Mah. Aziziye Cad. No 187, İlkadım / SAMSUN adresinde bulunan İlkadım Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 434 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

İlkadım Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

SAMSUN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için SAMSUN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


İlkadım Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 (362) 236 23 88
0 362 236 24 20
İlyasköy Mah. Aziziye Cad. No 187, İlkadım / SAMSUN

İlkadım Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

İlkadım Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı
    Ahşap Şekillendirmeci 21.10.2019 26.02.2020 İlkadım Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi ( Emekli)
    Model Gemi Yapımı
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Örtü Altı Sebze Yetiştiriciliği
    Subtropik Fidan Yetiştiriciliği 25.11.2019 12.06.2020 Kadıköy Paşa Konağı
    26.11.2019 3.12.2020 Kadıköy Paşa Konağı
    Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 24.10.2019 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
    21.10.2019 17.12.2019 Denetimli Serbestlik
    21.10.2019 18.12.2019 Denetimli Serbestlik
    21.10.2019 18.12.2019 Yıldıray Çınar K.M
    21.10.2019 17.12.2019 Yıldıray Çınar K.M
    23.10.2019 10.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-İlyasköy
    11.11.2019 25.12.2019 Merkez Ve Merkeze Ait Bina Kadrolu
    18.12.2019 13.02.2020 Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğ
    19.12.2019 14.02.2020 Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü (U.Öğretici)
    18.12.2019 13.02.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    12.12.2019 28.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina_Kadrolu Öğretmen
    Bilgisayar Programlama Teknikleri 02.11.2019 01.03.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    12.12.2019 13.02.2020 Engelsiz Yaşam Merkezi
    Bilgisayarda Doküman Hazırlama
    Görme Engelliler İçin Bilgisayar Kullanımı
    Grafik ve Animasyon
    Ofis Programları Kullanımı
    Üç Boyutlu Grafik Animasyon (3DS MAX)
    Web Tasarımı 12.12.2019 22.05.2020 İlkadım Engelsiz Yaşam Merkezi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 28.01.2020 20.02.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Standart Türk Klâvyesi
    Yönetici Asistanı
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi
    0-72 Ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 03.01.2020 Anadolu Mah.146 .Sok Sbb Bilgi Ve Kültür Evi (Hiç Biryerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    21.10.2019 06.01.2020 Anadolu Mah. 146. Sok.Sbb Bilgi Ve Kültür Evi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Sbb Bilgi Kültür Evi Anadolu Mah. 2. Ev( Hiçbiryerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Sbb Bilgi Ve Kültür Evi Zeytinlik Mah.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Sbb Bilgi Ve Kültür Evi Kadıköy ( Hiçbiryerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 08.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Sbb Bilgi Ve Kültür Evi Kadıköy ( Hiç Biryerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Sbb Bilgi Kültür Evi Zeytinlik ( Hiçbiryerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 07.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( Hiçbiryerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Bilinçli Hamilelik ve Bebek Bakımı 23.10.2019 12.12.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    01.11.2019 06.12.2019 Gazi Kültür Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    28.11.2019 3.01.2020 İladım Çödem (Hemde Devam Eden Kursları Var.)
    9.12.2019 19.02.2020 Gazi Kültür Merkezi (Hemde Devam Eden Kursları Var )
    13.12.2019 31.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Hemde Devam Eden Kursları Var )
    Eğitimde Oyun Etkinlikleri 23.10.2019 02.12.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    13.12.2019 21.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Hemde Devam Eden Kursları Var )
    13.12.2019 16.03.2020 Gazi Kültür Merkezi(Hem De Devam Eden Kursları Var)
    Ergenlik Döneminde Beslenme 18.11.2019 25.11.2019 Asam Çiftlik Mah.( Tekkeköy Halk Eğitimde Kursları Var.)
    25.11.2019 29.11.2019 Asam Çiftlik Mah.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Okul Çağı Çocuğunda Beslenme 2.12.2019 6.12.2019 Asam Çiftlik Mah.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 18.11.2019 3.02.2020 Ulugazi Kuran Kursu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.11.2019 7.02.2020 Fazılkadı Gençlik Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Okul Öncesi Dönemde Beslenme 9.12.2019 13.12.2019 Asam Çiftlik Mah.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Süt Çocukluğu Döneminde Beslenme 16.12.2019 20.12.2019 Asam Çiftlik Mah.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kitabımı Öğreniyorum 3.12.2019 10.03.2020 İlyasköy Türk-İş İlkokulu
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 22.10.2019 24.12.2019 Çatalarmut Toraman Tepe Camii
    21.10.2019 23.12.2019 Çatalarmut Mahallesi Gümüş Kent Sitesi
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım
    Elektrik Tesisatçısı
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü 14.09.2019 28.09.2019 İlkadım Mesleki Eğitim Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alüminyum Kabartma Yapımı 20.11.2019 28.02.2020 Hançerli Mahallesi Mektep Sokak Sözen Apartman No18
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı
    Basit Nakış İğne Teknikleri 25.09.2019 12.02.2020 Sema-Cengiz Büberci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    06.11.2019 22.01.2020 Çatalarmut Mahallesi Merkez Camii Altı
    3.12.2019 22.01.2020 Heştane Mahallesi Şirinler Sokak No13
    Bebek Odası Hazırlama 21.10.2019 23.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkzi ( Usta Ögretici)
    Bindallı (Üç Etek)
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 01.11.2019 14.02.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    01.11.2019 19.02.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    01.11.2019 19.02.2020 İlyasköy Mahallesi İçel Sokak No: 4 Kat: 1
    01.11.2019 30.03.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    01.11.2019 19.02.2020 İlyasköy Mahallesi İçel Sokak No:4 Kat:1
    04.11.2019 27.03.2020 İlyasköy Mah Azziye Cad No205
    6.12.2019 18.02.2020 Kazımkarabekir Mah Piyade Sok No 11
    Çorap Çiçek
    Davul Derisi Nazarlık Yapma
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.09.2019 25.11.2019 İlkadım Hem
    25.09.2019 13.11.2019 İlkadım Hem
    24.10.2019 20.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    23.10.2019 02.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    24.10.2019 06.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    23.10.2019 03.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    24.10.2019 03.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    04.11.2019 31.12.2019 Kılıçdede Mahalllesi Saadet Caddesi Ergül No:116/1
    21.11.2019 16.01.2020 Ruh Sağlığı Hastanesi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 21.10.2019 03.03.2020 Kale Mah. Bağdat Cad. Eğribel İşhanı No:3 (Emekli)
    2.12.2019 19.02.2020 Fatih Sultan Mehmet Cad. Anadolu Gençlik Derneği
    10.12.2019 18.03.2020 Kadem Derneği Kadıköy Mahallesi Cemal Safi Sokak No 16
    Dekoratif Minder Dikimi
    Dekoratif Örtü Dikimi
    Dekoratif Tablo Yapımı
    Deri Çiçek Yapımı
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı
    Ebru 21.10.2019 25.12.2019 Denetimli Serbestlik
    21.10.2019 12.12.2019 Denetimli Serbestlik
    13.12.2019 5.02.2020 Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü (U.Öğretici)
    El ve Makine Nakışçısı 23.12.2019 28.04.2021 Kazımkarabekir Mah Kaynarca Sok No 2 İlkadım Samsun
    El Yapımı Sabun Üretimi
    Elde Antep İşi
    Elde Aplike Yapımı
    Elde Beyaz İş 10.12.2019 17.03.2020 Kadem Derneği Kadıköy Mahallesi Cemal Safi Sokak No16
    Elde Çin İğnesi 2.12.2019 13.01.2020 Kazımkarabekir Mahallesi Belde Sokak No17
    Elde Hesap İşi
    Elde Kordon İşi Yapımı
    Elde Kurdele İşi 23.10.2019 03.12.2019 Derebahçe Kültür Merkezi (Emekli)
    23.10.2019 06.01.2020 Şehit Mete Yahşi Mehmetçik Ortaokulu
    23.10.2019 03.01.2020 Şehit Mete Yahşi Mehmetçik Ortaokulu
    Elde Maraş İşi
    Elde Suzeni 24.09.2019 25.02.2020 Sema-Cengiz Büberci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    25.09.2019 26.02.2020 Sema-Cengiz Büberci Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.10.2019 15.04.2020 Liman Mah Gezi Cad Yuvamız Apt (Emekli )
    23.10.2019 15.04.2020 Liman Mah. Gazi Cadesi( Emekli)
    3.12.2019 5.03.2020 Hastane Mahallesi Şirinler Sokak No13
    Elde Tül İşi Yapımı 22.10.2019 21.01.2020 Kadıköy Kültürve Yaşam Evi
    Elde Türk İşi Yapımı
    Elde Türk İşlemeleri 22.10.2019 21.04.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    21.10.2019 30.03.2020 İlkadım Kültür Merkezi ( Usta Öğretici)
    25.11.2019 2.03.2020 Ahmet Sarı Ortaokulu
    2.12.2019 6.04.2020 Derebahçe Mah. Mustafa Zıvalı Bulşvarı No: 242
    3.12.2019 7.04.2020 Liman Mahallesi Ebusuud Caddesi No 58 Barış Apartmanı
    9.12.2019 11.05.2020 Karasamsun Mah. 342. Sk. No: 2 Blok Kat:1
    Erzincan Çelik Kalem Bakır İşlemeciliği 21.10.2019 23.12.2019 Samsun Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    Eşme Kilimi Dokuma
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 30.09.2019 16.04.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    21.10.2019 16.06.2020 İlkadım Kültür Merkezi (Usta Öğretici)
    21.10.2019 15.06.2020 İlkadım Kültür Merkezi (Usta Öğretici)
    21.10.2019 24.03.2020 Kadifekale Mahalesi Çimenli Cad. No.16/2 (Emekli)
    24.10.2019 14.08.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No:62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği Usta Öğretici
    25.10.2019 19.06.2020 Seitbey Mah Bağdat Cad Bağdat İshanı No 34/25
    24.10.2019 04.03.2020 Liman Mah. Öğretmenler Caddesi Oba Apt. B Kapısı 20
    25.10.2019 22.06.2020 Sait Bey Mah Bagdat Cad. Bagdat İshanı
    24.10.2019 30.03.2020 Liman Mah. Öğretmenler Caddesi Oba Apt. B Kapısı 20
    04.11.2019 07.05.2020 İlyasköy Mah Azziye Cad No 205
    01.11.2019 25.06.2020 Şehit Uzman Çavuş Gökhan Bayram Sok No 53 Selahiye
    25.11.2019 27.04.2020 Kale Mah Mısrlıoğlu İşanı
    File İşi Yapımı
    Filografi Tekniği 21.10.2019 12.12.2019 Gazi Kültür Merkezi ( Emekli )
    Firkete Oyası
    Geleneksel El Nakışları 30.09.2019 19.02.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    22.10.2019 06.02.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi (Usta Ögretici)
    21.10.2019 21.04.2020 Liman Mah Gezi Cad Yuvamız Ap . No 50/E
    21.10.2019 27.05.2020 Kadıköy Kültür Ve Yaşam Evi ( Usta Öğretici)
    21.10.2019 22.05.2020 Kadıköy Külyür Ve Yaşam Evi
    22.10.2019 11.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi (Usta Ögretici)
