Karesi Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 266 243 81 21 266 241 18 59 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Karaoğlan Mahallesi Ulus Sokak No 55 Karesi/BALIKESİR adresinde bulunan Karesi Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 253 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Karesi Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

BALIKESİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için BALIKESİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Karesi Halk Eğitimi Merkezi İletişim Bilgileri

0 266 243 81 21 266 241 18 59
0 266 249 33 04
Karaoğlan Mahallesi Ulus Sokak No 55 Karesi/BALIKESİR

Karesi Halk Eğitimi Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Karesi Halk Eğitimi Merkezi Başarıları: Birçok alanda açtığımız kurslarla Balıkesir Karesi ilçemizdeki yetişkin eğitim açığı kapatılmıştır. AB projeleriyle yapılan proje müracaatlarıyla AB ülkelerine eğitim amaçlı seyahatlar düzenlenmiştir.

Karesi Halk Eğitimi Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ev Kazaları ve Önlemler
    Ev ve Kurum Temizliği 07.10.2019 07.01.2020 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat (08.30-12.10)
    21.10.2019 26.12.2019 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat Cuma 5 Saat (18.00-21.40)
    9.12.2019 19.06.2020 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 4 (17.30-21-10)
    9.12.2019 6.05.2020 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 4 (17.30-21-10)
    Görgü Kuralları
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bahçe Bakımı 9.12.2019 20.04.2020 Balıkesir Devlet Hastanesi Toplum Ve Ruh Sağlığı Merkezi (Hafta İçi He Gün 4 Er Saat 13.00-15.50)
    Ceviz Yetiştiriciliği
    Sebze Yetiştiriciliği
    Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 02.10.2019 25.11.2019 Karesi Hem Pazartesi-Çarşamba (18.00-21.45) Günde 5 Saat Haftalık 10 Saat
    Toprak İşleyicisi 9.12.2019 20.04.2020 Balıkesir Devlet Hastanesi Toplum Ve Ruh Sağlığı Merkezi Hafta İçi Hergün 4 Er Saat 10.00-12.50)
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 18.09.2019 15.11.2019 Karesi Hem(Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Perşembe 4 Cuma 4 Saat 12.30-15.30)
    07.10.2019 11.12.2019 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat (18.00-21.40)
    18.09.2019 14.11.2019 Karesi Hem(Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Perşembe 4 Cuma 4 Saat 09.00-12.10)
    25.11.2019 21.01.2020 Karesi Hem (Hafta İçi Hergün 4 Er Saat 09.00-11.50
    25.11.2019 21.01.2020 Karesi Hem Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat 12.30-16.10)
    12.12.2019 24.02.2020 Karesi Hem (Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 17.40-21.20)
    Bilgisayar Programlama Teknikleri
    İleri Excel Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    İnternet Salonu İşletmecileri ve Yöneticileri Uyum Eğitimi
    Web Tabanlı İçerik Yönetim Sistemleri
    Web Tasarımı
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı
    Standart Türk Klâvyesi 05.10.2019 22.12.2019 Karesi Hem (Cumartesi 5 Saat Pazar 5 Saat 09.00-12.40)
    19.10.2019 29.12.2019 Balmek Dumlupınar (Cumartesi 5 Saat Pazar 5 Saat 09.00-12.40)
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Bakım Elemanı
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 11.09.2019 12.02.2020 Karesi Hem (Çarşamba 7 Saat Perşembe 6 Saat Cuma 7 Saat (08.30-13.30 )
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım
    Robot Uygulamaları 17.10.2019 21.02.2020 Rahmi Kula Anadolu Lisesi Perşembe (16.00-18.15) 3 Saat Cuma (16.00-17.30) 2 Saat Cumartesi (09.00-13.00) 5 Saat Haftalık 10 Saat
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alüminyum Kabartma Yapımı
    Astragan İşi ve Blonya İğnesi
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 24.10.2019 19.01.2020 Karesi Kent Konseyi (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    07.11.2019 24.01.2020 Karesi Avm (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.20)
    24.10.2019 10.01.2020 Karesi Kent Konseyi (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    07.11.2019 10.01.2020 Karesi Kent Konseyi (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    15.11.2019 15.05.2020 Karesi Belediyesi Kent Konseyi Binası (Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    Balıkesir Pullusu
    Basit Nakış İğne Teknikleri 07.11.2019 26.11.2019 Karesi Avm (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.20)
    04.11.2019 26.11.2019 Karesi Avm (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat Çarşamba 8 Saat 09.00-16.20)
    Batik Boyama
    Bindallı (Üç Etek)
    Boncuk Çiçek Yapımı 24.10.2019 12.12.2019 Sadıkoğlu Özel Bakım Merkezi (Perşembe 6 Saat Cuma 6 Saat Cumartesi 6 Saat 10.00-15.00)
    04.11.2019 03.03.2020 Sadıkoğlu Bakım Merkezi(Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 8 Saat 09.00-16.00)
    Çarpana Dokuma 4.12.2019 25.04.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği(Çarşamba 8 Perşembe 8 Cuma 8 Saat 10.00-16.50)
