Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0462 230 21 07 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yalı Mahallesi Mektep Sokak No 13 Merkez/Trabzon adresinde bulunan Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 240 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

TRABZON ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için TRABZON HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ortahisar Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0462 230 21 07
0462 230 21 09
Yalı Mahallesi Mektep Sokak No 13 Merkez/Trabzon

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi Başarıları: • 2001 – 2002 Yaygın Eğitim Kurumları arası geleneksel halk oyunları birinciliği BAYBURT • 2002 – 2003 Valilik kupası geleneksel halk oyunları il birinciliği TRABZON • 2003 – 2004 İller arası halk oyunları yarışması birinciliği BALIKESİR • 2004 – 2005 Valilik kupası geleneksel halk oyunları il birinciliği TRABZON • 2005 – 2006 Valilik kupası sahneleme dalı halk oyunları il ikincisi TRABZON • 26.05.2005 Kumaş Boyama dalında Türkiye 3.lüğü

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 10.02.2020 27.03.2020 Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    3.02.2020 20.03.2020 Esentepe
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 17.12.2019 7.04.2020 Hem Anabina
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı 26.02.2020 12.03.2020 Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği
    26.02.2020 6.03.2020 Uluslararası Sivil Toplum Ağı Derneği
    Braille Alfabesi İle Dini Kavramlar Öğreticiliği 11.03.2020 27.04.2020 Ortahisar İlçe Müftülüğü
    Cenaze Hizmetleri 16.12.2019 7.01.2020 Tabakhane Camii
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 2.01.2020 4.03.2020 Çukurçayır Mah.İpek Yolu Cad.Huzur Ap.No 49
    8.01.2020 22.04.2020 Hasan Ali Yücel
    2.01.2020 16.04.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    2.01.2020 17.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Pelitli Gençlik Merkezi
    7.01.2020 21.04.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    24.02.2020 10.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Pelitli Gençlik Merkezi
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 04.11.2019 11.12.2019 Pelitli Gençlik Merkezi
    Dama 6.01.2020 28.02.2020 Hızırbey Ülkü İlkokulu
    Diksiyon 9.12.2019 10.01.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 14.03.2020 17.05.2020 Gençlik Spor İl Müd Trabzon Gençlik Merkezi
    2.03.2020 7.04.2020 Büyük Şehir Belediye Kalkınma Gençlik Merkezi
    2.03.2020 7.04.2020 Büyükşehir Bel. Kalkınma Geçlik Merkezi
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Ön Lisans) 7.02.2020 10.05.2020 Dyk Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 7.02.2020 8.05.2020 Dyk Kurs Merkezi Müftü Camii Arkası
    7.02.2020 12.06.2020 Dyk Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    7.02.2020 15.05.2020 Dyk Kurs Merkezi Müftü Camii Arkası
    7.02.2020 17.05.2020 Dyk Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    14.01.2020 2.04.2020 Numune Hastanesi Trsm
    Görme Engelliler İçin Braille Alfabesi (Kabartma Yazı) 18.11.2019 25.02.2020 Trabzon İlçe Müftülüğü Kemerkaya Dersliği
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 11.12.2019 10.01.2020 Çimenli Mah.Camii
    11.03.2020 9.04.2020 Gölçayır Mahallesi Kuran Kursu
    18.03.2020 16.04.2020 (757022) Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bostancı
    13.03.2020 31.05.2020 2 Nolu Bostancı Mah. Ensar Vakfı Yurdu
    11.03.2020 9.04.2020 Gölçayır Mahallesi Halk Egitim Merkezi
    18.03.2020 16.04.2020 (757022) Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bostancı
    11.03.2020 9.04.2020 Çukurçayır Mah. Şehit Onbaşı Sok.Zafer Çabuk Cad.A Blok No.42/1 Kardeş Kent Sit.
    11.03.2020 9.04.2020 Çukurçayır Mah. Şehit Onbaşı Sok. Zafer Çabuk Cad.No:42
    4.03.2020 2.04.2020 Bahçeçik Mah. Mücahit Sok. Burak Sitesi
    4.03.2020 2.04.2020 2. Nolu Erdoğdu Mah. Özgür Sitesi G Blok Zemin Kat
    4.03.2020 2.04.2020 Bahçeçik Mah. Mücahit Sok. Burak Sitesi
    4.03.2020 2.04.2020 2. Nolu Erdoğdu Mah. Özgür Sit. G Blok Zemin Kat
    26.02.2020 26.03.2020 Sayvam Mahallesi Ortahisar
    26.02.2020 26.03.2020 Sayvan Mahallesi Ortahisar
    12.02.2020 12.03.2020 Bahçeçik Mah. Zağnos Toki C/1-1
    12.02.2020 12.03.2020 Çimenli Mah. Sağlık Ocağı Yanı Kurs Merkezi
    3.02.2020 3.03.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    28.01.2020 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi Kemerkaya Halk Eğitim
    28.01.2020 26.02.2020 Halkn Eğitimi Nerkezi Kemerkaya Halk Eğitimi
    13.01.2020 11.02.2020 Cimenli Mah. İmam Evi
    14.01.2020 12.02.2020 Boztepe Mah.Yahyaoğlu Camii Kuran Kursu
    13.01.2020 11.02.2020 2 Nolu Beşirli Mah.Fatih Kent Sit.
    6.01.2020 4.02.2020 Merkez Gözalan Mah.Gözalan Dernek Binası
    13.01.2020 11.02.2020 Boztepe Mah.Yahyaoğlu Camii Kuran Kursu
    2.01.2020 14.02.2020 Çukurçayır Mah.İpekyolu Cad.Huzur Ap.No:49
    2.01.2020 31.01.2020 Bahçeçik Mah.Mücahit Sok Burak Sit.B Blok Lokali
    6.01.2020 4.02.2020 Gözalan Köyü Kurs Merkezi
    2.01.2020 31.01.2020 Bahçecik Mah. Mücahit Sok.
