Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 03288124151 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Şirinevler Mahallesi 11040 Sok. No 17 Merkez/Osmaniye adresinde bulunan Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 107 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

OSMANİYE ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için OSMANİYE HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

03288124151
03288123949
Şirinevler Mahallesi 11040 Sok. No 17 Merkez/Osmaniye

Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi Başarıları: Klasiğin dışında kurslara halkımızı yönlendirerek üretime katkıda bulunulmaktadır.

Yahya Mazlum Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 01.11.2019 27.12.2019 Hem Binası
    11.12.2019 20.01.2020 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 27.02.2020 Hem Binası
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 2.01.2020 17.01.2020 Hem Binası
    Standart Türk Klâvyesi 01.11.2019 02.12.2019 Hem Binası
    3.12.2019 26.12.2019 Hem Binası
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 01.11.2019 19.12.2019 Toplum Merkezi
    13.12.2019 31.01.2020 Yüksel Özden Çocuk Evleri Sitesi
    12.12.2019 30.01.2020 Toplum Merkezi
    2.01.2020 19.02.2020 Sevgi Çocuk Evleri
    2.01.2020 19.02.2020 Toplum Merkezi
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kitabımı Öğreniyorum 17.12.2019 10.01.2020 Arpacı Ali Okuma Salonu
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 14.10.2019 10.12.2019 Hem Merkez Bina
    Çarpana Dokuma 01.11.2019 12.12.2019 C Tipi Cezaevi
    6.01.2020 14.04.2020 C Tipi Kapalı Cezaevi
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 01.11.2019 14.01.2020 Dervişili Köyü No:139/A
    2.01.2020 27.03.2020 Gebeli Mah. 3509 Sok No:18
    Dekoratif Ahşap Süsleme 09.09.2019 11.10.2019 Hem Merkez Bina
    09.09.2019 11.10.2019 Merkez Bina
    8.03.2020 20.06.2020 Kyk Kız Yurdu
    Ebru 2.01.2020 6.02.2020 Obem
    Elde Kordon İşi Yapımı 16.12.2019 18.02.2020 Alibeyli Mah. 515 Sok Kamer Apt. C Blok Zemin Kat
    Elde Türk İşlemeleri 25.11.2019 27.01.2020 Hem Merkez Bina
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 01.11.2019 16.04.2020 Şirinevler Mah. Hamza Karakurt Cad. No:43
    01.11.2019 16.04.2020 Kazım Karabekir Mah. Muhtarlığı Ş. Recep Önder Sok No:6
    01.11.2019 16.04.2020 Tosyalı Özel Eğitim Uygulama Okulu 1. Kademe 1. Kat Derslik
    01.11.2019 16.04.2020 Mevlana Mah. 17049 Sok No:20
    01.11.2019 16.04.2020 Adnan Oğuz Anadolu Lisesi Soyunma Odası Yanı
    01.11.2019 16.04.2020 İstiklal Mah. 5032 Sok No:47
    01.11.2019 16.04.2020 Yedi Ocak Mah. 12513 Sok. Akşemettin Sitesi A Blok 2/C
    01.11.2019 16.04.2020 Raufbey Mah. Atatürk Cad. No:381
    01.11.2019 16.04.2020 Ş. Mehmet Ali Sarak Ortaokulu Toplantı Salonu
    01.11.2019 16.04.2020 Mehmet Akif Ersoy Mah. Mah. 8033 Sok No:8
    01.11.2019 16.04.2020 Kurtuluş Sok 7027 Sok No:20
    01.11.2019 16.04.2020 Adnan Menderes Mah. Atatürk Cad. Metin Tamer Sitesi 3. Blok Zemin Kat Mescit Yanı
