Kartepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 02623736640 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ataevler mah. Sapanca cad. No2 Kartepe Kaymakamlığı karşısı KARTEPE adresinde bulunan Kartepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 107 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Kartepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

KOCAELİ ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için KOCAELİ HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Kartepe Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

02623736640
02623736639
Ataevler mah. Sapanca cad. No2 Kartepe Kaymakamlığı karşısı KARTEPE

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Kartepe Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Kartepe Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Kartepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 20.11.2019 22.04.2020 Büyük Derbent Mahalle Konağı
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 6.02.2020 13.03.2020 Merkez Bina
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 15.10.2019 09.07.2020 İstasyon Mah. Meşelik
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ağaç Baston Yapma 4.02.2020 17.03.2020 Acısu Komek
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 4.12.2019 10.06.2020 Köseköy Komek
    Banyo Takımları Dikimi 10.03.2020 23.06.2020 Eşme Mahalle Konağı
    13.03.2020 25.09.2020 Uzunbey Mahalle Konağı
    17.03.2020 30.06.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    Basit Nakış İğne Teknikleri 6.01.2020 29.06.2020 Acısu Komek
    3.01.2020 26.06.2020 Acısu Komek
    Bebek Odası Hazırlama 21.02.2020 25.06.2020 Uzunçiftlik Belediye Ek Hizmet Binası
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 17.10.2019 16.01.2020 Rahmiye Sağlık Ocağı Üstü
    18.11.2019 4.05.2020 Uzunçiftlik Mah. Kartepe Belediyesi Ek Binası
    20.11.2019 4.03.2020 Maşukiye Mahalle Konağı
    27.11.2019 26.02.2020 Şevkatiye Okul Lojmanı
    10.12.2019 11.05.2020 Suadiye Konak Karmek
    12.12.2019 14.05.2020 Dumlupınar Mah.
    12.12.2019 14.05.2020 Balaban Mah. Konağı
    16.12.2019 11.05.2020 Karatepe Mahalle Konağı
    17.12.2019 2.06.2020 Ertuğrul Gazi Kamek
    Dekoratif Deri Yastık Dikimi 25.09.2019 13.11.2019 Köseköy Komek
    Dekoratif Minder Dikimi 26.09.2019 06.12.2019 Köseköy Komek
    23.09.2019 10.12.2019 Köseköy Komek
    Ebru 13.12.2019 25.12.2020 Piri Reis Bilgi Evi
    Elde Aplike Yapımı 24.09.2019 04.02.2020 Köseköy Komek
    26.09.2019 16.01.2020 Köseköy Komek
    25.09.2019 05.02.2020 Köseköy Komek
    23.09.2019 03.02.2020 Köseköy Komek
    27.09.2019 17.01.2020 Köseköy Komek
    Elde Hesap İşi 11.02.2020 9.06.2020 Köseköy Komek
    Elde İnönü Sim İşi 13.03.2020 26.06.2020 Ataşehir Mah.
    17.03.2020 23.06.2020 Maşukiye Mahalle Konağı
    Elde Tül İşi Yapımı 23.09.2019 30.12.2019 Acısu Komek
    Elde Türk İşlemeleri 25.11.2019 11.05.2020 Sarımeşe İlkokulu
    12.03.2020 26.06.2020 Şevkatiye İ.O Lojmanı
    Filografi Tekniği 24.09.2019 14.01.2020 Acısu Komek
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar 07.10.2019 10.12.2019 Mahalle Konağı
    İğne Oyası 16.09.2019 12.11.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 03.12.2019 Eşme Mah.
    6.01.2020 24.02.2020 Şirinsulhiye Mah.
