Maltepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 216 383 69 79 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yalı Mah. Avşar Sk. No 2 MALTEPE / İSTANBUL adresinde bulunan Maltepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 303 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Maltepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İSTANBUL ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İSTANBUL HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Maltepe Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 216 383 69 79
0 216 457 40 47
Yalı Mah. Avşar Sk. No 2 MALTEPE / İSTANBUL

Maltepe Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Maltepe Halk Eğitim Merkezi Başarıları: 2013/2014 Eğitim Öğretim yılında, 344 kurs açılmış, 6.981 kursiyer belge almıştır.

Maltepe Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Mobilya İmalatçısı
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Beslenmesi
    Ev Yemekleri Hazırlama
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bahçe Bakımı
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 12.10.2019 01.02.2020 Merkez
    10.10.2019 30.01.2020 Merkez
    İnternet Programcılığı 12.10.2019 18.01.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Ofis Programları Kullanımı
    Web Tasarımı
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı
    Standart Türk Klâvyesi
  • Çevre Koruma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çöp Toplama Personel Eğitimi 20.01.2020 25.01.2020 Mataş Cevizli Mh Limonlu Sk No:46/1
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 22.10.2019 13.01.2020 İbb Zümrütevler
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası
    Çocuk Bakım Elemanı
    Çocuk Gelişimi Ve Bakımında Temel Bilgiler Ve Etkinlikler
    Çocukla İletişim
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 04.11.2019 24.02.2020 Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu
    15.01.2020 28.02.2020 Zümrütevler Mah. Tülin Cad. No:89
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-2 04.11.2019 10.02.2020 Osmangazi İmam Hatip Ortaokulu
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü 18.12.2019 23.12.2019 Başak Filo Eğitim Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 14.10.2019 16.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    18.10.2019 06.06.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Alüminyum Kabartma Yapımı 25.10.2019 20.03.2020 İbb Mahmut Bayram İmam Hatip Ortaokulu
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı
    Basit Nakış İğne Teknikleri 7.01.2020 30.06.2020 İbb Zümrütevler
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 14.10.2019 16.03.2020 Aydınevler Eğitim Evi
    16.10.2019 22.04.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    14.10.2019 24.03.2020 Aydınevler Eğitim Evi
    Dantel Anglez Yapımı 14.10.2019 16.03.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.10.2019 17.01.2020 Fuaye Konutları-Zümrütevler
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 18.10.2019 22.05.2020 Maltepe Huzurevi
    17.10.2019 13.02.2020 Çınar Mahalle Muhtarlığı
    10.10.2019 29.01.2020 Adatepe Semt Polikliniği
    10.10.2019 28.01.2020 Adatepe Semt Polikliniği
    14.10.2019 11.02.2020 Çınar Mahallesi .Sosyal Sok. No:11 Halk Kütüphanesi Küçükyalı
    15.10.2019 19.02.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    10.10.2019 18.06.2020 Zümrütevler Eğitim Evi
    07.10.2019 15.01.2020 Tomurcuk Kooperatifi-Altıntepe Küçükyalı Cad.No.3 Maltepe
    11.10.2019 29.05.2020 Şehit Er Çağlar Mengü Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    15.10.2019 16.06.2020 Merkez
    17.10.2019 06.12.2019 Üreten Engelliler Merkezi
    14.10.2019 11.02.2020 İkinci Bahar Huzur Evi
    16.10.2019 03.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    16.10.2019 03.06.2020 Merkez
    21.10.2019 10.02.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Dekoratif Minder Dikimi
    Dekoratif Örtü Dikimi 25.10.2019 13.03.2020 Hasan Şadoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    3.12.2019 21.04.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    8.01.2020 27.05.2020 Başıbüyük Kadın Dayanışma Derneği
    Dekoratif Tablo Yapımı
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı
    Ebru 14.10.2019 23.12.2019 Gençlik Merkezi
    17.10.2019 28.11.2019 Gençlik Merkezi
    16.10.2019 18.03.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Elde Antep İşi
    Elde Çin İğnesi
    Elde Kurdele İşi
    Elde Maraş İşi
    Elde Suzeni
    Elde Tel Sarma
    Elde Tül İşi Yapımı
    Elde Türk İşlemeleri 08.10.2019 07.05.2020 Cevizli Eğitim Evi
    14.10.2019 21.04.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama
    File İşi Yapımı 08.10.2019 31.03.2020 Şehit Er Çağlar Mengü Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    18.10.2019 27.03.2020 Gülensu İlkokulu
    15.10.2019 17.03.2020 Adnan Kahveci Ortaokulu
    14.10.2019 23.03.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Orta Okulu
    17.10.2019 26.03.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    23.10.2019 22.04.2020 Suzan Ahmet Yalkın Orta Okulu
    24.10.2019 09.04.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    Filografi Tekniği 21.10.2019 13.01.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Gümüş Kazaz Örücülüğü
    Güneş Danteli Yapma
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar
    Hesap İşi
    Hurç Dikimi
    İğne Oyası 16.10.2019 12.12.2019 Gül Suyu Kadın Dayanışma Merkezi
