İzmit Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için (0262) 321 48 61 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Tepecik Mh. Şahabettin Bilgisu Cd. No 103 İzmit/KOCAELİ adresinde bulunan İzmit Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 578 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

İzmit Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

KOCAELİ ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için KOCAELİ HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


İzmit Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

(0262) 321 48 61
0262 322 12 36
Tepecik Mh. Şahabettin Bilgisu Cd. No 103 İzmit/KOCAELİ

İzmit Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

İzmit Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Adalet
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adalet Bakanlığı Personeline Yönelik Klavye Kullanımı Geliştirme Eğitimi
  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Oymacısı 01.11.2019 26.02.2020 Kassel Çocuk Köyü
    Sedef Kakma 23.09.2019 11.02.2020 Komek - M.Ali Paşa
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Beslenmesi
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Açık Tohumlu Bitkilerin Yetiştiriciliği
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 31.12.2019 17.03.2020 Komek Mevlana
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Android İle Mobil Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.01.2020 23.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Arduino Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 23.09.2019 04.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    ASP.NET MVC ile Web Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Bilgi Güvenliği Bilinçlendirme Eğitimi 28.12.2019 11.01.2020 Komek - Leyla Atakan
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 23.09.2019 08.11.2019 Merkez Bina
    18.09.2019 15.11.2019 Merkez Bina
    21.09.2019 08.02.2020 Merkez Bina
    30.09.2019 14.01.2020 Komek - Kuruçeşme
    03.10.2019 12.03.2020 Komek Mevlana
    02.10.2019 10.01.2020 Komek - Serdar
    03.10.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 17.01.2020 Komek Leyla Atakan
    4.12.2019 30.01.2020 Merkez Bina
    26.12.2019 11.02.2020 Merkez Bina
    4.01.2020 23.05.2020 Merkez Bina
    4.01.2020 30.05.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 9.07.2020 Komek Serdar
    Bilgisayar Programlama Teknikleri 14.10.2019 19.02.2020 Komek Leyla Atakan
    Bilgisayarda Doküman Hazırlama 7.01.2020 16.01.2020 Merkez Bina
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 25.10.2019 18.01.2020 İzmit Ortaokulu
    BOOTSTRAP ile (RESPONSIVE) Duyarlı WEB Tasarımı Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    C++ Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.01.2020 23.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Görme Engelliler İçin Bilgisayar Kullanımı 07.10.2019 28.02.2020 Belsa Plaza
    İleri Excel Geliştirme ve Uyum Eğitimi 09.09.2019 08.10.2019 Komek-Leyla Atakan
    07.10.2019 11.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    05.10.2019 17.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    01.10.2019 12.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    05.10.2019 01.12.2019 Komek Leyla Atakan
    05.10.2019 01.12.2019 Komek Yahyakaptan
    11.10.2019 17.01.2020 Komek Yahyakaptan
    04.11.2019 10.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    2.12.2019 31.12.2019 Komek Umuttepe
    16.12.2019 11.02.2020 Komek Kuruçeşme
    7.12.2019 19.01.2020 Komek Yahya Kaptan
    14.12.2019 16.02.2020 Komek Leyla Atakan
    16.12.2019 15.01.2020 Komek Leyla Atakan
    18.12.2019 17.01.2020 Komek Leyla Atakan
    24.12.2019 25.02.2020 Komek Mevlana
    6.01.2020 4.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    4.01.2020 16.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    13.01.2020 6.02.2020 Merkez Bina
    5.02.2020 5.03.2020 Komek Serdar
    İnternet ve e-Posta Yönetimi 12.01.2020 8.02.2020 Komek - Leyla Atakan
    IOS ile Mobil Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 09.11.2019 29.12.2019 Ahjmet Elginkan M.T.E.M.
    Nesneye Dayalı Programlama – Python Geliştirme ve Uyum Eğitimi 01.10.2019 19.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Nesneye Dayalı Programlama Java Geliştirme ve Uyum Eğitimi 16.10.2019 06.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    14.10.2019 09.12.2019 Komek Leyla Atakan
    05.10.2019 22.12.2019 Komek Leyla Atakan
    Ofis Programları Kullanımı 01.10.2019 10.12.2019 Komek Mevlana
    02.10.2019 08.11.2019 Komek - Leyla Atakan
    28.09.2019 08.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    09.10.2019 15.11.2019 Komek Leyla Atakan
    05.10.2019 07.03.2020 Komek Mevlana
    30.09.2019 10.12.2019 Komek - Kuruçeşme
    14.10.2019 03.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    18.12.2019 12.02.2020 Komek Leyla Atakan
    4.01.2020 22.03.2020 Komek Leyla Atakan
    26.12.2019 6.03.2020 Komek Mevlana
    Sayısal Resim İşleme – Photoshop Geliştirme ve Uyum Eğitimi 30.09.2019 06.11.2019 Komek - Leyla Atakan
    09.10.2019 13.11.2019 Komek Leyla Atakan
    04.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    25.11.2019 30.12.2019 Komek Leyla Atakan
    30.11.2019 19.01.2020 Merkez Bina
    9.12.2019 6.01.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 21.01.2020 Komek Leyla Atakan
    16.12.2019 4.02.2020 Komek Leyla Atakan
    Temel Robotik ve Kodlama 16.09.2019 16.10.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Veri Tabanı 05.10.2019 29.12.2019 Komek Leyla Atakan
    Veri Tabanı Yönetimi – ORACLE Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Veri Tabanı Yönetimi – SQL Geliştirme ve Uyum Eğitimi 05.10.2019 17.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    25.01.2020 8.03.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Web Programcılığı ile ASP.Net Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Web Tasarımı
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 03.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    26.10.2019 29.12.2019 Komek Leyla Atakan
    19.12.2019 6.01.2020 Merkez Bina
    Standart Türk Klâvyesi 25.09.2019 06.12.2019 Belsa Plaza
    21.10.2019 15.11.2019 Merkez Bina
    25.11.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 17.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    21.12.2019 1.03.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 15.04.2020 Komek Kuruçeşme
    Yönetici Asistanı 03.10.2019 19.03.2020 Komek Leyla Atakan
    05.10.2019 18.04.2020 Komekleyla Atakan
    02.10.2019 24.12.2019 Belsa Plaza
  • Can ve Mal Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Afet Bilinci Eğitimi 18.12.2019 7.02.2020 (750964) Namık Kemal Anadolu Lisesi
  • Çevre Koruma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşler
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 12.12.2019 26.03.2020 Komek Tepeköy
    11.12.2019 26.02.2020 Komek Kuruçeşme
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 16.09.2019 15.01.2020 Merkez Bina
    16.09.2019 30.12.2019 Merkez Bina
    2.01.2020 29.04.2020 Merkez Bina
    16.01.2020 3.06.2020 Merkez Bina
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 14.10.2019 30.04.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 17.12.2019 28.01.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    18.12.2019 29.01.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Akıllı Röle ve Mikro Seviye PLC Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.01.2020 23.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Assembly ve PIC Basic Pro İle Mikrodenetleyici Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    C İle Mikrodenetleyici Programlama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 02.10.2019 25.10.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Elektrik Kumanda Ve Otomasyon Teknikleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 8.01.2020 28.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Elektrik-Elektronik Ölçme Teknikleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
    Elektronik Devre Tasarımı ve Simülasyonu Geliştirme ve Uyum Eğitimi 6.01.2020 17.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Endüstriyel Elektronik Ve Uygulamaları Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
    Endüstriyel Otomasyon Sistemleri Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
    PLC Ve Operatör Paneli Programlama Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 05.10.2019 24.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ağaç Baston Yapma 23.09.2019 11.11.2019 Komek - Serdar
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure)
    Alüminyum Kabartma Yapımı 8.01.2020 27.05.2020 Komek Yahyakaptan
    7.01.2020 9.06.2020 Komek Yahyakaptan
    Arap Hasırı (Balıksırtı) Örme Yapımı 20.12.2019 6.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    17.12.2019 3.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    25.12.2019 18.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    16.12.2019 2.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    18.12.2019 11.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    19.12.2019 5.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    24.02.2020 4.05.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    18.02.2020 23.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    26.02.2020 26.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    5.02.2020 10.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    7.02.2020 17.04.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    Astragan İşi ve Blonya İğnesi
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı
    Balıkesir Pullusu 25.09.2019 18.12.2019 Komek-Yahyakaptan
    Balıksırtı Hasır Örme
    Banyo Takımları Dikimi 15.11.2019 12.03.2020 Komek Yenişehir
    Basit Nakış İğne Teknikleri
    Batik Boyama 25.10.2019 13.03.2020 Bağçeşme Sroptimistler Derneği
    Bebek Odası Hazırlama 17.12.2019 17.02.2020 Alikahya Kurs Merkezi
    Boncuk Çiçek Yapımı 17.10.2019 06.02.2020 El Ele Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği
    27.12.2019 6.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    12.12.2019 20.02.2020 Ayazma Kurs Merkezi
    Canlı Çiçek Tanzimi 24.09.2019 03.12.2019 Komek - Yenişehir
    25.09.2019 27.11.2019 Komek-Yenişehir
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 25.10.2019 21.05.2020 Muammer Aksoy İlkokulu
    30.10.2019 16.03.2020 İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
    18.11.2019 13.04.2020 İzmek Yenişehir Mahalle Konağı
    20.11.2019 16.04.2020 Zabıtan Mahalle Konağı İzmek
    17.12.2019 2.06.2020 Karadenizliler Mahallesi Kurs Merkezi
    18.12.2019 28.05.2020 Karadeniz Mahallesi Kurs Merkezi İzmek
    23.12.2019 6.04.2020 Körfez Kurs Merkezi İzmek
    6.01.2020 9.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    7.01.2020 15.06.2020 Nebi Güdük Kurs Merkezi
    Çorap Çiçek 19.12.2019 16.04.2020 Komek Yenişehir
    Çuval Çiçek Yapımı 23.09.2019 17.02.2020 Komek - M.Ali Paşa
    25.09.2019 28.11.2019 Komek- Mehmetali Paşa
    27.09.2019 14.02.2020 Komek - Yahya Kaptan
    Dantel Anglez Yapımı 23.09.2019 24.02.2020 Komek - Yenişehir
    2.12.2019 17.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    4.12.2019 20.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    2.12.2019 17.02.2020 Körfez Kurs Merkezi İzmek
    16.12.2019 11.05.2020 Komek Mevlana
    18.12.2019 20.05.2020 Komek Mevlana
    17.12.2019 12.05.2020 Komek Mevlana
    19.12.2019 21.05.2020 Komek Mevlana
    20.12.2019 22.05.2020 Komek Mevlana
    Davul Derisi Abajur Yapma
    Davul Derisi Çiçek Yapma
    Davul Derisi Nazarlık Yapma 23.09.2019 06.01.2020 Komek - Serdar
    Davul Derisi Pano Yapma
    Davul Derisi Takı Yapma
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma 15.11.2019 19.03.2020 Necip Fazıl Kültür Merkezi İzmek
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.10.2019 08.07.2020 Mehmet Ali Paşa Komek
    21.11.2019 13.02.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    19.12.2019 28.02.2020 Kassel Çocuk Köyü
    3.01.2020 10.04.2020 Belsa Palza B Blok
    Dekoratif Deri Yastık Dikimi 23.09.2019 15.10.2019 Komek - M.Ali Paşa
    25.09.2019 13.11.2019 Komek- Yenişehir
    5.12.2019 7.05.2020 Komek Kuruçeşme
    6.12.2019 8.05.2020 Komek Kuruçeşme
    4.12.2019 29.04.2020 Komek Kuruçeşme
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 22.11.2019 26.06.2020 Yenişehir Mahalle Konağı İzmek
    18.11.2019 22.06.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    9.12.2019 30.03.2020 Komek Kuruçeşme
    10.12.2019 1.04.2020 Komek - Kuruçeşme
    16.12.2019 6.04.2020 Gökçeören Mahalle Konağı
    Dekoratif Minder Dikimi
    Dekoratif Örtü Dikimi 24.09.2019 03.12.2019 Komek - Kuruçeşme
    23.09.2019 03.12.2019 Komek - Kuruçeşme
    19.11.2019 12.12.2019 Alikahya Kültür Merkezi
    Dekoratif Tablo Yapımı 19.09.2019 11.10.2019 Akmeşe Türk Anneleri Zihinsel Engelliler Bakım Mrk.