    10.02.2020 8.06.2020 Köseköy Komek
    Kağıt Rölyef Yapımı 26.12.2019 24.04.2020 Gelişim Akademisi
    Kanaviçe Yapımı 17.01.2020 12.06.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 18.06.2020 Köseköy Komek
    Keçe Yapımı 27.09.2019 27.12.2019 Acısu Komek
    26.09.2019 26.12.2019 Acısu Komek
    Kırkyama 5.12.2019 13.05.2020 Suadiye Konak Karmek
    16.12.2019 18.05.2020 Köseköy Komek
    Kumaş Çanta Dikimi 16.10.2019 22.11.2019 Eşme Mahalle Konağı
    Makrome Örgü Yapımı 10.12.2019 17.03.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    2.01.2020 9.07.2020 Acısu Komek
    Motif Çizim Teknikleri 19.03.2020 8.06.2020 Suadiye Cemal Doğan Rehabilitasn Merkezi
    Nevresim Takımları Dikimi 27.11.2019 1.04.2020 Köseköy Komek
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 12.12.2019 16.04.2020 Köseköy Komek
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 24.04.2020 26.06.2020 Derbent Mahalle Konağı
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 16.11.2019 29.08.2020 Suadiye Barbaros İlkokuluhttps://E-Yaygin.Meb.Gov.Tr/Images/İcongrid/İmgnavigate-Right-İcon.Png
    16.11.2019 29.08.2020 Suadiye Barbaros İlkokulu
    26.11.2019 9.06.2020 Köseköy Gazi İlkokulu
    3.03.2020 10.06.2020 Köseköy Gazi İlkokulu
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 2.03.2020 3.04.2020 Kartepe Esma Ay Anaokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    2-6 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 25.09.2019 13.11.2019 Köseköy Komek
    27.09.2019 15.11.2019 Acısu Komek
    6-12 Yaş Çocuk Ceket Dikimi 27.03.2020 26.06.2020 Arslanbey Kültür Merkezi
    6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi 28.02.2020 15.05.2020 Acısu Komek
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 6.01.2020 6.07.2020 Balaban Mahalle Konağı
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 6.12.2019 26.03.2020 Arslanbey Hasan Yılmaz Kültür Merkezi
    6.12.2019 26.03.2020 İstasyon Karmek
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Bluz-Elbise) 6.12.2019 20.03.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 11.12.2019 24.06.2020 İstasyon Karmek
    20.03.2020 26.06.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 12.09.2019 08.11.2019 Merkez Bina
    11.09.2019 07.11.2019 Merkez Bina
    27.09.2019 14.02.2020 Köseköy Komek
    28.09.2019 01.02.2020 Köseköy Komek
    26.09.2019 13.02.2020 Köseköy Komek
    23.09.2019 03.12.2019 Köseköy Komek
    17.10.2019 13.12.2019 Ertuğrulgazi Mah.
    07.10.2019 27.12.2019 Kartepe Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    21.10.2019 23.12.2019 Hasanpaşa Mah.
    19.11.2019 30.12.2019 Uzunbey Mahalle Konağı
    20.11.2019 27.12.2019 Nusretiye İ.O.
    19.11.2019 30.12.2019 Emekevlek Mah. Kartepe Belediyesi Ek Binası
    20.11.2019 27.12.2019 Suadiye Konak Karmek
    10.12.2019 24.02.2020 Suadiye Konak Karmek
    3.01.2020 16.04.2020 Kartepe Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    2.03.2020 8.04.2020 Dumlupınar İ.O.
    Kadın Bluz Dikimi 10.12.2019 30.03.2020 Rahmiye Rıdvan Çetin Kültür Merkezi
    Kadın Ceket Dikimi 21.02.2020 3.07.2020 Köseköy Komek
    12.03.2020 21.05.2020 Merkez Bina
    19.03.2020 17.06.2020 Merkez Bina
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 9.12.2019 2.06.2020 Derbent Mah. Konağı
    2.01.2020 24.06.2020 Nusretiye Mah.
