Tire Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0 232 512 15 54 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Hürriyet Mahalle Gençlik Caddesi No 9 Tire / İZMİR adresinde bulunan Tire Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 143 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Tire Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

İZMİR ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için İZMİR HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Tire Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0 232 512 15 54
0 232 512 98 33
Hürriyet Mahalle Gençlik Caddesi No 9 Tire / İZMİR

Korona(Kovid19) virüs tedbirleri kapsamında Tire Halk Eğitim Merkezi, geçeci süreyle eğitime ara vermiştir.

Tire Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Tire Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 14.10.2019 01.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    15.10.2019 31.03.2020 Kapalı Spor Salonu
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 07.10.2019 01.06.2020 Merkez Bina
    09.10.2019 22.05.2020 Merkez Bina
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Beslenmesi 11.09.2019 19.12.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 24.12.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 23.12.2019 Merkez Bina
    11.02.2020 18.05.2020 Merkez Bina
    13.02.2020 21.05.2020 Merkez Bina
    17.02.2020 1.06.2020 Merkez Bina
    7.02.2020 15.05.2020 Merkez Bina
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Budama 11.02.2020 5.03.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Örtü Altı Sebze Yetiştiriciliği 09.10.2019 29.01.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 14.10.2019 29.11.2019 Merkez Ve Merkeze Ait Bina
    16.10.2019 14.11.2019 Merkez Bina
    16.10.2019 16.12.2019 Kadın Danışma Merkezi
    2.12.2019 16.01.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 11.02.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 25.03.2020 Merkez Bina
    12.02.2020 8.04.2020 Merkez Bina
    9.03.2020 6.05.2020 Merkez Bina
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 4.12.2019 19.02.2020 Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama 20.02.2020 22.04.2020 Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    Ofis Programları Kullanımı 20.01.2020 7.02.2020 Merkez Bina
    12.02.2020 6.03.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 09.09.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    11.09.2019 28.11.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 30.12.2019 Ek Bina
    09.10.2019 26.12.2019 Ek Bina
    07.10.2019 30.12.2019 Ek Bina Suratlı
    09.10.2019 26.12.2019 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    07.10.2019 30.12.2019 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    07.10.2019 30.12.2019 Merkez Bina
    07.10.2019 13.11.2019 Gökçen Keziban Ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu
    09.10.2019 26.12.2019 Merkez Bina
    09.10.2019 26.12.2019 Ek Bina Suratlı
    3.12.2019 2.03.2020 Merkez Bina
    29.11.2019 20.03.2020 Merkez Bina
    29.11.2019 27.02.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 5.02.2020 ) Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    27.12.2019 26.03.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    31.12.2019 30.03.2020 Merkez Bina
    31.12.2019 28.07.2020 Ek Bina
    31.12.2019 30.03.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    31.12.2019 30.03.2020 Ek Bina
    27.12.2019 26.03.2020 Suratlı Anne Çocuk Gelişim Merkezi
    31.12.2019 30.03.2020 Suratlı Anne Çocuk Gelişim Merkezi
    27.12.2019 26.03.2020 Ek Bina
    27.12.2019 26.03.2020 Merkez Bina
    31.12.2019 16.03.2020 Suratlı Anne Çocuk Gelişim Merkezi
    6.02.2020 25.03.2020 Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    19.02.2020 14.05.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    19.02.2020 11.05.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    3.03.2020 1.06.2020 Merkez Bina
    19.02.2020 21.05.2020 Merkez Bina
    28.02.2020 22.05.2020 Merkez Bina
    17.03.2020 15.06.2020 Suratlı Anne Çocuk Merkezi
    Çocuk Bakım Elemanı 2.03.2020 24.08.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Çocuklarda Uyum Problemleri 30.12.2019 11.02.2020 Merkez Bina