    21.10.2019 24.12.2019 Gülsuyu İmam Hatip Ortaokulu
    23.10.2019 26.02.2020 Küçükyalı Ek Bina
    22.10.2019 25.02.2020 Küçükyalı Ek Bina
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı
    Kâğıt Çiçek Yapımı
    Kanaviçe Yapımı
    Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları
    Keçe Aksesuarları Yapımı 18.10.2019 27.03.2020 Maltepe Huzurevi
    Keçe Yapımı 17.10.2019 09.01.2020 Girne Mah. Atatürk Cad. 15/A-1 Maltepe-İstanbul Ruskom
    Kırkyama 28.10.2019 23.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Kösele Çanta Yapımı
    Kum İşi
    Kumaş Boyama 5.12.2019 21.02.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    7.12.2019 9.05.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Lefkara İşi 08.10.2019 10.06.2020 Zümrütevler Eğitim Evi
    07.10.2019 09.06.2020 Zümrütevler Eğitim Evi
    Makinede Aplike 14.10.2019 08.06.2020 Atilla Uras Anadolu Lisesi
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 16.10.2019 24.06.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Mutfak Takımları Hazırlama
    Nevresim Takımları Dikimi 07.10.2019 02.03.2020 Cevizli Eğitim Evi
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı
    Oyalar 09.10.2019 23.03.2020 Şehit Er Çağlar Mengü Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 03.04.2020 Şehit Er Çağlar Mengü İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 19.03.2020 Esenkent Eğitim Evi
    21.10.2019 24.04.2020 Cevizli Eğitim Evi
    18.12.2019 27.05.2020 Gülsuyu Kadın Dayanışma Merkezi
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama
    Pike Dikimi 09.10.2019 04.03.2020 Cevizli Eğitim Evi
    Salon Takımları Dikimi 6.01.2020 8.06.2020 Gülsuyu İmam Hatip Ortaokulu
    Sepet Örücülüğü
    Şerit Örme Yapımı
    Şiş Örgü Çanta 24.10.2019 04.06.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    23.10.2019 06.05.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Şiş Örücülüğü 19.12.2019 27.03.2020 Başıbüyük Eğitim Evi
    6.01.2020 31.03.2020 Üreten Engelliler Merkezi
    8.01.2020 2.04.2020 Üreten Engelliler Merkezi
    Şiş Örücülüğünde Bebek Hırkası Örme 14.10.2019 29.06.2020 Maltepe Huzurevi
    15.10.2019 02.06.2020 Karacabey Camii Kız Öğrenci Kursu
    Şiş Örücülüğünde Eldiven Örme
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme 16.10.2019 10.06.2020 Esenkent Eğitim Evi
    18.10.2019 12.06.2020 Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu
    23.10.2019 17.06.2020 Cevizli Eğitim Evi
    Şiş Örücülüğünde Şal Örme
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 17.10.2019 20.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    14.10.2019 24.03.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    10.12.2019 18.02.2020 Üreten Engelliler Merkezi
    Takı Yapım Teknikleri 15.10.2019 09.06.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Tel Kırma Yapımı 16.10.2019 18.03.2020 Adatepe Kiptaş Konutları
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 21.10.2019 24.02.2020 Üreten Engelliler Merkezi
    17.10.2019 12.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Tığ Örgü Para Kesesi 18.10.2019 05.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    Tığ Örgü Şapka 16.10.2019 22.04.2020 Küçükyalı Ek Bina
    14.10.2019 27.04.2020 Küçükyalı Ek Bina
    15.10.2019 21.04.2020 Küçükyalı Ek Bina
    22.10.2019 09.06.2020 Kiptaş Adatepe Sitesi
    Tığ Örücülüğü
    Tokat Tahta Baskı Yapma 21.10.2019 06.01.2020 Şehit Murat Mertel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 14.10.2019 20.04.2020 Esenkent Eğitim Evi
    Yatak Örtüleri Dikimi 11.10.2019 20.03.2020 Cevizli Eğitim Evi
    Zikzak Makine Nakışları
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Unlu Mamüller Üretimi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 14.10.2019 26.03.2020 Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon-Jean Pantolon)
    14.10.2019 30.03.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    14.10.2019 26.03.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Bluz-Elbise)
    Drapaj Tekniğiyle Kadın Bluz Dikimi
    Düz Dikiş Makineci 14.10.2019 19.03.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    14.10.2019 23.03.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    Erkek Giysileri Kalıp Hazırlama
    Erkek İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu-İş Gömleği)
    Erkek Tişört Dikimi
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 16.10.2019 11.03.2020 Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu
    21.10.2019 09.12.2019 Maltepe 2 Nolu Ceza Evi
    21.10.2019 02.12.2019 Maltepe 2 Nolu Ceza Evi
    05.11.2019 31.03.2020 Cevizli Eğitim Evi
    06.11.2019 02.04.2020 Cevizli Eğitim Evi
    9.12.2019 9.03.2020 İbb Zümrütevler
    11.12.2019 18.03.2020 İbb Zümrütevler
    Kadın Bluz Dikimi
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 23.10.2019 27.05.2020 Hasan Şadoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.10.2019 12.05.2020 Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu
    21.10.2019 01.06.2020 Hasan Şadoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 15.10.2019 03.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Kadın Elbise Dikimi 14.10.2019 16.03.2020 Küçükyalı Ek Bina
    11.12.2019 11.12.2019 Prof. Dr. Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu
    17.12.2019 17.12.2019 Prof. Dr. Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 16.10.2019 29.04.2020 Şehit Sevgi Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu
    15.10.2019 30.04.2020 Maltepe İmamet Hitabet Ve İlmi Araştırmalar Vakfı
    14.10.2019 06.05.2020 Maltepe İmamet Ve Hitabet İlmi Araştırmalar Vakfı
    17.10.2019 24.04.2020 Küçükyalı Ek Bina
    5.12.2019 12.06.2020 Esenkent Ortaokulu
    6.01.2020 8.06.2020 Esenkent Eğitim Evi
    Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama 9.12.2019 6.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 14.10.2019 02.06.2020 Prof. Dr. Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu
    15.10.2019 03.06.2020 Prof. Dr. Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu
    Kadın Manto-Kaban Dikimi
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi
    Kadın Pijama Dikimi 17.10.2019 07.02.2020 Prof. Dr. Bekir Topaloğlu İmam Hatip Ortaokulu
    Kadın Temel Etek Dikimi 24.10.2019 20.02.2020 Gülsuyu Kadın Dayanışma Derneği
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Drapaj Tekniğiyle Etek-Bluz-Elbise) 18.10.2019 12.06.2020 Aydınevler Eğitim Evi
    16.10.2019 10.06.2020 Aydınevler Eğitim Evi
    17.10.2019 11.06.2020 Aydınevler Eğitim Evi
    9.01.2020 11.06.2020 Esenkent Eğitim Evi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek)
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body) 17.12.2019 16.06.2020 Başıbüyük Eğitim Merkezi
    16.12.2019 8.06.2020 Başıbüyük Eğitim Merkezi
    Overlok Makineci
    Reçme Makineci
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım
    Fotoğraf Çekimi 22.10.2019 10.03.2020 Merkez
    21.10.2019 09.03.2020 Merkez
    23.10.2019 11.03.2020 Merkez
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Teknikleri
    Cilt Bakımı ve Epilasyon
    Fön Çekimi
    Güzellik Hizmetleri Elemanı 09.09.2019 17.08.2020 Küçükyalı Eğitim Merkezi
    09.09.2019 08.09.2020 Küçükyalı Eğitim Merkezi
    Kalıcı Makyaj 17.10.2019 13.03.2020 Merkez
    15.10.2019 21.04.2020 Merkez
    Makyaj Yapma Teknikleri 22.12.2019 5.07.2020 İbb Zümrütevler
    Manikür-Pedikür Teknikleri 12.10.2019 06.06.2020 İbb Zümrütevler
    Manikürist 21.10.2019 27.05.2020 Rahşan Güzellik Salonu
    Protez Tırnak 25.11.2019 31.01.2020 Merkez
    Saç Bakımı Ve Yapımı
    Saç Sakal Kesimi 14.10.2019 21.02.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    14.10.2019 24.02.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    Temel Makyaj 14.10.2019 06.04.2020 Merkez
    6.01.2020 22.06.2020 İbb Zümrütevler
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon
    Müşteri Asistanı
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 18.11.2019 28.01.2020 Merkez
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı 23.10.2019 13.11.2019 Maltepe Huzurevi
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yapı Dekorasyon
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yapı Yüzey Kaplama
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Yüksekte Çalışanların Eğitimi 18.10.2019 22.10.2019 Merkez
    18.01.2020 22.01.2020 Merkez
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 21.10.2019 24.01.2020 Fındıklı Eğitim Ve Kültüre Hizmet Derneği
    21.10.2019 18.02.2020 Seyfullah Karacaoğlu Kuran Kursu-Yalı Mah.Taylan Sok No:9
    Diksiyon 18.10.2019 21.11.2019 Maltepe Gençlik Merkezi
    9.12.2019 13.01.2020 Maltepe Devlet Hastanesi
    7.01.2020 25.02.2020 Merkez
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 5.12.2019 21.02.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kuran Öğreticiliği Yeterlik Sınavına Hazırlık 21.10.2019 13.05.2020 Maltepe Süleymaniye Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 13.05.2020 Altıntepe Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 30.01.2020 Maltepe Süleymaniye Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 31.01.2020 Altıntepe Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 30.01.2020 Altıntepe Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 14.05.2020 Altıntepe Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 16.01.2020 20.01.2020 Maltepe Açık Cezaevi
    İş Hayatında İletişim
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 14.10.2019 28.11.2019 Fındıklı Mah Çınar Cad Liman Sk. Hacı Ahmet Süt Cami
    21.10.2019 21.11.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma
    Kuran-ı Kerimi Doğru Ve Güzel Okuma Tashih-i Huruf
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 21.10.2019 30.01.2020 Maltepe Süleymaniye Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 30.01.2020 Altıntepe Yüksek Öğrenim Yurdu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 13.10.2019 07.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    07.10.2019 18.05.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    10.10.2019 03.06.2020 Gülensu İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Kadir Has İlkokulu
    16.10.2019 03.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Gülensu İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Gülensu İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    16.10.2019 27.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Gülensu İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    08.10.2019 02.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    16.10.2019 03.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 16.05.2020 Gülensu İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    12.10.2019 11.04.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    13.10.2019 17.05.2020 Gülensu İlkokulu