    Kadın Fantezi Elbise Dikimi 16.01.2020 25.03.2020 Acısu Komek
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 19.11.2019 24.03.2020 İstasyon İlkokulu
    20.11.2019 25.03.2020 Karatepe Mah. Konağı
    19.11.2019 24.03.2020 Ataşehir Mah. Kurs Merkezi
    27.11.2019 18.03.2020 Uzuntarla Karmek
    27.11.2019 1.04.2020 Uzuntarla Karmek
    27.11.2019 1.04.2020 Sarımeşe Bilgi Evi
    24.12.2019 28.04.2020 Hasanpaşa Mah. Konağı
    6.12.2019 12.06.2020 Derbent Mahalle Konağı
    9.12.2019 14.04.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    11.12.2019 24.06.2020 Merkez Bina
    20.12.2019 26.06.2020 Sarımeşe Bilgievi
    2.01.2020 8.05.2020 Suadiye Mahalle Konağı
    Kadın Manto-Kaban Dikimi 20.12.2019 27.02.2020 Karmek
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 21.02.2020 26.06.2020 Eşme Mahalle Konağı
    Kadın Pantolon Dikimi 27.11.2019 26.02.2020 Köseköy Komek
    Kadın Temel Etek Dikimi 6.12.2019 2.04.2020 Emekevler Işıklar
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 25.11.2019 24.03.2020 Dumlupınar Mah.
    10.12.2019 16.06.2020 Hacı Halim Karslı İ.O.
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Pantolon-Jean Pantolon) 16.12.2019 14.04.2020 Karmek
    Overlok Makineci 24.09.2019 17.12.2019 Acısu Komek
    25.09.2019 30.10.2019 Acısu Komek
    29.11.2019 21.02.2020 Acısu Komek
    Şapka Dikimi 20.02.2020 25.06.2020 Köseköy Komek
    Türk Bayrağı Dikimi 13.03.2020 19.06.2020 Merkez Bina
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 12.12.2019 13.12.2019 Kartepe Hem
    21.01.2020 22.01.2020 Kartepe Halk Eğitim Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fön Çekimi 29.11.2019 17.07.2020 Köseköy Komek
    Saç Renklendirme 3.01.2020 2.03.2020 Cemal Doğan Bakım Ve Rehab. Merkezi
    26.02.2020 8.05.2020 Uzunçiftlik Sosyal Hizmetler Binası
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 3.02.2020 28.04.2020 Köseköy Komek
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Etkili ve Hızlı Okuma 28.12.2019 22.02.2020 Merkez Bina
    21.12.2019 25.04.2020 Kartepe Anadolu Lisesi
    18.04.2020 16.05.2020 Merkez Bina
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 16.10.2019 20.11.2019 Kartepe Tügva
    5.03.2020 30.04.2020 Piri Reis Bilgi Evi
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 24.12.2019 15.01.2020 İbrikdere Mah.
    3.02.2020 24.02.2020 İbrikdere Mah.
    18.03.2020 8.04.2020 İbrikdere Kuran Kursu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 17.10.2019 09.04.2020 Veli Akgün İlkokulu
    18.10.2019 30.12.2019 Köseköy Gazi İlkokulu
    17.10.2019 13.02.2020 Kartepe Esma Ay Anaokulu
    23.11.2019 27.06.2020 Kartepe Güldeste İmam Hatip Ortaokulu
    24.11.2019 28.06.2020 Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu
    3.12.2019 4.02.2020 Derbent Anaokulu
    17.12.2019 7.04.2020 Kubilay Ortaokulu
    21.12.2019 22.04.2020 Derbent Ortaokulu
    24.12.2019 17.03.2020 Osmangazi İlkokulu
    28.12.2019 15.02.2020 Eşme Ortaokulu
    16.01.2020 15.05.2020 Kubilay İlkokulu
    6.02.2020 26.03.2020 Derbent Anaokulu
    22.02.2020 12.04.2020 Derbent Ortaokulu
    2.03.2020 10.04.2020 Ertuğrul Gazi Anaokulu
    11.03.2020 16.04.2020 Avni Akyol İlkokulu
    13.03.2020 12.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    18.03.2020 2.06.2020 Osmangazi İlkokulu
    Türk İşaret Dili 6.02.2020 23.07.2020 Kartepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    6.02.2020 9.07.2020 Kartepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    7.02.2020 17.07.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 9.07.2020 Hacı Halim Karslı İlkokulu
    20.02.2020 12.06.2020 Acısu Komek
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 20.02.2020 4.06.2020 Al-Co Alüminyum Bakır Ve Madencilik San.