    24.12.2019 10.02.2020 Merkez Bina
    25.12.2019 12.02.2020 Merkez Bina
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 18.12.2019 24.02.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 10.10.2019 04.01.2020 (762549) Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    11.10.2019 04.01.2020 (762549) Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basit Nakış İğne Teknikleri 18.10.2019 13.03.2020 Işıklı İlkokulu
    17.10.2019 27.12.2019 Merkez Bina
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 13.02.2020 15.05.2020 Merkez Bina
    Dastar Dokuma 16.10.2019 16.12.2019 Kadın Danışma Merkezi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 09.10.2019 29.04.2020 Merkez Bina
    16.10.2019 13.05.2020 (722281) 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    Dekoratif Minder Dikimi 18.02.2020 1.04.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    El Nakışları 14.10.2019 13.07.2020 Merkez Menderes İlkokulu
    14.10.2019 13.07.2020 Kırtepe Mahallesi Köy Binası
    14.10.2019 13.07.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    14.10.2019 13.07.2020 ) Gökçen Keziban Ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu
    Elde Kordon İşi Yapımı 17.02.2020 18.05.2020 Merkez Bina
    Elde Türk İşlemeleri 11.12.2019 12.02.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 11.06.2020 Merkez Bina
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 14.10.2019 09.03.2020 İstiklal İlkokulu
    7.01.2020 22.07.2020 Merkez Bina
    Firkete Oyası 20.03.2020 24.07.2020 Işıklı Mahallesi İlkokulu
    Geleneksel El Nakışları 07.10.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    14.10.2019 23.03.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 19.03.2020 Tire Özel Eğitim Uygulama Okulu Iıı. Kademe Salonu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Prototip Ürün Yapma 5.02.2020 22.06.2020 Ek Bina
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Keçe Aksesuarları Yapımı 11.10.2019 05.03.2020 Ek Bina
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Koltuk Sandalye Giydirme 09.09.2019 10.10.2019 Ek Bina
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Şiş Örgü Çanta 09.09.2019 10.10.2019 Ek Bina
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Takılar (Misinalı Çivili Örme Düğümlü) 14.10.2019 04.02.2020 Merkez Bina
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Turistik Ve Hediyelik Eşya Yapımı 19.09.2019 02.01.2020 Ek Bina
    Halı Dokuma 25.11.2019 20.01.2020 Kadın Danışma Merkezi
    Hereke İpek Halı Dokuma 23.01.2020 11.03.2020 Kadın Danışma Merkezi
    İğne Oyası 10.10.2019 23.01.2020 Ek Bina
    Kasnak Sallayarak Yapılan Makine Nakışları 10.03.2020 6.05.2020 İstiklal İlkokulu
    Keçe Aksesuarları Yapımı 14.10.2019 02.12.2019 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Makinede Dantel Sarma ve Piko Yapma 14.10.2019 06.01.2020 Merkez Bina
    Mekikli Dokuma 2.03.2020 4.05.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    Oyalar 07.10.2019 14.01.2020 Ek Bina
    Takı Yapım Teknikleri 14.10.2019 04.02.2020 Ek Bina
    Tığ Örücülüğü 10.02.2020 27.07.2020 Ek Bina
    Zikzak Makine Nakışları 16.10.2019 16.07.2020 Merkez Bina
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 14.10.2019 11.03.2020 Dörteylül İlkokulu
    23.10.2019 30.04.2020 (738063) 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    14.10.2019 17.03.2020 Kurtuluş İlkokulu
    01.11.2019 28.05.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    04.11.2019 29.05.2020 Kurtuluş İlkokulu
    2.12.2019 19.06.2020 Tire İsa Bey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    2.01.2020 9.06.2020 İstiklal İlkokulu
    11.02.2020 2.07.2020 Eğridere İbrahim Kardiçalı İlkokulu
    22.02.2020 11.07.2020 Kapalı Spor Salonu
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 22.10.2019 21.11.2019 Merkez Bina
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 6.02.2020 12.05.2020 Yeniçiftlik İlkokulu
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Peynir Üretim Elemanı 25.12.2019 31.03.2020 Ak Gıda A.Ş
    21.01.2020 27.04.2020 Ak Gıda Aş
    4.02.2020 12.05.2020 Ak Gıda Aş.
    5.02.2020 13.05.2020 Ak Gıda Aş.