    07.10.2019 02.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    15.10.2019 09.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    15.10.2019 09.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    13.10.2019 12.04.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Kadir Rezan Has İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    18.10.2019 15.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    15.10.2019 09.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Gülensu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Gülensu İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    17.10.2019 04.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    13.10.2019 07.06.2020 Zümrütevler İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    16.10.2019 16.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    14.10.2019 01.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Zümrütevler İlkokulu
    13.10.2019 31.05.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    09.10.2019 03.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    13.10.2019 07.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    08.10.2019 16.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    10.10.2019 04.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    08.10.2019 09.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    08.10.2019 02.06.2020 Gülensu İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    13.10.2019 07.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    07.10.2019 08.06.2020 Zümrütevler İlkokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    18.10.2019 29.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Ahmet Rasim İlkokulu
    16.10.2019 27.05.2020 Gülsuyu İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    13.10.2019 26.04.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    15.10.2019 09.06.2020 Gülsuyu İmam Hatip Ortaokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Ezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    12.10.2019 18.04.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Gülensu İlkokulu
    14.10.2019 18.05.2020 Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Ezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    14.10.2019 01.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Ezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    13.10.2019 07.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    12.10.2019 23.05.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    18.10.2019 29.05.2020 Zümrütevler İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    16.10.2019 27.05.2020 Atatürk İlkokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Ezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
    13.10.2019 19.04.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    15.10.2019 09.06.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    15.10.2019 23.06.2020 İsmet Kuralkan İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    17.10.2019 11.06.2020 İsmet Kuralkan İlkokulu
    19.10.2019 30.05.2020 Gülsuyu İmam Hatip Ortaokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Gülensu İlkokulu
    18.10.2019 29.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İlkokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    20.10.2019 17.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    23.10.2019 03.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    17.10.2019 11.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    21.10.2019 15.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    22.10.2019 30.06.2020 Cumhuriyet Orta Okulu
    15.10.2019 23.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    19.10.2019 16.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    20.10.2019 07.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    20.10.2019 10.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 İsmet Kuralkan İlkokulu
    18.10.2019 29.05.2020 Feyzullah-Turgay Ciner Ortaokulu
    19.10.2019 16.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    19.10.2019 02.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    19.10.2019 09.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın Ortaokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    18.10.2019 12.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    15.10.2019 23.06.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    21.10.2019 08.06.2020 İsmet Kuralkan İlkokulu
    19.10.2019 16.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    20.10.2019 17.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    24.10.2019 04.06.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    19.10.2019 17.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    26.10.2019 26.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    27.10.2019 27.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    26.10.2019 26.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    23.10.2019 23.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    25.10.2019 25.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    22.10.2019 22.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 26.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    24.10.2019 24.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    26.10.2019 30.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 21.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    27.10.2019 27.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    27.10.2019 27.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    23.10.2019 23.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 25.10.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    24.10.2019 24.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    26.10.2019 16.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 22.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 29.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    24.10.2019 24.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 22.10.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    23.10.2019 23.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 22.10.2019 Altay Çeşme İlkokulu
