Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 232 368 45 85 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

1679 SK. NO18 K3 ALAYBEY KARŞIYAKA / İZMİR adresinde bulunan Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 159 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

232 368 45 85
232 368 00 62
1679 SK. NO18 K3 ALAYBEY KARŞIYAKA / İZMİR

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Başarıları: (2006 TÜRKİYE 1. HALK OYUNLARI ) (2008 TÜRKİYE 1. Kurdele Nakışı ) (2008 İZMİR 2. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE 1. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE 2. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE MANSİYON Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE SERGİLEME Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE MANSİYON EL NAKIŞLARI) (2010 TÜRKİYE MANSİYON EL NAKIŞLARI) (2010 SERGİLEME EL NAKIŞLARI )

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Şekillendirmeci 30.09.2019 02.06.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ev Yemekleri Hazırlama 01.10.2019 31.12.2019 Merkez Hizmet Binası
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 28.11.2019 10.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.12.2019 18.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.01.2020 16.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Bilgisayar Programlama Teknikleri 19.10.2019 16.05.2020 Karşıyaka Zeki Şairoğlu Mtal
    Temel Robotik ve Kodlama 24.02.2020 15.04.2020 Emlakbank Süleyman Demirel A.L
    Temel Robotik ve Kodlama 24.02.2020 15.04.2020 Emlakbank Süleyman Demirel A.L
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yönetici Asistanı 17.10.2019 25.12.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    17.10.2019 18.12.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    26.12.2019 2.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Çevre Koruma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşler 2.12.2019 10.12.2019 Merkez Hizmet Binası
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 25.11.2019 6.01.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler 9.12.2019 21.04.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    2.01.2020 10.04.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    20.01.2020 29.04.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    22.01.2020 4.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    14.02.2020 1.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    19.02.2020 4.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Gelişimsel Etkinlikler (0-6 Yaş) 3.02.2020 22.05.2020 Merkez Hizmet Binası
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dekoratif Ahşap Süsleme 2.01.2020 5.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    6.02.2020 5.05.2020 Zübeyde Huzur Evi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 16.09.2019 07.11.2019 1849284
    16.09.2019 07.11.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    27.12.2019 4.03.2020 23 Yaş Üstü Engellier Kurs Merkezi
    Dekoratif Tablo Yapımı 27.02.2020 25.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Ebru 23.10.2019 04.03.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    Elde Kurdele İşi 15.11.2019 3.04.2020 Mavibahçe Avm
    Elde Türk İşlemeleri 4.12.2019 13.05.2020 Egepark Avm
    Geleneksel El Nakışları 22.10.2019 21.04.2020 Soyak Mavişehir A Bölgesi
    19.11.2019 13.10.2020 Şehit Ahmet Oruçortaokulu
    18.11.2019 12.10.2020 İmbatlı Mahalle Merkezi
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Çarpana Dokuma Yapma 10.12.2019 16.03.2020 Engelliler Gündüz Bakım Evi
    İğne Oyası 10.12.2019 13.02.2020 İzmir Toki Karşıyaka Belediyesi Çok Programlı Anadolu Lisesi
    Keçe Aksesuarları Yapımı 25.10.2019 20.03.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    21.10.2019 16.03.2020 Mavi Bahçe Avm
    16.01.2020 18.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Makine Nakışları 13.01.2020 4.05.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Orta Veya Ağır Düzeyde Otizmi Olan Engelliler için Bezayağı Dokuma 10.12.2019 23.01.2020 Engelli Günlük Bakım Merkezi
    Orta Veya Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Keçe Aksesuarları Yapımı 17.09.2019 02.12.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 02.10.2019 29.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Oyalar 17.01.2020 20.04.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    18.02.2020 16.07.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi Anadolu Lisesi
    Şiş Örgü Çanta 31.10.2019 20.01.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    Şiş Örücülüğü 16.09.2019 16.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Takı Yapım Teknikleri 25.10.2019 22.05.2020 Nergiz Mahalle Merkezi
    04.11.2019 01.06.2020 Ali Rıza Bodur Eğitim Merkezi
    05.11.2019 09.06.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    31.10.2019 28.05.2020 Mavi Bahçe Avm
    30.10.2019 27.05.2020 Mavi Bahçe Avm
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 18.11.2019 14.05.2020 Zübeyde Hanım Huzur Evi
    Tokat Tahta Baskı Yapma 9.12.2019 25.03.2020 Engelli Günlük Bakım Merkezi
    10.12.2019 3.02.2020 Engelli Günlük Bakım Merkezi
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık 24.10.2019 05.05.2020 Necip Demir Mtal
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 4.12.2019 2.09.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    10.01.2020 9.10.2020 Atatürk İlkokulu
    6.01.2020 29.06.2020 Atatürk İlkokulu
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 30.11.2019 8.08.2020 Ankara İlkokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Mirza Nil İlk.