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    6-12 Yaş Çocuk Elbise Dikimi 17.10.2019 06.02.2020 Merkez Bina
    Bebek Giysileri Dikimi (Bebek Tulumu-Bebek Badi) 09.09.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    Çocuk Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Mont-Manto) 7.02.2020 12.06.2020 Merkez Bina
    Erkek Üst Giysileri Dikimi (Pantolon- Yelek- Ceket- Frak) 17.02.2020 28.07.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    Giysi Tadilatçısı 16.10.2019 02.07.2020 Ek Bina
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 09.10.2019 12.02.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    14.10.2019 28.04.2020 Kadın Danışma Merkezi
    16.10.2019 30.04.2020 Kadın Danışma Merkezi
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 3.12.2019 7.04.2020 Merkez Bina
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 10.10.2019 12.03.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 14.10.2019 17.02.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 03.09.2019 05.12.2019 Merkez Bina
    18.12.2019 19.03.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 13.05.2020 Tire Belediyesi Kadın Dayanışma Merkezi
  • Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Halkla İlişkiler Ve Organizasyon 6.01.2020 8.06.2020 Merkez Bina
    Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi 17.03.2020 16.06.2020 Merkez Bina
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 01.11.2019 28.11.2019 Merkez Bina
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 03.09.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    29.11.2019 23.01.2020 Merkez Bina
    24.01.2020 18.03.2020 Merkez Bina
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 13.01.2020 28.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 18.02.2020 Merkez Bina
  • İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yangın Eğitimi Kurs Programı 21.12.2019 29.12.2019 Taked Salonu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 12.02.2020 28.02.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 26.11.2019 9.06.2020 ) Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 14.10.2019 29.04.2020 (738063) 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    10.10.2019 17.01.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    13.10.2019 12.01.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    21.10.2019 05.02.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    09.10.2019 16.01.2020 İstiklal İlkokulu
    12.10.2019 18.01.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    21.10.2019 05.02.2020 (727801) Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    10.10.2019 14.01.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    15.10.2019 28.04.2020 (738063) 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    16.10.2019 18.01.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    18.10.2019 27.03.2020 (722078) Kurtuluş İlkokulu
    23.10.2019 26.02.2020 (720809) İstiklal İlkokulu
    06.11.2019 10.06.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    01.11.2019 14.04.2020 Kurtuluş İlkokulu
    26.11.2019 10.03.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    25.11.2019 22.02.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    30.11.2019 25.04.2020 Dörteylül İlkokulu
    4.12.2019 15.05.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    3.12.2019 17.03.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    3.12.2019 16.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    5.02.2020 6.05.2020 Dörteylül İlkokulu
    19.01.2020 14.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    7.02.2020 19.06.2020 Büyük Kemerdere İlkokulu
    3.02.2020 15.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    7.02.2020 15.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    11.02.2020 17.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    10.02.2020 16.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    8.02.2020 13.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    20.02.2020 18.06.2020 Dörteylül İlkokulu