    23.10.2019 11.02.2020 Cedit Mahallesi Çimenli Caddesi Kocatepe
    25.10.2019 19.06.2020 Rasathane Mah Çaldıran Sok . No 17
    25.10.2019 15.05.2020 Raathane Mah . Çaldıran Sok. No 17
    01.11.2019 17.07.2020 Tepecik Mahallesi
    2.12.2019 7.04.2020 Derebahçe Mah. Mustafa Zıvalı Bulşvarı No: 242
    2.01.2020 26.03.2020 Reşadiye Mah Özgür Sok No 2/1
    Geleneksel Türk İslam Sanatlarında Ebru
    Geleneksel Türk İslam Sanatlarında Hüsn-i Hat
    Görme Engelliler İçin Şiş Örücülüğü
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 24.10.2019 09.01.2020 Kadıköy Paşa Konakları Kültür Ve Yaşam Evi (Usta Öğretici)
    Hafif Düzeyde Otizmi Olan Engelliler İçin Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
    Hafif Düzeyde Otizmi Olan Engelliler İçin Keçe Aksesuarları Yapımı
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler için Çarpana Dokuma
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dekoratif Ahşap Süsleme
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 01.11.2019 21.02.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No:62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği Usta Öğretici
    24.10.2019 14.02.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No:62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği Usta Öğretici
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Misinalı Takı Yapma
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Özel Gün Ve Nikâh Şekeri Hazırlama
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler için Panama Dokuma
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Pul Boncuk Dikişleri
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler için Yöresel Kilim Dokuma 24.10.2019 12.08.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No:62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği Usta Öğretici
    01.11.2019 17.08.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No:62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği Usta Öğretici
    Halı Dokuma
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
    Hesap İşi 21.10.2019 22.01.2020 Fatih Mahallesi,Göktürk Sokak,No-62(Emekli)
    21.10.2019 13.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    İğne Oyası
    İşitme Engelliler İçin Erzincan Çelik Kalem Bakır İşlemeciliği
    İşitme Engelliler İçin Geleneksel El Nakışları
    Kâğıt Çiçek Yapımı 3.12.2019 7.01.2020 İlkadım Hem (Kurumun Kadrolu Öğretmeni)
    Kâğıt Heykel Sanatı 2.12.2019 24.03.2020 Samsun T Tipi Açık Cezaevi
    Kağıt Rölyef Yapımı 21.10.2019 06.02.2020 Gazi Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlğı (Emekli)
    Kanaviçe Yapımı 25.11.2019 16.03.2020 İlkadım Hem
    22.11.2019 12.02.2020 Duruşehir Gazi Sitesi
    Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları
    Keçe Aksesuarları Yapımı
    Keçe Yapımı
    Kırkyama
    Kumaş Abajur Yapma 20.11.2019 17.01.2020 Çiflik Mah Lise Cad No36
    7.12.2019 1.03.2020 Bahçelievler Mah. Şehit Mehmet Sandıkçı Sk. No: 7 İlkadım
    Kumaş Boyama 01.11.2019 16.01.2020 Kılıçdede Mhallesi Saadet Caddesi Ergül Apartman No:106/1
    Kumaş Çanta Dikimi 23.10.2019 19.12.2019 Gazi Kültür Merkezi(Emekli)
    21.10.2019 30.12.2019 Gazi Kültür Merkezi (Emekli)
    Makine Nakışları 20.11.2019 11.05.2020 Karasamsun İpek Yolu Cad Muhtarlık Binası
    20.11.2019 11.05.2020 Karasamsun İpek Yolu Cad Muhtarlık Binası
    Makinede Antep İşi
    Makinede Beyaz İş 18.11.2019 12.02.2020 Çatalarmut Mahallesi Fatin Rüştü Zorlu Caddesi No98
    Makinede Çin İğnesi 3.12.2019 27.02.2020 Liman Mahallesi Ebusuud Caddesş No58 Barış Apartman
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma
    Makinede Suzeni İşi
    Makrame Abajur Yapma
    Makrame Çanta Yapma 06.11.2019 19.02.2020 Kale Mah . Bağdat Cad Eğribel Başanı Kat 3
    Makrame Örgü Yapma
    Makrome Örgü Yapımı 2.12.2019 6.02.2020 Fatih Sultan Mehmet Cad. Anadolu Gençlik Derneği
    Mis Sabun Üretimi 21.11.2019 18.02.2020 İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali
    Misinalı Takı Yapımı
    Mutfak Takımları Hazırlama 21.10.2019 31.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( Usta Ögretici)
    21.10.2019 30.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    23.10.2019 26.02.2020 İlyasköy Mah Azize Cad No 187 İlkadım
    Nevresim Takımları Dikimi
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Keçeden Ürün Yapma 22.10.2019 10.04.2020 Soder(Usta Öğretici)
    Orta/Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 01.11.2019 21.01.2020 Samsun Otizmli Çocuklar Derneği (Kale Mah. 144. Sok. Yusuf Kefeli İşhanı Kat 4) Usta Öağretici
    Ortopedik Engelliler İçin Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure)
    Ortopedik Engelliler İçin Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 24.10.2019 13.08.2020 Hürriyet Mah. Talimhane Sok. No: 62/3 Samsun Engelli Kadınlar Derneği (Emekli)
    Ortopedik Engelliler İçin Ebru
    Ortopedik Engelliler İçin Şiş Örücülüğü
    Ortopedik Engelliler için Yöresel Kilim Dokuma
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 21.10.2019 25.03.2020 19 Mayıs Kadın Konukevi (Usta Öğretici)
    21.10.2019 26.03.2020 19 Mayıs Kadın Konukevi
    24.10.2019 03.02.2020 Duruşehir Çodem
    24.10.2019 30.01.2020 Duruşehir Çodem
    01.11.2019 24.03.2020 Şehit Uzman Çavuş Gökhan Bayram Sok No53
    11.12.2019 7.02.2020 Derebahçe Mah. 917. Sk. No:4 Osman Azel Apt.
    Oyalar 21.10.2019 07.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    24.10.2019 12.03.2020 Kadifekale Mahallesi Kızlakdibi Cami
    24.10.2019 12.03.2020 Gazi Kültür Merkezi
    04.11.2019 28.01.2020 (751715) Şehit Ahmet Altunoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi
    01.11.2019 09.05.2020 19 Mayıs Kadın Konuk Evi
    4.12.2019 19.02.2020 Derebahçe Kültür Merkezi
    10.12.2019 25.02.2020 Adalet Mah. Asım Özkan Sok. No: 28/1 İlkadım
    Pike Dikimi
    Pul ve Boncuk Dikişleri
    Salon Takımları Dikimi 23.10.2019 06.02.2020 İlyaskoy Mah Azize Cad No 187 ( İlkadım )
    Şiş Örgü Çanta 24.10.2019 31.12.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    24.10.2019 23.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    24.10.2019 07.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Şiş Örücülüğü 04.10.2019 02.05.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    08.10.2019 15.05.2020 Ruh Hastaları Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    27.09.2019 15.05.2020 Ruh Hastaları Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    04.10.2019 12.05.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    27.09.2019 24.01.2020 Eğitim Araştırma Hast.
    21.10.2019 06.10.2020 Ruh Hastalıkları Hastanesi
    21.10.2019 19.11.2020 Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi(Emekli)
    04.11.2019 03.02.2021 Kadıköy Kültür Merkezi
    04.11.2019 22.06.2020 Kadıköy Kültür Merkezi
    01.11.2019 07.08.2020 Samsun Büyükşehir Belediyesi Kadıköy Kül. Ve Bilgi Evi Saka Sk. No:17 (Usta Öğretici)
    01.11.2019 10.08.2020 Samsun Büyükşehir Belediyesi Kadıköy Kül. Ve Bilgi Evi Saka Sk. No:17 (Usta Öğretici)
    2.12.2019 2.03.2020 Kadifekale Mah. Bilev Sk. No: 16/2 İlkadım
    Şiş Örücülüğünde Bebek Hırkası Örme 01.11.2019 02.07.2020 Gazi Kültür Merkezi
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme
    Şiş Örücülüğünde Şal Örme
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 21.10.2019 11.02.2020 Bahçelievler Mah Şehit Mehmet Sokak( Usta Ögretici)
    21.10.2019 11.03.2020 Bahçelievler Mah Şehit Mehmet Sandıkcı Sokak No .7 (Usta Öğretici)
    21.10.2019 12.02.2020 Bahçelievler Mah Şehit Mehmet Sandıkcı Sokak Gazi Kültür Merk. (Usta Öğretici)
    Su Kabağı İşlemeciliği 01.11.2019 14.08.2020 Kalç Mah Bağdat Cad Eğibel İşhan Kat 3 No37
    Takı Yapım Teknikleri
    Tel Kırma Yapımı 25.10.2019 31.01.2020 İlkadım Halk Eğitim Merkezi
    22.11.2019 12.02.2020 Duruşehir Gazi Sitesi
    25.11.2019 16.03.2020 İlkadım Hem
    Tığ Örgü Çanta Yapımı
    Tığ Örgü Para Kesesi 26.11.2019 7.05.2020 İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali
    Tığ Örgü Şapka
    Tığ Örücülüğü 2.12.2019 29.04.2020 Kadifekale Mah. Bilev Sk. No: 16/2 İlkadım
    3.12.2019 14.05.2020 Anadolu Mah Pilvne Sok No:10
    Tığ Oyası
    Tülü Dokuma 21.11.2019 13.02.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 21.10.2019 10.02.2020 Gazi Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı (Emekli)
    19.11.2019 3.02.2020 İlyasköy Mahallesi Aziziye Caddesi No187
    20.11.2019 28.02.2020 Çiflik Mah Lise Cad No:36 Şenğün Pasajı
    2.12.2019 31.01.2020 Derebahçe Mah. Çamburnu Sk. No: 5 Usta Öğretici
    4.12.2019 5.03.2020 Çiftlik Mah. Lise Cad. Şengün Pasajı No: 36
    Yapma Çiçek Yapımı 2.12.2019 6.02.2020 Kale Mah. Sanat Sk. No: 8 Çarşambalılar Derneği İlkadım
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 3.12.2019 21.04.2020 Kale Mahallesi Bağdat Caddesi Eğribel İşhanı Kat3
    3.12.2019 21.04.2020 Kale Mahallesi Bağdat Caddesi Eğribel İş Hanı Kat3
    Yöresel Kilim Dokuma
    Zikzak Makine Nakışları 21.10.2019 26.02.2020 Cedit Mahallesi Çimenli Cadde Ceylan Pınar Sokak No-9 (Emekli)
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu
    Zekâ Oyunları
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Paketlemeci
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Manto Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi)
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto)
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 24.10.2019 04.03.2020 Yaşardoğu Mah Bereket Sok No 6 Kat 1 İlkadım Samsun
    24.10.2019 03.03.2020 Yaşardoğu Mah. Berket Sok No 6 Kat 1
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon)
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Bluz-Elbise)
    Deri Ayakçı
    Deri Düz Dikiş Makineci 21.10.2019 19.12.2019 Kazım Karabekir Mh Şehit İsa Biçer Sokak ( Usta Öğretici)
    Deri Konfeksiyon Makineci 21.10.2019 25.02.2020 Kazım Karabekir Mah Şehit İsa Biçer Sok (Emekli)
    Dokuma Konfeksiyon Makineci
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Bluz Dikimi
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Pantolon- Yelek- Ceket- Frak)
    Galoş ve Bone Dikimi
    Giysi Tadilatçısı 23.10.2019 08.05.2020 Kadıköy Mahallesi Arasa Sokak No 10/4
    23.10.2019 07.05.2020 Kadıköy Mahallesi Aras Sokak .No 10/4 ( Usta Öğretici)
    01.11.2019 15.05.2020 Samsun Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü
    04.11.2019 13.04.2020 İlyas Kılıç Sokak Ataköy Mah Şehitler Cami
    25.11.2019 11.06.2020 Derebahçe Mah 1406 Sok No 2c Blok
    25.11.2019 11.06.2020 Derebahçe Mah 1406sok No2c Blok
    27.11.2019 8.05.2020 Kalkancı Mah Ihlamur
    3.12.2019 12.05.2020 Kale Mahallesi Gaziler Meydan No24 Subaşı
    4.12.2019 10.04.2020 Kalenan Gazi Caddesi 64/2
    10.12.2019 20.05.2020 Kadifekale Mah
    9.12.2019 25.06.2020 Selahiye Mah. Hanım Sok. No:26 Yokuş Apt.
