Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0462 230 21 07 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Yalı Mahallesi Mektep Sokak No 13 Merkez/Trabzon adresinde bulunan Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 262 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

TRABZON ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için TRABZON HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Ortahisar Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0462 230 21 07
0462 230 21 09
Yalı Mahallesi Mektep Sokak No 13 Merkez/Trabzon

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi Başarıları: • 2001 – 2002 Yaygın Eğitim Kurumları arası geleneksel halk oyunları birinciliği BAYBURT • 2002 – 2003 Valilik kupası geleneksel halk oyunları il birinciliği TRABZON • 2003 – 2004 İller arası halk oyunları yarışması birinciliği BALIKESİR • 2004 – 2005 Valilik kupası geleneksel halk oyunları il birinciliği TRABZON • 2005 – 2006 Valilik kupası sahneleme dalı halk oyunları il ikincisi TRABZON • 26.05.2005 Kumaş Boyama dalında Türkiye 3.lüğü

Ortahisar Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 24.09.2019 03.06.2020 Alacahan
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 21.10.2019 21.06.2021 Kemerkaya
    Model Gemi Yapımı
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Müşteri Hizmetleri Temsilcisi
  • Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ayakkabı Finisajcısı
    Ayakkabı Montajcısı
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 21.10.2019 28.11.2019 Şehit Tahsin Bülbül Erdoğdu Okuma Salonu
    21.10.2019 05.12.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 08.02.2020 Merkez Hem
    21.10.2019 28.11.2019 Merkez Hem
    06.11.2019 22.01.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    28.11.2019 6.02.2020 Merkez Hem
    2.12.2019 28.01.2020 1.Nolu Erdoğdu Mah. Şehit Tahsin Bülbül Erdoğdu Okuma Salonu
    6.12.2019 15.01.2020 Merkez Hem
    Bilgisayar Programlama Teknikleri
    Dijital Becerilerin Geliştirilmesi 16.09.2019 20.09.2019 Merkez Hem
    Temel Robotik ve Kodlama 23.10.2019 29.11.2019 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    4.12.2019 8.01.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 16.09.2019 01.10.2019 Hem Merkez Bina
    Standart Türk Klâvyesi 16.09.2019 09.10.2019 Hem Merkez Bina
    29.11.2019 28.12.2019 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Aso Müd.
    29.11.2019 24.12.2019 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Aso Müd.
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 21.10.2019 10.12.2019 Esentepe Gençlik Merkezi
    9.12.2019 27.01.2020 Büyükşehir Belediyesi Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    11.12.2019 29.01.2020 Büyükşehir Belediyesi Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 09.09.2019 16.12.2019 Hem Merkez Bina
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 9.12.2019 29.06.2020 Merkez Bina
    Kitabımı Öğreniyorum
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 28.11.2019 13.02.2020 Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Trabzon Çocuk Evleri
    28.11.2019 13.02.2020 Alacahan
    Ayancık Keteni Dokuma
    Banyo Takımları Dikimi
    Basit Nakış İğne Teknikleri
    Çarpana Dokuma 04.11.2019 13.12.2019 Alacahan
    16.12.2019 27.01.2020 Alacahan
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama
    Çıpıt Dokuma
    Çuval Çiçek Yapımı
    Dantel Anglez Yapımı
    Dastar Dokuma 16.10.2019 16.12.2019 Ayasofya
    Dekoratif Ahşap Süsleme 24.10.2019 12.12.2019 Merkez Bina
    04.11.2019 19.12.2019 Trabzon Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü
    13.12.2019 30.01.2020 Merkez Bina
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 14.10.2019 13.02.2020 2 Nolu Bostancı Mahallesi
    Ebru 04.11.2019 09.12.2019 Trabzon Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi Müdürülüğü
    27.11.2019 2.01.2020 Alacahan
    Elde Antep İşi
    Elde Hesap İşi 10.12.2019 7.01.2020 Büyükşehir Belediyesi Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    Elde Kurdele İşi
    Elde Maraş İşi
    Elde Suzeni
    Elde Türk İşlemeleri
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 09.09.2019 02.03.2020 Hem Merkez Bina
    11.09.2019 26.02.2020 Hem Merkez Bina
    19.09.2019 12.03.2020 Hem Merkez Bina
    14.10.2019 16.03.2020 İncesu Mah. Cami Lojmanı
    14.10.2019 16.03.2020 Rehberlik Araştırma Merkezi
    16.10.2019 01.04.2020 Temel Yaşar Çoruh İlkokulu
    21.10.2019 24.03.2020 Binbir Pırlanta Sitesi Çukurçayır
    21.10.2019 24.03.2020 Osman Altıntaş Ortaokulu
    21.10.2019 24.03.2020 Çukurçayır Mah. (Eski Belediye Ek Bina) Muhtarlık Arkası
    04.11.2019 03.04.2020 2 Nolu Beşirli Mah. 923 Nolu Sokak Fatih Kent Sitesi A/Blok
    04.11.2019 03.04.2020 Şehit Ali Alkan Sokak Kartal Sitesi A/Blok Pelitli
    04.11.2019 03.04.2020 Aydınlıkevler Hacı Murat Cami Kuran Kursu
    04.11.2019 03.04.2020 Erdoğdu Gençlik Merkezi
    04.11.2019 14.05.2020 Akyazı Belediye Binası
    Filografi Tekniği 04.11.2019 27.12.2019 Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    Firkete Oyası 04.11.2019 05.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kaymaklı Gençlik Ve Eğitim Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 14.10.2019 09.01.2020 Kemerkaya Ek Bina
    24.10.2019 03.04.2020 Hem Merkez Bina
    21.10.2019 05.02.2020 Çukurçayır Mah. (Eski Belediye Ek Bina) Muhtarlık Arkası
    21.10.2019 15.01.2020 Çukurçayır Belediye Ek Binası
    21.10.2019 15.01.2020 Aydınlıkevler Mah. 613 Nolu Sok. No:8
    28.10.2019 13.02.2020 Çukurçayır Muhtarlık Ek Bina
    04.11.2019 30.01.2020 Kırkbir Evler Lokali
    04.11.2019 25.03.2020 Çukurçayır İnci Evleri Sitesi
    04.11.2019 28.01.2020 Azelye Sitesi 2 Nolu Beşirli M.Akgün S. No:15
    04.11.2019 28.01.2020 Alacahan
    11.11.2019 23.01.2020 Çukurçayır Mah. Sofrakaya Kuran Kursu
    2.12.2019 22.05.2020 Boztepe Mah. Şirintepe Sok. Süsen Sitesi Yönetim Odası
    18.11.2019 11.02.2020 Üniversite Mah. Zafanoz Cad. Köşk Apt. No:3
    Geleneksel El Nakışları-Tel Kırma Tekniği
    Geleneksel Türk İslam Sanatlarında Tezhip 21.10.2019 02.11.2020 24 Şubat İlkokulu Kurs Merkezi
    04.11.2019 16.11.2020 Merkez Bina
    Gümüş Kazaz Örücülüğü 18.10.2019 05.06.2020 Yunus Emre Ortaokulu
    21.10.2019 04.12.2019 24 Şubat Kurs Merkezi
    21.10.2019 04.12.2019 Faroz Sosyal Kültür Ve Day. Der.
