Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 4143145111 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ulubatlı Mahallesi, Yenişehir Halk Eğitim Merkezi/Şanlıurfa adresinde bulunan Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 107 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ŞANLIURFA ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ŞANLIURFA HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

4143145111
-
Ulubatlı Mahallesi, Yenişehir Halk Eğitim Merkezi/Şanlıurfa

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 10.03.2020 14.07.2020 Karaköprü Adem-(Hem Bütçesinden Ödenecek - Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arasında)
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bahçe Bakımı 22.10.2019 12.12.2019 Karaköprü Engelsiz Yaşam Merkezi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ağ Veritabanı 22.10.2019 31.12.2019 Karaköprü Çocuk Destek Merkezi
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 16.09.2019 23.10.2019 Yenişehir Halk Eğitim Binasında
    26.11.2019 26.11.2019 T1 Tipi Kapalı Cezaevi
    26.11.2019 26.11.2019 1 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevi
    27.11.2019 23.01.2020 Açık Cezaevi
    18.02.2020 26.03.2020 Çodem
    6.03.2020 6.07.2020 Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi(Ücreti Kendi Kurumu Ödeyecektir.)
    3.03.2020 9.04.2020 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi
    Görsel Programlama 19.10.2019 12.04.2020 Şanlıurfa Stem Ve Bilim Merkezi
    02.11.2019 26.04.2020 Şanlıurfa Stem Ve Bilim Merkezi
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 18.10.2019 09.12.2019 Karaköprü Adem
    27.11.2019 15.01.2020 Kurum Binasında
    12.12.2019 30.01.2020 Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi
    13.12.2019 31.01.2020 Sağlıklı Yasam Kadın Merkezi
    16.12.2019 3.02.2020 Karaköprü Adem
    17.12.2019 4.02.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    9.01.2020 23.03.2020 T2 Tipi Cezaevi Hafta İçi Hergun 4 Saat Usta Öğrt.Ücreti Hem Kaleminden Ödenecek
    3.02.2020 20.03.2020 Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Hafta İçi Hergün-Saat 08.00-12.10 Arasında)
    3.02.2020 20.03.2020 Merkez Binada(Meb Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arasında)
    4.02.2020 23.03.2020 Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 12.10/17.05 Arasında)
    10.02.2020 27.03.2020 Karaköprü Kültür Merkezi(Hem Bütçesinden Öd. Hafta İçi Hergün-Saat 08.00/12.30 Arası)
    10.02.2020 27.03.2020 Karaköprü Adem(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 10.30/15.25 Arasında)
    11.02.2020 30.03.2020 Merkez Binada(Meb Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arasında)
    Erken Çocuklukta Özbakım 15.10.2019 31.12.2019 Büyüksalkım Köyü İlkokulu
    4.02.2020 17.04.2020 Büyük Salkım Köyü İlkokulu(Meb Bütçesinden Haftada İki Gün-10 Saat -Salı Perşembe-13.50/1710 Arası)
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 18.10.2019 20.01.2020 Kurum Binasında
    4.02.2020 5.05.2020 Merkez Binamızda(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-13.00-17.55 Arasında)
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Peygamberimin Hayatını Öğreniyorum 22.02.2020 4.04.2020 Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Robot Uygulamaları 15.10.2019 15.10.2019 Karaköprü Stem Ve Bilim Merkezi
    21.10.2019 27.11.2019 Şanlıurfa Bilim Ve Stem Merkezi
    02.11.2019 16.02.2020 Şanlıurfa Stem Ve Bilim Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basit Nakış İğne Teknikleri 2.01.2020 2.01.2020 Karaköprü Ortaokulu
    2.01.2020 12.02.2020 Karaköprü Ortaokulu
    Brode Yapma 14.02.2020 15.05.2020 Karaköprü Ortaokulu(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arası)
    Dekoratif Ahşap Süsleme 10.09.2019 25.10.2019 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi Binası
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 2.03.2020 22.04.2020 Kurum Binasından(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arasında)
