Giresun Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 04542161183 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Kavaklar Mah. Soner Sok. No3 adresinde bulunan Giresun Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 226 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Giresun Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

GİRESUN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için GİRESUN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Giresun Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

04542161183
04542124474
Kavaklar Mah. Soner Sok. No3

Giresun Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Giresun Halk Eğitim Merkezi Başarıları: TÜRKİYE GENELİNDE NAKIŞ EL SANATLARI ALANINDA YAPILAN YARIŞMALARDA KAZANILAN BAŞARILAR 2012-2013 Öğretmen ad soyad Kursiyer Ad Soyad Yarışma Adı Ödül 1- Hatice BAYRAM Fethiye DURUKAN Canavar Tekstil Sergilenmeye Değer Eser 2- Aydanur ALTI Cansu Altun Demirbilek LTD Sergilenmeye Değer Eser 3- Semiha BAYRAKTAR Selime KILIÇASLAN Kaplan Tekstil Firma Özel Ödülü 4- Ayşe PEZÜKOĞLU Hatice BOZ Kaplan Tekstil Sergilenmeye Değer Eser 2011-2012 Öğretmen ad soyad Kursiyer Ad Soyad Yarışma Adı Ödül Müzeyyen Yanıkoğlu Nurcan Bilgili Canavar tekstil Mansiyon Müzeyyen Yanıkoğlu Zeynep Tekel Coats Crafts Sergilenmeye Değer Eser Yadigar Altın Hamide Yayla Kaplan Tekstil Jurı Özel ödülü 2010-2011 Öğretmen ad soyad Kursiyer Ad Soyad Yarışma Adı Ödül İknur TUNÇ Fatma BİLGİLİ Coats Crafts Mansiyon

Giresun Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Kakmacısı 3.02.2020 20.05.2020 İdari Bilimler Fakültesi Güre
    14.03.2020 19.09.2020 Ş. Keramettin Mah. Suat Akgün Sok. No:22
    Sedef Kakma 25.11.2019 17.01.2020 Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi Eğitim Fakültesi B Blok
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 30.10.2019 15.01.2020 Merkez Bina
    27.11.2019 20.02.2020 Merkez Bina
    28.11.2019 24.02.2020 Merkez Bina
    10.12.2019 21.04.2020 Merkez Bina Bilgisayar Sınıfı
    29.01.2020 22.05.2020 Merkez Bina Bilişim Sınıfı
    25.02.2020 13.05.2020 Merkez Bina4. Kat
    25.02.2020 13.05.2020 Merkez 4. Kat Bilişim Sınıfı
    7.03.2020 13.06.2020 Merkez Hem
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 9.12.2019 24.02.2020 Bilgisayar Sınıfı
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 30.10.2019 08.01.2020 Okul Salonu
    27.11.2019 12.02.2020 Gençlik Merkezi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 16.02.2020 2.05.2020 Merkez 4. Kat Bilgisyar Sınıfı
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 14.10.2019 19.02.2020 Hem Debboy
    16.10.2019 19.02.2020 Hem Debboy
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 19.12.2019 15 Temmuz Çıtlakkale Kuran Kursu
    Baba Destek Eğitimi 7-11 Yaş 19.03.2020 19.06.2020 Şehit İsmail Bay Özel Uygula Okulu 2. Kademe
    Çocukla İletişim 19.03.2020 19.06.2020 Şehit İsmail Bay Özel Eğitim 2 Kademe
    Erken Çocuklukta Özbakım 2.03.2020 28.05.2020 Sayca İlkokulu Ana Sınıfı
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 21.10.2019 04.03.2020 Merkez Hem
    30.10.2019 13.02.2020 İl Merkez Müftülük
    24.02.2020 4.06.2020 Hem Debboy
    16.03.2020 18.06.2020 E.M.L 1. Kat Sınıf
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 01.10.2019 12.03.2020 İslami İlimler Fakültesi Giresun
    14.10.2019 30.04.2020 Merkez Kız Yatılı Kuran Kursu Çkale
    14.10.2019 11.03.2020 Çakır Melikoğlu Kuran Kursu Sultaniye Köyü
    14.10.2019 11.03.2020 Çakırmelikoğlu Kuran Kursu
    14.10.2019 30.04.2020 Merkez Kız Yatılı Kuran Kursu Çıtlakkale
    14.10.2019 11.03.2020 Bölge Hafızlık Yatılı Kuran Kursu
    14.10.2019 30.04.2020 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    21.10.2019 25.08.2020 İmam Hatip Ortaokulu
    2.12.2019 8.06.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    27.01.2020 26.06.2020 Batlama Kuran Kursu
    24.02.2020 27.07.2020 Merkez Kız Yatılı Kuran Kursu
    2.03.2020 6.08.2020 Giresun Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 14.10.2019 01.11.2019 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    12.03.2020 14.05.2020 İl Müftülüğü Giresun
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-2 9.12.2019 10.02.2020 Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi İslami Bilimler Fakültesi Mescid Katı
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-3 2.12.2019 2.01.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Robot Uygulamaları 7.03.2020 2.07.2020 Gençlik Merkezi
    11.03.2020 1.07.2020 Gençlik Merkezi
    8.03.2020 2.07.2020 Gençlik Merkezi
    Seslendirme ve Işıklandırma Sistemleri Kurulum Bakım Onarımcısı 21.10.2019 19.06.2020 Giresun Üniversitesi
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisleri Yapım İşleri 25.11.2019 29.11.2019 Fatih Cad. No:22/5
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrik Tesisleri Yapım İşleri 25.11.2019 29.11.2019 Fatih Cad. No:22/5
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 24.02.2020 12.05.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 14.10.2019 08.01.2020 Giresun Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    Banyo Takımları Dikimi 20.02.2020 11.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Basit Nakış İğne Teknikleri 16.10.2019 04.12.2019 Duroğlu Belediyesi
    21.10.2019 11.12.2019 Namık Kemal İlkokulu
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 28.02.2020 23.06.2020 Hem Zeytinlik
    Dekoratif Ahşap Süsleme 14.10.2019 24.12.2019 Hem Zeytinlik
    28.11.2019 12.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    27.11.2019 27.02.2020 19 Eylül İlkokulu
    18.12.2019 10.04.2020 Grü Prof.Dr.A İlhan Özdemir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisi
    6.01.2020 13.03.2020 Hem (Zeytinlik)
    6.01.2020 20.02.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    24.02.2020 5.05.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    4.03.2020 1.07.2020 Prf.A. İlhan Özdemir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 14.10.2019 06.12.2019 Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    4.02.2020 25.03.2020 Giresun Kadın Konuk Evi
    Dekoratif Örtü Dikimi 5.12.2019 18.02.2020 Hem Kurs Merkezi
    12.12.2019 21.02.2020 Kayadibi İlkokulu
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 29.02.2020 6.06.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    Ebru 16.10.2019 25.12.2019 Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi
    26.10.2019 08.02.2020 Hem Ek Bina Zeytinlik
    8.01.2020 1.04.2020 Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Elde Antep İşi 14.10.2019 16.12.2019 Namık Kemal İlkokulu
    26.02.2020 10.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    26.02.2020 12.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    25.02.2020 16.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Elde Beyaz İş 5.02.2020 8.04.2020 Duroğlu Belediye Binası
    Elde Çin İğnesi 01.11.2019 13.02.2020 Hem Kurs Merkezi
    11.02.2020 2.06.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    13.02.2020 11.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Elde Hesap İşi 9.03.2020 8.04.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Elde Kordon İşi Yapımı 8.01.2020 3.06.2020 Hem Zeytinlik
    Elde Kurdele İşi 18.02.2020 9.06.2020 Hem Zeytinlik
    20.02.2020 29.05.2020 Hem Kurs Merkezi
    Elde Suzeni 18.12.2019 25.03.2020 23 Nisan İlkokulu
    16.12.2019 4.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    12.03.2020 11.06.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Elde Tel Sarma 18.03.2020 3.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Elde Türk İşi Yapımı 17.12.2019 17.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Elde Türk İşlemeleri 26.02.2020 16.06.2020 Kayadibi İlkokulu
    Epoksi Kişisel Ve Dekoratif Ürün Tasarımı 2.03.2020 29.05.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 6.01.2020 13.07.2020 Merkez Bina 5. Kat Atölye
    3.02.2020 2.06.2020 Giriş Kat Sınıf
    Filografi Tekniği 14.10.2019 02.12.2019 Aydınlar Mah. Yunus Emre Cami
    Geleneksel El Nakışları 21.11.2019 15.05.2020 Hem Kurs Merkezi
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 01.10.2019 05.12.2019 Botanik Bahçe
    17.12.2019 19.02.2020 Botanik Bahçe
    1.07.2020 6.08.2020 Botanik Park Millet Bahçesi Ek Bina
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Elde Basit Nakış Teknikleri İle Ürün Yapma 2.12.2019 28.02.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Doğal Malzemelerle-Geri Dönüşüm Malzemeleri İle Ürün Yapma 21.10.2019 29.11.2019 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu
    İğne Oyası 14.10.2019 27.11.2019 Hem Zeytinlik
    Kanaviçe Yapımı 14.10.2019 06.02.2020 Şehit İsa Yüksel İlkokulu
    21.10.2019 16.12.2019 23 Nisan İlkokulu
    22.10.2019 14.01.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe
    5.12.2019 16.01.2020 Duroğlu Belediyesi
    9.12.2019 10.01.2020 Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    17.02.2020 14.04.2020 Gedikkaya M. Çağrıkent Sitesi E/2 Blok No 80
    19.02.2020 27.03.2020 Ülper Şehit Ümit Kılıç Yatılı Bölge Ortaokulu
    Keçe Aksesuarları Yapımı 28.11.2019 11.02.2020 Hen Zeytinlik
    27.02.2020 18.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 16.10.2019 02.01.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Makinede Maraş İşi 8.01.2020 26.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Makinede Suzeni İşi 9.12.2019 16.03.2020 Hem Kurs Merkezi
    Nevresim Takımları Dikimi 17.10.2019 06.12.2019 Kayadibi İlkokulu
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Ahşap Boyamayla Ürün Yapma 30.10.2019 22.04.2020 Gençlik Merkezi 19 Eylül Spor Salonu Arkası
    Oyalar 14.10.2019 21.02.2020 Hem Zeytinlik
    12.02.2020 11.06.2020 Hem Zeytinlik
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama 16.03.2020 19.06.2020 Hem Zeytinlik
    Sepet Örücülüğü 30.10.2019 28.11.2019 Hem Ana Bina
    01.11.2019 22.11.2019 Merkez Hem
    10.02.2020 2.03.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 7.04.2020 Botanik Park Ek Bina
    3.03.2020 24.03.2020 Merkez Hem
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 24.02.2020 19.06.2020 Hem Zeytinlik
    Takı Yapım Teknikleri 15.10.2019 24.12.2019 Giresun Kadın Konuk Evi
    Taş Bebek Yapımı 25.02.2020 15.05.2020 Gülpembe Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    29.02.2020 12.05.2020 Gül Pembe Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    11.03.2020 20.05.2020 Gülpembe Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    Tel Kırma Yapımı 24.10.2019 20.12.2019 Namık Kemal İlkokulu
    16.12.2019 10.02.2020 Gedikkaya Mah.Romancı Güzide Sabri S. Çağrı Kent Sitesi E1 E2 Blok No 80
    19.12.2019 14.02.2020 Ülper Köyü Camii Lokali
    10.02.2020 21.05.2020 Şehit İsa Yüksel İlkokulu
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 30.10.2019 07.01.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    Tığ Örgü Şapka 13.02.2020 10.06.2020 Hem Zeytinlik
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 18.12.2019 28.02.2020 Grü.Prof Dra İlhan Özdemir Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Servisi
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 25.11.2019 7.04.2020 4. Kat Kurum Binası
    6.01.2020 6.04.2020 Merkez 4. Kat Sınıf
    28.02.2020 27.05.2020 19 Eylül İlkokulu
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 26.02.2020 6.07.2020 Hem Debboy
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 30.09.2019 07.03.2020 Aksu Mahallesi Merkez
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 25.11.2019 23.03.2020 Şehit İsa İlkokulu Salonu
    9.12.2019 3.06.2020 Ülper Köyü İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Gömlek-Bluz-Elbise) 16.03.2020 25.06.2020 Hem Zeytinlik
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 16.09.2019 16.12.2019 Asi Moda Tekstil
    14.10.2019 14.01.2020 Asi Moda Tekstil
    14.10.2019 14.01.2020 Estella Moda Konfeksiyon
    9.12.2019 2.05.2020 Ayes Tekstil -Organize Sanayi Sit.
    17.02.2020 30.06.2020 Doka Tekstil Ürünleri İmalat Küçük Sanayi Bölgesi
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 27.02.2020 5.06.2020 Kayadibi İlkokulu
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 03.10.2019 27.12.2019 Hem Kurs Merkezi
    14.10.2019 17.12.2019 Yeşilgiresun İlkokulu
    17.10.2019 13.12.2019 Hem Zeytinlik
    14.10.2019 25.11.2019 Hem Zeytinlik
    22.10.2019 06.12.2019 23 Nisan İlkokulu
    6.01.2020 6.03.2020 Hem Zeytinlik
    13.02.2020 10.04.2020 Giresun Çavuşoğlu Köyü Muhtarlık Binası
    10.02.2020 13.04.2020 Hem Kurs Merkezi
    Kadın Bluz Dikimi 27.11.2019 27.02.2020 Hem Zeytinlik
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 14.10.2019 26.11.2019 Hem Zeytinlik