    2.03.2020 15.06.2020 Al-Co Alüminyum Bakır Ve Madencilik San.
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bendir Eğitimi 6.01.2020 1.04.2020 17 Ağustos İlkokulu
    3.01.2020 16.04.2020 Gelişim Akademisi Kartepe Belediyesi
    6.02.2020 9.05.2020 Gelişim Akademisi
    Darbuka Eğitimi 17.10.2019 02.01.2020 Piri Reis Bilgi Evi
    Drama 12.10.2019 08.02.2020 Gelişim Akademisi
    25.11.2019 7.01.2020 Gülbahar Hatun Anaokulu
    19.02.2020 30.05.2020 Gelişim Akademisi Kartepe Belediyesi
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 25.11.2019 10.08.2020 Kubilay Ortaokulu
    27.11.2019 20.05.2020 İstasyon İlkokulu
    26.02.2020 26.08.2020 Kartepe Anadolu Lisesi
    22.02.2020 23.08.2020 Pakmaya Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 27.11.2019 20.05.2020 İstasyon İlkokulu
    25.11.2019 10.08.2020 Kubilay Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Rize Yöresi 10.02.2020 15.09.2020 Rabak İlkokulu
    23.02.2020 8.08.2020 Köseköy Rehabilitasyon Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 17.10.2019 17.10.2019 Merkez Bina
    14.11.2019 14.11.2019 Merkez Bina
    5.12.2019 5.12.2019 Merkez Bina
    2.01.2020 2.01.2020 Merkez Bina
    16.01.2020 16.01.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 6.02.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 14.09.2019 12.01.2020 17 Ağustos İlkokulu
    21.10.2019 11.03.2020 Kubilay İlkokulu
    20.10.2019 29.02.2020 Süleyman Şah İlkokulu
    8.01.2020 17.04.2020 Kartepe Halk Eğitim Merkezi
    15.02.2020 21.06.2020 Avni Akyol İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 11.10.2019 11.10.2019 Merkez Bina
    18.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    29.11.2019 29.11.2019 Merkez Bina
    6.12.2019 6.12.2019 Merkez Bina
    17.01.2020 17.01.2020 Merkez Bina
    7.02.2020 7.02.2020 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 21.09.2019 15.12.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 15.01.2020 Kubilay İlkokulu
    16.10.2019 13.01.2020 Eşme Ortaokulu
    17.10.2019 13.01.2020 17 Ağustos İlkokulu
    16.11.2019 2.02.2020 Avni Akyol İlkokulu
    24.12.2019 27.04.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 23.03.2020 Hasanpaşa İlkokulu
    3.02.2020 5.05.2020 17 Ağustos İlkokulu
    9.03.2020 13.05.2020 Merkez Bina
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 25.02.2020 23.03.2020 Kartepe Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    Usta Öğretici Oryantasyon 26.02.2020 6.03.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 13.03.2020 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 27.11.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    4.12.2019 4.12.2019 Merkez Bina
    9.12.2019 9.12.2019 Mondi Tire Kutsan
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    8.01.2020 8.01.2020 Merkez Bina
    4.01.2020 4.01.2020 Merkez Bina
    23.01.2020 24.01.2020 Gökoğul Donuk Pasta
    5.02.2020 5.02.2020 Merkez Bina
    19.02.2020 19.02.2020 Merkez Bina
    7.03.2020 7.03.2020 Merkez Bina
    14.03.2020 14.03.2020 Merkez Bina
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Resim Sanat Eğitimi 20.03.2020 4.06.2021 Piri Reis Bilgi Evi
    17.03.2020 21.07.2020 Gelişim Akademisi
