Mersin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0324 3373380 0324 3373380 / Açık Lise 0324 3372460 / Sanayi Atölye 0324 2340935 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

İhsaniye Mah. Sait Çiftçi Caddesi Gazi Lisesi Yanı No37 33070 Akdeniz / Mersin adresinde bulunan Mersin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 203 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Mersin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

MERSİN ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için MERSİN HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Mersin Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0324 3373380 0324 3373380 / Açık Lise 0324 3372460 / Sanayi Atölye 0324 2340935
0324 3374510
İhsaniye Mah. Sait Çiftçi Caddesi Gazi Lisesi Yanı No37 33070 Akdeniz / Mersin

Mersin Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Mersin Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    2-6 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 24.02.2020 16.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    24.02.2020 16.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    6-12 Yaş Çocuk Gömlek Dikimi 14.03.2020 19.07.2020 Özişgem-Usta Öğretici-Hafta Sonu 6 +6 /08.50-13.50
    Bilgisayarda Kadın Giysi Kalıpları Hazırlama 21.10.2019 06.03.2020 Merkez Bina Kadrolu Öğretmen
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 2.03.2020 5.06.2020 Kaan 23 Tekstil-Eğitici Ücretlerini Firma Öder
    24.02.2020 29.05.2020 Serbest Bölge Kaan 23 Tekstil-Kadrolu Öğretmen-Megip-Ücretleri Firma Öder
    Erkek Dış Giysileri Dikimi (Palto/Kaban – Mont) 18.11.2019 6.04.2020 Nacarlı /Usta Öğretici
    Erkek İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu-İş Gömleği) 22.10.2019 27.12.2019 Metem -Usta Öğretici
    Erkek İşçi Tulumu Dikimi 1.07.2020 31.08.2020 Özişgem-Usta Öğretici-4x5:20 Saat
    1.07.2020 28.08.2020 Özişgem Usta Öğretici 5x4:20 Saat
    Galoş ve Bone Dikimi 1.07.2020 29.07.2020 Merkez Bina - Giyim Atölyesi
    Giysi Tadilatçısı 27.11.2019 28.05.2020 Sodam/ Kadrolu Öğretmen
    Kadın Ceket Dikimi 4.12.2019 24.02.2020 Akadem 2/Kadrolu Öğretmen
    Kadın Elbise Dikimi 22.06.2020 21.08.2020 Mersin İhh/Usta Öğretici/5x4:20
    Kadın Eşofman Dikimi 22.06.2020 27.08.2020 Mersin İhh/Usta Öğretici/5x4:20
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 2.12.2019 14.04.2020 Merkez Bina- Giyim Atölyesi- Başlangıç:08:50- Kadrolu Öğretmen
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 2.03.2020 20.05.2020 Merkez Bina Kadrolu Kurum Öğretmenleri-Hafta İçi Günde 7 Ders
    2.03.2020 15.05.2020 Merkez Bina Kadrolu Kurum Öğretmenleri-Hafta İçi Günde 7 Ders
    2.03.2020 20.03.2020 Merkez Bina Kadrolu Kurum Öğretmenleri-Hafta İçi Günde 7 Ders
    24.02.2020 29.02.2020 Merkez Bina Kadrolu Kurum Öğretmenleri-Hafta İçi Günde 7 Ders
    26.02.2020 16.07.2020 Akadem1-Usta Öğretici Hafta İçi 4 Saat 11.40-14.50
    25.02.2020 14.07.2020 Akadem1 Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 08.00-11.10
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 11.12.2019 13.05.2020 Sodam /Kadrolu Öğretmen
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 1.07.2020 31.08.2020 Mersin İhh Derneği Kadrosuz Usta Öğretici
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 21.10.2019 28.01.2020 Adanalıoğlu-Emekli Usta Öğretici
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 29.01.2020 7.05.2020 Adanalıoğlu Mah. Evi.- Usta Öğretici (Emekli)
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 29.01.2020 7.05.2020 Adanalıoğlu Mah. Evi.- Usta Öğretici (Emekli)
    Kadın Pijama Dikimi 16.03.2020 28.03.2020 Mersin Romanlar Ve Müzisyenler Derneği-Günde 8 Ders-08.50-16.15
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 17.10.2019 25.02.2020 Akadem1-Usta Öğretici
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Tişört-Eşofman-Tayt-Body) 17.07.2020 28.08.2020 Akadem 2-Usta Öğretici 6x5:30
    5.02.2020 6.04.2020 Akadem3- Başlangıç 08.50 (4 Saat)- Usta Öğretici
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 06.01.2020 Karaduvar Mahall Evi-Usta Öğretrici
    20.03.2020 9.06.2020 Akadem -3 Kadrosuz Usta Öğretici Sabah:08:50 -12.10
    20.03.2020 9.06.2020 Akadem-3 Kadrosuz Usta Öğretici 13.00-16.20
    12.03.2020 7.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - Gazi Anadolu Lisesi Altı
    13.03.2020 8.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - Gazi Anadolu Lisesi Binası
    24.02.2020 8.05.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    24.02.2020 21.04.2020 Mersin Roman Derneği-Usta Öğretici Hafta İçi 5 Saat/13.00-17.00
    24.02.2020 8.05.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    19.02.2020 16.04.2020 Roman Derneği-Usta Öğretici-Hafta İçi 5 Saat 08.00/12.10
    13.02.2020 20.03.2020 Adanalıoğlu Mah. Evi- Usta Öğretici- Başlangıç 08.50
    11.02.2020 18.03.2020 Adanalıoğlu Mah. Evi- Usta Öğretici- Başlangıç 08.50
    14.02.2020 29.04.2020 Sodam Usta Öğr./Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    14.02.2020 29.04.2020 Sodam Usta Öğretici/Hafta İçi 4 Saat 08.50-12.00
    18.01.2020 12.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- Gazi Lisesi Altı
    17.01.2020 11.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- Gazi Lisesi Altı
    7.01.2020 12.02.2020 Adanalıoğlu Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    7.01.2020 12.02.2020 Adanalıoğlu Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    7.01.2020 19.03.2020 Kartaduvar/Usta Öğretici
    6.01.2020 18.03.2020 Karaduvar Mahalle Evi/Usta Öğretici
    7.01.2020 19.03.2020 Akadem3/Usta Öğretici
    4.01.2020 18.03.2020 Akadem3/Usta Öğretici
    2.01.2020 16.03.2020 Akadem1-Usta Öğretici