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 9.12.2019 20.04.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi (Pazartesi 8 Salı 8 Saat 09.00-16.00)
    9.12.2019 4.05.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi (Pazartesi 8 Salı 8 Saat 09.00-16.00)
    Çuval Çiçek Yapımı
    Dantel Anglez Yapımı
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma
    Dekoratif Ahşap Süsleme 02.11.2019 02.02.2020 Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu(Cumartesi 13.30-17.00)
    21.10.2019 23.12.2019 Özel Sadıkoğlu Bakım Merkezi (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat Çarşamba 8 Saat 09.00-16.20)
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama
    Dekoratif Örtü Dikimi
    Dekoratif Tablo Yapımı 21.10.2019 17.01.2020 Huzur Evi (Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Saat 09.00-12.00)
    21.10.2019 13.01.2020 Huzur Evi (Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Saat 09.00-12.00)
    Ebru
    El Yapımı Sabun Üretimi
    Elde Beyaz İş 07.11.2019 22.02.2020 Polis Lojmanları Lokali (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 11.00-17.30)
    Elde Çin İğnesi 21.10.2019 31.12.2019 Kızpınar Camii (Pazartesi 6 Saat Salı 6 Saat Çarşamba 6 Saat 10.00-14.20)
    Elde Kordon İşi Yapımı
    Elde Kurdele İşi 21.10.2019 06.01.2020 Yeni Mahalle Toki 1. Etap (Pazartesi 5 Sat Perşembe 5 Saat Cuma 5 Saat 13.00-17.00)
    Elde Maraş İşi
    Elde Suzeni
    Elde Türk İşi Yapımı 04.11.2019 24.12.2019 Karesi Kent Konseyi (Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 8 Saat 10.00-16.20)
    Elde Türk İşlemeleri
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama
    Fadime Bebek Yapma
    Filografi Tekniği 21.10.2019 19.01.2020 Huzur Evi (Pazartesi 4 Saat Salı 4 Saat Çarşamba 4 Saat 13.00-16.00)
    21.10.2019 31.12.2019 Huzur Evi (Pazartesi 4 Saat Salı 4 Saat Çarşamba 4 Saat 13.00-16.00)
    Firkete Oyası
    Geleneksel El Nakışları 04.11.2019 19.06.2020 Balmek Semt Konağı (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat Çarşamba 8 Saat 09.00-16.00)
    04.11.2019 03.03.2020 Balmek Semt Konağı (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat Çarşamba 8 Saat 09.00-16.00)
    13.11.2019 15.04.2020 Karesi Hem (Pazartesi 7 Saat Salı 7 Saat Çarşamba 6 Saat 08.30-13.00)
    Geleneksel El Nakışları-Tel Kırma Tekniği
    Hesap İşi
    İğne Oyası 24.10.2019 03.01.2020 Kızpınar Camii(Perşembe 6 Saat Cuma 6 Saat 10.00-14.20)
    24.10.2019 02.01.2020 Balmek Semt Konağı (Perşembe 7 Saat Cuma 7 Saat 08.30-13.30)
    9.12.2019 3.03.2020 (755894) Sevinç Kurşun İlkokulu (Pazartesi 6 Saat Salı 6 Saat 10.00-14.20)
    4.12.2019 16.01.2020 Şamlı Mahallesi Muhtarlık Yanı Belediye Binası (Çarşamba 4 Saat Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.30-16.20)
    2.12.2019 14.01.2020 Şamlı Mahallesi Muhtarlık Yanı Belediye Binası(Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 4 Saat 09.30-16.20)
    Kâğıt Çiçek Yapımı
    Kanaviçe Yapımı
    Keçe Aksesuarları Yapımı
    Kilim Dokuma
    Kırkyama
    Lefkara İşi
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma
    Makrame Çanta Yapma 04.11.2019 23.12.2019 Çocuk Destek Eğitim Merkez(Pazartesi 8 Salı 8 Cuma 8 15.00-21.00)
    Makrame Örgü Yapma
    Mis Sabun Üretimi
    Misinalı Takı Yapımı
    Misinalı Takı Yapımı 23.10.2019 12.12.2019 Kadın Sığınma Evi (Çarşamba 4 Saat Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    Mutfak Takımları Hazırlama
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı 09.11.2019 04.01.2020 Çocuk Destek Eğitim Merkezi (Cumartesi 8 Saat Pazar 8 Saat 10.00-17.00)
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Keçeden Ürün Yapma
    Orta/Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Kokulu Taş İle Hediyelik Eşya Yapma
    Oyalar
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama
    Pul ve Boncuk Dikişleri
    Şiş Örgü Çanta 21.10.2019 17.12.2019 Sadıkoğlu Bakım Merkezi (Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 8 Saat 09.00-16.00)
    02.11.2019 03.03.2020 Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu
    Şiş Örgü Şapka
    Şiş Örücülüğünde Bebek Hırkası Örme
    Şiş Örücülüğünde Çorap Örme 10.12.2019 15.01.2020 Kadın Sığınma Evi (Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 4 Saat 09.00-16.00)
    Şiş Örücülüğünde Eldiven Örme 6.12.2019 15.01.2020 Karesi Hem (Çarşamba 6 Saat Perşembe 7 Saat Cuma 7 Saat 09.30-14.40)
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme
    Şiş Örücülüğünde Şal Örme
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 01.11.2019 01.03.2020 Kredi Yurtlar Kurumu Cuma 6 Saat Cumartesi 6 Saat Pazar 6 Saat 11.00-15.20)
    22.10.2019 15.04.2020 Toki Yeni Mahalle 1.Etap Toplu Konutları C-2 Blok (Salı 5 Saat 13.00-17.00)(Çarşamba 8 Saat 10.00-15.30)
    Takı Yapım Teknikleri 24.10.2019 31.01.2020 Huzur Evi Yaşlı Bakım Merkezi (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 10.00-16.20)
    Tel Kırma Yapımı 07.11.2019 03.01.2020 Karesi Avm (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
