Ödemiş Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 232 544 91 10 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Emmioğlu Mahallesi Otel Sokak No8 Yıldız Çarşısı Ödemiş / İZMİR adresinde bulunan Ödemiş Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 168 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Ödemiş Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ödemiş Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 232 544 91 10
0 232 544 56 53
Emmioğlu Mahallesi Otel Sokak No8 Yıldız Çarşısı Ödemiş / İZMİR

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Ödemiş Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Ödemiş Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Ödemiş Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 18.11.2019 17.04.2020 Gençlik Merkezi
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ev Hizmetleri 25.11.2019 4.03.2020 Hem Merkez
    Ev ve Kurum Temizliği 9.03.2020 27.05.2020 Hem Merkez
    Ev Yemekleri Hazırlama 19.09.2019 28.05.2020 Hem Merkez
    İletişim Yöntem ve Teknikleri 16.09.2019 05.11.2019 Hem Merkez
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aromatik Bitkilerin Yetiştiriciliği 22.11.2019 31.12.2019 İmam Hatip Lisesi
    6.02.2020 5.03.2020 Hem Merkez
    Temel Dış Mekan Bitkileri Yetiştiriciliği 8.02.2020 6.06.2020 M Tipi Cezaevi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 09.09.2019 02.12.2019 Hem Merkez
    09.09.2019 23.01.2020 Hem Merkez
    10.09.2019 29.11.2019 Hem Merkez
    4.12.2019 19.02.2020 Halk Eğitim
    6.12.2019 21.02.2020 M Tipi Cezaevi
    15.12.2019 28.06.2020 Ovakent Çpl
    16.12.2019 30.04.2020 Belediye Binası
    20.02.2020 14.05.2020 Halk Eğitim Merkezi
    26.02.2020 22.05.2020 M Tipi Cezaevi
    Bilgisayarda Doküman Hazırlama 13.12.2019 22.05.2020 İmtal
    23.03.2020 30.04.2020 Halk Eğitim
    Ofis Programları Kullanımı 27.01.2020 19.03.2020 Halk Eğitim
    Temel Robotik ve Kodlama 16.03.2020 15.06.2020 İmam Hatip Lisesi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 10.02.2020 18.03.2020 Halk Eğitim
    Standart Türk Klâvyesi 4.11.2019 17.12.2019 Halk Eğitim
    6.11.2019 15.01.2020 Halk Eğitim
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 9.12.2019 9.01.2020 Belediye Meclis Salonu
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 02.09.2019 08.10.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    04.10.2019 26.11.2019 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    14.10.2019 21.11.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    30.10.2019 12.12.2019 3 Eylül Mahallesi Gündüz Bakım Evi
    30.10.2019 5.12.2019 3 Eylül Mahallesi Gündüz Bakım Evi
    22.11.2019 30.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    27.11.2019 3.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    6.12.2019 14.01.2020 3 Eylül Gündüz Bakım Evi
    4.12.2019 10.01.2020 Serpil Yanbastı Gündüz Bakım Evi
    25.12.2019 31.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    25.12.2019 5.02.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    2.01.2020 7.02.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    7.01.2020 26.02.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    13.01.2020 18.02.2020 Serpil Yanbastı Bakımevi
    15.01.2020 20.02.2020 Üç Eylül Gündüz Bakım Evi
    6.02.2020 13.03.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    21.02.2020 30.03.2020 3 Eylül Mah Bakımevi
    19.02.2020 26.03.2020 Serpil Yanbastı İlkokulu
    19.02.2020 26.03.2020 Serpil Yanbastı Bakımevi
    21.02.2020 30.03.2020 3 Eylül Bakımevi
    27.02.2020 3.04.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 09.09.2019 23.11.2019 Şeker Cami Kuran Kursu
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İslam Tarihi 11.11.2019 17.06.2020 Hem Merkez
    20.02.2020 10.03.2020 Hem Merkez
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 07.10.2019 15.01.2020 Yasin Naci Ağaroğlu Lisesi
    05.11.2019 20.02.2020 Mesleki Teknik Lisesi
    5.11.2019 20.02.2020 Mesleki Teknik Lisesi
    2.03.2020 11.06.2020 İmam Hatip Ortaokulu
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servis 19.10.2019 16.11.2019 M Tipi Cezaevi
    4.01.2020 1.02.2020 M Tipi Cezaevi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Banyo Takımları Dikimi 12.02.2020 7.04.2020 Hem Merkez
    26.02.2020 24.04.2020 Hem Merkez
    Basit Nakış İğne Teknikleri 11.11.2019 20.12.2019 Kazanlı
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 16.09.2019 10.12.2019 Hem Merkez
    18.11.2019 17.03.2020 Günlüce Köyü
    14.11.2019 15.05.2020 Molla Kadın Cami
    19.12.2019 2.03.2020 Çaylı
    4.02.2020 15.04.2020 Yenikent Sitesi
    4.02.2020 27.03.2020 Bıçakçı Köyü
    Damal Bebek Giysisi Yapımı 26.11.2019 17.04.2020 Ertuğrul
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma 12.02.2020 21.05.2020 Bilim Merkezi