    04.11.2019 16.12.2019 Merkez Bina
    04.11.2019 16.12.2019 Yeşiltepe Mah. Muhtarlık Binası
    21.10.2019 03.12.2019 Faroz Sosyal Ve Kültürel Dayanışma Derneği
    04.11.2019 16.12.2019 Karlık Güzel Küme Evleri
    04.11.2019 16.12.2019 Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    04.11.2019 28.01.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    25.11.2019 7.01.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    5.12.2019 17.01.2020 24 Şubat Kurs Merkezi
    5.12.2019 17.01.2020 Faroz Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Derneği
    Hafif Düzeyde Otizmi Olan Engelliler İçin Alüminyum Kabartma 16.10.2019 08.04.2020 Rehabilitasyon Merkezi
    16.10.2019 07.04.2020 Rehabilitasyon Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Alüminyum Kabartma
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dekoratif Ahşap Süsleme
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Turistik Ve Hediyelik Eşya Yapımı 23.09.2019 20.02.2020 Gazipaşa
    İğne Oyası
    İpek El Dokumacılığı 14.10.2019 29.11.2019 Kemerkaya
    Kanaviçe Yapımı
    Kargı Bezi Dokuma 14.10.2019 03.01.2020 Ayasofya
    Karışık Örgülerle Dokuma Yapımı
    Kastamonu Çarşaf Bağı
    Kastamonu Çarşaf Dokuma
    Kilim Dokuma
    Kum İşi
    Kumaş Çanta Dikimi
    Lefkara İşi
    Makine Nakışları 11.09.2019 13.01.2020 Hem Merkez Bina
    19.09.2019 03.02.2020 Hem Merkez Bina
    21.10.2019 13.02.2020 Yeşiltepe Mah.
    5.12.2019 27.03.2020 Ayasofya
    9.12.2019 31.03.2020 Ayasofya
    Makrame Örgü Yapma 14.10.2019 15.01.2020 Alacahan
    Mekik Oyası Yapımı
    Minyatür Sanatı
    Mis Sabun Üretimi
    Misinalı Takı Yapımı 17.12.2019 15.01.2020 Alacahan
    Motif Çizim Teknikleri 21.10.2019 29.01.2020 Alacahan
    Mutfak Takımları Hazırlama
    Orta veya Ağır Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Dekoratif Ahşap Süsleme
    Orta/Ağır Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Turistik Hediyelik Eşyalar Yapma 23.09.2019 08.01.2020 Gazipaşa
    23.09.2019 03.01.2020 Gazipaşa
    09.10.2019 24.01.2020 Gazipaşa
    Oyalar 22.10.2019 09.06.2020 Merkez Bina
    04.11.2019 20.01.2020 Asya Evleri 1 B Blok
    04.11.2019 20.01.2020 Akyazı Belediye Binası
    04.11.2019 20.01.2020 Şehit Tahsin Bülbül Erdoğdu Okuma Salonu
    04.11.2019 06.02.2020 Alacahan
    Pike Dikimi
    Rize Bezi (Feretiko) Dokuma
    Salon Takımları Dikimi
    Sepet Örücülüğü 14.10.2019 13.11.2019 Ayasofya
    Şile Bezi Dokuma
    Şiş Örücülüğü 14.10.2019 16.06.2020 Yunus Emre Ortaokulu
    16.10.2019 15.04.2020 Fatih Devlet Hastanesi Psikıyatrı Servisi
    16.10.2019 30.10.2019 Fatih Devlet Hastanesi Psikiyatri Servisi
    Şiş Örücülüğünde Çorap Örme 14.10.2019 14.01.2020 2 Nolu Bostancı Mahallesi
    Şiş Örücülüğünde Hırka Örme
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi)
    Sumak Dokuma
    Takı Yapım Teknikleri 21.10.2019 17.12.2019 24 Şubat
    Tığ Örücülüğü 04.11.2019 17.03.2020 Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 04.11.2019 02.07.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    04.11.2019 02.07.2020 Yenimahalle 509. Sok. No:10
    Tokat Tahta Baskı Yapma 18.11.2019 23.12.2019 Gazi Paşa
    Tutkallı Hamur Çiçek Yapma 04.11.2019 23.12.2019 Alacahan
    Yatak Örtüleri Dikimi
    Yorgan Dikimi 14.10.2019 02.12.2019 Alacahan
    3.12.2019 9.01.2020 Alacahan
  • Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Otomasyon Sistemleri Destek Elemanı 05.11.2019 21.05.2020 Trabzon Faruk Başaran Bilim Ve Sanat Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 16.09.2019 08.01.2020 Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    01.10.2019 14.01.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    21.10.2019 04.05.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    04.11.2019 02.06.2020 Yavuz Selim İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Artistik Çizim ve Drapaj
    Deri Konfeksiyon Makineci 21.10.2019 28.04.2020 Alacahan
    21.10.2019 18.06.2020 Alacahan
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 04.11.2019 20.12.2019 Faroz Sosyal Kültür Ve Dayanışma Derneği
    Giysi Tadilatçısı 21.10.2019 28.02.2020 Ayasofya
    Kadın Bluz Dikimi
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi
    Kadın Elbise Dikimi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 14.10.2019 13.01.2020 2 Nolu Bostancı Mah. Cami Altı
    14.10.2019 13.01.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    21.10.2019 20.01.2020 Bahçecik Mah. Kiraz Boğazı Sk.