    10.12.2019 18.08.2020 Derebahçe Sosyal Tesisleri
    20.12.2019 26.03.2020 Kazım Karbekir Mahallesi Odun Pazarı Şehitse Biçer Sokak 23/A
    11.12.2019 27.05.2020 Çiftlik Mah Lise Cad Şengül Pasajı No 36
    İç Giyim Konfeksiyon Makineci
    Kadın Bluz Dikimi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 31.10.2019 20.02.2020 Merkeze Ait Bina İlyasköy Mah.(Kadrolu Öğretmen)
    31.10.2019 09.04.2020 Merkeze Ait Bina İlyasköy Mah.(Kadrolu Öğretmen)
    4.12.2019 7.04.2020 Kale Mah Gazi Cad. Mevdiye Hanı
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 14.10.2019 26.11.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Kurumun Kadrolu Öğretmeni)
    Kadın Elbise Dikimi 24.10.2019 24.01.2020 Gazi Kültür Merkezi( Emekli)
    21.10.2019 09.12.2019 Kadife Kale Mahallesi
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 21.10.2019 27.04.2020 Pazar Mah. Hastane Sokak No 25 Samsun ( Usta Ögretici)
    24.10.2019 24.07.2020 Gençilk Cad. Liman Mah. Lider Apt Toplantı Salonu A Blok
    23.10.2019 20.05.2020 Fvzi Çakmak Mah. Boğazkale Sk No 3 İlkadım
    24.10.2019 22.05.2020 Kazımkarabekir Mah Belde Sok Birlik Site D Blok
    23.10.2019 21.05.2020 Fevzi Çakmak Mah Boğazkale Sk. No 3 İlkadım
    24.10.2019 21.05.2020 Kazım Karabekir Mah Belde Sok.Birlik Site D Blok
    18.11.2019 7.04.2020 19 Mayıs Mah Mevlevi Hane Sok Bahar Apt No14
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 25.10.2019 10.03.2020 İlkadım Belediyesi Derebahçe Kül. Merkezi Usta Öğretici
    01.11.2019 16.03.2020 Samsun Çocuk Destek Merkezi Müdütlüğü
    20.11.2019 2.04.2020 Zafer Mahallesi Bahriye Caddesi No446
    25.11.2019 7.04.2020 Kale Mah Anakent İş Merkezi
    25.11.2019 7.04.2020 Kale Mah Anakent İş Merkezi Kat-1
    25.11.2019 7.04.2020 Merkez Bina İlyasköy
    2.12.2019 14.04.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    4.12.2019 3.03.2020 Adalet Mah Aslan Türk Sok No 30
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 11.11.2019 11.02.2020 Kazım Karabekir Mah Kaynarc Sk No 19
    9.12.2019 28.12.2019 Rasthane Mahallesi Doktor Kamil Cad No 100 İlkadım- Samsun
    9.12.2019 24.04.2020 Rasthane Mahallesi Doktor Kamil Cad No 100 İlkadım- Samsun
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 25.10.2019 03.03.2020 İlkadım Belediyesi Derebahçe Kül. Merkezi Usta Öğretici
    25.10.2019 21.02.2020 Kışla Mah. Günışığı Sk No10
    04.11.2019 17.02.2020 İlyasköy Mah Azziye Cade 23 Nisan Sok No 187
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Sütyen-Korse-Külot/Jartiyer) 04.11.2019 05.05.2020 Kışla Mah Gün Işığı Sokak No 10
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 12.12.2019 17.12.2020 Çiftlik Mah Lise Cad Şengül Pasajı No 36
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 5.12.2019 5.06.2020 Kale Mahallesi Gaziler Meydan No24 Subaşı
    Kadın Pantolon Dikimi 14.10.2019 16.12.2019 Yıldırasy Çınar Kül. Merk. ( Kurumun Kadrolu Öğretmeni)
    Kadın Pijama Dikimi 2.12.2019 17.01.2020 19 Mayıs Mahallesi Süleymaniye Caddesi No16
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi
    Kadın Plaj Giysileri Dikimi (Plaj Elbisesi/Pareo-Şort-Mayo-Bikini) 04.11.2019 12.03.2020 Reşadiye Mah Katip Çelebi Sok No 38
    2.12.2019 12.06.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Kadın Sabahlık Dikimi 04.11.2019 13.02.2020 İlyasköy Mah Azziye Cad 23 Nisan Sok No 187
    Kadın Tayt/Badi Dikimi
    Kadın Temel Etek Dikimi 21.10.2019 27.01.2020 Gazi Kültür Merkezi(Emekli)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body)
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 16.11.2019 16.11.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fön Çekimi
    Kalıcı Makyaj 24.10.2019 25.02.2020 Çödem (Çocuk Destek Merkezi) Araştırma Has. Yanı (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak)
    Saç Bakımı Ve Yapımı 21.10.2019 07.04.2020 Kılıç. Dede Kültür Merkezi Zemin Kat ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Saç Renklendirme 02.11.2019 09.05.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Fevzi Çakmak M.( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    Saç Sakal Kesimi 21.10.2019 02.03.2020 Samsun Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Usta Öğretici)
    21.10.2019 2.03.2020 Samsun Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü (Usta Öğretici)
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 24.10.2019 02.03.2020 Çödem (Çocuk Destek Merkezi) Araştırma Has. Yanı (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak)
    3.12.2019 7.04.2020 Kadıköy Mahallesi Kültür Ve Yaşam Evi ( Hemde Devam Eden Kursları Var.)
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çağrı Merkezi Elemanı 16.10.2019 22.01.2020 Liman Mah. Atatürk Bulvarı No: 129 İlkadım (Eğitmene Kurumumuz Tarafından Ücret Ödenmeyecek)
    18.11.2019 21.02.2020 Liman Mah. Atatürk Bul. No: 129 İlkadım (Eğitmene Kurumumuz Tarafından Ücret Ödenmeyecek)
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon
    Müşteri Asistanı 23.10.2019 15.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    12.12.2019 3.03.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi(Hemde Devam Eden Kursları Var)
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 25.11.2019 24.03.2020 Merkez Bina (Kadrolu Öğretmen )
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 19.11.2019 7.01.2020 Samsun Arıcılar Birliği
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı
    Cenaze Hizmetleri 2.12.2019 23.12.2019 İlkadım Müftülüğü
    9.12.2019 30.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 01.11.2019 03.01.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    01.11.2019 09.01.2020 İlim Yayma Ve Eğitim Vakfı Usta Öğretici
    04.11.2019 06.01.2020 Arıburnu İlkokul
    25.11.2019 10.02.2020 Kışla Yaşardoğu İlkokulu
    25.11.2019 16.01.2020 Anadolu Gençlik Derneği Anadolu Mah.
    20.11.2019 22.01.2020 Anadolu Mahallesi İsmet Adlı Sokak No9
    15.11.2019 17.01.2020 100.Yıl Bulvarı Adalet Mahallesi No248
    25.11.2019 27.01.2020 Kışla-Yaşardoğu İlkokulu
    3.12.2019 4.02.2020 Pazar Mahallesi Meserred Sokak No16/2 Agd Şube Binası
    2.12.2019 13.04.2020 Kubilay İlkokulu
    4.12.2019 5.02.2020 (724505) Kışla-Yaşardoğu İlkokulu
    4.12.2019 9.03.2020 (730452) İlyasköy Türk-İş İlkokulu
    4.12.2019 19.02.2020 (724505) Kışla-Yaşardoğu İlkokulu
    6.12.2019 18.04.2020 Anadolu Mah İsmet Atlı Sok No : 9
    6.12.2019 24.04.2020 Anadolu Mah İsmet Atlı Sok No : 98 (Anadolu Gençlik Derneği)
    12.12.2019 4.06.2020 (724505) Kışla-Yaşardoğu İlkokulu
    12.12.2019 21.05.2020 Anadolu Mah İsmet Atlı Sok No9 İlkadım Samsun
    20.12.2019 6.03.2020 İlyasköy Mah Menemen Sok No 15/1 İlkadım Samsun
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2
    Dama
    Diksiyon 04.11.2019 17.12.2019 Gazi Kültür Merkezi
    23.11.2019 15.12.2019 Fazıl Kadı Gençlik Merkezi- U.Öğretici
    1.12.2019 2.02.2020 İlkadım Belediyesi Gazi Kültür Merkezi - U.Öğretici
    6.12.2019 18.01.2020 Kadıköy Kültür Merkezi-Paşa Konakları-Bşb-U.Öğretici
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Ön Lisans) 23.11.2019 22.02.2020 Samef Ulugazi Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor.. İlk Kez Kurs Açacak.)
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 1.12.2019 1.03.2020 Altı Nokta Körler Derneği ( Hemde Devam Eden Kursları Var.)
    Etkili Okur Yazarlık
    Geleneksel Türk Mutfağı
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 13.09.2019 18.09.2019 İlkadım Hem Binası
    26.09.2019 03.10.2019 İlkadım Hem Binası
    27.11.2019 2.12.2019 İlkadım Halk Eğitimi Merkezi Binası
    25.11.2019 28.11.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    2.12.2019 10.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    11.12.2019 19.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Lisans) Kurs Programı
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 21.10.2019 20.11.2019 Çatalarmut Mah Gümüş Kent Sitesi 196. Sokak No:4 ( Usta Öğretici)
    21.10.2019 20.11.2019 Kışla Mah.952. Sok. No: 33 Sait Gün Kuran Kursu (Usta Öğretici)
    21.10.2019 20.11.2019 Kışla Mah. 952. Sok. No:3 Sait Gün Kuran Kursu ( Usta Öğretici)
    23.10.2019 22.11.2019 İlyasköy Mahallesi Menemen Sokak No:15
    04.11.2019 03.12.2019 Kazım Karabekir Mah Gülaçatı Sok .33/1
    04.11.2019 03.12.2019 Kazım Karabekir Mah Gülaltı Sok No 33 /1
    01.11.2019 02.12.2019 Kökçüoğlu Mah Çifte Hamam Cad.No 64
    01.11.2019 02.12.2019 Kökçüoğlu Mah. Çifte Hamam Cad No. No 64
    04.11.2019 03.12.2019 Hastanebaşı Mah. Balahatun Sok No7
    04.11.2019 10.12.2019 Şehit Mete Yahşi Mehmetçik Ortaokulu Anadolu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İll Kez Kurs Açacak.)
    04.11.2019 03.12.2019 Kalkanca Mah Nali Paşa Sokak No 68
    01.11.2019 16.12.2019 Samsun Ruh Salığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    04.11.2019 10.12.2019 Anadolu Mahallesi Elvan Sok No1
    25.11.2019 24.12.2019 Kışla- Yaşardoğu İlkokul
    25.11.2019 24.12.2019 Liman Mah Kır Sok
    27.11.2019 16.01.2020 İnsani Yardım Hareketi(İ.H.H)
    18.11.2019 17.12.2019 Zeytinlik Mah İhsan Sarçlar Sok No157
    20.11.2019 14.12.2019 Karasamsun Mah Yunus Emre Camii
    26.11.2019 20.02.2020 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    25.11.2019 24.12.2019 İlyasköy Mah Sevimli Sok No 25/1
    25.11.2019 24.12.2019 Çatalarmut Mah. Ankara Bulvarı No:74 İlkadım/Samsun
    25.11.2019 24.12.2019 Reşadiye Mah Ağrı Sok No22
    25.11.2019 24.12.2019 Baruthane Mah İskendurun Sokak No30
    18.11.2019 17.12.2019 Kadifekale Mah Aktepe Sok No 18- 30 Ağustos Camii
    20.11.2019 19.12.2019 Çatalarmut Mahallesi 867.Sokak Gümüşkent 2.Etap B2blok
    18.11.2019 31.12.2019 Samsun İdman Yurdu
    18.11.2019 31.12.2019 Samsun İdman Salonu
    18.11.2019 31.12.2019 Kılıçarslan Ortaokulu(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Defa Kurs Açacak.)
