Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 222 230 68 33 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Akarbaşı mh. Atatürk Bulvarı Remzi Korkut Sk. No2 Odunpazarı / ESKİŞEHİR adresinde bulunan Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 153 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ESKİŞEHİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ESKİŞEHİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 222 230 68 33
0 222 230 40 67
Akarbaşı mh. Atatürk Bulvarı Remzi Korkut Sk. No2 Odunpazarı / ESKİŞEHİR

Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Sedef Kakma 25.11.2019 22.07.2020 Maide Bolel Huzurevi
    25.11.2019 22.07.2020 Maide Bolel Huzur Evi
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Budama 10.02.2020 21.02.2020 Kuzey Kafkas Karaçay Balkar Kültür Ve Yard. Derneği
    2.03.2020 13.03.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 27.03.2020 Merkez Bina
    30.03.2020 10.04.2020 Merkez Bina
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 10.09.2019 08.11.2019 Merkez Bina- Döse - Filiiz Arslan - Sabah Grubu
    09.09.2019 23.10.2019 Merkez Bina- Döse - Ender Kayar - Sabah Grubu
    28.09.2019 19.01.2020 Merkez Bina- Döse - Ender Kayar - Hafta Sonu Sabah Grubu
    23.09.2019 27.11.2019 Merkez Bina- Döse - İilker Atasever - Akşam Grubu
    09.09.2019 23.10.2019 Merkez Bina- Döse - İsa Coşkun - Öğlen Grubu
    09.09.2019 23.10.2019 Merkez Bina- Döse - Serkan Algül - Öğlen Grubu
    28.09.2019 19.01.2020 Merkez Bina- Döse - Süleyman Topkaya - Hafta Sonu
    25.09.2019 03.01.2020 Merkez Bina- Döse - Süleyman Topkaya - Akşam Grubu
    24.10.2019 18.12.2019 Merkez Bina-Döse-Öğlen Grubu-Serkan Algül
    04.11.2019 25.12.2019 Merkez Bina
    24.10.2019 17.12.2019 Merkez Bina-Döse-Sabah Grubu-Ender Kayar
    28.10.2019 20.12.2019 Merkez Bina-Döse- Sabah Grubu-Serkan Algül İlker Atasever
    30.10.2019 20.12.2019 Merkez Bina-Döse- Sabah Grubu-Serkan Algül İlker Atasever
    12.11.2019 15.01.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 6.03.2020 Eskişehir H Tipi Kapalı Ceza Evi
    4.12.2019 6.05.2020 Yunusemre Erkek Öğrenci Yurdu
    18.12.2019 17.02.2020 Merkez Bina-Döse-Sabah Grubu-Ender Kayar
    19.12.2019 18.02.2020 Merkez Bina-Serkan Algül-Öğle Grubu
    30.12.2019 3.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu-İlker Tasever
    30.12.2019 27.02.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu -İsa Coşkun
    30.12.2019 27.02.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu-İlker Tasever
    3.02.2020 18.03.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu -İsa Coşkun
    4.02.2020 31.03.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Döse-Filiz Arslan
    6.02.2020 17.06.2020 H Tipi Kapalı Cezaevi
    6.02.2020 21.05.2020 Merkez Bina -Akşam Grubu
    15.02.2020 14.06.2020 Merkez Bina-Hafta Sonu Sabah-Döse
    19.02.2020 7.05.2020 H Tipi Kapalı Cezaevi
    18.02.2020 2.04.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Ender Kayar-Döse
    19.02.2020 3.04.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu-Serkan Algül-Döse
    2.03.2020 6.05.2020 Merkez Bina-Döse-Akşam Grubu-İlker Atasever
    19.02.2020 20.05.2020 H Tipi Kapalı Cezaevi
    14.03.2020 20.06.2020 Merkez Bina
    19.03.2020 13.05.2020 Merkez Bina
    30.03.2020 15.05.2020 Merkez Bina
    İleri Excel Geliştirme ve Uyum Eğitimi 12.03.2020 8.05.2020 Merkez Bina-Döse-İsa Coşkun-Akşam Grubu
    Temel Robotik ve Kodlama 6.03.2020 7.04.2020 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    Web Tasarımı 17.02.2020 29.08.2020 Eskişehir Birlik Vakfı
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 02.10.2019 22.10.2019 Merkez Bina - Döse - Zepnep Öksüz- Öğlen Grubu
    09.09.2019 01.10.2019 Merkez Bina - Döse - Zepnep Öksüz- Öğlen Grubu
    23.10.2019 14.11.2019 Merkez Bina
    2.12.2019 20.12.2019 Merkez Bina-Öğle Grubu
    23.12.2019 13.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    3.02.2020 21.02.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu-Döse
    24.02.2020 13.03.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu- Döse
    16.03.2020 3.04.2020 Merkez Bina
    30.03.2020 17.04.2020 Merkez Bina
    Yönetici Asistanı 24.02.2020 3.06.2020 19 Mayıs Anadolu Lisesi
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    0-72 Ay Çocuk Gelişimi 25.11.2019 27.01.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    0-72 Ay Çocukları İçin Oyun ve Oyuncak 17.02.2020 16.04.2020 L Tipi Kapalı Cezaevi
    Ergenlik Döneminde Beslenme 17.03.2020 20.03.2020 Vadişehir Özel Uygulama Okulu
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 23.09.2019 26.02.2020 Merkez Bina - Döse - Nejla Zengin - Akşam Grubu