    6.01.2020 4.05.2020 Boztepe İlkokulu
    4.01.2020 15.05.2020 Boztepe İlkokulu
    6.01.2020 27.01.2020 Çukurçayır Mah.Yedi Kaldırımlar Cad.Ayışığı 1 İkili Bloklar A Blok
    2.01.2020 31.01.2020 2 Nolu Erdoğdu Mah.Özgür Sit.G Blok No:6 Ortahisar
    2.01.2020 31.01.2020 2 Nolu Erdoğdu Mah Özgür Sit.G Blok No:6
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 6.01.2020 18.02.2020 Sayvan Kuran Kursu
    6.01.2020 27.01.2020 Kemerkaya Halk Eğitimi Merkezi
    12.03.2020 2.04.2020 Çukurçayır Mah.Ayışığı 2 Li Bloklar A Blok Lokali
    4.03.2020 2.04.2020 (757067) Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    17.02.2020 17.03.2020 757022) Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bostancı
    17.02.2020 17.03.2020 (757022) Trabzon Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bostancı
    19.02.2020 3.04.2020 Çukurçayır Mah.İpekyolu Cad.Huzur Ap.No 49
    12.02.2020 12.03.2020 Zağnos Toki Bahçeçik Mah. C/1-1
    13.02.2020 16.03.2020 Boztepe Mah. Yahya Oğlu Camii
    12.02.2020 12.03.2020 Çimenli Mah Sağlık Ocağı Yanı Kurs Merkezi
    12.02.2020 12.03.2020 2 Nolu Beşirli Mah. Fatih Kent Sitesi
    12.02.2020 12.03.2020 2 Nolu Beşirli Mah.Fatih Kent Sitesi
    13.02.2020 13.03.2020 Boztepe Mah Yahyaoğlu Camii
    5.02.2020 5.03.2020 Gözalan Köyü Halkeğitimi Kurs Yeri
    4.02.2020 4.03.2020 Gölçayır Kuran Kursu
    5.02.2020 5.03.2020 Gözalan Köyü Halkeğitimi Merkezi
    3.02.2020 27.02.2020 Bahçecik Mah.Burak Sitesi Mücahit Cad.
    3.02.2020 26.02.2020 Bahçecik Mah.Burak Sit.Mücahit Cad. No 61
    3.02.2020 3.03.2020 2 Nolu Erdoğdu Mah. Belde Sok.Özgür. Sit.F.Blok Lokali
    3.02.2020 3.03.2020 2 Nolu Erdoğdu Mah.Belde Sok Özgür Sit.F Blok Lokali
    13.01.2020 11.02.2020 2 Nolu Beşirli Mah Fatih Kent Sit
    13.01.2020 11.02.2020 Cimenli Mah İmam Evi
    13.01.2020 11.02.2020 Bahçeçik Mah Zağnos Vadi Toki Sit C1/1
    13.01.2020 11.02.2020 Kız İmam Hatip An. Lisesi
    13.01.2020 11.02.2020 Bostancı Kız İmam Hatip Lisesi
    13.01.2020 11.02.2020 Zağnos Vadi Kent Toki Sit C1/1
    13.01.2020 25.02.2020 Sayvan Mah.Kurankursu Binası Ortahisar
    13.01.2020 25.02.2020 Sayvan Kuran Kursu
    6.01.2020 18.02.2020 Sayvan Mah.Kurankursu Binası Ortahisar
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 16.03.2020 30.06.2020 Gençlik Spor İl Müd. Ortahisar Yurt Müd.Pelitli
    19.02.2020 20.05.2020 Hızırbey İlkokulu
    Medya Okuryazarlığı 22.02.2020 26.04.2020 Kyk Gülbahar Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    Öğrenmeyi Öğrenme 6.01.2020 25.03.2020 Müftü Camii Dyk Kurs Merkezi
    3.01.2020 20.03.2020 Müftü Cami Yanı Dyk Kurs Merkezi
    6.01.2020 25.03.2020 Müftü Camii Yanı Dyk Kurs Merkezi
    4.01.2020 14.03.2020 Moloz Dyk Kurs Merkezi
    2.01.2020 24.03.2020 Moloz Dyk Kurs Merkezi
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 3.02.2020 13.03.2020 (757113) Prof. İhsan Koz İlkokulu
    3.02.2020 13.03.2020 Bener Cordan Ortaokulu
    3.02.2020 28.02.2020 Bener Cordan Ortaokulu
    6.01.2020 28.02.2020 Bener Cordan Ortaokulu
    16.03.2020 5.05.2020 (757118) Ticaret İlkokulu
    11.03.2020 10.06.2020 (760391) Aydınlıkevler İmam Hatip Ortaokulu
    16.03.2020 27.04.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    4.03.2020 11.04.2020 (757130) 100.Yıl İlkokulu
    7.03.2020 15.06.2020 Boztepe İlkokulu
    2.03.2020 17.04.2020 Hızırbey İlkokulu
    25.02.2020 21.07.2020 (757125) Yavuz Selim İlkokulu
    24.02.2020 3.04.2020 (757125) Yavuz Selim İlkokulu
    25.02.2020 28.02.2020 (757125) Yavuz Selim İlkokulu
    19.02.2020 24.03.2020 Y(757151) Çukurçayır Ortaokulu
    12.02.2020 10.04.2020 757100) İsmetpaşa İlkokulu
    14.02.2020 4.06.2020 (757088) Dumlupınar İlkokulu
    10.02.2020 3.04.2020 (757128) Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    14.02.2020 27.02.2020 (757088) Dumlupınar İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Arapça-Farsça Kurallar 26.10.2019 12.01.2020 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 26.10.2019 15.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 23.10.2019 13.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Türk İşaret Dili 20.03.2020 1.06.2020 Büyükşehir Bel. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    24.02.2020 16.07.2020 Trabzon Bölge Adliye Mahkemesi
    24.02.2020 12.05.2020 Fatih Devlet Hastanesi
    21.02.2020 15.05.2020 Ahi Evren Gögüs Hastalıkları Hastanesi Çamlık
    Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (YÖS) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı 15.11.2019 6.06.2020 Dyk Kurs Merkezi
  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 24.09.2019 03.06.2020 Alacahan
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 21.10.2019 21.06.2021 Kemerkaya
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 28.11.2019 13.02.2020 Alacahan
    Basit Nakış İğne Teknikleri 13.03.2020 24.04.2020 Ortahisar Belediyesi Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi
    Çarpana Dokuma 16.03.2020 27.04.2020 Alacahan
    3.02.2020 13.03.2020 Alacahan
    3.02.2020 19.03.2020 Alacahan
    Dastar Dokuma 17.02.2020 15.04.2020 Ayasofya
    Dekoratif Ahşap Süsleme 21.02.2020 8.04.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    10.02.2020 26.03.2020 Huzurevi
    6.01.2020 20.02.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 14.10.2019 13.02.2020 2 Nolu Bostancı Mahallesi
    Dekoratif Tablo Yapımı 3.01.2020 4.02.2020 Alacahan
    Doğal Rattan ve Suni Rattan İle Örgü Yapma 17.02.2020 24.07.2020 Ayasofya
    Ebru 18.03.2020 22.04.2020 Alacahan
    18.03.2020 17.06.2020 Alacahan
    14.03.2020 4.07.2020 Merkez Bina
    11.02.2020 17.03.2020 Alacahan