    1.11.2019 16.12.2019 Samsun Ruh Salığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    18.11.2019 17.12.2019 Kadifekale Mah Bilev Sok No:16 Kat2 Günaydın Apt
    21.11.2019 20.12.2019 Çatalarmut Mah. 196. Sk. No: 4
    25.11.2019 24.12.2019 Kazım Özdemir İlkokulu
    18.11.2019 17.12.2019 Kadifekale Mah Aktepe Sokak No 18-30 Ağustos Camii
    18.11.2019 17.12.2019 Yaşardoğu Mah Yaren Sok No 1
    25.11.2019 24.12.2019 Mustafa Kemal İlkokul
    18.11.2019 17.12.2019 Kadifekale Mah Bilev Sok No 16 Kat Kat2 Günaydın Apt
    18.11.2019 13.01.2020 Samsun İdman Spor Salonu
    18.11.2019 14.02.2020 İdman Yurdu Spor Salonu
    9.12.2019 13.01.2020 Kazımkarabekir Mah Gülaçatı
    25.11.2019 31.12.2019 Kalkancı Mah Ihlamur Bulvarı B Blok Tolantı Odası
    25.11.2019 24.12.2019 Uzgur Mah. Küme Evleri No:51
    25.11.2019 24.12.2019 Kadifekale Mah. Yayla Sokak No:56 Kat:Zemin
    25.11.2019 24.12.2019 Liman Mah Gençlik Cad
    25.11.2019 24.12.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    25.11.2019 8.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    18.12.2019 17.01.2020 Kazımkarabekir Mah Gülaçtı Sok No 33/1
    25.11.2019 24.12.2019 Yaşardoğu Mah. Kayıhan Sok. No: 72/1 İlkadım
    25.11.2019 24.12.2019 Kışla-Yaşardoğu İlkokulu
    25.11.2019 24.12.2019 İlyaskoy Mah Menemen Sok No15/1
    3.12.2019 2.01.2020 Yaşadoğu Mah. Gemlik Sk. No:5
    6.12.2019 7.01.2020 Yaşardoğu Mah. Gebi Cad. No:239
    2.12.2019 31.12.2019 Zeytinlik Mah. İhsan Saraçlar Sok. No:157
    18.12.2019 24.01.2020 Kazımkarabekir Mah Gülaçtı Sok No 33/1
    3.12.2019 2.01.2020 Kökçüoğlu Mah. Çiftlik Hamam Cad. No: 64/1 İlkadım
    2.12.2019 31.12.2019 Çatalarmut Mah. 178.Sk.No: 9/1 İlkadım Usta Öğretici
    2.12.2019 21.01.2020 Kadıköy Mah. Şükran Sk. No: 24/1 İlkadım Usta Öğretici
    3.12.2019 9.01.2020 Anadolu Mah. Plevne Sk. No: 10
    2.12.2019 20.01.2020 Karadeniz İlkokulu
    2.12.2019 31.12.2019 Hastane Mahallesi Saldıray Sokak No14
    3.12.2019 2.03.2020 İlyasköy Türk-İş İlkokulu
    11.12.2019 1.04.2020 Kazımkarabekir Mahallesi Şehit Ferit Sokak No27
    4.12.2019 3.01.2020 Hastane Başı Mahallesi Balahatun Sokak No7
    2.12.2019 7.01.2020 İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali
    2.12.2019 8.01.2020 Unkapanı Mahallesi Özkan Sokak No6
    3.12.2019 2.01.2020 Anadolu Mah. Plevne Sk. No: 10
    3.12.2019 2.01.2020 (738368) Gazi Paşa İlkokulu
    2.12.2019 31.12.2019 Cedit Mah Çimenli Cad No1 Kat1
    4.12.2019 3.01.2020 Kalkancı Mah. Vali Paşa Sok No 68
    5.12.2019 6.01.2020 Cedid Mah. Çimenli Cad. No1 Kat :1
    5.12.2019 6.01.2020 Kadifekale Mah Kahraman Sok No:15/1
    6.12.2019 7.01.2020 Pazar Mah. Hastene Sok No:25
    6.12.2019 7.01.2020 Pazar Mah Hastane Sok No 25
    6.12.2019 7.01.2020 Kışla Mah Borçka Sok No 17 A Blok 1 Kat
    4.12.2019 3.01.2020 Derebahçe Sosyal Tesisleri
    6.12.2019 7.01.2020 Pazar Mah Hastane Sok No 25 (Merve Vakfı)
    11.12.2019 10.01.2020 Kışla Mahallesi 17,30, Sokak No 4/1
    11.12.2019 10.01.2020 Pazar Mahallesi Meserred Sokak No 16
    9.12.2019 8.01.2020 İstiklal İlkokulu
    13.12.2019 14.01.2020 Adalet Mah Aslantürk Cad Saruhan Mecsidi
    18.12.2019 17.01.2020 Kalkancı Mah 103. Sok Yeşilvedi Sitesi
    18.12.2019 17.01.2020 Kalkancı Mah 103 .Sok Yeşilvadi Sitesi A Blok Kat 1
    11.12.2019 10.01.2020 Çatalarmut Mah Şehit Polis Mesut Yılmaz No11
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 21.11.2019 20.12.2019 Kışla Mah Sait Gün Kuran Kursu 957 Sokak No 3
    21.11.2019 20.12.2019 Kışla Mah Sait Gün Kuran Kursu 950 Sok No3
    3.12.2019 2.03.2020 İlyasköy Türk-İş İlkokulu
    13.12.2019 14.01.2020 Kalkancı İlkokulu
    16.12.2019 25.02.2020 Samsun İ.H.H
    11.12.2019 10.01.2020 Çatalarmut Mah Şehit Polis Mesut Yılmaz No11
    Kuran-ı Kerimi Doğru Ve Güzel Okuma Tashih-i Huruf
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 26.09.2019 04.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    01.10.2019 23.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    27.09.2019 05.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    25.09.2019 03.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    30.09.2019 15.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    30.09.2019 08.06.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    24.10.2019 30.04.2020 Çatalarmut İlkokulu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    21.10.2019 04.03.2020 Çatalarmut İlkokulu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    15.11.2019 24.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    12.11.2019 28.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    13.11.2019 29.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    13.11.2019 29.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    14.11.2019 23.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    15.11.2019 24.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    14.11.2019 23.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    16.11.2019 18.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    16.11.2019 25.07.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    12.11.2019 28.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    14.11.2019 23.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Defa Kurs Açacak)
    12.11.2019 28.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    13.11.2019 29.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    16.11.2019 25.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Defa Kurs Açacak)
    16.11.2019 18.07.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    11.12.2019 26.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    14.12.2019 22.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    13.12.2019 28.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    11.12.2019 26.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    12.12.2019 20.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    13.12.2019 28.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    12.12.2019 27.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    10.12.2019 25.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    10.12.2019 25.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    12.12.2019 20.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    12.12.2019 27.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Defa Kurs Açacak)
    10.12.2019 25.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    11.12.2019 26.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    14.12.2019 29.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Defa Kurs Açacak)
    14.12.2019 22.08.2020 İlkem Yaşardoğu Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak)
    14.12.2019 29.08.2020 İlkem Derebahçe Mahallesi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor İlk Defa Kurs Açacak)
    12.12.2019 20.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    11.12.2019 26.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    10.12.2019 25.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    12.12.2019 27.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    13.12.2019 28.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    14.12.2019 22.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    14.12.2019 29.08.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 21.10.2019 27.01.2020 Kalkancı İlkokulu Resim
    21.10.2019 10.03.2020 Gazipaşa İlkokulu Resim
    23.10.2019 17.06.2020 Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - Tiyatro - ( U.Öğretici )
    23.10.2019 23.01.2020 Gazipaşa İlkokulu Resim
    23.10.2019 23.01.2020 Gazi Paşa İlkokulu ( U.Öğretici )
    21.10.2019 10.03.2020 Gazi Paşa İlkokulu Resim ( U.Öğretici )
    25.10.2019 19.06.2020 Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - Tiyatro - ( U.Öğretici )
    21.10.2019 18.05.2020 Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi - Tiyatro - ( U.Öğretici )
    24.10.2019 06.03.2020 Kalkancı İlkokulu Resim
    21.10.2019 15.01.2020 Çatkaya İlkokulu - Drama Kursu ( Kadrolu Öğretmen )
    23.10.2019 29.01.2020 Resim
    25.10.2019 10.02.2020 Cumhuriyet Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    24.10.2019 20.01.2020 Resim
    25.10.2019 16.03.2020 Resim
    24.10.2019 11.02.2020 Resim
    24.10.2019 06.03.2020 Resim
    24.10.2019 02.06.2020 Resim
    25.10.2019 24.02.2020 Cumhuriyet Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    23.10.2019 10.02.2020 Resim Kursu
    25.10.2019 22.05.2020 Resim
    26.10.2019 08.02.2020 Resim
    24.10.2019 06.02.2020 Resim
    04.11.2019 23.03.2020 Sulu Boya Resim
    04.11.2019 04.02.2020 Resim
    04.11.2019 04.02.2020 Drama Malazgirtilkokul
    01.11.2019 04.06.2020 Suluboya
    01.11.2019 12.06.2020 Kubilay İlkokulu
    04.11.2019 23.03.2020 Resim
    01.11.2019 19.03.2020 Resim
    01.11.2019 31.01.2020 Resim
    04.11.2019 23.03.2020 Muzaffer Barışyurt İlkokulu Resim Sanat
    06.11.2019 08.04.2020 Şehit Selman Özay İlkokulu Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    06.11.2019 08.04.2020 Şehit Selman Özay İlkokulu Anaokulu ( Halk Oyunları U. Öğretici )
    06.11.2019 12.02.2020 İlyasköy Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    04.11.2019 28.01.2020 Ses Eğitimi
    05.11.2019 19.03.2020 Yunus Emre Ortaokulu ( Kadrolu )
    04.11.2019 27.01.2020 Şehit Selman Özay İlkokulu-Tsm Müzik Korosu- (U.Öğretici)
    07.11.2019 20.03.2020 Resim
    07.11.2019 20.03.2020 Sulu Boya
    07.11.2019 24.03.2020 Resim
    23.11.2019 12.04.2020 Sakarya İlkokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    19.11.2019 16.03.2020 Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    19.11.2019 2.04.2020 Gazipaşa İlkokulu ( U.Öğretici )
    14.11.2019 30.09.2020 Gülsüm Samü Kefeli Ortaokulu ( Anaokulu - Halk Oyunları - U. Öğretici )
    22.11.2019 4.09.2020 Yunus Emre Ortaokulu Voleybol
    19.11.2019 3.03.2020 Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    18.11.2019 10.02.2020 Kalkancı İlkokulu-İkili Öğretim Okul Öncesi Gurubu Bisiklet Sportif Falliyet
    23.11.2019 12.04.2020 Sakarya İlkokulu (Halk Oyunları - U. Öğretici )
    18.11.2019 16.03.2020 Şükriye Işık Anaokulu ( U. Öğretici )
    18.11.2019 6.04.2020 Yunus Emre Ortaokulu Futbol
    15.11.2019 12.03.2020 Fatma Çavuş M.T.A.L ( Anaokulu ) ( U. Öğretici )
    18.11.2019 6.04.2020 Yunus Emre Ortaokulu Voleybol
    22.11.2019 4.09.2020 Yunus Emre Ortaokulu Futbol
    19.11.2019 2.04.2020 Yunus Emre Ortaokulu Voleybol
    21.11.2019 21.04.2020 Malazgirt İlkokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    21.11.2019 21.04.2020 Yunus Emre Ortaokulu ( Anaokulu - Halk Oyunları - U. Öğretici )
    3.12.2019 2.06.2020 Karadeniz İlkokulu
    4.12.2019 29.05.2020 Karadeniz İlkokulu
    3.12.2019 6.02.2020 Kazım Orbay İlkokulu (U.Öğretici)
    5.12.2019 12.03.2020 75. Yıl Ortaokulu - Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    5.12.2019 25.02.2020 Karadeniz İlkokulu(Resim-Usta Öğretici)
    4.12.2019 26.02.2020 Karadeniz İlkokulu(Resim-Usta Öğretici)
    6.12.2019 8.05.2020 Arıburnu İlkokulu - Anaokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    2.12.2019 22.06.2020 Şehit Cengiz Topel İlkokulu
    4.12.2019 24.02.2020 İlkadım İlkokulu(Resim-Ustaöğretici)
    5.12.2019 27.03.2020 İlkadım İlkokulu(Resim-Ustaöğretici)
    8.12.2019 29.02.2020 Karadeniz İlkokulu(Resim-Usta Öğretici)
    5.12.2019 2.04.2020 (759457) Emine-Ahmet Yeni Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 11.03.2020 Kışla Yaşardoğu İlkokulu (U.Öğretici) (Taekwondo Beyaz Kuşak)
    8.12.2019 1.03.2020 Karadeniz İlkokulu(Resim-Usta Öğretici)
    9.12.2019 16.03.2020 Malazgirt İlkokulu ( Anaokulu ) ( U. Öğretici - Halk Oyunları )
    11.12.2019 2.03.2020 İlkadım İlkokulu(Resim-Ustaöğretici)
    12.12.2019 3.04.2020 İlkadım İlkokulu(Resim-Ustaöğretici)
    11.12.2019 13.03.2020 Yeşilyurt Demir-Çelik İlkokulu(Taekwondo)
    14.12.2019 30.05.2020 İlyasköy Türk-İş İlkokulu(Usta Öğretici-Resim)
    7.12.2019 4.07.2020 İlyasköy Türk - İş İlkokulu ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    10.12.2019 28.07.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ( Anaokulu ) ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    9.12.2019 27.07.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu ( Anaokulu ) ( Halk Oyunları - U. Öğretici )