    Düz Kirkitli Dokumalar 2.01.2020 21.05.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    10.03.2020 5.08.2020 Akziyaret Köyü(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 13.00/16.15 Arası)
    Elde Türk İşlemeleri 10.09.2019 04.12.2019 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi (Kadrolu Kurum Personeli)
    15.10.2019 22.12.2020 Karaköprü Adem
    12.12.2019 5.03.2020 Kurum Binasında
    27.01.2020 17.04.2020 Karaköprü Adem (Harcama Kalemi Yenişehir Hem)Haftaiçi Hergün 6 Saat 12.10-16.20 Arası
    Filografi Tekniği 18.10.2019 18.11.2019 Karaköprü Adem
    22.10.2019 20.11.2019 Karaköprü Geçlik Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 9.03.2020 8.06.2020 Kurs Binamızda(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arasında)
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Şiş Örücülüğünde Ürün Yapma 14.02.2020 18.05.2020 Engelsiz Yaşam Bakım Ve Reh.Merk(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-6 Saat-08.00/12.55 Arası)
    Halı Dokuma 4.02.2020 1.06.2020 T2 Tipi Cezzaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-08.50/12.55 Arası)
    4.02.2020 1.06.2020 T2 Tipi Cezaevi-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-13.00/16.15 Arasında)
    Halı Onarımı 2.01.2020 18.05.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    10.03.2020 29.07.2020 Akziyaret Köyü-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Hafta İçi Hergün-Saat 08.50/12.05 Arası)
    Kağıt Rölyef Yapımı 4.12.2019 30.01.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    Kırkyama 22.10.2019 06.01.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    Makine Nakışları 25.11.2019 17.03.2020 Adem Karaköprü
    27.11.2019 19.03.2020 Karaköprü Gençlik Merkezi
    Minyatür Sanatı 24.10.2019 09.04.2020 Kurum Binasında
    Motif Çizim Teknikleri 3.01.2020 10.04.2020 Omurilik Felçlileri Derneği
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 11.02.2020 6.07.2020 Karaköprü Özel Eğitim Uygulama-Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-6 Saat-08.50/13.45 Arası
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Ahşap Boyamayla Ürün Yapma 21.02.2020 18.05.2020 Özel Yaşam Yolu(Hem Bütçesinden Öd-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arası)
    Perde Hazırlama 14.01.2020 2.04.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 15.10.2019 31.12.2019 Yenişehir Kadın Danışma Ve Dayanışma Merkezi
    21.02.2020 8.05.2020 Özel Yaşam Yolu(Hem Bütçesinden Öd-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arası)
    Takı Yapım Teknikleri 12.02.2020 7.04.2020 Eğitim Araştırma Okulu(Hem Bütçesinden Ödenecek-Günde Altı Saat-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arası)
    Yapma Çiçek Yapımı 2.12.2019 6.02.2020 Karaköprü Gençlik Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 21.10.2019 27.05.2020 Kırkpınar İlkokulu
    14.02.2020 16.06.2020 Şehit Abdulselam Halat Ortaokulu(Ücreti Kendi Kurumu Ödeyecektir)
    17.02.2020 15.06.2020 Şehit Abdulselam Halat Ortaokulu(Kurumu Ücretini Ödeyecek)
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Hijyeni ve Sanitasyon 7.12.2019 3.05.2020 2 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto) 18.10.2019 02.01.2020 Çocuk Destek Merkezi
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 14.02.2020 13.05.2020 Ayşem Hümeyra Kız İmam Hatip(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-6 Saat-10.30/15.00 Arası)
    21.02.2020 21.05.2020 Omurilik Felçlileri Derneği(Hem Bütçesinden Öenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arası)
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 10.12.2019 30.01.2020 Sanlıurfa Omurilik Felçlileri Derneği
    12.03.2020 5.05.2020 Omurilik Felçlileri Dernegi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arasında)
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Etek Dikimi 10.03.2020 29.04.2020 Güllübağ Köyü(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.00/12.55 Arası)