    3.01.2020 7.02.2020 Alacahan
    Elde Hesap İşi 10.12.2019 7.01.2020 Büyükşehir Belediyesi Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    Elde Türk İşlemeleri 6.02.2020 29.05.2020 Kemerkaya
    5.02.2020 29.04.2020 Kuruçeşme Orçun Sitesi
    16.01.2020 8.04.2020 Çukurçayır Belediye Ek Binası
    Erzincan Çelik Kalem Bakır İşlemeciliği 15.02.2020 15.08.2020 Alacahan
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 04.11.2019 03.04.2020 2 Nolu Beşirli Mah. 923 Nolu Sokak Fatih Kent Sitesi A/Blok
    13.01.2020 18.06.2020 Alacahan
    6.01.2020 11.06.2020 Bahçecik Mah. Şehit Refik Cesur Cd. Bahçekent Sitesi
    8.01.2020 15.06.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    2.01.2020 9.06.2020 Ayşe Varlıbaş Kadın Konuk Evi
    File İşi Yapımı 2.01.2020 10.02.2020 Ortahisar Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi
    Filografi Tekniği 24.03.2020 8.07.2020 Gülbaharhatun Yurt Müdürlüğü
    13.03.2020 22.04.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    3.02.2020 28.02.2020 Ayasofya
    3.02.2020 12.03.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    2.01.2020 29.01.2020 Ayasofya
    Firkete Oyası 04.11.2019 05.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 04.11.2019 28.01.2020 Alacahan
    26.02.2020 27.05.2020 Ayasofya
    10.02.2020 6.05.2020 Çukurçayır Muhtarlık Ek Binası
    12.02.2020 8.05.2020 Üniversite Mah. Zafanoz Cad. Köşk Apt. No:3
    12.02.2020 8.05.2020 Yaşam Kadın Merkezi Derneği
    5.02.2020 30.04.2020 Erdoğdu Soğuksu Sitesi 12. Blok
    5.02.2020 30.04.2020 Bahçecik Mah. Örnek Sitesi Lokali
    3.02.2020 28.04.2020 Ayasofya
    5.02.2020 30.04.2020 Gölçayır Mah. Sağlık Ocağı
    3.02.2020 28.04.2020 Çamlık Keskin Köşk Sitesi Yönetim Binası
    16.01.2020 9.04.2020 Aydınlıkevler Mah. 613 Nolu Sok. No:8
    16.01.2020 9.04.2020 Ayasofya
    16.01.2020 9.04.2020 Esentepe Gençlik Eğitim Merkezi
    20.01.2020 13.04.2020 Çukurçayır Eski Belediye Binası
    10.01.2020 3.04.2020 Kemerkaya
    3.02.2020 28.04.2020 Ktü Farabi Hastanesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Servisi
    2.01.2020 26.03.2020 Bahçecik Toki Vadikent Sitesi
    2.01.2020 26.03.2020 Alacahan
    2.01.2020 26.03.2020 Boztepe
    Geleneksel Türk İslam Sanatlarında Tezhip 7.01.2020 1.02.2021 Hacı Kasım Kuran Kursu
    2.01.2020 13.01.2021 Ayasofya
    2.01.2020 12.01.2021 Alacahan
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 25.11.2019 7.01.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    13.03.2020 27.04.2020 Yeşiltepe Muhtarlık Binası
    3.03.2020 1.06.2020 Faroz Kültür Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Merkezi
    10.02.2020 23.03.2020 Karlık Mahallesi Güzelevler
    30.01.2020 12.03.2020 Yeşiltepe Mah. Muhtarlık Binası
    3.02.2020 16.03.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu Ek Bina
    20.01.2020 2.03.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Merkezi
    13.01.2020 24.02.2020 İki Nolu Beşirli Mah. Işık Sitesi B Blok
    2.01.2020 5.03.2020 Çukurçayır Belediye Ek Bina
    Hafif Düzeyde Otizmi Olan Engelliler İçin Alüminyum Kabartma 16.10.2019 07.04.2020 Rehabilitasyon Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Basit Nakış Teknikleri İle Ürün Yapma 21.02.2020 29.05.2020 Gazipaşa
    9.01.2020 24.04.2020 Gazipaşa
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Ebru Boyama Yapma 2.01.2020 31.03.2020 Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Turistik Ve Hediyelik Eşya Yapımı 23.09.2019 20.02.2020 Gazipaşa
    İğne Oyası 13.02.2020 13.04.2020 2 Nolu Bostancı Mah. Çinili Sok. Cami Altı
    İpek El Dokumacılığı 14.10.2019 29.11.2019 Kemerkaya
    Kargı Bezi Dokuma 14.10.2019 03.01.2020 Ayasofya
    Keçe Aksesuarları Yapımı 27.01.2020 5.03.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Derneği
    Keçe Yapımı 2.01.2020 24.01.2020 Faroz Kültür Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği
    Keten Dokuma 10.02.2020 28.04.2020 Kemerkaya
    Kırkyama 3.02.2020 14.04.2020 Alacahan
    Lefkara İşi 2.03.2020 26.06.2020 Hem Merkez Bina
    Makine Nakışları 13.02.2020 11.06.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    13.02.2020 11.06.2020 İnönü Mah. Doksanevler Sitesi
    Makrame Örgü Yapma 14.10.2019 15.01.2020 Alacahan
    Makrome Örgü Yapımı 19.02.2020 2.04.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
    27.01.2020 10.03.2020 Alacahan
    Minyatür Sanatı 3.01.2020 7.08.2020 Hem Merkez Bina
    Misinalı Takı Yapımı 17.12.2019 15.01.2020 Alacahan
    Motif Çizim Teknikleri 3.02.2020 13.05.2020 Alacahan
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı 13.02.2020 16.03.2020 Alacahan
    Orta-Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 3.02.2020 3.07.2020 Gazipaşa
    9.01.2020 24.06.2020 Gazipaşa
    Orta-Ağır Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 3.02.2020 3.07.2020 Gazipaşa
    Oyalar 21.01.2020 6.04.2020 Şehit Tahsin Bülbül Erdoğdu Gençlik Merkezi
    9.01.2020 25.03.2020 Esentepe Gençlik Eğitim Merkezi
    16.01.2020 1.04.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    2.01.2020 18.03.2020 Aktoprak Mahallesi Muhtarlığı
    9.01.2020 25.03.2020 Çukurçayır Muhtarlık Binası Arkası
    10.02.2020 27.04.2020 Azelye Sitesi 2 Nolu Beşirli M.Akgün S. No:15
    5.02.2020 21.04.2020 Bilkent Sitesi Yönetim Odası
    3.02.2020 17.04.2020 Asya Evleri 1 (Çamlık Hastanesi Yanı)
    3.02.2020 17.04.2020 Gürbulak İlkokul
    Pike Dikimi 4.01.2020 2.05.2020 Hem Merkez Bina
    Sepet Örücülüğü 2.01.2020 8.05.2020 Avrasya Engelsiz Yaşam Derneği
    2.01.2020 1.04.2020 Avrasya Engelsiz Yaşam Derneği
    Şiş Örücülüğü 2.01.2020 19.02.2020 Gülbaharhatun Mah. Seçkin Sk. Sağlam Apt.