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası
    Sosyal Hayatta İletişim
    Sosyal ve Beşeri Yetkinlikler 26.11.2019 7.04.2020 Merkez Bina (İlk Defa Kurs Açacak Hiç Bir Yerde Çalışmıyor)
    26.11.2019 7.04.2020 Hem Merkez Bina (İlk Defa Kurs Açacak Başka Bir Yerde Çalışmıyor)
    13.12.2019 24.04.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    10.12.2019 21.04.2020 İlkem Yaşardoğu ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    11.12.2019 29.04.2020 İlkem Yaşardoğu ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    12.12.2019 30.04.2020 İlkem Yaşardoğu ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    14.12.2019 25.04.2020 İlkadım Belediyesi Yaşardoğu (İlkem) (Hiç Bir Yerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açıyor)
    Türk İşaret Dili 21.10.2019 03.12.2019 Gazi Kültür Merkezi ( U.Öğretici )
    21.10.2019 03.12.2019 İlkadım Çocuk Destek Müdürlüğü ( U.Öğretici )
    08.11.2019 15.02.2020 Emine Ahmet Yeni
    07.11.2019 24.03.2020 İşaret Dili
    20.11.2019 31.12.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Usta Öğretici)
    4.12.2019 15.01.2020 İlkadım Çodem (U.Öğretici)
    Yakın Savunma (Defence Anti – Terror) 1.Seviye 1.12.2019 21.03.2020 Kalkancı İlkokulu (U.Öğretici)
    Yoga Eğitimi 15 Yaş Ve Üzeri
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kırsal Turizm Etkinlikleri
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gümüş Takı İşlemeciliği 21.10.2019 24.12.2019 Kılıç Dede Kültür Merkezi
    İmitasyon Takı İmalatçısı 21.10.2019 20.01.2020 Samsun Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlügü (Usta Ögretici)
    21.10.2019 16.01.2020 Samsun Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlügü (Usta Öğretici)
    Mine Teknikleri Yapımı
    Mineci
    Şippoyaki
    Takı Çizimi ve Üretimi 21.10.2019 08.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Takı Yapımı
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Talaşlı İmalat Tekniği Geliştirme ve Uyum Eğitimi 7.12.2019 8.02.2020 Şehit İlhan Namlı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Teknik Resim Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 06.11.2019 25.12.2019 Teknik Resim
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 26.10.2019 28.06.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    21.10.2019 12.02.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    21.10.2019 07.05.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( U.Öğretici )
    21.10.2019 08.05.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( U.Öğretici )
    Genel Muhasebe 18.11.2019 15.01.2020 Kıran Mah. 715. Sk.No.2 İlkadım
    Muhasebe Yardımcısı 16.10.2019 03.03.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    23.10.2019 05.08.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-İlyasköy
    23.10.2019 04.08.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-İlyasköy
    9.12.2019 20.02.2020 İlyasköy Mah. Aziziye Cad. No: 187 (İlkadım Hem)
    Ön Muhasebe 21.10.2019 25.02.2020 Diyabetle Yaşam Derneği Zafer Mah Şevketiye Cad Oral Apt No 55/5 (U.Öğretici)
    21.10.2019 26.02.2020 Diyabetle Yaşam Derneği Zafer Mah Şevketiye Cad Oral Apt No 55/5 (U.Öğretici)
    21.10.2019 26.02.2020 Kadıköy Kültür Ve Yaşam Merkezi
  • Müzik Aletleri Yapımı
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Yapımcısı 2.12.2019 20.05.2020 19 Mayıs Mahallesi Dr.Kamil Caddesi No:13 /İlkadım
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Davul Eğitimi
    Bağlama (Bozuk Düzen) 18.11.2019 6.04.2020 Gazipaşa İlkokulu ( U.Öğretici )
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 24.10.2019 20.01.2020 Samsun Kapalı Ve Açık Cezaevi
    25.10.2019 13.03.2020 Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi ( Emekli)
    19.10.2019 11.07.2020 Safek
    23.10.2019 12.03.2020 Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şubesi (Emekli)
    19.10.2019 10.10.2020 Safek
    01.11.2019 14.02.2020 Gazi Devlet Hastanesi
    04.11.2019 03.06.2020 Şavşatlılar Kültür Derneği
    05.11.2019 04.08.2020 Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı
    03.11.2019 13.09.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı
    02.11.2019 12.09.2020 Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservutarı
    02.11.2019 25.07.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı
    04.11.2019 29.06.2020 Bağlama Eğitimi
    04.11.2019 05.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı
    07.11.2019 24.03.2020 Çocuk Destek Merkezi
    15.11.2019 17.06.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-İlyasköy Hem (Çalışan)
    18.11.2019 17.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( Emekli )
    18.11.2019 18.06.2020 S.B.B Konservatuarı
    20.11.2019 19.06.2020 Hem Sanat Merkezi
    12.12.2019 16.07.2020 Hem Sanat
    Bendir Eğitimi 07.11.2019 11.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı ( U. Öğretici )
    08.11.2019 12.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    Darbuka Eğitimi
    Drama 01.11.2019 13.02.2020 Gazi Devlet Hastanesi
    12.12.2019 20.03.2020 Gazi Devlet Hastanesi(Toplu Ruh Salığı)
    12.12.2019 20.03.2020 Gazi Devlet Hastanesi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 02.11.2019 14.06.2020 Fazıl Kadı Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 19.11.2019 5.05.2020 İlkadıum Gençlik Merkezi - U.Öğretici
    16.11.2019 14.06.2020 Samsun Eğitim Folklör Kulübü - U.Öğretici
    20.11.2019 6.05.2020 Hem Sanat Merkezi
    20.11.2019 7.05.2020 Hem Sanat Merkezi
    Klasik Gitar Eğitimi 23.10.2019 04.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    02.11.2019 17.04.2020 Halk Eğitim Eski Bina
    02.11.2019 19.04.2020 Halk Eğitim Eski Bina
    Ney Eğitimi 02.11.2019 02.05.2020 Safek
    02.11.2019 28.03.2020 Fazıl Kadı Gençlik Merkezi
    3.12.2019 5.06.2020 Hem Sanat Merkezi Merkez Bina İlyasköy (Kadrolu)
    Org Eğitimi
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi 01.11.2019 03.10.2020 Otizmli Çocuklar Derneği
    01.11.2019 01.10.2020 Otizmli Çocuklar Derneği
    01.11.2019 03.10.2020 Otizmli Çocuk Derneği
    Piyano Eğitimi
    Piyano Eğitimi 1 20.11.2019 27.08.2020 B.Ş.B Konservatuvarı Anakent İş Merkezi İlkadım U.Öğretici
    23.11.2019 2.05.2020 Fazıl Kadı Gençlik Merkezi ( U .Öğretici )
    Piyano Eğitimi 2
    Piyano Eğitimi 3
    Selanik Mübadilleri Yöresi Halk Oyunları 26.10.2019 06.06.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    26.10.2019 31.05.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    25.10.2019 08.06.2020 Gazi Ortaokulu ( U. Öğretici )
    08.11.2019 26.04.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( Ssk Lı Çalışan )
    08.11.2019 26.04.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı ( Ssk Lı Çalışan)
    08.11.2019 26.04.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı (Meb Öğretmen )
    16.11.2019 23.05.2020 Adnan Ölmez Ortaokulu ( U. Öğretici )
    9.12.2019 26.07.2021 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    9.12.2019 26.08.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    9.12.2019 5.06.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    7.12.2019 9.06.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    Ses Eğitimi 24.10.2019 16.06.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    24.10.2019 16.06.2020 Ruh Sağlığı Vehastalıkları Hastanesi
    01.11.2019 19.06.2020 Bayburt Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Anakent İş Merkezi Kat 9. İlkadım
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi
    Türk Halk Oyunları Adana Yöresi
    Türk Halk Oyunları Adıyaman Yöresi
    Türk Halk Oyunları Amasya Yöresi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 12.11.2019 9.06.2020 Baruthane Ortaokulu ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 25.10.2019 16.03.2020 Atatürk Mtal ( U. Öğretici )
    24.10.2019 16.03.2020 Atatürk Mtal ( U. Öğretici - Yurtta Kalan Öğrencilere Verilecek Olan Kurs )
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 24.10.2019 17.04.2020 Atatürk Mtal
    10.12.2019 9.06.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 25.10.2019 05.04.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( Ssklı Çalışan )
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 15.11.2019 18.06.2020 İstiklal İlkokulu ( U. Öğretici )
    21.11.2019 9.06.2020 Balkan Türkleri Derneği ( Belediye Ortaokulu Konferans Salonu - Meb Öğretmen )
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 11.11.2019 10.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    07.11.2019 11.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi
    Türk Halk Oyunları Elazığ Yöresi
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 09.11.2019 07.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    20.11.2019 12.06.2020 Ticaret Ve Sanayi Odası Ortaokulu ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi Görele
    Türk Halk Oyunları Gümüşhane Yöresi 09.11.2019 07.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Isparta Yöresi 15.11.2019 15.06.2020 İstiklal İlkokulu ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma)
    Türk Halk Oyunları Karaman Yöresi
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi
    Türk Halk Oyunları Konya Yöresi
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 5.12.2019 4.06.2020 Sema Cengiz Büberci M.T.A.L ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Rize Yöresi
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi 26.10.2019 17.05.2020 İlkadım Belediyesi Halk Oyunları Salonu ( U. Öğretici )
    02.11.2019 31.05.2020 Atatürk Mtal ( U. Öğretici )
    01.11.2019 17.04.2020 Otizmliçocuklar Derneği
    01.11.2019 17.04.2020 Otizmli Çocuklar Derneği
    21.10.2019 15.01.2020 Samsun T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Koruma Müdürlüğü
    07.11.2019 11.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı ( U. Öğretici )
    16.11.2019 29.02.2020 Samsun Büyükşehir Belediyesi Konservatuarı ( U.Öğretici )
    22.11.2019 15.06.2020 Malazgirt İlkokulu ( U. Öğretici )
    2.12.2019 5.06.2020 19 Mayıs Lisesi ( Kadrolu Öğretmen )
    6.12.2019 6.06.2020 75. Yıl Ortaokulu ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Sinop Yöresi
    Türk Halk Oyunları Tokat Yöresi 11.11.2019 10.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    09.11.2019 07.06.2020 Büyükşehir Belediye Konservatuarı ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 2.12.2019 21.05.2020 Tonyalılar Derneği ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 2.12.2019 21.05.2020 Tonyalılar Derneği ( U. Öğretici )
    Türk Halk Oyunları Zonguldak Yöresi
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 4.12.2019 18.07.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    7.12.2019 24.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 24.10.2019 23.01.2020 Terme Birlik Ve Dayanışma Derneği
    23.10.2019 29.01.2020 Terme Yardımlaşma Vedayanışma Derneği
    05.11.2019 20.03.2020 İlkadım Kültü Merkezi
    Türk Sanat Müziği Hüzzam Makamı ve Repertuvarı Eğitimi
    Türk Sanat Müziği Karcığar Makamı 03.11.2019 20.02.2020 Şavşatlılar Kültür Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği ( Ssk)
    Türk Sanat Müziği Suzinak Makamı 01.11.2019 18.01.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi
    04.11.2019 13.01.2020 Balkan Türkleri Derneği
    Uygulamalı Tiyatro 26.10.2019 12.04.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( U.Öğretici )
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı
    Okuma-Yazma II. Kademe 29.11.2019 27.03.2020 Merkez Bina (Kadrolu Öğretmen)
    11.12.2019 25.03.2020 Merkez Bina ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak)
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 20.11.2019 12.02.2020 Çatal Armut İlkokulu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    25.11.2019 17.02.2020 Merkez Bina (Kadrolu Öğretmen)
    26.11.2019 14.02.2020 19 Mayıs Kadın Konuk Evi (Kadrolu Öğretmen)
    11.12.2019 4.03.2020 Şehit Cengiz Topel İlkokulu (Hemde Devam Eden Kursları Var.)