    04.11.2019 17.03.2020 Trb Zehra-Polat Çebi Y.Ö. Kız Öğrenci Yurdu
    04.11.2019 31.01.2020 Çukurçayır Mah. İpekyolu Cad. Hacı Ali Osman Apt. No:15
    11.11.2019 07.02.2020 Taka Müzik Ve Halk Oyunları Derneği Cumhuriyet M. Nemlioğlu S. No:20
    Kadın Pijama Dikimi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek- Temel Etekler-Model Uygulamalı Etek) 04.11.2019 28.01.2020 Afganistan Hazaralılar Kültür Ve Dayanışma Merkezi
    Kadın Üst Giysileri Dikimi (Gelinlik-Drapaj Tekniği ile Gelinlik ve Nikâh Kıyafeti)
    Kadın Yelek Dikimi
    Lastik Makineci
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 04.11.2019 13.01.2020 Ortahisar Kız Yurdu
    9.12.2019 20.03.2020 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme 04.11.2019 25.04.2020 Halk Eğitimi Merekezi Ve Aso Müd.
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Teknikleri
    Epilasyon Depilasyon
    Klasik Masaj Teknikleri 06.11.2019 02.03.2020 Kalkınma Mah. Gençlik Merkezi,
    06.11.2019 02.03.2020 Kalkınma Mah. Gençlik Merkezi
    Saç Bakımı Ve Yapımı 16.10.2019 02.04.2020 Merkez Bina
    16.10.2019 03.04.2020 Merkez Bina
    04.11.2019 20.04.2020 Bahçecik İmam Hatip Ortaokulu
    24.10.2019 04.07.2020 Merkez Bina
    Yüz ve Vücut Masajı
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 23.09.2019 16.12.2019 Hem Merkez Bina
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    AB Hibe Fonlarına Yönelik Proje Döngüsü Yönetimi Kurs Programı
    Ana Dilde İletişim
    Cenaze Hizmetleri 12.11.2019 3.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 14.10.2019 05.03.2020 Yeşiiltepe İlkokulu Ortahisar
    04.11.2019 19.03.2020 Yeşiltepe İlkokuluy
    06.11.2019 04.03.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    04.11.2019 23.03.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    06.11.2019 26.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 04.11.2019 11.12.2019 Pelitli Gençlik Merkezi
    Dama 01.10.2019 13.11.2019 Akoluk İlkokulu
    Diksiyon 21.10.2019 18.11.2019 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    07.11.2019 06.12.2019 Ortahisar Kız Yurdu
    20.11.2019 11.12.2019 Trab.Büyükşehir Bel.Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    27.11.2019 22.12.2019 Trab.Büyükşehir Bel.Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    9.12.2019 10.01.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 04.11.2019 24.02.2020 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    06.11.2019 23.12.2019 Kalkınma Gençlik Merkezi
    06.11.2019 23.12.2019 Kankınma Gençlik Merkezi
    2.12.2019 26.01.2020 Türgev Kanuni Mah. Ensar Sok. No 12 Konaklar
    Etkili ve Hızlı Okuma
    Girişimcilik
    Görme Engelliler İçin Braille Alfabesi (Kabartma Yazı) 18.11.2019 25.02.2020 Trabzon İlçe Müftülüğü Kemerkaya Dersliği
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 21.10.2019 31.10.2019 2 Nolu Erdoğdu Mah. Özgür Sitesi
    21.10.2019 06.11.2019 2 Nolu Erdoğdu Mah. Özgür Sitesi
    07.11.2019 06.12.2019 Hem Ortahisar
    25.11.2019 24.12.2019 2. Nolu Erdoğdu Mah.Özgür Sitesi
    4.12.2019 3.01.2020 Kemerkaya Lisansız Lisan Derneği
    9.12.2019 6.01.2020 Diyanet Vakfı Kuran Kursu Mah.Sila Apt.No.7 Kat.3
    12.12.2019 15.01.2020 Ortahisar Diyanet Vakfı Hacı Saadet Kız Kuran Kursu
    11.12.2019 10.01.2020 Trabzon Anadolu Kız İmamhatip Lisesi
    11.12.2019 10.01.2020 Trb.Ortahisar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 3.12.2019 24.12.2019 Ay Işığı 3 Sitesi
    11.12.2019 10.01.2020 Boztepe Mah Yahya Oğlu Camii
    11.12.2019 10.01.2020 Boztepe Mah.Yahya Hoca Camii
    11.12.2019 10.01.2020 2. Nolu Beşirli Mah.923 Nolu Sokak Fatih Kent Sitesi
    11.12.2019 10.01.2020 2 Nolu Beşirli 923 Nolu Sok Fatih Kent Sitesi
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 06.11.2019 18.03.2020 Hızırbey İlkokulu
    04.11.2019 17.02.2020 Hızırbey İlkokulu
    Medya Okuryazarlığı 6.12.2019 9.02.2020 Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 01.10.2019 13.11.2019 Akoluk İlkokulu
    15.10.2019 30.03.2020 Ata İlkokulu
    02.11.2019 20.01.2020 Boztepe İlkokulu
    5.12.2019 27.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    2.12.2019 13.01.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Arapça-Farsça Kurallar 26.10.2019 12.01.2020 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 22.10.2019 17.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    26.10.2019 15.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 23.10.2019 13.12.2019 Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    Sosyal ve Beşeri Yetkinlikler
    Türk İşaret Dili 21.10.2019 15.01.2020 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    06.11.2019 19.02.2020 Gülbahar Hatun Yurt Müdürlüğü
    04.11.2019 11.02.2020 Kyk Kız Yurdu
    06.11.2019 04.03.2020 Ortahisar Kız Yurdu
    01.11.2019 13.03.2020 Avrasya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fak. Yalıncak
    Türk İşaret Dili İle Dini Kavramlar Öğreticiliği
    Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (YÖS) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı 15.11.2019 6.06.2020 Dyk Kurs Merkezi
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dökümcü 14.10.2019 27.12.2019 Kemerkaya
    Gümüş Takı İşlemeciliği 14.10.2019 03.12.2019 Alacahan
    Hasır Örmeci 21.10.2019 25.11.2019 Faroz Kültür Ve Day. Der.