    2.01.2020 13.03.2020 Gülbaharhatun Mah. Seçkin Sk. Sağlam Apt.
    Şiş Örücülüğünde Çorap Örme 14.10.2019 14.01.2020 2 Nolu Bostancı Mahallesi
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 8.01.2020 25.03.2020 Esentepe Gençlik Eğitim Merkezi
    7.01.2020 20.03.2020 Alacahan
    Takı Yapım Teknikleri 17.02.2020 10.04.2020 3 Nolu Erdoğdu M. Çeşmekent Sitesi H Blok
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 16.01.2020 12.02.2020 Alacahan
    Tığ Örücülüğü 17.03.2020 11.06.2020 İncesu Merkez Sokak Cami Lojmanı
    17.03.2020 11.06.2020 Rehberlik Ve Araştırma Merkezi
    13.01.2020 21.04.2020 Alacahan
    Tığ Oyası 13.02.2020 7.05.2020 Alacahan
    11.02.2020 12.03.2020 Ortahisar Belediyesi Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 04.11.2019 02.07.2020 Yenimahalle 509. Sok. No:10
    Tokat Tahta Baskı Yapma 18.03.2020 13.07.2020 Gazi Paşa Özel Eğitim
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 04.11.2019 23.12.2019 Alacahan
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 25.03.2020 2.07.2020 Çağlayan Şehit Gürcan Bayrak Ortaokulu
    Yöresel Bez Dokuma 6.01.2020 2.10.2020 Ayasofya
    Yorgan Dikimi 18.02.2020 25.03.2020 Alacahan
    10.01.2020 17.02.2020 Alacahan
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef 10.02.2020 15.05.2020 2 Nolu Beşirli M. Sempatik Sokak Uzay Aprt.
    Hüsn-i Hat 21.12.2019 3.10.2020 Merkez Bina
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1 19.10.2019 18.07.2020 Ensar Vakfı Kanuni Evi Yanı
    Pastel Boya Resim 27.02.2020 11.06.2020 (757184) 24 Şubat Ortaokulu
    Resim Sanat Eğitimi 2.12.2019 28.08.2020 Alacahan
    17.02.2020 22.05.2020 Sevgi Evleri
    3.02.2020 29.04.2020 Ayasofya
    4.02.2020 8.05.2020 Hem Merkez
    3.02.2020 29.04.2020 Merkez Bina
    14.01.2020 8.04.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    13.01.2020 7.04.2020 Tabakhane Mahallesi Araştırma Ve Kültür Var.
    10.01.2020 6.04.2020 Bahçecik Toki Refik Cesurlar Sok. No:2
    10.01.2020 6.04.2020 Toki
    2.01.2020 27.03.2020 Üniversite
    2.01.2020 27.03.2020 Numune Hastanesi
    Sulu Boya Resim 06.11.2019 03.06.2020 Çukurçayır Orta Okulu
    6.01.2020 5.05.2020 Temel Yaşar Çoruh İlkokulu
    Tezhip 22.06.2020 27.06.2020 S.B.Ü. Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Ana Bina
    Üç Boyutlu Şekillendirme 5.02.2020 9.04.2020 Alacahan
    Yağlı Boya Resim 18.11.2019 6.04.2020 Gülbaharhatun Yurdu
    20.02.2020 10.06.2020 Gençlik Spor İl Müd.Trabzon Gençlik Merkezi
    25.02.2020 15.06.2020 Ayasofya
    26.02.2020 16.06.2020 Ayasofya
    20.02.2020 10.06.2020 Gençlik Spor İl Müd. Trabzon Gençlik Merkezi
    19.02.2020 18.05.2020 Kunduracılar Cad. Kemerkaya Mah.Yıldız Apt.
    6.01.2020 3.07.2020 Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    6.01.2020 2.07.2020 Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    2.01.2020 27.05.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Trabzon Gençlik Merkezi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 18.11.2019 8.01.2020 Dyk Kurs Merkezi
    Arapça A1 Seviyesi 27.01.2020 14.04.2020 Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası
    27.01.2020 12.03.2020 Trabzon Ticaret Ve Sanayi Odası
    7.01.2020 24.03.2020 H.E.M
    13.01.2020 15.04.2020 H.E.M
    Arapça A2 Seviyesi 27.01.2020 20.03.2020 H.E.M
    27.01.2020 30.01.2020 H.E.M
    Arapça B1 Seviyesi 27.01.2020 5.09.2020 H.E.M Ve Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    27.01.2020 20.05.2020 H.E.M Ve Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    27.01.2020 30.01.2020 H.E.M Ve Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    Çince A1 Seviyesi 06.11.2019 07.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 11.12.2019 22.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    18.03.2020 11.06.2020 Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    2.03.2020 19.06.2020 Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    24.02.2020 1.06.2020 Kyk Erkek Öğrenci Yurdu
    24.02.2020 1.06.2020 Kyk Erkek Öğrenci Yurdu K.T.Ü.
    2.03.2020 11.06.2020 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    5.02.2020 14.04.2020 Ortahisar Belediyesi Ösym Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    1.02.2020 19.04.2020 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    15.01.2020 24.03.2020 Büyükşehir Belediyesi Kalkınma Mah.Gençlik Merkezi
    15.01.2020 18.02.2020 Büyükşehir Belediyesi Kalkınma Mah.Gençlik Merkezi
    7.01.2020 15.04.2020 Hasan Tahsin Okuma Salonu Erdoğdu
    İngilizce A2 Seviyesi 5.02.2020 15.05.2020 Hhalk Eğitimi Merkezi Müd.