    11.12.2019 19.02.2020 Kıran Toki Konutları S3-D Blok Zemin Kat ( Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak)
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları
    Usta Öğretici Oryantasyon 14.09.2019 16.09.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi ( Kadrolu Öğretmenler)
    12.10.2019 15.10.2019 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi (Kadrolu Öğretmenler )
    26.10.2019 31.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    16.11.2019 19.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    23.11.2019 26.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Perakende Gıda Satış Elemanı 2.12.2019 23.03.2020 Samsun Bb Paşa Konağı (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 19.09.2019 20.09.2019 İlkadım Hem Bina
    26.09.2019 27.09.2019 İlkadım Hem Merkez Bina
    18.10.2019 18.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    23.10.2019 24.10.2019 İlkadım Hem Merkez Bina
    23.10.2019 24.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    29.11.2019 29.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    28.11.2019 29.11.2019 İlkadım Hem Merkez Bina
    5.12.2019 6.12.2019 İlkadım Hem Bina
    6.12.2019 6.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    13.12.2019 13.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 18.09.2019 19.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    16.09.2019 17.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    İlk Yardım
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 21.10.2019 04.05.2020 Gazi Kültür Merkezi (Emekli)
    Guaj Boya Resim 21.10.2019 21.05.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    Heykel Yapımı
    Hüsn-i Hat 23.10.2019 07.08.2020 İlkadım Kül. Merk.
    23.10.2019 07.08.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    22.10.2019 11.08.2020 İlkadım Kül. Merk.
    22.10.2019 06.08.2020 Samsun Engelliler Federasyonu (Samef) ( Usta Oğretici)
    26.10.2019 16.05.2021 Samsun Engelliler Federasyonu Samef ( Usta Oğretici)
    26.10.2019 09.08.2020 Samsun Engelliler Federasyonu Samef ( Usta Oğretici)
    Pastel Boya Resim 25.10.2019 22.05.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    5.12.2019 9.07.2020 Karadeniz İlkokulu(Resim-Usta Öğretici)
    Resim Sanat Eğitimi 21.10.2019 14.07.2020 Kalkancı İlkokulu Kadrolu Öğretmen
    21.10.2019 14.07.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    21.10.2019 01.04.2020 Denetim Serbestlik Müdürlüğü
    21.10.2019 13.07.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    21.10.2019 03.02.2020 Gazi Paşa İlkokulu ( U.Öğretici )
    21.10.2019 03.02.2020 Kalkancı İlkokulu
    21.10.2019 03.02.2020 Gazipaşa İlkokulu
    21.10.2019 18.07.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    24.10.2019 10.07.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    25.10.2019 10.02.2020 Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Diyaliz
    25.10.2019 10.02.2020 Araştırma Hastanesi
    01.11.2019 13.02.2020 Resim
    04.11.2019 22.04.2020 Anadolu Gençlik Derneği Ulugazi Mah Kaptanağa Cad. No 1 ( U.Öğretici)
    06.11.2019 01.09.2020 Resim
    06.11.2019 31.08.2020 Resim
    20.11.2019 27.03.2020 Samsun Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi ( Kadrolu )
    20.11.2019 17.08.2020 Kazım Özdemir İlkokulu (U.Öğretici )
    3.12.2019 25.08.2020 Kutlu Yol Derneği 19 May Mah Meşrutiyet Sk No 4/3 İlkadım - U.Öğretici
    Sulu Boya Resim 21.10.2019 03.03.2020 Samsun Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu
    21.10.2019 02.03.2020 Samsun Kapalı Açık Ceza İnfaz Kurumu
    07.11.2019 05.06.2020 Tügva
    Tezhip
    Üç Boyutlu Şekillendirme 01.11.2019 20.05.2020 Kadıköy Kültür Ve Sanat Merkezi Kadrolu Öğretmen
    Yağlı Boya Resim 23.10.2019 28.05.2020 Samsun Otizmli Çocuklar Derneği
    23.10.2019 27.05.2020 Samsn Otizmli Çocuklar Derneği
    23.10.2019 27.05.2020 Samsun Otizmli Çocuklar Derneği
    24.10.2019 21.04.2020 Gazi Kültür Merkezi
    24.10.2019 10.02.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    25.10.2019 09.02.2020 Bahçelievler Mah İstiklal Cad Petek Apr No:166-3
    26.10.2019 17.05.2020 Sakatlar Derneği
    26.10.2019 18.07.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    26.10.2019 12.07.2020 İlkadım Kültür Merkezi
    01.11.2019 24.04.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    04.11.2019 26.02.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    04.11.2019 05.06.2020 Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi(Kadrolu)
    Yüzey Süslemeci
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boncukçu-Boş Boru Üflemecisi
    Cam El Dekorcu 21.10.2019 28.01.2020 İlkadım Hem (Usta Öğretici)
    21.10.2019 29.01.2020 İlkadım Hem (Usta Öğretici)
    Cam Süs Eşyası Yapımı
    Dekorcu-Sır üstü Dekorlamacı
    Düz Camcı 23.10.2019 07.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    23.10.2019 22.01.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    El Dekorcu-Sır Üstü Dekorlamacı
    Şalümoda Cam Şekillendirme
    Seramik Biçimlendirme 22.10.2019 12.03.2020 Kadıköy Kültür Ve Yaşam Merkezi Büyük Şehir Belediyesi (Usta Öğretici)
    22.10.2019 12.03.2020 Kadıköy Kültür Ve Yaşam Merkezi Samsun Büyük Şehir Belediyesi(Usta Öğretici)
    21.10.2019 19.06.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi(Usta Öğretici)
    21.10.2019 17.06.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi (Usta Ögretici)
    21.10.2019 11.03.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Engelsiz Yaşam Merkezi
    21.10.2019 11.03.2020 Yıldıray Çınar Kültür Nerkezi Engelsiz Yaşam Merkezi( Usta Ögretici)
    21.10.2019 12.03.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Engelsiz Yaşam Merkezi
    Tahrirci/Çinici 21.10.2019 04.05.2020 İlkadfım Hem (Emekli)
    21.10.2019 17.02.2020 İlkadfım Hem (Emekli)
    18.11.2019 12.03.2020 İlkadım Hem
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    3 Bant Bilardo
    Artistik Buz Pateni 1. Seviye
    Atıcılık (10-15 Yaş)
    Atıcılık (16-25 Yaş)
    Atletizm 3.12.2019 1.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti (U.Öğretici)
    3.12.2019 19.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti (U.Öğretici)
    5.12.2019 18.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti (U.Öğretici)
    Badminton
    Basketbol 04.11.2019 29.05.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    23.11.2019 8.08.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    13.11.2019 9.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    20.11.2019 16.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    14.11.2019 6.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    20.11.2019 8.07.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    23.11.2019 16.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    13.11.2019 10.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    14.11.2019 5.06.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( U.Öğretici )
    24.11.2019 8.11.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    24.11.2019 15.08.2020 23 Nisan Ortaokulu
    24.11.2019 12.07.2020 23 Nisan Ortaokulu
    Bisiklet
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 26.10.2019 18.02.2020 Otizmli Çocuklar Derneği ( U.Öğretici+Pdr )
    26.10.2019 18.02.2020 Otizmli Çocuklar Derneği (U.Öğretici +Pdr )
    26.10.2019 18.02.2020 Otizmli Çocuklar Derneği ( U.Öğretici +Pdr )
    26.10.2019 18.03.2020 Otizmli Çocuklar Derneği ( U.Öğretici + Pdr )
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı
    Boks Alt Minikler (11-12 Yaş)
    Boks Büyükler
    Boks Gençler (17-18 Yaş) 10.12.2019 7.03.2021 Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonu (U.Öğretici)
    Boks Üst Minikler (13-14 Yaş) 10.12.2019 2.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu (U.Öğretici)
    Boks Yıldızlar (15-16 Yaş) 9.12.2019 12.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Kapalı Spor Salonu (U.Öğretici)
    Bowling 1. Seviye Kurs Program 01.11.2019 20.03.2020 İlkadım Bowling Salonu
    01.11.2019 20.03.2020 Bowling Salonu
    Bowling 2. Seviye Kurs Program
    Buz Hokeyi (6-12 Yaş)
    Curling
    Dart Başlangıç Düzeyi 20.11.2019 11.03.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    3.12.2019 22.03.2020 İlkadım Belediyesi Mete Adanır Kapalı Spor Salonu - U.Öğretici
    2.12.2019 23.03.2020 İlkadım Belediyesi Mete Adanır Kapalı Spor Salonu - U.Öğretici
    Dart Orta Düzey
    Eskrim (Epe)
    Floor Curling
    Futbol 21.10.2019 10.06.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    22.10.2019 09.06.2020 Karasamsun Spor Kulübü Kırıkhan Sok No :6 ( U.Öğretici )
    22.10.2019 11.06.2020 Karasamsun Spor Kulübü Kırıkhan Sok No :6 ( U.Öğretici )
    24.10.2019 07.06.2020 Baruthane 3 Nolu Saha
    21.10.2019 10.06.2020 Karadenizspor Tesisleri
    21.10.2019 09.06.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    22.10.2019 10.06.2020 Baruthane 3 Nolu Saha
    21.10.2019 10.06.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    21.10.2019 08.06.2020 Karasamsun Spor Kulübü Kırıkhan Sok No :6 ( U.Öğretici )
    23.10.2019 07.06.2020 İlkadım Gsim Sunu Çim ( Kadrolu )
    21.10.2019 09.06.2020 Karadeniz Spor Tesisleri
    24.10.2019 16.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    23.10.2019 12.06.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    24.10.2019 11.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    25.10.2019 10.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    24.10.2019 14.06.2020 Zeytinlikspor Tesisleri
    25.10.2019 16.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    24.10.2019 12.06.2020 Kışla Halı Saha
    23.10.2019 10.06.2020 Zeytinlikspor Tesisleri
    23.10.2019 09.08.2020 Karadenizspor Tesisleri
    01.11.2019 19.06.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    01.11.2019 17.06.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    02.11.2019 20.06.2020 Samsun Kadıköyspor Kulübü ( U.Öğretici )
    05.11.2019 23.06.2020 Yabba
    01.11.2019 19.06.2020 Samsun Kadıköyspor Kulübü ( U.Öğretici )
    06.11.2019 22.06.2020 Yabpa
    20.11.2019 6.07.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    18.11.2019 6.07.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    21.11.2019 10.12.2020 Yeni Doğan Mah Altas Sok No 19 İlkadım Bulvar Spor Külübü (657)