    2.01.2020 16.03.2020 Akadem1-Usta Öğretici
    Çocuk Bakım Elemanı 01.11.2019 29.06.2020 Akadem-1 Kadrosuz Usts Öğretici
  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap İskelet CNC Operatörü 16.09.2019 16.12.2019 Meyem Kadrosuz Usta Öğretici
    Ahşap İskelet Montaj Elemanı 01.11.2019 04.02.2020 Denetmlib Serbestlik Kadrosuz Usta Öğretici
    Ahşap Kakmacısı 17.02.2020 5.06.2020 Denetimli Serbestlik-Usta Öğretici Hafta İçi 8 Saat 08.00-15.15
    Arı Kovanı ve Bal Çıtası Yapımı 1.07.2020 13.08.2020 Kuruma Bağlı Sanayi Sitesi Mobilya Atölyesi
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı ve Kartonpiyerci 17.02.2020 9.06.2020 Denetimli Serbestlik-Usta Öğretici-Günde 8 Saat 08.00-15.15
    Sentetik Boya 3.01.2020 29.01.2020 Denetimli Serbestlik Kadrosuz Usta Öğretici
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 3.02.2020 26.03.2020 Merkez Bina-Almanca Dersliği- Haftaiçi Öğlen Başlangıç 13.00- Kadrolu Öğretmen(4+4+3+4)
    3.02.2020 26.03.2020 Merkez Bina-Almanca Dersliği- Hafta İçi Akşam Başlangıç 13.00- Kadrolu Öğretmen(4+4+3+4)
    Almanca A2 Seviyesi 30.03.2020 24.06.2020 Merkez Bina 107 Nolu Almanca Dersliği-Kadrolu Öğretmen- Başlangıç 17.10-
    30.03.2020 24.06.2020 Merkez Bina- 107 Nolu Almanca Dersliği- Başlangıç 13.00-Kadrolu Öğretmen
    7.02.2020 7.06.2020 Merkez Bina-Almanca Dersliği- Hafta Sonu (Cuma-Cumartesi) Kadrolu Öğretmen(4+6)
    İngilizce A1 Seviyesi 3.02.2020 24.03.2020 Merkez Bina- 111 Nolu Derslik- Hafta İçi Akşam- Kadrolu Öğretmen
    3.02.2020 24.03.2020 Merkez Bina- 111 Nolu Derslik- Hafta İçi 13.00- Kadrolu Öğretmen
    3.02.2020 5.03.2020 Merkez Bina - İngilizce Dersliği- Başlangıç 08.50- Kadrolu Öğretmen
    İngilizce A2 Seviyesi 6.03.2020 20.04.2020 Merkez Bina- Kadrolu Öğretmen-Başlangıç 08.50-
    25.03.2020 16.06.2020 Merkez Bina
    İngilizce B1 Seviyesi 28.11.2019 10.07.2020 Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi/Kadrolu Öğretmen
    Mesleki İngilizce (Muhasebe ve Finansman / Bilgisayarlı Muhasebe) 31.12.2019 17.01.2020 Merkez Bina - İngilizce Dersliği- Kadrolu Öğretmen
    Mesleki İngilizce (Muhasebe ve Finansman/Dış Ticaret Ofis Hizmetleri) 31.12.2019 17.01.2020 Merkez Bina - İngilizce Dersliği- Kadrolu Öğretmen
    Türkçe A1 Seviyesi Harmanlanmış Model 10.03.2020 25.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina -2 Nolu Sınıf
    9.03.2020 24.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 1 Nolu Sınıf
    10.03.2020 25.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 2 Nolu Sınıf
    10.03.2020 28.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 2 Nolu Sınıf
    10.03.2020 30.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 2 Nolu Sınıf
    29.06.2020 11.09.2020 Ana Bina- 1. Nolu Derslik
    29.06.2020 11.09.2020 Ana Bina- 2. Nolu Derslik
    10.03.2020 21.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 2 Nolu Sınıf
    Türkçe A2 Seviyesi Harmanlanmış Model 29.06.2020 11.09.2020 Ana Bina- 2. Nolu Derslik
    9.03.2020 28.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina -1 Nolu Sınıf
    10.03.2020 25.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 2 Nolu Sınıf
    9.03.2020 30.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 1 Nolu Sınıf
    Türkçe B1 Seviyesi Harmanlanmış Model 29.06.2020 11.09.2020 Ana Bina- 1. Nolu Derslik
    29.06.2020 11.09.2020 Ana Bina- 2. Nolu Derslik
    9.03.2020 18.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 1 Nolu Sınıf
    9.03.2020 24.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina -1 Nolu Sınıf
    9.03.2020 30.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina - 1 Nolu Sınıf
    9.03.2020 30.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- 1 Nolu Sınıf
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 3.02.2020 14.05.2020 Atatürk Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğretmen- Başlangıç 15.15
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 10.02.2020 24.06.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi- Öğrencilere Yönelik- Kadrolu Öğretmen
    10.02.2020 12.06.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi- Öğrencilere Yönelik- Kadrolu Öğretmen
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 26.11.2019 17.03.2020 Sosyal Suriye Gurupları/Ahmet Fazıl Sıdalı Pasajı/Masrafları Ssg Öder
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 21.02.2020 20.04.2020 Merkez Bina-Hafta İçi 4 Ders 09.30-12.40(Hep Projesi Ücretleri Unicef Öder)
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 17.02.2020 10.04.2020 Merkez Bina Günde 4 Ders Kurs Ücretlerini Unicef Öder (Hep)
    Zazaca A1 Seviyesi 13.12.2019 24.02.2020 Mersin Zaza Derneği
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 3.03.2020 2.05.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi- Kadrolu Diğer Kurum Personeli-(2+2+6)
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 27.11.2019 17.12.2019 Mersin Ziraat Odası/Usta Öğretici
    Sürü Yönetimi Elemanı 18.11.2019 16.12.2019 Akdeniz İlçesi Tarım Ve Orman Müdürlüğü
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 3.02.2020 3.04.2020 Merkez Bina- Aşçılık Atölyesi- Başlangıç 08.50- Usta Öğretici
    12.01.2020 29.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- Aşçılık Atölesi
    Aşçı Yardımcısı 15.10.2019 29.12.2019 Mersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi-Emekli Usta Öğretici
    Pastacı Çırağı 24.02.2020 6.04.2020 Mersin İhh-Hafta İçi 4 Saat-08.50-12.00
    24.02.2020 6.04.2020 Mersin İhh-Hafta İçi 4 Saat-13.00-16.15
    10.02.2020 23.03.2020 Merkez Bina - Aşçılık Atölyesi- Başlangıç 12.30
    Yaş Pasta Yapımı 30.10.2019 14.01.2020 Mersin İhh-Usta Öğretici