    Dekoratif Ahşap Süsleme 23.09.2019 11.11.2019 Belediye Ek Bina
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 12.11.2019 6.04.2020 Bilim Sanat Merkezi
    28.02.2020 19.06.2020 Hem Merkez
    Dekoratif Minder Dikimi 18.03.2020 20.05.2020 Günlüce Köyü
    Deri Tablo Yapımı 14.03.2020 11.07.2020 Hem Merkez
    Ebru 11.03.2020 10.06.2020 M Tipi Cezaevi
    El Yapımı Sabun Üretimi 17.09.2019 03.06.2020 Belediye Ek Bina
    Elde Beyaz İş 11.11.2019 2.01.2020 İnönü İlkokulu
    24.03.2020 14.07.2020 Halk Eğitim
    Elde Kordon İşi Yapımı 30.01.2020 5.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Elde Suzeni 9.03.2020 22.04.2020 Kayaköy
    Elde Türk İşlemeleri 23.09.2019 23.03.2020 Hem Merkez
    11.11.2019 3.02.2020 Yenikent Sitesi
    5.11.2019 28.01.2020 Demircili
    11.11.2019 15.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    5.11.2019 28.01.2020 Yenice Köy
    11.11.2019 3.02.2020 Şoförler Sitesi
    5.11.2019 28.01.2020 Zeytinlik Mahallesi
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 5.11.2019 6.04.2020 Balabanlı
    11.11.2019 10.04.2020 Kaymakçı Belediye Binası
    5.11.2019 6.04.2020 Ziraat Odası
    11.11.2019 27.04.2020 Molla Kadın Cami
    11.11.2019 10.04.2020 Mescitli Köyü
    5.11.2019 21.04.2020 Köseler
    Firkete Oyası 14.11.2019 23.01.2020 Hem Merkez
    Geleneksel El Nakışları 30.09.2019 25.12.2019 Şoförler Odası
    11.11.2019 17.03.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    2.12.2019 4.02.2020 Hamamköy
    3.01.2020 27.03.2020 İnönü İlkokulu
    7.01.2020 31.03.2020 Şöförler Odası
    29.01.2020 22.04.2020 Zeytinlik
    29.01.2020 22.04.2020 Demircili Mahallesi
    29.01.2020 22.04.2020 Yenice Köy
    Gelin Başı Yapma 25.09.2019 29.04.2020 Hem Merkez
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Çeyiz Ürünleri Hazırlama 09.09.2019 20.04.2020 Hem Merkez
    İğne Oyası 27.08.2019 26.09.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    19.11.2019 18.12.2019 Çaylı
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı 28.11.2019 20.02.2020 M Tipi Cezaevi
    Kâğıt Çiçek Yapımı 1.12.2019 3.05.2020 Engelliler Derneği
    Kağıt Rölyef Yapımı 11.09.2019 13.05.2020 Hem Merkez
    Keçe Aksesuarları Yapımı 26.02.2020 5.06.2020 M Tipi Cezaevi
    Kırkyama 26.09.2019 27.02.2020 Hem Merkez
    Kösele Çanta Yapımı 09.09.2019 30.11.2019 Hem Merkez
    Kösele Kemer Yapımı 7.12.2019 2.03.2020 Hem Merkez
    Makine Nakışları 11.11.2019 3.03.2020 Hasan Erdem İlkokulu
    11.11.2019 3.03.2020 Gereli Köyü
    11.11.2019 29.04.2020 Ovakent Mahallesi
    11.11.2019 3.03.2020 Kayaköy
    5.02.2020 30.04.2020 Hamamköy
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 16.12.2019 12.02.2020 Hem Merkez
    11.12.2019 4.02.2020 Hem Merkez
    Makrame Örgü Yapma 09.09.2019 13.01.2020 Hem Merkez
    Mekik Oyası Yapımı 12.02.2020 24.06.2020 Çamlık Gençlik Merkezi
    Misinalı Takı Yapımı 11.11.2019 4.05.2020 Gençlik Spor Çamlık
    3.12.2019 16.07.2020 Hastane
    Mutfak Takımları Hazırlama 27.12.2019 28.05.2020 Hem Merkez
    2.01.2020 29.05.2020 Hem Merkez
    27.12.2019 29.05.2020 Hem Merkez
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Ahşap Boyamayla Ürün Yapma 14.01.2020 20.05.2020 Hem Merkez
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 13.12.2019 25.02.2020 Hem Merkez
    Oyalar 27.01.2020 8.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    24.02.2020 12.05.2020 Şöförler Sitesi
    Pul ve Boncuk Dikişleri 03.10.2019 28.11.2019 Hem Merkez
    24.10.2019 19.12.2019 Hem Merkez
    31.10.2019 26.12.2019 Hem Merkez
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 27.11.2019 4.06.2020 Türkönü
    Su Kabağı İşlemeciliği 13.11.2019 7.02.2020 Bilim Sanat Merkezi
    17.03.2020 13.05.2020 Arasta Çarşısı
    Takı Yapım Teknikleri 04.11.2019 27.12.2019 Halk Eğitim
    4.11.2019 27.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    18.12.2019 12.02.2020 Birgi
    6.01.2020 6.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    9.01.2020 29.05.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Tel Kırma Yapımı 13.11.2019 29.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    16.11.2019 6.06.2020 Halk Eğitim
    27.11.2019 19.02.2020 M Tipi Cezaevi
    11.03.2020 3.06.2020 Birgi
    Tığ Örücülüğü 04.11.2019 23.01.2020 Halk Eğitim
    4.11.2019 23.01.2020 Halk Eğitim
    Zikzak Makine Nakışları 23.09.2019 23.03.2020 Hem Merkez
    3.03.2020 27.05.2020 Hasan Erdem İlkokulu
  • Gazetecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dijital Fotoğrafçılık 10.02.2020 27.04.2020 Hem Merkez
    13.02.2020 2.05.2020 Hem Merkez
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 07.09.2019 15.12.2019 Kızılcavlu İlkokulu
    16.09.2019 08.01.2020 Demircili İlkokulu
    16.09.2019 08.01.2020 Ertuğrul İlkokul
    16.09.2019 08.01.2020 Orhangazi İlkokulu
    16.09.2019 08.01.2020 Gerçekli İlkokulu