    13.02.2020 23.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    13.02.2020 18.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    17.02.2020 17.06.2020 Dörteylül İlkokulu
    18.02.2020 2.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    18.02.2020 20.06.2020 ) Kurtuluş İlkokulu
    19.02.2020 1.06.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    24.02.2020 18.06.2020 Dörteylül İlkokulu
    24.02.2020 9.05.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    11.03.2020 18.06.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    12.03.2020 19.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    18.03.2020 18.06.2020 Kurtuluş İlkokulu
    18.03.2020 18.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 8.01.2020 31.01.2020 Merkez Bina
    9.01.2020 13.02.2020 Merkez Bina
    Türk İşaret Dili 08.10.2019 21.01.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    3.02.2020 27.04.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Takı Yapımı 11.10.2019 22.05.2020 Merkez Bina
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gazaltı (Mig-Mag) Kaynağı 24.02.2020 12.08.2020 Mesleki Eğitim Merkezi
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 16.10.2019 24.01.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 25.06.2020 Merkez Bina
    İnsan Kaynakları Elemanı Geliştirme ve Uyum Eğitimi 11.10.2019 02.12.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    23.01.2020 7.02.2020 Merkez Bina
    13.02.2020 1.04.2020 Merkez Bina
    Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi 2.01.2020 22.01.2020 Merkez Bina
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 10.10.2019 14.03.2020 Merkez Bina
    11.10.2019 17.03.2020 Merkez Bina
    12.10.2019 18.03.2020 Merkez Bina
    17.10.2019 05.03.2020 Ek Bina
    10.01.2020 16.08.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 12.08.2020 Kapalı Spor Salonu
    Bendir Eğitimi 18.09.2019 08.12.2019 Dörteylül İlkokulu
    21.09.2019 15.12.2019 Dörteylül İlkokulu
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 21.10.2019 06.06.2020 Kapalı Spor Salonu
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 09.10.2019 02.03.2020 Merkez Bina
    11.10.2019 22.02.2020 Merkez Bina
    4.03.2020 27.07.2020 Merkez Bina
    1.03.2020 19.07.2020 Merkez Bina
    Klasik Gitar Eğitimi 16.10.2019 12.06.2020 Fatih Ortaokulu
    Mehter Takımı Eğitimi 19.10.2019 20.10.2020 Ek Bina
    2.01.2020 22.08.2020 Ek Bina
    Ney Eğitimi 21.09.2019 07.03.2020 Tire Anadolu İmam Hatip Lisesi
    17.10.2019 13.03.2020 Tire Diyanet Eğitim Merkezi
    7.01.2020 7.05.2020 Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu
    Özel Eğitime İhtiyacı Olan Bireyler İçin Ses Eğitimi 09.09.2019 31.01.2020 Ek Bina
    10.09.2019 31.03.2020 Tire Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    10.09.2019 30.12.2019 Ek Bina
    09.09.2019 07.04.2020 Ek Bina
    3.01.2020 5.05.2020 Ek Bina
    3.02.2020 26.06.2020 Ek Bina
    Ses Eğitimi 11.10.2019 02.03.2020 Ek Bina
    16.10.2019 05.08.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    15.10.2019 05.03.2020 Ek Bina
    6.03.2020 7.08.2020 Ek Bina
    10.03.2020 18.08.2020 Ek Bina
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 20.10.2019 15.03.2020 Ek Bina
    Türk Halk Oyunları Ankara Yöresi 8.02.2020 5.07.2020 Kurtuluş Ortaokulu
    13.02.2020 12.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Antalya Yöresi 11.10.2019 03.07.2020 Kurtuluş İlkokulu
    11.10.2019 03.07.2020 Dörteylül İlkokulu
    21.10.2019 15.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    14.10.2019 08.07.2020 Dörteylül İlkokulu
    10.10.2019 09.07.2020 Gökçen Efe İlkokulu
    14.10.2019 08.07.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    10.10.2019 30.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    18.10.2019 02.05.2020 (721744) Yeniçiftlik Ortaokulu
    7.12.2019 13.06.2020 İnkılap İlkokulu
    2.03.2020 13.07.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 12.10.2019 30.05.2020 İnkılap İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Aydın Yöresi 14.10.2019 01.04.2020 Ek Bina