    21.11.2019 9.07.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    20.11.2019 5.07.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    19.11.2019 5.07.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    23.11.2019 8.07.2020 İlkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol Takımı - U.Öğretici
    23.11.2019 12.07.2020 İlkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol Takımı-U.Öğretici
    22.11.2019 8.07.2020 İlkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol Takımı - U.Öğretici
    3.12.2019 21.07.2020 30 Ağustos Parkı Halı Sahası
    1.12.2019 19.07.2020 Kalkancı Mehtap Park Halı Sahası
    4.12.2019 22.09.2020 Samsun İdmanyurdu Tesisi
    4.12.2019 23.07.2020 Samsun İdman Yurdu Tesisleri
    13.12.2019 4.08.2020 Yabpa Derebahçe Spor Tesisleri
    13.12.2019 10.07.2020 Yabpa Derebahçe Spor Tesisi
    Futbol (10-11 Yaş) 21.10.2019 20.05.2020 Baruthane Futbol Sahası
    22.10.2019 28.05.2020 Yıldıray Çınar Halı Sahası
    23.10.2019 22.05.2020 Cedit Ilıcaspor Tesisleri
    22.10.2019 31.10.2019 Telekomspor Kulübü Kalkancı Mehtap Park Tesisleri ( U.Öğretici )
    21.10.2019 22.05.2020 Karasamsun Spor Kulübü Kırıkhan Sok No :6 ( U.Öğretici )
    21.10.2019 30.05.2020 Baruthane 3 Nolu Saha
    24.10.2019 28.05.2020 Zeytinlikspor Tesisleri
    23.10.2019 29.05.2020 Karadenzispor Tesisleri
    24.10.2019 01.06.2020 Karadeniz Spor Tesisleri
    21.10.2019 27.05.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    23.10.2019 21.06.2020 Karadenizspor Tesisleri
    24.10.2019 27.05.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    02.11.2019 06.06.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    02.11.2019 07.06.2020 Kadıköyspor Salonu
    01.11.2019 03.06.2020 Samsun Kadıköyspor Kulübü ( U.Öğretici )
    06.11.2019 07.06.2020 Yabba
    04.11.2019 06.06.2020 Yabba
    04.11.2019 08.06.2020 Ataköy İlyas Kılıç İlkokulu Halı Sahası
    04.11.2019 08.06.2020 İlyaskılıç İlkokulu Halı Sahası
    04.11.2019 08.06.2020 Yabba
    02.11.2019 03.06.2020 Kadıköyspor Kulübü (U.Öğretici)
    09.11.2019 14.06.2020 Yabpa
    06.11.2019 08.06.2020 Yabba
    20.11.2019 24.06.2020 Yıldırım Beyazıt Ortaokulu Spor Salonu
    23.11.2019 15.05.2021 Yeni Doğan Mah Altas Sok No 19 İlkadım Blvar Spor Külübü (657)
    23.11.2019 26.06.2020 İlkadım Belediyesi Yabpafutbolkulübü -Emekli
    1.12.2019 5.07.2020 Baruthane Spor Tesisleri
    1.12.2019 4.07.2020 Kalkancı Mehtap Park Halı Sahası
    Futbol (12-13 Yaş) 23.10.2019 19.06.2020 Yıldıray Çınar Suni Çim Saha
    21.10.2019 17.06.2020 Yıldıray Çınar Suniçim Saha
    24.10.2019 18.06.2020 Cedit Iıcaspor Tesisleri
    21.10.2019 22.06.2020 Ceditılıcaspor Tesisleri
    21.10.2019 20.06.2020 Karadeniz Spor Tesisleri
    21.10.2019 22.06.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    24.10.2019 23.06.2020 Kışlaq Halı Saha Tesisleri
    22.10.2019 21.06.2020 Karasamsun Spor Kulübü Kırıkhan Sok No :6 ( U.Öğretici )
    23.10.2019 20.06.2020 Karadeniz Spor Tesisi
    23.10.2019 20.06.2020 Zeytinlikspor Tesisleri
    23.10.2019 21.06.2020 Karadenizspor Tesisleri
    05.11.2019 04.07.2020 İlyas Kılıç Halı Sahası
    06.11.2019 03.07.2020 Yabba
    05.11.2019 05.09.2020 Yabba
    01.11.2019 27.06.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    02.11.2019 02.07.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    07.11.2019 07.07.2020 Yabpa
    20.11.2019 22.07.2020 Yıldırım Beyazıt Ortaokulu Spor Salonu
    23.11.2019 24.07.2020 İlkadım Belediyesi Yabpa Kadın Futbol-U.Öğretici
    25.11.2019 25.07.2020 İlkadım Belediyesi Yabpafutbolkulübü -Emekli
    1.12.2019 15.11.2020 Kalkancı Mehtap Park Halı Sahası
    2.12.2019 8.08.2020 30 Ağustos Parkı Halı Sahası
    2.12.2019 4.08.2020 Kalkancı Mehtap Park Halı Sahası
    2.12.2019 5.08.2020 Esentepe Spor Tesisleri
    4.12.2019 7.08.2020 Samsun İdman Yurdu Tesisi
    Futbol (6-7 Yaş) 22.10.2019 13.02.2020 Baruthane Futbol Tesisleri
    21.10.2019 15.02.2020 Baruthane Spor Tesisleri
    21.10.2019 15.02.2020 Baruthane Futbol Sahası
    25.10.2019 14.02.2020 Baruthane Futbol Sahası
    23.10.2019 13.02.2020 Baruthane Futbol Sahası
    24.10.2019 23.01.2020 Yıldıray Çınar Halı Saha
    24.10.2019 23.01.2020 Yıldıray Çınar Halı Sahası
    23.10.2019 24.01.2020 Karadenizspor Tesisleri
    02.11.2019 30.01.2020 Karasamsun Spor Kulübü ( U.Öğretici )
    02.11.2019 01.02.2020 Derebehçe Spor Kulübü Tesisleri ( U.Öğretici )
    02.11.2019 08.03.2020 Samsun Kadıköyspor Kulübü ( U.Öğretici )
    09.11.2019 08.04.2020 Yabpa
    09.11.2019 15.03.2020 Yabpa
    21.11.2019 18.02.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    20.11.2019 19.02.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    1.12.2019 2.05.2020 Baruthanespor Tesisleri
    1.12.2019 1.03.2020 Baruthane Spor Tesisleri (Barauthanespor)
    5.12.2019 3.03.2020 Baruthane Spor Tesisleri
    14.12.2019 17.05.2020 Yabpa Derebahçe Spor Tesisi
    Futbol (8-9 Yaş) 22.10.2019 30.04.2020 Yıldıray Çınar Halı Sahası
    21.10.2019 29.04.2020 Ceditılıcaspor
    24.10.2019 03.05.2020 Karadenizspor Tesisleri
    23.10.2019 29.04.2020 Yıldıray Çınar Halı Sahası
    23.10.2019 02.05.2020 Karadeniz Spor Tesisleri
    24.10.2019 02.05.2020 Karadenizspor Tesisleri
    23.10.2019 02.05.2020 Yıldıray Çınar Halı Sahası
    01.11.2019 09.05.2020 Karasamsun Spor Kulübü ( U.Öğretici )
    01.11.2019 28.06.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    04.11.2019 13.05.2020 Derebahçe Spor Kulübü Tesisleri ( U.Öğretici )
    02.11.2019 10.05.2020 Kadıköyspor Tesisleri
    04.11.2019 11.05.2020 Yabba
    05.11.2019 12.05.2020 Yabba
    07.11.2019 15.05.2020 İlyaskılıç İlkokulu Halı Sahası
    05.11.2019 13.05.2020 Yabba
    01.11.2019 09.05.2020 Samsun Kadıköyspor Kulübü ( U.Öğretici )
    09.11.2019 16.08.2020 Yabpa
    20.11.2019 1.06.2020 İilkadım Belediyesi Yabpa Bayan Futbol - U.Öğretici
    25.11.2019 8.06.2020 İlkadım Belediyesi Yabpafutbolkulübü -Emekli
    2.12.2019 13.06.2020 30 Ağustos Parkı Halı Sahası
    9.12.2019 23.06.2020 Kadifekale Spor 30 Ağustos Parkı Halı Sahası
    14.12.2019 24.06.2020 Yabpa Derebahçe Spor Tesisi
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 18.11.2019 30.10.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 19.11.2019 31.10.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu( U.Öğretici )
    19.11.2019 30.10.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 18.11.2019 29.10.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    16.11.2019 1.11.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    16.11.2019 30.10.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    20.11.2019 3.11.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    19.11.2019 2.11.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    2.12.2019 12.11.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    1.12.2019 15.11.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    1.12.2019 14.11.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Beden Eğitimi 26.10.2019 31.12.2020 Otizmli Çocuklar Derneği
    26.10.2019 02.01.2021 Otizmli Çocuklar Derneği
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Sportif Oyunlar 07.11.2019 26.08.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    07.11.2019 22.08.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Halter Yıldızlar (11-17 Yaş) 5.12.2019 17.07.2020 Mustafa Gagıstanlı Spor Salonu (U.Öğretici)
    Hentbol
    IAAF Çocuk Atletizm 01.11.2019 15.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti
    01.11.2019 19.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti
    01.11.2019 17.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti
    02.11.2019 20.06.2020 İlkadım Atletizm Pisti
    02.11.2019 20.06.2020 Atletizm Stadı
    02.11.2019 19.06.2020 Atletizm Stadı
    07.11.2019 26.11.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    07.11.2019 25.08.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    4.12.2019 19.08.2020 İlkadım Atletizm Pisti
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 18.11.2019 6.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    16.11.2019 3.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    20.11.2019 8.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    2.12.2019 20.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    1.12.2019 18.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    2.12.2019 21.04.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    1.12.2019 18.04.2020 Fatma Çavuş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    1.12.2019 19.04.2020 Fatma Çavuş Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Karate (Kahverengi Kuşak I.KYU)
    Karate (Kahverengi Kuşak III.KYU) 12.12.2019 11.06.2020 Kutlu Spor Kulübü Dr Kamil Cad No:60 Emekli
    14.12.2019 7.06.2020 Kutlu Spor Kulübü Dr Kamil Cad No:60 Emekli
    Karate (Mavi Kuşak)
    Karate (Sarı Kuşak)
    Karate (Turuncu Kuşak) 02.11.2019 19.03.2020 Kutlu Spor Kulübü Derneği Dr Kamil Cad. No60 ( U.Öğretici )
    01.11.2019 20.03.2020 Kutlu Spor Kulübü Derneği Dr Kamil Cad. No60 ( U.Öğretici )
    Karate (Yeşil Kuşak)
    Kick Boks Beyaz Kuşak 22.10.2019 25.06.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    22.10.2019 25.06.2020 Yıldıray Kültür Merkezi
    01.11.2019 29.06.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    02.11.2019 01.07.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    02.11.2019 08.09.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    Kick Boks Mavi Kuşak
    Kick Boks Sarı Kuşak 23.10.2019 24.07.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    Kick Boks Yeşil Kuşak 07.11.2019 09.07.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    07.11.2019 11.07.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    Muay thai (Beyaz kuşak)
    Okçuluk
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Spor ve Fiziki Etkinlikler 5.12.2019 22.09.2020 Samsun Otizimli Çocuklar Derneği-U.Öğretici
    5.12.2019 22.09.2020 Samsun Otizmli Çocuklar Derneği - U.Öğretici
    5.12.2019 23.09.2020 Samsun Otizimli Çocuklar Derneği ( U.Öğretici )