    16.09.2019 08.01.2020 Karadoğan İlkokulu
    17.09.2019 09.01.2020 Yeniköy İlkokulu
    07.10.2019 10.06.2020 Şehit Er Süleyman Özdemir İlkokulu
    14.10.2019 08.05.2020 Hulisi Uçaçelikj Anadolu Lisesi
    12.10.2019 18.02.2020 Bilsem
    23.10.2019 26.02.2020 Özdemir Atasoy İlkokulu
    26.10.2019 09.05.2020 Kaymakçı İlkokulu
    22.10.2019 14.05.2020 Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulu
    26.10.2019 09.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 17.02.2020 Hem Merkez
    16.09.2019 8.01.2020 Gerçekli İlkokulu
    16.09.2019 8.01.2020 Karadoğan İlkokulu
    26.10.2019 9.05.2020 Kaymakçı İlkokulu
    26.10.2019 9.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 9.02.2020 Hem Merkez
    30.10.2019 4.03.2020 Özdemir Atasoy İlkokulu
    4.11.2019 4.02.2020 Gençlik Merkezi
    11.11.2019 10.03.2020 Gerçekli İlkokulu
    11.11.2019 24.02.2020 Karadoğan İlkokulu
    25.11.2019 25.02.2020 Gençlik Spor Merkezi
    2.12.2019 19.06.2020 Bıçakçı İlkokulu
    4.01.2020 3.05.2020 Kızılcaavlu İlkokulu
    3.01.2020 10.06.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokul
    2.01.2020 15.04.2020 M Tipi Cezaevi
    6.02.2020 30.05.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    5.02.2020 2.06.2020 Yeniköy Şehit Cengiz Topel İlkokulu
    10.02.2020 5.06.2020 Ertuğrul İlkokulu
    10.02.2020 5.06.2020 Demircili İlkokulu
    24.02.2020 19.06.2020 Kayaköy İlkokulu
    24.02.2020 19.06.2020 Günlüce İlkokulu
    25.02.2020 21.07.2020 Yolüstü İlkokulu
    24.02.2020 26.06.2020 Kayaköy İlkokulu
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 21.10.2019 02.12.2019 Halk Eğitim
    22.10.2019 14.01.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 2.12.2019 Halk Eğitim
    11.11.2019 6.12.2019 Hem Merkez
    2.12.2019 30.12.2019 Hem Merkez
    6.01.2020 31.01.2020 Halk Eğitim
    7.02.2020 6.03.2020 Halk Eğitim
    4.02.2020 14.04.2020 Zafer İlkokulu
    9.03.2020 1.04.2020 İstiklal İlkokulu
    Zekâ Oyunları Orta Düzeyi 10.03.2020 28.07.2020 Gençlik Merkezi
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Peynir Üretim Elemanı 11.11.2019 27.02.2020 Halk Eğitim
    11.11.2019 27.02.2020 Salı Pazarı Kafeteryası
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Deri Konfeksiyon Makineci 11.11.2019 16.03.2020 Arasta Çarşısı
    Düz Dikiş Makineci 11.11.2019 28.01.2020 Seyrekli Köyü
    29.01.2020 15.04.2020 Seyrekli Mh
    Kadın Bluz Dikimi 18.11.2019 9.01.2020 Bengisu Mh İnklap Sokak No:5 Kat:1
    Kadın Ceket Dikimi 18.11.2019 19.12.2019 Kaymakçı
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 23.09.2019 18.02.2020 Hem Merkez
    11.11.2019 13.03.2020 Bademli
    2.12.2019 2.04.2020 Konaklı
    13.01.2020 16.06.2020 Bengisu Mahallesi Kurs Merkezi
    Kadın Gecelik Dikimi 24.02.2020 11.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 24.02.2020 20.05.2020 Kaymakçı Belediye Binası
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi 16.03.2020 1.06.2020 Bademli
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 09.09.2019 11.12.2019 Hem Merkez
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Pantolon-Jean Pantolon) 20.12.2019 18.02.2020 Kaymakçı
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fön Çekimi 27.08.2019 15.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Makyaj Yapma Teknikleri 31.12.2019 7.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Saç Sakal Kesimi 10.12.2019 9.06.2020 T Tipi Cezaevi
    Temel Makyaj 09.09.2019 23.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 02.11.2019 02.05.2020 Birgi Sağlık Meslek
    2.11.2019 2.05.2020 Birgi Sağlık Meslek
    24.02.2020 20.03.2020 Ödemiş Ticaret Odası
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 13.11.2019 15.01.2020 T Tipi Cezaevi
    11.11.2019 13.12.2019 Hem Merkez
    13.03.2020 14.04.2020 Halk Eğitim
    İpekböceği Yetiştiriciliği 11.09.2019 20.09.2019 Zeytinlik Düğün Salonu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri 23.11.2019 14.12.2019 Hem Merkez
    30.11.2019 24.12.2019 Halk Eğitim
    11.02.2020 17.03.2020 Halk Egitim
    Diksiyon 6.11.2019 12.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    9.12.2019 21.01.2020 Hem Merkez
    27.01.2020 10.03.2020 Hem Merkez
    23.03.2020 5.05.2020 Hem Merkez
    Ekoloji (Çevre) Okuryazarlığı 16.03.2020 3.04.2020 Hem Merkez
    Etkili ve Hızlı Okuma 13.11.2019 15.01.2020 Hem Merkez
    21.11.2019 25.11.2019 Bilsem
    14.02.2020 8.05.2020 Atatürk İlkokulu
    13.02.2020 6.04.2020 Hem Merkez
    Görme Engelliler İçin Bağımsız Hareket Becerileri 9.11.2019 1.02.2020 İsitklal İlkokulu
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 27.01.2020 10.02.2020 Hem Merkez
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Lisans) Kurs Programı 27.11.2019 25.03.2020 Halk Eğitim
    27.11.2019 26.04.2020 Halk Eğitim