    09.09.2019 12.02.2020 Merkez Bina - Döse - Filiz Gül - Öğlen Grubu
    16.09.2019 18.02.2020 Merkez Bina - Döse - Emine Burcu Koçoğlu
    09.09.2019 11.02.2020 Merkez Bina - Döse - Filiz Gül- Sabah
    21.10.2019 10.02.2020 Merkez Bina-Filiz Gül
    21.10.2019 10.02.2020 Merkez Bina-Emine Burcu Koçoğlu
    6.01.2020 24.04.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    9.01.2020 24.04.2020 Tügva
    13.02.2020 4.06.2020 Merkez Bina
    17.02.2020 28.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    18.02.2020 21.05.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    24.02.2020 28.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    2.03.2020 22.06.2020 Merkez Bina - Akşam Grubu
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Elektrik Tesislerinde Güvenlik, Topraklama ve Ölçme 25.11.2019 1.12.2019 Eskişehir Elektrikçiler Odası Eğitim Salonu
    Hidrolik-Elektrohidrolik 10.02.2020 11.08.2020 H Tipi Kapalı Ceza İfaz Kurumu
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basit Nakış İğne Teknikleri 26.09.2019 13.03.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu -Nüveyar Döner
    10.03.2020 25.08.2020 Kimsesiz Çocukları Koruma Derneği
    Bezayağı Dokuma Yapımı 3.02.2020 15.04.2020 Merkez Bina
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 19.09.2019 28.05.2020 Merkez Bina - Şener Horozoğlu - Sabah Grubu
    19.09.2019 19.06.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu -Ümran Şengün
    24.10.2019 17.03.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma 14.01.2020 6.05.2020 Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso Ek Bina
    Dekoratif Ahşap Süsleme 16.09.2019 17.03.2020 Merkez Bina - Berrin Kavaklı - Öğlen Grubu
    9.01.2020 3.07.2020 Halis Toprak Huzueevi
    9.01.2020 3.07.2020 Halis Toprak Huzurevi
    5.02.2020 14.04.2020 Merkez Bina-Engelliler Koordinasyon Birim-Sabah
    5.02.2020 21.04.2020 Merkez Bina-Engelliler Koordinasyon Birim-Sabah
    Ebru 11.12.2019 29.06.2020 Sarar Kız İmam Hatip Lisesi
    11.12.2019 1.07.2020 Sarar Kız İmam Hatip Lisesi
    13.12.2019 4.04.2020 Hanımelleri Kadın Girişimi Kooperatifi
    El Yapımı Sabun Üretimi 23.09.2019 04.02.2020 Merkez Bina - Sema Şan - Sabah Grubu
    Elde Antep İşi 05.11.2019 23.06.2020 Merkez Bina
    Elde Tül İşi Yapımı 31.10.2019 09.04.2020 Merkez Bina
    Güneş Danteli Yapma 10.03.2020 11.06.2020 Merkez Bina
    Hasır Örme 23.03.2020 8.06.2020 Merkez Bina
    İğne Oyası 17.02.2020 5.05.2020 Mehmet Ali Yasin İlkokulu
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı 3.02.2020 27.05.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    Kağıt Rölyef Yapımı 18.09.2019 16.01.2020 Merkez Bina - Berrin Kavaklı - Sabah Grubu
    25.11.2019 21.01.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Serneği
    5.02.2020 5.06.2020 Merkez Bina
    4.02.2020 31.03.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    Keçe Aksesuarları Yapımı 27.09.2019 26.06.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu- Nadire Arslanoğlu
    Kösele Çanta Yapımı 25.11.2019 13.01.2020 Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso Ek Bina
    11.12.2019 13.03.2020 Hanımelleri Kadın Girişimi Kooperatifi
    11.12.2019 9.04.2020 Hanımelleri Kadın Girişimi Kooperatifi
    5.02.2020 9.03.2020 71 Evler Mahallesi Sosyal Uyum Merkezi
    Lüle Taşı İşleme 24.02.2020 15.05.2020 19 Mayıs Anadolu Lisesi
    Manisa Bezi Dokuma 23.09.2019 30.12.2019 Merkez Bina - Sabah Grubu
    Misinalı Takı Yapımı 6.01.2020 4.03.2020 H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    22.02.2020 19.12.2020 Eğitim Birsen
    17.03.2020 30.06.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 15.05.2020 H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı 3.02.2020 13.05.2020 Merkez Bina
    5.02.2020 6.03.2020 71 Evler Mahallesi Sosyal Uyum Merkezi
    11.02.2020 2.06.2020 Merkez Bina
    3.03.2020 9.04.2020 Afganlılar Ve Özbekliler Yard. Dayn Dern
    Sepet Örücülüğü 16.09.2019 13.01.2020 Merkez Bina - Berrin Kavaklı - Sabah Grubu
    3.02.2020 8.06.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    Şiş Örücülüğünde Çorap Örme 18.03.2020 13.05.2020 Merkez Bina
    Şiş Örücülüğünde Şal Örme 17.09.2019 14.01.2020 Merkez Bina - Öğlen Grubu - Nadire Arslanoğlu
    16.09.2019 13.01.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu - Nadire Arslanoğlu
    23.10.2019 10.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    30.10.2019 17.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    Su Kabağı İşlemeciliği 23.09.2019 24.12.2019 Merkez Bina - Öğlen Grubu -Sema Şan
    Tel Kırma Yapımı 04.11.2019 22.06.2020 Merkez Bina
    30.10.2019 17.06.2020 Merkez Bina
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 08.10.2019 07.01.2020 Merkez Bina