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 21.10.2019 30.01.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    24.10.2019 31.01.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    21.10.2019 01.02.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    21.10.2019 31.01.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    23.10.2019 17.01.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    20.11.2019 8.05.2020 İlkadım Belediyesi Hanımlar Lokali ( U.Öğretici )
    2.12.2019 20.05.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    11.12.2019 1.04.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    RAGBİ (1. Seviye)
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 02.11.2019 23.02.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi
    05.11.2019 12.01.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 21.10.2019 04.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    23.10.2019 05.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    26.10.2019 01.03.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    01.11.2019 14.08.2020 Karadeniz İlkokulu-Satranç-(Kadrolu)
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 12.12.2019 15.02.2020 İlkadım Atletizm Stadı
    12.12.2019 18.02.2020 Şehit Selman Özay İlkokulu(Usta Öğretici)
    12.12.2019 16.02.2020 İlkadım Atletizm Stadı
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik
    Taekwondo Beyaz Kuşak 21.10.2019 26.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    21.10.2019 12.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    24.10.2019 29.03.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    22.10.2019 11.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    22.10.2019 25.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    02.11.2019 03.05.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    03.11.2019 23.02.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    02.11.2019 23.02.2020 Mete Adanır Spor Salonu
    2.12.2019 6.04.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    2.12.2019 6.04.2020 Kışla-Yaşardoğu İlkokulu (U.Öğretici)
    1.12.2019 4.04.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    2.12.2019 6.04.2020 Baruthane Ortaokulu(Usta Öğretici)
    3.12.2019 16.06.2020 Baruthane Ortaokulu(Usta Öğretici)
    14.12.2019 2.01.2021 Pars55 Gençlik Ve Spor Külübü Derneği
    12.12.2019 25.06.2020 Yeşilyurt Demir-Çelik İlkokulu
    Taekwondo Kırmızı Kuşak
    Taekwondo Mavi Kuşak 02.11.2019 03.05.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Taekwondo Sarı Kuşak 21.10.2019 12.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    13.11.2019 18.03.2020 Baruthane Ortaokulu(Usta Öğretici)
    14.11.2019 28.05.2020 Baruthane Ortaokulu(Usta Öğretici)
    Taekwondo Yeşil Kuşak 22.10.2019 25.02.2020 Şehit Burak Zor İmam Hatip Ortaokulu (U.Öğretici)
    22.10.2019 11.02.2020 İlkadım Gençlik Merkezi
    01.11.2019 21.02.2020 Taekwondo
    Tenis (13-15 Yaş)
    Tırmanış Küçükler (14-17 Yaş) 9.12.2019 1.06.2020 İstiklal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Kadrolu)
    Tırmanış Minikler (8-13 Yaş)
    Voleybol 21.10.2019 13.05.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    21.10.2019 14.05.2020 Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi
    Vücut Geliştirme ve Fitness 21.10.2019 08.05.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    23.10.2019 08.05.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    21.10.2019 06.05.2020 Mete Adanır Spor Salonu ( U.Öğretici )
    22.10.2019 06.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ( U.Öğretici )
    23.10.2019 03.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    22.10.2019 06.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    22.10.2019 06.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu (U.Öğretici )
    23.10.2019 03.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu ( U.Öğretici )
    02.11.2019 13.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    01.11.2019 12.06.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    01.11.2019 12.06.2020 Mustafa Dağıstanlın Spor Salonu
    02.11.2019 01.10.2020 Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu
    Welness 1. seviye
    Wushu (Turuncu Kuşak)
    Wushu (Yeşil Kahverengi 2.Bant)
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Mantar Yetiştiriciliği
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çorap Örücülüğü 21.10.2019 04.05.2020 Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Eski Adliye(Usta Öğretici)
    21.10.2019 30.04.2020 Deneyimli Serbestlik Müdürlüğü Eski Adiye Kat-4 (Usta Öğreticiliği)
    21.10.2019 30.04.2020 Anadolu Mah. 146. Sokak No: 28 (Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi) Usta Öğretici
    21.10.2019 04.05.2020 Anadolu Mah. 146. Sokak No: 28 (Büyükşehir Belediyesi Bilgi Evi) Usta Öğretici
    21.10.2019 04.05.2020 Denetimli Serbestlik
    21.10.2019 30.04.2020 Samsun Denetimli Serbestlik Müdürlüğü
    Tekstil Apre İşleri
    Trikotaj 21.10.2019 29.12.2019 Yıldıray Çınar Külütür Merkezi
    21.10.2019 25.02.2020 Yıldıray Çınar Külütür Merkezi
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 22.10.2019 08.11.2019 Sahra Sıhhiye Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı
    22.10.2019 31.10.2019 Sahra Sıhhiye Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı
    11.12.2019 20.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    11.12.2019 18.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 3.12.2019 10.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    11.12.2019 24.12.2019 İlkadım Hem Merkez Binası
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 04.10.2019 21.10.2019 Sahra Sıhhiye Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı
    23.12.2019 31.12.2019 Samsun Sahra Sıhhıye Okulu Ve Eğitim Merkezi Komutanlığı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi
    Şehir İçi Toplu Ulaşım / Taksi Sürücülerine Yönelik Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A1 Seviyesi
    Arapça A2 Seviyesi
    İngilizce A1 Seviyesi 07.10.2019 03.12.2019 İstasyon Mah.Cumhuriyet Cad. No:136 (Kadrolu Öğretmen)
    07.10.2019 08.01.2020 İstasyon Mah.Cumhuriyet Cad. No:136 (Kadrolu Öğretmen)
    21.10.2019 30.12.2019 İlkadım Gençlik Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    21.10.2019 07.01.2020 İlkadım Gençlik Merkezi ( Hiç Bir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    21.10.2019 31.12.2019 İlkadım Gençlik Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    24.10.2019 02.04.2020 Derecik Şehit Yasin Boy Ortaokulu Derecik Mah. (Kadrolu Öğretmen)
    İngilizce A2 Seviyesi
    İngilizce B1 Seviyesi 05.11.2019 07.07.2020 19 Mayıs Lisesi (Kadrolu Öğretmen)
    05.11.2019 07.07.2020 Malazgirt İlkokulu (Kadrolu Öğretmen)
    05.11.2019 08.07.2020 19 Mayıs Lisesi (Kadrolu Öğretmen)
    05.11.2019 08.07.2020 Malazgirt İlkokulu (Kadrolu Öğretmen)
    25.11.2019 27.04.2020 Merkez Bina (Kadrolu Öğretmen)
    Korece A1 Seviyesi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 13.09.2019 31.10.2019 Sgdd- Asam ( Ssklı Çalışan)
    21.10.2019 24.12.2019 İhh Kale Mah. (Hiç Biryerde Çalışmıyor İlk Kez Kurs Açacak.)
    22.10.2019 10.12.2019 Fatma Çavuş Mesleki Ve Teknik A. L. Fevzi Çakmak Mah.(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kezkurs Açacak.)
    22.10.2019 10.12.2019 Zübeyde Hanım Anaokulu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 10.12.2019 Arapça Dil Merkezi Kadıköy Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 11.12.2019 Arapça Dil Merkezi Kadıköy Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 15.01.2020 Gazi Kültür Merkezi (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    25.11.2019 28.01.2020 Merkez Bina Asam Kursu(Hiçbir Yerde Çalışmıyor.İlk Kez Kurs Açacak.)
    11.12.2019 6.03.2020 Arapça Dil Merkez (Hemde Devam Eden Kursları Var)
    9.12.2019 24.01.2020 Kadem (Kadın Demokrasi Derneği) (Hemde Devam Eden Kursları Var)
    4.12.2019 21.02.2020 Merkez Bina ( Kadrolu Öğretmen)
    12.12.2019 29.01.2020 Arapça Dil Merkezi (Adim) ( Hem De Devam Eden Kursları Var )
    11.12.2019 28.01.2020 Zübeyde Hanım Anaokulu ( Hemde Devam Eden Kursları Var)
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 15.10.2019 20.01.2020 Merkez Bina ( Kadrolu Öğretmen)
    23.10.2019 16.01.2020 Kışla-Yaşardoğu İlkokulu (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 12.03.2020 30 Ağustos İhl (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Lurs Açacak.)
    10.12.2019 4.02.2020 Kadem (Hemde Devam Eden Kursları Var )
    11.12.2019 31.03.2020 Arapça Dil Merkezi (Hemde Devam Eden Kursları Var)
    10.12.2019 4.02.2020 Kılıçdede Kültür Merekezi (Hemde Devam Eden Kursları Var )
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 23.10.2019 20.02.2020 Arapça Dil Merkezi Kadıköy Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    23.10.2019 14.02.2020 Arapça Dil Merkezi Kadıköy Mah. (Hiçbir Yerde Çalışmıyor. İlk Kez Kurs Açacak.)
    10.12.2019 31.03.2020 Kılıçdede Kültür Merkezi (Hemde Devam Eden Kursları Var)
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı
    Aşçı Yardımcısı 21.10.2019 09.01.2020 Yıldıray Çınar Merkezi ( Usta Ögretici)
    24.10.2019 14.05.2020 Derebahçe Sosyal Tesisleri (Usta Ögretici)
    21.10.2019 03.03.2020 Derebahçe Sosyal Tesisleri ( Usta Ögretici)
    21.10.2019 28.01.2020 Kadıköy Mah. Cama Safi Sokak No.16 /1 İlkadım
    24.10.2019 14.05.2020 Derebahçe Sosyal Tesisleri
    21.10.2019 09.01.2020 Kadıköy Mah. Cama Safi Sokak No.16 /1 İlkadım
    24.10.2019 01.04.2020 Süleyman Yeniçatı Çocuk Yuvası ( Sta Öğretici)
    23.10.2019 07.02.2020 Zafer Mah. Bahriye Cad. No 46 İlkadım / Samsun
    04.11.2019 01.04.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Usta Öğretici
    Pasta Yapımı ve Sunumu 21.10.2019 17.04.2020 Tepecik Mah. İlkadım Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi (Usta Öğretici)
    21.10.2019 20.04.2020 Tepecik Mah. İlkadım Sosyal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Destek Merkezi (Usta Öğretici)
    24.10.2019 24.04.2020 Süleyman Yançotaral Çocuk Evi Site Müd
    01.11.2019 23.07.2020 Yıldıray Çınar Kültür Merkezi Usta Öğretici
    Pastacı Çırağı
    Pastacı Yardımcısı 21.10.2019 03.06.2020 Derebahce Sosyal Tesisler
    Pizza Yapımı
    Servis Elemanı Yardımcısı 13.09.2019 31.01.2020 Bahçelievler Mah. İstiklal Cad. No : 170/21 (Eğitmene Kurumumuz Tarafından Ücret Ödenmeyecektir.)
    Servis Görevlisi
    Servis Personeli Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Yaş Pasta Yapımı
  • *