Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 232 368 45 85 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

1679 SK. NO18 K3 ALAYBEY KARŞIYAKA / İZMİR adresinde bulunan Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 194 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

232 368 45 85
232 368 00 62
1679 SK. NO18 K3 ALAYBEY KARŞIYAKA / İZMİR

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi Başarıları: (2006 TÜRKİYE 1. HALK OYUNLARI ) (2008 TÜRKİYE 1. Kurdele Nakışı ) (2008 İZMİR 2. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE 1. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE 2. Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE MANSİYON Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE SERGİLEME Kurdele Nakışı ) (2009 TÜRKİYE MANSİYON EL NAKIŞLARI) (2010 TÜRKİYE MANSİYON EL NAKIŞLARI) (2010 SERGİLEME EL NAKIŞLARI )

Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 25.11.2019 6.01.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler 1.07.2020 14.10.2020 Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    1.07.2020 14.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.07.2020 14.10.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    19.02.2020 4.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    14.02.2020 1.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    22.01.2020 4.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    20.01.2020 29.04.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    2.01.2020 10.04.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    Gelişimsel Etkinlikler (0-6 Yaş) 3.02.2020 22.05.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 9.03.2020 18.08.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Ahşap Şekillendirmeci 30.09.2019 02.06.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Şekillendirici ve Kalıpçı 17.07.2020 10.09.2020 Soyak Mavişehir B Bölgesi
    Çarkçı-Tornada Form Şekillendirmeci 10.02.2020 15.06.2020 Soyak Mavişehir A Bölgesi
    Seramik Biçimlendirme 3.03.2020 2.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 25.02.2020 21.05.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi
    Arapça A1 Seviyesi 30.09.2019 20.04.2020 Altın Lider Derneği
    Arapça A2 Seviyesi 01.10.2019 09.06.2020 Altın Lider Derneği
    Fransızca A1 Seviyesi 12.02.2020 3.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.02.2020 9.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Fransızca A2 Seviyesi 12.03.2020 6.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    İngilizce A1 Seviyesi 21.01.2020 5.05.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    16.01.2020 7.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.01.2020 25.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.08.2020 22.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    26.06.2020 9.08.2020 407 Nolu Sınıf
    27.02.2020 10.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.02.2020 9.06.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    6.02.2020 28.05.2020 Mavişehir I. Etap Site Yönetimi
    20.01.2020 29.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.01.2020 29.04.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    İngilizce A2 Seviyesi 4.04.2020 29.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.02.2020 9.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    14.02.2020 3.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    13.02.2020 6.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    17.02.2020 6.07.2020 Toplum Sağlığı Merkezi
    5.02.2020 27.05.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 13.07.2020 11.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.03.2020 13.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 22.03.2020 16.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.01.2020 16.05.2020 Merkez Hizmetler Binası
    28.01.2020 23.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 13.07.2020 21.04.2021 Merkez Hizmet Binası
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 2.03.2020 4.06.2020 Gazi A.L
    Zayıf Akım Tesisatçısı 10.03.2020 2.07.2020 Zeki Şairoğlu Mtal
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 2.01.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 20.02.2020 30.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Aşçı Yardımcısı 7.01.2020 11.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    Gaziantep Mutfağı 10.02.2020 9.06.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Kantinciler ve Çalışanları İçin Sağlıklı Gıda Üretimi 23.02.2020 12.04.2020 Karşıyaka Suzan Divrik
    23.02.2020 12.04.2020 Karşıyaka Suzan Divrik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Pasta Yapımı ve Sunumu 20.07.2020 20.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pastacı Çırağı 20.11.2019 11.03.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Pastacı Yardımcısı 03.10.2019 30.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 2.12.2019 9.04.2020 Girne Ortaokulu
    Badminton 9.03.2020 11.05.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
    13.03.2020 24.07.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
    10.03.2020 14.05.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
    18.02.2020 20.08.2020 Gazi A.L
    Basketbol 5.12.2019 20.08.2020 Neta Spor Klubü
    15.08.2020 6.03.2021 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    19.02.2020 17.09.2020 Şemikler A.L
    19.02.2020 21.09.2020 Şemikler A.L
    10.02.2020 22.05.2020 Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi
    Bisiklet 10.12.2019 2.04.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 22.10.2019 07.12.2019 Şehit Pr.Dr.İlhan Varank Aihl
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 26.02.2020 7.04.2020 Şehit Prof.Dr İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Futbol 30.10.2019 08.04.2020 Hasan Türker Futbol Sahası Atakent
    27.06.2020 21.11.2020 Örnekköy Efsaneler Sahası
    27.03.2020 10.08.2020 Nergis Spor Kulubü
    21.03.2020 6.08.2020 Nergis Spor Kulubü
    18.01.2020 6.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 2.04.2020 Karşıyaka Özel Eğitim Meslek Okulu Iıı Kademe
    18.01.2020 30.01.2021 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    8.01.2020 14.10.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    Futbol (10-11 Yaş) 3.02.2020 17.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 3.01.2020 30.10.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    3.01.2020 22.07.2020 Zübeyde Hanım Mahallesi Elit Spor Kulubü
    9.03.2020 9.07.2020 Fevzi Paşa Ortaokulu
    6.01.2020 2.11.2020 Fikri Altay Mah. Ahmet Beko Futbol Sahası
    Futbol (6-7 Yaş) 12.03.2020 18.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlk.
    11.03.2020 12.06.2020 Öğr.Kenan Gamsız İlk
    Futbol (8-9 Yaş) 25.11.2019 22.06.2020 Özgiller Dalan İlk.
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 20.02.2020 5.11.2020 Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.02.2020 7.08.2020 Şehit Pr Dr İlhan Varank Aihl
    IAAF Çocuk Atletizm 26.10.2019 15.08.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Kick Boks Mavi Kuşak 19.12.2019 30.04.2020 Bostanlı Spor Klubü
    Kick Boks Yeşil Kuşak 11.12.2019 1.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 6.12.2019 4.04.2020 Mavişehir I.Etap Sitesi
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 4.02.2020 16.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 27.03.2020 Soyak Mavişehir A Bölgesi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 30.03.2020 12.05.2020 Mirza Nil İlk
    18.02.2020 14.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    13.02.2020 26.03.2020 Mirza Nil İlkokulu
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı 17.03.2020 4.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    20.03.2020 7.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    16.03.2020 27.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    19.03.2020 6.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    25.03.2020 5.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 19.02.2020 24.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    17.02.2020 29.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.02.2020 2.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    18.02.2020 7.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    21.02.2020 3.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    10.02.2020 28.03.2020 Şehit Prf.Dr İlhan Varank Aihl
    2.01.2020 10.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.04.2020 8.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.03.2020 16.07.2020 Şehit Prof.Dr İlhan Varank Aihl
    1.03.2020 20.06.2020 Şehit Profçdr.İlhan Varank Aihl
    17.02.2020 15.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 19.03.2020 18.06.2020 Hasan Kaya İşitme Engelliler Anaokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Çoklu Branş Gelişimini İçeren Spor Eğitimi (İleri Düzey) 4.04.2020 27.09.2020 Girne Ortaokulu
    11.04.2020 4.10.2020 Girne Ortaokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 26.02.2020 13.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    25.02.2020 12.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    24.02.2020 11.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    27.02.2020 21.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    28.02.2020 22.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    11.01.2020 27.06.2020 Girne Ortaokulu
    11.01.2020 27.06.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü Karşıyaka Tesisi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 31.10.2019 10.12.2019 Toki Karşıyaka Belediyesi Anadolu Lisesi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 5.12.2019 2.04.2020 Neta Spor Klubü
    Tenis (10-12 Yaş) 22.01.2020 26.08.2020 Gençlik İl Spor Müdürlüğü Spor Tesisleri
    22.01.2020 26.08.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    23.01.2020 1.09.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    25.01.2020 5.09.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisleri
    25.01.2020 29.08.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Tesisi
    Tenis (13-15 Yaş) 02.10.2019 13.05.2020 Karşıyaka Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    Voleybol 2.03.2020 27.05.2020 Orman Bölge Müdürlüğü
    Yüzme 21.02.2020 17.06.2020 Karşıyaka Yüzme Havuzu
    19.02.2020 7.08.2020 Karşıyaka Belediyesi Yüzme Havuzu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 16.09.2019 16.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 16.07.2020 3.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.07.2020 26.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.07.2020 2.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.02.2020 22.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Bendir Eğitimi 2.12.2019 17.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Darbuka Eğitimi 16.07.2020 13.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.03.2020 18.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Drama 18.02.2020 28.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.02.2020 24.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 16.07.2020 3.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik) 2.12.2019 10.01.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klubü
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 16.07.2020 29.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.01.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.01.2020 15.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Mehter Takımı Eğitimi 16.07.2020 23.02.2021 Merkez Hizmet Binası
    2.01.2020 30.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Modern Danslar 18.12.2019 22.07.2020 Emlakbank Süleyman Demirel Anadolu Lisesi
    Ney Eğitimi 16.07.2020 5.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pantomim 13.02.2020 15.04.2020 23 Yaş Engelliler Kurs Merkezi
    13.02.2020 15.04.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Piyano Eğitimi 1 16.07.2020 27.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    Ses Eğitimi 15.12.2019 10.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.08.2020 5.01.2021 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
    17.08.2020 4.01.2021 Bostanlı Gençlik Ve Spor Kulubü
    21.08.2020 28.05.2021 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    21.07.2020 10.12.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    20.07.2020 26.10.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    4.04.2020 23.01.2021 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    4.04.2020 24.01.2021 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    16.03.2020 12.08.2020 Zübeyde Hanım Huzur Evi
    10.03.2020 7.05.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    13.01.2020 9.03.2020 Bostanlı Gençlik Spor Kulubü
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 3.01.2020 7.07.2020 Eskişehirliler Derneği
    Türk Halk Oyunları Afyonkarahisar Yöresi 3.01.2020 25.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 13.04.2020 13.08.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    29.02.2020 5.12.2020 Fevzipaşa Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi (Kadın) 22.11.2019 4.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 2.01.2020 24.12.2020 Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 2.01.2020 2.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    2.01.2020 25.12.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    4.01.2020 28.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    4.01.2020 27.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 16.07.2020 29.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi 18.11.2019 1.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Karma Oyunları) 4.01.2020 27.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Elazığ Yöresi 4.01.2020 28.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Erkek Barları 30.10.2019 29.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 16.03.2020 12.06.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    2.04.2020 1.07.2020 Safiye Nadir Özel Eğitim Okulu
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 19.11.2019 23.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Gümüşhane Yöresi 20.12.2019 19.02.2021 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Hâkkari Yöresi 15.12.2019 17.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları Isparta Yöresi 04.11.2019 30.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 06.11.2019 26.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    10.02.2020 28.05.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    3.01.2020 10.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    4.01.2020 9.08.2020 Atatürk İlkokulu
    4.01.2020 8.08.2020 Atatürk İlkokulu
    2.01.2020 11.08.2020 Atatürk İlkokulu
    10.01.2020 2.07.2020 Safiye Nadir Özel Eğitim Okulu
    9.01.2020 1.04.2020 Safiye Nadir Özel Eğitim
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 1.04.2020 30.09.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    30.03.2020 29.09.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 13.11.2019 4.11.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 16.12.2019 25.08.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Bodrum 3.01.2020 22.05.2020 Atatürk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Fethiye 05.11.2019 30.06.2020 Şehit As.Hilmi Öz İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Samsun Yöresi 3.01.2020 22.05.2020 Şehit Aatsubay Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 18.10.2019 04.09.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-2 8.01.2020 6.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-3 2.04.2020 3.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.04.2020 8.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı 4.03.2020 24.06.2020 Aslı Erzurumlu Kültür Ve Sanat Derneği
    5.03.2020 26.06.2020 Bostanlı Semt Merkezi
    Uygulamalı Tiyatro 7.02.2020 3.10.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    7.02.2020 2.05.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 10.03.2020 3.04.2020 Zeki Şairoğlu Mtal
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 13.04.2020 5.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.04.2020 2.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 1.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 31.08.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 17.03.2020 14.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.03.2020 14.05.2020 Merkez Hizmet Bankası
    20.01.2020 16.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Bilgisayar Programlama Teknikleri 19.10.2019 16.05.2020 Karşıyaka Zeki Şairoğlu Mtal
    Temel Robotik ve Kodlama 24.02.2020 15.04.2020 Emlakbank Süleyman Demirel A.L
    Temel Robotik ve Kodlama 24.02.2020 15.04.2020 Emlakbank Süleyman Demirel A.L
    Web Tasarımı 1.07.2020 23.09.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Epilasyon 6.07.2020 8.10.2020 Şehşt Ahmet Oruç Ortaokulu
    5.03.2020 30.10.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.02.2020 4.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    10.02.2020 20.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 1.04.2020 8.07.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    9.01.2020 14.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    El Bakımı 23.03.2020 21.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    El ve Ayak Bakımı 3.02.2020 3.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Manikürist 11.12.2019 20.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    Saç Bakımı Ve Yapımı 17.08.2020 18.12.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.07.2020 9.11.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çorap Örücülüğü 3.03.2020 5.11.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
    2.03.2020 17.08.2020 Bostanlı Gençlik Spor Klübü
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dekoratif Ahşap Süsleme 12.03.2020 13.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    5.03.2020 3.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.03.2020 1.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 5.05.2020 Zübeyde Huzur Evi
    2.01.2020 5.03.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 27.12.2019 4.03.2020 23 Yaş Üstü Engellier Kurs Merkezi
    Dekoratif Tablo Yapımı 25.03.2020 22.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    27.02.2020 25.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Ebru 23.10.2019 04.03.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    Elde Hesap İşi 23.03.2020 6.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.03.2020 3.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.03.2020 1.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.03.2020 14.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    19.03.2020 2.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    Elde Kurdele İşi 18.03.2020 22.05.2020 Yamanlar Köyü
    11.03.2020 22.05.2020 Yamanlar Köyü
    Elde Tül İşi Yapımı 10.04.2020 10.07.2020 Ege Park Avm
    Elde Türk İşlemeleri 4.12.2019 13.05.2020 Egepark Avm
    Geleneksel El Nakışları 18.11.2019 12.10.2020 İmbatlı Mahalle Merkezi
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Çarpana Dokuma Yapma 10.12.2019 16.03.2020 Engelliler Gündüz Bakım Evi
    Hafif Düzeyde Otizmi Olan Engelliler İçin Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 5.03.2020 20.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    6.03.2020 22.10.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Ebru Boyama Yapma 11.03.2020 26.08.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Keçeden Ürün Yapma 12.03.2020 3.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    17.03.2020 13.11.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    İğne Oyası 10.03.2020 7.07.2020 Cumhuriyet Mahalle Merkezi
    Keçe Aksesuarları Yapımı 16.01.2020 18.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    Makine Nakışları 13.01.2020 4.05.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Orta Veya Ağır Düzeyde Otizmi Olan Engelliler için Bezayağı Dokuma 10.12.2019 23.01.2020 Engelli Günlük Bakım Merkezi
    Orta Veya Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Keçe Aksesuarları Yapımı 17.09.2019 02.12.2019 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Şiş Örücülüğünde Ürün Yapma 27.03.2020 5.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 02.10.2019 29.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Oyalar 18.02.2020 16.07.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi Anadolu Lisesi
    17.01.2020 20.04.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Pul ve Boncuk Dikişleri 25.03.2020 1.07.2020 Alaybey Mahalle Merkezi
    19.03.2020 2.07.2020 Kemal Anadol Mahalle Merkezi
    Şiş Örgü Çanta 31.10.2019 20.01.2020 Mavişehir I.Etap Site Yönetim Binası
    Şiş Örücülüğü 17.03.2020 19.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 16.03.2020 19.06.2020 Zübeyde Hanım Huzur Evi
    Takı Yapım Teknikleri 30.10.2019 27.05.2020 Mavi Bahçe Avm
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 18.11.2019 14.05.2020 Zübeyde Hanım Huzur Evi
    Tokat Tahta Baskı Yapma 10.12.2019 3.02.2020 Engelli Günlük Bakım Merkezi
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık 24.10.2019 05.05.2020 Necip Demir Mtal
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 2.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Lisans) 16.03.2020 27.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.03.2020 30.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 13.07.2020 14.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    Etkili Okur Yazarlık 20.03.2020 18.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 30.12.2019 2.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.04.2020 15.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    27.04.2020 29.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.04.2020 8.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.04.2020 22.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.03.2020 1.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.03.2020 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.03.2020 11.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.03.2020 4.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.02.2020 19.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.02.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.02.2020 5.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.01.2020 15.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.01.2020 22.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 8.01.2020 Merkez Hizmet Bankası
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 25.10.2019 06.01.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 9.12.2019 1.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    31.03.2020 21.07.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    1.04.2020 22.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    31.03.2020 21.07.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    30.03.2020 10.06.2020 Engin Özmeriç İlkokulu
    31.03.2020 11.06.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    30.03.2020 8.06.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan
    26.03.2020 4.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    24.03.2020 12.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    23.03.2020 4.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    27.03.2020 5.06.2020 Karşıyaka Ortaokulu
    2.04.2020 5.06.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    26.03.2020 4.06.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    20.03.2020 4.05.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    23.03.2020 8.06.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlk.
    19.03.2020 14.08.2020 Lamia Karaer İlkokulu
    19.03.2020 31.12.2020 Lamia Karer İlkokulu
    16.03.2020 8.06.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    13.03.2020 22.05.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    13.03.2020 5.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ort.
    7.03.2020 16.05.2020 Mirza Nil İlkokulu
    12.03.2020 2.07.2020 Mirza Nil İlkokulu
    7.03.2020 21.06.2020 Mirza Nil İlkokulu
    11.03.2020 24.06.2020 Mirza Nil İlkokulu
    9.03.2020 17.04.2020 Fevzi Paşa Ortaokulu
    12.03.2020 6.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    12.03.2020 11.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ort.
    9.03.2020 1.06.2020 Şemikler İlkokulu
    5.03.2020 4.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    5.03.2020 4.06.2020 Şemikler İlkokulu
    2.03.2020 8.06.2020 Türkbirliğiilkokulu
    2.03.2020 8.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    11.03.2020 3.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    11.03.2020 3.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ort.
    8.03.2020 14.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    24.02.2020 2.06.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    20.02.2020 11.06.2020 Fevzipaşa Ortaokulu
    6.02.2020 22.05.2020 Şehit Astsubay Hilmi Öz İlkokulu
    17.01.2020 5.06.2020 Gülsefa Firdevs Kapancıoğlu İlkokulu
    5.02.2020 8.05.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    2.01.2020 6.08.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlkokulu
    8.01.2020 27.05.2020 Kazım Dirik İlk.
    3.01.2020 5.06.2020 Lamia Karer Ortaokulu
    6.01.2020 1.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    2.01.2020 14.04.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    7.01.2020 2.06.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    3.01.2020 11.03.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    3.01.2020 5.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    3.01.2020 5.06.2020 Cumhuriyet İlk.
    3.01.2020 19.02.2020 Şehit Astsubay Hilmi Öz
    8.01.2020 12.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Örnekköy Şehit Ast. Erkan Durukan İlkokulu
    7.01.2020 16.06.2020 Hayri Özmeriç İlkokulu
    8.01.2020 3.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    3.01.2020 5.06.2020 Selçuk Yaşar Alaybey Ortaokulu
    3.01.2020 12.06.2020 Lamia Karer Ortaokulu
    6.01.2020 8.06.2020 Kazım Dirik İlkokulu
    3.01.2020 12.06.2020 Kazım Dirik İlk.
    2.01.2020 6.08.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    2.01.2020 7.08.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    3.01.2020 11.03.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    2.01.2020 14.04.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    4.01.2020 12.04.2020 Öğretmen Kenan Gamsız İlkokulu
    Türk İşaret Dili 5.03.2020 29.04.2020 İşitme Engelliler Derneği
    9.03.2020 18.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    10.03.2020 30.06.2020 Karşıyaka Belediyesi Kısa Süreli Engelli Dinlenme Merkezi
    15.01.2020 4.03.2020 İşitme Engelliler Derneği
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 3.02.2020 17.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ev Yemekleri Hazırlama 01.10.2019 31.12.2019 Merkez Hizmet Binası
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 7.12.2019 7.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    15.08.2020 15.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.08.2020 29.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.08.2020 22.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    17.07.2020 17.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.07.2020 22.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.07.2020 30.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.07.2020 23.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.07.2020 29.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    5.08.2020 5.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.08.2020 7.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    28.07.2020 28.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.07.2020 25.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    27.07.2020 27.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.08.2020 6.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.07.2020 11.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.07.2020 6.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.07.2020 7.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.07.2020 8.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.07.2020 9.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.06.2020 30.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.07.2020 4.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.07.2020 2.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.06.2020 29.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.07.2020 1.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    27.06.2020 27.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.03.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.04.2020 10.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.04.2020 17.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.04.2020 30.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    24.04.2020 24.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.04.2020 3.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    26.03.2020 27.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.03.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    5.03.2020 6.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.02.2020 1.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.02.2020 7.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.01.2020 12.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    23.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.01.2020 17.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.01.2020 10.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    3.01.2020 3.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 10.08.2020 10.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.07.2020 18.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    31.01.2020 31.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    İlk Yardım 18.04.2020 25.04.2020 Bornova Vergi Dairesi Toplantı Salonu
    21.03.2020 28.03.2020 Bornova Vergi Dairesi Toplantı Salonu
    4.04.2020 11.04.2020 Bornova Vergi Dairesi Toplantı Salonu
    15.02.2020 22.02.2020 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü
    28.01.2020 30.01.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 27.03.2020 2.10.2020 Mavibahçe Avm
    Giysi Tadilatçısı 1.07.2020 9.10.2020 Emine Lahur Ortaokulu
    21.01.2020 7.07.2020 İsmail Cem Kültür Merkezi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 12.11.2019 30.04.2020 Bülent Ecevit Kültür Merkezi
    Kadın Elbise Dikimi 23.01.2020 16.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Kadın İş Önlüğü Dikimi 3.02.2020 1.06.2020 Kaptan Altay Altuğ İlkokulu
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Pantolon-Jean Pantolon) 01.10.2019 05.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    Türk Bayrağı Dikimi 18.11.2019 14.02.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gümüş Takı İşlemeciliği 30.09.2019 06.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Şippoyaki 3.02.2020 27.04.2020 Kadın Kooparatifi
    Takı Çizimi ve Üretimi 15.01.2020 11.05.2020 Merkez Hizmet Binası
    14.01.2020 2.06.2020 Merkez Hizmet Binası
    Takı Yapımı 18.11.2019 19.10.2020 İşitme Engelliler Derneği
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Büro Hizmetleri 9.03.2020 3.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    10.03.2020 8.09.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Elektronik Tablo Kullanma 3.03.2020 26.06.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Yönetici Asistanı 26.12.2019 2.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon 6.01.2020 10.08.2020 23 Yaş Ve Üzeri Engelliler Kurs Merkezi
    7.01.2020 11.08.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    3.01.2020 7.08.2020 23 Yaş Ve Üzeri Engelliler Kurs Merkezi
    8.01.2020 5.08.2020 23 Yaş Üstü Engelliler Kurs Merkezi
    2.01.2020 30.07.2020 23 Yaş Ve Üstü Emgelliler Kurs Merkezi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hüsn-i Hat 20.11.2019 8.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Pastel Boya Resim 23.10.2019 30.10.2020 Emlakbank Süleymen Demirel A.L
    Tezhip 15.11.2019 10.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yağlı Boya Resim 26.10.2019 30.05.2020 Havva Özişbakan Mtal
    Yüzey Süslemeci 27.01.2020 21.12.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 20.07.2020 4.08.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 6.01.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 2.03.2020 22.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.01.2020 26.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    Usta Öğretici Oryantasyon 16.03.2020 20.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 24.02.2020 13.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    13.01.2020 17.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    20.01.2020 24.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 16.03.2020 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.03.2020 11.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    30.01.2020 10.02.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 28.12.2019 28.12.2019 Merkez Hizmet Binası
    5.09.2020 5.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    25.04.2020 25.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.04.2020 11.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    18.04.2020 18.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.04.2020 4.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    28.03.2020 28.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    7.03.2020 7.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    14.03.2020 14.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    21.03.2020 21.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.02.2020 29.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.02.2020 8.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.02.2020 1.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    11.01.2020 11.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Okuma-Yazma II. Kademe 31.08.2020 20.11.2020 Merkez Hizmet Binası
    16.03.2020 12.06.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    16.03.2020 27.04.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    4.03.2020 14.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    10.02.2020 27.05.2020 Şehit Ahmet Oruç Ortaokulu
    3.02.2020 13.03.2020 23 Yaş Ve Üstü Z. Engelliler Kurs Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 5.01.2020 5.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    6.09.2020 6.09.2020 Merkez Hizmet Binası
    12.04.2020 12.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    19.04.2020 19.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    5.04.2020 5.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    26.04.2020 26.04.2020 Merkez Hizmet Binası
    29.03.2020 29.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    15.03.2020 15.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    8.03.2020 8.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.03.2020 22.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    1.03.2020 1.03.2020 Merkez Hizmet Binası
    9.02.2020 9.02.2020 Merkez Hizmet Binası
    2.02.2020 2.02.2020 Mekez Hizmet Binası
    12.01.2020 12.01.2020 Merkez Hizmet Binası
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 16.03.2020 12.05.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    9.03.2020 4.05.2020 Şair Eşref İlkokulu
    6.03.2020 1.06.2020 Gülsefa Fişdevs Kapancıoğlu İlk.
    10.02.2020 29.04.2020 Şair Eşref İlkokulu
    3.02.2020 27.04.2020 Şair Eşref İlkokulu
    6.01.2020 13.03.2020 Toki Karşıyaka Belediyesi İlkokulu
    6.01.2020 25.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 16.03.2020 6.07.2020 Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu
    24.02.2020 6.05.2020 23 Yaş Ve Üstü Engelliler Kurs Merkezi
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Santralist 10.01.2020 2.04.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Senaryo Yazarlığı 19.11.2019 24.03.2020 Merkez Hizmet Binası
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seracı 10.02.2020 18.03.2020 Karşıyaka Denetimli Serbestlik Merkezi
  • Çevre Koruma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Her Türlü Çöp ve Atık Maddeler ile İlgili İşler 2.12.2019 10.12.2019 Merkez Hizmet Binası
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 8.02.2020 8.05.2021 Merkez Hizmet Binası
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 18.03.2020 5.08.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlk.
    16.03.2020 18.06.2020 Sakize Lahur Kız A.İ.H.L
    18.03.2020 12.08.2020 Örnekköy Şehit Astsubay Erkan Durukan İlk.
    16.03.2020 25.06.2020 Sakize Lahur Kız A.İ.H.L
    14.03.2020 26.07.2020 Ankara İlkokulu
    14.03.2020 25.07.2020 Ankara İlkokulu
    6.01.2020 29.06.2020 Atatürk İlkokulu
    10.01.2020 9.10.2020 Atatürk İlkokulu
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 28.02.2020 2.06.2020 Sezai Gönül Akdağ Anaokulu
    25.02.2020 25.08.2020 Merkez Hizmet Binası
    Zekâ Oyunları Orta Düzeyi 26.06.2020 23.07.2020 Merkez Hizmet Binası
    22.06.2020 17.07.2020 Merkez Hizmet Binası