    23.10.2019 03.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 21.10.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    23.10.2019 23.10.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    24.10.2019 04.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    27.10.2019 17.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    25.10.2019 25.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    27.10.2019 27.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 22.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 21.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    23.10.2019 23.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 23.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 21.10.2019 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    27.10.2019 31.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    24.10.2019 24.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    25.10.2019 25.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 26.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    25.10.2019 05.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    24.10.2019 24.10.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Handan Akben
    21.10.2019 21.10.2019 Susan Ahmet Yalkın
    25.10.2019 25.10.2019 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 09.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    26.10.2019 09.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    27.10.2019 10.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    26.10.2019 09.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Susan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 09.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    27.10.2019 10.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    25.10.2019 08.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    27.10.2019 10.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 05.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    26.10.2019 30.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    27.10.2019 10.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 22.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 05.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 16.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    27.10.2019 31.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    26.10.2019 09.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    27.10.2019 10.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    23.10.2019 03.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    27.10.2019 31.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    22.10.2019 16.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    23.10.2019 03.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    25.10.2019 19.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    21.10.2019 04.05.2020 Altay Çeşme İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    26.10.2019 23.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    22.10.2019 20.05.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    22.10.2019 02.06.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    27.10.2019 10.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    23.10.2019 20.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    24.10.2019 04.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    23.10.2019 17.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın İlkokulu
    24.10.2019 21.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    25.10.2019 22.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    26.10.2019 09.05.2020 Susan Ahmet Yalkın
    21.10.2019 02.06.2020 50 Yıl Besim Kadırgan İlkokulu
    26.10.2019 30.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    22.10.2019 02.06.2020 Suzan Ahmet Yalkın
    1.12.2019 17.05.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    28.11.2019 28.05.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    30.11.2019 16.05.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    27.11.2019 27.05.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    30.11.2019 16.05.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    26.11.2019 2.06.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    1.12.2019 17.05.2020 Bağlarbaşı İlkokulu
    29.11.2019 29.05.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    28.11.2019 28.05.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    26.11.2019 2.06.2020 Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    27.11.2019 27.11.2019 Bağlarbaşı İlkokulu
    27.11.2019 27.05.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    29.11.2019 29.05.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    3.12.2019 16.06.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    5.12.2019 11.06.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    6.12.2019 12.06.2020 Tev Abdullah Nezahat Erboz İlkokulu
    10.01.2020 29.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    9.01.2020 28.05.2020 Vasfi Rıza Zobu İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Arşiv Metinleri ve Edebi Metinler
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası
    Sosyal Hayatta İletişim
    Türk İşaret Dili 14.10.2019 05.12.2019 Maltepe Devlet Hastanesi
    14.10.2019 04.12.2019 Süreyya Paşa Hastanesi
    22.10.2019 18.02.2020 Halil İbrahim Demir Kız Öğrenci Yurdu
    22.10.2019 07.04.2020 Marmara İşitme Engeliler Derneği
    9.12.2019 11.02.2020 Maltepe Anadolu Kız Meslek Lisesi
    9.12.2019 14.02.2020 İmdat Kız Kuran Kursu
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Yöntem İle Mum Modelleme Tekniği
    Gümüş Takı İşlemeciliği 09.10.2019 09.01.2020 Merkez
    İmitasyon Takı İmalatçısı
    Takı Çizimi ve Üretimi 07.10.2019 18.02.2020 Merkez
    Takı Yapımı
  • Madencilik ve Maden Çıkarma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Kaynakçılık
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 11.02.2020 19.03.2020 Küçükyalı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Bilgisayarlı Makine (CNC) Operatörü
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Montaj 18.01.2020 22.01.2020 Merkez
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Çelik Yapılandırmacı
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Doğramacı
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe
    Genel Muhasebe
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Asma Davul Eğitimi 14.10.2019 24.01.2020 Nezahat Aslan Ekşioğlu İlkokulu
    Bağlama (Bozuk Düzen) 16.10.2019 11.03.2020 Sasav
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 14.10.2019 06.04.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    14.10.2019 08.04.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    17.10.2019 23.06.2020 Sasav
    17.10.2019 07.07.2020 Sasav
    Drama 12.10.2019 16.05.2020 Sasav
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 18.10.2019 20.05.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 07.10.2019 08.06.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    08.10.2019 03.06.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    Klasik Gitar Eğitimi 16.10.2019 19.04.2020 Sasav
    21.10.2019 23.06.2020 Sasav
    24.10.2019 19.06.2020 Sasav
    Org Eğitimi
    Piyano Eğitimi 1 08.10.2019 20.02.2020 Sasav
    07.10.2019 21.02.2020 Sasav
    Salon Dansları 19.10.2019 15.12.2019 Sasav
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 18.10.2019 29.05.2020 Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 14.10.2019 02.06.2020 Merkez
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 18.10.2019 03.06.2020 Geçlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Aksaray Yöresi 09.10.2019 04.06.2020 Gülensu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Gülensu İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Gülensu İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Gülensu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 16.10.2019 12.02.2020 Sasav
    1.12.2019 7.06.2020 Prof. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu
    2.12.2019 23.05.2020 ) Prof. Abdullah Türkoğlu Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 12.10.2019 07.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    11.10.2019 12.06.2020 Gülensu İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Arya Sanat Merkezi
    09.10.2019 10.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Gülensu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Arya Sanat Merkezi
    07.10.2019 15.06.2020 Arya Sanat Merkezi
    12.10.2019 30.05.2020 Gülensu İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Gülensu İlkokulu
    11.10.2019 13.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 21.10.2019 01.06.2020 Emine-İbrahim Pekin Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Bartın Yöresi 12.10.2019 30.05.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    11.10.2019 12.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Atatürk İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    09.10.2019 11.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Atatürk İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Atatürk İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Atatürk İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    11.10.2019 06.06.2020 Şehit Öğr.Nevzat Akdemir İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 07.10.2019 15.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Atatürk İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Atatürk İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Atatürk İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Atatürk İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Kazım Tunç İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Ataköseoğlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bitlis Yöresi 15.10.2019 25.01.2020 Gençlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi
    Türk Halk Oyunları Bursa Yöresi 09.10.2019 04.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    12.10.2019 30.05.2020 Kadir Has İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Tepe İnşaat İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Kadın Oyunları)