    07.10.2019 08.01.2020 Merkez Bina -Reyhan Alhan
    Tığ Örgü Çanta Yapımı 28.11.2019 29.05.2020 Eskişehir Kız Yurdu
    Tığ Örgü Şapka 5.02.2020 22.06.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 23.06.2020 Merkez Bina
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 01.10.2019 06.02.2020 Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu Erenköy Mah. Okullu Sokak
    08.10.2019 30.04.2020 Adalet İlkokulu
    9.12.2019 24.04.2020 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    16.12.2019 4.05.2020 Adalet İlkokulu
    10.02.2020 12.05.2020 Milli Zafer İlkokulu
    19.02.2020 25.06.2020 Halil Yasin İlkokulu
    18.02.2020 15.06.2020 Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    6-12 Yaş Çocuk Pantolon Dikimi 4.12.2019 21.01.2020 Merkez Bina
    Erkek Pantolon Dikimi 17.02.2020 17.04.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Erkek Tişört Dikimi 23.09.2019 17.06.2020 Merkez Bina - Öğlen Grubu - Ayşe Niğdelioğlu
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 26.09.2019 17.04.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu - Serpil Erçalışkan
    Kadın Bluz Dikimi 14.11.2019 29.05.2020 Kimsesiz Çocuklar Derneği
    14.11.2019 7.08.2020 Kimsesiz Çocuklar Derneği
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 16.09.2019 06.05.2020 Merkez Bina - Ümran Şengün- Sabah Grubu
    16.09.2019 04.06.2020 Merkez Bina - Ümran Şengün - Öğlen Grubu
    Kadın Manto-Kaban Dikimi 26.09.2019 22.05.2020 Merkez Bina - Öğlen Grubu - Serpil Erçalışkan
    19.02.2020 18.03.2020 71 Evler Mahallesi Sosyal Uyum Merkezi
    Kadın Model Uygulamalı Etek Dikimi 28.11.2019 5.06.2020 Merkez Bina
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 23.09.2019 05.05.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu - Ayşe Niğdelioğlu
    Kadın Pantolon Dikimi 12.10.2019 21.03.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Nadolu Lisesi
    Kadın Yelek Dikimi 25.09.2019 08.01.2020 Merkez Bina - Öğlen Grubu - Serpil Erçalışkan
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekim ve Düzenleme Teknikleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi 31.12.2019 21.04.2020 Gülay Kanatlı Ortaokulu
    2.01.2020 30.04.2020 Gülay Kanatlı Ortaokulu
    17.02.2020 20.04.2020 Bala Hatun Kyk
    2.03.2020 11.05.2020 Bala Hatun Kyk
    Fotoğraf Çekimi 11.02.2020 23.05.2020 Merkez Bina
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    El Bakımı 20.02.2020 24.04.2020 Osmangazı Kadın Dayanışma Merkezi
    Fön Çekimi 5.03.2020 19.06.2020 Merkez Bina
    7.03.2020 27.06.2020 Merkez Bina
    12.03.2020 26.06.2020 Merkez Bina
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 04.11.2019 27.11.2019 Odunpazarı Ziratt Odası Başkanlığı Eğitim Salonu
    Sürü Yönetimi Elemanı 4.12.2019 24.12.2019 Odunpazarı Ziraat Odası Başkanlığı Toplantı Salonu
  • Kimya Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Yüzeylerde Boyama 28.11.2019 7.12.2019 Lava Metal Döküm San.Ve Tic.A.Ş
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı 30.11.2019 8.12.2019 Merkez Bina
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 5.02.2020 23.03.2020 Tügva
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 5.02.2020 23.03.2020 Tügva
    Dama 21.10.2019 08.01.2020 Metin Sönmez İlkokulu
    24.02.2020 6.05.2020 Metin Sönmez İlkokulu
    Diksiyon 7.12.2019 19.01.2020 Eskişehir Kız Yurdu
    17.12.2019 16.01.2020 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    11.02.2020 11.02.2020 Merkez Bina
    4.02.2020 5.03.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 8.03.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 24.03.2020 Yunusemre Kyk
    26.02.2020 9.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    22.02.2020 5.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    10.03.2020 28.04.2020 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 11.01.2020 25.04.2020 Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso
    Etkili ve Hızlı Okuma 30.11.2019 22.12.2019 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    26.11.2019 31.12.2019 Eskişehir Kız Öğrenci Yurdu
    25.11.2019 18.12.2019 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    11.02.2020 29.02.2020 Alara Dil Kursu
    Girişimcilik 07.10.2019 04.11.2019 Merkez Bina - Akşam Grubu
    25.11.2019 19.12.2019 Merkez Bina-Akşam Grubu
    10.02.2020 5.03.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 23.09.2019 02.10.2019 Merkez Bina - Öğlen Grubu - Osman Anıl
    18.11.2019 21.11.2019 Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 16.12.2019 8.06.2020 Şehit Onur İlkhan İlkokulu
    4.02.2020 11.03.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    5.02.2020 19.03.2020 Tugva - Arifiye Mah.