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 1.07.2020 10.07.2020 Mersin Avcılık Ve Atıcılık İhtisas Kulübü-Ücretleri Dernek Öder
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Badminton 21.12.2019 7.06.2020 Kayatepe İlkokulu- Başlangıç 11:30- Usta Öğretici
    Futbol 23.12.2019 27.05.2020 Karaduvar Mahallesi Muhtarlık Sahası/Usta Öğretici
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 18.01.2020 2.01.2021 Kazanlı Belediyesi Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 21.10.2019 10.06.2020 (967520) Huzurkent Danyal Uysal Çok Programlı Anadolu Lisesi Usta Öğretici
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 21.10.2019 10.06.2020 (967520) Huzurkent Danyal Uysal Çok Programlı Anadolu Lisesi- Usta Öğretici
    Hentbol 23.03.2020 31.08.2020 Ahi Evran İmam Hatip Ortaokulu-Hafta İçi 3ders(.14.50-17.10)
    Kick Boks Sarı Kuşak 16.02.2020 19.06.2020 Karaduvar Spor Tesisleri-Usta Öğr./Hafta İçi 3 Hafta Sonu Pazar 5 Ders
    15.02.2020 19.06.2020 Karaduvar Spor Tesisleri-Usta Öğretici Hafta İçi 3 Ctesi 5 Ders
    Muay thai (Beyaz kuşak) 14.12.2019 29.08.2020 Zeki Sabah İlkokulu- İlkokul Öğrencilerine Yönelik-Başlangıç 09:00- Usta Öğretici
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 15.01.2020 10.02.2020 Akadem2 /Usta Öğretici
    17.03.2020 7.05.2020 Sodam Kurs Merkezi Usta Öğretici 4 Saat/13.00/16.15
    16.03.2020 6.05.2020 Sodam Kurs Merkezi-Usta Öğretici-4 Saat 08.50/12.00
    16.03.2020 6.05.2020 Akadem 2-Usta Öğretici Hafta İçi 4 Saat/08.50-12.00
    16.03.2020 18.05.2020 Akadem 2 Usta Öğretici-13.00-16.15 Hafta İçi 4 Saat
    7.02.2020 27.03.2020 Akadem1 - Başlangıç 13.00- Usta Öğretici (4 Saat)
    7.02.2020 27.03.2020 Akadem-1- Başlangıç 08.50- Usta Öğretici (4 Saat)
    5.02.2020 10.04.2020 Toros Devlet Has. Toplum Ruh Sağ. Mrk.
    24.01.2020 13.03.2020 Sodam-Usta Öğretici
    27.01.2020 16.03.2020 Sodam-Usta Öğretici
    24.01.2020 13.03.2020 Akadem2 -Usta Öğretici
    24.01.2020 13.03.2020 Akadem 2-Usta Öğretici
    27.01.2020 16.03.2020 Akadem4-Usta Öğretici
    24.01.2020 13.03.2020 Akadem4-Usta Öğretici
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 9.12.2019 17.02.2020 Kazanlı Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 20.11.2019 13.01.2020 Akadem 1/Usta Öğretici
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 26.12.2019 12.02.2020 Karaduvar Mah. Muh. Yanı- Başlangıç: 09:20- Usta Öğretici
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 6.01.2020 24.02.2020 Akdeniz Belediyesi-Adanalıoğlu Mahalle Evi
    Taekwondo Beyaz Kuşak 26.11.2019 17.03.2020 Cengiz Topel Ortaokulu/Kadrolu Öğretmen
    Taekwondo Kırmızı Kuşak 18.01.2020 17.03.2020 Çankaya Spor Salonu-Usta Öğretici
    Taekwondo Sarı Kuşak 6.01.2020 4.03.2020 Çankaya Spor Salonu/Usta Öğretici
    Taekwondo Siyah Kuşak 11.01.2020 10.03.2020 Çankaya Spor Salonu
    Taekwondo Yeşil Kuşak 5.03.2020 5.05.2020 Çankaya Spor Salonu-Usta Öğr./ Hafta İçi 3 Saat 13.50-16.20
    5.03.2020 5.05.2020 Çankaya Spor Salonu-Ust Öğr-Hafta İçi 3 Saat 16.20-18.40
    Voleybol 10.03.2020 26.11.2020 Gazi Anadolu Lisesi-Kadrolu Diğer Kurum Personeli-Başlangıç 18.00
    Vücut Geliştirme ve Fitness 21.10.2019 08.05.2020 Akadem3
    Wushu (Beyaz Kuşak) 1.02.2020 23.08.2020 Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu-Kadrolu Diğer Kurum Personeli(Sağlık Bakanlığı)
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 23.12.2019 6.04.2020 Toros Devlet Hastanesi /Usta Öğretici
    Bendir Eğitimi 21.10.2019 17.12.2019 Ziçev - Usta Öğretici
    Drama 10.02.2020 20.03.2020 Çamlıbel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Usta Öğretici -Başlangıç 08.50 (4 Saat)
    10.02.2020 20.03.2020 Çamlıbel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Başlangıç 08.50- Usta Öğretici (4 Saat)
    10.02.2020 20.03.2020 Çamlıbel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Başlangıç 13.00- Usta Öğretici (4 Saat)
    29.01.2020 22.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
    28.01.2020 23.03.2020 Akadem 4-Emekli
    27.01.2020 20.03.2020 Akadem4-Emekli
    1.07.2020 14.08.2020 Akadem-1 Usta Öğretici Usta Öğretici 5x4 20 Saat
    1.07.2020 17.08.2020 Akadem 1 Usta Öğretici 5x4 20 Saat
    2.03.2020 10.04.2020 Akadem 2-Hafta İçi 4 Saat 08.50-12.00
    2.03.2020 10.04.2020 Akadem 2-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    24.02.2020 3.04.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-15.15
    24.02.2020 3.04.2020 Mersin İhh Metem Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    13.02.2020 8.05.2020 Karaduvar Mah. Muhtarlığı- Öğrenciler İçin- Başlangıç 15.00- Usta Öğretici (2 Saat)
    10.02.2020 3.04.2020 Karaduvar Mah. Muhtarlığı- Yetişkinler İçin- Başlangıç 12.20- Usta Öğretici(3 Saat)
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 18.11.2019 1.06.2020 Özişgem/Usta Öğretici
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 24.02.2020 20.05.2020 Sodam Usta Öğretici Hafta İçi 4 Saat 15.00-18.30
    20.02.2020 15.05.2020 Sodam Usta Öğretici Hafta İçi 4 Saat 15.00-18.30
    Salon Dansları 3.12.2019 20.02.2020 Ziçev- Özel Eğitim Alan Çocukların Velilerine Yönelik- Saat 12.30- Usta Öğretici
    Ses Eğitimi 17.10.2019 16.03.2020 İçel Sonat Kulubu Usta Öğretici
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 22.10.2019 19.02.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği-Usta Öğretici
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 24.02.2020 25.06.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği-Hafta İçi 3 Saat 18.50-21.00
    24.02.2020 25.06.2020 Atatürkçü Düşünce Derneği Hafta İçi 3 Saat 16.20-18.40
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 22.01.2020 20.03.2020 Ziçev-Usta Öğretici
