Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için (222) 335 2507 (222) 335 5403 Açık Öğretim Büro 222 335 54 05 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Uluönder Mah. Erzurum Kongresi Cd. Yakapınar Sk.Tepebaşı / ESKİŞEHİR adresinde bulunan Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 192 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ESKİŞEHİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ESKİŞEHİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

(222) 335 2507 (222) 335 5403 Açık Öğretim Büro 222 335 54 05
222 335 25 07
Uluönder Mah. Erzurum Kongresi Cd. Yakapınar Sk.Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Montaj Elemanı 16.12.2019 2.06.2020 Açık Cezaevi
    Mobilya Döşeme Kesim Elemanı 24.02.2020 8.06.2020 1 Nolu Açık Ceza İnfaz Kurumu
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 09.10.2019 18.12.2019 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    09.10.2019 19.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    12.10.2019 15.02.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    23.11.2019 8.12.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    17.02.2020 13.04.2020 Merkez Bina
    22.02.2020 14.06.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 20.04.2020 Merkez Bina
    Bilgisayar Programlama Teknikleri 12.10.2019 28.03.2020 Sabiha Gökçen Mtal
    Bilgisayar Sistem Bakım Onarım 4.01.2020 19.04.2020 Tekad
    Bilgisayarda Doküman Hazırlama 07.10.2019 11.10.2019 1. Ana Jet Üst Komutanlığı
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 23.10.2019 03.06.2020 Ahmet Olcay İ.O
    21.10.2019 17.02.2020 Ahmet Olcay İ.O
    22.10.2019 18.02.2020 Ahmet Olcay İ.O
    20.02.2020 30.04.2020 (704089) Ahmet Olcay İlkokulu
    Ofis Programları Kullanımı 17.02.2020 6.04.2020 Merkez Bina
    Temel Robotik ve Kodlama 23.10.2019 26.02.2020 Ahmet Olcay İ.O
    21.10.2019 16.12.2019 Ahmet Olcay İ.O
    22.10.2019 17.12.2019 Ahmet Olcay İ.O
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 25.11.2019 31.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    17.12.2019 24.03.2020 Merkez Bina
    Yönetici Asistanı 9.12.2019 6.03.2020 Tügva
    9.03.2020 9.06.2020 Cemal Mümtaz Sosyal Bilimler Lisesi
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Bakım Elemanı 30.09.2019 30.03.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    14.10.2019 17.06.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 25.11.2019 10.03.2020 Tepebaşı Müftülüğü
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-1 6.01.2020 19.02.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    Kur’an-ı Kerim Tilaveti ve Tashih-i Huruf Eğitimi-2 24.02.2020 25.03.2020 Şehbal Eğitim Ve Kültür Derneği
    24.02.2020 25.03.2020 Şehbal Eğitim Ve Kltür Derneği
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 12.10.2019 01.02.2020 Şehit Murat Tuzsuz Mesleki Ve Teknik A.L
    13.10.2019 02.02.2020 Şehit Murat Tuzsuz Mtal
    1.02.2020 4.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    16.02.2020 7.06.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Batik Boyama 13.02.2020 25.06.2020 Espark Migros
    Bebek Odası Hazırlama 5.03.2020 3.07.2020 Barbaros İlkokulu
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 2.12.2019 26.02.2020 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
    Çorap Çiçek 20.02.2020 9.04.2020 İstiklal İlkokulu
    Dantel Anglez Yapımı 14.10.2019 18.11.2019 Kardeşler Ortaokulu
    14.10.2019 04.12.2019 Sinan Alağaç Ortaokulu
    14.10.2019 05.12.2019 Sinan Alağaç Ortaokulu
    16.10.2019 11.12.2019 Kardeşler Ortaokulu
    Davul Derisinden Aksesuar Yapma 7.12.2019 28.03.2020 Merkez Bina
    10.12.2019 31.03.2020 Adem
    Dekoratif Ahşap Süsleme 5.12.2019 5.02.2020 Şehit Murat Tuzsuz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    5.02.2020 23.03.2020 Şehit Murat Tuzsuz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 4.02.2020 12.05.2020 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
    20.02.2020 4.06.2020 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
    Dekoratif Örtü Dikimi 16.10.2019 12.11.2019 Cemalettin Sarar Ortaokulu
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 22.10.2019 18.02.2020 Migros Aile Kulübü
    Ebru 21.10.2019 17.03.2020 Mükrime Hatun Kyk
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 14.10.2019 20.02.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    14.10.2019 20.02.2020 Satılmışoğlu Şükrü Sever İlkokulu
    22.11.2019 18.03.2020 Cumhuriyet Köyü
    17.02.2020 31.08.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Geleneksel El Nakışları 21.02.2020 27.04.2020 Satılmışoğlu Ortaokulu
    21.02.2020 4.05.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    21.02.2020 27.04.2020 Ertuğrulgazi İlkokulu
    4.03.2020 3.06.2020 Kardeşler Ortaokulu
    Hamur Bebek Yapımı 18.10.2019 06.12.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    11.01.2020 8.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Hasır Örme 24.02.2020 17.08.2020 Espark Migros
    Hesap İşi 16.10.2019 27.11.2019 Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi
    Keçe Aksesuarları Yapımı 18.03.2020 6.05.2020 İstiklal İlkokulu
    Kırkyama 15.10.2019 22.01.2020 Sazova Türk Dünyası Kültür Bilim Vakfı
    Kösele Çanta Yapımı 5.02.2020 4.06.2020 Merkrz Bina
    Kösele Kemer Yapımı 30.09.2019 23.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    05.10.2019 01.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Nevresim Takımları Dikimi 13.01.2020 17.02.2020 Merkez Bina