    01.11.2019 16.04.2020 Adnan Menderes Mah. 19537 Sok. Yuvam Sitesi B Blok Zemin Kat
    01.11.2019 16.04.2020 Şirinevler Mah. 11034 Sok No:9/1
    01.11.2019 16.04.2020 Ay Yıldız Geleneksel Eğitim Ve Spor Kulübü Derneği
    01.11.2019 16.04.2020 Necmettin Erbakan Kız İml. Zemin Kat Derslik
    01.11.2019 16.04.2020 Esenevler Mah. Oktar Cirit Sok. No:19
    16.12.2019 5.06.2020 Cumhuriyet Mah. 1518 Sok No:13
    Filografi Tekniği 2.01.2020 29.01.2020 Gençlik Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 16.12.2019 24.03.2020 Rahime Hatun Mah. 9022 Sok No:16
    20.02.2020 17.06.2020 Hem Merkez Bina
    İğne Oyası 01.11.2019 02.12.2019 Obem
    İpek Kozası El Ürünleri Yapımı 09.09.2019 30.09.2019 Hem Merkez Bina
    5.12.2019 5.04.2020 İlim Yayma Cemiyeti Kız Yurdu Fakıuşağı
    Keçe Aksesuarları Yapımı 09.09.2019 08.10.2019 Obem
    Kırkyama 01.11.2019 14.01.2020 Cumhuriyet Mah. 1511 Sok Yıldız Apt No:65 Zemin Kat
    01.11.2019 14.01.2020 Rahime Hatun Mah. Ş. Süreyya Atalay Sok No:27
    Kösele Çanta Yapımı 2.01.2020 4.02.2020 Hem Merkez Bina
    2.01.2020 26.02.2020 Hem Merkez Bina
    Makine Nakışları 01.11.2019 09.03.2020 Mehmet Akif Ersoy Mah. 8033 Sok No:8
    01.11.2019 09.03.2020 Kırmıtlı Köyü Camii Arkası
    Makrome Örgü Yapımı 6.01.2020 24.01.2020 Gençlik Ofisi
    Misinalı Takı Yapımı 10.12.2019 31.12.2019 Hem Merkez Bina
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 01.11.2019 05.02.2020 Faslıgül Derneği
    Özel Gün ve Nikâh Şekeri Hazırlama 12.12.2019 28.01.2020 Obem
    Perde Hazırlama 16.12.2019 19.03.2020 Hacıosmanlı Mah. M. Fevzi Çakamk Cad. Demirkent Apt. Zemin Kat
    Sepet Örücülüğü 09.09.2019 30.09.2019 Hem Merkez Bina
    Şiş Örücülüğü 01.11.2019 15.05.2020 Dede Korkut İlkokulu Zemin Kat
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 5.12.2019 19.02.2020 Obem
    6.12.2019 14.02.2020 Hem Merkez Bina
    24.12.2019 2.06.2020 Gençlik Ofisi
    25.12.2019 9.04.2020 Hem Merkez Bina
    2.01.2020 11.03.2020 Hem Merkez Bina
    Tel Kırma Yapımı 5.12.2019 8.01.2020 Kyk Kız Yurdu
    12.12.2019 28.12.2019 Hem Merkez Bina
    Tel ve Çivi İle Takı Yapımı 09.09.2019 27.09.2019 Merkez Bina
    Tığ Örgü Para Kesesi 27.11.2019 7.01.2020 Hem Merkez Bina
    24.02.2020 16.06.2020 Okü Gençlik Ofisi
    Turistik ve Hediyelik Eşya Yapımı 09.09.2019 30.09.2019 Merkez Bina
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 01.11.2019 18.02.2020 Yıldırım Beyazıt Mah. 14032 Sok No:26
    01.11.2019 18.02.2020 Fakıuşağı Mah. Toki Sitesi Dg3 B Blok Zemin Kat
    01.11.2019 18.02.2020 Alibeyli Mah. Atatürk Cad. 515 Sok. Kamer Apt. C Blok Zemin Kat
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Geleneksel Türk Okçuluğu 23.01.2020 1.04.2020 Gençlik Merkezi
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    İşletmelerde Hijyen 01.11.2019 19.11.2019 Hem Merkez Bina
    12.12.2019 30.12.2019 Hem Binası
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Üst Giysileri Dikimi (Etek-Pantolon) 01.11.2019 06.02.2020 Kesme Burun Köyü Camii
    Erkek Sabahlık Dikimi 24.01.2020 9.03.2020 Obem
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 2.01.2020 19.02.2020 Çocuk Yuvası
    Giysi Tadilatçısı 01.11.2019 24.03.2020 Raufbey Mah. 9567 Sok No:22
    01.11.2019 24.03.2020 Dereli Köyü Eski Okul Binası
    01.11.2019 24.03.2020 Alibeyli Mah. Atatürk Cad. 515 Sok Kamer Apt Zemin Kat
    01.11.2019 24.03.2020 Selimiye Mah. 10510 Sok No:43
    01.11.2019 10.03.2020 C Tipi Cezaevi
    01.11.2019 10.03.2020 Osyed
    01.11.2019 24.03.2020 İstiklal Mah. 5004 Sok No:20
    01.11.2019 24.03.2020 Hacı Osmanlı M.Kazım Karabekir C. No:37 Bilgisayar Hastanesi Yanı
    01.11.2019 24.03.2020 Dede Korkut İlkokulu
    01.11.2019 24.03.2020 Mehmet Akif Ersoy Mah. 8020 Sok Gazal Apt Altı No:6
    01.11.2019 24.03.2020 Rızaiye Mah. 10037 Sok No:45
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 01.11.2019 21.02.2020 Yunus Emre İlkokulu Bodrum Kat
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 01.11.2019 01.04.2020 Kurtuluş Mh. 7043 Sk No: 43
    01.11.2019 01.04.2020 Eyüp Sultan M. 5532 S.No:93
    01.11.2019 01.04.2020 Koç Yurdu Köy Konağı
    01.11.2019 01.04.2020 İstiklal Mah. 5047 Sok No:13
    01.11.2019 01.04.2020 Haraz Mah. M. Fevzi Çakmak Cad. 4518 Çıkmaz Sok No:9
    01.11.2019 01.04.2020 Rahime Hatun Mah. Dr. Hilmi Karaboran Cad. No:61
    01.11.2019 01.04.2020 İstiklal Mah. Atatürk Cad. 5047 Sok No:13
    01.11.2019 01.04.2020 Karaçay Mah. Kazım Karabekir Cad. Sağandaklar Çıkmaz Sok No:16
    01.11.2019 01.04.2020 Yıldırım Beyazıt Mah. 14015 Sok No:26
    01.11.2019 01.04.2020 Cevdetiye Beldesi Kocatepe Mah. Namık Kemal Cad. No:10/1
    01.11.2019 01.04.2020 Cebeli Bereket Ş. Ahmet Yılmaz İlkokulu 4. Kat Çok Amaçlı Salon
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 01.11.2019 13.02.2020 Kurtuluş Mah. Poligon Cad. No:172
    01.11.2019 13.02.2020 Fakıuşağı Mah. Toki Sitesi Dg 3 B Blok Zemin Kat
    16.12.2019 27.03.2020 Sakız Gediği Köyü Kuran Kurs Bina Altı
    16.12.2019 27.03.2020 Alibeyli Mah. Ş. Bekir Evirgen Sok 17/3
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 01.11.2019 03.02.2020 Faslıgül Derneği
    01.11.2019 17.02.2020 Cumhuriyet Mah. Gebeli Cad. No:64
    01.11.2019 17.02.2020 Alibekirli Mah. 12 Sok No:3/1
    01.11.2019 17.02.2020 Gökçedam Köyü Fırın Sokağı No:20
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Gecelik-Pijama-Sabahlık) 01.11.2019 07.02.2020 Dumluınar Mah. 2502 Sok No:23
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Sütyen-Korse-Külot/Jartiyer) 01.11.2019 18.02.2020 Kazım Karabekir Mah. Muhtarlığı Ş. Recep Önder Sok No:6
    01.11.2019 18.02.2020 Yıldırım Beyazıt Mah. 14069 Sok No:19
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 16.12.2019 6.04.2020 Eyüp Sultan Mah. 5516 Sok Yavızer Apt No:1
    16.12.2019 6.04.2020 Sakarcalık Köy Lojmanı
    Kadın Plaj Elbisesi/Pareo Dikimi 16.12.2019 10.03.2020 Gökçedam Köyü
    Kadın Plaj Giysileri Dikimi (Plaj Elbisesi/Pareo-Şort-Mayo-Bikini) 01.11.2019 20.03.2020 Raufbey Mah. Atatürk Cad. Günsan Enj Yanı No:317
    01.11.2019 20.03.2020 Eyüp Sultan Mah. 5516 Sok Yavuzer Apt B Blok No:1
    01.11.2019 20.03.2020 Esenevler Mah. Kemal Yapar Cad. Ünaldı Apt No:10
    01.11.2019 20.03.2020 Mevlana Mah. 17030 Sok. No:22
    01.11.2019 20.03.2020 Mimar Sinan Mah. 8581 Sok İlayda Sitesi B Blok Zemin Kat
    Stilist Eğitimi 09.09.2019 13.12.2019 Hem Merkez Bina
    12.10.2019 28.06.2020 Hem Merkez Bina
    16.12.2019 26.03.2020 Hem Merkez Bina
    Türk Bayrağı Dikimi 09.09.2019 30.09.2019 Merkez Bina
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 23.01.2020 1.06.2020 Toplum Merkezi
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bireysel Gelişim ve Kültürel Farkındalık Eğitimi 30.11.2019 15.12.2019 Aile Sos, Pol. Sanat Atölyesi
    2.01.2020 17.01.2020 Aile Sosyal Politikalar Sanat Atölyesi
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 01.11.2019 22.11.2019 Arpacı Ali Güzel Derneği Okuma Salonu
    01.11.2019 22.11.2019 Namık Kemal Ortaokulu Mescit
    01.11.2019 19.11.2019 Cumhuriyet İlkokulu Çok Amaçlı Salon
    01.11.2019 22.11.2019 Mahmut Ali Kirmit İlkokulu Özel Sınıf
    01.11.2019 22.11.2019 Vefa Der
    01.11.2019 22.11.2019 Mahmut Ali Kırmıt 1-B Sınıfı
    01.11.2019 22.11.2019 75. Yıl Ortaokulu Zemin Kat Derslik
    01.11.2019 22.11.2019 Çukurova Kız İmam Hatip Lisesi Zemin Kat 10-A Sınıfı
    01.11.2019 02.12.2019 Necmettin Erbakan İhl
    01.11.2019 22.11.2019 Şehit Hayrettin Mennan Lisesi
    05.11.2019 26.12.2019 Necmettin Erbakan İml
    01.11.2019 22.11.2019 Arpacı Ali Güzel Ahlaki Derneği
    01.11.2019 22.11.2019 Gazi Mustafa Kemal O
    01.11.2019 22.11.2019 Namık Kemal Ortaokulu
    01.11.2019 22.11.2019 İnsan Ve Medeniyet Hareketleri
    01.11.2019 22.11.2019 Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi
    01.11.2019 22.11.2019 Kanuni Sultan Süleyman İlkokulu
    01.11.2019 22.11.2019 İmam Gazali Derneği
    21.11.2019 12.12.2019 Osyed
    2.12.2019 23.12.2019 Kahraman Maraşlılar Derneği
    2.12.2019 23.12.2019 Osyed
    2.12.2019 18.12.2019 Güneysu İlkokulu
    2.12.2019 23.12.2019 Mithatpaşa İlköğretim Karşısı Kahramanmaraşlılar Vderneği Okuma Salonu
    2.12.2019 23.12.2019 Karacaoğlan Ortaokulu 2. Kat
    4.12.2019 25.12.2019 Anadolu Gençlik Derneği
    2.12.2019 23.12.2019 Türkiye Gençlik Vakfı
    9.12.2019 25.12.2019 Çok Programlı Salon
    5.12.2019 26.12.2019 2-B Sınıfı
    5.12.2019 26.12.2019 1-A Sınuıfı
    9.12.2019 22.01.2020 Çok Amaçlı Salon
    17.12.2019 8.01.2020 İnsan Ve Medeniyet Hareketi Derneği
    17.12.2019 8.01.2020 Arpacı Ali Güzel Derneği
    17.12.2019 8.01.2020 Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu
    17.12.2019 8.01.2020 Zemin Kat Mescid
    2.01.2020 6.02.2020 Namık Kemal Ortaokulu
    2.01.2020 23.01.2020 Kayalı Köyü Sağlık Ocağı Karşısı
    2.01.2020 12.02.2020 5-A Sınıfı
    24.01.2020 14.02.2020 Kahramanmaraşlılar Derneği Okuma Salonu
    24.01.2020 14.02.2020 Faslı Gül Kültür Sanat Ve Okuma Evi
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 3.12.2019 24.12.2019 Necmettin Erbakan Kız İml.
    17.12.2019 8.01.2020 İmam Gazali Derneği
    13.12.2019 6.01.2020 Çocuk Sevgi Evleri
    17.12.2019 8.01.2020 Namık Kemal Ortaokulu
    17.12.2019 8.01.2020 N.F.K. İhl
    17.12.2019 8.01.2020 Şehit Hayrettin Mennan Kihl
    17.12.2019 8.01.2020 Mahmut Ali Kirmit İlkokulu
    2.01.2020 23.01.2020 Faslıgül Derneği
    2.01.2020 23.01.2020 Güneysu İlkokulu
    2.01.2020 6.02.2020 Osyed
    2.01.2020 6.02.2020 Anadolu Gençlik Derneği
    2.01.2020 6.02.2020 Münire Hanım İlkokulu
    2.01.2020 23.01.2020 Kahramanmaraşlılar Derneği Okuma Salonu
    2.01.2020 6.02.2020 Şehit Pilot Binbaşı Oğuz Apanoğlu İlkokulu
    2.01.2020 6.02.2020 Türkiye Gençlik Vakfı Necmettin Erbakan Sınıfı
    2.01.2020 6.02.2020 Anasınıfı
    2.01.2020 6.02.2020 Çok Amaçlı Salon
    Matematiksel Yetkinlik ve Fen ve Teknolojideki Temel Yeterlilikler 09.09.2019 11.10.2019 Merkez Bina
    4.12.2019 17.02.2020 Yüksel Özden Çocuk Evleri
    4.12.2019 17.02.2020 Yüksel Özden Çocuk Evleri Yuvası
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 01.11.2019 03.01.2020 Mareşal Fevzi Çakmak Ort
    01.11.2019 03.01.2020 Cebeli Bereket Ş Ali Alk Ort
    01.11.2019 03.01.2020 Cumhuriyet İlkokulu
    01.11.2019 03.01.2020 Cebeli Bereket Ş Ali Alkan Ort
    01.11.2019 03.01.2020 Kanuni Sult Sül İlkokulu
    01.11.2019 19.12.2019 Ruhi-Yüksel Özden İlkokulu
    01.11.2019 03.01.2020 Kanuni Sult Süleyman İlkokulu
    01.11.2019 03.01.2020 Hem Merkez Bina
    01.11.2019 03.01.2020 Dereobası Şehit Ahmet Şahin İlkok
    01.11.2019 19.12.2019 Dede Korkut Ortaokulu
    01.11.2019 19.12.2019 Yunus Emre İlkokulu
    2.01.2020 26.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    2.01.2020 26.02.2020 Mithatpaşa İlkokulu
    Türk İşaret Dili 02.11.2019 23.05.2020 Zafer Camii Altı
    14.11.2019 25.12.2019 Obem
    5.12.2019 2.04.2020 Kyk Kız Yurdu
    6.12.2019 3.04.2020 Kyk Kız Yurdu
    2.12.2019 13.01.2020 Obem
    7.12.2019 27.06.2020 Zafer Camii Altı Kuran Kursu
    12.12.2019 13.01.2020 Gençlik Merkezi Gençlik Ofisi
    6.03.2020 26.03.2020 Osmaniye Ağız Ve Diş Sağlığı
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    CNC Tezgahları ve Programlama 2.12.2019 20.04.2020 Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Makine Bakım Onarım Yardımcı Elemanı 2.12.2019 3.03.2020 Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 2.12.2019 29.04.2020 Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Tig Kaynakçılığı 2.12.2019 24.02.2020 Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türk Halk Oyunları Osmaniye Yöresi 01.11.2019 25.02.2020 Saimbey Ort Şehit Yas Tekin Ort
    01.11.2019 25.02.2020 Atatürk Ort
    01.11.2019 17.01.2020 Erdem Beyazıt İh Ort
    01.11.2019 25.02.2020 Saimbey Ort-Şeh Yas Tekin İlkok
    01.11.2019 18.02.2020 Okü Gençlik Ofisi
    01.11.2019 25.02.2020 Rahime Hatun K M Lis
    30.01.2020 5.05.2020 Hem Merkez Bina
    5.03.2020 4.08.2020 Hem Merkez Bina
    5.03.2020 27.03.2020 Hem Merkez Bina
    Uygulamalı Tiyatro 13.12.2019 31.01.2020 Obem
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 26.12.2019 26.12.2019 Hem Binası
    30.12.2019 30.12.2019 Hem Binası
    23.01.2020 23.01.2020 Hem Merkez Binası
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 12.09.2019 19.09.2019 Hem Binası
    19.12.2019 19.12.2019 Hem Binası
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 4.01.2020 22.03.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 9.12.2019 18.12.2019 Hem Binası
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Usta Öğretici Oryantasyon 18.12.2019 23.12.2019 Hem Merkez Bina
    17.02.2020 20.02.2020 Hem Merkez Bina
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 23.09.2019 24.10.2019 Hem Merkez Bina
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hüsn-i Hat 18.11.2019 31.01.2020 Kyk Kız Yurdu
    Pastel Boya Resim 2.12.2019 30.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    Resim Sanat Eğitimi 01.11.2019 08.05.2020 Korkut Ata Üniversitesi
    Yağlı Boya Resim 01.11.2019 03.04.2020 Korkutata Üniversitesi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Dekorcu/Sır Üstü Dekorlamacı 23.01.2020 3.07.2020 Obem
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Lise) 9.12.2019 13.12.2019 Atatürk An Lis
    7.01.2020 13.01.2020 Atatürk An Lis
    23.12.2019 27.12.2019 Atatürk An Lis
    30.12.2019 6.01.2020 Atatürk An Lis
    16.12.2019 20.12.2019 Atatürk An Lis
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 01.11.2019 18.03.2020 Tosyalı Özel Öğretim
    Basketbol 01.11.2019 03.03.2020 Şehit Ahmet Yılmaz Cebeli Ber İlkok
    01.11.2019 03.03.2020 Şehit Pilot Binb Oğuz Apanoğlu İlkokulu
    01.11.2019 03.03.2020 Ş Yas Tekin İlkokulu
    01.11.2019 03.03.2020 Namık Kemal Ortaokulu
    01.11.2019 06.04.2020 Ruhi-Yühsel Özden İlkoku
    5.12.2019 1.07.2020 Cevdetiye Beld Spor Tesisleri
    13.12.2019 7.04.2020 Şehit Yasemin Tekin Ort
    12.12.2019 6.04.2020 Şehit Yasemin Tekin Ort
    23.01.2020 11.06.2020 Cevdetiye Barınma Merkezi
    Bocce Başlangıç Düzeyi Kurs Programı 01.11.2019 03.01.2020 Tobb Fen Lisesi
    01.11.2019 03.01.2020 Tosçelik Sos Bil Lisesi
    Dart Başlangıç Düzeyi 01.11.2019 16.01.2020 Obem Kurs Merkezi
    01.11.2019 16.01.2020 Obem
    Futbol 01.11.2019 31.03.2020 Osmaniye Kadın Futbol Klubü
    01.11.2019 21.04.2020 End Mesl Lisesi
    01.11.2019 21.04.2020 End Meslek Lisesi
    01.11.2019 21.04.2020 End Mes Lisesi
    01.11.2019 21.04.2020 Oğuz Kağan An Lis
    2.01.2020 31.01.2020 Okü Spor Tesisleri
    Futbol (8-9 Yaş) 01.11.2019 27.03.2020 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu
    01.11.2019 27.03.2020 Ülkü İlkokulu
    01.11.2019 26.02.2020 Yunus Emre İlkokulu
    12.12.2019 17.04.2021 Remzi Özer Yibo
    Hentbol 01.11.2019 21.04.2020 Ş Ahmet Şahin İlkokul
    01.11.2019 21.04.2020 Derobası İlkokulu
    01.11.2019 21.04.2020 Şehit Pilkot Binb Oğuız Apanoğlu İlkokulu
    01.11.2019 21.04.2020 Çardak İlkokulu
    01.11.2019 13.03.2020 Namık Kemal Ort
    01.11.2019 21.04.2020 Atatürk Ort
    01.11.2019 21.04.2020 Atatürk Ortaokulu
    12.12.2019 13.05.2020 Gençlik Merkezi
    Karate (Beyaz Kuşak) 01.11.2019 04.02.2020 Oskar Spor Klubü
    Kick Boks Beyaz Kuşak 01.11.2019 09.04.2020 Şampiyon Spor Klubü
    01.11.2019 09.04.2020 Yüksel Özden Çocuk Evleri
    01.11.2019 09.04.2020 Esen Evler Çocuk Evleri Sitesi
    Okçuluk 01.11.2019 13.03.2020 Ruhi-Yühsel Özden Kard İlok
    Pilates Eğitimi 1. Seviye 01.11.2019 15.01.2020 Tobb Fen Lisesi Kız Yurdu
    01.11.2019 15.01.2020 Tobb Fen Lis Kız Yurdu
    Pilates Eğitimi 2. Seviye 2.01.2020 20.02.2020 Tügva
    RAGBİ (1. Seviye) 01.11.2019 27.03.2020 Tobb Fen Lisesi
    01.11.2019 20.07.2020 Olimpik Atletizm Pisti
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 12.12.2019 29.01.2020 Obem
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Spora Özgü Temel Eğitim ve Hareket Becerileri (Orta Düzey) 14.12.2019 16.02.2020 Tosyalı Spor Salonu
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 28.09.2019 27.10.2019 Tosyalı Spor Salonu
    19.10.2019 17.11.2019 Tosyalı Spor Salonu
    Step-Aerobik Eğitimi Aerobik 01.11.2019 08.01.2020 Kyk Kız Yurdu
    01.11.2019 08.01.2020 Kyk Spor Salonu
    Tırmanış Küçükler (14-17 Yaş) 2.12.2019 6.04.2020 Atatürk Anadolu Lisesi
    Voleybol 01.11.2019 06.04.2020 Ş Pilot Bin Oğuz Apanoğlu İlkok
    01.11.2019 06.04.2020 Mareşal Fevzi Çakmak Ort
    01.11.2019 03.03.2020 Erdem Beyazıt Ortaokulu
    01.11.2019 03.03.2020 Mehmet Ali Sarak Ort
    01.11.2019 06.04.2020 Çardak İlkokulu
    01.11.2019 16.03.2020 Cevdetiye Belediyesi
    01.11.2019 03.03.2020 Tosçelik Sos Bil Lis
    01.11.2019 06.04.2020 Yavuz Selim İlkok
    01.11.2019 03.03.2020 Dedekorkut İlkoklu
    13.12.2019 7.04.2020 Şehit Yasemin Tekin Ort
    Yüzme 2.12.2019 8.05.2020 Olimpik Yüzme Havuzu
    12.12.2019 6.04.2020 Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 16.12.2019 31.12.2019 Hem Binası
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 04.11.2019 28.11.2019 Hem Merkez Bina
    5.12.2019 26.12.2019 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 10.09.2019 17.09.2019 Hem Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 01.11.2019 03.12.2019 Çınar-Der
    01.11.2019 03.12.2019 İlsan Der
    2.12.2019 2.01.2020 Konaklama Merkezi
    4.12.2019 6.01.2020 İlsander
    4.12.2019 6.01.2020 Çınar Der
    4.12.2019 6.01.2020 İlsan Der
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 2.12.2019 8.01.2020 Konaklama Merkezi
    5.12.2019 13.01.2020 Gençlik Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 19.03.2020 9.06.2020 Geçici Eğitim Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 1. Seviye 12.12.2019 21.01.2020 Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (13-17 Yaş) 2. Seviye 12.12.2019 21.01.2020 Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 1. Seviye 01.11.2019 05.12.2019 Çınar-Der
    6.12.2019 10.01.2020 Gençlik Merkezi
    Yabancılara Türkçe Öğretimi (6-12 Yaş) 2. Seviye 6.12.2019 14.01.2020 Çınar Der
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 2.01.2020 15.04.2020 Toplum Merkezi