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi (Kadın) 23.10.2019 06.08.2020 (967724) Çamlıbel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Usta Öğretici
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 25.01.2020 15.04.2020 Iğdır İlkokulu- Kadrosuz Usta Öğretici-
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Mut 17.02.2020 12.06.2020 Gazipaşa İlkokulu- Başlangıç 14.30- Usta Öğretici
    17.02.2020 12.05.2020 Karaduvar Mah. Muhtarlığı- Başlangıç 17.10- Usta Öğretici
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Silifke 01.11.2019 24.01.2020 Karaduvar Mah. Evi- Usta Öğretici
    4.03.2020 18.06.2020 Çamlıbel Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi-Usta Öğretici-
    10.02.2020 8.06.2020 Zeki Sabah İlkokulu- Usta Öğretici-
    9.02.2020 6.06.2020 Zeki Sabah İlkokulu- Usta Öğretici- Başlangıç
    10.02.2020 8.06.2020 Zeki Sabah İlkokulu- Usta Öğretici
    9.02.2020 6.06.2020 Zeki Sabah İlkokulu- Usta Öğretici
    6.02.2020 2.06.2020 Fevzi Çakmak Ortaokulu- Usta Öğretici-Başlangıç 08.50
    6.02.2020 3.06.2020 Fevzi Çakmak Ortaokulu- Başlangıç 12.50- Usta Öğretici
    27.01.2020 17.04.2020 Karaduvar Mah. Muhtarlığı- Usta Öğretici)(4+4+4+4+4)
    27.01.2020 17.04.2020 Karaduvar Mah. Muhtarlığı- Usta Öğretici(4+4+4+4+4)
    20.01.2020 10.04.2020 Mersin Üç Ocak Ortaokulu- Öğrenciler İçin- Kadrosuz Usta Öğretici
    Türk Halk Oyunları Mersin Yöresi Tarsus 12.02.2020 16.09.2020 Merkez Bina Usta Öğretici-Çarşmaba /Ctesi 4 Saat
    Türk Halk Oyunları Van Yöresi 26.02.2020 20.05.2020 Cengiz Topel İlkokulu-Usta Öğretici- Başlangıç 13.30-(Pzts-Çar-Cuma-Cmrt)
    26.02.2020 20.05.2020 Cengiz Topel İlkokulu- Başlangıç 09.10- Usta Öğretici (Pzt-Çar-Cuma-Cmts)
    Uygulamalı Tiyatro 2.01.2020 11.03.2020 Kayatepe İlkokulu- Usta Öğretici- İlkokul Öğrencilerine Yönelik
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bahçe Bakımı ve Peyzaj Geliştirme ve Uyum Eğitimi 20.11.2019 6.02.2020 Büyük Şehir Belediyesi Fidanlığı/Usta Öğretici
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 20.02.2020 16.03.2020 Mersin Ziraat Odası- Hafta İçi 4 Ders Saati
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basınçlı Sulama Sistemleri 17.02.2020 9.03.2020 Kazanlı Mahallesi Taziye Evi
    Mantar Yetiştiriciliği 20.02.2020 20.03.2020 Mersin Ziraat Odası-Hafta İçi 4 Saat
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basit Nakış İğne Teknikleri 19.03.2020 22.05.2020 Akadem 2 Usta Öğretici- 4 Saat 08.50./12.00
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 6.01.2020 22.04.2020 Akadem1 Usta Öğretici
    8.01.2020 27.04.2020 Akadem1-Usta Öğretici
    Damal Bebek Giysisi Yapımı 17.02.2020 30.06.2020 Akadem 1-Usta Öğretici Hafta İçi 08.50-12.00 Arası 4 Saat
    18.02.2020 1.07.2020 Akadem 1 Usta Öğret. Hafta İçi 4 Saat/13.00-16.15
    Dantel Anglez Yapımı 4.02.2020 25.03.2020 Akadem 1- Başalngıç 13.00- Usta Öğretici (4 Saat)
    Dekoratif Ahşap Süsleme 4.02.2020 13.04.2020 Akadem2- Usta Öğretici- Başlangıç 13.00-
    8.01.2020 17.03.2020 Adanalıoğlu Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    8.01.2020 17.03.2020 Adanalıoğlu Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 27.01.2020 14.04.2020 Toros Devlet Hastahanesi Kadrosuz Usta Öğretici
    16.01.2020 3.04.2020 Akadem 1-Usta Öğretici
    Dekoratif Tablo Yapımı 12.03.2020 29.04.2020 Akadem 2 -Usta Öğretici-Hafta İçi 08.50-12.00
    Ebru 23.03.2020 27.03.2020 Mersin İl Kütüphanesi-Usta Öğretici Hafta İçi-08.50-12.00
    14.01.2020 5.03.2020 Adanalıoğlu Mah Evi-Usta Öğretici
    Elde Kordon İşi Yapımı 30.01.2020 14.04.2020 Sodam-Usta Öğretici
    Elde Maraş İşi 1.07.2020 28.08.2020 Akadem -2 Kadrosuz Usta Öğretici
    1.07.2020 27.08.2020 Akadem -2 Kadrosuz Usta Öğretici
    Elde Suzeni 3.12.2019 11.02.2020 Sodam/Usta Öğretici
    Elde Türk İşlemeleri 16.03.2020 26.03.2020 Sodam-Usta Öğr. 8 Ders-08.50-16.15
    12.02.2020 23.06.2020 Sodam Usta Öğretici/Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    20.01.2020 29.05.2020 Akadem2-Usta Öğretici
    Firkete Oyası 17.10.2019 06.12.2019 Sodam-Usta Öğretici
    Geleneksel El Nakışları 19.03.2020 5.08.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-13.00-16.15 4 Ders
    25.02.2020 7.07.2020 Akadem 4-Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    24.02.2020 6.07.2020 Akadem 4 -Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    6.01.2020 30.03.2020 Özişgem/Usta Öğretici
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar 1.07.2020 24.08.2020 Mersin İhh Derneği Kadrosuz Usta Öğretici
    1.07.2020 25.08.2020 Mersin İhh Derneği Kadrosuz Usta Öğretici
    İğne Oyası 16.10.2019 18.11.2019 Akadem 2-Usta Öğretici
    İp Boyama Teknikleri 21.10.2019 21.01.2020 İhh Derneği Kadrosuz Usta Öğretici
    Kadife İşi Yapımı 1.07.2020 28.08.2020 Akadem 1-Usta Öğretici 4x5 20 Saat
    Kağıt Rölyef Yapımı 12.02.2020 11.05.2020 Akadem 1-Usta Öğr./Hafta İçi Günde 4 Saat/08.50-12.00
    Kırkyama 3.03.2020 15.05.2020 Karaduvar Mahalle Evi-Emekli-Hafta İçi Günde 6 Saat 12.10-17.00
    Lefkara İşi 20.02.2020 27.07.2020 Merkez Bina- Nakış Sınıfı- Başlangıç 08.00- Kadrolu Öğretmen
    30.01.2020 27.05.2020 Merkez Bina- Nakış Sınıfı- Başlangıç 12.00- Kadrolu Öğretmen
    Mekik Oyası Yapımı 24.02.2020 18.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    24.02.2020 18.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    Minyatür Sanatı 4.12.2019 28.07.2020 Akadem 3 Kadrolu Öğretmen
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama 31.01.2020 4.05.2020 Akadem4/Usta Öğretici
    Sanayi Makinecisi 21.10.2019 04.02.2020 Mersin İhh-Usta Öğretici
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 19.03.2020 16.07.2020 Akadem2 Usta Öğretici- 4 Ders-13.00/16.15