    19.11.2019 24.03.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    16.01.2020 4.06.2020 Komek - M.Ali Paşa
    17.01.2020 5.06.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    17.02.2020 20.04.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    5.02.2020 3.06.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    Deri Çiçek Yapımı 10.01.2020 24.04.2020 Komek - Serdar
    Deri Tablo Yapımı
    Doğal Taşları İşleme
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 30.09.2019 23.12.2019 Komek - Mevlana
    02.10.2019 18.12.2019 Komek - Mevlana
    Domaniç Hayme Ana Bebek Giysisi Yapma 25.09.2019 08.01.2020 Komek-Serdar
    Ebru 24.10.2019 12.03.2020 Canfeda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    04.11.2019 06.01.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    14.11.2019 16.06.2020 Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi
    30.11.2019 4.04.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    24.12.2019 10.03.2020 Zekiye Gündoğdu Kız Öğrenci Yurdu
    19.12.2019 11.03.2020 Şerife Gelin Öğrenci Yurdu
    El Yapımı Sabun Üretimi
    Elde Antep İşi 15.01.2020 3.06.2020 Komek Mevlana
    Elde Aplike Yapımı 26.09.2019 16.01.2020 Komek-Serdar
    26.09.2019 15.11.2019 Komek-Gündoğdu
    Elde Beyaz İş
    Elde Çin İğnesi 16.12.2019 10.03.2020 Komek Mevlana
    Elde Hesap İşi 25.09.2019 15.01.2020 İzmek - Belsa Plaza
    25.09.2019 15.01.2020 Komek-Tepeköy
    24.09.2019 14.01.2020 Komek - Serdar
    26.09.2019 09.01.2020 Komek-Yahyakaptan
    Elde İnönü Sim İşi 24.09.2019 28.04.2020 İzmek-Hanımeli Kültür Merkezi
    04.10.2019 08.05.2020 İzmek - Belsa Plaza
    Elde Kordon İşi Yapımı 23.09.2019 06.01.2020 Komek - Serdar
    29.11.2019 19.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    28.11.2019 12.03.2020 Sanayi Kurs Merkezi İzmek
    13.01.2020 27.04.2020 Belsa Plaza B Blok
    9.01.2020 24.04.2020 Belsa Plaza B Blpk
    Elde Kurdele İşi
    Elde Maraş İşi
    Elde Suzeni 16.12.2019 23.03.2020 Komek Mevlana
    Elde Tel Sarma 28.02.2020 29.05.2020 Komek Gündoğdu
    Elde Tül İşi Yapımı 25.09.2019 25.12.2019 Komek-Mevlana
    6.01.2020 20.04.2020 Komek Gündoğdu
    Elde Türk İşi Yapımı 28.11.2019 27.02.2020 Komek Gündoğdu
    Elde Türk İşlemeleri 26.12.2019 18.06.2020 Çukurdağ Kurs Merkezi
    31.12.2019 29.06.2020 Kufalı Köyü Kurs Merkezi
    3.02.2020 13.05.2020 Gündoğdu Mahalle Konağı
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 01.10.2019 27.01.2020 Akmeşe Türk Anneleri Zihinsel Engelliler Bakım Merkezi
    Fadime Bebek Yapma 27.09.2019 03.01.2020 Komek - Serdar
    Fantazi Yaka Çiçeği Yapma
    File İşi Yapımı 28.11.2019 20.02.2020 Topçular Kurs Merkezi İzmek
    Filografi Tekniği 27.09.2019 10.01.2020 Komek - M.Ali Paşa
    26.09.2019 09.01.2020 Komek-Mehmet Ali Paşa
    25.09.2019 15.01.2020 Komek-Mehmetali Paşa
    23.10.2019 15.01.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    04.11.2019 04.02.2020 Şerife Gelin Öğrenci Yurdu
    25.11.2019 16.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    20.11.2019 18.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    13.01.2020 16.03.2020 Alikahya Kurs Merkezi İzmek
    19.12.2019 6.02.2020 Körfez Kurs Merkezi İzmek
    Firkete Oyası 23.09.2019 17.02.2020 İzmek -Hanımeli Kültür Merkezi
    6.12.2019 24.04.2020 Komek Yenişehir
    Geleneksel El Nakışları 18.09.2019 18.03.2020 Belsa Plaza B Blok
    15.11.2019 18.03.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi İzmek
    Gelin Başı Yapma
    Güneş Danteli Yapma 01.10.2019 04.02.2020 Komek - Gündoğdu
    27.09.2019 10.01.2020 Komek - M.Ali Paşa
    Halı Dokuma
    Hasır Örme 26.09.2019 14.11.2019 Komek-Mevlana
    25.09.2019 27.11.2019 Komek-Mevlana
    27.09.2019 15.11.2019 Komek - Mevlana
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
    Hesap İşi
    Hurç Dikimi 23.09.2019 25.11.2019 Komek - Yahya Kaptan
    25.09.2019 13.11.2019 Komek-Kuruçeşme
    23.09.2019 25.11.2019 Komek - Tepeköy
    27.09.2019 15.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    24.09.2019 26.11.2019 Komek - Tepeköy
    27.09.2019 15.11.2019 Komek-Tepeköy
    26.09.2019 14.11.2019 Komek-Mevlana
    26.09.2019 14.11.2019 Komek-Tepeköy
    26.09.2019 14.11.2019 Komek-Kuruçeşme
    25.09.2019 13.11.2019 Komek-Mevlana
    24.09.2019 26.11.2019 Komek - Yahya Kaptan
    25.09.2019 13.11.2019 Komek-Tepeköy
    27.09.2019 15.11.2019 Komek - Mevlana
    04.11.2019 03.12.2019 Komek Mehmet Ali Paşa
    20.11.2019 12.12.2019 Kadıköy Kanlıbağ Camii Yap. Yaş. Derneği Erenler Mah.
    18.11.2019 16.12.2019 Karadenizliler Mahallesi Kurs Merkezi İzmek
    6.02.2020 26.03.2020 Komek Serdar
    İğne Oyası 23.09.2019 26.11.2019 Komek - M.Ali Paşa
    24.09.2019 04.02.2020 Komek - Tepeköy
    26.09.2019 15.11.2019 Komek-Mehmet Ali Paşa
    23.09.2019 03.02.2020 Komek - Tepeköy
    18.11.2019 7.01.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    21.11.2019 10.01.2020 Gündoğdu Kurs Merkezi İzmek
    28.11.2019 17.01.2020 Süleymaniye Köyü Kurs Merkezi İzmek
    10.12.2019 14.04.2020 Komek Yenişehir
    4.12.2019 15.04.2020 Komek Yenişehir
    İp Boyama Teknikleri
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı
    İpli Kukla Yapımı
    Kadife İşi Yapımı
    Kâğıt Çiçek Yapımı 25.11.2019 2.03.2020 Komek Serdar
    Kâğıt Heykel Sanatı 13.01.2020 11.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    15.01.2020 14.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    Kağıt Rölyef Yapımı
    Kanaviçe Yapımı 23.09.2019 09.12.2019 Komek - Mevlana
    25.09.2019 19.02.2020 Komek-Yahyakaptan
    5.12.2019 7.05.2020 Komek Tepeköy
    4.12.2019 29.04.2020 Komek Tepeköy
    2.12.2019 20.04.2020 Komek Tepeköy
    6.12.2019 24.04.2020 Komek Tepeköy
    5.12.2019 30.04.2020 Komek Tepeköy
    3.12.2019 21.04.2020 Komek Tepeköy
    17.12.2019 2.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    Karışık Örgülerle Dokuma Yapımı
    Kastamonu Çarşaf Bağı
    Keçe Aksesuarları Yapımı 30.10.2019 15.01.2020 Çydd Kurs Merkezi
    Keçe Yapımı 27.09.2019 27.12.2019 Komek -M.Ali Paşa
    26.09.2019 26.12.2019 Komek - M.Ali Paşa
    27.11.2019 11.03.2020 Komek Yenişehir
    4.12.2019 18.03.2020 Komek Mevlana
    29.11.2019 6.03.2020 Komek Mevlana
    28.11.2019 5.03.2020 Komek Mevlana
    Kırkyama 28.11.2019 24.04.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi İzmek
    Kitre Bebek Yapımı
    Koltuk Sandalye Giydirme 6.12.2019 22.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    Kösele Çanta Yapımı 20.11.2019 8.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    Kum İşi
    Kum İşi Tekniği 23.09.2019 17.12.2019 Komek - Mevlana
    Kumaş Boyama
    Kumaş Çanta Dikimi
    Lefkara İşi 19.09.2019 12.03.2020 İzmek- Belsa Plaza B Blok
    23.09.2019 23.03.2020 Pelsa Plaza İzmek
    Lüle Taşı İşleme
    Makinede Antep İşi 24.12.2019 14.04.2020 Komek Mevlana
    Makinede Aplike 17.12.2019 3.03.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi
    9.01.2020 24.04.2020 Topçular Kurs Merkezi
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma
    Makinede Maraş İşi
    Makinede Türk İşi
    Makrame Çanta Yapma
    Makrame Gazetelik Yapma
    Makrame Nazarlık Yapma
    Makrame Örgü Yapma
    Makrame Sarkaç Yapma
    Mekik Oyası Yapımı 23.09.2019 02.12.2019 Komek - Mevlana
    24.09.2019 03.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    26.09.2019 28.11.2019 Komek-Mevlana
    24.09.2019 03.12.2019 Komek - Mevlana
    25.09.2019 27.11.2019 Komek-Kuruçeşme
    25.09.2019 27.11.2019 Komek-Mevlana
    27.09.2019 29.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    26.09.2019 28.11.2019 Komek-Kuruçeşme
    27.09.2019 29.11.2019 Komek - Mevlana
    27.09.2019 29.11.2019 Komek - Yeniişehir
    28.11.2019 26.12.2019 Komek Mehmet Ali Paşa
    Metal Çiçek Yapımı 24.09.2019 31.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    25.09.2019 25.12.2019 Komek-Yahyakaptan
    2.01.2020 16.04.2020 Komek - M.Ali Paşa
    3.01.2020 17.04.2020 Komek - M.Ali Paşa
    Mimoza İşi 18.11.2019 8.06.2020 Kuruçeşme Kültür Merkezi İzmek
    Minyatür Sanatı 19.11.2019 23.03.2020 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Mis Sabun Üretimi
    Misinalı Takı Yapımı 20.11.2019 25.03.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    19.11.2019 17.03.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    Mobilya Minder Dikimi
    Motif Çizim Teknikleri
    Mutfak Takımları Hazırlama
    Nevresim Takımları Dikimi 27.09.2019 17.01.2020 Komek - Serdar
    3.12.2019 11.02.2020 Komek Gündoğdu
    26.11.2019 4.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    16.01.2020 28.05.2020 Komek Mevlana
    17.01.2020 29.05.2020 Komek Mevlana
    Oltu Taşı İşleme
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk)
    Oyalar 14.11.2019 22.04.2020 Akmeşe Köyü
    31.12.2019 15.06.2020 Erenler Kurs Merkezi İzmek
    16.01.2020 25.06.2020 Gündoğdu Mahalle Konağı
    17.01.2020 26.06.2020 Turgut Kurs Merkezi İzmek
    Özel Perdeler Hazırlama 13.11.2019 11.03.2020 Kadıköy Mahalle Konağı
    14.11.2019 5.03.2020 Kadıköy Mahalle Konağı
    6.02.2020 26.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    Perde Hazırlama 9.12.2019 18.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    10.12.2019 27.05.2020 Kozluk Kurs Merkezi İzmek
    Pike Dikimi 27.09.2019 10.01.2020 Komek - Mevlana
    24.09.2019 13.11.2019 Komek - M.Ali Paşa
    26.09.2019 14.11.2019 Komek-Mehmet Ali Paşa
    26.09.2019 14.11.2019 Komek-Yenişehir
    26.09.2019 09.01.2020 Komek-Mevlana
    12.12.2019 26.02.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi İzmek
    16.12.2019 17.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    12.02.2020 1.04.2020 Komek Gündoğdu
    Pul ve Boncuk Dikişleri 27.11.2019 25.03.2020 Komek Mevlana
    28.11.2019 19.03.2020 Komek Mevlana
    29.11.2019 20.03.2020 Komek Mevlana
    Salon Takımları Dikimi 9.01.2020 29.05.2020 Gültepe Kurs Merkezi
    Sepet Örücülüğü
    Şerit Örme Yapımı 26.09.2019 12.12.2019 Komek-Yenişehir
    03.10.2019 19.12.2019 Komek Gündoğdu
    10.12.2019 3.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    9.12.2019 2.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    Şifre Danteli Yapma
    Şiş Örgü Çanta
    Şiş Örgü Şapka
    Şiş Örücülüğü 03.10.2019 18.02.2020 Çodem
    Şiş Örücülüğünde Bebek Hırkası Örme
    Şiş Örücülüğünde Çorap Örme 11.12.2019 25.03.2020 Komek Tepeköy
    27.12.2019 3.04.2020 Komek Yahyakaptan
    7.01.2020 21.04.2020 Komek Yenişehir
    14.01.2020 28.04.2020 Komek Kuruçeşme
    4.02.2020 5.05.2020 Komek Serdar
    Şiş Örücülüğünde Eldiven Örme 25.09.2019 18.12.2019 Komek-Mehmetali Paşa
    01.10.2019 31.12.2019 Komek Yenişehir
    27.09.2019 20.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    24.09.2019 24.12.2019 Komek - Kuruçeşme
    04.10.2019 27.12.2019 Komek Tepeköy
    13.12.2019 20.03.2020 Komek Kuruçeşme
    12.12.2019 5.03.2020 Komek Kuruçeşme
    10.12.2019 17.03.2020 Komek M.Ali Paşa
    26.12.2019 2.04.2020 Komek Gündoğdu
    6.02.2020 14.05.2020 Komek Serdar
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme 27.09.2019 22.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    30.10.2019 10.06.2020 Bağçeşme Sroptimistler Derneği
    Şiş Örücülüğünde Şal Örme 30.09.2019 09.03.2020 Komek - M.Ali Paşa
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 7.01.2020 16.06.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi
    10.01.2020 18.06.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi İzmek
    Takı Yapım Teknikleri 18.11.2019 10.03.2020 Akmeşe Köyü
    Taş Bebek Yapımı 26.09.2019 16.01.2020 Komek-Serdar
    Tel Bebek Yapımı 7.02.2020 3.04.2020 Komek Serdar
    6.02.2020 2.04.2020 Komek Serdar
    Tel Kırma Yapımı 23.09.2019 03.12.2019 Komek - Mevlana
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 6.02.2020 28.05.2020 Komek Yahyakaptan
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 18.12.2019 13.05.2020 Komek Mevlana
    23.12.2019 11.05.2020 Komek Mevlana
    Tığ Örgü Para Kesesi 20.11.2019 24.06.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    21.11.2019 25.06.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    Tığ Örgü Şapka
    Tığ Örücülüğü 7.01.2020 23.06.2020 Kuruçeşme Kültür Merkezi
    Tığ Oyası 6.12.2019 17.04.2020 Komek Kuruçeşme
    5.12.2019 16.04.2020 Komek Kuruçeşme
    4.12.2019 22.04.2020 Komek Kuruçeşme
    17.01.2020 29.05.2020 Hanımeli Kültür Merkezi
    11.02.2020 23.06.2020 Komek Gündoğdu
    Tokat Tahta Baskı Yapma 17.10.2019 18.06.2020 Mehmet Ali Paşa Komek
    Tül Stor, Rustik ve Katlamalı Perde Hazırlama
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma
    Üzerlik Örme
    Yapma Çiçek Yapımı
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 27.11.2019 7.04.2020 Turgut Kurs Merkezi İzmek
    9.01.2020 20.04.2020 Akmeşe Mahalle Konağı
    Yorgan Dikimi 16.01.2020 3.04.2020 Sanayi Kurs Merkezi
    Zikzak Makinede Kum İşi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 16.10.2019 05.05.2020 Bayraktar İlkokulu
    15.10.2019 11.08.2020 Yahya Kaptan İlkokulu
    11.10.2019 11.08.2020 Ulugazi İlkokulu
    17.10.2019 18.08.2020 Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
    21.10.2019 26.02.2020 Yenimahalle İlkokulu
    17.10.2019 18.08.2020 Türk Pirelli İlkokulu
    17.10.2019 12.05.2020 Gündoğdu İlkokulu
    16.10.2019 17.08.2020 Yahya Kaptan İlkokulu
    24.10.2019 30.03.2020 Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    01.11.2019 14.08.2020 Yahya Kaptan İlkokulu
    01.11.2019 06.03.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    26.11.2019 17.09.2020 Türk Pirelli Ortaokulu
    25.11.2019 12.06.2020 Ziya Gökalp İlkokulu
    21.12.2019 26.04.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    18.12.2019 7.10.2020 (707125) İbrahim Süreyya Yiğit İlkokulu
    6.01.2020 10.06.2020 (703315) Fevzi Çakmak İlkokulu
    6.01.2020 11.03.2020 (709466) Çubuklu Osmaniye Ortaokulu
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 17.09.2019 01.10.2019 Merkez Bina
    02.10.2019 16.10.2019 Merkez Bina
    17.10.2019 04.11.2019 Merkez Bina
    01.11.2019 06.12.2019 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 18.09.2019 28.11.2019 İsu Anaokulu
    19.09.2019 05.12.2019 Yenituran Anaokulu
    16.10.2019 04.03.2020 Alikahya Fatih Ortaokulu
    10.12.2019 17.03.2020 Yenituran Anaokulu
    6.12.2019 28.02.2020 İsu Anaokulu
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İşletmelerde Hijyen
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    12-16 Yaş Çocuk Bluz Dikimi
    12-16 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    2-6 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 23.09.2019 15.10.2019 Komek - Kuruçeşme
    23.09.2019 25.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    25.09.2019 13.11.2019 Komek-Kuruçeşme
    24.09.2019 26.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    2-6 Yaş Çocuk Etek Dikimi 16.09.2019 24.12.2019 İzmek-Necati Gençoğlu K.M.