    4.12.2019 11.03.2020 (755894) Sevinç Kurşun İlkokulu(Çarşamba 6 Saat Perşembe 6 Saat 10.00-14.20)
    4.12.2019 11.03.2020 (755909) Merkez Zafer İlkokulu(Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Saat (09.00-11.50)
    11.12.2019 11.03.2020 (755894) Sevinç Kurşun İlkokulu(Çarşamba 6 Saat Perşembe 6 Saat 10.00-14.20)
    11.12.2019 18.03.2020 (755894) Sevinç Kurşun İlkokulu(Çarşamba 6 Saat Perşembe 6 Saat 10.00-14.20)
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 22.10.2019 04.02.2020 5m Migros Aile Kulübü(Salı 6 Saat Perşembe 6 Saat 13.30-17.50)
    22.10.2019 14.01.2020 5m Migros Aile Kulübü(Salı 6 Saat Perşembe 6 Saat 13.30-17.50)
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 09.10.2019 10.12.2019 Akadın Sığınma Evi (Pazartesi 8 Salı 8 Çarşamba 4 Saat 09.00-16.00)
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 05.11.2019 12.05.2020 İsmail Akçay Spor Tesisleri Salı-Perşembe (14.00-17.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    05.11.2019 12.05.2020 İsmail Akçay Spor Tesisleri Salı-Cuma (10.00-13.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    07.11.2019 15.05.2020 İsmail Akçay Spor Tesisleri Perşembe-Cuma(15.00-18.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    04.11.2019 11.05.2020 İsmail Akçay Spor Tesisleri Pazartesi-Çarşamba (14.00-17.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    04.11.2019 11.05.2020 İsmail Akçay Spor Tesisleri Pazartesi-Çarşamba (10.00-13.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    Zekâ Oyunları
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 3.12.2019 5.05.2020 Üç Pınarlı Şehit Ali İlkokulu(Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe) Günde 2 Saat 15.00-16.20
    4.12.2019 18.06.2020 Ece Amca İlkokulu (Çarşamba Perşembe (Günde 3 Saat 15.00-17.00
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ekmek Üretimi
    Süt Hijyeni 2.12.2019 5.12.2019 Halkapınar Mahallesi (Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe) 4+4 Günde 8 Saat 09.00-16.00
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon)
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 26.11.2019 9.06.2020 İlim Yayma Cemiyeti (Salı 6 Saat 17.00-21.50)
    Kadın Bluz Dikimi
    Kadın Ceket Dikimi 04.11.2019 15.01.2020 Karesi Avm (Pazartesi 4 Salı 4 Çarşamba 4 Saat 12.30-15.30)
    04.11.2019 15.01.2020 Karesi Avm (Pazartesi 4 Saat Salı 4 Saat Çarşamba 4 Saat 09.00-12.30)
    04.11.2019 27.01.2020 Karesi Avm (Pazartesi 4 Saat Salı 4 Saat Çarşamba 4 Saat 09.00-12.30)
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 24.10.2019 16.01.2020 Yeni Mahalle Toki 1. Etap Yönetimi
    21.10.2019 17.01.2020 Toki Yeni Mahalle 1. Etap Yönetimi(Pazartesi 5 Saat Salı Saat 09.00-13.00)
    Kadın Elbise Dikimi 24.10.2019 13.02.2020 Balmek Semt Konağı (Perşembe 5 Cuma 5 Saat 13.30-17.00)
    15.11.2019 26.06.2020 Karesi Hem (Cuma 6 Saat 13.00-17.20)
    15.11.2019 26.06.2020 Karesi Hem (Cuma 6 Saat 08.30-12.50)
    14.11.2019 25.06.2020 Karesi, Hem (Perşembe 6 Saat 13.00-17.20)
    Kadın Eşofman Dikimi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise)
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu)
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 27.11.2019 13.05.2020 Karesi Halk Eğitim Merkezi (Pazartesi 7 Salı 6 Çarşamba 7 Saat 13.00-17.30)
    Kadın Pantolon Dikimi 14.11.2019 14.02.2020 Sakarya İlkokulu (Perşembe 4 Saat Cuma 4 Saat 14.30-17.00)
    Kadın Pijama Dikimi
    Kadın Sabahlık Dikimi
    Kadın Temel Etek Dikimi 28.11.2019 24.04.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi(Perşembe 6 Saat Cuma 6 Saat 08.30-12.50)
    5.12.2019 19.06.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi(Perşembe 5 Saat Cuma 5 Saat 13.00-16.40)
    2.12.2019 1.04.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Saat (09.00-12.40)
    2.12.2019 1.04.2020 Balmek Dumlupınar Kurs Merkezi (Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Saat 13.00-16.40)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti)
    Kadın Yelek Dikimi
    Reçme Makinesi Kurulum ve Bakımı
    Stilist Eğitimi
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım
    Fotoğraf Çekimi 14.10.2019 15.01.2020 Muharrem Hasbi A.L.( Pazartesi-Çarşamba 16.00-18.00 3 Saat Salı Perşembe 16.00-17.30
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 02.11.2019 09.11.2019 Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi (Cumartesi Pazar)Günde 8 Saat 10.00-15.15
    7.12.2019 14.12.2019 Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi (Cumartesi) Günde 8 Saat 10.00-16.00
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Klasik Masaj Teknikleri
    Saç Renklendirme
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 6.01.2020 12.03.2020 Karesi Hem (Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe) Günde 5 Saat 13.00-16.40
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 01.10.2019 03.12.2019 Karesi Hem Salı-Perşembe (18.30-21.30) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    Sürü Yönetimi Elemanı 9.12.2019 25.12.2019 Şamlı Mah. (Hafta İçi Her Gün )Günde 8 Saat 16.00-23.00