    3.01.2020 18.03.2020 Danyal Uysal Çpl./Usta Öğretici
    Takı Yapım Teknikleri 18.03.2020 29.04.2020 Adnalıoğlu Mah Evi-Usta Öğretici-Günde 8 Ders/08.50-16.15
    16.03.2020 27.04.2020 Karaduvar Mah Evi-Usta Öğretici -8 Saat- 08.50-16.15
    16.03.2020 28.03.2020 Adnalıoğlu Mah Evi-Usta Öğretici-Günde 8 Ders/08.50-16.15
    Tığ Örücülüğü 16.03.2020 28.03.2020 İhsaniye Mahalle Muh.-Usta Öğr.-Günde 8 Ders-08.50/16.15
    28.02.2020 10.06.2020 Akadem 2-Emekli /Günde 5 Saat /13.00-15.00
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 21.10.2019 06.01.2020 Adanalıoğlu-Usta Öğretici
    Yatak Örtüleri Dikimi 29.06.2020 11.08.2020 Akadem 3/Kadrolu Öğretmen-Hafta İçi 5x5:25 Saat
    29.06.2020 24.08.2020 Akadem3-Kadrolu Öğretmen: Hafta İçi Çarşamba 3 Diğer Günler 4 Toplam 19 Saat
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgi ve Belge Yönetimi 15.10.2019 18.12.2019 Metem-Ücret Meksa Tarafından Ödenecektir
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 27.01.2020 19.02.2020 Merkez Bina- 310 Nolu Derslik- Haftaiçi 17.10- Usta Öğretici
    29.01.2020 21.02.2020 Merkez Bina- 310 Nolu Derslik- Hafta İçi 13.00- Usta Öğretici
    Danışma Görevlisi 26.02.2020 22.04.2020 Merkez Bina-310 Nolu Derslik- Başlangıç 08.50- Kadrolu Öğretmen
    Standart Türk Klâvyesi 20.02.2020 27.03.2020 Merkez Bina 310 Nolu Derslik- Başlangıç 17.10- Usta Öğretici
    24.02.2020 31.03.2020 Merkez Bina 310 Nolu Derslik- Başlangıç 13.00- Usta Öğretici
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 12.12.2019 7.02.2020 Merkez Bina- 306 Nolu Derlik- Başlangıç:17:10- Usta Öğretici
    10.02.2020 6.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-307 Nolu Laboratuvar
    10.02.2020 6.04.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-306 Nolu Laboratuvar
    19.01.2020 25.04.2020 Merkez Bina- 306 Nolu Derslik- Haftasonu- Başlangıç 08.30- Usta Öğretici
    20.01.2020 4.03.2020 Merkez Bina- 307 Nolu Derslik- Başlangıç 08:50- Usta Öğretici
    19.01.2020 25.04.2020 Merkez Bina- 307 Nolu Derslik- Başlangıç 08.30- Usta Öğretici
    13.01.2020 9.03.2020 Merkez Bina- 306 Nolu Derslik- Başlangıç 13:00- Kadrolu Öğretmen
    Bilgisayar Sistem Kurulum Bakım Onarım ve Arıza Giderme 01.11.2019 04.03.2020 E Tipi Kapalı Ve Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Bilgisayarsız Temel Robotik ve Kodlama 12.03.2020 7.05.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- 2. Kat 307 Nolu Sınıf
    7.03.2020 12.04.2020 Merkez Bina- 201 Nolu Derslik- Başlangıç 08.30- Usta Öğretici
    20.01.2020 7.02.2020 Merkez Bina- Öğlen Grubu 307 Nolu Lab.-
    25.01.2020 1.03.2020 Merkez Bina- Hafta Sonu- Sabah Grubu -201 Nolu Lab
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 7.02.2020 28.12.2020 Ertuğrul Gazi Ortaokulu- Kadrolu Öğretmen- Öğrencilere Yönlelik- (Okul Kütüphanesinde)
    6.02.2020 15.04.2020 Ertuğrul Gazi Ortaokulu- Kadrolu Öğretmen- Öğrencilere Yönelik- Başlangıç 15.30-17.00
    7.02.2020 10.02.2020 Ertuğrul Gazi Ortaokulu- Kadrolu Öğretmen- Öğrencilere Yönlelik
    21.01.2020 19.03.2020 Merkez Bina: 211 Nolu Bt Lab: Hafta İçi Akşam Sl-Çrş-Per- 17.30 - 20.30
    Görme Engelliler İçin Bilgisayar Kullanımı 2.12.2019 26.02.2020 Görme Engelliler Dern/Kadrolu Öğretmen
    İleri Excel Geliştirme ve Uyum Eğitimi 13.02.2020 28.02.2020 Merkez Bina 307 Nolu Drslik- Başlangıç 13.00- Usta Öğretici
    İnternet ve e-Posta Yönetimi 28.02.2020 4.03.2020 Merkez Bina- 307 Nolu Derslik- Usta Öğretici
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 7.02.2020 16.04.2020 Ertuğrul Gazi Ortaokulu- Öğrencilere Yönelik- Okul Kütüphanesinde-Başlangıç 15.30
    Web Tasarımı 20.01.2020 1.07.2020 Merkez Bina: 211 Nolu Bt Lab: Hafta İçi - 09.00 - 12.00
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 21.01.2020 24.01.2020 Merkez Bina- Zemin Kat- Akşam Grubu 17.10- Usta Öğretici
    21.01.2020 24.01.2020 Merkez Bina- Zemin Kat - Öğlen Grubu 13.00-Usta Öğretici
    15.01.2020 20.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- Undp 1 Nolu Sınıf
    7.01.2020 14.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina- Toplantı Salonu
    3.02.2020 6.02.2020 Merkez Bina- Başlangıç 17.10- Usta Öğretici
    9.02.2020 16.02.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
    1.02.2020 8.02.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çelik Kaynakçısı 16.10.2019 26.12.2019 Mersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi-Masraflar Meksa Tarafından Ödenir
    Sac ve Metal Mobilyacı 3.02.2020 19.10.2020 Halk Eğitimi Merkezi Sanayi Sit. Metal Atölyesi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 3.02.2020 17.08.2020 Merkez Bina- Kuaförlük2 Atölyesi- Başlangıç 17.00- Usta Öğretici
    Fön Çekimi 7.02.2020 30.04.2020 Sodam Usta Öğretici/Hafta İçi 4 Saat 08.50/12.00
    Kozmetik Ürünleri Tanıtma ve Uygulama 6.01.2020 27.04.2020 Merkez Bina- Kuaförlük Atölyesi- Başlangıç 08:50- Usta Öğretici
    Manikür-Pedikür Teknikleri 21.10.2019 21.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
    Manikürist 26.02.2020 19.06.2020 Akadem 4 Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    Saç Renklendirme 17.02.2020 16.06.2020 Akadem1-Usta Öğretici 4 Saat 08.50-12.00
    21.02.2020 22.06.2020 Akadem 1-Hafta İçi 4 Saat 13.00/16.15
    6.01.2020 29.04.2020 Adanalıoğlu/Usta Öğretici
    Saç Sakal Kesimi 29.01.2020 14.05.2020 Mersin E Tipi Cezevi-Usta Öğretici Emekli
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 16.03.2020 28.03.2020 Sodam-Usta Öğr/Günde 8 Ders/08.50-16.15
    Sahne Makyajı 7.01.2020 22.04.2020 Akadem -4 Kadrosuz Usta Öğretici
    SPA Personel Eğitimi 24.12.2019 13.04.2020 Merkez Bina - Başlangıç: 08:50- Usta Öğretici