    2-6 yaş Çocuk Manto Dikimi 3.12.2019 16.06.2020 Portakal Hafız Konağı
    2.12.2019 8.06.2020 Portakal Hafız Konağı
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 13.12.2019 13.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    11.12.2019 18.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    12.12.2019 12.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    16.12.2019 16.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    17.12.2019 17.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    11.01.2020 25.04.2020 M.Ali Paşa - Komek
    6-12 Yaş Çocuk Etek Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Gömlek Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Manto Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Mont Dikimi
    6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi 17.09.2019 10.10.2019 İzmek - Yenidoğan K.M.
    27.09.2019 06.12.2019 Komek - Kuruçeşme
    26.09.2019 05.12.2019 Komek-Kuruçeşme
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi)
    Çanta Dikimi
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto) 30.12.2019 11.05.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon)
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Bluz-Elbise)
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Bluz Dikimi
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Elbise Dikimi 17.12.2019 25.02.2020 Komek Serdar
    19.12.2019 27.02.2020 Komek Serdar
    16.12.2019 24.02.2020 Komek Serdar
    18.12.2019 4.03.2020 Komek Serdar
    20.12.2019 28.02.2020 Komek Serdar
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi 23.09.2019 06.01.2020 Belsa Plaza İzmek
    Düz Dikiş Makineci
    Erkek Dış Giysileri Dikimi (Palto/Kaban – Mont)
    Erkek Eşofman Dikimi
    Erkek Fanila Dikimi
    Erkek İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu-İş Gömleği)
    Erkek İşçi Tulumu Dikimi
    Erkek Pijama Dikimi
    Erkek Tişört Dikimi
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Model Uygulamalı Gömlek-Safari Gömlek)
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Sweatshirt-Eşofman) 5.02.2020 10.06.2020 Şemsettin Pakize Tarın Komek
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 18.09.2019 14.11.2019 İzmek -Necati Gençoğlu K.M.
    23.09.2019 03.12.2019 Komek - Yenişehir
    24.10.2019 27.12.2019 İzmek - Belsa Plaza
    19.12.2019 14.05.2020 Alikahya Kültür Merkezi
    Hazır Giyim Makinelerinde Geliştirme ve Uyum Kursu 19.09.2019 18.10.2019 Belsa Plaza İzmek
    23.09.2019 11.11.2019 Komek - Mevlana
    23.09.2019 09.12.2019 Komek - M.Ali Paşa
    26.09.2019 05.12.2019 Komek-Yahyakaptan
    23.09.2019 09.12.2019 Komek - Tepeköy
    24.09.2019 10.12.2019 Komek - M.Ali Paşa
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Serdar
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Tepeköy
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Mehmetali Paşa
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Yahyakaptan
    24.09.2019 10.12.2019 Komek - Serdar
    26.09.2019 05.12.2019 Komek-Mehmet Ali Apaşa
    26.09.2019 06.12.2019 Komek-Mevlana
    26.09.2019 05.12.2019 Komek-Serdar
    27.09.2019 06.12.2019 Komek - M.Ali Paşa
    26.09.2019 25.10.2019 Komek-Tepeköy
    23.09.2019 09.12.2019 Komek - Serdar
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Yenişehir
    27.09.2019 06.12.2019 Komek - Serdar
    25.09.2019 04.12.2019 Komek-Gündoğdu
    24.09.2019 10.12.2019 Komek - Tepeköy
    04.11.2019 13.01.2020 Komek Kuruçeşme
    05.11.2019 14.01.2020 Komek Kuruçeşme
    İlik-Düğme Otomatçı
    Kadın Badi Dikimi
    Kadın Bluz Dikimi 06.11.2019 03.02.2020 Alikahya Kurs Merkezi İzmek
    9.12.2019 25.02.2020 Akmeşe Mahalle Konağı İzmek
    Kadın Ceket Dikimi 6.01.2020 17.03.2020 Gündoğdu - Komek
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 17.12.2019 10.06.2020 Tavşantepe Mahalle Konağı
    19.12.2019 11.06.2020 Gültepe Cem Evi Ve Kültür Merkezi
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 26.09.2019 15.11.2019 Komek-Gündoğdu
    15.11.2019 13.03.2020 Kadıköy Mahalle Konağı
    9.12.2019 11.02.2020 Komek Yenişehir
    11.12.2019 22.04.2020 Komek Yenişehir
    18.12.2019 29.04.2020 Komek Tepeköy
    17.12.2019 21.04.2020 Komek Tepeköy
    19.12.2019 21.02.2020 Hakkaniye Kurs Merkezi
    Kadın Elbise Dikimi 27.11.2019 1.07.2020 Komek Mevlana
    26.11.2019 9.06.2020 Komek Mevlana
    25.11.2019 1.06.2020 Komek Mevlana
    27.11.2019 20.02.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi İzmek
    23.12.2019 24.02.2020 Sülaymaniye Köyü Kurs Merkez
    Kadın Eşofman Dikimi 31.10.2019 06.02.2020 Komek Tepeköy
    Kadın Fantezi Elbise Dikimi 23.09.2019 03.02.2020 Komek - Yahya Kaptan
    11.12.2019 22.04.2020 Komek Gündoğdu
    Kadın Gelinlik Dikimi
    Kadın Giysileri Artistik Çizim
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 9.12.2019 30.03.2020 Akmeşe Mahalle Konağı İzmek
    8.01.2020 12.05.2020 Yenişehir Kurs Merkezi 2
    14.01.2020 18.05.2020 İzmek- Tüysüzler Mahalle Konağı
    4.02.2020 8.06.2020 Alikahya Kurs Merkezi
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 21.10.2019 30.12.2019 Kadın Sosyal Yaşam Merkezi
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık)
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu)
    Kadın İş Önlüğü Dikimi
    Kadın İşçi Tulumu Dikimi
    Kadın Jean Pantolon Dikimi 04.11.2019 22.06.2020 Bağçeşme Sroptimistler Derneği
    Kadın Manto-Kaban Dikimi 16.12.2019 20.04.2020 Komek Tepeköy
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi
    Kadın Pantolon Dikimi 6.12.2019 28.02.2020 Komek Yahya Kaptan
    10.12.2019 3.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    11.12.2019 11.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    12.12.2019 5.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    14.12.2019 14.03.2020 Komek Yahya Kaptan
    Kadın Pijama Dikimi 04.10.2019 29.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    25.09.2019 20.05.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi 23.09.2019 25.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    10.12.2019 4.05.2020 Zabıtan Mahalle Konağı İzmek
    6.01.2020 8.06.2020 Şahintepesi Kurs Merkezi İzmek
    13.01.2020 22.06.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    Kadın Sabahlık Dikimi 25.11.2019 17.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    Kadın Tayt/Badi Dikimi 9.12.2019 9.03.2020 Komek Gündoğdu
    Kadın Temel Etek Dikimi 21.11.2019 12.02.2020 Yeşilova Kurs Merkezi İzmek
    19.12.2019 28.05.2020 Komek Mevlana
    Kadın Tişört Dikimi 12.12.2019 13.02.2020 Komek - Kuruçeşme
    2.12.2019 3.02.2020 Komek Kuruçeşme
    13.12.2019 14.02.2020 Komek - Kuruçeşme
    4.12.2019 12.02.2020 Komek Kuruçeşme
    3.12.2019 4.02.2020 Komek Kuruçeşme
    4.02.2020 24.03.2020 Komek Kuruçeşme
    3.02.2020 23.03.2020 Komek Kuruçeşme
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise) 12.12.2019 11.03.2020 Yassıbağ Köyü
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 18.09.2019 18.03.2020 İzmek Belsa Plaza
    11.12.2019 10.06.2020 Tavşantepe Kurs Merkezi İzmek
    2.01.2020 3.07.2020 Belsa Plaza B Blok
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Pantolon-Jean Pantolon) 23.12.2019 17.03.2020 Çubuklu Osmaniye Mahalle Konağı İzmek
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body) 28.11.2019 2.04.2020 Komek Gündoğdu
    Kadın Yelek Dikimi 27.09.2019 29.11.2019 Komek - Yahya Kaptan
    28.09.2019 07.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    24.09.2019 03.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    2.12.2019 18.12.2019 Süleymaniye Köyü Kurs Merkezi İzmek
    Model Uygulamalı Erkek Gömlek Dikimi 8.01.2020 20.02.2020 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Overlok Makineci
    Ponteriz Otomatçı
    Reçme Makineci
    Şal Etol Dikimi
    Şapka Dikimi
    Stilist Eğitimi 01.10.2019 30.12.2019 Belsa Plaza
    Türk Bayrağı Dikimi 10.02.2020 8.06.2020 Şemsettin Pakize Tarın Komek
    Ütücü 4.12.2019 4.03.2020 Komek Kuruçeşme
    Zikzak Makineci
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    3 Boyutlu Endüstriyel Tasarım 3DS MAX Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım
    Fotoğraf Çekim ve Düzenleme Teknikleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi 21.09.2019 20.10.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    11.10.2019 20.12.2019 Komek - Yayha Kaptan
    Fotoğraf Çekim ve Düzenleme Teknikleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi I Seviye 1 21.10.2019 26.11.2019 Komek Mimar Sinan
    Fotoğraf Çekimi 20.10.2019 19.04.2020 Komek Mevlana
    21.10.2019 15.01.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 14.04.2020 Komek Mimar Sinan
    16.12.2019 14.04.2020 Komek Yahya Kaptan
    Vektörel Grafik Tasarımı – İllustrator Geliştirme ve Uyum Eğitimi 13.01.2020 14.02.2020 Merkez Bina
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 23.11.2019 23.11.2019 Merkez Bina
    28.11.2019 29.11.2019 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.01.2020 12.01.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    22.01.2020 29.01.2020 İzmit Mtal
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Teknikleri 30.12.2019 31.03.2020 Codem- Çocuk Destekleme Merkezi
    El Bakımı 01.10.2019 14.01.2020 Komek Serdar
    04.11.2019 31.12.2019 Komek Mevlana
    4.12.2019 25.03.2020 Komek Kuruçeşme
    El ve Ayak Bakımı
    Epilasyon Depilasyon
    Fön Çekimi 30.09.2019 01.06.2020 Komek - M.Ali Paşa
    01.10.2019 09.06.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    04.10.2019 29.05.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    21.10.2019 25.02.2020 Komek Gündoğdu
    22.10.2019 02.03.2020 Komek Kuruçeşme
    25.11.2019 6.07.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    26.11.2019 14.07.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    16.01.2020 28.05.2020 Komek - Mevlana
    Makyaj Yapma Teknikleri 30.09.2019 27.04.2020 Komek - Serdar
    03.10.2019 03.01.2020 Komek Kuruçeşme
    2.03.2020 15.06.2020 Komek Gündoğdu
    Protez Tırnak 07.11.2019 27.12.2019 Komek Mevlana
    4.02.2020 14.04.2020 Komek Serdar
    Saç Bakımı Ve Yapımı 23.09.2019 27.05.2020 İzmek - Belsa Plaza
    Saç Renklendirme 6.02.2020 9.07.2020 Komek Kuruçeşme
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 03.10.2019 26.03.2020 Komek Tepeköy
    5.12.2019 4.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    13.01.2020 20.07.2020 Komek - Mevlana
    Temel Makyaj 02.10.2019 25.03.2020 Komek - M.Ali Paşa
    03.10.2019 19.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    23.10.2019 22.04.2020 Komek Gündoğdu
    20.11.2019 6.05.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    18.12.2019 10.06.2020 Komek Mevlana
    Tırnak Süsleme 30.09.2019 21.10.2019 Komek - Kuruçeşme
    02.10.2019 11.12.2019 Komek - Mevlana
    02.10.2019 13.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    30.09.2019 22.10.2019 Komek - Mevlana
    03.10.2019 01.11.2019 Komek Mevlana
    5.12.2019 18.12.2019 Kocaeli Gündüzlü Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon
    Ortopedik Engelli ve Görme Engelli Bireyler İçin Çağrı Merkezi Operatörlüğü 19.10.2019 04.01.2020 İzmek Belsa Plaza
  • Harita-Tapu-Kadastro
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Harita Çizimi Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 30.09.2019 17.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    03.10.2019 13.12.2019 Komek Leyla Atakan
    26.12.2019 13.03.2020 Komek Leyla Atakan
    6.01.2020 24.03.2020 Komek Leyla Atakan
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 23.09.2019 10.01.2020 Belsa Plaza
    24.10.2019 12.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    6.01.2020 19.03.2020 Belsa Plaza
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık
    Kurban Kesim Elemanı
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Mimari Modelleme – Revit Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Bilgisayar Destekli Yapı Tasarımı – İDECAD Geliştirme ve Uyum Eğitimi
  • İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yangın Eğitimi Kurs Programı 25.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
  • Kimya Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yüzey Boyama Elemanı
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ana Dilde İletişim
    Cenaze Hizmetleri 27.09.2019 07.10.2019 Merkez Bina
    11.12.2019 10.01.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İzmek
    14.12.2019 22.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı İzmek
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 02.11.2019 15.03.2020 Gazi Akçakoca Bilgi Evi
    14.01.2020 25.03.2020 Serdar Bilgievi
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 25.11.2019 31.12.2019 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    Diksiyon 30.09.2019 05.11.2019 Komek - Kuruçeşme
    30.09.2019 05.11.2019 Komek - Mevlana
    07.10.2019 12.11.2019 Komek - Umuttepe
    03.10.2019 01.11.2019 Komek Yahyakaptan
    14.10.2019 09.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    16.10.2019 15.11.2019 Canfeda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 09.12.2019 Şerife Gelin Öğrenci Yurdu
    23.10.2019 04.12.2019 Zekiye Gündoğdu Kız Öğrenci Yurdu
    24.10.2019 12.12.2019 Fatma Seher Hanım Kız Öğrenci Yurdu
    30.11.2019 29.12.2019 Mevlana Komek
    4.12.2019 8.01.2020 Türkgev Kız Öğrenci Yurdu