    26.11.2019 9.06.2020 Mirza Nil İlk.
    25.11.2019 1.06.2020 Mirza Nil İlkokulu
    26.11.2019 2.04.2020 Sezai Gönül Akdağ Anaokulu
    26.11.2019 25.02.2020 Sezai Gönül Akdağ
    25.02.2020 25.08.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Giysi Tadilatçısı 21.10.2019 28.02.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    20.11.2019 27.03.2020 İşitme Engelliler Derneği
    21.01.2020 7.07.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 12.11.2019 30.04.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Kadın Elbise Dikimi 23.01.2020 16.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Kadın İş Önlüğü Dikimi 3.02.2020 1.06.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Pantolon-Jean Pantolon) 01.10.2019 05.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Bayrağı Dikimi 18.11.2019 14.02.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Epilasyon 10.02.2020 20.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.02.2020 4.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 9.12.2019 10.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    16.12.2019 10.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    19.12.2019 14.08.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    16.12.2019 18.05.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    16.12.2019 17.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    9.01.2020 14.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    El ve Ayak Bakımı 30.09.2019 10.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.09.2019 27.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.02.2020 3.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Manikürist 11.12.2019 20.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon 2.01.2020 30.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Emgelliler Kurs Merkezi
    8.01.2020 5.08.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    3.01.2020 7.08.2020 23 Yaş Ve Üzeri Engelliler Kurs Merkezi
    7.01.2020 11.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    6.01.2020 10.08.2020 23 Yaş Ve Üzeri Engelliler Kurs Merkezi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 16.09.2019 27.11.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    30.10.2019 09.06.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    24.02.2020 6.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 30.09.2019 06.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    2.01.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 2.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 11.12.2019 20.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 20.09.2019 23.09.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.09.2019 02.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    03.10.2019 07.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    21.10.2019 23.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    11.11.2019 13.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    25.11.2019 27.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    9.12.2019 11.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    16.12.2019 18.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    23.12.2019 25.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.12.2019 2.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 8.01.2020 Merkez Hizmet Bankası
    20.01.2020 22.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.01.2020 15.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.02.2020 5.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.02.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.02.2020 19.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.03.2020 4.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.03.2020 11.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.03.2020 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 25.10.2019 06.01.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 02.10.2019 24.02.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    03.10.2019 06.02.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    01.10.2019 20.02.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    01.10.2019 21.07.2020 Türk Birliği İlkokulu
    02.10.2019 17.02.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    03.10.2019 16.01.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    30.09.2019 13.07.2020 Türk Birliği İlkokulu
    30.09.2019 20.04.2020 Türk Birliği İlkokulu
    01.10.2019 13.02.2020 Mehmet Seniye Özbey İlkokulu
    21.10.2019 15.01.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    21.10.2019 13.01.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    23.10.2019 03.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Türk Birliği İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Türk Birliği İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Türk Birliği İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    24.10.2019 04.06.2020 Metin Aşıkoğlu Orta Okulu
    23.10.2019 03.06.2020 Metin Aşıkoğlu Orta Okulu
    21.10.2019 11.05.2020 Türk Birliği İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    24.10.2019 04.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Metin Aşıkoğlu Orta Okulu
    22.10.2019 16.06.2020 Metin Aşıkoğlu Orta Okulu
    25.10.2019 22.05.2020 Türk Birliği İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Türk Birliği İlkokulu
    25.10.2019 05.06.2020 Metin Aşıkoğlu Orta Okulu
    25.10.2019 05.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    30.10.2019 03.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    04.11.2019 15.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    01.11.2019 12.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    31.10.2019 11.06.2020 Engin Özmer,İç İlkokulu
    05.11.2019 09.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    29.11.2019 5.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    25.11.2019 23.03.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    28.11.2019 4.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    25.11.2019 23.03.2020 Ankara İlkokulu
    29.11.2019 5.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    27.11.2019 25.03.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlk
    30.11.2019 13.06.2020 Ankara İlkokulu
    25.11.2019 17.03.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlk.
    27.11.2019 25.03.2020 Ankara İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Lamia Karer İlk.
    29.11.2019 5.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlk.
    25.11.2019 2.06.2020 Lamia Karer İlk.