    Türk Halk Oyunları Diyarbakır Yöresi (Karma Oyunları)
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 07.10.2019 15.06.2020 Arya Sanat Merkezi
    12.10.2019 30.05.2020 Arya Sanat Merkezi
    09.10.2019 04.06.2020 Arya Sanat Merkezi
    07.10.2019 15.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Arya Sanat Merkezi
    12.10.2019 30.05.2020 Kadir Has İlkokulu
    11.10.2019 05.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    09.10.2019 04.06.2020 Kadir Has İlkokulu
    19.10.2019 07.06.2020 Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 08.10.2019 11.06.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    07.10.2019 08.06.2020 Adatepe Sitesi
    19.10.2019 07.06.2020 Mustafa Zengin Orta Okulu
    Türk Halk Oyunları Hatay Yöresi
    Türk Halk Oyunları Isparta Yöresi 15.10.2019 02.06.2020 Emine-İbrahim Pekin Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 07.10.2019 08.06.2020 Fuaye Konutları
    15.10.2019 30.04.2020 Mediha Engizer Çok Programlı Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 18.10.2019 29.05.2020 Emine-İbrahim Pekin Ortaokulu
    19.10.2019 06.06.2020 Kaşgarlı Mahmut Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 17.10.2019 08.02.2020 Sasav
    Türk Halk Oyunları Kastamonu Yöresi 14.10.2019 22.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırıkkale Yöresi
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 23.10.2019 27.05.2020 Erzurumlular Vakfı
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 13.10.2019 28.06.2020 Evliya Çelebi İlkokulu
    20.10.2019 31.05.2020 Emine-İbrahim Pekin Ortaokulu
    3.01.2020 27.05.2020 Hasan Şadoğlu Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 20.10.2019 28.06.2020 Mustafa Zengin Orta Okulu
    Türk Halk Oyunları Mardin Yöresi
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Anamur 16.10.2019 11.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Evliya Çelebi İlkokulu
    12.10.2019 12.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    14.10.2019 22.06.2020 Gülsuyu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Silifke
    Türk Halk Oyunları Ordu Yöresi
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi
    Türk Halk Oyunları Siirt Yöresi
    Türk Halk Oyunları Sivas Yöresi Erkek Oyunları
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 17.10.2019 02.07.2020 Geçlik Merkezi
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 14.10.2019 15.06.2020 Hasan Şadoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.10.2019 19.06.2020 Hasan Şadoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.10.2019 13.06.2020 Gençlik Mrkezi
    Türk Halk Oyunları Van Yöresi 08.10.2019 16.06.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Türk Halk Oyunları Yozgat Yöresi
    Türk Halk Oyunları Zonguldak Yöresi
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 15.10.2019 16.06.2020 Fuaye Konutları
    Türk Sanat Müziği Hüseyni Makamı
    Türk Sanat Müziği Suzinak Makamı 14.10.2019 27.07.2020 Merkez
    Uygulamalı Tiyatro
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 10.10.2019 10.10.2019 Merkez
    13.11.2019 13.11.2019 Merkez
    9.01.2020 9.01.2020 Merkez
    Okuma-Yazma II. Kademe 18.10.2019 12.12.2019 Gülensu İlkokulu
    15.01.2020 25.02.2020 Açık Ceza Evi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 11.10.2019 11.10.2019 Merkez
    14.11.2019 14.11.2019 Merkez
    10.01.2020 10.01.2020 Merkez
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 09.10.2019 10.01.2020 İsmet İnönü İlkokulu
    14.10.2019 21.11.2019 Maltepe Açık Cezaevi
    14.10.2019 20.11.2019 Maltepe Açık Cezaevi
    21.10.2019 17.12.2019 Gülsuyu Kadın Dayanışma Derneği
    04.11.2019 03.02.2020 Ataevi-Gülensu Mah. Mesut Cad. No:41
    22.11.2019 25.12.2019 Cevizli Eğitim Evi
    25.11.2019 20.12.2019 Maltepe Açık Ceza Evi
    25.11.2019 6.01.2020 Maltepe
    2.12.2019 10.02.2020 Mehmet Salih Bal Tml
    2.12.2019 10.02.2020 Maltepe Çocuk Cezaevi
    9.12.2019 16.01.2020 Merkez
    9.12.2019 30.12.2019 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    2.01.2020 4.06.2020 Atatürk İlkokulu
    2.01.2020 20.03.2020 Atatürk İlkokulu
    2.01.2020 12.02.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 16.09.2019 10.10.2019 Merkez
    Usta Öğretici Oryantasyon 21.10.2019 25.10.2019 Merkez
    26.11.2019 18.12.2019 Merkez
    3.02.2020 3.03.2020 Merkez
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 13.09.2019 13.09.2019 Merkez
    09.10.2019 09.10.2019 Merkez
    15.10.2019 15.10.2019 Merkez
    16.10.2019 16.10.2019 Merkez
    16.10.2019 16.10.2019 Orhan Ortak Sağlık Merkezi
    13.10.2019 13.10.2019 Merkez
    19.10.2019 19.10.2019 Merkez
    26.10.2019 26.10.2019 Merkez
    22.11.2019 22.11.2019 Merkez
    27.11.2019 27.11.2019 Orhan Osgm Sağlık Merkezi
    29.11.2019 29.11.2019 Orhan Ortak Sağlık Osg
    29.11.2019 29.11.2019 Merkez
    6.12.2019 6.12.2019 Merkez
    8.12.2019 8.12.2019 Merkez
    10.12.2019 10.12.2019 Orhan Ortak Sağlık Merkezi
    23.12.2019 23.12.2019 Merkez
    3.01.2020 3.01.2020 Merkez
    2.01.2020 2.01.2020 Merkez
    17.01.2020 17.01.2020 Merkez
    16.01.2020 16.01.2020 Orhan Ortak Sağlık Merkezi
    16.01.2020 16.01.2020 Merkez
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 14.11.2019 14.11.2019 Merkez
    İlk Yardım 4.12.2019 6.12.2019 Merkez
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 17.10.2019 24.04.2020 Küçükyalı Ek Bina
    Edirnekari