    26.12.2019 7.02.2020 Komek Yahyakaptan
    8.01.2020 31.01.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    30.12.2019 16.03.2020 Komek - Mimar Sinan
    6.01.2020 18.02.2020 Yenişehir - Komek
    3.02.2020 3.03.2020 Komek Kuruçeşme
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 22.10.2019 31.12.2019 Gazi Süleyman Paşa Yurdu
    26.10.2019 24.11.2019 Sivil Toplum Merkezi
    26.10.2019 15.12.2019 Belsa Plaza B Blok İzmek
    06.11.2019 26.12.2019 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    04.11.2019 24.12.2019 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    22.11.2019 14.02.2020 Can Feda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Lisans) 11.09.2019 12.11.2019 Merkez Bina
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 23.11.2019 22.02.2020 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    5.12.2019 19.02.2020 Bizim Bahçe Şizofreni Yardımlaşma Derneği
    2.12.2019 14.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    2.01.2020 17.03.2020 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    6.01.2020 19.03.2020 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    Etkili ve Hızlı Okuma 04.11.2019 26.11.2019 Merkez Bina
    01.11.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    30.11.2019 21.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    11.12.2019 8.01.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 27.01.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    6.01.2020 28.01.2020 Merkez Bina
    8.01.2020 30.01.2020 Merkez Bina
    Girişimcilik
    İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kuran Öğreticiliği Yeterlik Sınavına Hazırlık
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 4.12.2019 19.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    İş ve İnsan İlişkileri Geliştirme ve Uyum Eğitimi 18.12.2019 12.02.2020 Merkez Bina
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 11.11.2019 24.12.2019 Komek Mevlana
    2.12.2019 7.01.2020 Komek Kuruçeşme
    2.12.2019 7.01.2020 Komek Umuttepe
    İş Yaşamında Sosyal Medya Kullanımı Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Kişisel Gelişim
    Kodlama Eğitimi Geliştirme ve Uyum Eğitimi 07.10.2019 22.10.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 02.10.2019 27.05.2020 Komek - M.Ali Paşa
    02.10.2019 27.05.2020 Komek - M.Ali Paşa
    15.10.2019 11.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    18.10.2019 04.01.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    16.11.2019 29.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    11.12.2019 5.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    18.12.2019 12.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 30.09.2019 03.12.2019 Komek - Mevlana
    30.09.2019 03.12.2019 Komek - Tepeköy
    03.10.2019 29.11.2019 Komek Mehmet Ali Paşa
    03.10.2019 29.11.2019 Komek Kuruçeşme
    22.10.2019 02.12.2019 İzmek Alikahya Kültür Merkezi
    05.11.2019 26.12.2019 Maria Anne Bilgi Evi
    09.11.2019 29.12.2019 Maria Anne Bilgi Evi
    26.11.2019 17.12.2019 Akçakoca Bilgi Evi Doğu Kışla Parkı
    18.11.2019 2.12.2019 Sarı Konak Kurs Merkezi İzmek
    25.11.2019 14.01.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi İzmek
    3.12.2019 5.02.2020 Alikahya Kültür Merkezi
    5.12.2019 7.02.2020 Komek Yenişehir
    16.12.2019 13.01.2020 Topçular Kurs Merkezi İzmek
    18.12.2019 17.01.2020 Sarıkonak Kurs Merkezi
    18.12.2019 17.01.2020 Sarıkonak Kurs Merkezi İzmek
    4.01.2020 23.02.2020 Maria Anne Bilgievi Yeşilova Mah.
    31.12.2019 20.02.2020 Maria Anne Bilgievi Yeşilova Mah.
    10.01.2020 14.02.2020 Akçakoca Bilgi Evi Doğu Kışla Parkı
    13.01.2020 20.02.2020 Serdar Bilgievi
    11.01.2020 22.03.2020 Gazi Akçakoca Bilgievi (Doğu Kışla Parkı İçi)
    10.01.2020 14.02.2020 İzmek - Zabıtan Mahalle Konağı
    3.02.2020 27.02.2020 Tügva Kadıköy Mah.
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 30.09.2019 03.12.2019 Komek - Mevlana
    02.10.2019 12.02.2020 Komek - Yahya Kaptan
    15.10.2019 15.11.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    14.10.2019 21.11.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    31.10.2019 21.12.2019 Sivil Toplum Merkezi
    22.11.2019 27.12.2019 Zabıtan Mahalle Konağı
    15.11.2019 16.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    5.12.2019 7.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    18.11.2019 17.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    5.12.2019 7.02.2020 Komek Kuruçeşme
    3.12.2019 17.12.2019 Sarıkonak Kurs Merkezi İzmek
    18.12.2019 9.01.2020 Akçakoca Bilgi Evi Doğu Kışla Parkı
    18.12.2019 9.01.2020 Serdar Bilgi Evi İzmek
    13.01.2020 21.02.2020 Necip Fazıl Kültür Merkezi
    14.01.2020 24.02.2020 İzmek - Topçular Kurs Merkezi
    3.02.2020 24.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    3.02.2020 3.03.2020 Sarı Konak Kurs Merkezi - İzmek
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 31.10.2019 19.12.2019 Kocaeli Üniversiesi Çocuk Psikiyatrisi
    31.10.2019 19.12.2019 Kocaeli Üniversiesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    20.12.2019 10.02.2020 Kocaeli Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 31.10.2019 19.12.2019 Kocaeli Üniversiesi Çocuk Psikiyatrisi
    31.10.2019 19.12.2019 Kocaeli Üniversiesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    20.12.2019 10.02.2020 Kocaeli Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi
    Merkezi Sistem Devlet Memurluğu Sınavlarına Hazırlık 09.09.2019 25.02.2020 Belsa Plaza B Blok
    09.09.2019 25.02.2020 Merkez Bina
    18.09.2019 13.01.2020 Merkez Bina
    23.09.2019 15.01.2020 Belsa Plaza
    18.10.2019 11.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    23.10.2019 16.06.2020 Zekiye Gündoğdu Kız Öğrenci Yurdu C Blok
    06.11.2019 19.06.2020 Merkez Bina
    04.11.2019 14.02.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    21.11.2019 10.03.2020 Merkez Bina
    30.11.2019 21.03.2020 Merkez Bina
    2.12.2019 23.03.2020 Merkez Bina
    3.12.2019 7.04.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    4.12.2019 25.03.2020 Merkez Bina
    12.12.2019 2.04.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 6.04.2020 Merkez Bina
    11.12.2019 1.04.2020 Merkez Bina
    12.12.2019 2.05.2020 Merkez Bina
    11.12.2019 29.04.2020 Merkez Bina
    11.12.2019 29.04.2020 Sivil Toplum Merkezi
    19.12.2019 9.04.2020 Merkez Bina
    20.12.2019 10.04.2020 Merkez Bina
    22.12.2019 28.05.2020 Merkez Bina
    26.12.2019 16.04.2020 Sivil Toplum Merkezi
    29.12.2019 19.04.2020 Sivil Toplum Merkezi
    24.01.2020 16.05.2020 Svil Toplum Merlezi
    Öğrenmeyi Öğrenme
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 18.09.2019 20.12.2019 Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    16.09.2019 20.11.2019 Yenituran Anaokulu
    20.09.2019 16.12.2019 Dr.Ferdi Koçal İlkokulu
    30.09.2019 24.12.2019 Ana Sultan Anaokulu
    02.10.2019 10.02.2020 Zübeyde Hanım İlkokulu
    03.10.2019 17.01.2020 Zübeyde Hanım İlkokulu
    01.10.2019 05.02.2020 Zübeyde Hanım İlkokulu
    01.10.2019 13.11.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    01.10.2019 18.12.2019 Ulugazi İlkokulu
    01.10.2019 16.12.2019 Ulugazi İlkokulu
    14.10.2019 26.11.2019 Zübeyde Hanım İlkokulu
    11.10.2019 02.12.2019 Topçular İlkokulu
    14.10.2019 24.12.2019 Ulubatlı Hasan Ortaokulu
    24.10.2019 06.03.2020 Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.10.2019 09.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    14.10.2019 10.12.2019 Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    18.10.2019 08.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    14.10.2019 03.12.2019 7. Boru İlkokulu
    18.10.2019 01.12.2019 7. Boru İlkokulu
    21.10.2019 10.03.2020 Mimar Sinan Ortaokulu
    16.10.2019 04.03.2020 Mimar Sinan Ortaokulu
    14.10.2019 03.12.2019 Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    17.10.2019 20.12.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 04.02.2020 Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    19.10.2019 10.12.2019 Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    22.10.2019 23.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    22.10.2019 25.12.2019 İsu Anaokulu
    23.10.2019 07.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    22.10.2019 15.01.2020 Ulugazi İlkokulu
    20.10.2019 10.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    24.10.2019 07.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    25.10.2019 30.12.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    26.10.2019 09.02.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    04.11.2019 06.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    05.11.2019 29.12.2019 Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    07.11.2019 29.12.2019 Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    07.11.2019 06.03.2020 Kuvayi Milliye İlkokulu
    25.11.2019 12.02.2020 Yenituran Anaokulu
    25.11.2019 17.02.2020 Yenituran Anaokulu
    2.12.2019 13.01.2020 (707037) 28 Haziran İlkokulu
    8.12.2019 8.02.2020 7. Boru İlkokulu
    4.12.2019 15.01.2020 7. Boru İlkokulu
    3.12.2019 14.01.2020 (703377) Leyla Atakan İlkokulu
    12.12.2019 18.02.2020 (703377) Leyla Atakan İlkokulu
    9.12.2019 17.02.2020 (703500) Zübeyde Hanım İlkokulu
    13.12.2019 7.03.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    16.12.2019 24.02.2020 (703458) Ulugazi İlkokulu
    16.12.2019 10.02.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    18.12.2019 21.02.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    13.12.2019 21.02.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    23.12.2019 30.03.2020 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    27.12.2019 21.02.2020 (703273) Alikahya İlkokulu
    18.12.2019 12.02.2020 (703433) Topçular İlkokulu
    18.12.2019 12.02.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    18.12.2019 21.02.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu Select
    18.12.2019 21.02.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    25.12.2019 1.04.2020 (762317) Ana Sultan Anaokulu
    25.12.2019 1.04.2020 Ana Sultan Anaokulu
    2.01.2020 11.03.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    9.01.2020 4.03.2020 (703302) Emek Dayanışması İlkokulu
    6.01.2020 3.04.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    7.01.2020 27.06.2020 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 (703458) Ulugazi İlkokulu
    7.01.2020 30.06.2020 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    14.01.2020 28.04.2020 28 Haziran İlkokulu
    13.01.2020 18.05.2020 (703473) Yahya Kaptan İlkokulu
    8.01.2020 13.05.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    13.01.2020 27.04.2020 Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    13.01.2020 3.04.2020 (752502) Ulusal Egemenlik İlkokulu
    15.01.2020 4.04.2020 (703462) Ulusal Egemenlik Ortaokulu
    17.01.2020 11.04.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 16.10.2019 06.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası
    Sağlıklı Beslenme
    Topluluk Önünde Konuşma (Hitabet) Geliştirme ve Uyum Eğitimi 07.10.2019 20.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Türk İşaret Dili 07.09.2019 24.11.2019 Merkez Bina
    01.10.2019 18.12.2019 Komek Mimar Sinan
    05.10.2019 16.02.2020 Komek Mimar Sinan
    12.10.2019 29.12.2019 İzmit Müftülüğü Diyanet Gençlik Merkezi
    10.10.2019 07.02.2020 Komek Umuttepe
    10.10.2019 23.01.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    16.10.2019 20.12.2019 Zekiye Gündoğdu Kız Öğrenci Yurdu C Blok
    14.10.2019 24.12.2019 Canfeda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    19.10.2019 07.12.2019 Sivil Toplum Merkezi
    23.10.2019 14.01.2020 Komek Mimar Sinan
    24.10.2019 07.01.2020 İzmek Belsa Plaza
    25.10.2019 03.01.2020 İzmek Belsa Plaza
    21.10.2019 19.02.2020 Kocaeli Kyk Öğrenci Yudu
    07.11.2019 07.02.2020 Fatma Seher Hanım Kız Öğrenci Yurdu
    01.11.2019 07.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    8.12.2019 26.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    5.12.2019 24.02.2020 İzmit Müftülüğü Dıyanet Gençlik Merkezi
    19.12.2019 7.02.2020 Merkez Bina
    11.02.2020 27.04.2020 Komek - Mimar Sinan
    1.02.2020 10.05.2020 Sivil Toplum Merkezi
    28.01.2020 17.06.2020 Tügva - Belsa
    Türk İşaret Dili İle Dini Kavramlar Öğreticiliği
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Havuz Suyu Operatörlüğü
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasır Örmeci
    Ocakçı
    Şippoyaki
    Takı Tasarımcısı
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 28.09.2019 08.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    30.09.2019 12.11.2019 Komek - Leyla Atakan
    01.10.2019 10.12.2019 Komek Mevlana
    02.10.2019 20.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    05.10.2019 07.03.2020 Komek Mevlana
    09.10.2019 02.12.2019 Komek Leyla Atakan
    03.10.2019 06.12.2019 Komek Mevlana
    07.10.2019 26.11.2019 Komek Umuttepe
    21.10.2019 11.12.2019 Gazi Süleyman Paşa Yurdu
    22.10.2019 24.12.2019 Kocaeli Kyk Öğrenci Yurdu
    19.10.2019 07.12.2019 Ali Fuat Cebesoy Erkek Öğrenci Yurdu
    05.11.2019 24.12.2019 Ali Fuat Cebesoy Erkek Öğrenci Yurdu
    02.11.2019 21.12.2019 Ahmet Elginkan M.E.T.M.