    26.11.2019 5.05.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Lamia Karer İlkokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Lamia Karer İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Engin Özmeriç İlk.
    27.11.2019 28.05.2020 Lamia Karer İlk
    25.11.2019 19.03.2020 Ankara İlk.
    25.11.2019 1.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    26.11.2019 9.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    28.11.2019 4.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    25.11.2019 1.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    26.11.2019 2.06.2020 Karşıyaka Ort.
    26.11.2019 2.06.2020 Lamia Karer İlkokulu
    29.11.2019 5.06.2020 Lamia Karer Ort
    28.11.2019 4.06.2020 Lamia Karer İlkokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Engin Özmeriç İlk.
    25.11.2019 19.03.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    28.11.2019 4.06.2020 Türkbirliği İlkokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    26.11.2019 2.06.2020 Şemikler İlk.
    28.11.2019 4.06.2020 Şemikler İlkokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Türkbirliği İlk
    29.11.2019 5.06.2020 Şemikler İlk.
    25.11.2019 1.06.2020 Türkbirlişği İlk.
    28.11.2019 4.06.2020 Türkbirliği İlk.
    26.11.2019 2.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    26.11.2019 20.03.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    27.11.2019 3.06.2020 Türkbirliği İlk.
    29.11.2019 5.06.2020 Türkbirliği
    25.11.2019 1.06.2020 Şemikler İlk.
    26.11.2019 2.06.2020 Türkbirliği İlk.
    25.11.2019 1.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    26.11.2019 19.03.2020 Örnekköt Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    26.11.2019 2.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    28.11.2019 4.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    27.11.2019 3.06.2020 Özgiller Dalan İlk
    29.11.2019 5.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    25.11.2019 23.03.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    5.12.2019 4.06.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlk
    4.12.2019 3.06.2020 Toki İlkokulu
    5.12.2019 27.03.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlk
    2.12.2019 1.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlk.
    2.12.2019 1.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    5.12.2019 4.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlk.
    3.12.2019 2.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    6.12.2019 5.06.2020 Toki İlkokulu
    4.12.2019 3.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    11.12.2019 3.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız
    5.12.2019 30.03.2020 Metin Aşıkoğlu Ortaokulu
    9.12.2019 17.02.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    10.12.2019 2.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlk.
    9.12.2019 5.05.2020 Eren Şahin Eronat Ortaokulu
    11.12.2019 14.05.2020 Eren Şahin Eronat Ort
    11.12.2019 3.06.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    6.12.2019 5.06.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    14.12.2019 6.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    9.12.2019 1.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    11.12.2019 3.06.2020 Hayri Özmeriç İlk.
    10.12.2019 2.06.2020 Engin Özmeriç İlk.
    9.12.2019 1.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    11.12.2019 3.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    15.12.2019 7.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    13.12.2019 21.03.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    9.12.2019 23.03.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    10.12.2019 19.03.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    13.12.2019 12.06.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlk
    14.12.2019 22.03.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    11.12.2019 8.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    18.12.2019 20.05.2020 Girne Ortaokulu
    16.12.2019 1.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    16.12.2019 16.05.2020 Girne Ortaokulu
    16.12.2019 13.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    13.12.2019 10.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    17.12.2019 21.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    18.12.2019 27.05.2020 Hayri Özmeriç İlk.
    16.12.2019 13.07.2020 Şemikler İlkokulu
    17.12.2019 16.05.2020 Girne Ort.
    12.12.2019 9.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    17.12.2019 2.06.2020 Girne Ortaokulu
    16.12.2019 16.05.2020 Girne Ort.
    21.12.2019 6.06.2020 Girne Ortaokulu
    18.12.2019 3.06.2020 Hayri Özmeriç İlk
    21.12.2019 5.04.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    16.12.2019 23.03.2020 Metişn Aşıkoğlu Ort
    16.12.2019 13.04.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    17.12.2019 26.03.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    16.12.2019 13.04.2020 Gülsefa Firdfevs Kapancıoğlu İlkokulu
    17.12.2019 20.03.2020 Metin Aşıkoğlu Ortaokulu
    17.12.2019 2.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    19.12.2019 4.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    18.12.2019 3.06.2020 Cumhuriyet İlk.
    19.12.2019 4.06.2020 Cumhuriyet İlk
    19.12.2019 4.06.2020 Cumhuriyet İlk.