    Gravür 11.10.2019 12.06.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    07.10.2019 15.06.2020 Sasav
    10.10.2019 11.06.2020 Sasav
    Guaj Boya Resim
    Kat’ı 16.10.2019 Küçükyalı Ek Bina
    Kumlama Resimde Natürmort 11.10.2019 10.01.2020 Sasav
    08.10.2019 14.01.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    08.10.2019 17.12.2019 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    17.12.2019 3.03.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Kumlama Tekniği İle Resim 22.10.2019 10.12.2019 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    17.01.2020 6.03.2020 Altın Yıllar Yaşam Merkezi
    Pastel Boya Resim 02.10.2019 11.03.2020 Küçükyalı Eğitim Merkezi
    Resim Sanat Eğitimi 23.10.2019 29.04.2020 Cumhuriyet Eğitim Merkezi
    21.10.2019 04.05.2020 Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Eğitim Merkezi
    Sanatsal Mozaik 10.10.2019 12.02.2020 Maltepe Açık Cezaevi
    Sulu Boya Resim 16.10.2019 28.04.2020 Sasav
    16.10.2019 18.04.2020 Sasav
    Tezhip
    Üç Boyutlu Şekillendirme 21.10.2019 23.03.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    22.10.2019 17.03.2020 Muhsine Zeynep Ortaokulu
    Yağlı Boya Resim 14.10.2019 18.12.2019 Maltepe L3 Cezaevi
    14.10.2019 28.01.2020 Maltepe Çocuk Ceza Evi
    14.10.2019 28.01.2020 Çocuk Ceza Evi
    18.10.2019 17.04.2020 Sasav
    18.10.2019 28.04.2020 Sasav
    23.10.2019 08.07.2020 Gençlik Merkezi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Şekillendirme ve Döküm
    Bilgisayar Folyocu
    Boyacı/Çini İşlemeci
    Kumlamacı
    Mozaik
    Seramik Biçimlendirme 23.10.2019 06.05.2020 Küçükyalı Mah. Azia Bey Sok. Anı Apt. 1/10
    21.10.2019 18.05.2020 Küçükyalı Mah.Aziz Bey Sok. Anı Apt 1/A Küçükyalı
    Tahrirci/Çinici 14.10.2019 08.06.2020 Küçükyalı Ek Bina
    17.10.2019 04.06.2020 Küçükyalı Ek Bina
    18.10.2019 05.06.2020 Küçükyalı Ek Bina
    18.10.2019 05.06.2020 Anka Sanat Merkezi-Küçükyalı-Aziz Bey Sok. Küçükyalı Mah. Anı Apt. No:1/A
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Badminton 24.10.2019 21.05.2020 Sevgi Evleri Küçükyalı
    Basketbol 09.10.2019 11.05.2020 Güzide Yılmaz İlkokulu
    10.10.2019 05.04.2020 Yalçın Kızılay Spor Merkezi Maltepe
    Bilek Güreşi
    Boks Büyükler
    Boks Gençler (17-18 Yaş)
    Boks Yıldızlar (15-16 Yaş)
    Güreş Minikler (11-12 Yaş)
    Güreş Minikler (13-14 Yaş)
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş)
    Hentbol 14.10.2019 01.06.2020 Mediha Engizer Çok Programlı Anadolu Lisesi
    14.10.2019 02.06.2020 Adnan Kahveci Ortaokulu
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak
    Judo Mavi Kuşak
    Kick Boks Beyaz Kuşak
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 23.10.2019 03.06.2020 Sevgi Evleri Küçükyalı
    21.10.2019 25.03.2020 Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu) 21.10.2019 25.03.2020 Küçükyalı Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü
    Modern Pentatlon Kurs Programı
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 15.10.2019 25.01.2020 Maltepe Spor Kompleksi
    7.11.2019 24.03.2020 Fuaye Konutları
    2.12.2019 24.02.2020 Fuaye Konutları
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 25.10.2019 08.03.2020 Sevgi Evleri Küçükyalı
    23.10.2019 28.12.2019 Harman Derneği
    21.10.2019 16.12.2019 Maltepe Açık Ceza Evi
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 24.10.2019 02.02.2020 Harman Derneği
    Taekwondo Beyaz Kuşak
    Taekwondo Mavi Kuşak
    Taekwondo Yeşil Kuşak
    Tenis (10-12 Yaş)
    Tenis (13-15 Yaş)
    Voleybol 22.10.2019 26.02.2020 Maltepe 1 Nolu Cezaevi
    24.10.2019 08.05.2020 Sevgi Evleri -Küçükyalı
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Tekstil Baskı Ve Desenciliği
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 23.12.2019 24.01.2020 Kenan Evren Kışlası
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Merkezi İklimlendirme Sistemleri
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Sıhhi Tesisat 18.12.2019 23.12.2019 Başak Filo Eğitim Merkezi
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 26.10.2019 03.11.2019 Merkez
    9.12.2019 13.12.2019 Merkez
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 21.10.2019 01.11.2019 Merkez
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Lojistik Elemanı
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 09.10.2019 05.02.2020 Merkez
    Almanca A2 Seviyesi
    Arapça A1 Seviyesi
    Arapça A2 Seviyesi
    Fransızca A1 Seviyesi
    İngilizce A1 Seviyesi 08.10.2019 07.01.2020 Maltepe Mesleki Eğitim Merkezi
    15.10.2019 28.01.2020 Merkez
    19.10.2019 02.02.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    19.10.2019 10.02.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    26.10.2019 28.03.2020 Merkez
    İngilizce A2 Seviyesi 09.10.2019 19.02.2020 Maltepe Mesleki Eğitim Merkezi
    20.10.2019 16.03.2020 Maltepe Gençlik Merkezi
    İngilizce B1 Seviyesi
    Rusça A1 Seviyesi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı
    Aşçı Çırağı
    Aşçı Yardımcısı 14.10.2019 22.01.2020 Maltepe Cezaevi Jandarma Tabur Komutanlığı
    21.10.2019 30.03.2020 Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu
    21.10.2019 27.03.2020 Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu
    5.12.2019 23.05.2020 Merlkez
    Baklava Yapımı 14.10.2019 13.04.2020 Maltepe Açık Ceza Evi
    Pastacı Çırağı
    Pastacı Yardımcısı
    Pide Yapımı 18.10.2019 28.02.2020 Maltepe Açık Ceza Evi
  • *