    04.11.2019 05.12.2019 Dolaylı M. Elmalık İlkokulu
    Takı Tasarımcısı 04.11.2019 23.12.2019 Doğu Karadeniz Bostancı Kız Yurdu
    Takı Yapımı 14.10.2019 06.04.2020 Kemerkaya
    14.10.2019 07.04.2020 Alacahan
    14.10.2019 07.04.2020 3 Nolu Erdoğdu Mah. Tahtalı Cami Yanı
    14.10.2019 07.04.2020 Kemerkaya
    14.10.2019 07.04.2020 Cezaevi
    14.10.2019 08.07.2020 Alacahan
    14.10.2019 09.07.2020 Alacahan
    21.10.2019 13.04.2020 24 Şubat İlkokulu Kurs Merkezi
    21.10.2019 14.04.2020 Alacahan
    21.10.2019 14.04.2020 Ayasofya
    21.10.2019 14.04.2020 Kemerkaya
    25.10.2019 17.04.2020 24 Şubat
    21.10.2019 14.04.2020 Bahçecik Mah. Yunus Emre Ortaokulu
    04.11.2019 27.04.2020 24 Şubat Kurs Merkezi
    18.11.2019 12.05.2020 Taka Derneği
    4.12.2019 2.06.2020 Faroz Kültür Ve Dayanışma Derneği
    4.12.2019 2.06.2020 Alacahan
    4.12.2019 2.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Esentepe Çocuk Ve Gençlik Eğitim Merkezi
    Telkarici
    Yaldızcı
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 16.10.2019 12.11.2019 Merkez Hem
    16.10.2019 11.11.2019 Merkez Hem
    Bilgisayar Destekli 3 Boyutlu Tasarım
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dizel Yakıt Sistemleri Geliştirme ve Uyum Eğitimi
    Otomotiv Egzozcusu
    Otomotiv Lastik Onarımcısı 02.11.2019 28.03.2020 Prof.Dr. Necmettin Erbakan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Otomotiv Radyatörcüsü
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 23.10.2019 02.04.2020 Merkez Bina
    Genel Muhasebe 21.10.2019 20.04.2020 Trabzon Teknik Ve Mesleki Anadolu Lisesi
    Muhasebede SQL Tabanlı Program Kullanma – ETA SQLS Geliştirme ve Uyum Eğitimi 2.12.2019 27.12.2019 Merkez Bina
    Muhasebede Ticari İşlemlerin Kaydı Ve Düzenlemesi 26.10.2019 25.01.2020 Merkez Bina
    Ön Muhasebe
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 21.10.2019 18.03.2020 Affan Kitapçıoğlu Anadolu Lisesi
    06.11.2019 01.04.2020 Okul Binası
    06.11.2019 01.04.2020 Ahmet Yahya Subaşı İlkokulu
    2.12.2019 24.04.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    2.12.2019 1.06.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    2.12.2019 29.05.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 06.11.2019 14.03.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    04.11.2019 22.03.2020 Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    04.11.2019 23.03.2020 Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi
    25.11.2019 13.04.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    25.11.2019 15.06.2020 Trabzon Sosyal Bilimler Lisesi
    Drama 01.10.2019 02.01.2020 Akoluk İlkokulu
    19.10.2019 13.01.2020 Boztepe İlkoku
    04.11.2019 13.01.2020 Ortahisar Kız Yurdu
    06.11.2019 28.05.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 06.11.2019 05.05.2020 Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    06.11.2019 14.05.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 21.10.2019 12.02.2020 Trsm
    21.10.2019 11.02.2020 Trsm
    21.10.2019 08.04.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    21.10.2019 08.04.2020 Bedri Rahmi Eyüboğlu Ortaokulu
    21.10.2019 17.12.2019 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    21.10.2019 08.04.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    21.10.2019 15.01.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    11.11.2019 12.02.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    11.11.2019 12.02.2020 Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    06.11.2019 26.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    11.11.2019 10.03.2020 Hamami Zade İhsan Bey Kültür Merkezi
    11.11.2019 10.03.2020 Hamami Zade Kültür Merkezi
    04.11.2019 17.02.2020 Çukurçayır Ortaokulu
    18.11.2019 4.05.2020 Doğu Karadeniz Kredi Yurtlar Kurumu
    20.11.2019 15.01.2020 Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi
    11.11.2019 12.02.2020 Yol İş Sendikası
    2.12.2019 9.03.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    2.12.2019 17.06.2020 Türgev Zehra-Polat Çebi Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Konaklar
    2.12.2019 12.06.2020 Türgev Zehra-Polat Çebi Yüksek Kız Öğrenci Yurdu
    18.12.2019 30.04.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    18.12.2019 30.04.2020 Hasan Ali Yücel
    Kemençe Eğitimi (Görele Kemençesi) 11.11.2019 08.06.2020 Hızırbey İlkokulu ( Kaledibi )
    11.11.2019 05.06.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    18.11.2019 2.03.2020 Merkez Hem
    Klasik Gitar Eğitimi 22.10.2019 18.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    23.10.2019 12.06.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    21.10.2019 12.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı
    21.10.2019 04.03.2020 Kyk Karadeniz Yurt Kurumu Erkek Yurdu
    04.11.2019 24.02.2020 Trabzon Belediyesi Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    04.11.2019 20.04.2020 Lütfi Göktaş Gençlik Merkezi Erdoğdu
    23.11.2019 12.07.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    26.11.2019 24.03.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    2.12.2019 7.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    3.12.2019 18.04.2020 Trabzon Büyük Şehir Belediyesi Müzik Akademisi
    25.11.2019 6.05.2020 Atatürk Orta Okulu
    2.12.2019 20.04.2020 Trabzon Büyükşehir Belediyesi.Müzık Akademisi
    Modern Danslar 18.11.2019 6.04.2020 Ktü Hasan Polat Spor Salonu
    18.11.2019 6.04.2020 Gençlik Spor İl Mdr. Beşirli Spor Kompleksi
    18.11.2019 21.06.2020 Gençlik Spor Mdr. Kamp Eğitim Merkezi
    Piyano Eğitimi
    Piyano Eğitimi 1 21.10.2019 16.12.2019 Ahmet Saka İlkokulu
    23.10.2019 05.06.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    06.11.2019 16.03.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    Ses Eğitimi