    25.11.2019 6.01.2020 Komek Leyla Atakan
    14.12.2019 1.03.2020 Komek Leyla Atakan
    16.12.2019 10.02.2020 Komek Leyla Atakan
    3.01.2020 21.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    4.01.2020 22.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 05.10.2019 23.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    19.10.2019 07.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    04.11.2019 11.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    02.11.2019 08.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    2.12.2019 6.01.2020 Komek Umuttepe
    17.12.2019 19.02.2020 Komek Mevlana
    4.01.2020 22.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    4.01.2020 9.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    6.01.2020 12.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Bilgisayar Destekli Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 16.09.2019 04.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    4.01.2020 22.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) İle Dik İşleme Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Bilgisayar Destekli Üretim (CAM) Tel Erezyon Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    CNC Frezede Programlama (Fanuc) Geliştirme ve Uyum Eğitimi 20.01.2020 11.03.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    CNC Tornada Programlama (FANUC) Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
    Geometrik Ölçülendirme ve Tolerans Seçimi Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Hidrolik-Pnömatik Geliştirme ve Uyum Eğitimi 04.11.2019 16.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    4.01.2020 15.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Ölçme Kontrol Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Saç Metal Parça ve Kalıp Tasarımı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 02.11.2019 08.12.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLERDE FİBER OPTİK KABLO ÜRETİM ELEMANI 26.10.2019 23.11.2019 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.01.2020 22.02.2020 Seka Kaynak Atölyesi Komek
    Teknik Resim Geliştirme Ve Uyum Eğitimi
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Elektrik Ark Kaynakçılığı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 23.10.2019 20.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Gazaltı Kaynakçılığı Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Kaynak Robotu İle Mig Mag Kaynağı Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Örtülü Elektrot ve Ark Kaynağı 30.09.2019 21.10.2019 Komek - Seka Kaynak Atölyesi
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çelik Yapılandırmacı
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı
    Tig Kaynakçılığı 04.11.2019 13.01.2020 Komek Seka Kaynak Atölyesi
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Egzoz Emisyon Ölçüm Elemanı
    Motor Periyodik Bakımı Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Motor Yönetim Sistemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Otomotiv Arıza Tespit Elemanı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 05.10.2019 24.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Otomotiv Lastik Onarımcısı
    Otomotiv Lastik Satış ve Servis Elemanı
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe
    Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi 05.10.2019 24.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    8.01.2020 28.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Finansal Tablolar Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.01.2020 26.01.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Finansal Yatırım 30.09.2019 12.11.2019 Komek - Mevlana
    03.10.2019 06.12.2019 Komek Kuruçeşme
    Genel Muhasebe 30.09.2019 18.03.2020 Komek - Leyla Atakan
    09.10.2019 31.03.2020 Komek Leyla Atakan
    İnsan Kaynakları Elemanı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 6.01.2020 19.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Maliyet ve Yönetim Muhasebesi Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Muhasebede SQL Tabanlı Program Kullanma – ETA SQLS Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Muhasebede Ticari İşlemlerin Kaydı Ve Düzenlemesi 12.12.2019 10.07.2020 Komek Kuruçeşme
    Muhasebede Ticari İşlemlerin Kaydı ve Düzenlenmesi Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Muhasebede Veri Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi 07.10.2019 26.11.2019 Komek Yahyakaptan
    16.12.2019 10.02.2020 Yahya Kaptan Komek
    Muhasebede Web Tabanlı Program Kullanma Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Ön Muhasebe 09.09.2019 04.02.2020 Merkez Bina
    09.09.2019 05.02.2020 Merkez Bina
    25.11.2019 21.07.2020 Komek Mevlana
    Özlük ve Bordroloma İşlemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi 04.11.2019 18.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    4.01.2020 25.01.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
    Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi 28.09.2019 22.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    2.01.2020 27.03.2020 Komek Leyla Atakan
    Resmi İşlemlerde Ticari Belgelerin Düzenlenmesi Geliştirme Ve Uyum Eğitimi 30.12.2019 18.02.2020 Yahya Kaptan Komek
    Şirketler Muhasebe Teknikleri
    Ürün ve Hizmet Maliyeti Hesaplama Geliştirme ve Uyum Eğitimi 02.10.2019 01.11.2019 Ahmet Elginkan M.T.E.M.
    Yazılım Tabanlı Muhasebe Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.01.2020 23.02.2020 Ahmet Elginkan M.T.E.M
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Davul Eğitimi
    Bağlama (Bozuk Düzen) 17.09.2019 22.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    16.09.2019 22.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    18.09.2019 29.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    24.09.2019 24.03.2020 Belsa Plaza
    19.10.2019 05.01.2020 Ali Kayha Kültür Merkezi
    19.12.2019 23.06.2020 Türk Eğitim Sen
    6.01.2020 27.05.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    7.01.2020 13.08.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 01.10.2019 04.03.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    23.10.2019 16.06.2020 İzmek - Belsa Plaza
    20.11.2019 22.03.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    19.11.2019 7.04.2020 Merkez Bina
    28.11.2019 12.03.2020 Kassel Çocuk Köyü
    2.12.2019 30.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    10.12.2019 9.06.2020 Gazi Akçakoca Bilgievi
    16.12.2019 6.07.2020 (703307) Ertuğrulgazi İlkokulu
    2.01.2020 23.07.2020 (752498) Ulubatlı Hasan Ortaokulu
    4.01.2020 28.06.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    11.01.2020 11.10.2020 Alikahya Kültür Merkezi
    Bendir Eğitimi 02.10.2019 27.05.2020 İzmit İlçe Müftülü Binası
    03.10.2019 12.03.2020 Belsa Plaza
    14.10.2019 10.12.2019 28 Haziran Ortaokulu
    16.11.2019 26.04.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    2.12.2019 31.01.2020 Kocaeli Roman Kültürünü Ar.Day. Ve Yard..Dem.Bi
    8.01.2020 2.09.2020 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    9.01.2020 24.07.2020 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    Darbuka Eğitimi 3.01.2020 22.05.2020 Kocseli Otistik Çocuklar Dermneği
    2.01.2020 22.05.2020 Beyaz Kalpler Eğitim Oryantasyon Mrz İşb.
    2.01.2020 22.05.2020 Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği
    3.01.2020 22.05.2020 Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği
    Drama 16.09.2019 12.11.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.10.2019 23.11.2019 Sivil Toplum Merkezi
    21.10.2019 25.02.2020 Komek Mevlana
    19.10.2019 29.11.2019 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    30.10.2019 26.02.2020 Serdar Bilgi Evi
    26.10.2019 06.12.2019 Sivil Toplum Merkezi
    5.12.2019 21.02.2020 Merkez Bina
    8.12.2019 2.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    18.12.2019 12.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    19.12.2019 26.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    13.01.2020 23.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 16.09.2019 05.02.2020 Merkez Bina
    14.10.2019 02.03.2020 Ulubatlı Hasan Ortaokulu
    18.10.2019 11.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    14.10.2019 05.02.2020 Eğitim - Sen
    14.10.2019 26.02.2020 28 Haziran Ortaokulu
    20.10.2019 06.06.2020 İzmek Belsa Plaza
    19.10.2019 07.02.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    21.10.2019 12.02.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    21.10.2019 04.03.2020 Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    04.11.2019 22.03.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    04.11.2019 16.03.2020 Atatürk Ortaokulu
    18.11.2019 21.04.2020 Semiha Ayverdi Kız Öğrenci Yurdu
    3.12.2019 14.05.2020 (701374) Şehit Alper Al Ortaokulu
    13.12.2019 20.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    13.12.2019 19.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    23.12.2019 13.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    2.01.2020 3.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    2.01.2020 4.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    2.01.2020 9.05.2020 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    4.01.2020 23.08.2020 Belsa Plaza İzmek
    11.01.2020 31.10.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
    21.01.2020 5.08.2020 (703433) Topçular İlkokulu
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik)
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 17.09.2019 31.12.2019 Merkez Bina
    01.10.2019 10.12.2019 Kocaeli Roman Kültürünü Araştırma Dayanışma Ve Yardımlaşma Derneği
    14.10.2019 08.01.2020 28 Haziran Ortaokulu
    18.10.2019 26.12.2019 İzmek Belsa Plaza
    3.12.2019 22.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    9.01.2020 13.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    10.01.2020 4.09.2020 28 Haziran Ortaokulu
    Kemençe Eğitimi (Görele Kemençesi) 27.12.2019 6.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    Klarnet Eğitimi
    Klasik Gitar Eğitimi 12.10.2019 11.01.2020 Merkez Bina
    12.12.2019 19.06.2020 Komek Serdar
    4.01.2020 26.07.2020 Kuruçeşme Komek
    Modern Danslar 17.10.2019 12.06.2020 Mimar Sinan Anadolu Lisesi
    22.11.2019 6.03.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi Cephanelik
    Ney Eğitimi 2.12.2019 1.06.2020 Sivil Toplum Merkezi
    2.01.2020 8.05.2020 Belsa Palza B Blok İzmek
    23.01.2020 5.06.2020 Gazi Akçakoca Bilgievi
    Piyano Eğitimi
    Piyano Eğitimi 1 18.09.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 20.02.2020 Merkez Bina
    7.12.2019 27.06.2020 Hanıımeli Kültür Merkezi İzmek
    7.12.2019 28.06.2020 Hanıımeli Kültür Merkezi İzmek
    11.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    18.12.2019 30.03.2020 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Mrk.