    12.10.2019 06.06.2020 Fatih Ortaokulu
    11.10.2019 13.05.2020 ) 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    14.10.2019 13.05.2020 Ek Bina
    09.10.2019 22.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.10.2019 20.06.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    12.10.2019 27.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.10.2019 21.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    18.10.2019 15.05.2020 Esnaf Kefalet Salonu
    18.10.2019 20.05.2020 (727838) İnkılap İlkokulu
    01.11.2019 30.05.2020 Dallık
    01.11.2019 03.06.2020 İnkılap İlkokulu
    06.11.2019 05.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    02.11.2019 31.05.2020 Işıklı İlkokulu
    25.11.2019 29.06.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    25.11.2019 28.06.2020 Başköy İlkokulu
    27.11.2019 27.06.2020 Başköy İlkokulu
    11.12.2019 25.03.2020 Dörteylül İlkokulu
    11.12.2019 16.04.2020 Dörteylül İlkokulu
    18.12.2019 11.04.2020 Dörteylül İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Balıkesir Yöresi 12.10.2019 27.06.2020 Merkez Menderes İlkokulu
    12.10.2019 20.06.2020 Şehit Burhan Aktürk Ortaokulu
    12.10.2019 20.06.2020 Dörteylül İlkokulu
    12.10.2019 22.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    11.10.2019 21.06.2020 İnkılap İlkokulu
    12.10.2019 20.06.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Bolu Yöresi 14.10.2019 22.06.2020 Kireli Ahmet Taner Kışlalı İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Burdur Yöresi (Kadın Oyunları) 21.10.2019 15.04.2020 (962972) Tire Ersan Kirazoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Denizli Yöresi 10.10.2019 21.06.2020 Kurtuluş Ortaokulu
    15.10.2019 28.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    12.10.2019 27.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    12.10.2019 22.06.2020 Şehit Burhan Aktürk Ortaokulu
    11.10.2019 14.06.2020 Gökçen Keziban Ve Öğretmen Hüsamettin Bayındır Ortaokulu
    11.10.2019 20.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    11.10.2019 15.05.2020 Merkez Menderes İlkokulu
    12.10.2019 06.06.2020 Merkez Menderes İlkokulu
    12.10.2019 27.06.2020 İnkılap İlkokulu
    12.10.2019 20.06.2020 Merkez Menderes İlkokulu
    11.10.2019 26.06.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    17.01.2020 22.04.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 10.10.2019 11.05.2020 Esnaf Kefalet Salonu
    13.10.2019 31.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.10.2019 27.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    11.10.2019 22.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.10.2019 08.05.2020 Öğretmen Melahat Aksoy İlkokulu
    21.10.2019 21.05.2020 (960030) Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.12.2019 6.06.2020 Tire Kutsan Anadolu Lisesi - Kapalı Spor Salonu
    19.12.2019 6.06.2020 Tire Kutsan Anadolu Lisesi -Kapalı Spor Salonu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Erkek) 23.10.2019 21.05.2020 Tire Kutsan Lokali
    02.11.2019 21.03.2020 Dallık
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Kadın) 10.10.2019 11.05.2020 Esnaf Kefalet Salonu
    17.10.2019 18.05.2020 Esnaf Kefalet Salonu
    Türk Halk Oyunları İzmir Yöresi (Karma) 14.10.2019 20.05.2020 Dörteylül İlkokulu
    13.10.2019 09.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    15.10.2019 21.05.2020 Atatürk Ortaokulu
    12.10.2019 17.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    11.10.2019 27.05.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    10.10.2019 21.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    13.10.2019 18.05.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.10.2019 07.06.2020 İstiklal İlkokulu
    16.10.2019 29.07.2020 Kurtuluş İlkokulu
    14.10.2019 29.07.2020 Kurtuluş İlkokulu
    16.10.2019 03.04.2020 Kireli Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu
    16.10.2019 18.05.2020 Ek Bina
    01.11.2019 03.06.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    02.11.2019 31.05.2020 Işıklı İlkokulu
    16.12.2019 29.03.2020 Dörteylül İlkokulu
    16.12.2019 21.04.2020 Dörteylül İlkokulu
    4.01.2020 9.08.2020 Kapalı Spor Salonu
    2.01.2020 6.08.2020 Kapalı Spor Salonu
    13.02.2020 9.08.2020 Esnaf Kefalet Salonu
    Türk Halk Oyunları Kars Yöresi Kafkas 14.10.2019 01.07.2020 Rasih Kirazoğlu İlkokulu
    16.10.2019 10.06.2020 (722078) Kurtuluş İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kırıkkale Yöresi 20.10.2019 26.07.2020 (731077) Kurtuluş Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Kırklareli Yöresi 19.10.2019 19.04.2020 (727967) Fatih Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi (Erkek) 11.10.2019 30.04.2020 Dörteylül İlkokulu
    03.11.2019 19.03.2020 Dallık
    6.02.2020 28.05.2020 Toplum Ruh Sağlığı Merkezi
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Bodrum 11.10.2019 13.05.2020 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu
    25.11.2019 29.06.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Muğla Yöresi Fethiye 11.10.2019 08.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    14.10.2019 27.07.2020 Kurtuluş İlkokulu
    15.10.2019 14.05.2020 (727838) İnkılap İlkokulu
    21.10.2019 20.05.2020 (750937) Gökçen Anadolu Lisesi
    Türk Halk Oyunları Rize Yöresi 21.10.2019 20.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    Türk Halk Oyunları Tokat Yöresi 3.01.2020 11.08.2020 Kapalı Spor Salonu
    Türk Sanat Müziği Eğitimi Seviye-1 19.10.2019 28.05.2020 Tire Belediyesi Salonu
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 24.09.2019 24.09.2019 Merkez Bina
    20.01.2020 20.01.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 24.02.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 25.09.2019 25.09.2019 Merkez Bina
    21.01.2020 21.01.2020 Merkez Bina
    25.02.2020 25.02.2020 Merkez Bina
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 2.12.2019 10.12.2019 Tire Avcılar Kulübü Derneği Lokali
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 21.11.2019 25.01.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi -
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 15.02.2020 5.04.2020 Merkez Bina
    Usta Öğretici Oryantasyon 16.11.2019 24.11.2019 Merkez Bina
    11.01.2020 16.01.2020 Merkez Bina
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 10.02.2020 19.03.2020 Tire İsa Bey Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Plastik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Plastik İşleme 10.02.2020 21.02.2020 Dinamik Isı A.Ş
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 06.09.2019 07.09.2019 Merkez Bina
    09.09.2019 10.09.2019 Ak Gıda Konferans Salonu
    12.09.2019 12.09.2019 Grm Gıda Aş.
    18.10.2019 19.10.2019 Döhler Ege Gıda
    15.11.2019 16.11.2019 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    29.11.2019 30.11.2019 Gökçen Mezbaha
    6.12.2019 7.12.2019 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.01.2020 18.01.2020 Merkez Bina
    8.02.2020 8.02.2020 Tire Kutsan A.Ş
    8.02.2020 8.02.2020 Kutsan A.Ş
    7.02.2020 8.02.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    8.02.2020 8.02.2020 Sütaş A.Ş
    13.02.2020 14.02.2020 Tire Osbg Toplantı Salonu
    12.02.2020 13.02.2020 Tire Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    22.02.2020 22.02.2020 Tire Osgb Salonu
    20.02.2020 21.02.2020 Tire Osgb Salonu
    22.02.2020 22.02.2020 Merkez Bina
    İlk Yardım 18.01.2020 21.01.2020 Merkez Bina
    13.02.2020 18.02.2020 Tire Ersan Kirazoğlu Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yağlı Boya Resim 8.01.2020 12.08.2020 Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi
    13.02.2020 17.09.2020 Tire Devlet Hastahanesi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kesme Dekorcu 11.11.2019 03.02.2020 Kadın Danışma Merkezi
    Kumlamacı 4.02.2020 30.03.2020 Kadın Danışma Merkezi
    Şalümoda Cam Şekillendirme 2.01.2020 18.07.2020 Demiryolu Lojmanı
    Tahrirci/Çinici 6.02.2020 8.08.2020 Kapalı Spor Salonu
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basketbol 24.01.2020 24.08.2020 Kapalı Spor Salonu
    6.02.2020 8.09.2020 Kapalı Spor Salonu
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 10.10.2019 05.05.2020 Eskioba Ortaokulu
    17.10.2019 04.12.2019 Evren Spor Tesisleri
    10.01.2020 4.05.2020 Dört Eylül Stadı
    17.01.2020 12.03.2020 Evren Halı Saha
    Bocce Orta Düzey Kurs Programı 17.01.2020 19.03.2020 Evren Halı Saha
    Boks Yıldızlar (15-16 Yaş) 8.01.2020 24.06.2020 Kapalı Spor Salonu
    Futbol 11.10.2019 02.06.2020 Dört Eylül Stadı
    12.10.2019 27.05.2020 Dört Eylül Stadı
    27.11.2019 18.03.2020 4 Eyül Stadı-Toplu Konut Sahası
    2.01.2020 22.04.2020 Dört Eylül Stadı
    2.01.2020 19.04.2020 Evren Halı Saha Spor Kompleksi
    8.01.2020 29.04.2020 Dört Eylül Stadı
    3.02.2020 29.05.2020 Dört Eylül Stadı
    5.02.2020 28.09.2020 Dört Eylül Stadı-Toplu Konut Sahası
    Futbol (10-11 Yaş) 13.10.2019 26.04.2020 Fatih Ortaokulu
    10.10.2019 16.04.2020 Fatih Ortaokulu
    17.10.2019 15.01.2020 Evren Spor Tesisileri
    2.01.2020 15.04.2020 Evren Halı Saha Spor Kompleksi
    Futbol (12-13 Yaş) 27.11.2019 24.03.2020 4 Eylül Stadı-Toplu Konut Sahası
    10.01.2020 22.06.2020 Dört Eylül Stadı-Toplu Konut Stadı
    20.01.2020 30.06.2020 Dört Eylül Stadı-Toplu Konut Sahası
    16.03.2020 17.11.2020 Dört Eylül Stadı
    19.03.2020 20.11.2020 Dört Eylül Stadı
    Güreş Minikler (11-12 Yaş) 10.10.2019 03.03.2020 Tire Kutsan Anadolu Lisesi
    Güreş Yıldızlar (15-17 Yaş) 09.09.2019 20.04.2020 Tire Kutsan Anadolu Lisesi
    10.09.2019 21.04.2020 Tire Kutsan Anadolu Lisesi
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 5.02.2020 18.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    24.02.2020 5.06.2020 Kapalı Spor Salonu
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 19.10.2019 06.01.2020 (763069) Şehit Mehmet Oruç Ortaokulu
    22.10.2019 16.03.2020 (720809) İstiklal İlkokulu
    2.12.2019 17.04.2020 İstiklal İlkokulu
    19.12.2019 30.03.2020 Tire Toki Şehit Mehmet Çağlar Bölük Ortaokulu
    4.01.2020 4.04.2020 Eğridere İbrahim Kardiçalı İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 11.01.2020 4.05.2020 Şehit Mehmet Oruç Ortaokulu
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 22.10.2019 07.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    6.02.2020 30.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    5.02.2020 29.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    6.03.2020 1.06.2020 Tire Kutsan Myo.
    Taekwondo Beyaz Kuşak 10.12.2019 24.01.2020 Şehit Mehmet Oruç İmam Hatip Ortaokulu - Kapalı Spor Salonu
    20.01.2020 12.05.2020 Kapalı Spor Salonu
    25.01.2020 8.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    Taekwondo Sarı Kuşak 25.01.2020 8.04.2020 Kapalı Spor Salonu
    Voleybol 13.10.2019 11.04.2020 Fatih Ortaokulu
    15.10.2019 17.06.2020 (731041) Dörteylül Ortaokulu
    5.02.2020 4.09.2020 Kapalı Spor Salonu
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Meyve Ağaçlarında Aşılama 10.02.2020 13.03.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 3.02.2020 27.03.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    4.02.2020 28.04.2020 Tire Ahi Evran Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    İngilizce A1 Seviyesi 9.12.2019 24.03.2020 Tire Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi
    21.01.2020 5.05.2020 Merkez Bina
    11.02.2020 2.06.2020 Merkez Bina
    İngilizce A2 Seviyesi 20.01.2020 20.04.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 6.05.2020 Merkez Bina
    İngilizce B1 Seviyesi 14.10.2019 01.06.2020 Merkez Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 4.02.2020 8.04.2020 Merkez Bina
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Açık Alan Satıcıları Eğitimi 4.12.2019 2.01.2020 Mesleki Eğitim Merkezi
    Aşçı Yardımcısı 16.09.2019 31.12.2019 Tire Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    09.10.2019 27.08.2020 Tire Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    15.10.2019 13.02.2020 Ek Bina
    2.01.2020 24.04.2020 Ek Bina
    10.02.2020 29.05.2020 Tire Öğretmenevi Ve Akşam Sanat Okulu
    Pastacı Yardımcısı 10.02.2020 25.06.2020 Mesleki Eğitim Merkezi