    17.02.2020 12.03.2020 Tügva
    16.03.2020 6.04.2020 Tugva
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 17.03.2020 30.04.2020 Tügva
    31.03.2020 8.05.2020 Tügva
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 04.11.2019 09.03.2020 Osmangazi İlkokulu
    04.11.2019 11.03.2020 Fatih Fen Lisesi
    25.11.2019 3.02.2020 Meserret İnel İlkokulu
    2.12.2019 9.03.2020 Milli Zafer İlkokulu
    13.12.2019 21.02.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    2.01.2020 11.03.2020 Vali Sami Sönmez İlkokulu
    6.02.2020 1.04.2020 Meserret İnel İlkokulu
    11.03.2020 7.05.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    11.03.2020 16.06.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    16.03.2020 2.04.2020 Osmangazi İlkokulu
    Türk İşaret Dili 11.11.2019 16.04.2020 Osman Efendi Erkek Öğrenci Yurdu
    23.11.2019 22.03.2020 Osmangazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi
    27.11.2019 1.04.2020 Osmangazi Üniversetisi Eğitim Fakültesi
    8.12.2019 18.04.2020 Eskişehir Kız Öğrenci Yurdu
    3.01.2020 25.03.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 11.05.2020 Eskişehir Ağız Ve Diş Hastanesi
    6.03.2020 15.05.2020 Odunpazarı Gençlik Merkezi
    7.03.2020 11.05.2020 Odunpazarı Gençlik Merkezi
  • Konaklama ve Seyahat Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Santralist 9.12.2019 20.01.2020 Görsem Derneği
    9.12.2019 17.03.2020 Görsem Derneği
  • Madencilik ve Maden Çıkarma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Cevher Hazırlama ve Zenginleştirme Sabit Tesis Operatör ve Bakımcılığı 9.03.2020 13.03.2020 Eskişehir Ticaret Odası
  • Matbaa
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Baskı Öncesi 25.09.2019 29.09.2019 Modern Ambalaj Sa.Ve Tic.Ltd Şti
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Baskı Sonrası 16.09.2019 21.09.2019 Modern Ambalaj Sa.Ve Tic.Ltd Şti
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Doğramacı 5.12.2019 14.12.2019 Lava Metal Döküm San.Ve Tic.A.Ş
    20.12.2019 29.12.2019 Konveyör A.Ş
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Yüzey Kaplamacılığı 20.12.2019 29.12.2019 Konveyör A.Ş
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 09.09.2019 06.03.2020 Merkez Bina- Sefer Arslan - Öğlen Grubu
    Ön Muhasebe 09.09.2019 17.01.2020 Merkez Bina - Seval Birinci - Sabah Grubu
    3.02.2020 11.06.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 30.06.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 15.10.2019 16.04.2020 Merkez Bina - Akşam
    14.10.2019 20.04.2020 Merkez Bina
    01.11.2019 20.03.2020 Eskişehir İl Emniyet Müdürlüğü Salonu
    25.11.2019 4.11.2020 Gülay Kanatlı Ortaokulu
    4.11.2019 15.06.2020 Mustafa Kemal Atatürk Mtal Pansiyonu
    9.12.2019 8.07.2020 Hacı Bektaşi Veli Derneği
    9.12.2019 8.07.2020 Hacı Bektaş Veli Vakfı
    10.12.2019 28.04.2020 Hacı Bektaşi Veli Vakfı
    10.12.2019 14.07.2020 Hacı Bektaşı Veli Kültür Derneği
    6.02.2020 18.09.2020 Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik) 24.09.2019 14.05.2020 Merkez Bina - Öğlen Grubu
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 16.10.2019 12.06.2020 Merkez Bina-Akşam
    Klasik Gitar Eğitimi 05.11.2019 11.06.2020 Mustafa Kemal Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.02.2020 29.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Ney Eğitimi 16.11.2019 21.05.2022 Ziyapaşa Hafız Kuran Kursu
    7.01.2020 29.04.2021 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Ses Eğitimi 23.09.2019 10.06.2020 Merkez Bina
    7.12.2019 8.08.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 21.02.2020 2.06.2020 Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-3 21.02.2020 2.06.2020 Odunpazarı Halk Eğitimi Merkezi Ve Aso
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 15.10.2019 08.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 2.01.2020 11.08.2020 Porsuk İlkokulu
    3.01.2020 3.06.2020 Porsuk İlkokulu
    7.01.2020 13.08.2020 Porsuk İlkokulu
    6.01.2020 3.06.2020 Porsuk İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 18.11.2019 18.03.2020 Eskişşehir Şehir Hastanesi
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Erkek Oyunları 8.11.2019 27.03.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    4.12.2019 2.07.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    8.01.2020 5.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    29.02.2020 26.09.2020 Hasan Polatkan Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Kadın Oyunları 11.11.2019 18.06.2020 Toki Ümit Yaşar Oğuzcan Ortaokulu
    7.12.2019 21.06.2020 Melahat Ünügür Ortokulu
    7.12.2019 20.06.2020 Nelahat Ünügür Ortaokulu
    7.12.2019 28.06.2020 Melahat Ünügür Ortokulu
    7.12.2019 28.06.2020 Nelahat Ünügür Ortaokulu
    29.02.2020 20.09.2020 Hasan Polatkan Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Isparta Yöresi 3.02.2020 11.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Erkek) 4.11.2019 31.05.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 14.10.2019 20.05.2020 Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırşehir Yöresi 13.11.2019 27.05.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    9.01.2020 8.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    18.02.2020 15.05.2020 Hacı Feride Koruyucu İlkokulu
    15.02.2020 14.06.2020 Melahat Ünügür Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Manisa Yöresi 7.12.2019 23.05.2020 Ahmet Sezer Ortaokulu
    11.02.2020 10.06.2020 Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu
    26.02.2020 27.05.2020 Aziz Bolel İlkokulu
    25.02.2020 16.06.2020 Vali Ali Fuat Güven İlkokulu
    Türk Sanat Müziği Temel Eğitimi 11.02.2020 6.03.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    11.02.2020 21.04.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    11.02.2020 14.05.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 09.09.2019 09.09.2019 Cezaevi
    12.10.2019 12.10.2019 Merkez Bina
    3.12.2019 3.12.2019 Merkez Bina
    7.01.2020 7.01.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    13.01.2020 13.01.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 6.02.2020 Merkez Bina
    3.03.2020 3.03.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Okuma-Yazma II. Kademe 16.09.2019 13.12.2019 Merkez Bina - Ayşe Soyertem - Sabah Grubu
    16.09.2019 06.01.2020 Merkez Bina - Hakan Albayrak - Sabah Grubu
    16.09.2019 08.01.2020 Merkez Bina - Hakan Albayrak - Öğlen Grubu
    12.10.2019 28.03.2020 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    12.10.2019 28.03.2020 1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    16.10.2019 10.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu-Recep Şen
    16.11.2019 25.02.2020 Afgaristan Ve Özbekler Yardımlaşma Ve Day. Dernği.
    6.12.2019 5.06.2020 Şehit Onur Yeşil Ortaokulu
    3.12.2019 10.03.2020 Merkez Bina
    23.12.2019 30.03.2020 Merkez Bina
    4.02.2020 20.05.2020 H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    10.02.2020 28.04.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    10.02.2020 28.04.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    10.02.2020 8.06.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    17.02.2020 10.06.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 8.06.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    17.02.2020 3.06.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    17.02.2020 4.06.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    19.02.2020 12.06.2020 Merkez Bina
    25.02.2020 28.05.2020 Merkez Bina
    4.03.2020 7.05.2020 Eskişehir 2 Nolu Açık Cezaevi
    4.03.2020 6.06.2020 Şehit Onur Yeşil Ortaokulu
    17.03.2020 19.06.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 10.09.2019 10.09.2019 Cezaevi
    13.10.2019 13.10.2019 Merkez Bina
    5.12.2019 5.12.2019 Merkez Bina
    9.01.2020 9.01.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    15.01.2020 15.01.2020 Merkez Bina
    7.02.2020 7.02.2020 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 16.09.2019 11.11.2019 Merkez Bina- Recep Şen - Sbah Grubu
    17.09.2019 12.11.2019 Merkez Bina- Sabah Grubu - Pınar Engin
    16.09.2019 08.11.2019 Merkez Bina - Sabah Grubu -Pınar Engin
    17.09.2019 17.12.2019 Merkez Bina - Ayşe Soyertem - Sabah Grubu
    12.10.2019 02.02.2020 1. Hava İkmal Bakım Merkezi
    12.10.2019 19.01.2020 Zübeyde Hanım İlkokulu
    12.10.2019 02.02.2020 1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    04.11.2019 25.02.2020 Şehit Onur İlkhan İlkokulu
    24.10.2019 20.02.2020 Vali Sami Sönmez İlkokulu
    04.11.2019 13.01.2020 Eskişehir H Tipi Cezaevi
    12.11.2019 9.01.2020 Afganistan Ve Özbekler Yardımlaşma Derneği
    11.11.2019 20.01.2020 Şehit Onur Yeşil Ortaokulu
    12.11.2019 9.01.2020 Afganistan -Özbekistan Yardımlaşma Derneği
    18.11.2019 14.01.2020 Eskişehir L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    25.11.2019 8.01.2020 Vali Mehmet Kılıçlar Anaokulu
    10.12.2019 14.01.2020 Merkez Bina
    2.12.2019 9.03.2020 Merkez Bina
    19.12.2019 24.03.2020 Merkez Bina
    14.01.2020 24.02.2020 Eskişehir 2 Nolu Açık Cezaevi
    20.01.2020 27.03.2020 Afganistan Ve Özbekler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği
    4.02.2020 28.02.2020 Şehit Onur Yeşil Ortaokulu
    11.02.2020 16.06.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 30.05.2020 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    15.02.2020 6.06.2020 1. Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    11.02.2020 5.05.2020 H Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    17.02.2020 7.04.2020 L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    18.02.2020 16.06.2020 Merkez Bina
    19.02.2020 29.04.2020 Afganistan Ve Özbekler Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği
    9.03.2020 27.05.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 18.06.2020 Merkez Bina
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 23.10.2019 31.10.2019 Merkez Avcılar Klübü
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Usta Öğretici Oryantasyon 16.09.2019 20.09.2019 Merkez Bina - Döse - Semra Yüksel - Öğlen Grubu
    6.01.2020 16.01.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    24.02.2020 28.02.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 12.09.2019 12.09.2019 Eti Gıda Eğitim Salonu
    08.09.2019 08.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    13.09.2019 13.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    28.09.2019 29.09.2019 Modern Ambalaj Sa.Ve Tic.Ltd Şti
    16.09.2019 16.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    15.09.2019 15.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    24.09.2019 24.09.2019 Eti-Kızılay
    22.09.2019 22.09.2019 Ticaret Odası Eğitim İsalonu
    24.09.2019 24.09.2019 Eti Eğitim Salonu
    29.09.2019 29.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    30.09.2019 30.09.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    05.10.2019 05.10.2019 Eti Eğitim Salonu
    13.10.2019 13.10.2019 Ticaret Odası Eğitim Salonu
    14.10.2019 14.10.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    06.10.2019 06.10.2019 Ticaret Odası Eğitim Salonu
    16.10.2019 16.10.2019 Esnaf Sanatkarlar Odası Eğtim Salonu
    19.10.2019 19.10.2019 Odunpazarı Halk Eğitim Merkezi
    18.10.2019 18.10.2019 Eskişehir Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Eğitim Salohu
    20.10.2019 20.10.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    09.11.2019 09.11.2019 Merkez Bina
    31.10.2019 31.10.2019 Bala Hatun Kız Öğrenci Yurdu Lokanta Kantin İşletmesi
    02.11.2019 02.11.2019 Merkez Bina
    27.10.2019 27.10.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    17.11.2019 17.11.2019 Ticaret Odası Eğitim Salonu
    18.11.2019 18.11.2019 Ticacret Odası Eğitim Salonu
    9.11.2019 9.11.2019 Merkez Bina
    11.11.2019 11.11.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    22.11.2019 22.11.2019 Kızılay Eğitim Salonu
    25.11.2019 25.11.2019 Eskişehir Ticaret Odası Eğitim Salonu
    2.12.2019 2.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    1.12.2019 8.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    1.12.2019 1.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    8.12.2019 15.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    8.12.2019 8.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    14.12.2019 14.12.2019 Peyman Kuruyemiş Eğitim Salonu
    13.12.2019 13.12.2019 Kızılay İş Merkezi Eğitim Salonu
    12.12.2019 12.12.2019 Eskişehir Ticaret Odası
    18.12.2019 19.12.2019 Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü Meşelik Yerleşkesi
    22.12.2019 29.12.2019 Ticaret Odası Eğitim Odası
    23.12.2019 30.12.2019 Ticaret Odası Eğitim Salonu
    22.12.2019 22.12.2019 Ticaret Odası Eğitim Odası
    23.12.2019 23.12.2019 Ticaret Odası Eğitim Salonu
    20.12.2019 20.12.2019 Mamatoğlu Yemek Firması Eğitim Salonu
    12.01.2020 12.01.2020 Eto Eğitim Salonu
    13.01.2020 13.01.2020 Eto Eğitim Salonu
    12.01.2020 12.01.2020 Kızılay İş Merkezi 2. Kat
    18.01.2020 19.01.2020 Eskişehir Yeni Ufuklar Derneği
    24.01.2020 24.01.2020 Eti Gıda Kraker Fabrikası
    2.02.2020 2.02.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    2.02.2020 2.02.2020 Çağdaş Market Eğitim Salonu
    1.02.2020 1.02.2020 Çağdaş Market Eğitim Salonu
    3.02.2020 3.02.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    9.02.2020 9.02.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 8.02.2020 Merkez Bina
    16.02.2020 16.02.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    17.02.2020 24.02.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    18.02.2020 18.02.2020 Merkez Bina
    17.02.2020 17.02.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    17.02.2020 17.02.2020 Merkez Bina
    18.02.2020 18.02.2020 Kızılay
    19.02.2020 19.02.2020 Merkez Bina
    21.02.2020 21.02.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 9.03.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    8.03.2020 8.03.2020 Eskişehir Ticaret Odası
    16.03.2020 16.03.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Güzellik Ve Saç Bakım Hizmetlerinde Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 14.10.2019 14.10.2019 Esnaf Ve Sanatkarlar Odası
    İlk Yardım 21.12.2019 22.12.2019 Odunpazarı Gençlik Merkezi
    4.01.2020 5.01.2020 Merkez Bina
    17.03.2020 18.03.2020 Es-Aş Yemek
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 23.09.2019 15.04.2020 Merkez Bina - Sabah Grubu - Emine Özer - Ekm
    Hüsn-i Hat 19.11.2019 2.09.2020 Bala Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    2.12.2019 10.06.2020 Odunpazarı Ek Binası
    Kumlama Resimde Natürmort 28.09.2019 18.01.2020 Merkez Bine - Feride Kazanan - Hafta Sonu Sabah Grubu
    28.09.2019 18.01.2020 Merkez Bine - Feride Kazanan - Hafta Sonu Öğle Grubu
    23.09.2019 17.12.2019 Merkez Bina - Akşam Grubu- Emine Özer
    18.11.2019 11.02.2020 Bala Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    2.12.2019 10.02.2020 Eskişehir Çocuk Evleri Sitesi
    9.12.2019 23.01.2020 Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
    11.12.2019 17.01.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    11.12.2019 26.02.2020 Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
    7.01.2020 17.03.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    8.02.2020 13.06.2020 Merkez Bina-Hafta Sonu Sabah
    8.02.2020 13.06.2020 Merkez Bina-Hafta Sonu-Öğlen Grubu
    26.02.2020 13.05.2020 Eskişehir Kız Öğrenci Yurdu
    22.02.2020 4.04.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.03.2020 4.05.2020 Eskişehir Çocuk Evleri Sitesi
    9.03.2020 1.06.2020 Bala Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    Kumlama Tekniği İle Resim 16.10.2019 06.11.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 08.11.2019 Merkez Bina
    30.10.2019 27.11.2019 Merkez Bina
    4.02.2020 5.03.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    23.03.2020 12.05.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    Sanatsal Mozaik 23.10.2019 11.06.2020 Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu
    30.10.2019 25.06.2020 Özkan Halaç Özel Eğitim Meslek Okulu
    Sulu Boya Resim 25.09.2019 15.04.2020 Merkez Bina - Öğle Grubu - Emine Özer - Ekm
    Tezhip 20.11.2019 17.07.2020 Esimder
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 11.02.2020 11.02.2020 Merkez Bina
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-2) 12.02.2020 12.02.2020 Merkez Bina
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 08.10.2019 18.06.2020 Yunus Eme Mtal
    15.10.2019 19.06.2020 Şehit Hasan Önal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.10.2019 24.06.2020 Şehit Hasan Önal Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    5.03.2020 13.07.2020 Adalet İlkokulu
    Bilek Güreşi 5.03.2020 6.10.2020 Eskişehir Şehit Anıl Gül Spor Salonu
    Bocce İleri Düzey Kurs Programı 17.02.2020 27.03.2020 İmişehir Muhtarlığı Spor Salonu
    17.02.2020 10.05.2020 İmişehir Muhtarlığı Spor Salonu
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 22.02.2020 18.06.2020 İmişehir Muhtarlığı
    Futbol (8-9 Yaş) 25.11.2019 21.07.2020 Cengiz Topel İlkokulu
    13.11.2019 25.08.2021 23 Nisan İlkokulu
    15.11.2019 17.07.2020 Metin Sönmez İlkokulu-Minik Şimşekler
    1.12.2019 18.04.2021 1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu-Minik Şimşekler
    13.11.2019 25.06.2020 Yunusemre İlkokulu
    28.11.2019 6.11.2020 Cengiz Topel İlkokulu
    25.11.2019 21.07.2020 1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    12.11.2019 19.10.2020 Halil Yasin İlkokulu-Minik Şimşekler
    12.11.2019 9.06.2020 Ahmet Hamdi Bayraktar İlkokulu
    14.11.2019 14.07.2020 Hacı Feride Koruyucu İlkokulu
    25.11.2019 20.07.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    26.11.2019 5.11.2020 Kılıçarslan İlkokulu
    28.11.2019 6.11.2020 1.Hava İkmal Bakım Merkezi İlkokulu
    13.11.2019 9.07.2020 Mehmet Ali Yasin İlkokulu
    25.11.2019 6.11.2020 İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu-Minik Şimşekler
    14.11.2019 30.10.2020 Kurtuluş İlkokulu - Minik Şimşekler Projesi
    25.11.2019 13.04.2021 İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu-Minik Şimşekler
    25.11.2019 20.07.2020 Vali Münir Raif Güney İlkokulu
    27.11.2019 6.11.2020 Süleyman Havva Kamışlı İlkokulu
    13.11.2019 14.06.2020 Yunusemre İlkokulu
    25.11.2019 23.10.2020 Milli Zafer İlkokulu-Minik Şimşekler
    25.11.2019 6.11.2020 Milli Zafer İlkokulu
    28.11.2019 2.09.2021 Meserret İnel İlkokulu
    14.11.2019 5.11.2020 Kurtuluş İlkokulu - Minik Şimşekler Projesi
    30.11.2019 4.09.2021 24 Kasım İlkokulu
    30.11.2019 11.09.2021 24 Kasım İlkokulu
    1.12.2019 8.11.2020 Şehit Onur İlkhan İlkokulu
    7.12.2019 18.09.2021 İlhan Ünügür İlkokulu
    4.12.2019 6.07.2020 Porsuk İlkokulu
    6.12.2019 7.11.2020 İlhan Ünügür İlkokulu
    2.12.2019 13.11.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    4.12.2019 8.07.2020 Adalet İlkokulu
    2.01.2020 1.09.2020 Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    10.03.2020 28.03.2020 Zübeyde Hanım İlkokulu
    Hentbol 04.10.2019 20.11.2020 Doktor Halil Akkut Ortaokulu
    6.01.2020 29.06.2020 Melahat Ünügör Ortaokulu
    6.01.2020 1.07.2020 Porsuk Spor Salonu
    Karate (Beyaz Kuşak) 30.11.2019 6.06.2020 Yunusemre Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Kick Boks Beyaz Kuşak 2.12.2019 25.09.2020 30 Ağustos Ortaokulu
    21.12.2019 13.10.2020 Sücaddin Veli İlkokulu
    3.01.2020 24.10.2020 Turgut Reis Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Koşarak Oryantiring Küçükler 13.03.2020 4.01.2021 Şehit Onur İlkhan İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 21.10.2019 10.03.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    24.10.2019 15.05.2020 Yıldırım Beyazıt İlkokulu
    27.11.2019 2.04.2020 Cengiz Topel İlkokulu
    25.11.2019 31.03.2020 Cengiz Topel İlkokulu
    25.11.2019 14.04.2020 Eskişehir Kız Öğrenci Yurdu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 25.11.2019 25.11.2019 Kurtuluş İlkokulu
    25.11.2019 30.06.2020 Eti Maden İşletmeleri İlkokulu
    26.11.2019 16.06.2020 Gülay Kanatlı Ortaokulu
    25.11.2019 10.06.2020 Gülay Kanatlı Ortaokulu
    25.11.2019 20.04.2020 Eti Maden İşletmeleri İlkokulu
    25.11.2019 20.04.2020 Kurtuluş İlkokulu
    20.02.2020 15.09.2020 Şehit Onur İlkhan İlkokulu
    Taekwondo Sarı Kuşak 25.11.2019 20.04.2020 Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
    25.11.2019 22.04.2020 Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
    Taekwondo Yeşil Kuşak 26.11.2019 18.06.2020 Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
    30.11.2019 14.06.2020 Şehit Yalçın Baykuş İlkokulu
    Tenis (10-12 Yaş) 08.10.2019 16.06.2020 Mehmet Gedik Ortaokulu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Karma Yem ve Tam Yağlı Soya Üretimi Geliştirme – Uyum Eğitimi 16.10.2019 25.10.2019 Eskayem A.Ş
    24.10.2019 27.10.2019 Eskayem A.Ş
    Meyve Ağaçlarında Aşılama 23.09.2019 16.10.2019 Merkez Bina- Öğlen Grubu
    30.09.2019 23.10.2019 Merkez Bina- Öğlen Grubu
    11.11.2019 11.12.2019 Kkkaraçay Derneği
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 23.09.2019 08.10.2019 Jandarma Komutanlığı
    14.10.2019 31.10.2019 Merkez Bina-Öğlen Grubu
    25.11.2019 5.12.2019 Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu
    25.11.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    23.12.2019 8.01.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    2.01.2020 17.01.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    2.01.2020 17.01.2020 Hava Kuvvetleri Komutanlığı
    10.02.2020 25.02.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    9.03.2020 24.03.2020 Merkez Bina
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 09.09.2019 20.09.2019 Jandarma Komutanlığı
    21.10.2019 14.11.2019 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 09.09.2019 13.09.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 27.10.2019 Merkez Bina
    27.01.2020 31.01.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    9.03.2020 13.03.2020 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 09.09.2019 13.09.2019 Merkez Bina
    23.09.2019 02.10.2019 Merkez Bina - Akşam Grubu -Döse
    6.01.2020 10.01.2020 Merkez Bina
    27.01.2020 31.01.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    17.02.2020 21.02.2020 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 8.02.2020 23.05.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 17.05.2020 Merkez Bina
    22.02.2020 17.05.2020 Eskişehir Odunpazarı Gençlik Merkezi
    Almanca A2 Seviyesi 2.01.2020 27.04.2020 Merkez Bina
    Arapça A1 Seviyesi 28.11.2019 22.03.2020 Osman Efendi Erkek Öğrenci Yurdu
    İngilizce A1 Seviyesi 30.09.2019 06.04.2020 Merkez Bina- Sulh Devrim Akbıyık- Öğlen Grubu
    17.09.2019 17.12.2019 Merkez Bina- Sulh Devrim Akbıyık- Öğlen Grubu
    28.09.2019 29.12.2019 Merkez Bina - Hafta Sonu Sabah Grubu - Derya Maraşlı
    17.09.2019 17.12.2019 Merkez Bina - Zafer Çetin - Sabah Grubu
    23.09.2019 15.01.2020 Merkez Bina - Akşam Grubu - Derya Maraşlı
    28.09.2019 05.01.2020 Merkez Bina - Hafta Sonu Öğlen Grubu -Sulh Devrim Akbıyık
    16.09.2019 12.12.2019 Merkez Bina - Zafer Çetin - Sabah Grubu
    24.09.2019 14.01.2020 Merkez Bina - Akşam Grubu - Derya Maraşlı
    9.11.2019 22.03.2020 Odunpazarı Gençlik Merkezi
    11.11.2019 20.02.2020 Bala Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    12.11.2019 31.03.2020 Osman Efendi Erkek Öğrenci Yurdu
    11.01.2020 5.04.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    11.01.2020 19.04.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    3.01.2020 15.04.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    3.01.2020 10.04.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu
    5.02.2020 12.06.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu
    10.02.2020 27.04.2020 Merkez Bina- Akşamgrubu
    10.02.2020 6.07.2020 İbrahim Karaoğlanoğlu İlkokulu-Eskişehir
    İngilizce A2 Seviyesi 14.10.2019 21.05.2020 Hacı Süleyman Çakır Kız Anadolu Lisesi
    19.12.2019 7.05.2020 Merkez Bina-Öğle Grubu
    7.01.2020 21.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    6.01.2020 13.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    7.01.2020 28.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    6.01.2020 18.05.2020 Merkez Bina-Sabah Grubu-Derya Maraşlı
    11.01.2020 7.06.2020 Merkez Bina-Hafta Sonu Öğlen Grubu
    5.02.2020 17.06.2020 Merkez Bina-Akşam Grubu-Derya Maraşlı
    İngilizce B1 Seviyesi 25.09.2019 05.06.2020 Merkez Bina- Sulh Devrim Akbıyık- Öğlen Grubu
    Teknik İngilizce (Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri) 18.02.2020 23.06.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 21.01.2020 21.05.2020 Tugva
    10.02.2020 27.04.2020 Tugva
    5.03.2020 3.07.2020 Osmangazi Kadın Sağlığı Danışma Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 11.11.2019 18.05.2020 Osmangazi Üniversitesi Kadın Sağlığı Danışma Merkezi
    21.01.2020 16.06.2020 Tügva
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 20.01.2020 29.07.2020 Tugva
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 6.01.2020 6.03.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    6.01.2020 9.03.2020 2 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Kantinciler ve Çalışanları İçin Sağlıklı Gıda Üretimi 9.03.2020 20.03.2020 Gazi Yakup Satar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Pasta Yapımı ve Sunumu 6.02.2020 17.06.2020 Özkan Halaç Özel Eğitim Merkezi
    Yaş Pasta Yapımı 6.02.2020 26.03.2020 Özkan Halaç Özel Eğitim Merkezi
    10.02.2020 30.03.2020 Kadem