    Örme ve Düğümlü Takı Yapımı 18.10.2019 20.04.2020 Migros Aile Kulübü
    Oyalar 18.11.2019 14.01.2020 Yılmaz Çetintaş Anadolu Lisesi
    Pul ve Boncuk Dikişleri 24.02.2020 17.08.2020 Espark Migros
    Salon Takımları Dikimi 14.10.2019 13.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 23.03.2020 Cemalettin Sarar Ortaokulu
    Şiş Örgü Çanta 17.10.2019 21.12.2019 İbni Sina Kyk
    Şiş Örücülüğü 23.09.2019 06.02.2020 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    09.10.2019 08.04.2020 2 Eylül Hastanesi
    18.10.2019 04.03.2020 Yunus Emre Devlet Hastanesi (Amatem)
    6.02.2020 13.03.2020 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    Su Kabağı İşlemeciliği 21.10.2019 04.02.2020 Baksan
    23.10.2019 20.05.2020 Baksan
    24.10.2019 31.01.2020 Baksan
    Takı Yapım Teknikleri 23.09.2019 05.11.2019 Yunus Emre Devlet Hastanesi (Psikiyatri)
    6.01.2020 10.06.2020 Dumlupınar İlkokulu
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 21.10.2019 31.12.2019 Dumlupınar İlkokulu
    Tığ Oyası 21.10.2019 08.01.2020 Dumlupınar İlkokulu
    Tığ ve Şiş Örücülüğü 3.02.2020 20.08.2020 Yunusemre Devlet Hastanesi (Pisikiyatri Servisi)
    24.02.2020 10.09.2020 Yunusemre Devlet Hastanesi (Psikiyatri Servisi)
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 14.11.2019 28.05.2020 Özel Türgev Gevher Nesibe Hanım Kız Öğrenci Yurdu
    15.11.2019 27.05.2020 Özel Türgev Gevher Nesibe Hanım Kız Öğrenci Yurdu
    17.02.2020 12.05.2020 Cumhuriyet Kyk
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 18.11.2019 4.03.2020 Kardeşler Ortaokulu
    12.11.2019 22.01.2020 Cemalettin Sarar Ortaokulu
    7.01.2020 2.06.2020 Barbaros İlkokulu
    7.01.2020 18.05.2020 Barbaros İlkokulu
    18.03.2020 2.06.2020 Cumhuriyet Köyü
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 05.10.2019 12.01.2020 Reşat Benli İ.O
    01.10.2019 10.02.2020 Cevat Ünügür İ.O
    01.10.2019 10.02.2020 Cevat Ünügür İlkokulu
    14.10.2019 19.02.2020 Muttalip Atatürk İ.O
    25.11.2019 23.03.2020 Suzan Gürcanlı İ.O
    25.11.2019 23.03.2020 Suzan Gürcaanlı İ.O
    26.11.2019 8.03.2020 Tekad
    2.12.2019 30.03.2020 Cevat Ünügür İ.O
    1.02.2020 15.04.2020 Tekad
    1.02.2020 21.03.2020 Tekad
    3.02.2020 20.05.2020 (762299) Milli İrade İlkokulu
    15.02.2020 30.05.2020 Reşat Benli İlkokulu
    17.02.2020 8.06.2020 (707667) Muttalip Atatürk İlkokulu
    24.02.2020 10.06.2020 (707667) Muttalip Atatürk İlkokulu
    10.03.2020 10.06.2020 Hürriyet İlkokulu
    17.03.2020 8.06.2020 (707592) Toki Şehit Emre Bolat İlkokulu
    21.03.2020 5.07.2020 Tekad
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 23.09.2019 11.11.2019 Milli İrade İ.O
    02.10.2019 27.11.2019 Milli İrade İ.O
    12.11.2019 6.01.2020 Milli İrade İ.O
    2.12.2019 17.01.2020 Milli İrade İ.O
    7.01.2020 6.03.2020 (762299) Milli İrade İlkokulu
    7.01.2020 6.03.2020 Milli İrade İ.O
    6.02.2020 24.03.2020 Milli İrade İlkokulu
    17.02.2020 2.04.2020 (762299) Milli İrade İlkokulu
    9.03.2020 4.05.2020 Milli İrade İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Artistik Çizim ve Drapaj 9.12.2019 24.03.2020 Kadem
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto) 4.02.2020 22.06.2020 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 17.10.2019 13.12.2019 Dumlupınar İlkokulu
    Giysi Tadilatçısı 14.02.2020 5.08.2020 Altınevler Camii Kuran Kursu
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 14.10.2019 14.04.2020 Altınevler Camii Kuran Kursu
    16.10.2019 14.02.2020 Altınevler Camii Kuran Kursu
    16.10.2019 30.12.2019 Devlet Malzeme Ofisi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    25.11.2019 11.03.2020 Şehit Piyade Üsteğmen Gökhan Yavuz İlkokulu
    16.12.2019 18.03.2020 Tekad Derneği
    10.01.2020 28.04.2020 Toki Şehit İkram Cirit Anadolu Lisesi
    11.03.2020 18.06.2020 Şehit Gökhan Yavuz İlkokulu
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 19.10.2019 28.12.2019 İlim Yayma Cemiyeti Özel Çamlıca Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
    Kadın Elbise Dikimi 27.11.2019 15.01.2020 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 25.09.2019 21.01.2020 Tügva Tepebaşı
    Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama 6.02.2020 25.06.2020 Baksan Mesleki Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 10.10.2019 14.11.2019 Tügva
    23.10.2019 15.02.2020 Mükrime Hatun Kyk
    27.01.2020 7.03.2020 Tügva Tepebaşı
    18.02.2020 12.05.2020 (973905) Beyhan-Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi
    Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme 18.11.2019 25.01.2020 Tügva Tepebaşı
    Grafiksel Çizimler 9.12.2019 11.03.2020 Tügva Tepebaşı
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Saç Bakımı Ve Yapımı 20.11.2019 25.03.2020 Yunus Emre Devlet Hastanesi Psikiyatri
    Saç Sakal Kesimi 25.11.2019 19.02.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    16.12.2019 14.09.2020 Kapalı Cezaevi
    16.12.2019 28.07.2020 Kapalı Cezaevi
    10.01.2020 24.08.2020 Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 16.09.2019 01.06.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    24.02.2020 10.06.2020 Mustafa Kamal Paşa Beldeevi
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 18.02.2020 26.03.2020 Aşağısöğütönü Beldeevi
    25.02.2020 2.04.2020 Aşağısöğütönü Beldeevi