    2.12.2019 11.02.2020 Hem Kurs Merkezi
    10.12.2019 14.01.2020 23 Nisan İlkokulu
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 14.10.2019 25.02.2020 Kayadibi İlkokulu
    26.11.2019 17.03.2020 Hem Zeytinlik
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi 21.02.2020 12.06.2020 Hem Kurs Merkezi
    Kadın Temel Etek Dikimi 5.12.2019 26.03.2020 Hem Debboy
    13.12.2019 1.04.2020 Hem Kurs Merkezi
    19.12.2019 9.04.2020 Hem Zeytinlik
    9.01.2020 18.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    12.02.2020 8.06.2020 Hem Kurs Merkezi
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 31.10.2019 21.01.2020 Kyk Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    3.03.2020 29.05.2020 Fen Edebiyat Fakültesi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kuaför 26.09.2019 30.09.2020 Giresun Hem
    Saç Bakımı Ve Yapımı 15.10.2019 06.03.2020 Merkez Hem
    Saç Sakal Kesimi 14.10.2019 27.12.2019 E Tipi Kapalı Cezaevi
    10.02.2020 24.04.2020 Giresun E Tipi Kapalı Cezaevi
    Temel Makyaj 20.01.2020 9.03.2020 Hem Kurs Merkezi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 14.10.2019 25.12.2019 Merkez Hem
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arı Sütü Üretimi Ve Ana Arı Yetiştiriciliği 25.02.2020 30.03.2020 E.M.L Okul 1. Kat Sınıf
    Arıcılık 14.10.2019 26.11.2019 Merkez Hem
    14.10.2019 08.11.2019 Merkez Hem
    2.12.2019 13.01.2020 Merkez Hem 3. Kat Sınıf
    16.03.2020 13.04.2020 Giresun E Tipi Kapalı Cezaevi
    Besi Sığırcılığı 10.02.2020 12.03.2020 Merkez 2. Kat Sınıfı
  • Hukuk
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Adli Kalem İşleri 24.02.2020 29.04.2020 Merkez E.M.L
    7.03.2020 30.05.2020 Giresun Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dış/İç Cephe Kaplama Ve Yalıtım 19.02.2020 13.03.2020 Okul 1. Kat Sınıf
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri 18.02.2020 10.03.2020 Depboy Bina
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 14.10.2019 20.11.2019 15 Temmuz Çıtlakkale Kuran Kursu
    14.10.2019 21.11.2019 Ayşe Hatun 4/6 Yaş Kuran Kursu
    27.10.2019 29.03.2020 15 Temmuz Kuran Kursu
    26.10.2019 28.03.2020 15 Temmuz Kuran Kursu
    30.10.2019 05.12.2019 Gül Çocuk Kuran Kursu Memursen Toki Aksu Mahallesi
    3.02.2020 19.03.2020 Ayşe Hatun Kuran Kursu
    10.02.2020 26.03.2020 Aksu Gül Çocuk Kuran Kursu (Memursen Toki)
    2.03.2020 17.06.2020 Şehit Zafer Konak İlkokulu Duruoğlu
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 25.11.2019 25.12.2019 15 Temmuz Çıtlakkale Kuran Kursu, Çıtlakkale Camii Altı
    9.12.2019 15.01.2020 Aksu Mahallesi Memursen Toki Gül Çocuk Kuran Kursu
    24.02.2020 31.03.2020 15 Temmuz Çıtlakkale Kuran Kursu
    Diksiyon 21.10.2019 07.11.2019 Giresun Gençlik Merkezi
    2.12.2019 2.01.2020 Okul Kütüphanesi
    7.12.2019 29.12.2019 Hem Merkez Bina
    9.12.2019 7.01.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    10.02.2020 24.03.2020 Çıtlakkale Yatılı Kuran Kursu
    10.02.2020 18.02.2020 Çıtlakkale Yatılı Kuran Kursu
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 21.10.2019 26.11.2019 Hem Merkezi
    30.10.2019 20.12.2019 Tarihi Rektörlük Binası Millet Bahçesi Yanı
    19.11.2019 20.12.2019 Giresun Gençlik Merkezi Seldeğirmeni Mahallesi
    2.12.2019 7.01.2020 Hem Merkez Bina
    6.01.2020 14.02.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    7.01.2020 26.02.2020 Gençlik Merkezi Sel Değirmeni Mahallesi
    10.02.2020 12.03.2020 Hem Merkez Bina
    7.03.2020 26.04.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    9.03.2020 29.04.2020 Tarihi Rektörlük Binası
    7.03.2020 30.05.2020 Gülpembe Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 11.12.2019 15.04.2020 Okul Sınıfı
    Girişimcilik 18.02.2020 10.03.2020 Okul 1. Kat Sınıf
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 26.11.2019 4.12.2019 Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu
    10.12.2019 18.12.2019 Giresun Ünv. Sosyal Bilimler M.Y.O
    18.01.2020 20.01.2020 Merkez Hem Bina
    2.03.2020 5.03.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 12.03.2020 Merkez Hem
    16.03.2020 19.03.2020 E.M.L 1. Kat Sınıf
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 14.10.2019 06.11.2019 Kavaklar Mahallesi
    14.10.2019 28.11.2019 İsmail Acar Kuran Kursu
    21.10.2019 16.12.2019 15 Temmuz Kuran Kursu
    23.10.2019 22.01.2020 İlim Yayma Cemiyeti
    22.10.2019 21.01.2020 İlim Yayma Cemiyeti Giresun
    21.10.2019 26.11.2019 Ayşe Hatun Kuran Kursu
    21.10.2019 07.11.2019 Fevzi Çakmak Mah. Birlik Sok. No:8 Birlik Sitesi D Blok
    30.10.2019 27.11.2019 Çukur Köy
    25.11.2019 19.12.2019 Gemiler Çekeği Mah. Dikişçi Sok. Erkut Apt. No:10
    25.11.2019 16.12.2019 Namık Kemal İlkokulu
    25.11.2019 24.12.2019 Sarvan Köyü
    3.12.2019 27.12.2019 Çukur Köy Camisi Yanı Merkez
    2.12.2019 23.12.2019 Uzgara Köyü Uzgara Camii
    11.12.2019 5.02.2020 Fevzi Çakmak Mah. Özgür Sokak Güngörler Apt. Osmanoğlu Ali Güngör Mescidi
    10.12.2019 28.01.2020 Fevzi Çakmak Mah. Özgür Sok. Güngörler Apt. Osmanoğlu Ali Güngör Mescidi
    17.12.2019 14.01.2020 Namık Kemal İlkokulu
    20.01.2020 18.02.2020 Aksu Mahallesi Memursen Toki Konutları Seka Kız Kuran Kursu
    27.01.2020 20.02.2020 Ayşe Hatun Mescidi Kuran Kursu Gedikkaya Alman Çeşmesi
    6.02.2020 6.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    4.02.2020 10.03.2020 Akköy-İkisu Kuran Kursu
    6.02.2020 27.03.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    10.02.2020 30.03.2020 Çıtlakkale Yatılı Kuran Kursu
    10.02.2020 24.02.2020 Çıtlakkale Yatılı Kuran Kursu
    17.02.2020 12.03.2020 Gemiler Çeği Mah. Dikişci Sok. Erkut Ap. Giresun
    24.02.2020 16.03.2020 Duroğlu Beldesi Homurlu Mahallesi Sütlaçoğlu Sokak No:11 Giresun
    2.03.2020 23.03.2020 Uzgara Köyü
    2.03.2020 23.03.2020 Batlama Kuran Kursu
    4.03.2020 8.04.2020 Giresun Hurşit Bozbağ Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    10.03.2020 1.04.2020 Çukur Köy
    9.03.2020 21.04.2020 Seyyid Vakkas Erkek Öğrenci Yurdu
    9.03.2020 7.04.2020 Namık Kemal İlkokulu
    9.03.2020 21.04.2020 Gençlik Spor Bakanlığı Yurt Müdürlüğü
    9.03.2020 30.03.2020 Akköy Ulu Pelit Mahallesi
    17.03.2020 7.04.2020 Camili Köyü Üs Mahalle
    16.03.2020 11.05.2020 15 Temmuz Çıtlakkale Kuran Kursu