    24.12.2019 2.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    2.01.2020 14.04.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    3.01.2020 11.03.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    2.01.2020 7.08.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    2.01.2020 6.08.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    3.01.2020 12.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    6.01.2020 8.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    3.01.2020 12.06.2020 Lamia Karer Ortaokulu
    3.01.2020 5.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    8.01.2020 3.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    7.01.2020 16.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    8.01.2020 12.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    3.01.2020 19.02.2020 Şehit Astsubay Hilmi Öz
    3.01.2020 5.06.2020 Cumhuriyet İlk.
    3.01.2020 5.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    3.01.2020 11.03.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    7.01.2020 2.06.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    2.01.2020 14.04.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    6.01.2020 1.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    3.01.2020 5.06.2020 Lamia Karer Ortaokulu
    8.01.2020 27.05.2020 Kazım Dirik İlk.
    2.01.2020 6.08.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    5.02.2020 8.05.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    17.01.2020 5.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    6.02.2020 22.05.2020 Şehit Astsubay Hilmi Öz İlkokulu
    20.02.2020 11.06.2020 Fevzipaşa Ortaokulu
    24.02.2020 2.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk İşaret Dili 19.11.2019 17.03.2020 İşitme Engelliler Derneği
    20.11.2019 10.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    19.12.2019 27.03.2020 İşitme Engelliler Derneği
    17.12.2019 6.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.01.2020 4.03.2020 İşitme Engelliler Derneği
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Santralist 10.01.2020 2.04.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gümüş Takı İşlemeciliği 01.10.2019 02.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    04.10.2019 03.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.09.2019 06.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Şippoyaki 3.02.2020 27.04.2020 Kadın Kooparatifi
    Takı Çizimi ve Üretimi 14.01.2020 2.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.01.2020 11.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Takı Yapımı 14.10.2019 22.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.11.2019 16.10.2020 Merkez Bina
    18.11.2019 19.10.2020 İşitme Engelliler Derneği
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 8.02.2020 8.05.2021 Merkez Hizmet Binası
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 18.11.2019 27.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    25.11.2019 3.04.2020 Karşıyaka Havva Öz İş Bakan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    6.02.2020 31.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 1.09.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 21.11.2019 9.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.02.2020 22.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Bendir Eğitimi 2.12.2019 17.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Drama 01.10.2019 14.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.09.2019 15.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    04.10.2019 10.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.02.2020 24.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.02.2020 28.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 26.11.2019 14.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    10.12.2019 20.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.12.2019 17.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.12.2019 28.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik) 2.12.2019 10.01.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klubü
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 2.01.2020 15.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.01.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Mehter Takımı Eğitimi 2.01.2020 30.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Modern Danslar 5.12.2019 3.07.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    2.12.2019 6.07.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    21.12.2019 18.07.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    18.12.2019 22.07.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    Pantomim 16.09.2019 19.11.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    21.10.2019 15.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    27.11.2019 12.02.2020 23 Yaş Engelliler Kurs Merkezi
    13.02.2020 15.04.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    13.02.2020 15.04.2020 23 Yaş Engelliler Kurs Merkezi
    Ses Eğitimi 24.10.2019 13.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    21.10.2019 11.03.2020 Zübeyde Hanım Huzur Evi
    26.10.2019 09.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.12.2019 20.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.12.2019 25.07.2020 Mirza Nil İlkokulu
    11.12.2019 30.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.12.2019 4.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.12.2019 19.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.12.2019 4.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.12.2019 10.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.01.2020 9.03.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 3.01.2020 7.07.2020 Eskişehirliler Derneği
    Türk Halk Oyunları Afyonkarahisar Yöresi 01.11.2019 23.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.12.2019 13.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.01.2020 25.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 01.11.2019 14.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.11.2019 28.09.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    25.11.2019 21.09.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    27.11.2019 23.09.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlk.
    29.11.2019 25.09.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlk.
    25.11.2019 21.09.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlk.