    3.01.2020 27.08.2020 (703473) Yahya Kaptan İlkokulu
    11.01.2020 30.03.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    2.02.2020 6.04.2020 Kocaeli Roman Kültürünü Ar.Day. Ve Yard. Dem. Bi
    Piyano Eğitimi 2 18.09.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    11.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    Piyano Eğitimi 3 2.12.2019 20.02.2020 Merkez Bina
    Ses Eğitimi 02.10.2019 08.04.2020 Vergi Denetim Kurumu
    14.10.2019 06.02.2020 Eğitim - Sen
    15.10.2019 14.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    15.10.2019 06.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    16.10.2019 18.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    19.10.2019 06.06.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    21.10.2019 14.02.2020 İzmek Kurs Merkezi
    05.11.2019 11.03.2020 İzmek Belsa Plaza
    2.12.2019 21.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    24.12.2019 15.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 26.09.2019 27.04.2020 Belsa Plaza
    23.09.2019 12.03.2020 Belsa Plaza
    16.12.2019 12.03.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 24.01.2020 27.07.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi
    Türk Halk Oyunları Ağrı Yöresi Erkek Barları 30.09.2019 03.12.2019 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Ağrı Yöresi Halaylar 30.09.2019 03.12.2019 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.10.2019 22.01.2020 Topçular İlkokulu
    9.12.2019 24.02.2020 (703500) Zübeyde Hanım İlkokulu
    15.01.2020 29.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi
    Türk Halk Oyunları Ardahan Yöresi 16.09.2019 26.11.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    16.09.2019 26.11.2019 Emek Dayanışması İlkokulu
    21.12.2019 13.06.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    21.12.2019 14.06.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 13.10.2019 22.12.2019 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    26.10.2019 07.06.2020 Kuvayi Milliye İlkokulu
    08.11.2019 07.02.2020 Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    04.11.2019 29.01.2020 Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    11.11.2019 27.04.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    16.12.2019 24.02.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    8.01.2020 3.04.2020 Recep Topaloğlu Spor Salonu
    5.01.2020 31.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    6.01.2020 30.03.2020 (758017) Muammer Dereli Fen Lisesi
    14.01.2020 3.06.2020 (703458) Ulugazi İlkokulu
    14.01.2020 3.06.2020 (703473) Yahya Kaptan İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 24.12.2019 31.03.2020 (703433) Topçular İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 24.09.2019 18.12.2019 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    19.12.2019 2.04.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 01.10.2019 31.12.2019 Belsa Plaza
    7.01.2020 1.09.2020 Belsa Palza B Blok
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Erkek Oyunları) 13.10.2019 22.12.2019 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    5.01.2020 14.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Okulu Y. Okul
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Kadın Oyunları) 20.10.2019 16.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    29.11.2019 2.05.2020 Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 04.10.2019 17.01.2020 Olbia Halk Dansları Topluluğu
    01.10.2019 24.12.2019 Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
    17.10.2019 09.01.2020 Ulusal Egemenlik Ortaokulu
    26.10.2019 31.12.2019 7. Boru Ortaokulu
    17.12.2019 10.03.2020 Olbia Halk Dansları Topluluğu
    4.01.2020 27.03.2020 Nikomedya Halk Dansları Topluluğu
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Erkek Barları 15.10.2019 11.12.2019 Vinsan Kampüsü Halk Oyunları Salonu
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Kadın Oyunları 4.12.2019 26.02.2020 (246778) Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 8.11.2019 21.02.2020 Gündoğdu İlkokulu
    12.12.2019 24.04.2020 Vinsan Kampüsü Halk Oyunları Salonu
    28.12.2019 19.07.2020 970318 Kanuni Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Erkek) 13.10.2019 05.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    26.10.2019 09.08.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    7.01.2020 29.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 14.10.2019 13.05.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    13.10.2019 06.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    27.10.2019 09.02.2020 M.Ali Paşa Halk Oyunları Derneği
    8.01.2020 30.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 14.09.2019 05.04.2020 Gençlik Merkezi
    16.09.2019 10.12.2019 Edebali Ortaokulu
    01.10.2019 15.01.2020 Olbia Halk Dansları Topluluğu
    03.10.2019 26.12.2019 Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
    19.10.2019 02.02.2020 Yahya Kaptan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.10.2019 03.05.2020 29 Ekim Ortaokulu
    26.10.2019 17.05.2020 Gazi Akçakoca Bilgi Evi
    21.10.2019 11.03.2020 İzmek Belsa Plaza
    23.10.2019 08.05.2020 İzmit Ortaokulu
    07.11.2019 15.03.2020 Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    5.12.2019 25.02.2020 Rumeli Türkler Derneği
    11.12.2019 18.03.2020 (709519) Edebali Ortaokulu
    4.12.2019 10.06.2020 (703368) Kılıçarslan İlkokulu
    4.12.2019 10.06.2020 (707180) Tavşantepe İlkokulu
    16.12.2019 8.03.2020 Nikomedya Halk Dansları Topluluğu G.S.K
    6.01.2020 10.08.2020 Belsa Plaza İzmek
    7.01.2020 21.05.2020 (759068) Kazım Karabekir Ortaokulu
    9.01.2020 2.07.2020 (707047) 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi 11.11.2019 10.02.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 16.09.2019 26.11.2019 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    16.09.2019 26.11.2019 Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
    27.10.2019 14.03.2020 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.11.2019 29.03.2020 Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu
    27.11.2019 5.02.2020 (964129) İzmit Atılım Anadolu Lisesi
    1.12.2019 9.02.2020 Kocaeli Amra Gençlik Ve Spor Kulübü
    10.12.2019 9.06.2020 (964129) İzmit Atılım Anadolu Lisesi
    11.12.2019 6.04.2020 (325659) Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    14.12.2019 22.02.2020 Kocaeli Amra Gençlik Ve Spor Kulübü
    11.12.2019 19.02.2020 (325659) Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    19.12.2019 13.04.2020 (964129) İzmit Atılım Anadolu Lisesi
    15.01.2020 12.03.2020 Kocaeli Amra Gençlik Ve Spor Kulübü
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 13.10.2019 09.01.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    22.10.2019 02.01.2020 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    12.01.2020 7.04.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi
    Türk Halk Oyunları Rize Yöresi 6.01.2020 17.04.2020 (703435) Türk Pirelli İlkokulu
    9.01.2020 28.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    14.01.2020 28.07.2020 28 Haziran Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi
    Türk Halk Oyunları Tekirdağ Yöresi 04.11.2019 03.03.2020 Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    07.11.2019 30.01.2020 Nikomedya Halk Dansları Topluluğu G.S.K.
    26.11.2019 3.03.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    17.12.2019 10.03.2020 Nikomedya Halk Dansları Topluluğu G.S.K
    11.01.2020 16.08.2020 Akçakoca Bilgi Evi Doğu Kışla Parkı
    6.01.2020 17.06.2020 (317584) 24 Kasım Anadolu Lisesi
    9.01.2020 2.07.2020 (970638) Kocaeli Fen Lisesi
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 18.10.2019 14.01.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    15.10.2019 05.06.2020 Çubuklu Osmaniye İlkokulu
    14.10.2019 30.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    15.10.2019 04.06.2020 Farabi Ortaokulu
    25.11.2019 2.03.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    22.11.2019 14.02.2020 Kocaeli Huzur Evi
    30.11.2019 15.03.2020 (703251) 7. Boru İlkokulu
    12.12.2019 24.04.2020 (173805) İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 23.03.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    3.01.2020 26.03.2020 Nikomedya Halk Dansları Topluluğu
    6.01.2020 30.03.2020 (701058) 7. Boru Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 24.09.2019 18.12.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.10.2019 01.06.2020 Farabi İlkokulu
    14.10.2019 01.06.2020 Çubuklu Osmaniye İlkokulu
    17.10.2019 23.02.2020 29 Ekim Ortaokulu
    30.11.2019 8.08.2020 Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    22.11.2019 14.02.2020 Kocaeli Huzur Evi
    5.12.2019 11.02.2020 (703251) 7. Boru İlkokulu
    2.12.2019 5.06.2020 Akşemsettin İlkokulu
    16.12.2019 8.03.2020 Olbia Halk Dansları Topluluğu
    27.12.2019 14.06.2020 (173805) İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.12.2019 17.08.2020 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    24.12.2019 19.08.2020 (760150) Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
    10.01.2020 28.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 05.11.2019 29.04.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 05.11.2019 29.04.2020 Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Yerleşkesi
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı
    Türk Sanat Müziği Suzinak Makamı 18.12.2019 28.05.2020 (173805) İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi
    Ut Eğitimi
    Uygulamalı Tiyatro 11.09.2019 20.11.2019 Kocaeli Huzurevi
    11.09.2019 21.11.2019 Kocaeli Huzurevi
    16.09.2019 26.11.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    16.09.2019 26.02.2020 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.09.2019 12.11.2019 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.09.2019 03.12.2019 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.09.2019 12.11.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.09.2019 04.01.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    17.09.2019 04.12.2019 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.09.2019 12.11.2019 Kılıçarslan İlkokulu
    16.09.2019 03.12.2019 Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.09.2019 29.11.2019 İbrahim Süreyya Yiğit İlkokulu
    26.09.2019 27.12.2019 Merkez Bina
    25.09.2019 30.12.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    01.10.2019 10.12.2019 Kassel Çocuk Köyü
    03.10.2019 13.12.2019 Kassel Çocuk Köyü
    14.10.2019 30.11.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    16.10.2019 26.12.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    14.10.2019 07.02.2020 7. Boru İlkokulu
    14.10.2019 10.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    10.10.2019 23.12.2019 Kassel Çocuk Köyü
    14.10.2019 01.12.2019 Sivil Toplum Merkezi
    16.10.2019 04.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    14.10.2019 10.02.2020 Yenituran Anaokulu
    21.10.2019 31.12.2019 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    18.10.2019 26.12.2019 İzmek- Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    18.10.2019 07.01.2020 Ford Otosan Ortaokulu
    21.10.2019 30.12.2019 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    19.10.2019 07.12.2019 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    18.10.2019 26.12.2019 İzmek - M.Ali Paşa Gençlik Merkezi
    26.10.2019 08.03.2020 Hayata Dönüş Derneği
    21.10.2019 07.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    24.10.2019 12.02.2020 28 Haziran İlkokulu
    25.10.2019 14.01.2020 Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.10.2019 14.01.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    25.10.2019 04.01.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    05.11.2019 02.06.2020 Kuvayi Milliye İlkokulu
    04.11.2019 05.02.2020 Kassel Çoçuk Köyü
    04.11.2019 05.02.2020 Kassel Çocuk Köyü
    09.11.2019 10.05.2020 Kuvayi Milliye İlkokulu
    25.11.2019 14.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    21.11.2019 28.01.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    23.11.2019 17.02.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    20.11.2019 29.01.2020 Kassel Çocuk Köyü
    2.12.2019 24.02.2020 İbrahim Süreyya Yiğit İlkokulu
    25.11.2019 17.02.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    27.11.2019 19.02.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    16.11.2019 25.01.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    15.11.2019 24.01.2020 Kassel Çocuk Köyü
    21.11.2019 30.01.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    13.11.2019 9.03.2020 Fevzi Çakmak İlkokulu
    13.11.2019 7.01.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    25.11.2019 23.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    2.12.2019 3.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    25.11.2019 17.02.2020 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 6.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    2.12.2019 18.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    6.12.2019 30.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    7.12.2019 19.02.2020 Sivil Toplum Merkezi
    7.12.2019 14.01.2020 Sivil Toplum Merkezi
    4.12.2019 26.02.2020 173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 8.02.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    16.12.2019 24.02.2020 Kassel Çocuk Köyü
    9.12.2019 10.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi İzmek
    8.12.2019 8.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi İzmek
    11.12.2019 19.02.2020 Kassel Çocuk Köyü
    7.12.2019 14.02.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi İzmek
    12.12.2019 20.02.2020 Benim Evim Çocuk Ve Gençlik Merkezi
    12.12.2019 20.02.2020 Belsa Palaza B Blok
    9.12.2019 17.02.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    9.12.2019 2.03.2020 (246778) Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    28.12.2019 28.03.2020 Merkez Bina
    18.12.2019 23.03.2020 Merkez Bina
    24.12.2019 3.03.2020 Kassel Çocuk Köyü
    24.12.2019 3.03.2020 Kassel Çoçuk Köyü
    31.12.2019 10.03.2020 Kassel Çocuk Köyü
    24.12.2019 3.03.2020 Kassel Çocık Köyü
    23.12.2019 2.03.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    26.12.2019 3.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    16.12.2019 9.03.2020 (703315) Fevzi Çakmak İlkokulu
    13.12.2019 17.03.2020 Merkez Bina
    23.12.2019 16.03.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    23.12.2019 16.03.2020 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.01.2020 11.03.2020 (707082) Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    6.01.2020 13.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    15.01.2020 24.03.2020 M.Ali Paşa Halk Oyunları Derneği
    7.01.2020 1.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    13.01.2020 2.06.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    5.01.2020 14.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    7.01.2020 16.03.2020 İzmek - M.Ali Paşa Gençlik Merkezi
    7.01.2020 24.04.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    21.01.2020 21.04.2020 Sivil Toplum Merkezi
    16.01.2020 12.05.2020 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.01.2020 22.04.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    16.01.2020 23.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    15.01.2020 18.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    19.01.2020 16.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    19.01.2020 5.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    15.01.2020 7.04.2020 (765058) Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi
    22.01.2020 20.05.2020 Sivil Toplum Merkezi