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 28.11.2019 17.01.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    4.12.2019 17.01.2020 Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğü
    2.12.2019 30.12.2019 Ayşe Hatun Mescidi Kuran Kursu Gedikkaya
    4.12.2019 17.01.2020 Giresun Yurt Müdürlüğü
    3.12.2019 24.12.2019 Camili Köyü Üst Mahalle Kuran Kursu
    9.12.2019 22.01.2020 İsmail Acar Kuran Kursu Yenimahalle
    9.12.2019 5.02.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    10.12.2019 7.01.2020 Akköy Köyü İkisu Kuran Kursu
    11.12.2019 10.01.2020 Aksu Memursen Toki Konutları (Aksu Mahallesi)
    27.01.2020 17.02.2020 Uzkara Köyü Camii
    3.02.2020 3.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    11.02.2020 3.03.2020 Camili Köyü Üs Mahalle
    10.02.2020 2.04.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    10.02.2020 4.03.2020 Cukur Köy Cami Yanı
    10.02.2020 24.03.2020 İsmail Acar Kuran Kursu Fevzi Çakmak Mah. Reisoğlu Sok. No:19 Giresun
    17.02.2020 12.03.2020 Osmanoğlu Ali Güngör Mescidi Fevzi Çakmak Mah. Özgür Sok. Giresun
    24.02.2020 19.03.2020 Ayşe Hatun Mescidi Kuran Kursu (Gedikkaya)
    2.03.2020 14.04.2020 Giresun Üniversitesi Güre Yerleşkesi İslami İlimler Fakültesi
    2.03.2020 31.03.2020 Seka Kız Kuran Kursu
    4.03.2020 27.05.2020 Giresun İlim Yayma Cemiyeti
    3.03.2020 9.06.2020 Giresun Şubesi İlim Yayma Cemiyeti
    2.03.2020 23.03.2020 Çıtlakkale Yatılı Kız Kuran Kursu
    9.03.2020 30.03.2020 Namık Kemal İlkokulu
    17.03.2020 21.04.2020 Akköy İkisi
    Öfke Kontrolü (18 Yaş ve Üstü) 20.03.2020 17.04.2020 Okul Salon Şehit İsa Yüksel
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 14.10.2019 30.12.2019 Şehit İsa Yüksel İlkokulu
    14.10.2019 17.12.2019 Gazipaşa İlokulu
    22.10.2019 07.05.2020 Mithatpaşa Ortaokulu
    23.11.2019 16.02.2020 Abacıbükü İlkokulu
    25.11.2019 24.04.2020 Ek Bina 3-L Sınıfı
    23.11.2019 13.02.2020 Abacıbükü İlkokulu
    2.12.2019 23.03.2020 Gedikkaya İlkokulu
    18.12.2019 5.03.2020 Gazi Paşa İlkokulu
    17.02.2020 11.05.2020 Yeşilgiresun İlkokulu
    9.03.2020 13.05.2020 Gazipaşa İlkokulu
    3.03.2020 2.06.2020 19 Eylül İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 21.10.2019 04.12.2019 Sahil Öğrenci Yurdu
    2.12.2019 14.01.2020 Seydivakas Erkek Öğrenci Yurdu
    10.12.2019 23.01.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu Güre
    9.12.2019 21.01.2020 Seyyid Vakkas Erkek Öğrenci Yurdu
    25.02.2020 8.04.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    2.03.2020 28.03.2020 Altın Başak Derneği Hacısiyam Mah. İnönü Cad. Dış Kapı No:1 Giresun
    7.03.2020 26.04.2020 Gülpembe Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    9.03.2020 27.04.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    Topluluk Önünde Konuşma (Hitabet) Geliştirme ve Uyum Eğitimi 4.12.2019 30.12.2019 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    Türk İşaret Dili 21.10.2019 15.01.2020 Merkez Hem
    26.11.2019 19.03.2020 Hem Merkez
    27.11.2019 26.03.2020 Çıtlakkale Mahallesi Bim Üzeri Müftülük Binası
    20.01.2020 24.03.2020 Giresun Valiliği Toplantı Salonu
    30.01.2020 17.04.2020 Giresun Valiliği
    17.02.2020 13.07.2020 Hem Merkezi
    15.02.2020 30.05.2020 Hem Binası
    17.02.2020 8.06.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    7.03.2020 21.06.2020 Esma Serhat Hatun Kız Yurdu
    11.03.2020 24.06.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 16.06.2020 İl Sağlık Müdürlüğü Eski Doğum Hastanesi
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kırsal Turizm Etkinlikleri 30.10.2019 27.12.2019 Ana Bina
    17.02.2020 21.04.2020 Okul 1. Kat Sınıf
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gümüş Takı İşlemeciliği 01.10.2019 16.12.2019 Botanik Bahçe
    9.12.2019 21.02.2020 Botanik Park
  • Madencilik ve Maden Çıkarma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Taşocağı Kırma-Eleme Tesis Operatörlüğü ve Bakımcılığı 16.03.2020 20.03.2020 Özel İdare Ülper Şantiyesi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Genel Muhasebe 28.01.2020 29.07.2020 Merkez Bina
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 14.10.2019 05.04.2020 Hem Ek Bina
    14.10.2019 08.01.2020 Hem Ek Bina
    19.11.2019 26.02.2020 Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğü
    6.01.2020 27.04.2020 Depboy Ek Bina
    9.01.2020 1.04.2020 Depboy Ek Bina
    3.02.2020 27.04.2020 Depboy Ek Bina
    24.02.2020 11.06.2020 Vahit Sütlaş Tiyatro Müdürlüğü
    3.03.2020 4.06.2020 Seyyid Vakkas Erkek Öğrenci Yurdu
    Darbuka Eğitimi 25.11.2019 3.02.2020 Hem Ek Bina Depboy
    2.03.2020 12.05.2020 Hem Debboy Ek Bina
    Drama 12.10.2019 29.12.2019 Giresun Güre Yerleşkesi
    14.10.2019 24.12.2019 15 Temmuz Kuran Kursu Çıtlakkale
    21.10.2019 03.12.2019 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3
    26.10.2019 12.01.2020 Yeşilgiresun İlkokulu Çok Amaçlı Salonu
    30.10.2019 22.01.2020 Kyk Sahil Kız Yurdu
    14.12.2019 18.06.2020 Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi H Blok
    21.12.2019 8.03.2020 Giresun Üniversitesi Eğitim Fakültesi H Blok
    9.01.2020 27.03.2020 Gençlik Merkezi Sel Değirmeni Mahallesi
    17.02.2020 27.03.2020 Gure Özel Eğitim Uygulama Okulu 3. Kademe
    24.02.2020 13.05.2020 Sahil Yurt Müdürlüğü
    24.02.2020 28.03.2020 Çocuk Evleri Koord. Merk. Ve Huzurevi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 14.10.2019 21.04.2020 Kavaklar Mahallesi
    21.10.2019 12.02.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 26.02.2020 19 Eylül İlkokulu Çok Amaçlı Salon
    22.10.2019 10.03.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu Güre Mevkii
    26.10.2019 06.06.2020 Gençlik Merkezi
    18.11.2019 9.03.2020 Gülpembe Hatun Öğrenci Yurdu
    3.02.2020 4.05.2020 Depboy Ek- Bina
    24.02.2020 17.04.2020 Vahit Sütlaş Sahnesi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 14.10.2019 08.01.2020 Hem Ek Bina
    30.10.2019 29.02.2020 Debboy Ek Bina
    18.11.2019 27.12.2019 Debboy Ek Bina
    6.01.2020 14.02.2020 Ek Bina Debboy
    9.01.2020 1.04.2020 Debboy Ek Bina
    24.02.2020 20.05.2020 Debboy Ek Bina
    Kemençe Eğitimi (Görele Kemençesi) 14.10.2019 13.12.2019 Hem Ek Bina
    21.10.2019 11.03.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merk.
    21.10.2019 10.03.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkez İmüd.