    27.11.2019 22.03.2020 Halk Eğitim
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Ön Lisans) 27.11.2019 29.12.2019 Halk Eğitim
    27.11.2019 24.03.2020 Halk Eğitim
    27.11.2019 7.04.2020 Halk Eğitim
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 18.12.2019 19.02.2020 Kazanlı Köyü
    19.12.2019 13.02.2020 Ovakent Köyü
    13.03.2020 15.04.2020 Kazanlı
    10.03.2020 10.04.2020 Kurucuova
    9.03.2020 9.04.2020 Gerçekli Köyü
    9.03.2020 9.04.2020 Ovakent
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 6.11.2019 27.11.2019 Hem Merkez
    4.11.2019 25.11.2019 Kazanlı İlkokulu
    5.11.2019 26.11.2019 Ovakent
    19.11.2019 9.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    18.11.2019 23.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    9.12.2019 3.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    17.12.2019 8.01.2020 Gereli Köyü
    27.01.2020 12.02.2020 Gerçekli Mahallesi
    4.02.2020 17.03.2020 Halk Eğitim
    5.02.2020 18.03.2020 Halk Eğitim
    31.01.2020 4.03.2020 Gereli Köyü
    14.02.2020 6.03.2020 Ovakent
    17.02.2020 9.03.2020 Kurucuova
    20.02.2020 12.03.2020 Kazanlı Köyü
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 21.08.2019 25.09.2019 Hem Merkez
    27.11.2019 18.12.2019 Ovakent
    26.11.2019 17.12.2019 Kazanlı
    4.12.2019 17.01.2020 Halk Eğitim
    3.12.2019 14.01.2020 Halk Eğitim
    9.01.2020 30.01.2020 Gereli Köyü
    13.02.2020 2.03.2020 Gerçekli Mahallesi
    9.03.2020 25.03.2020 Gereli Köyü
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 14.11.2019 3.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    11.11.2019 1.06.2020 Hem Merkez
    12.11.2019 2.06.2020 Hem Merkez
    18.11.2019 8.06.2020 Hem Merkez
    8.01.2020 26.02.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    21.01.2020 17.02.2020 Hem Merkez
    27.02.2020 16.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 23.10.2019 08.05.2020 Atatürk İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Anafartalar
    22.10.2019 29.12.2019 Atatürk İlkokulu
    17.10.2019 28.05.2020 Anafartalar
    15.10.2019 24.02.2020 Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 22.06.2020 Atatürk İlkokulu
    22.10.2019 06.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    24.10.2019 08.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    21.10.2019 17.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 08.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 Atatürk İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 İstiklal
    22.10.2019 07.05.2020 Atatürk İlkokulu
    23.10.2019 07.05.2020 Atatürk İlkokulu
    26.10.2019 15.02.2020 Ovakent İlkokulu
    21.10.2019 06.05.2020 Atatürk İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 Atatürk İlkokul
    22.10.2019 07.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    21.10.2019 01.06.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 20.05.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 02.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 Anafartalar
    21.10.2019 07.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    23.10.2019 27.05.2020 İstiklal
    23.10.2019 20.05.2020 Anafartalar
    21.10.2019 11.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 Zafer İlkokulu
    24.10.2019 22.05.2020 Zafer İlkokulu
    23.10.2019 01.04.2020 Zafer İlkokulu
    23.10.2019 22.05.2020 İstiklal
    21.10.2019 19.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.10.2019 29.12.2020 Anafartalar
    21.10.2019 06.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    21.10.2019 18.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 29.05.2020 Anafartalar
    22.10.2019 30.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.10.2019 03.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 27.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 29.12.2019 İnönü İlkokulu
    22.10.2019 02.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 01.06.2020 Anafartalar
    22.10.2019 27.05.2020 İstiklal İlkokulu
    24.10.2019 08.05.2020 Birgi İlkokulu
    21.10.2019 04.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 05.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    24.10.2019 19.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 08.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    26.10.2019 22.02.2020 Ovakent İlkokulu
    21.10.2019 04.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    24.10.2019 05.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 30.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 16.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 03.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 Çapacızade İlkokul