    23.01.2020 1.04.2020 Kassel Çocuk Köyü
    24.01.2020 2.04.2020 Sivil Toplum Merkezi
    23.01.2020 24.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    27.01.2020 20.05.2020 Belsa Plaza İzmek
    Yan Flüt (Batı Müziği) Eğitimi 21.10.2019 13.01.2020 İzmek Belsa Plaza
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.09.2019 26.09.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 21.10.2019 Merkez Bina
    30.10.2019 30.10.2019 Merkez Bina
    10.12.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 16.09.2019 12.02.2020 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    01.10.2019 02.03.2020 Balören İlkokulu
    2.12.2019 28.04.2020 (707147) Solaklar İlkokulu
    19.12.2019 16.03.2020 Akmeşe Köyü
    2.01.2020 26.02.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 27.03.2020 Merkez Bina
    13.01.2020 13.03.2020 Serdar Bilgievi
    13.01.2020 23.06.2020 Serdar Bilgievi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 27.09.2019 27.09.2019 Merkez Bina
    22.10.2019 22.10.2019 Merkez Bina
    31.10.2019 31.10.2019 Merkez Bina
    27.11.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    11.12.2019 11.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    Temel Becerileri Geliştirme ve İleri Okur Yazarlık Programı (AÇEV İşbirliğinde Açılır)
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 16.09.2019 03.10.2019 Merkez Bina
    03.10.2019 13.12.2019 Komek Mevlana
    04.11.2019 07.01.2020 Serdar Bilgi Evi
    25.11.2019 8.01.2020 Fevzi Çakmak İlkokulu
    2.12.2019 8.01.2020 Denetimli Serbestlik İl Müdürlüğü
    2.12.2019 25.01.2020 765058) Mesut Barış Anadolu İmam Hatip Lisesi
    4.12.2019 23.12.2019 Merkez Bina
    9.12.2019 14.02.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    9.12.2019 17.02.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    9.12.2019 8.01.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    16.12.2019 31.03.2020 (703435) Türk Pirelli İlkokulu
    16.12.2019 16.01.2020 (703497) Ziya Gökalp İlkokulu
    16.12.2019 10.02.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Öerkezi
    16.12.2019 10.02.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi
    26.12.2019 13.03.2020 Komek Yahyakaptan
    2.01.2020 11.03.2020 (703273) Alikahya İlkokulu
    4.01.2020 15.03.2020 (976967) Farabi İlkokulu
    6.01.2020 24.03.2020 Yenişehir - Komek
    3.02.2020 4.03.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 21.10.2019 05.11.2019 Bağdat Avcılar Derneği
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Eğiticinin Eğitimi 8.01.2020 10.02.2020 Merkez Bina
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Sınav Sorumlusu
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 23.11.2019 22.12.2019 Merkez Bina
    Usta Öğretici Oryantasyon 24.09.2019 27.09.2019 Merkez Bina
    27.09.2019 30.09.2019 Merkez Bina
    23.10.2019 13.11.2019 Merkez Bina
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 16.09.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    04.11.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    16.12.2019 27.01.2020 Merkez Bina
    TEMEL PAZARLAMA YÖNETİMİ GELİŞTİRME VE UYUM EĞİTİMİ
  • Plastik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Plastik İşleme (Geosentetikler) ve Uygulama
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    3 Boyutlu Nesne Modelleme 30.09.2019 30.12.2019 Komek - Leyla Atakan
    Kısa Film Yapımı
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 22.09.2019 22.09.2019 Merkez Bina
    06.10.2019 06.10.2019 Merkez Bina
    27.10.2019 27.10.2019 Merkez Bina
    03.11.2019 03.11.2019 Merkez Bina
    1.12.2019 1.12.2019 Merkez Bina
    8.12.2019 8.12.2019 (707037) 28 Haziran İlkokulu
    15.12.2019 15.12.2019 Merkez Bina
    24.12.2019 25.12.2019 İzmit Mezhabası Solaklar
    22.12.2019 22.12.2019 Merkez Bina
    29.12.2019 29.12.2019 Merkez Bina
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi
    İlk Yardım 16.09.2019 20.09.2019 Belsa Plaza
    26.10.2019 02.11.2019 Belsa Plaza B Blok İzmek
    21.10.2019 25.10.2019 Belsa Plaza B Blok
    30.10.2019 05.11.2019 Belsa Plaza B Blok İzmek
    02.11.2019 04.11.2019 Belsa Plaza B Blok İzmek
    18.11.2019 22.11.2019 Belsa Plaza İzmek
    23.11.2019 25.11.2019 Belsa Plaza Mahalle
    30.11.2019 2.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    25.11.2019 29.11.2019 Belsa Plaza İzmek
    7.12.2019 9.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    2.12.2019 12.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    9.12.2019 13.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    14.12.2019 16.12.2019 Belsa Plaza B Blok
    16.12.2019 20.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    21.12.2019 23.12.2019 Belsa Plaza İzmek
    20.01.2020 24.01.2020 Belsa Plaza B Blok
    29.01.2020 31.01.2020 Komek - Leyla Atakan
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gravür
    Heykel Yapımı 23.11.2019 10.09.2020 Seydi Çelik Heykel Atölyesi
    Hüsn-i Hat
    Kalemkâr-Nakkaş
    Kat’ı
    Kumlama Resimde Natürmort 05.10.2019 14.12.2019 Komek Mehmet Ali Paşa
    Kumlama Tekniği İle Resim 06.10.2019 03.11.2019 Komek Serdar
    Pastel Boya Resim 04.11.2019 02.03.2020 Kassel Çocuk Köyü
    Resim Sanat Eğitimi 02.10.2019 17.03.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    05.10.2019 08.03.2020 Gazi Akçakoca Bilgievi
    19.10.2019 26.04.2020 Farabi İlkokulu
    16.10.2019 17.03.2020 Emek Dayanışması İlkokulu
    21.10.2019 11.08.2020 Ulugazi İlkokulu
    24.10.2019 06.07.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    30.10.2019 27.03.2020 28 Haziran İlkokulu
    06.11.2019 30.04.2020 Canfeda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    04.11.2019 25.03.2020 Eğitim Sen
    30.10.2019 27.03.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    05.11.2019 28.04.2020 Çydd Kurs Merkezi
    28.11.2019 4.06.2020 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    5.12.2019 20.11.2020 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    13.12.2019 11.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    13.12.2019 14.05.2020 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    18.12.2019 24.08.2020 (703433) Topçular İlkokulu
    8.01.2020 9.12.2020 Belsa Plaza B Blok
    Sanatsal Mozaik 18.09.2019 06.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    16.09.2019 03.02.2020 Belsa Plaza İzmek
    Sulu Boya Resim 13.01.2020 31.03.2020 İzmek - Şirintepe Mh
    Tezhip
    Üç Boyutlu Şekillendirme 10.01.2020 15.04.2020 Belsa Plaza B Blok
    13.01.2020 2.06.2020 Belsa Plaza B Blok
    Yağlı Boya Resim 30.10.2019 12.08.2020 Belsa Plaza İzmek
    31.10.2019 06.08.2020 Belsa Plaza İzmek
    04.11.2019 24.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    04.11.2019 08.01.2020 Şirintepe Kurs Merkezi İzmek
    26.11.2019 18.08.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    25.11.2019 23.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    22.11.2019 5.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    28.12.2019 28.11.2020 (173805) İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Şekillendirici ve Kalıpçı
    Alçı Şekillendirme ve Döküm
    Boyacı/Çini İşlemeci
    Cam El Dekorcu
    Dekorcu/Sır Üstü Dekorlamacı 16.01.2020 14.05.2020 Kocaeli Bakım Rehabilitasyon Merkezi
    Dökümcü-Sırlamacı
    El Dekorcu-Sır Üstü Dekorlamacı
    Mozaik 05.10.2019 29.02.2020 Komek Yahyakaptan
    04.10.2019 14.02.2020 Komek Yahyakaptan
    Plastik Çamur ve Alçı Şekillendirme 17.01.2020 3.04.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Seramik Biçimlendirme 19.11.2019 29.01.2020 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    30.01.2020 9.04.2020 Cemil Meriç Engelsiz Yaşam Merkezi
    Sır Altı Çini Uygulama 15.11.2019 18.06.2020 Belsa Plaza İzmek
    Tahrirci/Çinici 20.10.2019 12.07.2020 Mehmet Ali Paşa Komek
    27.11.2019 29.07.2020 Hanımeli Kültür Merkezi İzmek
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 02.12.2019 05.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    16.12.2019 19.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    30.12.2019 03.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    11.11.2019 14.11.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    11.11.2019 14.11.2019 Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.11.2019 28.11.2019 Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    23.12.2019 26.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    25.11.2019 28.11.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    04.11.2019 07.11.2019 Mehmet Akif Ersoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    09.12.2019 12.12.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    04.11.2019 07.11.2019 Türkan Dereli İlkokulu
    23.12.2019 26.12.2019 Kocaeli Fen Lisesi
    2.12.2019 5.12.2019 Kocaeli Fen Lisesi
    16.12.2019 19.12.2019 Kocaeli Fen Lisesi
    9.12.2019 12.12.2019 Kocaeli Fen Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 25.11.2019 26.11.2019 İlkadım Anaokulu
    2.12.2019 3.12.2019 İlkadım Anaokulu
    16.12.2019 17.12.2019 İlkadım Anaokulu
    23.12.2019 24.12.2019 İlkadım Anaokulu
    9.12.2019 10.12.2019 İlkadım Anaokulu
    23.12.2019 26.12.2019 (752513) Elma Şekeri Anaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 10.12.2019 12.12.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    3.12.2019 5.12.2019 Dr. Ferdi Koçal İlkokulu
    9.12.2019 13.12.2019 Türk Pirelli Ortaokulu
    23.12.2019 27.12.2019 Türk Pirelli İlkokulu
    16.12.2019 20.12.2019 Türk Pirelli Ortaokulu
    10.12.2019 12.12.2019 Mehmetçik İlkokulu
    17.12.2019 19.12.2019 Mehmetçik İlkokulu
    24.12.2019 26.12.2019 Mehmetçik İlkokulu
    8.01.2020 14.01.2020 Mehmetçik İlkokulu
    12.12.2019 18.12.2019 Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 Albay İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 703458) Ulugazi İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 703458) Ulugazi İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 Türkiye Büyük Millet Meclisi İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 703458) Ulugazi İlkokulu
    11.12.2019 13.12.2019 (703368) Kılıçarslan İlkokulu
    9.12.2019 13.12.2019 Türkiye Büyük Millet Meclisi İlkokulu
    4.12.2019 18.12.2019 (703433) Topçular İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703377) Leyla Atakan İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703377) Leyla Atakan İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703373) Kuvayi Milliye İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703373) Kuvayi Milliye İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703497) Ziya Gökalp İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703320) Gültepe İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703320) Gültepe İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703320) Gültepe İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703373) Kuvayi Milliye İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (752101) Mehmet Akif Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703497) Ziya Gökalp İlkokulu
    9.12.2019 13.12.2019 (703391) Mehmet Akif İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703497) Ziya Gökalp İlkokulu
    16.12.2019 30.12.2019 (703444) Türkan Dereli İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707099) Fatma Seher İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703236) 30 Ağustos İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (703373) Kuvayi Milliye İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709437) Fatma Seher Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (707037) 28 Haziran İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707037) 28 Haziran İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (707195) Yarbay Refik Cesur İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703265) Akşemsettin İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707147) Solaklar İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703421) Saraybahçe İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (707066) Çubuklu Osmaniye İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (853290) Bayraktar İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (703331) Hakkaniye İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (748162) Şehit Polis Volkan Sabaz İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703327) Gündoğdu İlkokulu
    30.12.2019 2.01.2020 (703259) Akçakoca İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (745334) Şehit Ümit Balkan İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703500) Zübeyde Hanım İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (745334) Şehit Ümit Balkan İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707110) Hızır Reis İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703273) Alikahya İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703315) Fevzi Çakmak İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703473) Yahya Kaptan İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (707110) Hızır Reis İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703315) Fevzi Çakmak İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703302) Emek Dayanışması İlkokulu
    30.12.2019 2.01.2020 (703417) Muammer Aksoy İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703302) Emek Dayanışması İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (976967) Farabi İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (707169) Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707024) 23 Nisan İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (707024) 23 Nisan İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (761043) İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    30.12.2019 6.01.2020 (707156) Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (752502) Ulusal Egemenlik İlkokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (707180) Tavşantepe İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (707180) Tavşantepe İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (707047) 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (709418) Kocatepe İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 9.12.2019 13.12.2019 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 970318) Kanuni Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 30.12.2019 İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
    10.12.2019 24.12.2019 (972919) İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
    9.12.2019 23.12.2019 (972919) İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
    3.12.2019 17.12.2019 (972919) İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (173829) Nuh Çimento Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (342410) Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 (342410) Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 18.12.2019 İzmit Muallim Naci Anadolu Lisesi
    4.12.2019 18.12.2019 (972623) Şehit Öğretmen Ergin Komut Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 (747481) İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
    9.12.2019 13.12.2019 (746246) Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (746246) Yıldırım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (317584) 24 Kasım Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (317584) 24 Kasım Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 (317584) 24 Kasım Anadolu Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 (761695) Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
    30.12.2019 6.01.2020 (173878) İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (173805) İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (173878) İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (974921) Yahya Kaptan Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (964129) İzmit Atılım Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (964128) İzmit Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 (246778) Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (325659) Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (967318) Tevfik Seno Arda Anadolu Lisesi
