Of Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 04627715162 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

CUMHURİYET MAH NO2 OF/TRABZON adresinde bulunan Of Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 58 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Of Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

TRABZON ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için TRABZON HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Of Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

04627715162
0462 771 70 59
CUMHURİYET MAH NO2 OF/TRABZON

Of Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Of Halk Eğitim Merkezi Başarıları: Müdürlüğümüz Türk Milli Eğitim Sistemi içinde; Yaygın Eğitim Kurumları yönetmeliğinin 8. maddesinde sıralanmış olan amaç ve hedeflerin gerçekleştirilmesi için; Okuma-Yazma eğitim eksikliklerinin tamamlanmasını sağlamak, Yetişkinlere yönelik sürekli eğitim ilkesiyle yabacı dil ve benzeri etkinlikleri içeren, programlar düzenlemek, Geleneksel kültür değerlerinin yaşatılması ve bu kapsamda sosyal-kültürel etkinlerin gerçekleştirilmesi, güzel sanatlar , çağdaş bilime uyum, yurttaşlık eğitimi ve benzeri konuları içeren öğretim programlarının amaçlarına uygun yürütülmesi. Meslek-Beceriye dayalı kurslarda etkin bireylerin yetiştirilmesine olanak sağlanması. Kooperatifçilik ve toplum kalkınmasının çevre sorunları ile doğa korunması ve benzeri konuları içeren toplumsal kalkınma programlarının uygulanması, Turizm, Sivil Savunma , halk sağlığı hizmet içi eğitim ile iş – kredi – Pazar bulma gibi konuları içeren diğer programlar kurs, seminer , konferans açık oturum, panel sempozyum, gösteri ve benzer faaliyetlerin yürütülmesi, Yerel ve Ulusal bayramlar ile belirli gün ve haftalar, çevreye özgü olumlu gelenekler ile kültür değerleri tanıtılıp, yaşatılması ve korunması yönünde gerekli etkinliklerin gerçekleştirilmesi, İhtiyaç ve gereksinimlere göre geziler, yarışmalar ve sergiler düzenlemek, Genel eğitim veren okullar, özel dershaneler; tarım,sanayi ve hizmet kesimleri, gönüllü kuruluşlar arasında eş güdüm ve iş birliği sağlamak, bu anlamda çevre etkinliklerine olanaklar ölçüsünde katılabilmek.

Of Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.