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 2.03.2020 24.04.2020 Aşağısöğütönü Beldeevi
  • Hayvan Sağlığı
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Pet Hayvanları 07.10.2019 16.11.2019 Nafiye_Hüseyin Küçükoğlu Hemve Aso
    12.10.2019 18.11.2019 Nafiye_Hüseyin Küçükoğlu Hemve Aso
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 27.01.2020 25.02.2020 İl Tarım Müdürlüğü
    3.02.2020 26.02.2020 İlçe Tarım Müdülüğü
    Kurban Kesim Elemanı 5.03.2020 31.03.2020 Satılmışoğlu Köyü Muhtarlığı
    Sürü Yönetimi Elemanı 4.12.2019 20.12.2019 Tarım İlçe Müdürlüğü Toplantı Salonu
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Beton Pompa Operatörlüğü 20.01.2020 24.01.2020 Selka
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Beton Santral İşleri 27.01.2020 31.01.2020 Selka
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Beton Transmikser Operatörlüğü 15.01.2020 19.01.2020 Selka
  • Kimya Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Metal Yüzeylerde Boyama 11.11.2019 15.11.2019 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Patlayıcı Madde ve Mühimmatın İmali ve Depolanması 07.10.2019 11.10.2019 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ana Dilde İletişim 10.10.2019 02.12.2019 Amatem
    21.10.2019 10.12.2019 Amatem
    31.01.2020 20.03.2020 Amatem
    23.03.2020 13.05.2020 Amatem
    Bireysel Gelişim ve Kültürel Farkındalık Eğitimi 7.12.2019 18.01.2020 Tügva Tepebaşı
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 10.10.2019 27.11.2019 Şehbal Vakfı
    10.10.2019 28.11.2019 Şehbal Vakfı
    11.10.2019 29.11.2019 Şehbal Vakfı
    11.10.2019 28.11.2019 Şehbal Vakfı
    6.01.2020 5.03.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    25.01.2020 26.04.2020 İstiklal Ortaokulu
    6.03.2020 30.04.2020 Şehbal Eğitim Ve Kltür Derneği Kumlubel
    10.03.2020 30.04.2020 Şehbal Eğitim Ve Kltür Derneği Kumlubel
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 6.01.2020 5.03.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    7.01.2020 19.03.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    6.03.2020 30.04.2020 Şehbal Sütlüce
    10.03.2020 30.04.2020 Şehbal Sütlüce
    Diksiyon 16.09.2019 27.09.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    28.09.2019 27.10.2019 Tügva Tepebaşı
    17.10.2019 05.12.2019 Cumhuriyet Kyk
    22.10.2019 17.12.2019 Mükrime Hatun Kyk
    19.10.2019 08.12.2019 Doğan Aslanbey Kyk
    18.10.2019 13.11.2019 Doğan Aslanbey Kyk
    19.10.2019 07.12.2019 İbni Sina Kyk
    11.11.2019 11.12.2019 Özel Şirintepe Erkek Öğrenci Yurdu
    7.12.2019 5.01.2020 Tügva Tepebaşı
    9.12.2019 20.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    14.12.2019 5.01.2020 Merkez Bina
    22.01.2020 9.02.2020 Gençlik Merkezi
    12.02.2020 13.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    15.02.2020 8.03.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    22.02.2020 15.03.2020 Tügva Tepebaşı
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 22.10.2019 17.12.2019 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği
    9.11.2019 22.02.2020 Anadolu Kültür Derneği
    4.12.2019 12.02.2020 Espark Migros
    19.12.2019 11.02.2020 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği T.Başı
    28.02.2020 19.06.2020 Gündüzalp Kyk
    17.03.2020 6.05.2020 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği
    14.03.2020 23.05.2020 Merkez Bina
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Lisans) 17.02.2020 4.05.2020 Merkez Bina
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Ön Lisans) 17.02.2020 4.05.2020 Merkez Bina
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 17.02.2020 6.04.2020 Merkez Bina
    Etkili Okur Yazarlık 7.12.2019 18.04.2020 Tekad
    8.02.2020 2.05.2020 Tekad
    3.03.2020 30.03.2020 Tekad
    Girişimcilik 10.10.2019 21.05.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    17.10.2019 28.05.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    14.11.2019 24.11.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    25.11.2019 28.11.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    12.12.2019 23.07.2020 Merkez Bina
    12.12.2019 16.12.2019 Merkez Bina
    19.12.2019 24.12.2019 Merkez Bina
    İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi 9.03.2020 22.06.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Kişisel Gelişim 11.10.2019 13.11.2019 Tekad
    23.11.2019 22.12.2019 Tekad
    8.02.2020 8.03.2020 Tekad
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 10.10.2019 01.11.2019 Şehbal Vakfı
    10.10.2019 04.11.2019 Şehbal Vakfı
    14.10.2019 28.10.2019 Safiye Gönül Bayar Huzur Evi
    18.11.2019 2.12.2019 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    23.11.2019 25.04.2020 Şehbal Vakfı
    4.12.2019 17.01.2020 Tügva Tepebaşı
    7.12.2019 11.01.2020 Tügva Tepebaşı
    2.01.2020 16.01.2020 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    11.01.2020 2.05.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    16.01.2020 31.01.2020 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    18.03.2020 1.04.2020 Safiye Gönül Bayar Huzurevi
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 25.11.2019 16.12.2019 Şehbal Vakfı
    11.01.2020 2.05.2020 Kumlubel Şehbal Vakfı
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 23.09.2019 06.12.2019 Milli İrade İ.O
    13.10.2019 21.01.2020 Tekad
    23.11.2019 14.03.2020 Tekad
    9.12.2019 27.02.2020 Milli İrade İ.O