    30.12.2019 6.01.2020 (964451) Yahya Kaptan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (750964) Namık Kemal Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 (964451) Yahya Kaptan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    30.12.2019 6.01.2020 (750964) Namık Kemal Anadolu Lisesi
    31.12.2019 7.01.2020 (974920) Mimar Sinan Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 5.12.2019 19.12.2019 (701358) Türk Pirelli Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 701374) Şehit Alper Al Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (759068) Kazım Karabekir Ortaokulu
    10.12.2019 12.12.2019 (972284) Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 18.12.2019 (759068) Kazım Karabekir Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (709382) Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (709382) Mehmet Sinan Dereli Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (752500) 30 Ağustos Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703245) 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (701353) Yahya Kaptan Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (752406) Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (701353) Yahya Kaptan Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (752406) Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (701353) Yahya Kaptan Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703245) 50. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (761695) Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
    12.12.2019 26.12.2019 (708773) Akmeşe Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703413) Mimar Sinan Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703413) Mimar Sinan Ortaokulu
    11.12.2019 25.12.2019 (708773) Akmeşe Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (707024) 23 Nisan İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (709466) Çubuklu Osmaniye Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (709477) Bayraktar Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703267) Alikahya Fatih Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (709410) Solaklar Ortaokulu
    9.12.2019 11.12.2019 (701370) Hakkaniye Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (752498) Ulubatlı Hasan Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (173878) İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi
    23.12.2019 25.12.2019 (709447) Farabi Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703283) Atatürk Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703233) 29 Ekim Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 (703283) Atatürk Ortaokulu
    17.12.2019 19.12.2019 (701058) 7. Boru Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (762513) Mimar Sinan İmam Hatip Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703345) İnkılap Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (703462) Ulusal Egemenlik Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709404) Şehit Öğretmen Erkan Aydın Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709499) 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709418) Kocatepe Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (752406) Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu
    30.12.2019 2.01.2020 Solaklar Ortaokulu
    31.12.2019 3.01.2020 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    26.12.2019 30.12.2019 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709431) İzmit Ortaokulu
    23.12.2019 25.12.2019 (709504) 28 Haziran Ortaokulu
    30.12.2019 6.01.2020 (709431) İzmit Ortaokulu
    30.12.2019 2.01.2020 Bayraktar Ortaokulu
    31.12.2019 3.01.2020 (749273) İzmit İbni Sina İmam Hatip Ortaokulu
    3.02.2020 5.02.2020 (709400) Hacı Bektaş Veli Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin_1) 16.12.2019 18.12.2019 747481) İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
    23.12.2019 25.12.2019 (703473) Yahya Kaptan İlkokulu
    24.12.2019 26.12.2019 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin_2) 23.12.2019 26.12.2019 701374) Şehit Alper Al Ortaokulu
    3.12.2019 4.12.2019 970318) Kanuni Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.12.2019 20.12.2019 970318) Kanuni Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Artistik Buz Pateni 1. Seviye 21.10.2019 18.07.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    21.10.2019 28.05.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    21.10.2019 27.05.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    Atletizm
    Badminton
    Basketbol 09.09.2019 19.12.2019 Kocaeli Üniversitesi Çocuk Psikiyatri Bölümü
    24.10.2019 17.09.2020 Şehit Özcan Kan Fen Lisesi
    25.10.2019 12.07.2020 Kocaeli Fen Lisesi
    24.10.2019 10.04.2020 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    24.10.2019 10.04.2020 İzmit Mesleki Ve Teknik Anadolu Lises
    30.10.2019 07.02.2020 İzmit Çocuk Destek Merkezi
    30.10.2019 24.02.2020 Koü Besyo
    20.12.2019 31.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi
    Bisiklet
    Buz Hokeyi (13-17 Yaş) 02.10.2019 29.12.2019 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    Buz Hokeyi (6-12 Yaş) 02.10.2019 13.06.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    Dart Başlangıç Düzeyi 06.11.2019 31.12.2019 Kocaeli Üniversiesi Çocuk Psikiyatrisi
    2.01.2020 26.02.2020 Kocaeli Üniversitesi Çocuk Psikiyatrisi
    Futbol 02.10.2019 11.07.2020 Ali Osman Topal Stadı
    25.09.2019 01.06.2020 Cephanelik Spor Kompleksi
    02.10.2019 20.05.2020 Yenişehir Spor Tesisleri
    02.10.2019 13.03.2020 Ferruh Duygu Spor Tesisi
    02.10.2019 20.05.2020 Mehmet Ali Kağıtçı Futbol Sahası
    21.10.2019 27.04.2020 Çenesuyu Bünyamin Akman Spor Tesisi
    22.10.2019 16.05.2020 Çenesuyu Bünyamin Akman Spor Tesisi
    31.10.2019 05.05.2020 Ali Osman Topal Stadı
    23.11.2019 13.12.2020 Çenesuyu Bünyamin Akman Spor Tesisi
    Futbol (10-11 Yaş) 25.09.2019 02.03.2020 Cephanelik Spor Kompleksi
    23.10.2019 18.04.2020 Yenidoğan Serdar Spor Derneği
    30.10.2019 18.03.2020 Yenişehir Spor Tesisleri
    Futbol (12-13 Yaş) 01.10.2019 02.06.2020 Mehmet Ali Kağıtçı Futbol Sahası
    02.10.2019 31.05.2020 Ali Osman Topal Stadı
    02.10.2019 19.03.2020 Ferruh Duygu Spor Tesisi
    21.10.2019 22.06.2020 Cephanelik Spor Komleksi
    23.10.2019 04.03.2020 Yenidoğan Serdar Spor Derneği
    02.11.2019 16.05.2020 Bağçeşme Ali Osman Topal Spor Tesisleri
    23.11.2019 18.08.2020 Çenesuyu Bünyamin Akman Spor Tesisi
    22.01.2020 27.09.2020 Doğu Kışla Spor Tesisleri
    Güreş Minikler (11-12 Yaş)
    Güreş Minikler (13-14 Yaş)
    Hentbol
    Judo Turuncu Kuşak
    Judo Yeşil Kuşak
    Karate (Beyaz Kuşak) 3.02.2020 10.06.2020 (761695) Necip Fazıl Kısakürek Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Kick Boks Beyaz Kuşak
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 02.10.2019 14.01.2020 42 Evler Spor Salonu
    24.10.2019 19.02.2020 42 Evler Spor Salonu İzmek
    30.10.2019 21.02.2020 Ayazma Kurs Merkezi İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 ) Atatürk Ortaokulu
    25.11.2019 18.03.2020 Şehit Ramazan Sarıkaya Kültür Merkezi - İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Atatürk Ortaokulu
    25.11.2019 18.03.2020 Tüysüzler Kurs Merkezi - İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Topçular Kurs Merkezi - İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Bekirdere Mahalle Muhtarlığı İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Baran İş Merkezi İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 İşkur Mehmet Ali Paşa Gençlik Merkezi
    25.11.2019 18.03.2020 Topçular Kurs Merkezi İzmek
    25.11.2019 18.03.2020 Bekirdere Mahalle Muhtarlığı - İzmek
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 17.10.2019 12.05.2020 Yahya Kaptan İlkokulu
    21.10.2019 13.05.2020 Yahya Kaptan İlkokulu
    24.10.2019 16.01.2020 Mehmetçik İlkokulu
    21.10.2019 18.12.2019 Muammer Aksoy İlkokulu
    24.10.2019 06.02.2020 Mehmetçik İlkokulu
    21.10.2019 25.12.2019 Muammer Aksoy İlkokulu
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 16.09.2019 26.11.2019 Yenituran Anaokulu
    30.09.2019 10.12.2019 Ana Sultan Anaokulu
    11.12.2019 4.03.2020 (762317) Ana Sultan Anaokulu
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik
    Step-Aerobik Eğitimi Step 20.12.2019 21.04.2020 Alikahya Kültür Merkezi İzmek
    Taekwondo Beyaz Kuşak 01.11.2019 13.03.2020 Nuh Çimento İmam Hatip Ortaokulu
    02.11.2019 10.03.2020 Atatürk Kapalı Spor Salonu
    04.11.2019 06.01.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    04.11.2019 17.03.2020 Türkan Dereli İlkokulu
    Taekwondo Kırmızı Kuşak
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 03.11.2019 24.03.2020 Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Y. Okul
    19.11.2019 25.04.2020 Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonu
    Voleybol 30.10.2019 07.02.2020 İzmit Çocuk Destek Merkezi
    16.11.2019 20.03.2020 Gazanfer Bilge Spor Salonu
    20.12.2019 31.03.2020 Benim Evim Çocuk Ve Gençlik Merkezi
    Yüzme 16.01.2020 12.05.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fidan Üretimi 01.10.2019 24.12.2019 Komek Mevlana
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tekstil Model Makineci
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 30.09.2019 09.10.2019 İl Jandarma Komutanlığı
    24.10.2019 22.11.2019 Merkez Bina
    18.11.2019 25.11.2019 Komek Seka Kaynak Atölyesi
    12.12.2019 10.01.2020 Merkez Bina
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 19.09.2019 25.10.2019 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 11.01.2020 26.01.2020 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 11.01.2020 26.01.2020 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adigece A1 Seviye
    Almanca A1 Seviyesi 30.09.2019 04.02.2020 Komek - Yahya Kaptan
    01.10.2019 18.12.2019 Komek Mimar Sinan
    07.10.2019 24.12.2019 Komek Umuttepe
    05.10.2019 16.02.2020 Komek Mimar Sinan
    25.10.2019 17.01.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    02.11.2019 24.02.2020 Kocaeli Kyk Öğrenci Yurdu
    02.11.2019 24.02.2020 Kocaeli Kyk Öğrenci Yurdu
    9.12.2019 13.02.2020 Akpınar Toki Konutları Gençlik Merkezi
    7.01.2020 30.03.2020 Komek - Mimar Sinan
    Almanca A2 Seviyesi 03.10.2019 06.03.2020 Komek Yahyakaptan
    05.10.2019 22.03.2020 Komek Mimar Sinan
    07.10.2019 03.02.2020 Komek Umuttepe
    Arapça A1 Seviyesi 01.10.2019 24.02.2020 Komek Mimar Sinan
    03.10.2019 14.02.2020 Komek Serdar
    11.12.2019 27.02.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    Arapça A2 Seviyesi 23.01.2020 12.06.2020 Sivil Toplum Merkezi
    Fransızca A1 Seviyesi 01.10.2019 10.02.2020 Komek Mimar Sinan
    09.10.2019 20.12.2019 Komek Umuttepe
    02.10.2019 13.12.2019 Komek - Yahya Kaptan
    25.12.2019 18.03.2020 Komek Yahyakaptan
    Fransızca A2 Seviyesi 18.12.2019 2.04.2020 Komek Yahyakaptan
    İngilizce A1 Seviyesi 20.09.2019 10.11.2019 Merkez Bina
    30.09.2019 13.01.2020 Komek - Yahya Kaptan
    05.10.2019 16.02.2020 Komek Mimar Sinan
    03.10.2019 28.02.2020 Komek - Yahya Kaptan
    05.10.2019 16.02.2020 Komek Tepeköy
    02.10.2019 13.12.2019 Komek - Mimar Sinan
    05.10.2019 16.02.2020 Komek Kuruçeşme
    18.10.2019 31.01.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    22.10.2019 10.02.2020 Canfeda Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    05.11.2019 27.02.2020 Kocaeli Kyk Öğrenci Yurdu
    27.11.2019 25.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    6.12.2019 3.04.2020 Akpınar Toki Konutları Gençlik Merkezi İzmek
    6.01.2020 16.02.2020 Olimpik Buz Sporları Spor Salonu
    6.01.2020 1.03.2020 Sivil Toplum Merkezi
    6.01.2020 1.06.2020 Akpınar Toki Konutları Gençlik Merkezi
    6.01.2020 1.06.2020 Vergi Denetim Kurul .D.B
    İngilizce A2 Seviyesi 30.09.2019 13.01.2020 Komek - Yahya Kaptan
    30.09.2019 10.03.2020 Komek - Yenişehir
    07.10.2019 03.02.2020 Komek Umuttepe
    05.10.2019 22.03.2020 Komek Kuruçeşme
    02.10.2019 09.01.2020 Komek - Mimar Sinan
    05.10.2019 22.03.2020 Komek Mimar Sinan
    4.12.2019 22.04.2020 Belsa Plaza B Blok İzmek
    6.12.2019 13.05.2020 Akpınar Toki Konutları Gençlik Merkezi İzmek
    13.01.2020 4.05.2020 Merkez Bina
    İngilizce B1 Seviyesi 4.12.2019 11.04.2020 Belsa Plaza İzmek
    İspanyolca A1 Seviyesi
    İspanyolca A2 Seviyesi
    İtalyanca A1 Seviyesi 02.10.2019 05.02.2020 Komek - Mimar Sinan
    İtalyanca A2 Seviyesi 02.10.2019 11.03.2020 Komek - Mimar Sinan
    Japonca A1 Seviyesi 01.10.2019 19.02.2020 Komek Mimar Sinan
    Japonca A2 Seviyesi 03.10.2019 06.03.2020 Komek Mimar Sinan
    Korece A1 Seviyesi 30.11.2019 26.04.2020 Mimar Sinan Komek
    Korece A2 Seviyesi
    Korece B1 Seviyesi
    Mesleki İngilizce (Konaklama)
    Mesleki İngilizce (Seyahat)
    Rusça A1 Seviyesi 03.10.2019 14.02.2020 Komek Mimar Sinan
    07.10.2019 06.01.2020 Komek Umuttepe
    9.11.2019 1.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    15.11.2019 27.03.2020 Cahit Elginkan Anadolu Lisesi
    Rusça A2 Seviyesi 7.01.2020 16.03.2020 Belsa Plaza İzmek
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 02.10.2019 25.02.2020 Komek - Mimar Sinan
    03.10.2019 14.02.2020 Komek Mevlana
    10.10.2019 16.01.2020 Merkez Bina
    06.11.2019 27.12.2019 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 27.09.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    02.10.2019 17.03.2020 Komek - Mimar Sinan
    8.01.2020 3.03.2020 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 19.10.2019 11.01.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 21.10.2019 07.04.2020 Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Açık Alan Satıcıları Eğitimi
    Aşçı Çırağı 01.10.2019 31.03.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    30.09.2019 30.03.2020 Komek - Serdar
    02.10.2019 01.04.2020 Komek - M.Ali Paşa
    04.10.2019 27.03.2020 Komek Kuruçeşme
    05.10.2019 25.04.2020 Komek Kuruçeşme
    02.10.2019 01.04.2020 Komek - Serdar
    2.12.2019 9.01.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    4.12.2019 3.06.2020 Komek Tepeköy
    12.12.2019 10.04.2020 Necati Gençoğlu Kültür Merkezi İzmek
    Aşçı Yardımcısı
    Bulaşıkçı – Meydancı
    Butik Çikolata Hazırlama 01.10.2019 04.02.2020 Komek Kuruçeşme
    14.02.2020 5.06.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    29.02.2020 27.06.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    Döner Hazırlama 26.12.2019 28.05.2020 Komek Kuruçeşme
    Gaziantep Mutfağı 01.10.2019 30.06.2020 Komek Yahya Kaptan
    Pasta Yapımı ve Sunumu 13.01.2020 4.05.2020 Kocaeli Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi-Cephanelik
    Pastacı Çırağı 01.10.2019 11.02.2020 Komek Serdar
    02.10.2019 12.02.2020 Komek - Kuruçeşme
    03.10.2019 06.02.2020 Komek Serdar
    03.10.2019 06.02.2020 Komek Yahyakaptan
    05.10.2019 22.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    04.10.2019 07.02.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
    04.10.2019 07.02.2020 Komek Yahyakaptan
    04.10.2019 07.02.2020 Komek Serdar
    05.10.2019 22.02.2020 Komek Yahyakaptan
    9.12.2019 13.04.2020 Komek Tepeköy
    5.12.2019 2.04.2020 Komek Tepeköy
    6.12.2019 3.04.2020 Komek Tepeköy
    Pide Yapımı 10.12.2019 31.03.2020 Komek Gündoğdu
    8.12.2019 29.03.2020 Şehit Esma Kız Öğrenci Yurdu
    Pişmaniye Yapımı
    Pizza Yapımı 03.10.2019 19.12.2019 Komek Kuruçeşme
    Servis Personeli Geliştirme ve Uyum Eğitimi 01.10.2019 03.12.2019 Komek Gündoğdu
    30.09.2019 02.12.2019 Komek - Tepeköy
    03.10.2019 28.11.2019 Komek Tepeköy
    04.10.2019 29.11.2019 Komek Tepeköy
    02.10.2019 27.11.2019 Komek - Tepeköy
    Türk Mutfağı
    Yaş Pasta Yapımı 03.10.2019 07.05.2020 Komek Mehmet Ali Paşa
  • *