    21.10.2019 27.05.2020 Sağlık Sen Giresun
    24.02.2020 22.04.2020 Debboy Ek Bina
    16.03.2020 12.08.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    16.03.2020 13.08.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Klasik Gitar Eğitimi 16.12.2019 22.06.2020 Giresun Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi
    1.03.2020 15.06.2020 Vahit Sütlaş Sahnesi
    Ney Eğitimi 14.10.2019 26.12.2019 Hem Ek Bina
    10.12.2019 23.05.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu
    10.12.2019 7.05.2020 Giresun Reyhan Derneği Soğuksu Camii Altı
    13.12.2019 9.05.2020 Seyyid Vakkas Yurt Müdürlüğü
    6.01.2020 18.03.2020 Ek Bina Debboy
    20.01.2020 14.07.2020 İl Müftülük Binası
    Piyano Eğitimi 1 14.10.2019 04.02.2020 Hem Ana Bina
    14.10.2019 06.01.2020 Hem Ek Bina
    14.10.2019 25.11.2019 Hem Ek Bina
    2.12.2019 11.03.2020 Debboy Ek Bina
    9.01.2020 30.03.2020 Debboy Ek Bina
    24.02.2020 2.04.2020 Vahit Sütlaş Salonu
    28.02.2020 19.06.2020 Vahit Sütlaş Tiyatro Müdürlüğü
    2.03.2020 23.06.2020 Hem Kvaklar Mah. Soner Sokak No.3 Giresun
    16.03.2020 30.06.2020 Depboy Ek Bina
    Piyano Eğitimi 2 14.10.2019 26.03.2020 Hem Ana Bina
    2.12.2019 11.03.2020 Debboy Ek Bina
    3.02.2020 20.04.2020 Hem Merkezi
    7.03.2020 4.07.2020 Depboy Ek Bina
    16.03.2020 30.06.2020 Depboy Ek Bina
    Piyano Eğitimi 3 14.10.2019 09.02.2020 Hem Ek Bina
    7.03.2020 28.06.2020 Hem Kavaklar Mah Soner Sokak No.3 Giresun
    Salon Dansları 02.11.2019 30.11.2019 Giresun Ünv. Konservatuvar
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 2.12.2019 27.02.2020 Giresun Huzur Evi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Erikliman
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 28.02.2020 2.06.2020 Giresun Erikliman Huzur Evi Yaşlı Ve Bakım Merkezi
    28.02.2020 2.06.2020 Giresun Eriklimanı Huzur Evi Yaşlı Ve Bakım Merkezi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 10.03.2020 18.06.2020 Giresun Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    17.03.2020 25.06.2020 Şehit İsa Yüksel İlkokulu
    19.03.2020 24.06.2020 Giresun Lisesi
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi Seymen 29.02.2020 18.07.2020 Vahit Sütlaş Sahnesi
    29.02.2020 18.07.2020 Belediye Ek Binası (Nikah Salonu)
    29.02.2020 18.07.2020 Can Akengin Sanat Galerisi Salonu
    29.02.2020 18.07.2020 Can Akengin Sanat Galerisi
    29.02.2020 21.08.2020 Can Ak Engins Sanat Galerisi
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 3.03.2020 21.06.2020 Gazipaşa İlkokulu
    9.03.2020 24.06.2020 Çotanak İlkokulu
    6.03.2020 20.06.2020 Mustafa Kemal Orta Okulu
    5.03.2020 20.06.2020 Mithat Paşa Ortaokulu
    9.03.2020 5.06.2020 Namık Kemal İlkokulu
    9.03.2020 24.06.2020 Çıtlakkale Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Erzincan Yöresi Erkek Barları 2.03.2020 16.06.2020 19 Eylül İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 15.10.2019 18.03.2020 Gedikkaya Ortaokulu
    14.10.2019 04.03.2020 Çıtlakkale Mahallesi
    17.10.2019 29.05.2020 Çıtlakkale Mahalesi
    14.10.2019 30.04.2020 Yeşilgiresun İlkokulu
    14.10.2019 02.03.2020 M. Kemal Ortaokulu
    14.10.2019 13.01.2020 Zeytinlik Mahalesi
    16.10.2019 08.01.2020 19 Eylül İlkokulu
    17.10.2019 29.02.2020 Mithatpaşa Ortaokulu
    14.10.2019 11.02.2020 Gedikaya İlkokulu
    14.10.2019 02.03.2020 Kız Meslek Lisesi
    16.10.2019 08.01.2020 Esma Serhat Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    14.10.2019 04.03.2020 Çotanak İlkokulu
    14.10.2019 29.01.2020 Gazipaşa İlkokulu
    14.10.2019 29.01.2020 Özel Eğitim Meslek Okulu
    14.10.2019 19.02.2020 Teyyare Düzü Mahallesi
    14.10.2019 19.02.2020 Teyyaredüzü Mevki
    14.10.2019 31.03.2020 Hamdi Bozbağ Salonu
    14.10.2019 31.03.2020 Gedikkaya İlkokulu Salonu
    15.10.2019 03.03.2020 Şehit İsa Yüksel İlokulu
    21.10.2019 07.03.2020 Abdullah Bozbağ İlkokulu Salonu
    30.10.2019 18.03.2020 Kapalı Spor Salonu
    27.11.2019 15.04.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    26.11.2019 13.05.2020 Giresun Mimar Sinan Anadolu Lisesi
    2.12.2019 21.05.2020 Giresun Öğretmen Evi
    2.12.2019 20.01.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    2.12.2019 16.03.2020 Giresun Öğretmen Evi
    9.12.2019 15.06.2020 Abacıbükü İlkokulu
    3.02.2020 27.04.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    3.02.2020 16.06.2020 Güre Ortaokulu
    12.02.2020 31.05.2020 Gedikkaya İlkokulu
    24.02.2020 12.06.2020 Belediye Ek Hizmet Binası (Nikah Salonu)
    24.02.2020 20.05.2020 Vahit Sütlaş Sahnesi
    24.02.2020 20.05.2020 Can Akengins Sanat Galerisi
    24.02.2020 20.05.2020 Can Akengin Sanat Galerisi
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi Görele 26.10.2019 26.03.2020 Mithatpaşa Ortaokulu
    27.10.2019 01.03.2020 Gazipaşa İlkokulu
    30.10.2019 27.02.2020 Orhaniye Köyü
    3.02.2020 8.06.2020 Gazipaşa İlkokulu
    3.02.2020 8.06.2020 Giresun Özel Eğtim Meslek Okulu( Güre)
    3.02.2020 27.04.2020 Giresun Bakım Ve Rehabiliyatson Merkezi
    20.02.2020 17.06.2020 19 Eylül İlkokulu Salonu
    2.03.2020 1.06.2020 Orhaniye Köyü
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi 2.12.2019 16.03.2020 Okul Kantini
    2.12.2019 16.03.2020 Okul Salonu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-2 16.09.2019 03.04.2020 Hem Ek Bina Depboy Merkez
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-4 2.12.2019 19.03.2020 Giresun Huzur Evi Yaşlı Bakım Ve Rahbilasyon Merkezi Eriklimanı
    2.12.2019 19.03.2020 Giresun Huzur Evi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Erikliman
    2.12.2019 27.02.2020 Giresun Huzur Evi Yaşlı Bakım Ve Rahbilasyon Merkezi Eriklimanı
    Ut Eğitimi 24.02.2020 17.04.2020 Vahit Sütlaş Sahnesi
    9.03.2020 3.07.2020 Debboy Ek Bina
    Uygulamalı Tiyatro 14.10.2019 17.01.2020 19 Eylül İlkokulu
    23.11.2019 29.02.2020 Hem Ek Bina
    9.12.2019 17.07.2020 19 Eylül İlkokulu
    16.12.2019 1.04.2020 19 Eylül İlkokulu
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 30.10.2019 30.10.2019 Hem Kurs Merkezi
    19.12.2019 19.12.2019 Hem Kurs Merkezi
    12.02.2020 12.02.2020 Hem Kurs Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe 16.09.2019 25.10.2019 Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    14.10.2019 17.12.2019 Giresun Fatih Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    14.10.2019 16.12.2019 Gazipaşa İlkokulu
    21.10.2019 03.12.2019 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    04.11.2019 10.02.2020 Çıtlakkale Ortaokulu
    2.12.2019 28.04.2020 Abacıbükü İlkokulu
    2.12.2019 13.01.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    4.12.2019 15.01.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    7.12.2019 24.04.2020 Şehit Zafer Konak İlkokulu
    7.12.2019 25.04.2020 Şehit Zafer Konak İlkokulu
    27.01.2020 27.03.2020 Hem Kurs Merkezi