    20.01.2020 20.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    9.02.2020 29.03.2020 Tekad
    4.02.2020 9.04.2020 Milli İrade İlkokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 23.09.2019 26.11.2019 Milli İrade İ.O
    01.10.2019 25.11.2019 Barbaros İl.Kokulu
    09.10.2019 28.05.2020 Mithat Paşa İ.O
    03.10.2019 05.03.2020 Av. Mail Büyükerman İ.O
    03.10.2019 26.11.2019 Av Mail Büyükerman İ.O
    03.10.2019 26.12.2019 Av Mail Büyükerman İ.O
    16.10.2019 25.12.2019 Şehit Mustafa Türker İ.O
    21.10.2019 02.12.2019 Vilayetler Anaokulu
    21.10.2019 17.12.2019 Vilayetler Anaokulu
    21.10.2019 15.01.2020 Vilayetler Anaokulu
    21.10.2019 17.12.2019 Gazi İ.O
    21.10.2019 16.12.2019 Vilayetler Anaokulu
    17.10.2019 04.06.2020 Mimar Sinan O.O
    14.11.2019 2.01.2020 Barbaros İl.Kokulu
    13.11.2019 31.12.2019 Barbaros İ.O
    13.11.2019 31.12.2019 Barbaros İl.Kokulu
    25.11.2019 2.03.2020 Toki Söğütönü Anaokulu
    25.11.2019 11.03.2020 Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İ.O
    25.11.2019 27.04.2020 Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İ.O
    27.11.2019 4.03.2020 Milli İrade İ.O
    27.11.2019 5.02.2020 Milli İrade İ.O
    2.12.2019 4.05.2020 Toki Şehit Emre Bolat İ.O
    3.12.2019 5.05.2020 Toki Şehit Emre Bolat İ.O
    4.12.2019 19.12.2019 Barbaros İl.Kokulu
    4.12.2019 20.12.2019 Barbaros İl.Kokulu
    4.12.2019 27.12.2019 Barbaros İl.Kokulu
    4.12.2019 18.12.2019 Barbaros İl.Kokulu
    4.12.2019 12.02.2020 Barbaros İl.Kokulu
    4.12.2019 13.02.2020 Barbaros İl.Kokulu
    11.12.2019 14.05.2020 Ziya Gökalp İ.O
    4.12.2019 30.01.2020 Barbaros İl.Kokulu
    10.12.2019 17.03.2020 Barbaros İlkokulu
    2.01.2020 26.02.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    3.01.2020 27.02.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    3.01.2020 12.03.2020 (703326) Ticaret Borsası İlkokulu
    2.01.2020 11.03.2020 (707692) Gazi İlkokulu
    7.01.2020 27.03.2020 (853389) Şehit Mustafa Türker İlkokulu
    3.01.2020 27.02.2020 Barbaros İ.O
    11.02.2020 27.05.2020 Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu
    6.02.2020 1.04.2020 Milli İrade İlkokulu
    14.02.2020 9.04.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    13.02.2020 8.04.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    12.03.2020 15.05.2020 Gazi İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Milli İrade İlkokulu
    3.03.2020 1.06.2020 Toki Söğütönü Anaokulu
    11.03.2020 12.06.2020 Mustafa Kemal Ortaokulu
    16.03.2020 19.06.2020 (707615) Avukat Mail Büyükerman İlkokulu
    19.03.2020 11.06.2020 (751212) İstiklal Ortaokulu
    10.03.2020 15.06.2020 Toki Söğütönü Anaokulu
    18.03.2020 15.06.2020 (707947) Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İlkokulu
    19.03.2020 27.05.2020 (707615) Avukat Mail Büyükerman İlkokulu
    19.03.2020 19.06.2020 (887687) Ziya Gökalp İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 06.11.2019 18.01.2020 İbni Sina Kyk
    7.12.2019 26.01.2020 Tügva Tepebaşı
    23.12.2019 20.04.2020 Şarhöyük Erkek Öğrenci Yurdu
    10.01.2020 12.06.2020 Hayrat Vakfı
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 7.03.2020 26.04.2020 Tügva Tepebaşı
    Sosyal Hayatta İletişim 13.02.2020 5.03.2020 Merkez Bina
    Sosyal ve Beşeri Yetkinlikler 4.01.2020 4.04.2020 Tekad
    Topluluk Önünde Konuşma (Hitabet) Geliştirme ve Uyum Eğitimi 24.10.2019 12.03.2020 Emine Hatun Kyk
    23.10.2019 18.03.2020 Dursun Fakıh Erkek Yurdu
    03.11.2019 12.01.2020 Taptuk Emre Kyk
    3.11.2019 12.01.2020 Taptuk Emre Kyk
    20.11.2019 10.01.2020 Doğan Aslanbey Kyk
    14.12.2019 22.02.2020 İbni Sina Kyk
    11.12.2019 20.02.2020 Cumhuriyet Kyk
    3.02.2020 13.04.2020 Mükrime Hatun Kyk
    19.02.2020 22.04.2020 Espark Migros
    15.02.2020 26.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Türk İşaret Dili 19.10.2019 02.02.2020 Cumhuriyet Kyk
    19.10.2019 02.02.2020 Emine Hatun Kyk
    17.10.2019 03.01.2020 Mükrime Hatun Kyk
    9.11.2019 8.02.2020 Türk Metal Sen
    4.11.2019 27.01.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    9.11.2019 26.01.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    4.01.2020 22.03.2020 Tügva Tepebaşı
    4.01.2020 22.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    7.02.2020 26.04.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    27.02.2020 12.06.2020 Mükrime Hatun Kyk
    2.03.2020 22.04.2020 Bahçelievler Beldeevi
    5.03.2020 4.06.2020 Cumhuriyet Kyk
    7.03.2020 10.05.2020 Gündüzalp Kyk
    4.03.2020 29.05.2020 Adem
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Yüzey Temizleme 11.11.2019 15.11.2019 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
  • Motorlu Araçlar Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Egzoz Emisyon Ölçüm Elemanı 13.10.2019 13.10.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    9.02.2020 9.02.2020 Nafiye-Huseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 23.09.2019 04.03.2020 Milli İrade İ.O
    25.11.2019 13.08.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    23.01.2020 8.05.2020 Türk Metal Sendikası
    Drama 09.10.2019 21.11.2019 Amatem
    21.10.2019 03.12.2019 Amatem
    25.11.2019 21.12.2019 Tekad
    6.12.2019 29.01.2020 Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ve Ruh Sağlığı Merkezi
    23.12.2019 24.01.2020 Tekad Derneği
    16.01.2020 26.02.2020 Amatem
    2.02.2020 28.02.2020 Tekad
    19.02.2020 9.04.2020 Yunusemre Devlet Hastanesi (Toplum Ruh Sağlığı)
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 23.09.2019 13.03.2020 Milli İrade İ.O
    23.09.2019 13.03.2020 Milli İrade
    30.09.2019 22.01.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 17.10.2019 25.12.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    11.11.2019 1.03.2020 Tekad
    8.11.2019 16.01.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    11.11.2019 6.09.2020 Tekad
    23.01.2020 29.02.2020 İbni Sina Kız Yurdu
    30.01.2020 21.05.2020 İbni Sina Kız Yurdu
    Klasik Gitar Eğitimi 17.10.2019 04.06.2020 Mimar Sinan O.O
    21.10.2019 14.01.2020 Suzan Gürcanlı İ.O
    23.10.2019 13.02.2020 Suzan Gürcanlı İ.O
    9.11.2019 11.02.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    10.02.2020 10.06.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 20.07.2020 (762299) Milli İrade İlkokulu
    Ney Eğitimi 25.11.2019 11.06.2020 Şehit Piyade Ast. Çavuş Soner Özübek O.O
    Salon Dansları 9.12.2019 17.03.2020 İl Emniyet Müdürlüğü
    9.12.2019 19.03.2020 İl Emniyet Müdürü
    Ses Eğitimi 10.10.2019 28.03.2020 Tügva
    14.10.2019 22.04.2020 Tügva
    08.10.2019 02.06.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 5.04.2020 Merkez Bina
    2.12.2019 15.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 03.10.2019 10.01.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-2 16.01.2020 16.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 23.03.2020 18.06.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 09.10.2019 18.10.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 03.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları Bilecik Yöresi 20.02.2020 18.06.2020 (710227) Ata Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Erkek Oyunları 15.01.2020 3.06.2020 Türk Metal Sendikası
    Türk Halk Oyunları Eskişehir Yöresi Kadın Oyunları 07.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 18.05.2020 Merkez Bina
    16.10.2019 22.05.2020 Namık Kemal O.O
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 10.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    10.10.2019 11.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları Giresun Yöresi 11.10.2019 03.07.2020 Merkez Bina
    11.10.2019 12.06.2020 Merkez Bina
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 23.09.2019 05.02.2020 Milli İrade İ.O
    30.09.2019 10.05.2021 Milli İrade İ.O
    23.09.2019 04.02.2020 Milli İrade İ.O
    08.10.2019 31.10.2019 Merkez Bina
    02.10.2019 14.02.2020 Gazi İ.O
    19.10.2019 19.04.2020 Reşat Benli İlkokulu
    14.10.2019 11.05.2020 Yunusemre Devlet Hastanesi (Pisikiyatri Servisi)
    08.10.2019 07.07.2020 Merkez Bina
    15.10.2019 27.02.2020 Pilot Binbaşı Ali Tekin İ.O
    21.10.2019 26.02.2020 Toki Şehit Emre Bolat O.O
    21.10.2019 04.03.2020 Toki Şehit Emre Bolat O.O
    21.10.2019 04.03.2020 Toki Şehit Emre Bolat İ.O
    21.10.2019 25.02.2020 İstiklal İ.O
    12.11.2019 30.05.2020 Reşat Benli İ.O
    25.11.2019 27.11.2019 Ziya Gökalp İ.O
    26.11.2019 19.06.2020 Tei Alparslan İ.O
    25.11.2019 30.03.2020 Ziya Gökalp İ.O
    17.02.2020 12.06.2020 (707615) Avukat Mail Büyükerman İlkokulu
    17.02.2020 12.06.2020 (704089) Ahmet Olcay İlkokulu
    19.02.2020 16.06.2020 (707692) Gazi İlkokulu
    19.02.2020 3.06.2020 (707997) Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu
    20.02.2020 17.06.2020 (887932) İstiklal İlkokulu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 07.10.2019 18.03.2020 Merkez Bina
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-2 9.03.2020 11.08.2020 Merkez Bina
    Uygulamalı Tiyatro 10.10.2019 09.12.2019 Tügva
    21.10.2019 11.03.2020 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği
    15.11.2019 24.01.2020 Tügva Tepebaşı
    9.11.2019 22.03.2020 Anadolu Kültür Derneği
    4.12.2019 8.05.2020 Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu
    10.12.2019 18.02.2020 Tügva Tepebaşı
    4.01.2020 28.06.2020 Tügva Tepebaşı
    16.01.2020 26.03.2020 Tügva Tepebaşı
    16.01.2020 27.02.2020 Tügva Tepebaşı
    16.01.2020 25.03.2020 Tügva Tepebaşı
    25.01.2020 3.04.2020 Tügva Tepebaşı
    26.01.2020 3.04.2020 Tügva Tepebaşı
    28.02.2020 11.12.2020 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği
    28.03.2020 23.08.2020 Anadolu Kültür Ve Dayanışma Derneği
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 24.09.2019 24.09.2019 Merkaz Bina
    11.10.2019 11.10.2019 Merkez Bina
    19.10.2019 19.10.2019 Merkez Bina
    21.11.2019 21.11.2019 Merkez Bina
    26.11.2019 26.11.2019 Merkez Bina
    10.12.2019 27.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    26.12.2019 26.12.2019 Merkez Bina
    6.03.2020 6.03.2020 Tepebaşı Halk Eğitim Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe 30.09.2019 19.02.2020 Satılmışoğlu Şükrü Sever İlkokulu
    01.10.2019 03.12.2019 Şirintepe Mah.Pınar Apt
    07.10.2019 04.03.2020 Toki Şehit Emre Bolat İ.O
    14.10.2019 04.03.2020 Ticaret Borsası İ.O
    16.10.2019 12.02.2020 Sütlüce Belde Evi
    4.12.2019 8.05.2020 İsmet Paşa İ.O
    8.01.2020 17.04.2020 Çamlıca Beldeevi
    6.01.2020 15.04.2020 Batıkent Beldeevi
    23.01.2020 1.07.2020 Ömerağa Beldeevi
    10.02.2020 4.05.2020 Sazova Beldeevi
    6.02.2020 15.06.2020 Tunalı Beldeevi
    11.02.2020 5.05.2020 Şirintepe Beldeevi
    26.02.2020 21.05.2020 Yeşiltepe Beldeevi
    26.02.2020 21.05.2020 Yeşiltepe Belde Evi
    24.02.2020 18.05.2020 Mustafa Kemal Paşa Belde Evi
    16.03.2020 30.07.2020 Zişan Kızılcıklı Beldeevi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 11.10.2019 11.10.2019 Merkez Bina
    10.12.2019 19.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 18.12.2019 Merkez Bina
    26.12.2019 26.12.2019 Merkez Bina
    18.03.2020 18.03.2020 Tepebaşı Halk Eğitim Merkezi
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 14.10.2019 24.12.2019 Cevat Ünügür İ.O
    21.10.2019 06.12.2019 Sütlüce Belde Evi
    23.10.2019 19.12.2019 Çamlıca Beldeevi
    18.11.2019 27.01.2020 Açık Ceza Evi
    25.11.2019 6.01.2020 Av Şahap Demirer İ.O
    2.12.2019 28.04.2020 İsmet Paşa İ.O
    27.01.2020 6.05.2020 Çamlıca Beldeevi
    24.01.2020 1.04.2020 Sinan Alaağaç Deneyimli Kafe
    10.02.2020 4.05.2020 Şirintepe Beldeevi
    18.03.2020 1.07.2020 Ömerağa Beldeevi
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Eğiticinin Eğitimi 14.10.2019 05.11.2019 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem
    20.01.2020 30.01.2020 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem
    3.02.2020 3.02.2020 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem
    3.02.2020 13.02.2020 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem
    10.02.2020 15.04.2020 Nafiye-Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 14.10.2019 24.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    14.10.2019 10.11.2019 Nafşye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    14.10.2019 23.12.2019 Nafşye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    4.01.2020 9.02.2020 Merkez Bina
    4.01.2020 4.04.2020 Merkez Bina
    7.01.2020 16.03.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 20.03.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 30.03.2020 Merkez Bina
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Trafik ve Çevre Öğreticiliği 24.12.2019 4.03.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    25.12.2019 4.03.2020 Merkez Bina
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 16.12.2019 27.04.2020 Merkez Bina
    Usta Öğretici Oryantasyon 09.09.2019 22.10.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    16.12.2019 21.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso Müdürlüğü
    10.02.2020 11.03.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 2.12.2019 13.01.2020 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 31.10.2019 31.10.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    01.11.2019 01.11.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    24.11.2019 15.12.2019 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    10.12.2019 11.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    19.12.2019 20.12.2019 Merkez Bina
    18.01.2020 18.01.2020 Sakarya Öğrenci Yurdu
    İlk Yardım 30.11.2019 8.12.2019 Merkez Bina
    30.11.2019 8.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    30.11.2019 30.03.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    30.11.2019 6.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    30.11.2019 28.03.2020 Merkez Bina
    9.12.2019 12.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    15.01.2020 17.01.2020 Sakarya Öğrenci Yurdu
    8.03.2020 22.03.2020 Taptuk Emre Kyk
    15.03.2020 12.04.2020 Doğanaslanbey Kyk
    19.03.2020 9.04.2020 Özel Çamlıca Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 14.10.2019 16.06.2020 Hürriyet İlkokulu
    14.10.2019 15.06.2020 Hürriyet İlkokulu
    14.10.2019 03.06.2020 Şehit Barış Öztürk O.O
    Kumlama Resimde Natürmort 8.01.2020 15.04.2020 Özel Türgev Gevher Nesibe Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
    10.02.2020 25.03.2020 Cumhuriyet Kyk
    7.04.2020 28.05.2020 Beyhan-Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi
    Kumlama Tekniği İle Resim 24.10.2019 12.12.2019 Mükrime Hatun Kyk
    23.10.2019 11.12.2019 Özel Türgev Gevher Nesibe Hanım Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu
    13.11.2019 9.12.2019 Cumhuriyet Kyk
    6.01.2020 11.02.2020 Mükrime Hatun Kyky
    6.01.2020 11.02.2020 Mükrime Hatun Kyk
    10.03.2020 2.04.2020 Beyhan-Rıfat Çıkılıoğlu Anadolu Lisesi
    Resim Sanat Eğitimi 23.09.2019 13.04.2020 Milli İrade İ.O
    16.10.2019 25.02.2020 Yunusemre Devlet Hastanesi (Toplum Ruh Sağlığı)
    23.11.2019 3.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    3.01.2020 14.07.2020 Milli İrade İ.O
    17.02.2020 29.09.2020 Asam Derneği
    15.02.2020 9.01.2021 Gençlik Merkezi
    Sulu Boya Resim 14.10.2019 03.06.2020 Ticaret Borsası İ.O
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seramik Biçimlendirme 17.10.2019 07.05.2020 Türk Dünyası Kültür Merkezi
    6.02.2020 4.06.2020 Asam Derneği
    Tahrirci/Çinici 18.10.2019 04.04.2020 Türk Dünyası Kültür Merkezi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 23.09.2019 19.12.2019 Yavuz Selim İlkokulu
    12.10.2019 08.08.2020 Sazova Atletizm Pisti
    12.10.2019 05.01.2020 Sazova Atletizm Pisti
    26.11.2019 6.10.2020 İstiklal O.O
    5.12.2019 9.05.2020 Sazova Atletizm Pisti
    20.12.2019 31.03.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    22.02.2020 16.05.2020 Sazova Atletizm
    Basketbol 23.09.2019 27.02.2020 Milli İrade İ.O
    11.10.2019 22.05.2020 Fahri Günay Ortaokulu
    21.10.2019 19.03.2020 Soner Özübek İ.O
    15.02.2020 14.05.2020 (711103) Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 16.10.2019 16.12.2019 Necip Fazıl Kısakürek O.O
    11.01.2020 6.06.2020 (750522) Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu
    Boks Alt Minikler (11-12 Yaş) 24.02.2020 7.08.2020 Yeni Stadyum
    Boks Üst Minikler (13-14 Yaş) 24.02.2020 19.08.2020 Yeni Stadyum
    Dart Başlangıç Düzeyi 11.01.2020 7.06.2020 (750522) Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu
    6.03.2020 9.07.2020 Cemalettin Sarar Ortaokulu
    Dart Orta Düzey 8.02.2020 16.06.2020 (761399) Cevat Ülger Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Futbol (10-11 Yaş) 23.09.2019 08.01.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    10.10.2019 16.03.2020 Muttalip Atatürk O.O
    21.10.2019 14.03.2020 Soner Özübek İ.O
    9.01.2020 8.05.2020 Yavuz Selim İlkokulu
    7.03.2020 5.08.2020 Cevat Ünügür İlkokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 12.10.2019 15.06.2020 Fahri Günay Ortaokulu
    14.02.2020 11.06.2020 (703310) Namık Kemal Ortaokulu
    Futbol (8-9 Yaş) 23.09.2019 19.02.2020 Milli İrade İ.O
    21.10.2019 05.02.2020 Gökhan Yavuz İ.O
    9.11.2019 6.12.2020 Av Mail Büyükerman İ.O
    12.11.2019 7.04.2020 Ülkü İ.O
    12.11.2019 16.06.2020 Mithat Paşa İ.O
    12.11.2019 1.10.2020 Pilot Binbaşı
    11.11.2019 26.06.2020 75. Yıl Özel İdare İ.O
    8.11.2019 6.08.2021 Gündüzler İ.O
    11.11.2019 12.06.2020 Pilot Binbaşı
    12.11.2019 15.10.2020 75. Yıl Özel İdare İ.O
    25.11.2019 30.10.2020 Hürriyet İ.O
    23.11.2019 24.10.2020 100. Yıl İ.O
    25.11.2019 30.10.2020 Ahmet Olcay İ.O
    25.11.2019 10.07.2020 Yarbay Mehmet Yaşar Gülle İ.O
    25.11.2019 12.08.2020 Ahmet Olcay İ.O
    26.11.2019 6.04.2021 Ticaret Borsası İ.O
    23.11.2019 24.10.2020 Muttalip Atatürk İ.O
    23.11.2019 18.10.2020 Muttalip Atatürk İ.O
    3.12.2019 19.07.2020 Gazi İ.O
    3.12.2019 22.07.2020 Dumlupınar İ.O
    2.12.2019 29.06.2020 Şehit Mustafa Türker İ.O
    2.12.2019 20.07.2020 Gazi İ.O
    2.12.2019 17.07.2020 Dumlupınar İ.O
    2.12.2019 21.07.2020 Tei Alparslan İ.O
    2.12.2019 20.07.2020 Dumlupınar İ.O
    3.12.2019 22.07.2020 Tei Alparslan İ.O
    6.12.2019 17.07.2020 Cahit Kural İ.O
    3.02.2020 21.08.2020 (888113) İsmet Paşa İlkokulu
    6.02.2020 10.05.2020 Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu
    2.03.2020 10.07.2020 (762299) Milli İrade İlkokulu
    9.03.2020 20.07.2020 İstiklal İlkokulu
    7.03.2020 17.07.2020 Cevat Ünügür İlkokulu
    İn-Line Hokey (6-12 Yaş) 23.12.2019 9.05.2020 (976546) Cahit Kural İlkokulu
    23.12.2019 9.05.2020 Cahit Kural İ.O
    Kick Boks Beyaz Kuşak 10.10.2019 23.07.2020 Şehit Mustafa Türker İ.O
    25.11.2019 5.05.2020 Yeni Stadyum
    Kick Boks Mavi Kuşak 12.01.2020 11.04.2020 (711103) Şehit Piyade Astsubay Çavuş Soner Özübek İlkokulu
    Kick Boks Yeşil Kuşak 21.10.2019 11.01.2020 Gökhan Yavuz İ.O
    Masa Tenisi (10-12 Yaş Grubu) 01.10.2019 26.03.2020 Namık Kemal O.O
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu) 01.10.2019 04.02.2020 Barbaros İl.Kokulu
    01.10.2019 05.02.2020 Barbaros İl.Kokulu
    14.10.2019 19.12.2019 Soner Özübek İ.O
    2.01.2020 29.04.2020 (710220) Hürriyet İlkokulu
    7.02.2020 27.05.2020 (708085) Barbaros İlkokulu
    20.02.2020 9.06.2020 (853389) Şehit Mustafa Türker İlkokulu
    21.02.2020 18.04.2020 Soner Özipek İlkokulu
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 11.10.2019 18.12.2019 Yunus Emre Devlet Hastanesi (Psikiyatri)
    12.01.2020 21.04.2020 (760233) Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 20.02.2020 28.04.2020 (703488) Tei Alparslan İlkokulu
    RAGBİ (1. Seviye) 13.11.2019 19.03.2020 Çamlıcaspor Spor Sahası
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 23.09.2019 10.12.2019 Milli İrade İ.O
    03.10.2019 13.12.2019 Av. Mail Büyükerman İ.O
    04.10.2019 21.02.2020 Barbaros İl.Kokulu
    05.10.2019 22.12.2019 Reşat Benli İ.O
    01.10.2019 11.12.2019 M. Safitürk İho
    12.10.2019 29.12.2019 Reşat Benli İ.O
    21.10.2019 03.03.2020 Cumhuriyet Kyk
    21.10.2019 30.12.2019 Mükrime Hatun Kyk
    22.10.2019 07.02.2020 Pilot Binbaşı Ali Tekin İ.O
    23.10.2019 06.03.2020 Pilot Binbaşı Ali Tekin İ.O
    21.10.2019 16.12.2019 Ahmet Olcay İ.O
    21.10.2019 10.02.2020 Pilot Binbaşı Ali Tekin İ.O
    4.02.2020 9.03.2020 Ziya Gökalp İlkokulu
    11.02.2020 8.04.2020 (707997) Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu
    19.02.2020 29.05.2020 (707997) Pilot Binbaşı Ali Tekin İlkokulu
    18.02.2020 3.04.2020 (704089) Ahmet Olcay İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 11.12.2019 8.04.2020 Milli İrade İ.O
    11.01.2020 26.04.2020 (707794) Reşat Benli İlkokulu
    10.02.2020 29.05.2020 (707615) Avukat Mail Büyükerman İlkokulu
    10.03.2020 11.09.2020 Barbaros İlkokulu
    10.03.2020 4.05.2020 Ziya Gökalp İlkokulu
    Taekwondo Beyaz Kuşak 10.01.2020 10.04.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    Taekwondo Sarı Kuşak 10.10.2019 16.04.2020 75. Yıl Özel İdare İ.O
    3.02.2020 8.05.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    10.01.2020 10.04.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    14.02.2020 11.06.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    9.03.2020 16.06.2020 Şehit Mustafa Türker İlkokulu
    Taekwondo Siyah Kuşak 6.01.2020 23.01.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    6.01.2020 27.03.2020 (976549) Cemalettin Sarar Ortaokulu
    6.01.2020 27.03.2020 Cemalettin Sarar O.O
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 08.10.2019 25.06.2020 Orhan Oğuz Anadolu Lisesi Spor Salonu
    Voleybol 12.02.2020 7.08.2020 Yunus Emre Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Aşılama 30.01.2020 24.02.2020 İlçe Tarım Müdürlüğü
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 11.11.2019 26.11.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    11.11.2019 26.11.2019 Nafiye Hüseyin Küçükoğlu Hem
    Katı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 16.11.2019 15.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    Sanayi Tipi Buhar Kazanı Yakma 20.01.2020 31.01.2020 Oluklu Mukavva
    20.01.2020 30.01.2020 Oluklu Mukavva
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 24.09.2019 01.10.2019 1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı
    16.12.2019 23.12.2019 1. Ana Jet Üssü
    18.12.2019 23.12.2019 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 07.10.2019 06.04.2020 Nafiye_Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    07.10.2019 12.10.2019 Nafiye_Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    2.12.2019 7.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    2.12.2019 31.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    24.02.2020 2.03.2020 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 09.09.2019 17.10.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    30.10.2019 04.11.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    6.01.2020 12.02.2020 Merkez Bina
    17.02.2020 22.02.2020 Merkez Bina
    Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İşlerde Lojistik Elemanı 11.11.2019 16.11.2019 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 15.02.2020 31.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Almanca A2 Seviyesi 8.02.2020 9.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Arapça A1 Seviyesi 11.12.2019 29.02.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    16.02.2020 15.06.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    Arapça A2 Seviyesi 17.02.2020 15.06.2020 Tepebaşı İlçe Müftülüğü
    Fransızca A1 Seviyesi 14.10.2019 07.01.2020 Cumhuriyet Kyk
    9.03.2020 1.06.2020 Cumhuriyet Kyk
    İngilizce A1 Seviyesi 05.10.2019 22.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu
    07.10.2019 19.11.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 20.12.2019 Cumhuriyet Kyk
    21.10.2019 18.02.2020 İbni Sina Kyk
    12.10.2019 22.12.2019 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu
    14.10.2019 19.11.2019 Merkez Bina
    24.10.2019 27.04.2020 Şarhöyük Erkek Öğrenci Yurdu
    25.10.2019 24.04.2020 Şarhöyük Erkek Öğrenci Yurdu
    25.10.2019 28.04.2020 Şarhöyük Erkek Öğrenci Yurdu
    14.11.2019 29.12.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    27.11.2019 29.11.2019 Asam Derneği
    27.11.2019 22.01.2020 Asam Derneği
    16.01.2020 30.04.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    1.02.2020 19.04.2020 Tekad
    17.02.2020 11.05.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    15.02.2020 5.07.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    17.02.2020 27.03.2020 Nafiye-Hüseyin Küçükoğlu Hem Ve Aso
    20.02.2020 15.04.2020 Asam Derneği
    5.03.2020 21.05.2020 Cumhuriyet Kyk
    İngilizce A2 Seviyesi 27.11.2019 28.11.2019 Asam Derneği
    27.11.2019 11.02.2020 Asam Derneği
    4.01.2020 19.04.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 27.04.2020 Merkez Bina
    9.01.2020 22.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    21.02.2020 13.06.2020 Taptuk Emre Kyk
    5.03.2020 28.06.2020 Doğan Aslan Bey Kyk
    Rusça A1 Seviyesi 7.02.2020 15.05.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    8.02.2020 12.05.2020 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 02.10.2019 28.11.2019 Sosyal Yardımlaşma
    15.10.2019 02.12.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    21.10.2019 06.12.2019 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    21.10.2019 11.02.2020 Mithat Paşa İ.O
    21.10.2019 28.11.2019 Asam
    2.12.2019 17.01.2020 Merkez Bina
    2.12.2019 9.01.2020 Asam Derneği
    10.01.2020 18.02.2020 Asam Derneği
    10.02.2020 26.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    19.02.2020 27.03.2020 Asam Derneği
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 04.09.2019 17.10.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
    21.10.2019 17.12.2019 Tepebaşı Gençlik Merkezi
    21.10.2019 04.12.2019 Sığınmacılarla Ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği
    5.12.2019 17.09.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    6.01.2020 28.02.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    13.01.2020 6.03.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    5.02.2020 28.03.2020 Adem
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 21.10.2019 21.01.2020 Sığınmacılarla Ve Göçmenlerle Dayanışma Derneği
    22.01.2020 6.04.2020 Asam Derneği
    5.02.2020 6.05.2020 Eskişehir Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 04.09.2019 30.11.2019 Eskişehir Gençlik Merkezi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 05.09.2019 24.10.2019 Sosyal Yardımlaşma Vakfı
    16.09.2019 21.10.2019 Sosyal Yardımlaşma Vakfı
    17.02.2020 27.03.2020 Baksan Mesleki Eğitim Merkezi
    Aşçı Yardımcısı 27.08.2019 15.11.2019 1.Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı
    18.01.2020 27.06.2020 1. Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü
    Pastacı Çırağı 2.12.2019 24.02.2020 Adem
    15.02.2020 26.09.2020 Espark Migros