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Depo Elleçleme Personel Eğitimi 20.01.2020 25.02.2020 Merkez/Kadrolu Usta Öğretici
    Lojistik Elemanı 3.Seviye 17.12.2019 22.06.2020 Liman Lojistik-Megip Kursu/Usta Eğitici/Kurs Masraflarını Firma Öder
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 16.03.2020 27.03.2020 Mersin İl Halk Kütüphanesi-Günde 4 Saat 13.00-16.15
    4.03.2020 2.04.2020 Merkez Bina- Diksiyon Sınıfı- Başlangıç 13.00-Kadrolu Öğretmen
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 23.11.2019 29.03.2020 Tevfik Sırrı Gür Anadolu Lisesi/Kadrolu Öğretmen
    Girişimcilik 7.01.2020 15.01.2020 Merkez Bina- 307 Nolu Derslik- Başlangıç 13:00- Kadrolu Usta Öğretici
    Görme Engelliler İçin Bağımsız Hareket Becerileri 17.10.2019 26.11.2019 Merkez Bina Kadrolu Öğretmen
    Görme Engelliler İçin Braille Alfabesi (Kabartma Yazı) 2.01.2020 16.04.2020 Merkez Bina - 204 Nolu Derslik- Kadrolu Öğretmen
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 17.12.2019 19.12.2019 Mersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi(Meksa)/Kurs Ücretlerini Vakıf Öder
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 17.02.2020 3.03.2020 Merkez Bina- Diksiyon Sınıfı- Başlangıç 13.00- Kadrolu Öğretmen
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 4.02.2020 24.02.2020 Akadem3- Başlangıç 13.00- Usta Öğretici
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 17.03.2020 7.04.2020 Akadem -3 Kadrosuz Usta Öğretici 13:00-16.20
    25.02.2020 16.03.2020 Akadem 3 Hafta İçi 5 Gün-13.00/16.15
    Türk İşaret Dili 23.03.2020 5.05.2020 Mersin Halk Kütüphanesi-Usta Öğretici --Hafta İçi 4 Saat/13.00-16.15
    24.02.2020 3.04.2020 Akadem 3-Hafta İçi 5 Gün 4 Saat-13.00/16.15
    10.02.2020 20.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğal Gaz İç Tesisatı Cihaz Montajcısı 16.12.2019 1.04.2020 Mersin Cezaevi
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 9.02.2020 7.03.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina-Tesisat Teknoloji Atöyesi
    Elektrik Ark Boru Kaynakçısı 25.11.2019 24.01.2020 Özişgem/Usta Öğretici
    Ev Tipi Klima Sistemleri Montajı 14.09.2019 08.12.2019 Mersin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi-Kurs Masrafları Meksa Tarafından Ödenecektir
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 27.01.2020 12.02.2020 Merkez Bina- Tesisat Atçlyesi- Başlangıç 08.50- Usta Öğretici
    Sıhhi Tesisatçı 13.02.2020 29.05.2020 Denetimli Serbestlik-Hafta İçi Günde 8 Saat 08.00-15.10
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 26.02.2020 30.03.2020 Merkez Bina- 308 Nolu Derslik 2. Kat- Kadrolu Usta Öğretici-Başlangıç 13.00 (5 Saat)
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 4.12.2019 27.03.2020 Akdeniz Mersin Deniz Ticaret Odası Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Usta Öğretici
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 10.02.2020 5.06.2020 Suphi Öner İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-
    3.02.2020 4.08.2020 Cengiz Topel Ortaokulu- Başlangıç 10.30- İlkokul Öğrencisi-Kadrolu Öğretmen
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 22.02.2020 22.02.2020 Merkez Bina Toplantı Salonu Dış Kadrolu Öğretmen Saat:08:50
    1.02.2020 1.02.2020 Merkez Bina Toplantı Salonu Dış Kadrolu Öğretmen
    2.02.2020 2.02.2020 Merkez Bina Toplantı Salonu Dış Kadrolu Öğretmen
    18.01.2020 18.01.2020 Modern Osgb/Ücretleri Osgb Öder
    19.01.2020 19.01.2020 Modern Osgb-Ücretleri Osgb Öder
    15.01.2020 15.01.2020 Merkez-Usta Öğretici
    14.01.2020 14.01.2020 Merkez-Usta Öğretici
    16.03.2020 16.03.2020 Akdeniz Moden Osgb-Ücretleri Firma Öder
    15.03.2020 15.03.2020 Akdeniz Moden Osgb-Ücretleri Firma Öder
    14.03.2020 14.03.2020 Akdeniz Moden Osgb-Ücretleri Firma Öder
    22.02.2020 22.02.2020 Akdeniz Modern Osgb-Gönüllü Osgb Eğitici
    23.02.2020 23.02.2020 Akdeniz Modern Osgb-Gönüllü Eğitici Osgb
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 3.01.2020 12.03.2020 Ziçev/Usta Öğretici
    9.01.2020 18.03.2020 Mersin Sanat Merkezi/Emekli Öğretmen
    Heykel Modelcisi 21.10.2019 16.01.2020 Ziçev - Usta Öğretici
    Heykel Yapımı 17.01.2020 11.06.2020 Ziçev-Usta Öğretici
    17.01.2020 11.06.2020 Ziçev /Usta Öğretici
    Kumlama Resimde Natürmort 24.02.2020 17.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 8.50-12.00
    24.02.2020 17.03.2020 Mersin İhh Usta Öğretici-Hafta İçi 4 Saat 13.00-16.15
    Pastel Boya Resim 21.10.2019 31.12.2019 Ziçev- Usta Öğretici
    Resim Sanat Eğitimi 30.12.2019 3.04.2020 Merkez Bina- 108 Nolu Derslik- Kadrolu Öğretmen- Başlangıç 08.50
    Sanatsal Mozaik 24.06.2020 31.08.2020 Mersin İhh-Usta Öğretici 6x4:24saat Hafta İçi
    Yağlı Boya Resim 21.11.2019 5.03.2020 Sodam/Usta Öğretici
  • Yenilenebilir Enerji Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Güneş Panelleri ve Fotovoltaik sistemleri Kurulum Bakım ve Onarımı 22.10.2019 28.12.2019 Merkez -Usta Öğretici
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İmitasyon Takı İmalatçısı 8.01.2020 17.03.2020 Adanalıoğlu Mah Kadrosuz Usta Öğretici
    8.01.2020 17.03.2020 Adanalıoğlu Mah Evi Kadrosuz Usta Öğretici
    Takı Çizimi ve Üretimi 9.12.2019 10.02.2020 Ziçev Kadrosuz Usta Öğretici
    Takı Tasarımcısı 21.10.2019 07.01.2020 Adanalıoğlu-Usta Öğretici
    Takı Yapımı 3.02.2020 17.06.2020 Kıbrıs Türk Kültür Derneği
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İslam Ahlakı 6.01.2020 20.01.2020 Akadem3/Usta Öğretici
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 11.02.2020 19.03.2020 Çetinkaya Kuran Kursu/Usta Öğretici Salı Çarş Perş Cuma 4 Saat 13.00/16.15
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 11.01.2020 11.01.2020 Merkez Bina Kadrolu Öğretmenler
    Okuma-Yazma II. Kademe 24.06.2020 10.08.2020 Akadem 4-Emekli Öğretmen/56: 30 Saat
    6.02.2020 7.05.2020 Merkez Bina- Okuma Yazma Sınıfı- Başlangıç 16.30-Kadrolu Öğretmen
    30.01.2020 1.04.2020 Merkez Bina- Okuma Yazma Sınıfı- Başlangıç 13.00- Kadrolu Öğretmen
    16.01.2020 5.03.2020 Mersin E Tipi Kapalı Ve Açık Cezaevi Emekli Usta Öğretici
    9.01.2020 1.04.2020 Akadem 4/Emekli Öğretmen
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 15.02.2020 15.02.2020 Merkez Bina- 2.Kat Okuma Yazma Sınıfı- Başlangıç 10.00- Kadrolu Öğretmen
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 2.12.2019 27.12.2019 Adanalıoğlu Mah. Evi- Saat 08:50- Usta Öğretici- Emekli
    1.07.2020 29.07.2020 Akadem 2-Emekli Öğretmen 6x5 :30
    1.07.2020 7.08.2020 Akadem 1 Emekli Usta Öğretici
    13.03.2020 15.04.2020 Akadem 3 Emekli Usta Öğretici
    21.02.2020 25.03.2020 Akadem1-Emekli Öğretmen-Hafta İçi 5 Ders 08.00-12.00
    14.02.2020 18.03.2020 Akademe 3 Emekli Öğretmen-Hafata İçi 08.50/13.00 5 Ders
    5.02.2020 17.03.2020 Merkez Bina- Okuma Yazma Sınıfı- Başlangıç 08.50- Kadrolu Öğretmen
    20.01.2020 20.02.2020 Akadem1-Emekli Öğretmen
    13.01.2020 13.02.2020 Akadem 3/Emekli Öğretmen
    6.01.2020 14.02.2020 Akadem3 /Usta Öğretici
    2.01.2020 29.01.2020 Adanalıoğlu Mhevi- Emekli- Başlangıç 08:50- Usta Öğretici
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ön Muhasebe 8.01.2020 31.03.2020 Merkez Bina - Başlangıç 08:00- Usta Öğretici (6 Saat)
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 2.01.2020 26.03.2020 Merkez Bina/Usta Öğretici
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seramik Biçimlendirme 6.03.2020 2.06.2020 Akadem3-Usta Öğretici 6 Saat
  • Elektrik ve Enerji
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Termik Santral Kazan İşletmeci 20.01.2020 24.01.2020 Trakya Cam-Kadrolu Öğretmen/Ücretleri Firma Öder
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Anasınıfı) 4.03.2020 5.03.2020 Şehit Fırat Palamut Anaokulu- Kadrolu Öğretmen- Ücret Yok
    4.03.2020 5.03.2020 Şehit Fırat Palamut Anaokulu-Kadrolu Öğretmen
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 27.03.2020 31.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-1/A
    12.03.2020 16.03.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    30.03.2020 1.04.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    9.03.2020 11.03.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    17.03.2020 19.03.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    13.04.2020 15.04.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    23.03.2020 25.03.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    11.05.2020 13.05.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    20.04.2020 22.04.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    27.04.2020 29.04.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    20.03.2020 24.03.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    4.05.2020 6.05.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    30.03.2020 1.04.2020 Mehmet Canbolat-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    13.03.2020 23.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    24.03.2020 25.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    26.03.2020 27.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    13.03.2020 16.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    17.03.2020 18.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    19.03.2020 20.03.2020 Kayatepe İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    24.03.2020 26.03.2020 Gazipaşa İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    27.04.2020 29.04.2020 Salim Güven İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    25.03.2020 27.03.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    13.04.2020 14.04.2020 Gazipaşa İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    23.03.2020 24.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    1.04.2020 3.04.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-1/B
    16.04.2020 17.04.2020 Gazipaşa İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    18.03.2020 19.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    19.03.2020 23.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-4/B
    27.03.2020 31.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-3/A
    20.04.2020 21.04.2020 Gazipaşa İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    1.04.2020 3.04.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-3/B
    9.03.2020 10.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    13.04.2020 15.04.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    24.03.2020 26.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-4/C
    16.03.2020 18.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-2/A
    25.03.2020 26.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    13.04.2020 15.04.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-3/C
    19.03.2020 23.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-2/B
    30.03.2020 31.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    13.04.2020 15.04.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-1/C
    16.03.2020 17.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    24.03.2020 26.03.2020 (709936) Saadettin Bey İlkokulu- Sosyal Etkinlik Sınıfı- 2+2+26 Ücret Ödenmeyecek-2/C
    11.03.2020 12.03.2020 Fatih İlkokulu-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    16.03.2020 18.03.2020 Cengiz Topel İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    16.03.2020 18.03.2020 Cengiz Topel İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 2.03.2020 30.03.2020 Sabiha Çiftçi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğretmen- 2+2+2+2+2
    16.03.2020 20.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğrtmen- Ücret Yok
    9.03.2020 13.03.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen(2+2+2+2+2)
    9.03.2020 13.03.2020 Gazi Anadolu Lisesi-Kadrolu Öğretmen- Okul Öğrencileri-Başlangıç 15.30
    16.03.2020 20.03.2020 Gazi Anadolu Lisesi-Kadrolu Öğretmen- Okul Öğrencileri-Başlangıç 15.30
    16.03.2020 20.03.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen(2+2+2+2+2)
    23.03.2020 27.03.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen(2+2+2+2+2)
    26.03.2020 2.04.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    30.04.2020 8.05.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    16.04.2020 24.04.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    22.05.2020 29.05.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    14.05.2020 21.05.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    1.06.2020 5.06.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (4+3+3)
    2.03.2020 6.03.2020 Mine Günaştı Anadolu İmam Hatip Lisesi- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2+2+2)
    8.06.2020 12.06.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (2+2+2+2+)
    15.06.2020 19.06.2020 Mersin Anadolu İmam Hatip Lisesi-Kadrolu Öğretmen- (2+2+2+2+2)
    16.03.2020 20.03.2020 Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi- Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    23.03.2020 27.03.2020 Fatma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi- Kadrolu Öğretmen- Ücret Yok
    23.03.2020 27.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğrtmen- Ücret Yok
    9.03.2020 30.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğrtmen- Ücret Yok
    9.03.2020 13.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğrtmen- Ücret Yok
    9.03.2020 13.03.2020 Huzurkent Danyal Uysal Çok Programlı Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    3.03.2020 31.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğrtmen- Ücret Yok
    9.03.2020 13.03.2020 Zeytinlibahçe Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi-Kadrolu Öğretmen- Ücret Almayacak
    2.03.2020 6.03.2020 Gazi Anadolu Lisesi- Kadrolu Öğretmen-Okulun Öğrencileri-Başlangıç 15.30
    2.03.2020 6.03.2020 Gazi Anadolu Lisesi-Kadrolu Öğretmen- Okul Öğrencileri-Başlangıç 15.30
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 13.06.2020 13.06.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 5/D - 6 Saat Ucret Ödenecek
    25.04.2020 25.04.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 7/B - 6 Saat Ucret Ödenecek
    6.06.2020 6.06.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 5/C - 6 Saat Ucret Ödenecek
    21.03.2020 21.03.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 8/B - 6 Saat Ucret Ödenecek
    12.03.2020 16.03.2020 Celile Öner-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    18.03.2020 20.03.2020 Yenitaşkent Yusuf Bayık İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    19.03.2020 23.03.2020 Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    2.03.2020 4.03.2020 Yenitaşkent Yusuf Bayık İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    24.03.2020 26.03.2020 Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    16.03.2020 18.03.2020 Akdeniz İmam Hatip Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-Ücret Yok
    30.03.2020 1.04.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    21.04.2020 24.04.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    25.03.2020 27.03.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    30.05.2020 30.05.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 5/B - 6 Saat Ucret Ödenecek
    9.03.2020 11.03.2020 Celile Öner-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    9.05.2020 9.05.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 6/B - 6 Saat Ucret Ödenecek
    16.05.2020 16.05.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 6/C - 6 Saat Ucret Ödenecek
    23.03.2020 25.03.2020 Celile Öner-Diğer Kurumda Kadrolu Öğretmen
    10.03.2020 12.03.2020 Yenitaşkent Yusuf Bayık İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    13.04.2020 15.04.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    20.03.2020 24.03.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    16.04.2020 20.04.2020 Celile Öner Ortaokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    14.03.2020 14.03.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 8/A - 6 Saat Ucret Ödenecek
    28.03.2020 28.03.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 8/C - 6 Saat Ucret Ödenecek
    4.04.2020 4.04.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 8d - 6 Saat Ucret Ödenecek
    18.04.2020 18.04.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 7/B - 6 Saat Ucret Ödenecek
    23.05.2020 23.05.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 5/A - 6 Saat Ucret Ödenecek
    11.04.2020 11.04.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 7/A - 6 Saat Ucret Ödenecek
    2.05.2020 2.05.2020 (713342) Huzurkent Atatürk Ortaokulu- 6/A - 6 Saat Ucret Ödenecek
    13.03.2020 17.03.2020 Yenitaşkent Yusuf Bayık İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    5.03.2020 9.03.2020 Yenitaşkent Yusuf Bayık İlkokulu-Kadrolu Öğretmen(2+2+2)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 21.04.2020 24.04.2020 Salim Güven İlkokulu-Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    16.04.2020 20.04.2020 Salim Güven İlkokulu- Kadrolu Öğretmen-(2+2+2)
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-2) 13.02.2020 13.02.2020 Merkez Bina Konferans Salonu-Kadrolu Öğretmen