    22.10.2019 08.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    25.10.2019 19.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 30.03.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 01.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 06.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    21.10.2019 22.06.2020 İnönü İlkokulu
    22.10.2019 07.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    24.10.2019 18.06.2020 İnönü İlkokulu
    23.10.2019 22.05.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 05.05.2020 İstiklal İlkokulu
    23.10.2019 27.05.2020 Anafartalar
    21.10.2019 09.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 29.05.2020 Zafer İlkokulu
    24.10.2019 29.05.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 İstiklal İlkokulu
    23.10.2019 29.05.2020 İstiklal
    15.10.2019 16.04.2020 Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.10.2019 28.05.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 04.06.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 28.12.2020 Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulı
    23.10.2019 19.06.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 30.06.2020 İnönü İlkokulu
    22.10.2019 27.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 30.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    24.10.2019 19.06.2020 İnönü İlkokulu
    22.10.2019 09.06.2020 İnönü İlkokulu
    23.10.2019 27.05.2020 İnönü İlkokulu
    21.10.2019 28.05.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 28.05.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 01.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    26.10.2019 23.02.2020 Ovakent İlkokulu
    21.10.2019 28.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    24.10.2019 29.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.10.2019 27.05.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 26.02.2020 Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulı
    22.10.2019 08.05.2020 Atatürk İlkokulu
    21.10.2019 19.06.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 29.05.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 1.06.2020 Zafer İlkokulu
    23.10.2019 8.05.2020 Atatürk İlkokulu
    22.10.2019 6.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    24.10.2019 8.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    21.10.2019 8.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    1.11.2019 7.07.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    1.11.2019 2.07.2020 İnönü İlkokulu
    21.10.2019 1.06.2020 Anafartalar
    21.10.2019 6.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 İnönü İlkokulu
    24.10.2019 8.05.2020 Birgi İlkokulu
    31.10.2019 4.06.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 İstiklal
    22.10.2019 7.05.2020 Atatürk İlkokulu
    21.10.2019 9.06.2020 Zafer İlkokulu
    23.10.2019 7.05.2020 Atatürk İlkokulu
    21.10.2019 5.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    30.10.2019 8.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    21.10.2019 6.05.2020 Atatürk İlkokulu
    30.10.2019 29.06.2020 Atatürk İlkokul
    28.10.2019 4.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    31.10.2019 29.05.2020 Anafartalar İlkokulu
    4.11.2019 7.07.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.10.2019 7.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    22.10.2019 8.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    31.10.2019 22.06.2020 İstiklal İlkokulu
    4.11.2019 15.06.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 18.06.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 Anafartalar
    30.10.2019 4.03.2020 Bademli Şükrü Saraçoğlu İlkokulı
    31.10.2019 29.06.2020 Anafartalar İlkokulu
    22.10.2019 8.05.2020 Atatürk İlkokulu
    1.11.2019 19.06.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 1.06.2020 İstiklal İlkokulu
    21.10.2019 7.05.2020 Hatipoğlu Mustafa Erdem İlkokulu
    21.10.2019 6.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    22.10.2019 7.05.2020 Birgi Kazımpaşa İlkokulu
    31.10.2019 7.07.2020 Zafer İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 İstiklal İlkokulu
    22.10.2019 9.06.2020 Zafer İlkokulu
    23.10.2019 1.04.2020 Zafer İlkokulu
    11.11.2019 27.12.2019 Hamamköy İlkokulu
    2.11.2019 4.04.2020 M Ayşe Yanbastı Ortaokulu
    2.11.2019 29.02.2020 Bademli İlkokulu
    4.11.2019 6.03.2020 Bademli İlkokulu
    11.11.2019 28.12.2019 Hamamköy İlkokulu
    11.11.2019 13.03.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    5.11.2019 23.12.2019 Hamamköy İlkokulu
    3.12.2019 13.05.2020 80 .Yıl Efe İlkokulu
    2.01.2020 23.06.2020 Mustafa Erdem İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 4.02.2020 24.04.2020 Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmamhatip Ortaokulu
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 5.11.2019 3.01.2020 Şehit Yasin Naci Ağaroğlu Ortaokulu
    11.02.2020 2.04.2020 Proje İmamhatip Lisesi
    Türk İşaret Dili 26.11.2019 12.05.2020 Ticaret Odası Anadolu Lisesi
    27.11.2019 14.05.2020 Ticaret Odası Anadolu Lisesi
    17.12.2019 11.03.2020 Halk Eğitim
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 22.10.2019 20.12.2019 Endüstri Meslek Lisesi
    15.02.2020 4.04.2020 Mesleki Eğitim Merkezi
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 3.01.2020 25.02.2020 Endistüri Meslek Lisesi
    Teknik Resim 07.10.2019 10.02.2020 Mesleki Eğitim Merkezi
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Genel Elektrik Ark Kaynağı 11.11.2019 2.07.2020 Ödemiş Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 18.12.2019 22.05.2020 Halk Eğitim
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 17.12.2019 12.05.2020 Hem Merkez
    24.02.2020 6.07.2020 Öğretmenevi
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 02.10.2019 03.06.2020 Zafer İlkokulu
    Bendir Eğitimi 22.11.2019 8.05.2020 Birgi
    Drama 27.01.2020 5.04.2020 Hem Merkez
    Klasik Gitar Eğitimi 17.10.2019 21.05.2020 3 Eylül Ortaokulu
    04.11.2019 12.05.2020 Zafer İlkokulu
    4.11.2019 12.05.2020 Zafer İlkokulu
    18.11.2019 25.11.2019 Hem Merkez
    4.12.2019 12.03.2020 Hem Merkez
    Org Eğitimi 21.10.2019 04.03.2020 İsitklal İlkokulu
    21.10.2019 4.03.2020 İsitklal İlkokulu
    Piyano Eğitimi 1 12.02.2020 11.08.2020 Bilsem
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 27.10.2019 05.07.2020 Birgi Çekül Vakfı
    27.10.2019 5.07.2020 Birgi Çekül Vakfı
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 18.01.2020 28.06.2020 Yolüstü İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 24.10.2019 12.03.2020 Hem Merkez
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 16.10.2019 26.02.2020 Kültür Merkezi
    21.10.2019 05.02.2020 Konaklı İlkokulu
    21.10.2019 04.03.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    25.10.2019 28.03.2020 Bademli İlkokulu
    23.10.2019 11.06.2020 Çapacızade İlkokulu
    23.10.2019 18.06.2020 Çapacızade İlkokulu
    26.10.2019 03.05.2020 Fen Lisesi
    30.10.2019 12.02.2020 Konaklı İlkokulu
    30.10.2019 11.03.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    28.10.2019 11.03.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    26.10.2019 3.05.2020 Fen Lisesi
    12.03.2020 16.07.2020 80. Yıl İlkokulu
    12.03.2020 16.07.2020 80.Yıl Efe İlkokulu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 23.09.2019 01.04.2020 İlkurşun Lisesi
    08.10.2019 22.04.2020 Zafer İlkokulu
    21.10.2019 31.03.2020 Özdemir Atasoy İlkokulu
    23.10.2019 18.06.2020 Özdemir Atasoy İlkokulu
    21.10.2019 30.05.2020 Tual
    21.10.2019 29.05.2020 Zeytinlik Sebahattin Şenocak İlkokulu
    21.10.2019 29.05.2020 Zeytinlik Sabahattin Şenocak İlkokulu
    21.10.2019 29.05.2020 3 Eylül Yibo
    21.10.2019 02.06.2020 3 Eylül Yibo
    24.10.2019 25.06.2020 Çapacızade İlkokulu
    21.10.2019 26.06.2020 Özdemir Atasoy İlkokulu
    22.10.2019 03.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    26.10.2019 03.05.2020 50.Yıl
    21.10.2019 2.06.2020 3 Eylül Yibo
    22.10.2019 3.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    26.10.2019 3.05.2020 50.Yıl
    5.11.2019 16.04.2020 Bademli Köyü Düğün Salonu
    4.11.2019 24.02.2020 Hem Merkez
    9.11.2019 8.07.2020 Basek Okulu
    30.11.2019 7.06.2020 Yolüstü İlkokulu
    20.11.2019 11.03.2020 Ovakent
    21.11.2019 10.03.2020 Bozcayaka
    26.11.2019 9.06.2020 Aydınoğlu İmamatip Lisesi
    4.12.2019 22.05.2020 Ovakent
    6.12.2019 24.04.2020 Bozcayaka Mahallesi
    6.01.2020 13.08.2020 Esnaf Kafalet Salonu
    13.02.2020 15.05.2020 Konaklı İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 28.12.2019 13.06.2020 Yolüstü İlkokulu
    28.12.2019 20.06.2020 Yolüstü İlkokulu
    4.01.2020 20.06.2020 Yolüstü İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 11.11.2019 10.03.2020 M Tipi Cezaevi
    22.12.2019 28.06.2020 Seyrekli
    17.03.2020 9.07.2020 Yolüstü
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 17.10.2019 12.06.2020 Zübeyde Hanım Lisesi
    18.10.2019 04.04.2020 Zübeyde Hanım Lisesi
    18.10.2019 4.04.2020 Zübeyde Hanım Lisesi
    Uygulamalı Tiyatro 14.02.2020 6.07.2020 Şehit Yasin Naci Ağaroğlu İmam Hatip Ortaokulu
    26.02.2020 21.05.2020 T Tipi Cezaevi Kaymakçı
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 14.09.2019 14.09.2019 Halk Eğitim
    14.12.2019 14.12.2019 Halk Eğitim
    21.12.2019 21.12.2019 Halk Eğitim
    25.01.2020 25.01.2020 Halk Eğitim
    Okuma-Yazma II. Kademe 10.09.2019 08.04.2020 Hem Merkez
    03.09.2019 06.02.2020 Ödemiş M Tipi Cezaevi
    16.09.2019 17.12.2019 Hem Merkez
    23.09.2019 24.12.2019 Halk Eğitim
    14.11.2019 13.04.2020 Hem Binası
    18.11.2019 17.03.2020 Halk Eğitim
    3.12.2019 28.04.2020 Hem Merkez
    19.12.2019 5.09.2020 Halk Eğitim
    19.12.2019 15.05.2020 Halk Eğitim
    4.01.2020 5.04.2020 Hem Merkez
    9.01.2020 1.04.2020 Halk Eğitim
    8.01.2020 10.04.2020 Halk Eğitim
    29.01.2020 15.04.2020 T Tipi Cezaevi
    25.01.2020 7.06.2020 Ovakent İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 13.09.2019 13.09.2019 Halk Eğitim
    19.10.2019 19.10.2019 Halk Eğitim
    11.01.2020 11.01.2020 T Tipi Cezaevi
    26.01.2020 26.01.2020 Halk Eğitim
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 13.09.2019 13.12.2019 Halk Eğitim
    21.09.2019 10.11.2019 Ovakent İlkokulu
    24.10.2019 09.01.2020 Halk Eğitim
    26.10.2019 07.12.2019 Halk Eğitim
    23.10.2019 25.12.2019 Hem Merkez
    26.10.2019 7.12.2019 Halk Eğitim
    23.10.2019 22.12.2019 Hem Merkez
    24.10.2019 9.01.2020 Halk Eğitim
    1.11.2019 3.04.2020 Zafer İlkokulu
    5.11.2019 7.01.2020 İlçe Jandarma Komutanlığı
    23.11.2019 12.01.2020 Ovakent İlkokulu
    7.12.2019 26.01.2020 Hem Merkez
    9.12.2019 28.01.2020 M Tipi Cezaevi
    9.12.2019 17.02.2020 T Tipi Cezaevi
    9.12.2019 29.12.2019 Halk Eğitim
    9.12.2019 25.04.2020 Halk Eğitim
    9.12.2019 5.02.2020 Halk Eğitim
    19.12.2019 29.12.2019 Halk Eğitim
    16.12.2019 24.02.2020 Cumhuriyet Mah. Beyler Sokak
    20.12.2019 15.05.2020 Hem Merkez
    9.12.2019 8.01.2020 Halk Eğitim
    10.01.2020 4.05.2020 Halk Eğitim
    6.01.2020 22.01.2020 Hem Merkez
    8.01.2020 3.03.2020 M Tipi Cezaevi
    27.01.2020 25.02.2020 M Tipi Cezaevi
    11.02.2020 1.04.2020 Zafer İlkokulu
    12.02.2020 30.03.2020 Halk Eğitim
    7.03.2020 31.05.2020 Hem Merkez
    9.03.2020 7.04.2020 Kaymakçı T Tipi Cezaevi
    17.03.2020 13.05.2020 M Tipi Açık Cevaevi
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 11.11.2019 9.01.2020 Halk Eğitim
    Usta Öğretici Oryantasyon 21.10.2019 25.10.2019 Hem Merkez
    8.02.2020 11.02.2020 Hem Merkez
    8.02.2020 23.02.2020 Hem Merkez
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 30.09.2019 01.10.2019 Hem Merkez
    23.09.2019 24.09.2019 Hem Merkez
    09.11.2019 09.11.2019 Birgi Sağlık Meslek Lisesi
    9.11.2019 9.11.2019 Birgi Sağlık Meslek Lisesi
    14.11.2019 15.11.2019 Halk Eğitim
    28.11.2019 29.11.2019 Halk Eğitim
    7.11.2019 8.11.2019 M Tipi Cezaevi
    18.12.2019 19.12.2019 T Tipi Cezaevi
    11.12.2019 12.12.2019 T Tipi Cezaevi
    22.01.2020 23.01.2020 Halk Eğitim
    29.01.2020 30.01.2020 Halk Eğitim
    26.02.2020 27.02.2020 Halk Eğitim
    7.03.2020 7.03.2020 Kız Meslek Lisesi
    İlk Yardım 6.01.2020 15.01.2020 Öğretmen Evi
    6.02.2020 17.02.2020 Öğretmenevi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 10.01.2020 3.06.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1 4.11.2019 31.03.2020 Hem Merkez
    7.11.2019 2.04.2020 Hem Merkez
    Sulu Boya Resim 5.12.2019 16.07.2020 Gençlik Spor Merkezi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çini İşlemeci/Çinici 2.12.2019 14.04.2020 Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü
    Mozaik 27.02.2020 15.05.2020 Hem Merkez
    Seramik Biçimlendirme 12.09.2019 04.06.2020 Hem Merkez
    Tahrirci/Çinici 10.09.2019 25.02.2020 Hem Merkez
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 4.02.2020 5.08.2020 Anafartalar İlkokulu
    Badminton 3.02.2020 22.05.2020 Öeml
    13.02.2020 6.11.2020 İlkkurşun Kapalı Spor Salonu
    Basketbol 21.01.2020 20.08.2020 İlkkursun Spor Salonu
    8.02.2020 3.07.2021 Atatürk İlkokulu
    Futbol (6-7 Yaş) 22.10.2019 02.06.2020 Çapacızade İlkokulu
    22.10.2019 2.06.2020 Çapacızade İlkokulu
    8.02.2020 11.07.2020 Atatürk İlkokulu
    Futbol (8-9 Yaş) 24.09.2019 28.04.2020 Ödemiş Stadyumu
    02.10.2019 11.05.2020 İstiklal İlkokulu
    26.10.2019 17.05.2020 80.Yıl Efe İlşkokulu
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 07.10.2019 20.02.2020 İlkkurşun Kapalı Spor Salonu
    2.12.2019 21.07.2020 İlkkurşun Kapalı Spor Salonu
    2.12.2019 14.04.2020 İlkkurşun Kapalı Spor Salonu
    7.01.2020 22.05.2020 İlkkurşun Spor Salonu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Beden Eğitimi 09.09.2019 25.03.2020 Hem Merkez
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Sportif Oyunlar 09.09.2019 24.07.2020 Hem Merkez
    IAAF Çocuk Atletizm 5.12.2019 21.09.2020 Saraçoğlu Stadyumu
    6.12.2019 22.09.2020 Saraçoğlu Stadyumu
    4.12.2019 19.09.2020 Saraçoğlu Stadyumu
    Muay thai (Beyaz kuşak) 23.10.2019 20.04.2020 3 Eylül Yibo
    23.10.2019 16.04.2020 3 Eylül Yibo
    10.12.2019 19.03.2020 Kaymakçı Çpl
    Muay Thai (Yeşil Beyaz Kuşak) 4.11.2019 16.04.2020 Ödemiş Anadolu Lisesi
    Okçuluk 11.11.2019 23.09.2020 İmtal
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 14.01.2020 6.04.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    25.02.2020 7.07.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    24.02.2020 2.07.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 07.09.2019 10.11.2019 Orhangazi İlkokulu
    07.09.2019 10.11.2019 Kıenmenler İlkokulu
    16.09.2019 03.12.2019 M Tipi Cezaevi
    05.10.2019 07.03.2020 Kayaköy İlkokulu
    12.10.2019 27.06.2020 3 Eylül Yibo
    23.10.2019 26.12.2019 M Tipi Cezaevi
    26.10.2019 05.01.2020 Hasan Erdem İlkokulu
    30.10.2019 27.05.2020 Özdemir Atasoy
    26.10.2019 5.01.2020 Hasan Erdem İlkokulu
    23.11.2019 18.07.2020 3 Eylül Yibo
    10.03.2020 8.09.2020 Atatürk İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 3.02.2020 20.05.2020 M Tipi Cezaevi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 13.02.2020 4.06.2020 İlkkurşun Kapalı Spor Salonu
    13.02.2020 4.06.2020 Gençlik Spor Müdürlüğü
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 7.11.2019 28.12.2019 Gençlik Spor Merkezi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 18.11.2019 9.03.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Step-Aerobik Eğitimi Step 17.10.2019 20.02.2020 Perşşembe Pazarı
    15.10.2019 05.12.2019 Kadın Y6aşam Merkezi
    15.10.2019 16.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    15.10.2019 05.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    17.10.2019 13.01.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    15.10.2019 09.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    18.10.2019 21.02.2020 Perşembe Pazarı Kurs Merkezi
    15.10.2019 31.03.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    01.11.2019 08.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    15.10.2019 5.12.2019 Kadın Y6aşam Merkezi
    15.10.2019 5.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    15.10.2019 9.12.2019 Kadın Yaşam Merkezi
    15.10.2019 2.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    1.11.2019 8.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    21.11.2019 10.03.2020 Hem Merkez
    18.11.2019 9.03.2020 Hem Merkez
    19.11.2019 6.03.2020 Hem Merkez
    6.12.2019 27.01.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    3.03.2020 18.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    2.03.2020 24.08.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    28.02.2020 26.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    4.03.2020 15.06.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    3.03.2020 27.08.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    11.03.2020 25.11.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    12.03.2020 3.12.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    24.03.2020 7.08.2020 Halk Eğitim
    11.03.2020 24.06.2020 Halk Eğitim
    4.03.2020 12.05.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    12.03.2020 30.06.2020 Halk Eğitim
    23.03.2020 14.09.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    19.03.2020 15.09.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    27.03.2020 18.09.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    Voleybol 12.12.2019 4.08.2020 İlkkurşun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.12.2019 13.08.2020 İlkkurşun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 4.12.2019 7.02.2020 Endüstri Meslek Lisesi
    16.12.2019 4.02.2020 İstiklal İlkokulu
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 23.10.2019 28.11.2019 Endüstri Meslek Lisesi
    13.11.2019 12.12.2019 T Tipicezaevi
    13.02.2020 16.04.2020 İlçe Jandarma Komutanlığı
    12.02.2020 15.04.2020 İlçe Jandarma Komutanlığı
    Sanayi Tipi Buhar Kazanı Yakma 9.03.2020 25.03.2020 Mesleki Eğitim Merkezi
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 11.02.2020 17.02.2020 Hem Merkez
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A1 Seviyesi 15.11.2019 22.05.2020 Yasin Naci Ağaroğlu Ortaokulu
    3.02.2020 14.05.2020 Müftülük Konferans Salonu
    İngilizce A1 Seviyesi 02.10.2019 06.01.2020 Ödemiş Anadolu Lisesi
    21.10.2019 05.02.2020 Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi
    21.10.2019 5.02.2020 Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi
    15.11.2019 6.02.2020 Halk Eğitim
    15.11.2019 4.02.2020 Halk Eğitim
    25.11.2019 2.03.2020 Mesleki Teknik Anadolu Lisesi
    18.12.2019 11.03.2020 Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi
    2.01.2020 7.05.2020 Ödemiş Devlet Hastanesi
    3.02.2020 13.05.2020 Ödemiş Devlet Hastanesi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 18.09.2019 27.11.2019 Hem Merkez
    16.09.2019 31.12.2019 Hem Merkez
    26.09.2019 03.01.2020 Halk Eğitim
    23.09.2019 04.12.2019 Halk Eğitim
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 26.11.2019 14.04.2020 Kız Meslek Lisesi
    26.11.2019 21.04.2020 Kız Meslek Lisesi
    Aşçı Yardımcısı 04.11.2019 17.02.2020 Halk Eğitim
    4.11.2019 17.02.2020 Halk Eğitim
    Kantin İşletmecisi 7.02.2020 2.05.2020 Hasan Erdem Ortaokulu
    Pasta Yapımı ve Sunumu 21.10.2019 20.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi
    30.10.2019 28.04.2020 Kadın Yaşam Merkezi