    2.12.2019 18.12.2019 Turplu Mahallesi (Hafta İçi Her Gün ) Günde 8 Saat 09.00-16.00
    9.12.2019 25.12.2019 Yağcılar Mah. (Hafta İçi Her Gün ) 4+4 Günde 8 Saat 09.00-16.00
    9.12.2019 25.12.2019 Kamçılı Mahallesi Haftaiçihergün 09.00-16.00 Günde 8 Saat
    Süt Sığırı Yetiştiricisi
  • Hukuk
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adli Kalem İşleri
  • Kimya Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kolonya Üretimi
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Patlayıcı Madde ve Mühimmatın İmali ve Depolanması
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri
    Diksiyon 14.10.2019 28.11.2019 İlim Yayma C. (Pazartesi-Perşembe )Günde 3 Saat 18.00-20.00
    26.11.2019 26.12.2019 Karesi Hem (Salı Perşembe ) Günde 4 Saat 18.00-2100
    26.11.2019 27.12.2019 Karesi Hem (Salı Cuma ) Günde 4 Saat 18.00-2100
    Etkili ve Hızlı Okuma 25.11.2019 15.01.2020 Mehmet Şeref Eğinlioğlu (Pazartesi Çarşamba) Günde 2 Saat Haftada 4 Saat 16.15-17.35
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 16.10.2019 25.03.2020 Sakarya İlkokulu Çarşamba (14.30-17.00) 3 Saat Halk Oyunları Cuma (14.30-17.00) Satranç 3 Saat Haftalık 6 Saat
    15.10.2019 04.08.2020 Atatürk İlkokulu (Salı- 13.40-15.10 2 Saat Geleneksel Çocuk Oy. Perşembe 13.40-.16.00 3 Saat Drama)
    14.10.2019 23.03.2020 Sakarya İlkokulu Pazartesi (14.30-17.00) 3 Saat Masa Tenisi Perşembe (14.30-17.00) 3 Saat Drama Haftalık 6 Saat
    14.10.2019 25.03.2020 Sakarya İlkokulu Pazartesi (14.30-17.00) 3 Saat Halk Oyunları Çarşamba (14.30-17.00) Masa Tenisi Haftalık 6 Saat
    04.11.2019 14.04.2020 Fatih İlkokulu Pazartesi (15.30-18.30) 4 Saat Resim Salı (15.30-17.00) 2 Saat Verimli Ders Çalışma Yöntemleri
    Osmanlı Türkçesinde Arapça-Farsça Kurallar
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası
    Sağlıklı Beslenme
    Türk İşaret Dili 02.10.2019 27.01.2020 Karesi Hem Pazartesi-Çarşamba (18.30-21.30) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    14.10.2019 23.03.2020 İlim Yayma C. (Pazartesi Perşembe ) Günde 3 Saat 18.00-20.00
    14.10.2019 25.03.2020 İlim Yayma (Salı Çarşamba) Günde 3 Saat 18.00-20.00
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kırsal Turizm Etkinlikleri
    Ön Büro Elemanı Yetiştirme Geliştirme ve Uyum Eğitimi
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 07.10.2019 04.12.2019 İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi (Pazartesi Çarşamba)Günde 5 Saat 07.10.2019-04.12.2019
    07.10.2019 04.12.2019 İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi (Pazartesi Çarşamba)Günde 5 Saat (17.30-21.15) 07.10.2019-04.12.2019
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 05.10.2019 05.07.2020 Karesi Hem (Cumartesi 6 Saat Pazar 6 Saat 12.50-16.30)
    19.10.2019 26.07.2020 Balmek Dumlupınar (Cumartesi 6 Saat Pazar 6 Saat 12.50-16.30)
    Yazılım Tabanlı Muhasebe Geliştirme ve Uyum Eğitimi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 16.10.2019 19.02.2020 Sakarya İ.O. (Çarşamba Perşembe 14.30-16.00 Günde 2 Saat Cuma 14.30.-17.00
    25.11.2019 6.05.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu (Pazartesi Çarşamba Cuma) Günde 3 Saat 15.00-17.00
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 24.10.2019 13.03.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 10.00-16.20)
    21.10.2019 17.03.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat 10.00-16.20)
    21.10.2019 17.03.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat 15.00-21.00)
    Drama 10.12.2019 2.04.2020 Balmek ( Salı Perşembe) Günde 4 Saat 18.00-21.00
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik)
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 24.09.2019 21.04.2020 Karesi Hem Keman Kursu (Salı-Cuma) Haftada 10 Saat Toplam 240 Saat 18.00-2130
    01.11.2019 15.01.2021 Sakarya İlkokulu Pazartesi-Cuma (18.00-21.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    Klasik Gitar Eğitimi 15.10.2019 14.05.2020 Kayabey Şehit Ferruh Kuloğlu O.O (Salı-Perşembe)Günde 4 Saat 184016.00-
    14.10.2019 13.05.2020 Kayabey Şehit Ferruh O.O (Pazartesi Çarşamba)Günde 4 Saat 16.00-1730
    21.10.2019 29.06.2020 Fatih İlkokulu Pazartesi-Salı (15.00-17.30) Günde 4 Saat
    Org Eğitimi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 11.10.2019 27.03.2020 Balıkesir İmkb Mtal (Cuma-Pazar) 4+6 10 Saat (17.30-20.40) (14.00 -16.40)
    25.11.2019 18.05.2020 İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi (Pazartesi Çarşamba Perşembe) 4+3+3 Toplam 10 Saat 16.00-18.40-16.00.18.00
    25.11.2019 21.08.2020 Balıkesir Huzur Evi (Pazartesi Cuma ) Günde 3 Saat 10.00-12.15
    25.11.2019 17.05.2020 Necip Fazıl Ortaokulu (Pazar "10.00-12.00" Pazartesi Perşembe ) Günde 3 Saat 15.10-17.10
    25.11.2019 25.05.2020 İstanbulluoğlu Sosyal B.Lisesi(Pazartesi Çarşamba Perşembe) 4+3+3 Haftada 10 Saat 16.00-18.40
    27.11.2019 2.04.2020 Balıkesir Belediyesi Konservatuvar (Çarşamba Perşembe Cuma) Günde 4 Saat 19.00-22.00
    25.11.2019 20.05.2020 İstanbulluoğlu Sosyal B.Lisesi(Pazartesi Çarşamba Perşembe) 4+3+3 Haftada 10 Saat 16.00-18.40