    Düz Dikiş Makineci 4.12.2019 20.02.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    4.02.2020 21.04.2020 Karaköprü Adem(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-08.50/13.45 Arasında)
    Giysi Tadilatçısı 23.10.2019 08.05.2020 Açık Cezaevi
    24.02.2020 24.02.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.30 Arasında)
    25.02.2020 25.02.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.30 Arasında)
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 26.02.2020 12.06.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.30 Arasında)
    27.02.2020 15.06.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.30 Arasında)
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 30.10.2019 28.01.2020 Karaköprü Adem
    10.12.2019 9.03.2020 Güllübağ Ortaokulu
    12.12.2019 11.03.2020 Omurilik Felçlileri Derneği
    7.02.2020 8.05.2020 Kadın Sığınma Evi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Hatfaiçi Hergün-6 Saat-08.00/12.55 Arasında)
    24.02.2020 28.05.2020 15 Temmuz İlkokulu-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.00/12.55 Arası)
    21.02.2020 27.05.2020 Gap Mesleki Teknik Lisesi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-6 Saat-08.00/12.55 Arası)
    Kadın Jean Pantolon Dikimi 17.12.2019 13.02.2020 Ayşe Hümeyra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 15.10.2019 22.01.2020 Fatma Zehra İmam Hatip Lisesi
    10.12.2019 17.03.2020 Selahhaddin Eyyübi İlkokulu
    21.02.2020 4.06.2020 Karaköprü Kültür Merkezi(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-6 Saat-08.00/12.55 Arası)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 26.11.2019 19.02.2020 Karaköprü Gap Meslek Lisesi Masuk
    27.01.2020 20.04.2020 Omurilik Felçlileri Derneği (Hem Bütçesinden Ödenecek-H.İçi Hergün-12.10/16.20 Arası)
    21.02.2020 21.02.2020 Çok Proğramlı Lise(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.50/13.45 Arası)
    28.02.2020 29.05.2020 Karaköprü Kültür Merkezi-(Hem Bütçesinden Öd-Haftaiçi Hergün-6 Saat-13.00/17.55 Arası)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti) 23.01.2020 12.06.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Kurum Binasında-Haftaiçi 6 Saat-08.50/13.00 Arası)
    7.02.2020 29.06.2020 Fatma Zehra Kız İmam Hatip(Hafta İçi Hergun-Hem Bütçesinden-Saat 08.30-13.00 Arası)
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Grafiksel Çizimler 15.10.2019 15.10.2019 Karaköprü Stem Ve Bilim Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 11.02.2020 18.06.2020 Çocuk Sığınma Evi-Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-08.50/13.45 Arasında
    Fön Çekimi 17.12.2019 10.02.2020 Karaköprü Omurilik Felçlileri Derneği
    14.02.2020 8.04.2020 Omurilik Felçlileri Derneği(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-Günde 6 Saat-09.40/14.35 Arası)
    Saç Bakımı Ve Yapımı 16.10.2019 02.04.2020 Kurum Binasında
    Saç Sakal Kesimi 15.10.2019 24.02.2020 Acık Cezaevi
    15.10.2019 25.02.2020 Açık Cezaevi
    18.10.2019 28.02.2020 1 Nolu T Tipi Kapalı Cezaevi
    18.10.2019 27.02.2020 1 Nolu Tipi Cezaevi
    21.02.2020 7.07.2020 T2 Tipi Cezaevi(Hem Bütçesinden Öd-Hafta İçi Hergün-4 Saat-08.50/12.05 Arasında)
    21.02.2020 7.07.2020 T2 Tipi Cezaevi(Hem Bütçesinden Öde-Haftaiçi Hergün-4 Saat-13.00/16.15 Arası)
    26.02.2020 10.07.2020 Açık Cezaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 4 Saat-08.50/12.05 Arası)
    26.02.2020 10.07.2020 Açık Cezaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-4 Saat-13.00/16.15 Arası)
    2.03.2020 16.07.2020 T1 Tipi Cezaevi-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 4 Saat-08.00/11.15 Arasında)
    2.03.2020 16.07.2020 T1 Tipi Cezaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Günde 4 Saat-13.00/16.15 Arasında)
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 24.10.2019 20.12.2019 Engelsiz Yaşam Bakım Merkezi
    24.10.2019 20.12.2019 Engelsiz Yaşan Bakım Merkezi
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 15.10.2019 15.11.2019 Günyüzü Derneği (Geçici Usta Öğretici Olup Ücreti Kurumumuzca Ödenecektir.)