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Erkek Oyunları 01.10.2019 29.05.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.10.2019 28.02.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    16.10.2019 28.02.2020 Bahçecik İmam Hatip Ortaokulu
    16.10.2019 06.05.2020 Erdoğdu İlkokulu
    04.11.2019 20.04.2020 Zübeyde Hanım Kız Anadolu Lisesi
    04.11.2019 29.06.2020 Akyazı İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Uğurlu İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Karakaya İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Düzyurt İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Gürbulak İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Piri Reis İlkokulu
    04.11.2019 15.06.2020 Akoluk İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Akyazı İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Gürbulak İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Çimenli İlkokulu
    04.11.2019 12.06.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    07.11.2019 19.06.2020 Çimenli İlkokulu
    04.11.2019 10.06.2020 Karlık İlkokulu
    04.11.2019 10.06.2020 Bulak İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Kapalı Spor Salonu )
    04.11.2019 10.06.2020 Kutlugün İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Cudibey Ortaokulu
    06.11.2019 24.04.2020 Şehit Ünal Bıçakcı Mes.Ve Ana.Lisesi
    04.11.2019 06.07.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Yeşilova İlkokulu
    04.11.2019 18.06.2020 Yeşilova İlkokulu
    04.11.2019 10.06.2020 Erdoğdu Bey Ortaokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    04.11.2019 12.06.2020 Akyazı İlkokulu
    04.11.2019 03.06.2020 Yüksek Öğr. Ve Kredi Yurtlar Kurumu - Trabzon
    04.11.2019 11.06.2020 Cudibey Ortaokulu ( Kapalı Spor Salonu - Bölüm -1 )
    04.11.2019 17.06.2020 Kutlugün İlkokulu
    11.11.2019 16.06.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
    11.11.2019 17.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    06.11.2019 22.05.2020 Hasaan Ali Yücel İlkokulu
    11.11.2019 15.01.2020 Trabzon Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi
    11.11.2019 18.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    11.11.2019 17.06.2020 Trabzon Kredi Yurtlar Kurumu Erkek Yurdu Ktü
    11.11.2019 02.03.2020 İl Kultur Ve Turizm Mudurluğu
    11.11.2019 06.05.2020 Çukur Çayır Ortaokulu
    06.11.2019 18.03.2020 100. Yıl İlkokulu
    11.11.2019 23.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    11.11.2019 23.03.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    04.11.2019 23.05.2020 Mimar Sinan Ortaokulu
    25.11.2019 5.06.2020 Akyazı İlkokulu
    25.11.2019 24.06.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    18.11.2019 5.07.2020 Trabzon Büyük Şehir Spor Salonu
    2.12.2019 9.05.2020 Aydınlık Evler İmam Hatip Orta Okulu
    3.12.2019 13.05.2020 Erdoğdu İlkokulu
    25.11.2019 1.06.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    9.12.2019 21.05.2020 Prof.Dr.Necmettin Erbakan Mes. Ve Tek.An.Lisesi
    10.12.2019 28.04.2020 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    9.12.2019 21.05.2020 Prof.Dr. Necmettin Erbakan Mesleki Ve Tek.
    9.12.2019 21.05.2020 Prof Dr.Necmettin Erbakan Mes.An.Lis.
    Türk Halk Oyunları Trabzon Yöresi Kadın Oyunları 03.10.2019 18.05.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 26.02.2020 Zehra Kitapçıoğlu İlkokulu
    21.10.2019 04.03.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    21.10.2019 04.03.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    22.10.2019 26.02.2020 Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    04.11.2019 11.07.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    04.11.2019 11.06.2020 Karakaya İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Yalıncak İlkokulu
    04.11.2019 10.06.2020 Bulak İlkokulu
    04.11.2019 29.06.2020 Uğurlu İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    04.11.2019 19.06.2020 Dolaylı İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 100.Yıl İlkokulu
    07.11.2019 24.06.2020 Karlık İlkokulu
    04.11.2019 13.06.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    04.11.2019 17.06.2020 Akoluk İlkokulu
    04.11.2019 18.06.2020 Düzyurt İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    04.11.2019 18.06.2020 Erdoğdu İlkokulu
    02.11.2019 30.05.2020 Boztepe İlkokulu
    04.11.2019 17.06.2020 Kireçhane İlkokulu
    04.11.2019 06.06.2020 Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ( Kapalı Spor Salonu )
    04.11.2019 10.06.2020 İsmetpaşa İlkokulu
    04.11.2019 17.06.2020 Erdoğdu Bey Ortaokulu Spor Salonu
    04.11.2019 25.06.2020 Hızırbey İlkokulu ( Kaledibi )
    06.11.2019 18.04.2020 Alikemal Aktürk İlkokulu
    06.11.2019 22.04.2020 Prof.İhsan Koz İlkokulu
    04.11.2019 06.07.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Erdoğdu Bey Ortaokulu
    06.11.2019 21.05.2020 İstiklal İlkokulu
    04.11.2019 15.06.2020 Bener Cordan Ortaokulu
    06.11.2019 18.03.2020 Ahmet Saka İlkokulu
    06.11.2019 27.04.2020 Şehit Ünal Bıçakcı Mesleki Ve Tek.Anadolu Lisesi
    04.11.2019 27.06.2020 Beşirli İmkb Ortaokulu
    06.11.2019 19.02.2020 Ahmet Yahya Subaşı İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Cudibey Ortaokulu ( Kapalı Spor Salonu )
    04.11.2019 16.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    05.11.2019 18.02.2020 Boztepe İlkokulu
    04.11.2019 11.06.2020 Atatürk İlkokulu
    06.11.2019 24.04.2020 Şehit Ünal Bıçakcı Meslski V E Teknik Anadolu Lisesi
    04.11.2019 12.06.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    04.11.2019 16.06.2020 Erdoğdu Bey Ortaokulu