    10.02.2020 3.04.2020 Ortahisar Belediye Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    5.02.2020 11.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü
    Rusça A1 Seviyesi 18.03.2020 6.06.2020 Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    Rusça A2 Seviyesi 2.12.2019 4.03.2020 Ortahisar Belediye Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 12.12.2019 29.01.2020 Hem Ortahisar
    18.03.2020 24.06.2020 İsmetpaşa İlkokulu
    12.03.2020 18.06.2020 İsmetpaşa İlkokulu
    12.03.2020 23.06.2020 İsmetpaşa İlkokulu
    2.03.2020 6.05.2020 Afganistan Hazaraları Kültür Ve Dayanışma Derneği
    2.03.2020 6.05.2020 Afganistan Haxarları Kültür Ve Dayanışma Derneği
    6.02.2020 24.03.2020 Hem Ortahisar
    17.01.2020 20.03.2020 Hem Ortahisar
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 2.03.2020 18.05.2020 Afganistan Hazarları Kültür Ve Dayanışma Derneği
    17.02.2020 4.05.2020 Hem Ortahisar
    30.01.2020 25.03.2020 Hem Ortahisar
    25.01.2020 10.05.2020 Hem Ortahisar
    6.01.2020 19.03.2020 Hem Ortahisar
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 19.02.2020 10.04.2020 Hızırbey İlkokulu
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 13.02.2020 7.05.2020 Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 9.03.2020 1.04.2020 Memur-Sen
    20.01.2020 12.02.2020 Tarım İl Müdürlüğü Salonu Fatıh Devlet Hastanesi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 5.02.2020 24.04.2020 Gazipaşa
    10.02.2020 29.05.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    Pastacı Yardımcısı 14.10.2019 24.02.2020 H.E.M.
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atıcılık (10-15 Yaş) 2.12.2019 23.03.2020 Gençlik Spor İl Müd. Atış Poligonu
    Atletizm 6.01.2020 17.08.2020 İlçe Sağlık Müdürlüğü
    8.01.2020 12.08.2020 İlçe Sağlık Müdürlüğü
    3.01.2020 14.08.2020 İlçe Sağlık Müdürlüğü
    7.01.2020 18.08.2020 İlçe Sağlık Müdürlüğü
    2.01.2020 13.08.2020 İlçe Sağlık Müdürlüğü
    Badminton 8.03.2020 21.06.2020 (755710) Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi
    1.02.2020 10.05.2020 Trabzon Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    13.01.2020 19.03.2020 Gençlik Spor İl Müd.Pelitli Gençlik Merkezi
    13.01.2020 19.03.2020 Gençlik Spor İl Müd Pelitli Gençlik Merkezi
    Basketbol 12.03.2020 5.08.2020 Trabzon Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    22.02.2020 20.09.2020 Gençlik Spor İl Müd. Hayri Gür Spor Salonu
    10.02.2020 29.06.2020 Gençlik Spor İl Müd.Hayri Gür Spor Salonu
    10.02.2020 29.06.2020 Gençlik Spor İl Müd Hayri Gür Spor Salonu
    Boks Alt Minikler (11-12 Yaş) 21.10.2019 25.03.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    Boks Büyükler 25.01.2020 11.06.2020 Cumhuriyet Mah Sarrafoğlu Sok Yıldız Spor
    25.01.2020 30.01.2020 Cumhuriyet Mah Sarrafoğlu Sok Yıldız Spor
    Boks Gençler (17-18 Yaş) 7.01.2020 31.05.2022 Gençlik Spor İl Müd.Pelitli Spor Merkezi
    Boks Üst Minikler (13-14 Yaş) 18.01.2020 20.06.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    Dart Başlangıç Düzeyi 9.03.2020 28.05.2020 (757052) Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Dart Orta Düzey 6.01.2020 10.04.2020 Adnan Menderes Ana.Lisesi
    Futbol 4.03.2020 24.10.2020 Çağlayan Mahallesi Futbol Sahası
    4.03.2020 12.08.2020 Çağlayan Mahallesi Futbol Sahası
    Futbol (10-11 Yaş) 11.03.2020 3.07.2020 (757170) Osman Altıntaş Ortaokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 3.12.2019 11.07.2020 Faroz Yalı Sentetik Semp Sahası
    Futbol (8-9 Yaş) 25.11.2019 28.05.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 6.01.2020 27.08.2020 Bahçecik İmam Hatip Ortaokulu
    2.01.2020 24.06.2020 Trb. Byük Şehir Belediyesi Cemal Kamacı Spor Kompleksi
    2.01.2020 23.06.2020 Trb. Büyükşehir Belediyesi Cemmal Kamacı Spor Merkezi
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 11.11.2019 28.06.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Basketbol 06.11.2019 25.03.2020 Trabzon Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Hentbol 2.03.2020 10.08.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    2.03.2020 10.08.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi
    Hokey (Açık Alan Hokeyi) 3.02.2020 16.04.2020 Fatih Mah. Fatih Sultan Mehmet Anad.Lisesi
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 25.01.2020 29.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    25.01.2020 29.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirl Spor Kompleksi
    6.01.2020 22.10.2020 Trabzon Büyük Şehir Bel.Cemal Kamacı Spor Merkezi
    6.01.2020 7.04.2020 Trabzon Valiliği Trabzon Çocuk Evleri Sit
    Judo Sarı Kuşak 8.02.2020 13.05.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    Karate (Beyaz Kuşak) 2.01.2020 29.01.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    Karate (Sarı Kuşak) 18.03.2020 25.06.2020 Gençlik Spor İl Müdürlüğü Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Karate (Turuncu Kuşak) 21.10.2019 09.12.2019 Beşirli Spor Kompleksi
    Kick Boks Açık Kahverengi Kuşak 6.01.2020 18.06.2020 Çukur Çayır Mah.Şehit Ali Yasin Erosmanoğlu Ana Okulu Altı
    6.01.2020 18.06.2020 Çukurçayır Mah.Trabzon Spor Müülkiyeti Aliyasin Erosmanoğlu Ana Okulu
    6.01.2020 18.06.2020 Gençlik Spor İl Müd.
    Kick Boks Beyaz Kuşak 3.02.2020 17.07.2020 Büyükşehir Belediyesi Cemal Kamacı Spor Kompleksi
    3.02.2020 17.07.2020 Büyük Şehir Belediyesi Cemal Kamacı Spor Kompleksi
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 3.02.2020 6.04.2020 Büyükşehir Bel Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    13.01.2020 24.04.2020 Trabzon Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    8.01.2020 27.02.2020 Trabzon Erdoğdu Mah Çamlık Sosyal Hizmetler İl Müd.
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu) 13.01.2020 24.04.2020 Trabzon Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 4.12.2019 26.02.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    2.03.2020 20.05.2020 (757108) Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    9.03.2020 13.05.2020 (757097) Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    3.03.2020 14.04.2020 Büyük Şehir Belediyesi Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    21.02.2020 11.05.2020 (757097) Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    22.01.2020 26.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Pelitli, Gençlik Merkezi
    25.01.2020 11.04.2020 Büyükşehir Belediyesi Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    18.01.2020 29.02.2020 Büyükşehir Bel.Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 17.12.2019 31.03.2020 Kyk Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 11.02.2020 14.05.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Çoklu Branş Gelişimini İçeren Spor Eğitimi (İleri Düzey) 21.03.2020 13.09.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    7.03.2020 29.08.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    7.03.2020 29.08.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    22.02.2020 31.05.2020 Gençlik Spoa İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    22.02.2020 31.05.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    22.02.2020 31.05.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi
    15.02.2020 23.05.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    22.02.2020 31.05.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi
    22.02.2020 31.05.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    14.03.2020 4.07.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    11.01.2020 15.03.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 4.01.2020 2.02.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 19.02.2020 4.06.2020 Türgev Zehra Polat Çebi Kız Öğrenci Yurdu
    23.01.2020 30.03.2020 Trabzon Köşk Huzur Evi
    23.01.2020 30.01.2020 Trabzon Köşk Huzur Evi
    18.01.2020 28.04.2020 Kaşüstü Cumhuriyet Mah.Fabrika Sok.Orna Park Sit No:27
    13.01.2020 18.03.2020 Büyükşehir Bel.Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    13.01.2020 18.03.2020 Trabon Büyükşehir Bel.Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    Step-Aerobik Eğitimi Step 19.03.2020 1.06.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    12.03.2020 21.05.2020 Beşirli Anaokulu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 10.03.2020 6.08.2020 (757123) Yalıncak İlkokulu
    3.03.2020 17.09.2020 (757123) Yalıncak İlkokulu
    3.03.2020 27.03.2020 (757123) Yalıncak İlkokulu
    Taekwondo Kırmızı Kuşak 06.11.2019 09.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    Taekwondo Sarı Kuşak 10.02.2020 3.05.2020 Trabzon Büyükşehir Bel.Kalkınma Gençlik Merkezi
    4.02.2020 18.04.2020 Büyükşehir Bel.Kalkınma Gençlik Merkezi
    4.02.2020 18.04.2020 Büyükşehir Bel.Kalkınma Mah.Gençlik Merkezi
    Tenis (10-12 Yaş) 19.10.2019 29.03.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 10.02.2020 19.06.2020 K.T.Ü. Sağlık Spor Daire Başkanlığı
    Tırmanış Minikler (8-13 Yaş) 28.01.2020 21.05.2020 Yomra Cimnastik Salonu
    Voleybol 3.02.2020 22.06.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    3.02.2020 22.06.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokuluhasan Tahsin Kırali İlkokulu
    Wushu (Kahverengi Kuşak) 24.09.2019 20.03.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Yüzme 4.03.2020 12.06.2020 Mehmet Akif Kapalı Yüzme Havuzu
    22.02.2020 14.06.2020 Mehmet Akif Yüzme Havuzu
    29.02.2020 21.06.2020 Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu
    26.02.2020 14.05.2020 Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu
    3.02.2020 17.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mmehmet Akif Yüzme Havuzu
    3.02.2020 17.04.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mehmet Akif Yüzme Havuzu
    13.01.2020 27.03.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu
    13.01.2020 27.03.2020 Gençlik Ve Spor İl Müd. Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu
    17.03.2020 3.05.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mehmet Akif Yüzme Kavuzu
    7.03.2020 28.06.2020 Gençlik Ve Spor Bakanlığı Mehmet Akif Yüzme Havuzu
    4.03.2020 12.06.2020 Mehmet Akif Ersoy Kapalı Yüzme Havuzu
    13.01.2020 27.03.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mehmet Akif Yüzme Havuzu
    13.01.2020 27.03.2020 Gençlik Spor İl Müd. Mehmet Akif Ersoy Yüzme Havuzu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 2.12.2019 4.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi Erdoğdu
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 16.12.2019 25.12.2019 Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü
  • Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ayakkabı El Montajcısı 22.06.2020 7.08.2020 Kemerkaya Ek Bina
    El Yapımı Ayakkabı 22.06.2020 19.10.2020 Kemerkaya Ek Bina
    Saraciye Montajcısı 22.06.2020 16.10.2020 Kemerkaya Ek Bina
    Takunya Yapımı 19.12.2019 10.02.2020 Kemerkaya
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 20.02.2020 27.05.2020 Hem Merkez Bina
    18.02.2020 13.05.2020 Kyk Trabzon Yurt Müdürlüğü
    12.02.2020 7.05.2020 Türgev Zehra Polatçebi Kız Yurdu
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 15.03.2020 24.07.2020 Büyükşehir Bel. Gençlik Ve Spor Hizmetleri Kalkınma Mah. Gençlik Merkezi
    Drama 18.03.2020 2.06.2020 Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 06.11.2019 14.05.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 06.11.2019 26.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    3.03.2020 26.06.2020 Büyükşehir Bel Kalkınma Mah Gençlik Merkezi
    3.03.2020 19.06.2020 Büyükşehir Bel. Kalkınma Mah. Gençlik Merkezi
    25.02.2020 22.06.2020 Müzik Akademisi
    19.02.2020 28.05.2020 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Lütfi Göktaş Gençlik Merkezi
    19.02.2020 28.05.2020 Trabzon Büyük Şehir Bel.Lütfi Göktaş Gençlik Merkezi
    13.02.2020 10.06.2020 Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı
    13.02.2020 18.05.2020 (757181) Yol-İş Sendikası Ortaokulu
    13.02.2020 10.06.2020 Kanuni Eğitim Araştırma Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı
    3.02.2020 11.05.2020 Ali Kamal Aktürk
    20.01.2020 14.05.2020 Yenicuma İmkb Meslek Lisesi
    10.01.2020 6.06.2020 Hem Ortahisar
    16.01.2020 19.07.2020 Ortahisar Belediyesi Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    16.01.2020 8.05.2020 Ortahisar Belediyesi Hhüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    6.01.2020 10.04.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    Kemençe Eğitimi (Görele Kemençesi) 18.11.2019 2.03.2020 Merkez Hem
    Klasik Gitar Eğitimi 3.12.2019 18.04.2020 Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Müzik Akademisi
    5.03.2020 1.07.2020 Gençlik Ve Spor İl Müd. Trabzon Yurt Müdürlüğü K.T.Ü.
    25.02.2020 22.06.2020 Müzik Akademisi
    10.02.2020 5.06.2020 Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi Ortahisar Belediyesi
    13.02.2020 10.06.2020 Türkiye Gençlik Ve Eğitime Hizmet Vakfı Zehra Oolat Çebi Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
    1.02.2020 19.07.2020 Büyükşehir Bel.Hamami Zade Kültür Müd.
    6.01.2020 27.04.2020 Trabzon Büyükşehir Bel Kalkınma Gençlik Merkezi
    6.01.2020 27.04.2020 Tabzon Büyük Şehir Bel.Kalkınma Gençlik Merkezi
    Modern Danslar 18.11.2019 6.04.2020 Ktü Hasan Polat Spor Salonu
    Piyano Eğitimi 1 21.02.2020 16.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Hamami Zade İhsan Bey Kültür Merkezi
    21.02.2020 16.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi
    21.02.2020 16.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    21.02.2020 16.06.2020 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    3.02.2020 22.06.2020 Gençlik Spor İl Müd. Pelitli Gençlik Merkezi
    8.01.2020 3.05.2020 Ortahisar Belediyesi Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    6.01.2020 15.05.2020 Hem Merkez Bina
    2.03.2020 24.06.2020 Müzik Akademisi
    21.02.2020 16.06.2020 Müzik Akademisi
    21.02.2020 16.06.2020 Büyükşehir Beledfiyesi Hamami Nzade İhsan Bey Kültür Merkezi
    Piyano Eğitimi 2 8.01.2020 3.05.2020 Ortahisar Belediyesi Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    7.01.2020 18.05.2020 Hem Merkez Bina
    Salon Dansları 11.12.2019 14.01.2020 Türgev Kız Öğrenci Yurdu
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 04.11.2019 11.06.2020 Gürbulak İlkokulu
    2.03.2020 28.07.2020 K.T.Ü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
    24.02.2020 2.06.2020 Ortahisar İl Kültür Ve Turizm Müd.
    11.02.2020 7.07.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Derneği
    4.02.2020 20.05.2020 Ahmet Yahya Subaşı İlkokulu
    13.01.2020 5.05.2020 Gençlik Spor İl Müd Pelitli Gençlik Merkezi
    11.01.2020 5.07.2020 Çağlayan Merkez Şehit Gürcan Bayrak İlkokulu
    9.01.2020 27.06.2020 Trabzon Büyükşehir Belewdiyesi Hamamizade Kültür Merkezi
    2.01.2020 20.05.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    4.01.2020 8.08.2020 Çağlayan Merkez Şehit Gürcan Bayrak Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 04.11.2019 29.06.2020 Uğurlu İlkokulu
    3.03.2020 26.06.2020 Büyük Şehir Bbel. Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    2.03.2020 6.09.2020 K.T.Ü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu
    27.02.2020 3.06.2020 Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    13.02.2020 10.06.2020 (757049) Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    13.02.2020 10.06.2020 Zübeyde Hanım Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.01.2020 8.05.2020 Çkm Çamlık Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    16.01.2020 6.06.2020 Çkm Çamlık Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    16.01.2020 17.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    13.01.2020 6.04.2020 İmkb Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.01.2020 20.05.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    Uygulamalı Tiyatro 17.10.2019 26.12.2019 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merk
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 9.03.2020 3.04.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 6.03.2020 H.E.M
    4.01.2020 8.02.2020 Ortahisar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müd.
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım 12.03.2020 15.04.2020 Merkez Bina
    11.02.2020 11.03.2020 H.E.M
    8.02.2020 15.03.2020 Trabzon Naci Orhan Bilgisayar Bilimleri Merkezi
    2.01.2020 23.01.2020 Halk Eğitim Merkezi Müd.
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 23.10.2019 02.04.2020 Merkez Bina
    Genel Muhasebe 21.10.2019 20.04.2020 Trabzon Teknik Ve Mesleki Anadolu Lisesi
    Muhasebede SQL Tabanlı Program Kullanma – ETA SQLS Geliştirme ve Uyum Eğitimi 3.02.2020 17.03.2020 Halk Eğitim Merkez Bina
    26.01.2020 29.02.2020 Merkez Bina
    Muhasebede Ticari İşlemlerin Kaydı Ve Düzenlemesi 26.10.2019 25.01.2020 Merkez Bina
    Ön Muhasebe 1.03.2020 15.08.2020 Merkez Bina
    21.01.2020 8.06.2020 Merkez Bina
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım 9.03.2020 14.05.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 6.03.2020 Merkez Bina
    Fotoğraf Çekimi 19.03.2020 10.05.2020 Ortahisar Kurs Merkezi Müftü Camii Yanı
    Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme 04.11.2019 25.04.2020 Halk Eğitimi Merekezi Ve Aso Müd.
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 4.01.2020 25.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi Ana Bia
    2.01.2020 26.02.2020 Erdoğdu Şehit Tahsin Bülbül Okuma Salonu
    16.03.2020 30.04.2020 Bilgisayar 1
    2.03.2020 18.05.2020 Büyükşehir Bel. Kalkınma Mah. Gençlik Merkezi
    2.03.2020 18.05.2020 Büyükşehir Belediyesi Gençlik Ve Spor Hizmetleri Kalkınma Gençlik Merkezi
    15.02.2020 7.06.2020 Merkez Bina
    7.02.2020 21.04.2020 Merkez Hem
    10.02.2020 27.05.2020 Ata Ortaokulu
    3.02.2020 11.03.2020 Merkez Hem
    6.01.2020 12.02.2020 Ortahisar Belediyesi Erdoğdu Şehit Tahsin Bülbül Okuma Salonu
    Dijital Becerilerin Geliştirilmesi 16.09.2019 20.09.2019 Merkez Hem
    Temel Robotik ve Kodlama 5.02.2020 13.03.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 25.12.2019 10.01.2020 H.E.M
    Standart Türk Klâvyesi 13.01.2020 12.02.2020 Merkez Bina
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 2.03.2020 27.05.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Seramik Biçimlendirme 22.06.2020 27.06.2020 S.B.Ü. Kanuni Araştırma Hastanesi Ana Bina
    13.02.2020 28.08.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 30.01.2020 30.01.2020 Hem Merkez Bina
    31.01.2020 31.01.2020 Hem Merkez Bina
    24.01.2020 24.01.2020 Hem Merkez Bina
    23.01.2020 23.01.2020 Hem Merkez Bina
    10.01.2020 10.01.2020 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    9.01.2020 9.01.2020 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Deri Konfeksiyon Makineci 21.10.2019 18.06.2020 Alacahan
    Erkek İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu-İş Gömleği) 3.01.2020 20.03.2020 Merkez Bina
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 21.02.2020 9.04.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Derneği
    Giysi Tadilatçısı 10.02.2020 23.06.2020 Taka Müzik Ve Halk Oyunları Derneği Cumhuriyet M. Nemlioğlu S. No:20
    5.02.2020 18.06.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    3.02.2020 16.06.2020 Çukurçayır M. İpekyolu C. No:15 Zemin Kat
    3.02.2020 16.06.2020 Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu Ek Binası
    21.01.2020 3.06.2020 Bahçecik Mahallesi Kiraz Boğazı Sokak No:29 /1
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 21.01.2020 29.05.2020 Çukurçayır Muhtarlık Binası