    Tezhip 10.12.2019 13.04.2020 Gelişim Akademisi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Plastik Çamur ve Alçı Şekillendirme 6.01.2020 16.04.2020 Suadiye Cemal Doğan Rehabilitasyon
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 5.12.2019 6.12.2019 17 Ağustos İlkokulu Ana Sınıfı
    12.12.2019 13.12.2019 17 Ağustos İlkokulu
    19.12.2019 20.12.2019 17 Ağustos İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 2.12.2019 4.12.2019 17 Ağustos İlkokulu
    10.12.2019 24.12.2019 Eşref Uslu İlkokulu
    11.12.2019 25.12.2019 Eşref Uslu İlkokulu
    9.12.2019 23.12.2019 Eşref Uslu İlkokulu
    24.12.2019 26.12.2019 Dumlupınar İlkokulu
    12.12.2019 16.12.2019 İstasyon İlkokulu
    17.12.2019 19.12.2019 Dumlupınar İlkokulu
    9.12.2019 11.12.2019 İstasyon İlkokulu
    17.12.2019 19.12.2019 İstasyon İlkokulu
    10.12.2019 12.12.2019 Dumlupınar İlkokulu
    10.12.2019 11.12.2019 17 Ağustos İlkokulu
    16.12.2019 18.12.2019 17 Ağustos İlkokulu
    30.12.2019 31.12.2019 Veli Akgün İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 16.12.2019 20.12.2019 Kocaeli Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 Kocaeli Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi
    18.12.2019 25.12.2019 Kamer Öncel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.12.2019 26.12.2019 Kamer Öncel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 Kartepe Anadolu Lisesi
    26.12.2019 2.01.2020 Yıldız Entegre Mesleki Ve Teknik Lisesi
    26.12.2019 2.01.2020 Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    2.01.2020 7.01.2020 Gülbahar Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    24.02.2020 28.02.2020 Pirelli Anadolu Lisesi
    17.02.2020 21.02.2020 Pirelli Anadolu Lisesi
    2.03.2020 6.03.2020 Pirelli Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 5.12.2019 9.12.2019 17 Ağustos Ortaokulu
    10.12.2019 12.12.2019 17 Ağustos Ortaokulu
    2.12.2019 4.12.2019 17 Ağustos Ortaokulu
    2.12.2019 4.12.2019 İstasyon Ortaokulu
    21.12.2019 21.12.2019 Şehit Piyade Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu
    28.12.2019 28.12.2019 Şehit Piyade Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu
    14.12.2019 14.12.2019 Şehit Piyade Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu
    10.12.2019 17.12.2019 Pakmaya Ortaokulu
    17.12.2019 31.12.2019 Pakmaya Ortaokulu
    4.01.2020 4.01.2020 Şehit Piyade Üsteğmen Murat Hasırcıoğlu Ortaokulu
    9.12.2019 13.12.2019 Rabak Ortaokulu
    16.12.2019 20.12.2019 Rabak Ortaokulu
    9.12.2019 12.12.2019 Halise Türkkan Ortaokulu
    16.12.2019 19.12.2019 Halise Türkkan Ortaokulu
    23.12.2019 26.12.2019 Halise Türkkan Ortaokulu
    18.12.2019 20.12.2019 17 Ağustos Ortaokulu
    16.12.2019 18.12.2019 Eşref Uslu Ortaokulu
    13.12.2019 17.12.2019 17 Ağustos Ortaokulu
    11.12.2019 13.12.2019 Eşref Uslu Ortaokulu
    25.12.2019 27.12.2019 Dumlupınar Ortaokulu
    25.12.2019 27.12.2019 İstasyon Ortaokulu
    25.12.2019 8.01.2020 Derbent Ortaokulu
    5.02.2020 7.02.2020 Kartepe Güldeste İmam Hatip Ortaokulu
    18.03.2020 20.03.2020 Eşref Uslu Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-2) 16.12.2019 16.12.2019 Dumlupınar Karmek Kurs Yeri
    6.12.2019 6.12.2019 Balaban
    3.12.2019 3.12.2019 Derbent Mahallaesi
    12.12.2019 12.12.2019 Maşukiye Mahalle Lkonağı
    5.12.2019 5.12.2019 Ataşehir Mah.