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi (Kadın) 22.11.2019 4.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 02.11.2019 26.04.2020 Nebahat Alpaslan Karadavut İlkokulu
    02.11.2019 28.04.2020 Nebahat Alpaslan Karadavut İlkokulu
    2.01.2020 24.12.2020 Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 4.01.2020 27.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    4.01.2020 28.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    2.01.2020 25.12.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    2.01.2020 2.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 15.12.2019 18.07.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi 18.11.2019 1.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Karma Oyunları) 4.01.2020 27.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Elazığ Yöresi 4.01.2020 28.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Erkek Barları 30.10.2019 29.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 10.12.2019 28.04.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    9.12.2019 8.07.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    21.12.2019 19.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 19.11.2019 23.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Gümüşhane Yöresi 20.12.2019 19.02.2021 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Hâkkari Yöresi 30.10.2019 16.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.12.2019 17.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Isparta Yöresi 04.11.2019 30.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 01.11.2019 12.06.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulübü
    05.11.2019 30.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    06.11.2019 19.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    31.10.2019 08.05.2020 Nebahat Alpaslan Karadavut İlkokulu
    30.10.2019 08.05.2020 Nebahat Alpaslan Karadavut İlkokulu
    02.11.2019 18.06.2020 Şehit As.Hilm, Öz İlkokulu
    05.11.2019 23.06.2020 Fuat Köprülü İlkokulu
    04.11.2019 24.06.2020 Şehit As.Hilmi Öz İlkokulu
    31.10.2019 18.06.2020 Faik Muhittin Adam İlkokulu
    06.11.2019 26.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    31.10.2019 04.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    01.11.2019 26.06.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Al
    04.11.2019 24.06.2020 Şehit Ast.Hilmi Öz İlkokulu
    02.11.2019 18.06.2020 Şehit Ast.Hilmi Öz
    01.11.2019 15.06.2020 Faik Muhittin Adam İlkokulu
    04.11.2019 06.04.2020 Girne Ortaokulu
    01.11.2019 26.06.2020 Emlakbank Süleyman Demirel A.L
    05.11.2019 07.04.2020 Fuat Köprülü
    04.11.2019 29.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    02.11.2019 06.06.2020 Faik Muhittin Adam İlkokulu
    01.11.2019 03.04.2020 Girne Ortaokulu
    04.11.2019 24.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    04.11.2019 24.06.2020 Mirza Nil İlkokulu
    12.11.2019 30.06.2020 Atakent Erdoğan Kibarer Ortaokulu
    25.11.2019 13.05.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    9.12.2019 8.07.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    10.12.2019 21.04.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    10.12.2019 28.04.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    12.12.2019 24.07.2020 Engin Özmeriç İlk
    9.01.2020 1.04.2020 Safiye Nadir Özel Eğitim
    15.12.2019 12.07.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    17.12.2019 21.07.2020 23 Yaş Üstü Engellier Kurs Merkezi
    16.12.2019 13.07.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    19.12.2019 16.07.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    10.01.2020 2.07.2020 Safiye Nadir Özel Eğitim Okulu
    20.12.2019 17.07.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    18.12.2019 22.07.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    17.12.2019 5.05.2020 Girne Ortaokulu
    18.12.2019 27.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    19.12.2019 7.08.2020 Şehit Ahmet Oruç Ort.
    21.12.2019 18.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    2.01.2020 11.08.2020 Atatürk İlkokulu
    4.01.2020 8.08.2020 Atatürk İlkokulu
    4.01.2020 9.08.2020 Atatürk İlkokulu
    3.01.2020 10.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    10.02.2020 28.05.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 13.11.2019 4.11.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 09.10.2019 17.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.11.2019 16.03.2021 23 Yaş Engelliler Kurs Merkezi
    12.11.2019 18.07.2022 23 Yaş Engelliler Kurs Merkezi
    16.12.2019 25.08.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Bodrum 3.01.2020 22.05.2020 Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Fethiye 05.11.2019 30.06.2020 Şehit Ast.Hilmi Öz İlkokulu
    05.11.2019 30.06.2020 Şehit As.Hilmi Öz İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi 3.01.2020 22.05.2020 Şehit Aatsubay Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 18.10.2019 04.09.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-2 8.01.2020 6.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 5.03.2020 26.06.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    4.03.2020 24.06.2020 Aslı Erzurumlu Kültür Ve Sanat Derneği
    Uygulamalı Tiyatro 01.10.2019 24.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.09.2019 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.02.2020 2.05.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    7.02.2020 3.10.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 15.10.2019 15.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    14.10.2019 14.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    14.10.2019 15.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    16.10.2019 16.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    26.10.2019 26.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    16.11.2019 16.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.11.2019 30.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    14.12.2019 14.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    21.12.2019 21.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    28.12.2019 28.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.01.2020 11.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.02.2020 1.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.02.2020 8.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.02.2020 29.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    21.03.2020 21.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    14.03.2020 14.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.03.2020 7.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    28.03.2020 28.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Okuma-Yazma II. Kademe 16.09.2019 25.10.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    28.10.2019 10.12.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    18.12.2019 29.01.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    3.02.2020 13.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    10.02.2020 27.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 17.10.2019 17.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    16.10.2019 17.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    27.10.2019 27.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    24.10.2019 24.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    17.11.2019 17.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    1.12.2019 1.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    15.12.2019 15.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    22.12.2019 22.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    29.12.2019 29.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    5.01.2020 5.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.01.2020 12.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.02.2020 2.02.2020 Mekez Hizmet Binası
    9.02.2020 9.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.03.2020 1.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.03.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.03.2020 8.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.03.2020 15.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.03.2020 29.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 9.12.2019 16.03.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    6.01.2020 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 13.03.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    3.02.2020 27.04.2020 Şair Eşref İlkokulu
    10.02.2020 29.04.2020 Şair Eşref İlkokulu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 6.01.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 6.01.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.03.2020 22.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Usta Öğretici Oryantasyon 24.09.2019 28.09.2019 Merkez Hizmet Binası
    18.11.2019 22.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    16.03.2020 20.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 25.11.2019 8.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.02.2020 17.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Senaryo Yazarlığı 19.11.2019 24.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 28.09.2019 28.09.2019 Merkez Hizmet Binası
    05.10.2019 05.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    13.10.2019 13.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    19.10.2019 19.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    21.10.2019 22.10.2019 Havva Öz İş Bakan Lisesi
    16.11.2019 16.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    23.11.2019 23.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    14.11.2019 15.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    28.11.2019 29.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    7.12.2019 7.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    12.12.2019 13.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    19.12.2019 20.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    26.12.2019 27.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    21.12.2019 21.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    28.12.2019 28.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    3.01.2020 3.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.01.2020 10.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.01.2020 17.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.01.2020 12.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 7.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.02.2020 1.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    5.03.2020 6.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.03.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    26.03.2020 27.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 23.11.2019 23.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.11.2019 30.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    29.11.2019 29.11.2019 Merkez Hizmet Binası
    14.12.2019 14.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    31.01.2020 31.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    İlk Yardım 21.10.2019 04.11.2019 Karşıyaka Havva Özişbakan Lisesi
    28.01.2020 30.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.02.2020 22.02.2020 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hüsn-i Hat 20.11.2019 8.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pastel Boya Resim 23.10.2019 30.10.2020 Emlakbank Süleymen Demirel A.L
    Tezhip 25.10.2019 12.06.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    24.10.2019 08.06.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    21.10.2019 23.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.11.2019 15.04.2020 Merkez Bina
    15.11.2019 10.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yağlı Boya Resim 26.10.2019 30.05.2020 Havva Özişbakan Mtal
    Yüzey Süslemeci 27.01.2020 21.12.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çarkçı-Tornada Form Şekillendirmeci 10.02.2020 15.06.2020 Soyak Mavişehir A Bölgesi
    Seramik Biçimlendirme 21.10.2019 13.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    7.12.2019 26.09.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 7.12.2019 3.05.2020 Girne Ortaokulu
    2.12.2019 9.04.2020 Girne Ortaokulu
    Badminton 18.02.2020 20.08.2020 Gazi A.L
    Basketbol 14.10.2019 28.05.2020 Şehit Prof Dr İlhank Varank İ.H.L
    26.11.2019 14.08.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    25.11.2019 27.08.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    27.11.2019 12.08.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    25.11.2019 17.08.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    26.11.2019 14.08.2020 Emlakbankası Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    3.12.2019 18.08.2020 Neta Spor Klubü
    6.12.2019 21.08.2020 Neta Spor Klubü
    2.12.2019 17.08.2020 Neta Spor Klubü
    5.12.2019 20.08.2020 Neta Spor Klubü
    4.12.2019 19.08.2020 Neta Spor Klubü
    7.12.2019 28.06.2020 Bostanlı Spor Klubü
    10.02.2020 22.05.2020 Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi
    19.02.2020 21.09.2020 Şemikler A.L
    19.02.2020 17.09.2020 Şemikler A.L
    Bisiklet 10.12.2019 2.04.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 22.10.2019 07.12.2019 Şehit Pr.Dr.İlhan Varank Aihl
    Futbol 31.10.2019 18.06.2020 Hasan Türker Futbol Sahası Atakent
    02.11.2019 22.08.2020 Demirköprü Spor Tesisleri
    30.10.2019 28.08.2020 Hasan Türker Futbol Sahası Atakent
    30.10.2019 29.06.2020 Demirköprü Spor Tesisleri
    31.10.2019 14.03.2020 Nergis Spor Külübü
    31.10.2019 01.09.2020 Zümrüt Park Spor Tesileri
    30.10.2019 18.03.2020 Nergis Spor Külübü
    30.10.2019 19.02.2020 İmbatlı Yıldırım Spor Külübu
    30.10.2019 20.05.2020 Bostanlı Karakol Sahası
    30.10.2019 08.04.2020 Hasan Türker Futbol Sahası Atakent
    29.11.2019 11.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Spor Tesisleri
    26.11.2019 24.09.2020 Karşıyaka Necip Demir Mtal
    30.11.2019 12.04.2020 Örnekköy Efsaneler Futbol Sahası
    30.11.2019 6.06.2020 Örnekköy Efsaneler Futbol Sahası
    28.11.2019 10.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    27.11.2019 1.04.2020 Örnekköy Efsaneler Futbol Sahası
    30.11.2019 12.04.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    28.11.2019 10.09.2020 Hasan Türker Stadı
    27.11.2019 9.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    29.11.2019 11.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    25.11.2019 17.06.2020 Necip Demir Mtal
    27.11.2019 9.09.2020 Hasan Türker Futbol Sahası
    29.11.2019 11.09.2020 Hasan Türker Futbol Sahası
    3.12.2019 15.09.2020 Örnekköy Efsaneler Sahası
    2.12.2019 14.09.2020 Örnekköy Efsaneler Sahası
    7.12.2019 19.04.2020 Örnekköy Efsaneler Sahası
    4.12.2019 16.09.2020 Örnekköy Efsaneler Sahası
    14.12.2019 25.07.2020 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    8.01.2020 14.10.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    18.01.2020 30.01.2021 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    6.01.2020 2.04.2020 Karşıyaka Özel Eğitim Meslek Okulu Iıı Kademe
    18.01.2020 6.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Futbol (10-11 Yaş) 01.11.2019 15.03.2020 Bostanlı Karakol Sahası
    25.11.2019 9.09.2020 Özgiller Dalan İlkokulu
    30.11.2019 5.09.2020 Toki İlk.
    30.11.2019 6.09.2020 Toki İlk.
    10.12.2019 1.12.2020 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    9.12.2019 30.11.2020 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Klubü
    3.02.2020 17.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 31.10.2019 02.06.2020 Bostanlı Karakol Sahası
    27.11.2019 23.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    25.11.2019 21.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    30.11.2019 19.04.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    26.11.2019 22.09.2020 Karşıyaka Selçuk Yaşar Tesisleri
    11.12.2019 13.01.2021 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    12.12.2019 14.01.2021 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    13.12.2019 15.01.2021 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    3.01.2020 22.07.2020 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    3.01.2020 30.10.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    6.01.2020 2.11.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    Futbol (8-9 Yaş) 25.11.2019 22.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 21.10.2019 15.01.2020 Şehit Dr.İlhan Varank A.İ.H.L
    17.12.2019 10.03.2020 Neta Spor Kulubü
    9.02.2020 7.08.2020 Şehit Pr Dr İlhan Varank Aihl
    20.02.2020 5.11.2020 Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
    IAAF Çocuk Atletizm 22.10.2019 25.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    26.10.2019 16.08.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    21.10.2019 13.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    26.10.2019 15.08.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Kick Boks Mavi Kuşak 18.12.2019 29.04.2020 Bostanlı Spor Klubü
    19.12.2019 30.04.2020 Bostanlı Spor Klubü
    Kick Boks Yeşil Kuşak 5.12.2019 25.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.12.2019 1.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 23.09.2019 29.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.09.2019 27.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    19.11.2019 19.03.2020 Kemal Anadol Mahalle Merkezi
    2.12.2019 6.04.2020 Mavişehir I. Etap Sitesi
    3.12.2019 7.04.2020 Mavişehir I. Etap Sitesi
    6.12.2019 28.03.2020 Mavişehir I.Etap Sitesi
    3.12.2019 2.04.2020 Mavişehir I. Etap Sitesi
    6.12.2019 4.04.2020 Mavişehir I.Etap Sitesi
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 6.01.2020 27.03.2020 Soyak Mavişehir A Bölgesi
    4.02.2020 16.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 13.02.2020 26.03.2020 Mirza Nil İlkokulu
    18.02.2020 14.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 19.10.2019 07.12.2019 Şehit Prof.Dr.İlhan Varank A.İ.H.L
    19.10.2019 16.12.2019 Şehit Prof Dr İlhan Varank A.İ.H.L
    12.12.2019 9.02.2020 Şehit Prof.Dr.İlhan Varank Aihl
    2.01.2020 10.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    10.02.2020 28.03.2020 Şehit Prf.Dr İlhan Varank Aihl
    21.02.2020 3.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    18.02.2020 7.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    20.02.2020 2.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    17.02.2020 29.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    19.02.2020 24.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    17.02.2020 15.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 14.12.2019 29.03.2020 Girne Ortaokulu
    11.01.2020 27.06.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Karşıyaka Tesisi
    11.01.2020 27.06.2020 Girne Ortaokulu
    14.12.2019 29.03.2020 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Karşıyaka Tesisleri
    28.02.2020 22.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    27.02.2020 21.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    24.02.2020 11.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    25.02.2020 12.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    26.02.2020 13.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 19.10.2019 08.12.2019 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Tesisi
    19.10.2019 05.01.2020 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü Tesisleri
    19.10.2019 08.12.2019 Girne Ortaokulu
    19.10.2019 05.01.2020 Girne Ortaokulu
    26.10.2019 15.12.2019 Girne Ortaokulu
    26.10.2019 12.01.2020 Girne Ortaokulu
    26.10.2019 01.12.2019 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    31.10.2019 10.12.2019 Toki Karşıyaka Belediyesi Anadolu Lisesi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 3.12.2019 31.03.2020 Neta Spor Klubü
    4.12.2019 8.04.2020 Neta Spor Klubü
    2.12.2019 30.03.2020 Neta Spor Klubü
    6.12.2019 3.04.2020 Neta Spor Klubü
    5.12.2019 2.04.2020 Neta Spor Klubü
    Tenis (10-12 Yaş) 25.01.2020 29.08.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    25.01.2020 5.09.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisleri
    23.01.2020 1.09.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    22.01.2020 26.08.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    22.01.2020 26.08.2020 Gençlik İl Spor Müdürlüğü Spor Tesisleri
    Tenis (13-15 Yaş) 02.10.2019 13.05.2020 Karşıyaka Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    Voleybol 27.11.2019 5.06.2020 Metin Aşıkoğlu Ortaokulu
    5.12.2019 4.09.2020 Havva Özişbakan Mtal
    6.12.2019 28.02.2020 Orman Bölge Müdürlüğü
    5.12.2019 7.04.2020 Orman Bölge Müdürlüğü
    2.03.2020 27.05.2020 Orman Bölge Müdürlüğü
    Yüzme 19.02.2020 7.08.2020 Karşıyaka Belediyesi Yüzme Havuzu
    21.02.2020 17.06.2020 Karşıyaka Yüzme Havuzu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 16.09.2019 16.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seracı 10.02.2020 18.03.2020 Karşıyaka Denetimli Serbestlik Merkezi
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 27.11.2019 22.01.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 27.11.2019 11.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    20.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.01.2020 17.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.02.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 28.09.2019 06.10.2019 Merkez Hizmet Binası
    7.12.2019 15.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    30.01.2020 10.02.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 8.11.2019 18.02.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi Binası
    11.12.2019 29.07.2020 15 Temmuz Şehitler Al
    25.02.2020 21.05.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi
    Arapça A1 Seviyesi 30.09.2019 20.04.2020 Altın Lider Derneği
    Arapça A2 Seviyesi 02.10.2019 27.05.2020 Altın Lider Derneği
    01.10.2019 09.06.2020 Altın Lider Derneği
    Fransızca A1 Seviyesi 11.02.2020 9.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.02.2020 3.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    İngilizce A1 Seviyesi 22.10.2019 25.02.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    24.10.2019 31.01.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    22.10.2019 04.02.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    31.10.2019 11.02.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    31.10.2019 10.02.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    30.10.2019 12.02.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    11.01.2020 25.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.01.2020 7.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    21.01.2020 5.05.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    20.01.2020 29.04.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    20.01.2020 29.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 28.05.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi
    18.02.2020 9.06.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    İngilizce A2 Seviyesi 01.11.2019 17.03.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    5.02.2020 27.05.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    17.02.2020 6.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    13.02.2020 6.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    14.02.2020 3.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    13.02.2020 9.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 4.12.2019 22.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    28.01.2020 23.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.01.2020 16.05.2020 Merkez Hizmetler Binası
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 24.11.2019 15.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 18.11.2019 3.02.2020 Bülen Ecevit Kültür Merkezi
    20.02.2020 30.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Aşçı Yardımcısı 7.01.2020 11.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    Gaziantep Mutfağı 10.02.2020 9.06.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Kantinciler ve Çalışanları İçin Sağlıklı Gıda Üretimi 23.02.2020 12.04.2020 Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.02.2020 12.04.2020 Karşıyaka Suzan Divrik
    Pasta Yapımı ve Sunumu 25.11.2019 20.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pastacı Çırağı 20.11.2019 11.03.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Pastacı Yardımcısı 03.10.2019 30.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi