Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0284 513 13 16 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Mescit Mahallesi / 19 Mayıs Caddesi /No 205 / Uzunköprü EDİRNE adresinde bulunan Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 87 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

EDİRNE ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için EDİRNE HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0284 513 13 16
0284 514 00 50
Mescit Mahallesi / 19 Mayıs Caddesi /No 205 / Uzunköprü EDİRNE

Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi Başarıları: Edirne İli Toplam Kalite Yönetimi Ekip Dalında İl İkincisi - 2011 Makine Nakışı Yarışmasında Türkiye Üçüncüsü

Uzunköprü Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 21.09.2019 11.01.2020 M. Arif Dilmen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    07.10.2019 14.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    5.02.2020 13.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    3.02.2020 5.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    15.02.2020 7.06.2020 Uzunköprü M. Arif Dilmen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 14.10.2019 03.12.2019 Gençlik Merkezi
    14.10.2019 03.12.2019 Sodam
    14.10.2019 02.12.2019 Sodam
    3.12.2019 4.02.2020 Sodam
    4.12.2019 5.02.2020 Sodam
    4.12.2019 5.02.2020 Gençlik Merkezi
    5.02.2020 24.03.2020 Sodam
    6.02.2020 25.03.2020 Sodam
    6.02.2020 27.04.2020 Gençlik Merkezi
    11.02.2020 16.06.2020 Gençlik Merkezi
    11.02.2020 30.03.2020 Gençlik Merkezi
    Çocuk Bakım Elemanı 4.11.2019 17.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 21.10.2019 20.04.2020 Belediye Binası
    Dekoratif Ahşap Süsleme 14.10.2019 29.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    01.10.2019 14.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    14.10.2019 25.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    2.01.2020 2.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 02.10.2019 26.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    5.02.2020 14.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Ebru 24.10.2019 17.01.2020 Belediye Binası
    6.02.2020 8.05.2020 Belediye Binası
    El Yapımı Sabun Üretimi 16.10.2019 04.03.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    14.10.2019 04.05.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    16.10.2019 04.03.2020 Sodam
    10.12.2019 23.06.2020 Uzunköprü Huzurevi
    Elde Kurdele İşi 3.02.2020 6.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Elde Türk İşlemeleri 21.10.2019 15.01.2020 Anıl Sitesi
    21.10.2019 16.01.2020 Anıl Sitesi
    25.11.2019 17.02.2020 Sodam
    18.02.2020 13.05.2020 Sodam
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 16.10.2019 22.02.2020 Sodam
    16.10.2019 03.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    24.02.2020 6.07.2020 Sodam
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Doğal Malzemelerle-Geri Dönüşüm Malzemeleri İle Ürün Yapma 23.11.2019 6.06.2020 El Ele Özel Rehabilitasyon Merkezi
    Kağıt Rölyef Yapımı 02.10.2019 16.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    25.11.2019 31.03.2020 Sodam
    5.02.2020 21.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Pike Dikimi 23.09.2019 11.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Sepet Örücülüğü 07.10.2019 06.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    9.12.2019 21.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    24.02.2020 22.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Takı Yapım Teknikleri 04.10.2019 27.03.2020 80.Yıl Bakım Ve Rehabilitasyın Merkezi
    01.10.2019 17.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 07.10.2019 06.07.2020 Demokrasi İlkokulu
    13.10.2019 05.07.2020 Ergene İlkokulu
    12.10.2019 27.06.2020 Ergene İlkokulu
    11.02.2020 27.06.2020 Gazi Mahmut İlkokulu
    Zekâ Oyunları Öğreticiliği 12.11.2019 17.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    18.01.2020 2.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 24.02.2020 22.06.2020 Ergene İlkokulu
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 14.10.2019 03.12.2019 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Giyim Üretiminde Temel İşlemler 6.01.2020 7.04.2020 Şehsuvarbey Ortaokulu
    8.01.2020 9.04.2020 Şehsuvarbey Ortaokulu
    2.01.2020 13.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    6.01.2020 26.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    9.01.2020 10.02.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Kadın Bluz Dikimi 16.09.2019 23.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Kadın Düz Dar Etek Dikimi 07.10.2019 31.12.2019 Şehsuvarbey Ortaokulu
    09.10.2019 02.01.2020 Şehsuvarbey Ortaokulu
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 2.12.2019 28.02.2020 Kırcasalih Beldesi
    Kadın Tişört Dikimi 14.10.2019 29.11.2019 Kırcasalih Beldesi
    Şal Etol Dikimi 4.12.2019 6.01.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    4.12.2019 7.01.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    Şapka Dikimi 12.02.2020 13.03.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Saç Bakımı Ve Yapımı 14.10.2019 14.04.2020 Sodam
    9.01.2020 13.07.2020 Sodam
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 14.10.2019 07.01.2020 Sodam
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi 07.10.2019 21.11.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 25.11.2019 3.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Havacılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Model Uçak (ATA) Yapımı 9.12.2019 31.12.2019 Tev Orhan Çetin Fen Lisesi
    11.12.2019 8.01.2020 Tev Orhan Çetin Fen Lisesi
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 22.10.2019 11.12.2019 Öğretmenevi
    16.10.2019 22.11.2019 Cezaevi
    21.10.2019 16.12.2019 Öğretmenevi
    23.12.2019 10.02.2020 Öğretmenevi
    2.01.2020 7.02.2020 Malkoç Köyü
    20.02.2020 24.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri 6.01.2020 17.01.2020 Ergene Cami
    Diksiyon 22.10.2019 17.12.2019 Atatürk Kültür Merkezi
    20.12.2019 6.03.2020 Kredili Yurtlar
    11.02.2020 12.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Etkili ve Hızlı Okuma 12.10.2019 21.12.2019 Atatürk Ortaokulu
    12.10.2019 21.12.2019 Şehsuvarbey Ortaokulu
    25.10.2019 13.12.2019 Atatürk Kültür Merkezi
    4.01.2020 29.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 10.02.2020 24.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 01.10.2019 31.10.2019 Aşçıoğlu Camii Kuran Kursu
    01.10.2019 31.10.2019 Rıza Efendi Cami Kuran Kursu
    3.12.2019 2.01.2020 Aşçıoğlu Cami Kuran Kursu
    3.12.2019 2.01.2020 Rıza Efendi Cami Kuran Kursu
    18.12.2019 29.04.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.12.2019 28.04.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    18.02.2020 18.03.2020 Aşçıoğlu Cami
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 1.11.2019 2.12.2019 Rıza Efendi Camii
    1.11.2019 2.12.2019 Aşçıoğlu Cami Kuran Kursu
    3.01.2020 17.02.2020 Rıza Efendi Cami
    3.01.2020 17.02.2020 Aşçıoğlu Cami
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 07.10.2019 18.05.2020 Gazi Mahmut İlkokulu
    07.10.2019 03.02.2020 Şinasi İlkokulu
    10.10.2019 17.01.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    09.10.2019 20.05.2020 Gazi Mahmut İlkokulu
    10.10.2019 21.05.2020 Demokrasi İlkokulu
    09.10.2019 05.02.2020 Demokrasi İlkokulu
    08.10.2019 04.02.2020 Kadripaşa İlkokulu
    08.10.2019 04.02.2020 Şinasi İlkokulu
    07.10.2019 04.02.2020 80.Yıl Anaokulu
    07.10.2019 03.02.2020 Ergene İlkokulu
    08.10.2019 05.02.2020 İkinci Murat İlkokulu
    15.10.2019 08.01.2020 Gençlik Merkezi
    16.10.2019 08.01.2020 Gençlik Merkezi
    05.11.2019 09.06.2020 Şinasi İlkokulu
    25.10.2019 27.03.2020 Demokrasi İlkokulu
    5.11.2019 23.06.2020 Şinasi İlkokulu
    10.12.2019 12.03.2020 Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi
    17.12.2019 19.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    6.01.2020 15.06.2020 Kemal Unakıtan Anadolu İmam Hatip Lisesi
    4.01.2020 18.04.2020 Kadripaşa İlkokulu
    6.02.2020 22.05.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    7.02.2020 22.05.2020 Demokrasi İlkokulu
    7.02.2020 29.05.2020 Kadripaşa İlkokulu
    6.02.2020 21.05.2020 Şinasi İlkokulu
    6.02.2020 21.05.2020 Ergene İlkokulu
    10.02.2020 1.06.2020 80.Yıl Anaokulu
    11.02.2020 27.05.2020 Menderes İlkokulu
    7.02.2020 22.05.2020 Şinasi İlkokulu
    12.02.2020 6.05.2020 Kemal Unakıtan İmam Hatip Lisesi
    11.02.2020 28.05.2020 Ergene İlkokulu
    10.02.2020 2.05.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.02.2020 13.05.2020 Kemal Unakıtan İmam Hatip Lisesi