    20.11.2019 20.12.2019 Günyüzü Eğitim Kültür Ve Yardımlaşma Derneği
    10.12.2019 10.01.2020 Karaköprü Belediyesi Kültür Ve Sosyal Müdürlüğü
    10.03.2020 25.08.2020 Karaköprü Günyüzü Derneği
    10.03.2020 13.05.2020 Günyüzü Derneği(Hem Bütçesinden-Haftaiçi Hergün-Saat 09.40/12.05 Arası)
    10.03.2020 13.05.2020 Karaköprü Günyüzü Derneği
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 5.02.2020 6.03.2020 Karaköprü Günyüzü Derneği
    Diksiyon 17.12.2019 14.01.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 3.01.2020 30.01.2020 Karaköprü Belediyesi Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 10.12.2019 24.12.2019 Karaköprü Kültür Ve Sosyal İşler Müdürlüğü
    28.01.2020 11.02.2020 Şanlıurfa Omirilik Felçlileri İstihdam Derneği
    Türk İşaret Dili 9.03.2020 17.04.2020 T2 Tipi Cezaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 13.00/16.15 Arası)
    9.03.2020 17.04.2020 T2 Tipi Cezaevi-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 08.00/11.15 Arasında)
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Egzoz Emisyon Ölçüm Elemanı 20.09.2019 20.09.2019 Vimsa Otomotiv(Geçici Usta Olup Ücreti Kurmumuzca Ödenecektir.)
    26.09.2019 26.09.2019 Woswogen Wimsa Tesisi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ön Muhasebe 16.01.2020 8.04.2020 Omurilik Felçlileri Derneği (Harcama Kalemi Yenişehir Hem)Haftaiçi Hergün 6 Saat 10.30-14.40 Arası
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 19.11.2019 28.01.2020 Karaköprü Maşuk Özel Yaşam Yolu Rehabilatsyon Merk.
    27.01.2020 13.05.2020 T1 Kapalı Cezaevi Hilvan Yolu Kampüsü
    27.01.2020 12.05.2020 T1 Kapalı Cezaevi Hilvan Yolu Kampüsü
    3.02.2020 10.04.2020 Özel Yaşam Yolu Bakım Merkezi
    21.02.2020 11.06.2020 Şanlıurfa 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müd
    21.02.2020 11.06.2020 Şanlıurfa 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müd.
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 02.11.2019 12.04.2020 Karaköprü Gençlik Merkezi(Öğreticinin Ücreti Kurumlarınca Ödenecektir)
    Ney Eğitimi 3.12.2019 8.06.2020 Gazi Vahide Şefkalıoğlu Yatılı Kız Kuran Kursu
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi 14.10.2019 15.05.2020 Büyük Salkım Ortaokulu
    17.10.2019 20.12.2019 İncirli Ova İlkokulu Karaköprü
    17.10.2019 19.12.2019 Karaköprü Gapmesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.10.2019 20.12.2019 Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu Karaköprü
    3.12.2019 4.02.2020 Zeytin Dalı Anadolu Lisesi
    13.12.2019 14.02.2020 Mete Has İlkokulu
    13.12.2019 14.02.2020 Şerif Özden Başarı Ortaokulu
    13.12.2019 30.10.2020 Şerif Özden Başarı Ortaokulu
    12.12.2019 13.02.2020 Türk Telekom Ortaokulu
    13.12.2019 14.02.2020 Maşuk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Ekders Ücreti Kurumumuz Tarafından Ödenecektir.)
    12.12.2019 13.02.2020 İstikllal Ortaokulu
    13.12.2019 14.02.2020 Gap Anadolu Lisesi ( Ek Ders Ücreti Kurum Tarafından Ödenecektir.)
    16.12.2019 17.02.2020 100.Yıl İlkokulu
    16.12.2019 17.02.2020 Karaköprü Belediyesi Kültür Merk.
    2.01.2020 19.03.2020 Karaköprü Orta Okulu Spor Salonu
    2.01.2020 4.03.2020 İncirliova İlkokulu Karaköprü
    2.01.2020 9.03.2020 İncirliova İlkokulu Karaköprü
    2.01.2020 4.03.2020 Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu
    2.01.2020 4.03.2020 Karaköprü Gap Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.01.2020 8.04.2020 Karaköprü Ortaokulu
    14.02.2020 14.02.2020 İstiklal Orta Okulu
    14.02.2020 14.02.2020 Türk Telekom Ortaokulu
    14.02.2020 16.04.2020 İstiklal Orta Okulu
    14.02.2020 16.04.2020 Türk Telekom Ortaokulu
    17.02.2020 17.04.2020 Maşuk Mesleki Ve Teknik Lisesi
    18.02.2020 20.04.2020 Karaköprü Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü
    18.02.2020 20.04.2020 100.Yıl İlkokulu
    6.03.2020 11.05.2020 Zeytin Dalı Anadolu Lisesi
    10.03.2020 13.05.2020 İncirliova İlkokulu
    16.03.2020 20.05.2020 Hacı Abdurrahman Özdemir Ortaokulu
    16.03.2020 20.05.2020 Karaköprü Gap Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.03.2020 20.05.2020 Ali Baba İlkokulu
    Uygulamalı Tiyatro 12.12.2019 5.05.2020 Çocuk Destek Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 17.10.2019 17.10.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi
    5.12.2019 5.12.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Okuma-Yazma II. Kademe 17.10.2019 15.02.2020 Şanlıurfa Çocuk Destek Merkezi Müdürlüğü
    19.11.2019 11.02.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Ceza Evi
    12.02.2020 6.05.2020 Şanlıurfa 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müd.
    17.02.2020 11.05.2020 Şanlıurfa T2 Kapalı Cezaevi
    2.03.2020 28.05.2020 T2 Kapalı Cezaevi Şanlıurfa
    21.03.2020 25.07.2020 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitim Merkezi (Haracama Kalemi Kendi Kurumlarınca)
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 23.10.2019 23.10.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi
    16.10.2019 16.10.2019 Karaköprü Yenişehir Hak Eğitimi Merkezi
    20.11.2019 20.11.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi
    4.12.2019 4.12.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    19.02.2020 19.02.2020 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    18.03.2020 18.03.2020 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    4.03.2020 4.03.2020 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    25.03.2020 25.03.2020 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 06.11.2019 29.01.2020 Şanlıurfa Çocuk Destek Merkezi
    3.12.2019 10.03.2020 Gölpınar İlkokulu
    2.12.2019 9.03.2020 Bilgiç İlkokulu (Ögreticinin Ücreti Kurumlarınca Ödenecektir)
    3.12.2019 30.12.2019 Yenişehir Hem
    4.12.2019 4.12.2019 Şanlıurfa T 2 Kapalı Ceza Evi
    7.12.2019 9.02.2020 Karaköprü Narlı İlkokulu
    5.12.2019 2.01.2020 Şanlıurfa Kadın Konuk Evi
    10.12.2019 7.01.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    10.12.2019 4.02.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Cezaevi
    13.12.2019 10.01.2020 Karaköprü Omurlik Felçliler Dernegi
    2.01.2020 30.01.2020 Karaköprü Hem
    2.01.2020 8.04.2020 Çocuk Destek Merkezi
    3.01.2020 27.02.2020 Şanlıurfa T 2 Ceza İnfaz Kurumu
    2.01.2020 8.04.2020 Karaköprü İmkb Okulu (Ücreti Kendi Kurumunca Ödenecektir)
    3.02.2020 28.02.2020 Karaköprü Yenişehir Hem
    4.02.2020 2.03.2020 80.Yıl Zihinsel Engeliler Rehabilitasyon Merkezi Müdürülüğü
    3.02.2020 28.02.2020 Karaköprü Omurli Felçliler Dernegi
    5.02.2020 3.03.2020 Karaköprü Belediyesi
    5.02.2020 14.04.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Cezaevi
    22.02.2020 10.05.2020 Toki Batani İlkokulu
    2.03.2020 27.03.2020 Yenişehir Hem
    2.03.2020 2.04.2020 Karaköprü Ömurlik Felçliler Derneği
    28.02.2020 26.03.2020 Şanlıurfa Kadın Konukevi
    3.03.2020 30.03.2020 Aile Sosyal Politikalar İl Müd. 80. Yıl Engelsiz Yaşam Merkezi
    6.03.2020 2.04.2020 Karaköprü Belediyesi Kültür Merkezi
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 3.01.2020 3.01.2020 Tarım Orman Bakanlığı 3.Bölge Sube Mud.İdari Binasında
    20.01.2020 27.01.2020 Milli Parklar Sube Müd(Ucreti Kendi Kurumundan-32 Saat-8 Gün-Saat 17.10/19.40 Arası)
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Usta Öğretici Oryantasyon 12.09.2019 27.09.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 22.10.2019 23.10.2019 Kurum Binasında
    02.11.2019 02.11.2019 Karaköprü Atölyem Kreş Ve Gündüz Bakımevi
    30.11.2019 30.11.2019 Dsi Konferans Salonu
    16.02.2020 16.02.2020 Kurum Binasında(Kendi Kurumundan Ödenecek-Pazar Günü-Toplam 8 Saat-09.40/16.15 Arası)
    İlk Yardım 24.02.2020 28.02.2020 Kurum Binasında(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Akşam 17.10/20.25 Arası)
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Resim Sanat Eğitimi 19.02.2020 16.05.2020 Karaköprü Gençlik Merkezi
    Sanatsal Mozaik 2.12.2019 4.02.2020 Karaköprü Kültür Merkezi
    Yağlı Boya Resim 20.11.2019 29.01.2020 Karaköprü Beldiyesi Kültür Merkezi
    20.12.2019 28.02.2020 Karaköprü Yenişehir Hem
    2.03.2020 12.05.2020 Yenişehir Hem
    Yüzey Süslemeci 11.02.2020 11.08.2020 Karaköprü Kültür Merkezi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Günde 6 Saat-Haftaiçi Hergün-Saat 13.00/17.55)
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çini İşlemeci/Çinici 4.02.2020 27.05.2020 Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi(Hem Bütçesinden-Hatfa İçi Hergün-12.10/17.05 Arasında)
    Modelci ve Çok Parçalı Kalıpçı 2.12.2019 6.02.2020 Omurilik Felçlileri Derneği
    10.02.2020 15.04.2020 Omurilik Felçlileri Derneği-(Hem Bütçesinden Ödenecek-Haftaiçi Hergün-6 Saat-12.10/17.05 Arası)
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 21.10.2019 18.12.2019 11 Nisan Şehir Stadyomu
    17.02.2020 19.08.2020 Karaköprü İşitme Engelliler Ortaokulu
    Basketbol 16.10.2019 24.12.2019 Karaköprü Çadır Gençlık Merkezi
    21.10.2019 26.12.2019 11 Nisan Şehir Stadyomu
    23.11.2019 13.06.2020 Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi
    10.12.2019 14.02.2020 Maşuk Toki Semt Sahası
    7.12.2019 27.06.2020 Karaköprü Ortaokulu
    3.01.2020 25.03.2020 Karaköprü Çadır Spor Merkezi
    8.02.2020 12.09.2020 Karaköprü İlçe Spor Müdürlüğü
    12.02.2020 10.09.2020 Ayşe Hümeyra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.02.2020 4.05.2020 Maşuk Toki Semt Sahası
    7.03.2020 10.10.2020 Karaköprü Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü
    13.03.2020 17.10.2020 İstiklal Ortaokulu (Ücreti Kendi Kurumu Ödeyecektir.)
    Futbol 17.10.2019 13.12.2019 11 Nisan Şehir Stadyumu
    3.02.2020 29.05.2020 Şanlıurfa T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Futbol (12-13 Yaş) 21.10.2019 17.07.2020 Edessa Özel Eğitim Uygulama Okulu
    17.01.2020 3.04.2020 Ş.Urfa B. Belediyesi Maşuk Toki Semt Sahası
    29.02.2020 31.10.2020 Maşuk Toki Semt Sahası
    4.03.2020 2.11.2020 Karaköprü Ortaokulu(Kendi Kurumu Ücretini Ödeyecektir.)
    Futbol (8-9 Yaş) 5.02.2020 7.04.2020 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Maşuk Semt Sahası
    Hentbol 3.01.2020 26.08.2020 Karaköprü İşitme Engelliler Ortaokulu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 30.11.2019 26.07.2020 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi
    Kick Boks Mavi Kuşak 01.11.2019 21.01.2020 Karaköprü Tenis Dunyası
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 15.10.2019 18.11.2019 Karaköprü Sağlıklı Yaşam Ve Kadın Merkezi(Geçici Usta Öğretici Olup Ücreti Kurumumuzca Ödenecektir.)
    20.11.2019 23.12.2019 Büyükşehir Belediyesi Karaköprü Sağlıklı Yaşam Kadın Destek Merkezi
    3.01.2020 5.02.2020 Büyük Şehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Kadın Destek Merkezi
    21.01.2020 21.02.2020 Şanlıurfa B.B Karaköprü Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi
    6.02.2020 10.03.2020 Karaköprü Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi
    25.02.2020 23.03.2020 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi
    11.03.2020 13.04.2020 Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Sağlıklı Yaşam Kadın Merkezi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 12.10.2019 15.12.2019 Karaköprü Stem Ve Bilim Merkezi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 14.12.2019 29.03.2020 Karaköprü İlçe Gençlik Merkezi Sporcu Fabrikası
    14.12.2019 29.03.2020 Karaköprü İlçe Gençlik Müd. Sporcu Fabrikası
    14.12.2019 29.03.2020 Karaköprü Güzelşehir İlçe Gençlik Müdürlüğü
    14.12.2019 29.03.2020 Karaköprü Güzelşehir Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü
    14.12.2019 29.03.2020 Karaköprü Güzelşehir Gençlik İlçe Müdürlüğü
    21.12.2019 5.04.2020 Karaköprü İlçe Gençlik Çok Amaçlı Salonu
    Tenis (10-12 Yaş) 3.02.2020 27.03.2020 Ş.Urfa Büyükşehir Bel. Maşuk Tenis Dünyası
    4.02.2020 1.06.2020 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Maşuk Tenis Dünyası
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 11.12.2019 4.03.2020 Maşuk Tenis Dünyası
    4.02.2020 28.07.2020 Şanlıurfa B. Şehir Belediyesi Maşuk Tenis Dünyası
    Voleybol 30.11.2019 21.06.2020 Karaköprü Çadır Gençlik Merkekzi
    23.02.2020 26.09.2020 Şanlıurfa 2 Nolu T Tipi Ceza İnfaz Kurumu
    13.03.2020 12.09.2020 Emine Güncü Anadolu Lisesi Ve Karaköprü İlçe Spor Müdürlüğü
    13.03.2020 22.05.2020 Karaköprü Çodem
    14.03.2020 17.10.2020 Karaköprü Çadır Gençlik Merkezi(Ücretini Kendi Kurumu Ödeyecektir)
    Vücut Geliştirme ve Fitness 01.11.2019 07.01.2020 Karaköprü Tenis Dünyası
    21.01.2020 25.03.2020 Şanlıurfa B.B Maşuk Tenis Dünyası
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Mantar Yetiştiriciliği 22.02.2020 19.04.2020 Açık Cezaevi(Kendi Kurumundan Ödenecek-Haftasonları 10 Saat-08.50-12.55 Arası)
    Seracı 11.02.2020 8.04.2020 Acık Cezaevi(Hem Bütçesinden Ödenecek-Hatfaiçi Hergün-Günde 4 Saat-13.00/16.15 Arasında)
    11.02.2020 8.04.2020 Açık Cezaevi-(Hem Kaleminden Ödenecek-Haftaiçi Hergün 4 Saat- 08.00/11.15 Arasında)
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 12.09.2019 11.10.2019 Karaköprü Yenişehir Halk Eğitimi Merkezi
    5.12.2019 3.01.2020 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi
    Plastik Boru Tesisatçısı 15.10.2019 27.02.2020 Açık Cezaevi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A1 Seviyesi 19.10.2019 19.01.2020 Yenişehir Hem
    15.10.2019 02.12.2019 Yenişehir Hem
    10.12.2019 28.01.2020 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 09.09.2019 15.10.2019 Yenişehir Halk Eğitim Merkezi Binası
    10.02.2020 6.03.2020 Kurum Binasında(Meb Bütçesinden Ödeneck-Haaftaiçi Hergun-Saat 08.00/12.55 Arasında)
    7.03.2020 31.05.2020 Ş.Urfa Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Karaköprü Gençlik Merkezi
    İngilizce A2 Seviyesi 11.12.2019 17.01.2020 Kurum Binasında
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 18.10.2019 05.12.2019 Şanlıurfa T 2 Nolu Ceza Evi
    18.10.2019 06.12.2019 Şanlıurfa T 2 Kapalı Ceza Evi
    19.11.2019 20.02.2020 Ş.Urfa Gençlik Spor Md. Gençlik Merkezi(Usta Öğreticinin Ücreti Kurumumuzca Ödenecektir)
    9.12.2019 24.01.2020 Şanlıurfa T 2 Kapalı Ceza Evi
    9.12.2019 24.01.2020 Şanlıurfa T 1ceza Evi
    14.12.2019 15.03.2020 Karaköprü Gençlik Merkezi (Öğreticinin Ücreti Kurumumuzca Ödenecektir.)
    29.01.2020 16.03.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Cezaevi
    29.01.2020 16.03.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Ceza Evi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 3.12.2019 28.01.2020 Şanlıurfa T1 Kapalı Cezaevi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 28.09.2019 28.09.2019 Karaköprü Gençlik Merkezi (Öğreticinin Ücreti Kurumlarınca Ödenecektir)
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 10.03.2020 21.07.2020 Yarı Açık Cezaevi(Kendi Kurumundan Ödenecek-Haftaiçi Hergün-Saat 17.10/20.25 Arası)
    Aşçı Yardımcısı 16.10.2019 30.01.2020 Kazancı Bedih Güzel Sanatlar Lisesi
    23.10.2019 06.02.2020 Karaköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi
    28.11.2019 12.03.2020 Adnan Menderes Anadolu Lisesi
    4.12.2019 18.03.2020 Şanlıurfa Fen Lisesi
    4.12.2019 18.03.2020 Ayşegül Kaman Al
    7.12.2019 25.10.2020 Şanlıurfa Fen Lisesi
    11.12.2019 25.03.2020 Şanlıurfa Sosyal Bilimleri Lisesi
    12.02.2020 2.06.2020 Hatice Kübra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Türk Mutfağı 3.01.2020 30.03.2020 Karaköprü 3. Cezaevi Jandarma Blk. Komutanlığı