    4.12.2019 4.12.2019 Suadiye Cemal Doğan
    9.12.2019 9.12.2019 Gelişim Akademesi
    13.12.2019 13.12.2019 Kartepe Özel Eğitim Uygulama Okulu
    20.12.2019 20.12.2019 Merkez Bina
    20.12.2019 20.12.2019 Yeşilkent Mah.
    6.12.2019 6.12.2019 Derbent
    23.12.2019 23.12.2019 İbrikdere Mah.
    12.12.2019 12.12.2019 Hasanpaşa Mah.
    23.12.2019 23.12.2019 Kartepe Özel Eğitim Uygulama Okulu 1.Kademe
    18.12.2019 18.12.2019 İstasyon Karmek
    24.12.2019 24.12.2019 Rahmiye Mahalle Konağı
    24.12.2019 24.12.2019 Süleymanşah İlkokulu
    24.12.2019 24.12.2019 Rahmiye Mahallesi
    16.12.2019 16.12.2019 İstasyon İlokulu
    3.12.2019 3.12.2019 Suadiye Konak
    19.12.2019 19.12.2019 İstasyon Karmek
    4.12.2019 4.12.2019 Arslanbey Mah.
    9.12.2019 9.12.2019 Eşme
    16.12.2019 16.12.2019 İstasyon Karmek
    10.12.2019 10.12.2019 Şevkatiye
    11.12.2019 11.12.2019 Emekevler Işıklar
    10.12.2019 10.12.2019 Sarımeşe
    19.12.2019 19.12.2019 Dumlupınar Karmek
    12.12.2019 12.12.2019 Nusretiye İlkokulu
    18.12.2019 18.12.2019 İstasyon İlkokulu
    13.12.2019 13.12.2019 Ertuğrulgazi Mah.
    5.12.2019 5.12.2019 Arslanbey Mah.
    18.12.2019 18.12.2019 Emekevler Karmek
    18.12.2019 18.12.2019 Maşukiye Mah.Konağı
    24.12.2019 24.12.2019 Yeşilkent Mah.
    9.12.2019 9.12.2019 Avluburun
    3.12.2019 3.12.2019 Karatepe Mah.
    20.12.2019 20.12.2019 Uzunbey Mah.
    11.12.2019 11.12.2019 Şevkatiye Mah.
    16.12.2019 16.12.2019 Hasanpaşa Karmek Binası
    13.12.2019 13.12.2019 Hasanpaşa Mah.
    5.12.2019 5.12.2019 Suadiye Mah.
    17.12.2019 17.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    13.12.2019 13.12.2019 Gelişim Akademisi
    23.12.2019 23.12.2019 Merkez Bina
    20.12.2019 20.12.2019 Emekevler
    6.12.2019 6.12.2019 Şirinsulhiye
    4.12.2019 4.12.2019 Ataşehir Mah.
    23.12.2019 23.12.2019 Hacı Halim Karslı İlkokulu
    10.12.2019 10.12.2019 Balaban
    4.12.2019 4.12.2019 Merkez Bina
    12.12.2019 12.12.2019 Emekevler Işıklar
    17.12.2019 17.12.2019 Uzunbey Mah.Konak
    19.12.2019 19.12.2019 Eşme Karmek
    19.12.2019 19.12.2019 Sarımeşe İlkokulu
    11.12.2019 11.12.2019 Karatepe Mah.
    17.12.2019 17.12.2019 Tepetarla Karmek
    17.12.2019 17.12.2019 Gelişim Akademisi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basketbol 20.01.2020 19.08.2020 Hergeleci İbrahim Spor Salonu
    Boks Büyükler 2.12.2019 11.02.2020 Şirinsulhiye Spor Kompleksi
    Boks Yıldızlar (15-16 Yaş) 12.02.2020 6.04.2020 Şirinsulhiye Spor Kompleksi
    Futbol 17.10.2019 03.01.2020 Derbent Stadı
    26.11.2019 31.03.2020 Arslanbey Stadı
    30.11.2019 20.09.2020 Arslanbey Stadı
    25.11.2019 8.05.2020 Büyük Derbent Stadı
    25.11.2019 12.03.2020 Sarımeşe Futbol Sahası
    11.12.2019 14.04.2020 Derbent Stadı
    2.01.2020 22.04.2020 Derbent Stadı
    13.01.2020 3.09.2020 Arslanbey Stadı
    13.01.2020 16.06.2020 Şirinsulhiye Mah Stadı
    13.01.2020 6.05.2020 Köseköy Ateşspor Tesisi
    13.01.2020 6.05.2020 Köseköy Ateş Spor Tesisi
    10.03.2020 30.10.2020 Acısu Spor Kompleksi
    18.03.2020 6.11.2020 Köseköy Yakup Altun Stadı
    Futbol (10-11 Yaş) 18.12.2019 15.04.2020 Sarımeşe Futbol Sahası
    Futbol (12-13 Yaş) 27.11.2019 20.05.2020 Derbent Stadı
    11.12.2019 21.04.2020 Derbent Stadı
    18.12.2019 29.04.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 29.04.2020 Derbent Stadı
    13.01.2020 23.06.2020 Şirinsulhiye Mah Stadı
    18.01.2020 27.02.2021 Rahmiye Stadı
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 13.01.2020 7.09.2020 Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 13.01.2020 19.09.2020 Kartepe Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Karate (Mavi Kuşak) 9.12.2019 13.05.2020 Hergeleci İbrahim Spor Salonu
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu) 7.03.2020 27.09.2020 Köseköy Rehabilitasyon Merkezi
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu) 14.11.2019 13.02.2020 İstasyon İ.O.
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 23.03.2020 17.07.2020 Balaban Mahalle Konağı
    Taekwondo Beyaz Kuşak 15.02.2020 28.11.2020 Kartepe Güldeste İmam Hatip Ortaokulu
    Taekwondo Kırmızı Kuşak 11.02.2020 3.04.2020 Türk Fransız Kardeşlik Ortaokulu
    12.02.2020 27.04.2020 Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu
    Taekwondo Mavi Kuşak 2.12.2019 10.02.2020 Türk Fransız Kardeşilik Ortaokulu
    2.12.2019 10.02.2020 Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fidan Üretimi 16.01.2020 17.04.2020 Köseköy Komek
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 18.01.2020 25.01.2020 Kocaeli Nuh Çimento Vakfı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 4.12.2019 18.12.2019 Mühimmat Bakım Ve Ana Depo Komutanlığı
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İngilizce A1 Seviyesi 25.02.2020 23.06.2020 Kartepe Anadolu Lisesi
    2.03.2020 8.06.2020 Kartepe Mesleki Ve Anadolu Lisesi
    İngilizce A2 Seviyesi 20.01.2020 31.03.2020 Kartepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    20.01.2020 9.06.2020 Kartepe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 7.01.2020 14.07.2020 Köseköy Komek
    16.03.2020 21.07.2020 Uzunçiftlik Gelişim Akademesi
    Butik Çikolata Hazırlama 19.02.2020 3.06.2020 Köseköy Komek