    10.12.2019 9.06.2020 Sakarya İlkokulu Salı(14.45-17.45) 4 Saat Perşembe-Cuma (14.45-17.00) Günde 3 Saat Haftalık 10 Saat
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi Erkek Oyunları 25.11.2019 10.06.2020 Fatih İlkokulu (Pazartesi Çarşamba Cuma ) Günde 3 Saat 14.45-16.45
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi Kadın Oyunları 25.11.2019 17.05.2020 Necip Fazıl Ortaokulu (Pazar "10.00-12.00" Pazartesi Perşembe "15.10-17.10" )Günde 3 Saat
    26.11.2019 6.06.2020 Fatih İlkokulu (Salı Perşembe Cumartesi) Günde 3 Saat 14.45-16.45
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Erkek Oyunları)
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-2
    Türk Sanat Müziği Hicaz Makamı ve Repertuvarı Eğitimi
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 23.10.2019 25.03.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği (Çarşamba 8 Saat 10.00-16.20)
    18.11.2019 27.05.2020 Huzur Evi (Pazartesi Çarşamba ) Günde 3 Saat Haftada 6 Saat 13.30-1530
    25.11.2019 27.05.2020 Huzur Evi (Pazartesi Çarşamba ) Günde 3 Saat Haftada 6 Saat 13.30-1530
    25.11.2019 24.06.2020 Huzur Evi (Pazartesi Çarşamba ) Günde 3 Saat Haftada 6 Saat 13.30-1530
    Türk Sanat Müziği Segâh Makamı ve Repertuvarı Eğitimi
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi
    Uygulamalı Tiyatro
    Zihinsel Engelliler Mehter Takımı 4.11.2019 19.06.2020 Bedesten Alanı Altı Belediye Sergi Salonu Yanı (Hafta İçi Her Gün 5 Er Saat 13.00-16.50)
    4.11.2019 19.06.2020 Bedesten Altı Belediye Sergi Salonu Yanı (Hafta İçi Her Gün 5 Er Saat 13.00-16.50)
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.09.2019 26.09.2019 Karesi Hem Perşembe (10.00-13.45) 5 Saat
    31.10.2019 31.10.2019 Karesi Hem Perşembe (13.30-17.15) 5 Saat
    Okuma-Yazma II. Kademe 25.11.2019 20.04.2020 Yaylabayır İlkokulu Haftaiçi Hergün (14.40-16.00) Günde 2 Saat Haftalık 10 Saat
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 14.11.2019 14.11.2019 Karesi Hem Perşembe (13.0-17.15)
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 30.10.2019 06.02.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu Pazartesi (14.45-17.45) 4 Saat Çarşamba-Perşembe (14.45-17.00) Günde 3 Er Saat Haftalık 10 Saat
    26.10.2019 12.01.2020 Karesi Hem (Cumartesi 5 Saat Pazar 5 Saat 10.00-13.30)
    25.11.2019 27.02.2020 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu Pazartesi (114.45-17.45) 4 Saat Salı-Perşembe (14.45-17.00) Günde 3 Saat Haftalık 10 Saat
    26.11.2019 28.01.2020 Karesi Hem Salı-Cuma (13.00-17.00) 5 Er Saat Perşembe (12.00-14.15) 3 Saat Haftalık 13 Saat
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 16.09.2019 19.09.2019 Balıkesir Avcılık Ve Atıcılık Kulübü Maltepe Mah. Hafta İçi Hergün (16.00-22.00)
    30.09.2019 03.10.2019 Maltepe Mah. Karesi Avcılar Kulübü Haftaiçi Hergün (16.00-22.00)
    14.10.2019 17.10.2019 Karesi Avcılar Kulübü Maltepe Mahallesi Haftaiçi Hergün 16.00-22.00
    25.11.2019 28.11.2019 Maltepe Mah. Karesi Avcılar Kulübü Haftaiçi Hergün (16.00-22.00) Günde 8 Saat
    9.12.2019 12.12.2019 Karesi Hem Haftaiçi Hergün (16.00-22.00) Günde 8 Saat
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Eğiticinin Eğitimi
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Sınav Sorumlusu
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği
    Usta Öğretici Oryantasyon 28.09.2019 13.10.2019 Karesi Hem (Cumartesi 5 Saat Pazar 5 Saat 09.30-13.00)
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 07.10.2019 26.11.2019 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat (18.00-21.40)
    21.10.2019 03.12.2019 Karesi Hem(Pazartesi 5 Salı 5 Çarşamba 5 Perşembe 5 Saat (09.00-13.00)
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 28.09.2019 28.09.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 10.00-15.15
    12.10.2019 12.10.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 12.10.2019
    02.11.2019 02.11.2019 Karesi Hem (Cumartesi) 8 Saat 10.00-15.15
    26.10.2019 26.10.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 10.00-15.15
    19.10.2019 19.10.2019 Balıkesir Kadın Konukevi Cumartesi (09.00-16.00) 8 Saat
    09.11.2019 09.11.2019 Karesi Hem Cumartesi 09.00-16.00 Günde 8 Saat
    22.10.2019 23.10.2019 Toygar Mahallesi Salı-Çarşamba(18.00-21.00) Günde 4 Saat
    16.11.2019 16.11.2019 Karesi Hem Cumartesi (10.00-17.00) 8 Saat
    19.11.2019 20.11.2019 Armutalan Mahallesi Salı-Çarşamba 18.00-21.00 Günde 4 Saat Toplam 8 Saat
    23.11.2019 23.11.2019 Karesi Hem (Cumartesi) 8 Saat 09.00-15.00
    7.12.2019 7.12.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 09.00-15.00
    14.12.2019 14.12.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 09.00-16.00
    21.12.2019 21.12.2019 Karesi Hem (Cumartesi) Günde 8 Saat 10.00-16.00
    7.12.2019 7.12.2019 Kadın Konuk Evi (Cumartesi ) Günde 8 Saat 09.00-16.00
    İlk Yardım 19.10.2019 20.10.2019 5m Migros Aile Kulübü Cumartesi Pazar (09.00-17.00) Günde 9 Saat
    02.11.2019 09.11.2019 Balıkesir Kadın Konukevi Cumartesi (09.00-16.45) Günde 9 Saat
    4.01.2020 11.01.2020 Kadın Konuk Evi (Cumartesi) Günde 9 Saat 09.00-17.00
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Duvar Resmi Uygulama Elemanı
    Guaj Boya Resim 07.10.2019 10.06.2020 Şule Yüksel Şenler Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kız Pansiyonunda Etüt Odası (Pazartesi 3 Saat Salı 3 Saat Çarşamba 4 Saat 20.00-21.00
    23.10.2019 19.06.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği(Çarşamba 5 Saat Cuma 5 Saat 09.00-13.30)
    Hüsn-i Hat
    Kumlama Resimde Natürmort 07.11.2019 20.02.2020 Çerkez Derneği (Perşembe 5 Er Saat 17.00-22.00)
    Pastel Boya Resim 23.10.2019 19.06.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği(Çarşamba 5 Saat Cuma 5 Saat 09.00-13.30)
    Resim Sanat Eğitimi 21.10.2019 17.01.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat Çarşamba 3 Perşembe 8 Saat Cuma 3 Saat )(09.00-16.20)
    9.12.2019 8.06.2020 Bedesten Altı Belediye Sergi Salonu Atölyesi (Pzartesi 8 Salı 8 Saat 09.00-16.00)
    Sanatsal Mozaik
    Sulu Boya Resim
    Tezhip 21.10.2019 15.06.2020 Ömer Mutasaarrıf Yazma Eserler Kütüphanesi (Pazartesi 8 Saat Salı 8 Saat 09.00-15.30)
    Üç Boyutlu Şekillendirme 4.11.2019 19.06.2020 Bedesten Alanı Altı Belediye Sergi Salonu Yanı (Hafta İçi Hergün 5 Er Saat 13.00-.16.50)
    Yağlı Boya Resim
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci
    Çini İşlemeci/Çinici
    Dökümcü-Sırlamacı
    Mozaik 4.11.2019 19.06.2020 Bedesten Altı Belediye Sergi Salonu Yanı (Hafta İçi Hergün 5 Er Saat 13.00-16.50)
    2.12.2019 19.06.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği (Pazartesi 5 Salı 5 Saat 10.00-13.40)
    4.12.2019 18.06.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği (Çarşamba 5 Saat Perşembe 5 Saat 10.00-13.40)
    9.12.2019 16.03.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği (Pazartesi 5 Salı 5 Saat 10.00-13.40)
    11.12.2019 18.06.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği (Çarşamba 5 Saat Perşembe 5 Saat 10.00-13.40)
    9.12.2019 23.03.2020 Balıkesir Güzel Sanatlar Derneği (Pazartesi 5 Salı 5 Saat 10.00-13.40)
    Plastik Çamur ve Alçı Şekillendirme
    Seramik Biçimlendirme
    Tahrirci/Çinici 14.11.2019 12.03.2020 Balmek Semt Konağı (Perşembe 8 Saat Cuma 8 Saat 09.00-16.00)
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 14.10.2019 07.02.2020 Çiğdem Batubey O.O.(Pazartesi Salı Perşembe Cuma Cumartesi) Günde 3 Saat 08.00-10.00
    21.10.2019 11.06.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu Pazartesi-Salı-Perşembe (15.00-17.15) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    21.10.2019 21.05.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu Pazartesi-Salı-Perşembe (14.50-15.05) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    02.11.2019 13.06.2020 Sakarya İlkokulu Cumartesi-Pazar (10.00-13.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    28.11.2019 21.05.2020 A.T.N.Oğuz Ortaokulu-İsmail Akçay A.Pisti(Perşembe "17.00-19.00" Cumartesi Pazar "10.00-14.00) 3+3+4 Toplam 10 Saat
    Badminton 19.10.2019 11.04.2020 Ercan Kıvrak İlokulu Cumartesi-Pazar (15.00-17.159 Günde 3 Saat
    24.10.2019 02.05.2020 Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi Pereşembe (16.00-17.30) 2 Saat Cumartersi-Pazar (15.30-17.00) 2 Şer Saat Haftalık 6 Saat
    25.11.2019 16.03.2020 Balıkesir Ortaokulu (Pazartesi-Perşembe) Günde 2 Saat Haftada 4 Saat 17.30-18.50
    25.11.2019 17.08.2020 Balıkesir Ortaokulu (Pazartesi-Perşembe) Günde 2 Saat Haftada 4 Saat 17.30-18.50
    Basketbol 14.10.2019 05.02.2020 Ercan Kıvrak İ.O. (Pazartesi (15.00-17.00 ) (17.10-19.10 ) Çarşamba (15.00-17.00) (17.40-19.10)Cuma (15.00-17.00) Cumartesi) (10.00-12.00 )Pazartesi 6 Saat-Çarşamba 6 Saat Cuma 3 Saat Cumartesi 3 Saat Toplam 19 Saat
    21.10.2019 20.02.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu Pazartesi-Çarşamba (15.00-17.15) 3 Er Saat Cuma (15.00-18.00) 4 Saat Haftalık 10 Saat
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı
    Dart Başlangıç Düzeyi 12.10.2019 16.05.2020 Mehmet Azman Çavuş O.O (Cumartesi-Pazar) 3+36 Saat (14.50-1650) 13.30-15.50
    14.10.2019 11.03.2020 Çiğdem Batubey O.O. (Pazartesi Çarşamba Cuma) Günde 3 Saat Toplam 6 Saat 15.15-16.40
    19.10.2019 17.05.2020 Mehmet Azman Çavuş Ortaokulu Cumartesi (14.00-16.30) 3 Saat Pazar ( 3.30-16.00) 3 Saat Haftalık Toplam 6 Saat
    Dart Orta Düzey
    Futbol (10-11 Yaş)
    Futbol (12-13 Yaş)
    Futbol (8-9 Yaş) 2.12.2019 27.07.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu (Pazartesi Çarşamba Cuma ) Günde 3 Saat 18.00-20.00
    16.12.2019 27.07.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu (Pazartesi Çarşamba Cuma ) Günde 3 Saat 18.00-20.00
    9.12.2019 6.05.2020 Yeniköy İlkokulu (Hafta İçi Her Gün ) Günde 3 Saat 14.30-16.30
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 13.11.2019 29.08.2020 Mehmet Azman Çavuş O.O. (Pazartesi Çarşamba Cumartesi)Günde4 Saat Toplam 12 Saat 15.30-18.10 Cumartesi:10.00-1240
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 18.11.2019 7.06.2020 Alpaslan Türkeş Salonu (Pazartesi Çarşamba Cuma Cumartesi Pazar) 3 Saat Haftada 15 Saat Hafta İçi 15.40-17.40 Hafta Sonu 10.00-12.00
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş)
    Hentbol 30.10.2019 01.09.2020 Merkez Zafer İlkokulu Salı-Çarşamba (14.45-17.45) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    19.11.2019 8.08.2020 Karahallılar Ortaokulu (Salı Cumartesi Pazar) Günde 3 Saat Haftada 9 Saat 11.00-13.00 Hafta Sonu 14.00-16.00
    8.12.2019 18.07.2021 Balıkesir Lisesi ( Pazar) Günde 4 Saat 10-12.40
    IAAF Çocuk Atletizm 14.10.2019 26.06.2020 İsmail Akçay Atletim Tesisleri (Pazartesi Çarşamba Cuma) Günde 3 Saat Haftada 9 Saat 17.00.1900
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 19.10.2019 29.03.2020 Kayabey Şehit Feruh Kulaoğlu Ortaokulu Perşembe (15.40-18.00) 3 Saat Cumartesi-Pazar (10.30-12.45) 3 Saat Haftalık 9 Saat
    02.11.2019 05.05.2020 Şehit Turgut Solak Kapalı Spor Salonu Salı-Perşembe (16.00-17.30) Cumartesi-Pazar (12.00-13.30) Günde 2 Şer Saat Toplam 8 Saat
    26.11.2019 3.04.2020 Karahallılar Ortaokulu ( Pazartesi Salı Perşembe Cuma) Günde 3 Saat Haftada 12 Saat 09.00-11.00
    Judo Sarı Kuşak
    Karate (Beyaz Kuşak)
    Kick Boks Beyaz Kuşak
    Koşarak Oryantiring Küçükler 01.10.2019 14.04.2020 Albay Tayyar N.O.İlkokulu (Hafta İçi Hergün)Günde 2 Saat Haftada 10 Saat 15.00-16.1016.20
    21.10.2019 27.05.2020 Çiğdem Batubey Ortaokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma (10.00-12.15) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    21.10.2019 27.05.2020 Çiğdem Batubey Ortaokulu Pazartesi Çarşamba-Cuma (10.00-12.30) Günde 3 Saat Haftalık Toplam 9 Saat
    21.10.2019 28.05.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu (14.50-17.05) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    21.10.2019 02.06.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu Pazartesi-Salı-Perşembe (14.50-17.05) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    22.10.2019 02.06.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu Salı-Çarşamba-Perşembe (14.50-17.05) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    21.10.2019 02.06.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu Pazartesi-Salı-Perşembe (15.00-17.15) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    Koşarak Oryantiring Yıldızlar 14.10.2019 15.05.2020 Çiğdem Batubey O.O.(Pazartesi Çarşamba Cuma)Günde 3 Saat 15.15-1730
    21.10.2019 29.05.2020 Çiğdem Batubey Ortaokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma (15.15-17.20) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    21.10.2019 28.05.2020 Fatih Ortaokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma (15.30-17.45) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu)
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu)
    Masa Tenisi (16-18 Yaş Grubu) 24.09.2019 25.02.2020 Balıkesir Çocuk Destek Merkezi Salı (17.00-19.15) 3 Saat Cumartesi (09.00-12.00) 4 Saat Pazar (09.00-11.15) 3 Saat Haftalık Toplam 10 Saat
    08.10.2019 10.03.2020 Balıkesir Çocuk Destek Merkezi Salı (17.00-19.15) 3 Saat Cumartesi (09.00-12.00) 4 Saat Pazar (09.00-11.15) 3 Saat Haftalık Toplam 10 Saat
    04.11.2019 10.03.2020 Balıkesir Çocuk Destek Merkezi Salı (17.00-19.15) 3 Saat Cumartesi (09.00-12.00) 4 Saat Pazar (09.00-11.15) 3 Saat Haftalık Toplam 10 Saat
    05.11.2019 05.04.2020 Balıkesir Çocuk Destek Merkezi Salı (17.00-19.15) 3 Saat Cumartesi (09.00-12.00) 4 Saat Pazar (09.00-11.15) 3 Saat Haftalık Toplam 10 Saat
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu) 26.10.2019 30.04.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu Salı-Perşembe (14.45-17.00) Cumartesi (12.00-14.15) Günde 3 Er Saat Haftalık 9 Saat
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Spor ve Fiziki Etkinlikler 21.10.2019 23.01.2020 Huzur Evi (Hafta İçi Her Gün) Günde 6 Saat 10.00-15.00
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 3.12.2019 10.03.2020 23 Nisan İlkokulu Salı Çarşamba Perşembe Cuma) Günde 3 Saat 14.45-17.00
    3.12.2019 21.02.2020 23 Nisan İlkokulu (Hafta İçi Her Gün) Günde 3 Saat 12.25-14.40
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 15.10.2019 03.03.2020 Sakarya İlkokulu Salı-Perşembe (14.30-17.00) Günde 3 Saat Haftalık 6 Saat
    14.10.2019 10.02.2020 Sakarya
    23.10.2019 14.05.2020 Albay Tayyar Nuran Oğuz İlkokulu (Çarşamba-Perşembe) 14.50-16.15 Günde 2 Saat Haftalık 4 Saat
    18.10.2019 08.05.2020 Sakarya İlkokulu Cuma (14.30-17.30) Günde 4 Saat
    9.12.2019 27.04.2020 Sakarya İlkokulu (Pazartesi-Çarşamba 14.45-17.15) Günde 3 Saat Haftalık 6 Saat
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 14.10.2019 12.10.2020 Sakarya İlkokulu Pazartesi-Salı (14.30-17.00) Günde 3 Saat Haftalık 6 Saat
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 22.10.2019 27.02.2020 5m Migros Aile Kulübü Salı-Perşembe (15.30-17.45) Günlük 3 Saat Haftalık 6 Saat
    23.10.2019 13.02.2020 5m Migros Aile Kulübü Çarşamba-Perşembe (11.00-14.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    02.11.2019 08.03.2020 Kredi Ve Yutlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu (Cumartesi 4 Saat Pazar 4 Saat 11.00-14.00)
    Step-Aerobik Eğitimi Step
    Taekwondo Beyaz Kuşak 18.10.2019 27.03.2020 İlim Yayma Cemiyeti ( Cumartesi Pazar) Günde 3 Saat 17.00-20.00
    16.10.2019 11.03.2020 Fatih İlkokulu (Çarşamba Perşembe Cuma) Günde 3 Saat 14.40-1700
    16.10.2019 07.05.2020 Atatürk İlkokulu Çarşamba-Perşembe (16.50-19.00) Güde 3 Saat Haftalık 6 Saat
    21.10.2019 13.05.2020 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma(15.00-16.30) Günde 2 Saat Haftalık 6 Saat
    02.12.2019 24.06.2020 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma(15.00-16.30) Günde 2 Saat Haftalık 6 Saat
    2.12.2019 24.06.2020 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma(15.00-16.30) Günde 2 Saat Haftalık 6 Saat
    29.11.2019 12.06.2020 Şehit Astsubay Cemil Erkek Ortaokulu (Salı Cuma) 15.30-17.30
    2.12.2019 7.08.2020 23 Nisan Şehit Deniz Gökçün İlkokulu Pazartesi (15.00-15.40) 1 Saat Çarşamba-Cuma(15.00-16.30) Günde 2 Saat Haftalık 5 Saat
    4.12.2019 1.07.2020 Balıkesir İmkb Mtal (Çarşamba Cuma "18.00-19.30" Cumartesi 15.30-17.00) Günde 2 Saat
    Taekwondo Mavi Kuşak 2.12.2019 4.03.2020 Mehmet Şeref Eğinlioğlu Ortaokulu Pazartesi-Çarşamba-Cuma(18.00-21.45) Günde 4 Saat Haftalık 12 Saat
    Taekwondo Sarı Kuşak
    Tenis (6-9 Yaş) 15.10.2019 29.12.2019 Ercan Kıvrak İ.O (Salı ) 2 Saat 15.00-16.20
    Voleybol 04.11.2019 06.07.2020 Ercan Kıvrak İlkokulu Pazartesi-Salı-Perşembe (16.00-18.15) Günde 3 Saat Haftalık 9 Saat
    Yüzme
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Mantar Yetiştiriciliği 01.10.2019 03.12.2019 Karesi Hem Salı-Perşembe (18.00-21.45) Günde 5 Saat Haftalık 10 Saat
    Meyve Ağaçlarında Aşılama
    Seracı
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 01.10.2019 05.11.2019 Balıkesir Devlet Hastanesi (Salı Perşembe) 18-21.45 Günde 5 Saat Haftada 10 Saat
    22.10.2019 26.11.2019 Balıkesir Devlet Hastanesi (Salı Perşembe) 18-21.45 Günde 5 Saat Haftada 10 Saat
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 02.12.2019 30.12.2019 Karesi İlçe Jandarma Komutanlığı (Pazartesi Çarşamba) Günde 5 Saat 02.01.2020
    2.12.2019 30.12.2019 Karesi İlçe Jandarma Komutanlığı (Pazartesi Çarşamba) Günde 5 Saat 02.01.2020
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 07.10.2019 11.10.2019 Karesi Hem (Hafta İçi Her Gün ) Günde 6 Saat Toplam 30 Saat 18.00-22.15
    04.12.2019 10.12.2019 Karesi Hem Haftaiçi Hergün (09.00-13.00) Günde 6 Saat
    9.12.2019 13.12.2019 Karesi Hem Haftaiçi Hergün (09.00-13.00) Günde 6 Saat
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 16.09.2019 22.09.2019 Mimar Sinan Mtal (Hafta İçi Hergün) Günde 6 Saat 16.00-20.00 Toplam 30 Saat
    14.10.2019 18.10.2019 Karesi Hem (Hafta İçi Hergün) Günde 6 Saat 18.00-21.45 Toplam 30 Saat
    21.10.2019 25.10.2019 Karesi Hem (Hafta İçi Hergün) Günde 6 Saat 18.00-21.45 Toplam 30 Saat
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adigece A1 Seviye 23.10.2019 19.02.2020 Adigece Çerkes Derneği Çarlşamba-Cuma (17.00-20.45) Günde 5 Saat
    Almanca A1 Seviyesi 01.10.2019 14.01.2020 Karesi Hem Salı-Perşembe (18.30-21.30) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    Arapça A1 Seviyesi 02.10.2019 20.01.2020 Karesi Hem Pazartesi-Çarşamba (18.30-21.30) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    İngilizce A1 Seviyesi 16.09.2019 08.01.2020 Karesi Hem Pazartesi-Çarşamba (09.00-12.00) Günde 4 Saat Haftalık 8 Saat
    14.10.2019 26.12.2019 İlim Yayma C.(Pazartesi-Perşembe) Günde 3 Saat 18.00-20.00
    9.12.2019 16.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı (Pazartesi Çarşamba Cumartesi) 3+3+4 20.00-22.15 -14.00-17.00
    İngilizce A2 Seviyesi 17.09.2019 26.12.2019 Karesi Hem (Salı Perşembe Cuma) Günde 4 Saat Saat 09.00-12.00
    17.09.2019 24.12.2019 Karesi Hem (Salı Perşembe Cuma) Günde 4 Saat Saat 09.00-12.00
    İngilizce B1 Seviyesi 14.10.2019 06.05.2020 5m Migros Aile Kulübü Pazartesi-Çarşamba-Cuma (14.00-17.00) Günde 4 Saat Haftalık 12 Saat
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 9.12.2019 16.01.2020 Karesi Hem (Hafta İçi Her Gün ) Günde 5 Saat Haftada 25 Saat 09.00-13.00
    11.12.2019 17.01.2020 Karesi Hem (Hafta İçi Her Gün ) Günde 5 Saat Haftada 25 Saat 09.00-13.00
    11.12.2019 20.01.2020 Karesi Hem (Pazartesi Çarşamba Cuma"13.00-16.45 Salı Perşembe"18.00-21.00) Gündüz 5 Saat,Akşam Günde 4 Saat Haftada
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 07.10.2019 09.12.2019 Karesi Hem (Hafta İçi Hergün ) Günlük 4 Saat Toplam 160 Saat 09.00-12.00
    17.10.2019 19.12.2019 Karesi Hem (Hafta İçi Hergün ) Günlük 4 Saat Toplam 160 Saat 09.00-12.00
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 05.10.2019 26.04.2020 Karesi Hem Cumartesi-Pazar (09.00-16.00) Günde 8 Saat Haftalık 16 Saat
    Muhallebici
    Pastacı Çırağı
    Pastacı Yardımcısı
    Türk Mutfağı 4.11.2019 19.06.2020 Bedesten Altı Belediye Sergi Salonu Yanı (Hafta İçi Her Gün 5 Er Saat 13.00-16.50)
    Yaş Pasta Yapımı
  • *