    06.11.2019 22.05.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    11.11.2019 21.03.2020 Mimar Sina N Ortaokulu
    11.11.2019 21.03.2020 Mimar Sinan Orta Okulu
    11.11.2019 23.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    11.11.2019 17.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    11.11.2019 28.05.2020 Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
    06.11.2019 12.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    11.11.2019 04.06.2020 Hızırbey Ülkü İlkokulu
    11.11.2019 23.03.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    06.11.2019 21.05.2020 Soğuksu İstiklal İlkokulu
    06.11.2019 18.03.2020 100.Yıl İlkokulu
    11.11.2019 02.03.2020 İl Kultur Ve Turizm Mdr
    06.11.2019 22.05.2020 Hasan Ali Yücel
    11.11.2019 09.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    11.11.2019 27.05.2020 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    25.11.2019 30.05.2020 Beşirli İmkb Ortaokulu
    25.11.2019 25.06.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    25.11.2019 24.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    25.11.2019 10.06.2020 Mahmut Celaleddin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.11.2019 5.06.2020 Temel Yaşar Çoruh İlkokulu
    25.11.2019 4.06.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    2.12.2019 13.04.2020 Hasan Tahsin Kıralı İlkokulu
    2.12.2019 13.04.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu Boztepe
    9.12.2019 13.04.2020 Hasan Tahsin Kıralı İlkokulu
    9.12.2019 13.04.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu Boztepe
    9.12.2019 21.04.2020 Hasan Tahsin Kıralı İlkokulu
    9.12.2019 20.04.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu Boztepe
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1
    Uygulamalı Tiyatro 17.10.2019 27.12.2019 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    17.10.2019 26.12.2019 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merk
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 7.12.2019 7.12.2019 Hem Ortahisar
    Okuma-Yazma II. Kademe 09.09.2019 12.11.2019 Boztepe Mah. Mevlana Cami Kuran Kursu
    01.10.2019 10.12.2019 Hem Merkez Bina
    25.11.2019 9.03.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 8.12.2019 8.12.2019 Hem Ortahisar
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 09.09.2019 18.10.2019 Hem Merkez Bina
    06.11.2019 29.01.2020 Yavuz Selim İlkokulu
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Eğiticinin Eğitimi
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 18.11.2019 20.12.2019 H.E.M.
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği 18.11.2019 20.12.2019 H.E.M.
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları
    Usta Öğretici Oryantasyon 30.09.2019 08.10.2019 Halk Eğitim
    14.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 04.11.2019 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 27.09.2019 27.09.2019 Hızırbey İlkokulu
    26.09.2019 26.09.2019 Hızırbey İlkokulu
    17.10.2019 17.10.2019 Hızırbey İlkokulu
    16.10.2019 16.10.2019 Hızırbey İlkokulu
    25.10.2019 25.10.2019 Hızırbey İlkokulu
    İlk Yardım 28.11.2019 30.11.2019 Tedak
    6.12.2019 8.12.2019 Fatih Vakfı
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Alçı Rölyef
    Guaj Boya Resim
    Hüsn-i Hat 23.09.2019 06.12.2019 Alacahan
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1 19.10.2019 18.07.2020 Ensar Vakfı Kanuni Evi Yanı
    Kumlama Resimde Natürmort
    Pastel Boya Resim 01.10.2019 05.06.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    9.12.2019 8.06.2020 Trabzon Valiliği Köşk Huızurevi
    Resim Sanat Eğitimi 14.10.2019 06.04.2020 Trsm
    14.10.2019 10.01.2020 Araştırma Ve Kültür Vakfı/Tabakhane
    14.10.2019 09.01.2020 Bahçecik Mah. Refik Cesurlar Sok. No:2
    16.10.2019 13.01.2020 Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü
    14.10.2019 10.01.2020 Ayasofya
    14.10.2019 03.04.2020 Trsm
    16.10.2019 14.01.2020 Merkez Bina
    04.11.2019 29.01.2020 Ayasofya
    18.11.2019 12.02.2020 Kemerkaya M. Kunduracılar Cad. Yerlice Sok. Yıldız Apt. No:2/2
    2.12.2019 28.08.2020 Alacahan
    Sulu Boya Resim 23.10.2019 12.06.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    22.10.2019 18.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    06.11.2019 22.04.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    04.11.2019 04.06.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    06.11.2019 20.05.2020 Prof İhsan Koz İlokulu
    11.11.2019 09.06.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    06.11.2019 03.06.2020 Okul Binası
    06.11.2019 20.04.2020 Prof. İhsan Koz
    11.11.2019 29.11.2019 Temel Yaşar Coruh İlkokulu
    06.11.2019 03.06.2020 Çukurçayır Orta Okulu
    25.11.2019 6.05.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    25.11.2019 6.05.2020 Prof.İhsan Koz İlkokulu
    5.12.2019 12.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    2.12.2019 3.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    9.12.2019 30.05.2020 Affan Kitapçıoğlu Lisesi
    Üç Boyutlu Şekillendirme 25.10.2019 02.01.2020 Alacahan
    Yağlı Boya Resim 23.09.2019 24.02.2020 Ayasofya
    23.09.2019 25.02.2020 Ayasofya
    14.10.2019 23.12.2019 Ktü Lojmanları
    21.10.2019 31.12.2019 Ahmet Saka İlkokulu
    02.11.2019 30.05.2020 Boztepe İlkokulu
    06.11.2019 21.04.2020 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    06.11.2019 10.06.2020 Kalkınma Mah Gençlik Merkezi
    06.11.2019 05.04.2020 Doğu Karadeniz Kız Yurdu
    06.11.2019 05.04.2020 Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    18.11.2019 6.04.2020 Gülbaharhatun Yurdu
    2.12.2019 30.03.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    25.11.2019 13.04.2020 2.Nolu Beşirli Mah.Fevzi Çakmak Cad.Lale Evleri Sit.
    18.11.2019 6.04.2020 Gülbaharhatun Kız Yurdu
    25.11.2019 29.11.2019 Hem Ortahisar
    18.11.2019 15.04.2020 Gülbaharhatun Yurdu
    25.11.2019 3.02.2020 Hem Ortahisar
    26.11.2019 18.02.2020 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    9.12.2019 28.04.2020 Yeşiltepe İlkokulu
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 2.12.2019 27.02.2020 Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi
    Seramik Biçimlendirme 11.11.2019 12.02.2020 Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    28.10.2019 01.11.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    21.10.2019 25.10.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    25.11.2019 29.11.2019 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (İlkokul) 25.11.2019 28.11.2019 Temel Yaşar Çoruh İlkokulu
    2.12.2019 5.12.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    16.12.2019 19.12.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    9.12.2019 12.12.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    23.12.2019 26.12.2019 Ayfer Karakullukçu İlkokulu
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 2.12.2019 6.12.2019 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    9.12.2019 13.12.2019 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 Trabzon Merkez Fen Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 16.12.2019 19.12.2019 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    9.12.2019 12.12.2019 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atıcılık (10-15 Yaş) 2.12.2019 23.03.2020 Gençlik Spor İl Müd. Atış Poligonu
    Atletizm 21.10.2019 14.05.2020 Erdoğdu Özel Eğitim Uygulama Okulu
    21.10.2019 14.05.2020 Erdoğdu Özel Eğitim
    Badminton 19.10.2019 26.01.2020 Beşirli Spor Kompleksi
    23.10.2019 09.01.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    11.11.2019 09.01.2020 Hasan Tahsin Kırali İlkokulu
    Basketbol 14.10.2019 04.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    16.10.2019 11.06.2020 Dolaylı Ortaokulu
    02.11.2019 18.05.2020 Boztepe İlkokulu
    11.11.2019 11.03.2020 Hızırbey İlkokulu
    Boks Alt Minikler (11-12 Yaş) 21.10.2019 25.03.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    Boks Büyükler 09.09.2019 24.01.2020 Cumhuriyet Mah.Yıldız Spor Kulubü
    Boks Gençler (17-18 Yaş)
    Boks Üst Minikler (13-14 Yaş) 21.10.2019 06.01.2020 Pelitli Gençlik Merkezi
    Dart Başlangıç Düzeyi 23.09.2019 04.03.2020 Ttrabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    01.10.2019 03.02.2020 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesı
    23.09.2019 04.03.2020 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    04.11.2019 03.02.2020 Trabzon Mesleki Ve Anadolu Lisesi
    23.10.2019 13.01.2020 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Futbol 22.10.2019 10.06.2020 Çağlayan Spor Tesisleri
    18.11.2019 15.04.2020 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu
    18.11.2019 30.05.2020 Trabzon Büyükşehir Belediyesi Faroz Semt Sahası
    18.11.2019 6.04.2020 Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu
    2.12.2019 29.06.2020 Faroz Yalı Sentetik Semt Spor Sahası
    2.12.2019 29.03.2020 Karadeniz Özel Eğitim Meslek Okulu
    2.12.2019 24.03.2020 Karadeniz Özel Eğitim Meslek Okulu
    Futbol (10-11 Yaş) 2.12.2019 20.04.2020 Çukurçayır Halı Sahası
    Futbol (12-13 Yaş) 3.12.2019 11.07.2020 Faroz Yalı Sentetik Semp Sahası
    Futbol (8-9 Yaş) 21.10.2019 14.05.2020 Ticaret İlkokulu Bahçesi
    21.10.2019 18.03.2020 Hasan Tahsin Kırali
    21.10.2019 18.03.2020 Hasan Tahsin Kıralı Ilkokulu
    19.10.2019 19.04.2020 Beşiril Çok Amaçlıspor Tesisleri
    22.10.2019 14.05.2020 Ticaret İ,Lkokulu Halı Sahası
    25.11.2019 15.05.2020 Ali Kemal Aktürk İlkokulu
    25.11.2019 5.06.2020 Temel Yaşar Çoruh
    25.11.2019 28.05.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 19.10.2019 03.10.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    21.10.2019 06.10.2020 Trabzon Belediyesi Cemal Kamacı Spor Salonu
    11.11.2019 29.06.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Komplkesi
    Güreş Minikler (13-14 Yaş) 11.11.2019 28.06.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Kompleksi
    Hafif Düzeyde Otizm Engeli Olan Bireyler İçin Basketbol 06.11.2019 25.03.2020 Trabzon Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    06.11.2019 25.03.2020 Trabzon Rehabilitasyon Ve Aile Danışma Merkezi
    Hentbol 22.10.2019 25.06.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    21.10.2019 17.04.2020 Hasan Tahsin Kıralı
    19.10.2019 31.05.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Tesisleri
    21.10.2019 17.04.2020 Hasan Tahsin Kırali
    06.11.2019 26.02.2020 Gençlik Spor İl Müdr. Beşirli Spor Kompleksi
    06.11.2019 26.02.2020 Gençlik Spor İl Müdür. Beşirli Spor Kompleksi
    25.11.2019 8.05.2020 Prof İhsan Koz İlkokulu
    25.11.2019 8.05.2020 Prof. İhsan Koz İlkokulu
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 21.10.2019 24.01.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Judo Sarı Kuşak
    Karate (Beyaz Kuşak) 19.10.2019 01.03.2020 Beşirli Spor Kompleksi
    Karate (Sarı Kuşak)
    Karate (Turuncu Kuşak) 21.10.2019 09.12.2019 Beşirli Spor Kompleksi
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 23.09.2019 28.02.2020 Ortahisar Orman Bölge Müüdrlüğü
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu)
    Masa Tenisi (19 Yaş ve Üzeri Yetişkin Grup)
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu)
    Okçuluk
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 01.10.2019 02.01.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    21.10.2019 16.12.2019 Trabzon Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 16.12.2019 Trabzon Doğu Karadeniz Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 17.01.2020 Hasan Tahsin Kıralı İlkokulu
    19.10.2019 03.12.2019 Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    21.10.2019 13.05.2020 100.Yıl İlkokulu
    04.11.2019 11.01.2020 Görme Engelliler
    16.11.2019 19.01.2020 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    4.12.2019 16.01.2020 3. Nolu Erdoğdu Mah. Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    4.12.2019 26.02.2020 Pelitli Mareşal Fevzi Çakmak İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 16.10.2019 17.12.2019 Boztepe İlkokulu
    23.10.2019 25.03.2020 Hasan Ali Yücel İlkokulu
    21.10.2019 10.02.2020 Yeşiltepe İlkokulu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Spor İl Mü-D.Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Ve Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Beşirli Spor Kompleksi Gençlik Sporcu Eğitimi
    7.12.2019 9.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 9.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Beşirli Spor Kompleksi
    21.12.2019 23.02.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Spor İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    21.12.2019 23.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    21.12.2019 23.02.2020 Gençlik Ve Spot İl Müd. Beşirli Spor Kompleksi
    14.12.2019 16.02.2020 Gençlik Ve Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 06.11.2019 08.12.2019 Gençlik Spor İl Mdr. Beşirli Spor Kompleksi
    06.11.2019 08.12.2019 Gençlik Spor İl Mdr. Beşirli Spor Komplkesi
    02.11.2019 01.12.2019 Gençlik Spor İl Md.Beşirli Spor Kompleksı
    23.11.2019 22.12.2019 Gençlik Spor İl Müd.Beşirli Spor Kompleksi
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 16.10.2019 07.02.2020 Türgev Zehra Polat Çebi Kız Öğrenci Yurdu
    21.10.2019 27.12.2019 Yeni Mahalle Sahil Engin Apt
    21.10.2019 27.12.2019 Aydınlık Evler Çankaya Sitesi
    Step-Aerobik Eğitimi Step 25.11.2019 7.03.2020 Trabzon Mes. Ve Anad. Tek. Lis.
    Taekwondo Beyaz Kuşak 06.11.2019 19.01.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    06.11.2019 26.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    06.11.2019 21.01.2020 Cemal Kamacı Spor Merkezi
    02.11.2019 16.02.2020 Beşirli Gençlik Merkezi Spor Kompleksi Gençlik Spor İl Müd.
    16.11.2019 1.03.2020 Cemal Kamacı Spor Merkezi
    Taekwondo Kırmızı Kuşak 06.11.2019 09.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    Tenis (10-12 Yaş) 19.10.2019 29.03.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 21.10.2019 08.04.2020 Erdoğdu Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi
    Tırmanış Minikler (8-13 Yaş) 04.11.2019 27.01.2020 Tedak
    Voleybol 21.10.2019 05.03.2020 Çamlık Çocuk Evleri Sitesi
    9.12.2019 27.04.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    9.12.2019 13.04.2020 Cumhuriyet Ortaokulu
    Welness 1. seviye
    Wushu (Kahverengi Kuşak) 24.09.2019 20.03.2020 Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu
    Yüzme
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 21.10.2019 28.10.2020 Erdoğdu Gençlik Merkezi
    21.10.2019 27.10.2020 Erdoğdu Gençlik Merkezi
    2.12.2019 4.06.2020 Büyükşehir Belediyesi Lütfü Göktaş Gençlik Merkezi Erdoğdu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fındık Budama 21.10.2019 05.11.2019 Ortahisar İlçe Tarım
    Mantar Yetiştiriciliği 14.10.2019 14.11.2019 Düzyurt
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Trikotaj
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 04.11.2019 26.12.2019 Cumhuriyet Mah. Güven Pasajı No:1 Kat:2 Fatih Kültür Merkezi
    05.11.2019 25.12.2019 Cumhuriyet Mah. Güven Pasajı No:1 Kat:2 Fatih Kültür Merkezi
    2.12.2019 26.12.2019 Hem Merkez
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Trabzon Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 23.11.2019 16.02.2020 Dyk Kurs Merkezi
    18.11.2019 8.01.2020 Dyk Kurs Merkezi
    Arapça A1 Seviyesi 24.10.2019 19.06.2020 Müftülük Camı Arkası Ösym Kurs Merkezi
    06.11.2019 18.03.2020 Müftü Camii Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    10.12.2019 12.03.2020 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    Arapça A2 Seviyesi 21.10.2019 28.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    04.11.2019 19.01.2020 Müftü Camii Yanı Ösym Kurs Merkezi
    23.11.2019 8.03.2020 Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    Arapça B1 Seviyesi
    Çince A1 Seviyesi 06.11.2019 07.02.2020 Kalkınma Gençlik Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 22.10.2019 14.01.2020 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    22.10.2019 07.04.2020 Valilik
    21.10.2019 10.12.2019 Hem Merkez
    04.11.2019 24.12.2019 Ortahisar Kız Yurdu
    06.11.2019 25.12.2019 Halk Egitimi Merkezi Ve Aso Müd.
    06.11.2019 19.02.2020 Müftü Camii Ortahisar Belediyesi Kurs Merkezi
    04.11.2019 27.02.2020 Müftü Camii Orthisar Belediyesi Kusr Merkezi
    23.11.2019 9.02.2020 Ortahisar Belediye Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    9.12.2019 17.02.2020 Gülbahar Hatun Kız Öğrenci Yurdu
    İngilizce A2 Seviyesi
    Rusça A1 Seviyesi 22.10.2019 26.12.2019 Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi
    3.12.2019 26.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi Müd.
    Rusça A2 Seviyesi 2.12.2019 4.03.2020 Ortahisar Belediye Kurs Merkezi Müftü Cami Yanı
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 11.09.2019 30.10.2019 Hem Ortahisa
    20.09.2019 08.11.2019 Hem Ortahisar
    13.09.2019 31.10.2019 Hem Ortahisar
    19.10.2019 19.01.2020 Hem Ortahisar
    21.10.2019 09.12.2019 Hem Ortahisar
    21.10.2019 25.12.2019 Hem Ortahisar
    06.11.2019 09.01.2020 Afgan Hazaraları Derneği
    25.11.2019 10.01.2020 Hızırbey İlkokulu
    23.11.2019 23.02.2020 Hem Ortahisar
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 11.09.2019 03.01.2020 Hem Ortahisar
    13.11.2019 28.01.2020 H.E.M.
    29.11.2019 13.02.2020 Hem Ortahisar
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 12.09.2019 28.01.2020 Hızırbey İlkokulu Ortahisar
    25.11.2019 16.01.2020 Hızırbey İlkokulu
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı
    Aşçı Yardımcısı 02.10.2019 20.12.2019 H.E.M.
    Pastacı Yardımcısı 14.10.2019 24.02.2020 H.E.M.
  • *