    11.02.2020 4.06.2020 Ergene İlkokulu
    10.02.2020 9.05.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türk İşaret Dili 17.10.2019 03.01.2020 Kredili Yurtlar Kurumu
    21.10.2019 14.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    17.02.2020 24.04.2020 80 .Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    18.02.2020 12.05.2020 Kredili Yurtlar Kurumu
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 09.10.2019 12.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    19.02.2020 17.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 24.12.2019 30.06.2020 80. Yıl Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi
    7.01.2020 3.07.2020 Atatürk Kültür Merkezi
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 07.10.2019 01.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    07.10.2019 21.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    07.10.2019 18.06.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    26.10.2019 12.04.2020 Atatürk Kültür Merkezi
    26.10.2019 17.05.2020 Atatürk Kültür Merkezi
    Güzel Sanatlara Hazırlık (Müzik) 21.10.2019 02.06.2020 Gençlik Merkezi
    21.10.2019 14.04.2020 Gençlik Merkezi
    Piyano Eğitimi 1 6.11.2019 27.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Piyano Eğitimi 2 03.10.2019 30.05.2020 Gazi Turhan Bey Ortaokulu
    17.10.2019 13.06.2020 Gazi Turhan Bey Ortaokulu
    6.11.2019 25.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    3.02.2020 22.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Piyano Eğitimi 3 4.02.2020 24.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 9.12.2019 22.06.2020 Tev Orhan Çetin Fen Lisesi
    9.12.2019 18.06.2020 Tev Orhan Çetin Fen Lisesi
    Türk Halk Oyunları Edirne Yöresi 08.10.2019 07.03.2020 Gazi Mahmut İlkokulu, Sağlık Meslek Lisesi, Muzaffer Atasay A.L.
    09.10.2019 17.05.2020 Uzunköprü Anadolu Lisesi
    08.10.2019 28.05.2020 80. Yıl Rehabilitasyon Ve Bakım Merkezi
    10.10.2019 16.05.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    12.10.2019 10.05.2020 Tev Orhan Çetin Fen Lisesi
    12.11.2019 2.06.2020 Atatürk Kültür Merkezi
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 04.10.2019 04.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    3.01.2020 3.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    6.02.2020 6.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    18.02.2020 18.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe 16.09.2019 02.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    14.10.2019 07.01.2020 Sodam
    18.12.2019 25.03.2020 Sodam
    5.02.2020 13.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 20.09.2019 20.09.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    6.01.2020 6.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    7.02.2020 7.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    19.02.2020 19.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 23.09.2019 17.12.2019 Karapınar İlkokulu
    14.10.2019 10.12.2019 Sodam
    4.12.2019 3.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    18.12.2019 9.03.2020 Iı. Murat İlkokulu
    23.12.2019 4.03.2020 Iı. Murat İlkokulu
    7.01.2020 28.05.2020 Öğretmenevi
    9.01.2020 18.03.2020 Sodam
    17.02.2020 12.05.2020 Karapınar İlkokulu
    17.02.2020 20.05.2020 Karapınar İlkokulu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Motorlu Taşıt Sürücüleri Direksiyon Eğitimi Öğreticiliği 23.12.2019 2.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Usta Öğretici Oryantasyon 07.10.2019 11.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
  • Radyo Televizyon
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kısa Film Yapımı 6.11.2019 24.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 04.10.2019 05.10.2019 Ticaret Ve Sanayi Odası
    13.12.2019 14.12.2019 Ticaret Ve Sanayi Odası
    İlk Yardım 08.10.2019 05.11.2019 Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.11.2019 10.12.2019 2. Hudut Tabur Komutanlığı
    17.12.2019 7.01.2020 Hüseyin Çorum Mtal
    4.02.2020 25.02.2020 Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Heykel Yapımı 14.10.2019 18.03.2020 Gençlik Merkezi
    16.10.2019 20.03.2020 Gençlik Merkezi
    Pastel Boya Resim 19.10.2019 04.07.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    Sulu Boya Resim 04.11.2019 01.06.2020 Kredili Yurtlar Kurumu
    1.11.2019 29.05.2020 Kredili Yurtlar Kurumu
    Yağlı Boya Resim 21.10.2019 28.04.2020 Belediye Binası
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 11.12.2019 19.12.2019 Kemal Unakıtan Anadolu İmam Hatip Lisesi
    25.12.2019 8.01.2020 Kemal Unakıtan Anadolu İmam Hatip Lisesi
    16.12.2019 24.12.2019 Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    30.12.2019 7.01.2020 Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    23.12.2019 27.12.2019 Uzunköprü M. Arif Dilmen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    16.12.2019 20.12.2019 Uzunköprü M. Arif Dilmen Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    19.12.2019 27.12.2019 Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 12.12.2019 13.12.2019 Çöpköy Ortaokulu
    19.12.2019 20.12.2019 Çöpköy Ortaokulu
    16.12.2019 17.12.2019 İkinci Murat Ortaokulu
    19.12.2019 20.12.2019 Atatürk Ortaokulu
    12.12.2019 13.12.2019 Atatürk Ortaokulu
    2.01.2020 3.01.2020 Gazi Turhan Bey Ortaokulu
    8.01.2020 9.01.2020 Gazi Turhan Bey Ortaokulu
    6.01.2020 7.01.2020 Gazi Turhan Bey Ortaokulu
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Futbol 08.10.2019 12.06.2020 Uzunköprü Meslek Yüksek Okulu
    07.10.2019 08.06.2020 Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu
    Futbol (10-11 Yaş) 12.10.2019 05.07.2020 Gençlik Merkezi
    Futbol (12-13 Yaş) 07.10.2019 22.06.2020 Gençlik Merkezi
    Judo Beyaz-Sarı Kuşak 5.11.2019 21.03.2020 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 28.05.2020 Gençlik Merkezi
    8.01.2020 29.05.2020 Gençlik Merkezi
    Masa Tenisi (7-9 Yaş Grubu) 09.10.2019 21.03.2020 Demokrasi İlkokulu
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 14.10.2019 17.02.2020 Sodam
    15.10.2019 14.04.2020 Sodam
    14.10.2019 19.02.2020 Sodam
    18.12.2019 8.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    16.12.2019 19.03.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    21.02.2020 15.06.2020 Sodam
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 19.02.2020 12.06.2020 Sodam
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 5.11.2019 5.05.2020 Çöpköy Ortaokulu
    5.11.2019 7.04.2020 Muzaffer Atasay Anadolu Lisesi
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 23.09.2019 22.06.2020 Gazi Mahmut İlkokulu
    25.09.2019 17.06.2020 Gazi Mahmut İlkokulu
    08.10.2019 14.07.2020 Demokrasi İlkokulu
    13.10.2019 05.07.2020 Yunus Emre Ortaokulu
    12.10.2019 04.07.2020 Ergene İlkokulu
    6.11.2019 1.04.2020 Gençlik Merkezi
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 2.12.2019 9.04.2020 Gençlik Merkezi
    10.12.2019 16.04.2020 Gençlik Merkezi
    11.12.2019 22.04.2020 Gençlik Merkezi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 16.12.2019 23.03.2020 Gençlik Merkezi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 5.11.2019 11.12.2019 Gençlik Merkezi
    Taekwondo Beyaz Kuşak 5.11.2019 20.03.2020 Gençlik Merkezi
    Taekwondo Yeşil Kuşak 5.11.2019 20.03.2020 Gençlik Merkezi
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 16.09.2019 03.10.2019 102. Topçu Alayı
    14.10.2019 05.11.2019 Cezaevi
    14.10.2019 26.11.2019 Cezaevi
    6.01.2020 25.01.2020 Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    6.01.2020 23.01.2020 Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 14.10.2019 18.10.2019 Halk Eğitimi Merkezi
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Almanca A1 Seviyesi 7.11.2019 7.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    8.11.2019 14.02.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    İngilizce A1 Seviyesi 14.10.2019 10.12.2019 Halk Eğitimi Merkezi
    14.10.2019 07.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    24.10.2019 10.01.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    24.10.2019 10.01.2020 Atatürk Kültür Merkezi
    30.10.2019 29.04.2020 Kredili Yurtlar Kurumu
    24.02.2020 12.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    İngilizce A2 Seviyesi 13.02.2020 5.06.2020 Atatürk Kültür Merkezi
    Yunanca A1 Seviyesi 17.10.2019 17.01.2020 Halk Eğitim Merkezi
    12.12.2019 17.04.2020 Halk Eğitimi Merkezi
    12.12.2019 22.05.2020 Halk Eğitimi Merkezi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 8.11.2019 28.01.2020 Sodam
    Kantin İşletmecisi 21.12.2019 27.02.2020 Uzunköprü Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Kız Meslek Lisesi)