    5.02.2020 17.03.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    10.02.2020 10.04.2020 19 Eylül İlkokulu
    10.02.2020 10.04.2020 Erikliman Gaziler Tepesi Cami Kuran Kursu Binası
    17.02.2020 28.05.2020 Hem Kurs Merkezi
    17.02.2020 28.05.2020 Yeşilgiresun İlkokulu
    24.02.2020 27.04.2020 Gazipaşa İlkokulu
    27.02.2020 8.04.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    17.03.2020 16.06.2020 Hem Merkezi
    18.03.2020 29.04.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 6.03.2020 6.03.2020 Hem Kurs Merkezi
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 01.11.2019 25.12.2019 Çıtlakkale Ortaokulu
    04.11.2019 29.11.2019 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    9.12.2019 20.01.2020 Hem Kurs Merkezi
    16.12.2019 3.03.2020 Aksu Şehit Hakan Gemici Ortaokulu
    5.02.2020 20.03.2020 Giresun Kadın Konuk Evi
    3.02.2020 24.02.2020 Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    17.02.2020 14.04.2020 Yeşilgiresun İlkokulu
    17.02.2020 14.04.2020 Hem Kurs Merkezi
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 9.12.2019 6.02.2020 Merkez Kurum Salonu
    Usta Öğretici Oryantasyon 12.10.2019 27.10.2019 Merkez Hem
    4.01.2020 7.01.2020 Merkez Hem Giriş Kat Sınıfı
    2.03.2020 6.03.2020 E.M Lisesi Salonu
    9.03.2020 13.03.2020 Giresun A.S.F.K
    16.03.2020 20.03.2020 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 14.09.2019 14.09.2019 Merkez Hem
    28.09.2019 28.09.2019 Hem Merkezi Giresun
    12.10.2019 12.10.2019 Hem Kavaklar Mahallesi
    31.10.2019 31.10.2019 Yetimoğlu İş Merkezi Binası
    23.11.2019 23.11.2019 Hem Merkezi
    7.12.2019 7.12.2019 Hem Merkezi
    4.01.2020 4.01.2020 Hem Merkez Bina
    9.02.2020 9.02.2020 Fındıkçılar Gıda Tarım Orman Ürünleri Sanai Ve Ticaret A.Ş Giresun
    15.02.2020 15.02.2020 Hem Kavaklar Mahallesi Soner Sok. No:3 Giresun
    20.02.2020 20.02.2020 Afta İnş. Taah. Sa. Ve Tic Aş. Hacisiyam Mah. İnönü Cad. No.32 Giresun
    29.02.2020 29.02.2020 Hem Merkezi
    2.03.2020 2.03.2020 Depboy Ek Bina
    7.03.2020 7.03.2020 Hem Merkezi
    30.06.2020 30.06.2020 Anadolu Mesleki Teknik Lisesi Söken Mevki
    İlk Yardım 19.10.2019 26.10.2019 Merkez Hem
    30.11.2019 2.12.2019 Merkez Hem
    25.01.2020 2.02.2020 Hem Binası
    14.03.2020 21.03.2020 Hem Merkezi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 16.09.2019 28.05.2020 Hem Merkez
    16.09.2019 29.05.2020 Hem Merkez
    Guaj Boya Resim 23.12.2019 5.03.2020 Güre Özel Eğitim Uygulama Okulu 3
    3.02.2020 18.06.2020 23 Nisan İlkokulu
    Hüsn-i Hat 02.11.2019 17.08.2020 Hem Bina
    17.02.2020 28.05.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    Kumlama Resimde Natürmort 16.03.2020 11.05.2020 Şehit İsmail Bay Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
    Pastel Boya Resim 21.10.2019 20.12.2019 Giresun Özel Eğitim Uygulama Okulu 3
    Resim Sanat Eğitimi 16.09.2019 21.05.2020 Hem Merkez Bina
    25.11.2019 15.04.2020 Gedikkaya İlkokulu
    25.11.2019 11.02.2020 Giresun Hem Ana Bina
    29.01.2020 1.04.2020 Hem Merkezi
    10.02.2020 2.06.2020 Hem Zeytinlik
    6.03.2020 2.06.2020 Güre Özel Eğtim Okulu 3. Kademe
    Sulu Boya Resim 14.10.2019 29.01.2020 Fevzi Çakmak Mahallesi
    01.11.2019 05.06.2020 Gençlik Merkezi 19 Eylül Arkası
    Tezhip 15.10.2019 24.04.2020 Sahil Kız Yurdu
    Yağlı Boya Resim 14.10.2019 24.12.2019 Güre Mevki
    14.10.2019 08.04.2020 Şehit İsa Yüksel Çok Amaçlı Salon
    21.10.2019 04.02.2020 Hem Zeytinlik
    30.10.2019 08.06.2020 Gençlik Merkezi 19 Eylül Spor Salonu Arkası
    31.10.2019 07.03.2020 Sahil Öğrenci Yurdu
    31.10.2019 11.03.2020 Giresun Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    6.01.2020 4.03.2020 Güre Ortaokulu
    9.03.2020 8.05.2020 Güre Orta Okulu
    16.03.2020 2.06.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boncukçu-Boş Boru Üflemecisi 17.02.2020 1.06.2020 Merkez Bina 1. Kat Atölye
    Boyacı/Çini İşlemeci 5.02.2020 10.06.2020 Zeytinlik Ek Bina
    Cam El Dekorcu 24.02.2020 29.04.2020 Merkez Bina Cam Atölye
    Flato Yaldızcı 6.01.2020 4.03.2020 Merkez Zemin Kat
    5.03.2020 6.05.2020 Merkez Zemin Kat Atölye
    Kumlamacı 9.12.2019 20.02.2020 Merkez Bina Salon
    Mandrel İle Cam Boncuk Yapımı 9.12.2019 11.05.2021 Merkez Hem
    Seramik Biçimlendirme 20.02.2020 4.05.2020 Hem Zeytinlik
    Tahrirci/Çinici 16.10.2019 22.01.2020 Hem Ek Bine Zeytinlik Mah.
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 22.10.2019 25.10.2019 Güre Mevki
    01.10.2019 04.10.2019 Aksu Mahallesi
    15.10.2019 18.10.2019 Güre Mevki
    01.10.2019 04.10.2019 Güre Mevki Merkez
    03.12.2019 06.12.2019 Güre Mevki
    10.12.2019 13.12.2019 Güre Mevki
    08.10.2019 11.10.2019 Güre Mevki Merkez
    25.11.2019 5.12.2019 Giresun Kale M.T.A.L Çıtlakkale Maha
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 28.11.2019 29.11.2019 Abacıbükü İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 28.11.2019 29.11.2019 Abacıbükü İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 25.11.2019 27.11.2019 Abacıbükü İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 25.11.2019 27.11.2019 Abacıbükü İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 25.11.2019 29.11.2019 Aksu 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi
    2.12.2019 6.12.2019 Okul Kütüphanesi
    9.12.2019 13.12.2019 Okul Kütüphanesi
    6.01.2020 10.01.2020 Atatürk Anadolu Lisesi
    16.03.2020 20.03.2020 Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.03.2020 13.03.2020 Giresun Nurettin Canikli Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 25.02.2020 26.02.2020 Okul Salonu
    27.02.2020 28.02.2020 Okul Salonu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 2.12.2019 4.12.2019 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    25.11.2019 27.11.2019 15 Temmuz Şehitler Anadolu İmam Hatip Ortaokulu
    6.12.2019 6.12.2019 Giresun Fen Lisesi
    5.12.2019 5.12.2019 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 4.12.2019 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.12.2019 10.12.2019 Giresun Anadolu İmam Hatip Lisesi
    9.12.2019 10.12.2019 Giresun Sosyal Bilimler Lisesi
    9.12.2019 10.12.2019 Kanuni Ortaokulu
    16.12.2019 17.12.2019 Gazi Paşa İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-2) 7.12.2019 7.12.2019 Giresun Fen Lisesi
    5.12.2019 5.12.2019 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.12.2019 4.12.2019 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.12.2019 11.12.2019 Giresun Anadolu İmam Hatip Lisesi
    11.12.2019 11.12.2019 Giresun Sosyal Bilimler Lisesi
    11.12.2019 11.12.2019 Kanuni Ortaokulu
    18.12.2019 18.12.2019 Gazi Paşa İlkokulu
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 12.10.2019 29.03.2020 Teyyaredüzü Mahallesi
    14.10.2019 10.01.2020 Güre
    14.10.2019 10.02.2020 Teyare Düzü Mahallesi
    2.12.2019 11.03.2020 Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu
    17.02.2020 17.06.2020 19 Eylül İlkokulu Salonu
    24.02.2020 2.06.2020 Okul Bahçesi
    2.03.2020 6.06.2020 Giresun Spor Lisesi Bahçesi
    16.03.2020 16.06.2020 Giresun Özel Eğitim Uygulama Okulu 2
    Badminton 14.10.2019 29.11.2019 Okul Bahçesi
    14.10.2019 23.12.2019 Atatürk Anadolu Lisesi Bahçesi
    30.10.2019 06.02.2020 Giresun Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    01.11.2019 04.04.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu Bahçesi
    9.12.2019 3.02.2020 Gazipaşa İlkokulu
    2.03.2020 14.05.2020 Atatürk Anadolu Lisesi Bahçesi
    7.03.2020 3.06.2020 Giresun Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Basketbol 14.10.2019 08.05.2020 Aksu Mahallesi
    12.10.2019 26.04.2020 Kapu Mahallesi
    21.10.2019 19.03.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu Bahçesi
    21.10.2019 03.05.2020 Y .Giresun İlkokulu
    21.10.2019 03.05.2020 M. Akif Ersoy Ortaokulu
    21.10.2019 18.04.2020 Aksu Anadolu Lisesi
    21.10.2019 03.05.2020 Y. Giresun İlköğretim Okulu
    21.10.2019 22.04.2020 Aksu Andolu Lisesi
    31.10.2019 14.04.2020 Debboy Gazipaşa Yerleşkesi
    30.10.2019 20.05.2020 19 Eylül Spor Salonu
    30.10.2019 07.06.2020 Namık Kemal Okul Bahçesi
    30.10.2019 08.06.2020 Güre İşokulu Spor Salonu (Teyyaredüzü)
    01.11.2019 02.05.2020 Belediye Gençlik Ve Spor Klubü(Debboy Yerleşkesi)
    26.10.2019 16.06.2020 Sosyal Bilimler Lisesi Salonu
    01.11.2019 06.06.2020 Abdullah Bozbağ İlkokulu Bahçesi
    30.10.2019 22.03.2020 Giresun Üniversitesi Debboy Spor Salonu
    2.12.2019 5.03.2020 Gazipaşa İlkokulu
    9.12.2019 2.05.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 14.10.2019 09.02.2020 Gemiler Çekeği Mahallesi
    14.10.2019 10.12.2019 Kapu Mahallesi
    21.10.2019 07.01.2020 Güre Ortaokulu Bahçesi
    24.02.2020 18.05.2020 Okul Bahçesi
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 23.10.2019 09.01.2020 Atatürk Stadı Atletizm Pisti
    Dart Başlangıç Düzeyi 7.03.2020 28.06.2020 Giresun Spor Lisesi
    Dart İleri Düzey 15.02.2020 7.06.2020 Giresun Fen Lisesi
    Futbol 30.09.2019 13.06.2020 Aksu Mahalesi
    01.10.2019 15.05.2020 Hacı Hüseyin Mahalesi 15 Temmuz Spor Koplesi
    14.10.2019 05.02.2020 Teyyaredüzü Gençlik Merkezi
    14.10.2019 04.06.2020 15 Temmuz Spor Kompleksi
    14.10.2019 05.02.2020 Gençlik Merkezi
    15.10.2019 18.06.2020 75. Yıl Futbol Sahası
    14.10.2019 03.06.2020 Gençlik Merkezi
    14.10.2019 29.11.2019 Gençlik Merkezi Futbol Sahası
    14.10.2019 29.11.2019 75. Yıl Futbol Sahası
    14.10.2019 13.03.2020 75. Yıl Futbol Sahası
    21.10.2019 26.02.2020 15 Temmuz Futbol Sahası Gemiler Çekeği Mahallesi
    21.10.2019 10.06.2020 75. Yıl Sahası
    21.10.2019 10.06.2020 75. Yıl Futbol Sahası
    21.10.2019 10.06.2020 Gençlik Merkezi Sahası
    27.11.2019 11.07.2020 Gençlik Merkezi Teyyaredüzü Mevkii
    25.11.2019 13.04.2020 Giresun Spor Lisesi
    2.12.2019 23.03.2020 Etbaşoğlu Mevkii 75. Merkez Stadı
    1.12.2019 7.06.2020 Gençlik Merkezi Polis Evi Yanı
    2.12.2019 23.03.2020 Organize Sanayi Mevkii Futbol Spor Kompleksi
    Futbol (10-11 Yaş) 12.10.2019 30.05.2020 Kapu Mahallesi
    9.12.2019 8.05.2020 15 Temmuz Şehitler Spor Kompleksi
    9.12.2019 9.06.2020 15 Temmuz Şehitler Spor Kompleksi (Gemiler Çekeği)
    14.12.2019 11.07.2020 Gençlik Merkezi Teyyaredüzü
    Futbol (12-13 Yaş) 14.10.2019 17.02.2020 Güre Mevki
    26.10.2019 20.06.2020 Teyyaredüzü Mahallesi Gençlik Merkezi
    10.02.2020 11.06.2020 Teyyare Düzü Gençlik Merkezi Giresun Spor Alt Yapı
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Beden Eğitimi 10.02.2020 15.06.2020 Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Giresun
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Hentbol 14.10.2019 24.12.2019 Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Masa Tenisi 3.12.2019 7.05.2020 Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Voleybol 2.03.2020 20.05.2020 Giresun Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
    Hentbol 14.10.2019 24.02.2020 Güre Mevki
    14.10.2019 05.02.2020 Fen Lisesi Salon
    21.10.2019 20.03.2020 Giresun Hurşit Bozbağ Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bahçesi
    26.10.2019 07.06.2020 Giresun Üniversitesi Debboy Yerleşkesi
    30.10.2019 15.06.2020 Hem Debboy Üniversite Yerleşkesi
    30.10.2019 10.04.2020 Yeşilgiresun İlkokulu Bahçesi
    30.10.2019 10.04.2020 Giresun Anadolu İmam Hatip Lisesi Bahçesi
    30.11.2019 6.06.2020 Giresun Spor Lisesi
    25.11.2019 21.02.2020 Giresun Spor Lisesi
    7.12.2019 25.07.2020 Fen Lisesi Okul Salonu
    7.12.2019 25.07.2020 Fen Lisesi Solonu
    2.12.2019 13.03.2020 Gazipaşa İlkokulu
    10.12.2019 7.06.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    9.12.2019 30.03.2020 Aile Ve Sosyal Polikalar Müd Spor Salonu
    10.12.2019 7.05.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    6.01.2020 27.04.2020 Giresun Özel Eğitim Uygulama Okulu Iı. Kademe
    2.03.2020 4.07.2020 Güre Okul Bahçesi
    IAAF Çocuk Atletizm 21.10.2019 11.02.2020 Güre Sevgi Evi Güre Mahallesi
    2.12.2019 13.03.2020 Gazipaşa İlkokulu
    10.12.2019 2.06.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu Bahçesi
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 12.10.2019 01.03.2020 Gemiler Çeği
    12.10.2019 23.02.2020 Çıtlakkale Mahallesi Olipik Yüzme Havuzu
    26.10.2019 08.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    30.10.2019 23.02.2020 Yeşilgiresun İlkokulu Salonu
    31.10.2019 31.03.2020 23 Nisan İlkokulu Salonu
    28.11.2019 14.03.2020 Kanuni Ortaokulu
    25.11.2019 20.03.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    3.12.2019 28.03.2020 Çıtlakkale Fatih Camii
    2.12.2019 10.02.2020 Gazipaşa İlkokulu
    17.02.2020 6.05.2020 Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü Güre
    Judo Sarı Kuşak 1.03.2020 25.07.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    Karate (Kahverengi Kuşak II.KYU) 3.02.2020 8.05.2020 Giresun Olimpik Yüzme Kopleksi Karate Salonu
    3.02.2020 12.04.2020 Giresun Olimpik Yüzme Havuzu Kompleksi
    Karate (Kahverengi Kuşak III.KYU) 30.10.2019 01.02.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    30.10.2019 08.01.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 02.11.2019 09.06.2020 Okul Salonu
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 22.10.2019 13.03.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu Salonu
    14.03.2020 8.06.2020 Mustafa Kemel Ortaokulu
    17.03.2020 22.05.2020 Cumhuriyet Ort. Salon
    Masa Tenisi (16-18 Yaş Grubu) 7.12.2019 10.05.2020 Giresun Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.02.2020 31.05.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    2.03.2020 20.05.2020 Giresun Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü
    Masa Tenisi (19 Yaş ve Üzeri Yetişkin Grup) 26.11.2019 2.04.2020 Sahil Kız Öğrenci Yurdu
    9.12.2019 11.05.2020 Giresun Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Güre
    Muay thai (Beyaz kuşak) 23.10.2019 16.02.2020 Giresun 125. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu
    3.02.2020 11.06.2020 Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Spor ve Fiziki Etkinlikler 2.03.2020 11.06.2020 Giresun Lisesi
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 26.10.2019 23.02.2020 Esma Serhat Hatun Öğrenci Yurdu
    26.10.2019 23.02.2020 Esma Serhat Hatun Öğrenci Yurdu Güre
    8.12.2019 15.03.2020 Giresun Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
    20.01.2020 3.03.2020 Afta Osmaniye Konutları
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 25.11.2019 8.01.2020 Afta Osmaniye Konutları Osmaniye Mahallesi
    7.03.2020 31.05.2020 Esma Serhat Hatun Yurdu
    16.03.2020 29.04.2020 Afta Osmaniye Konutlar
    19.03.2020 29.06.2020 Kadın Konuk Evi Müdürlüğü
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 26.10.2019 21.05.2020 Çotanak İlkokulu Salonu
    30.01.2020 30.04.2020 Giresun Kapalı E Tipi Cezaevi
    16.03.2020 4.05.2020 Teyyaredüzü Ortaokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 8.02.2020 17.05.2020 19 Eylül Spor Salonu Toplantı Salonu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Çoklu Branş Gelişimini İçeren Spor Eğitimi (İleri Düzey) 30.10.2019 08.02.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    27.02.2020 11.06.2020 19 Eylül Spor Salonu (Gençlik Spor)
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 23.11.2019 9.02.2020 19 Eylül Spor Salonu - Olimpik Yüzme Havuzu Spor Kompleksi
    23.11.2019 26.01.2020 19 Eylül Spor Salonu
    6.12.2019 21.03.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    13.12.2019 28.03.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    2.03.2020 8.05.2020 Giresun Gençlik Merkezi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 3.02.2020 5.04.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    3.02.2020 3.04.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 31.10.2019 18.02.2020 19 Eylül Kapalı Spor Salonu
    30.10.2019 04.01.2020 Mithatpaşa Ortaokulu
    2.12.2019 15.01.2020 Gazipaşa İlkokulu
    Taekwondo Sarı Kuşak 2.03.2020 26.06.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    3.03.2020 30.06.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    10.03.2020 18.06.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    9.03.2020 6.06.2020 Mithat Paşa Ortaokulu
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 2.12.2019 20.04.2020 Giresun Lisesi
    24.02.2020 4.07.2020 Giresun Lisesi Kapalı Spor Salonu
    Voleybol 02.10.2019 13.05.2020 Aksu Mahalesi Merkez
    15.10.2019 11.06.2020 Okul Bahçesi
    14.10.2019 07.02.2020 Yıldız Spor
    21.10.2019 14.02.2020 Spor Lisesi Bahçesi Ve Üniversite Kapalı Spor Salonu
    21.10.2019 25.02.2020 Giresun Özel Eğitim Meslek Okulu
    22.10.2019 09.05.2020 Giresun Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesi
    30.10.2019 29.04.2020 Abdullah Bozbağ İlkokulu Bahçesi
    25.11.2019 19.06.2020 19 Eylül Spor Salonu
    2.12.2019 6.02.2020 Giresun Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    18.02.2020 22.09.2020 19 Eylül Spor Salonu
    Vücut Geliştirme ve Fitness 25.02.2020 1.07.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    Yüzme 30.10.2019 20.12.2019 Olimpik Yüzme Havuzu
    30.10.2019 20.12.2019 Giresun Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu
    23.11.2019 26.04.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    3.12.2019 9.05.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    7.12.2019 28.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    3.02.2020 11.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    20.02.2020 30.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    20.02.2020 30.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    17.02.2020 25.03.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    16.03.2020 22.04.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    16.03.2020 22.04.2020 Olmik Yüzme Havuzu
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 12.10.2019 10.11.2019 Merkez Hem
    30.10.2019 28.11.2019 Okul Binası
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 12.10.2019 10.11.2019 Merkez Hem
    30.10.2019 28.11.2019 Okul Binası
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 8.02.2020 23.02.2020 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 8.02.2020 23.02.2020 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 28.11.2019 6.03.2020 Hem Merkez Bina
    2.03.2020 15.06.2020 Tarihi Dekanlık Binası Millet Bahçesi Yanı
    Arapça A1 Seviyesi 7.12.2019 8.03.2020 Türkiye Gençlik Vakfı Fevzi Çakmak Mah. Orçun Sok. No6/1 Merkez Giresun
    İngilizce A1 Seviyesi 27.02.2020 19.06.2020 Hem Merkez Bina
    11.03.2020 10.06.2020 Giresun Ünv.Fen Edebiyat Fak.
    7.03.2020 5.06.2020 Şeyh Keramettin Mah. Esnaf İş Hanı No:13-15 / 319 İlim Yayma Cemiyeti
    İngilizce A2 Seviyesi 24.02.2020 8.06.2020 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 14.10.2019 22.11.2019 Söken Mevki
    2.12.2019 9.01.2020 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.12.2019 9.01.2020 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    3.12.2019 17.04.2020 Okul Kütüphane
    10.02.2020 18.03.2020 Giresun Mesleki Teknik Anadolu Lişesi
    16.03.2020 21.05.2020 Namık Kemal İlkokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 11.03.2020 15.06.2020 Giresun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 30.10.2019 05.02.2020 Giresun Hurşit Bozbağ Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 7.12.2019 5.04.2020 Hurşit Bozbağ Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    6.02.2020 9.06.2020 Giresun Hurşit Bozbağ Kız İmam Hatip Lisesi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 14.10.2019 05.12.2019 Yeni Mahallesi
    14.10.2019 24.12.2019 Yeni Mahalle Mevki
    14.10.2019 24.12.2019 Nizamiye Mahallesi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 9.12.2019 17.02.2020 23 Nisan İlkokulu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 3. Seviye 18.02.2020 13.04.2020 23 Nisan İlkokulu
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 21.10.2019 18.02.2020 Merkez Hem
    27.01.2020 4.06.2020 Giresun E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Yemekhanesi
    Aşçı Yardımcısı 16.09.2019 30.12.2019 Merkez Hem Bina
    14.10.2019 19.02.2020 Merkez Hem
    23.10.2019 08.05.2020 Merkez Hem
    25.11.2019 9.03.2020 Giresun Devlet Hastahanesi Yemekhane
    2.03.2020 19.06.2020 Merkez Hem Yiyecek Hizmetleri Odası
    3.03.2020 5.06.2020 Okul Mutfağı
    Baklava Yapımı 10.02.2020 13.07.2020 Merkez Hem 3. Kat Atölye
    10.02.2020 14.07.2020 Merkez Hem 3. Kat Atölye
    Pastacı Çırağı 2.03.2020 18.05.2020 Merkez Hem
    Servis Komisi 10.02.2020 22.04.2020 Okul Servis Atölyesi