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 14.01.2020 10.04.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 3.02.2020 12.05.2020 Merkez Bina
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 14.01.2020 7.04.2020 2 Nolu Bostancı Mah. (Cami Altı)
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 29.02.2020 22.03.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 10.03.2020 Cumhuriyet Mah. Güven Pasajı No:1 Kat:2 Fatih Kültür Merkezi
    12.02.2020 12.03.2020 Cumhuriyet Mah. Güven Pasajı No:1 Kat:2 Fatih Kültür Merkezi
    14.01.2020 28.01.2020 Merkez Bina
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 14.02.2020 11.03.2020 Hem Ana Bina
    2.01.2020 28.01.2020 Merkez Bina
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 30.12.2019 21.01.2020 17. Komando Tuğay Komutanlığı Şehit Üst Teğmen Erdal Kurtoğlu Kışlası
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dökümcü 30.12.2019 6.02.2020 Kemerkaya
    Gümüş Takı İşlemeciliği 3.03.2020 20.05.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Merkezi
    3.02.2020 23.03.2020 Gazi Özel Eğitim Merkezi (Ek Bina)
    2.01.2020 20.02.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    2.01.2020 20.02.2020 Ayasofya
    Hasır Örmeci 2.01.2020 4.02.2020 Raroz Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği
    Takı Çizimi ve Üretimi 24.03.2020 1.06.2020 Halk Eğitimi Ek Binası (Gazipaşa)
    Takı Tasarımcısı 3.02.2020 16.04.2020 Doğu Karadeniz Kız Yurdu
    Takı Yapımı 21.10.2019 14.04.2020 Ayasofya
    20.02.2020 6.07.2020 Bahçecik Cezaevi
    26.02.2020 10.07.2020 Bahçecik Cezaevi
    4.02.2020 18.06.2020 Zihinsel Engelli Ve Otizmli Çocukları Koruma Derneği
    7.02.2020 23.06.2020 Alacahan
    13.01.2020 9.07.2020 İl Kültür Turizm Müdürlüğü
    20.01.2020 17.07.2020 24 Şubat Kurs Merkezi
    6.01.2020 2.07.2020 İl Kültür Turizm Müdürlüğü
    2.01.2020 30.06.2020 Yenimahalle Avni Aker Stadı Karşısı Mega Reklam Yanı
    2.01.2020 14.07.2020 Düzyurt İlkokulu
    3.01.2020 1.07.2020 Merkez Bina
    Telkarici 9.01.2020 19.02.2020 Bahçecik Cezaevi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fındık Budama 28.01.2020 24.02.2020 Ortahisar Belediyesi Konferans Salonu
    Mantar Yetiştiriciliği 1.03.2020 18.04.2020 Merkez Bina
    10.01.2020 23.02.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 10.02.2020 H.E.M.
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 19.01.2020 19.01.2020 Aksular Otel
    14.03.2020 14.03.2020 Crakers Pizza
    15.03.2020 15.03.2020 Crakers Pizza
    8.03.2020 8.03.2020 Aksular Otel
    1.03.2020 1.03.2020 Hızırbey İlkokulu
    27.02.2020 27.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    20.02.2020 20.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    26.02.2020 26.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    21.02.2020 21.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    28.02.2020 28.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    31.01.2020 31.01.2020 Hızırbey İlkokulu
    30.01.2020 30.01.2020 Hızırbey İlkokulu
    24.01.2020 24.01.2020 Beluca Gıda Jumbo Künefe Salonu
    İlk Yardım 25.01.2020 27.01.2020 Fatih Vakfı
    18.01.2020 20.01.2020 Fatih Vakfı
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 9.12.2019 29.06.2020 Merkez Bina
    Peygamberimin Hayatını Öğreniyorum 6.03.2020 6.04.2020 Gözalan Mahallesi Halk Eğitimi Merkezi
    6.03.2020 6.04.2020 Gözalan Mahallesi Halk Eğitimi Mmerkezi Derneği
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İletişim Yöntem ve Teknikleri 11.03.2020 26.03.2020 Ortahisar Belediyesi Kaymaklı Mah. Gençlik Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kese Köpük Masajı 10.02.2020 29.03.2020 Meydan Hamamı
    Klasik Masaj Teknikleri 2.01.2020 2.07.2020 Kalkınma Mah Gençlik Merkezi
    Saç Bakımı Ve Yapımı 24.10.2019 04.07.2020 Merkez Bina
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 2.01.2020 16.05.2020 Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 18.11.2019 20.12.2019 H.E.M.
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Sınav Sorumlusu 10.02.2020 2.03.2020 H.E.M.
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği 18.11.2019 20.12.2019 H.E.M.
    Usta Öğretici Oryantasyon 21.10.2019 04.11.2019 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 25.01.2020 25.01.2020 Hem Ortahisar
    Okuma-Yazma II. Kademe 18.03.2020 2.07.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    8.01.2020 14.04.2020 Beşirli Evleri Sitesi 1 Nolu Beşirlii
    8.01.2020 31.03.2020 Beşirli Evleri Sitesi 1 Nolu Beşirlii
    6.01.2020 14.03.2020 Beşirli Evleri Sitesi 1 Nolu Beşirli
    6.01.2020 14.03.2020 Beşirli Evleri Sitesi 1 Nolu Beşirlii
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 29.06.2020 29.06.2020 Hem Ortahisar
    22.02.2020 22.02.2020 Hem Ortahisar
    26.01.2020 26.01.2020 Hem Ortahisar
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 3.03.2020 17.04.2020 Hem Merkez Bina
    24.02.2020 5.05.2020 Ortahisar Müftülüğü Yalı Mahallesi Kuran Kursu
    13.01.2020 3.04.2020 Trabzon E Tipi Ceza Evi
    2.01.2020 26.02.2020 Hem Merkez Bina
  • Denizcilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Olta Donamı ve Avcılığı 3.02.2020 25.03.2020 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Derneği
  • Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Otomasyon Sistemleri Destek Elemanı 05.11.2019 21.05.2020 Trabzon Faruk Başaran Bilim Ve Sanat Merkezi
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Otomotiv Lastik Onarımcısı 02.11.2019 28.03.2020 Prof.Dr. Necmettin Erbakan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 9.03.2020 1.06.2020 Hem Merkez Bina
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tıbbi ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliği 5.03.2020 24.04.2020 Tmmob Ziraat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 25.11.2019 29.11.2019 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 15.01.2020 16.01.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 23.03.2020 27.03.2020 (757079) Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    30.03.2020 3.04.2020 (757079) Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    16.03.2020 20.03.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 9.12.2019 12.12.2019 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 7.03.2020 27.03.2020 (757162) Kanuni Ortaokulu
    7.03.2020 28.03.2020 (757162) Kanuni Ortaokulu
    10.02.2020 5.06.2020 (757128) Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    Zekâ Oyunları Orta Düzeyi 4.02.2020 16.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu