Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0(442)21377600(442)2440154 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Rabia Ana Mah. Recep Akdağ Cad. Ali Ravi İlkokulu bahçesi Açıköğretim Lisesi İl İrtibat Bürosu Yukarı Yoncalık Semti No10/1 25100 YAKUTİYE/ERZURUM adresinde bulunan Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO 2019-2020 yılı itibariyle 145 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

ERZURUM ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için ERZURUM HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO İletişim Bilgileri

0(442)21377600(442)2440154
0(442)2137760
Rabia Ana Mah. Recep Akdağ Cad. Ali Ravi İlkokulu bahçesi Açıköğretim Lisesi İl İrtibat Bürosu Yukarı Yoncalık Semti No10/1 25100 YAKUTİYE/ERZURUM

Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Yakutiye Halk Eğitim Merkezi Ve ASO 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 13.12.2019 28.04.2020 Toplum Merkezi
    5.03.2020 24.07.2020 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 15.10.2019 13.02.2020 Bölge Eğitim Ve Araştırma -Psikiyatri Polk
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Verimli Ders Çalışma Yöntemleri 26.11.2019 9.12.2019 Çaykara Gençlik Merkezi
    26.11.2019 9.12.2019 M.Doğan Şehir Kütüphanesi
    26.11.2019 9.12.2019 Çaykara Gençlik Merk.
    26.11.2019 9.12.2019 M.Doğan Şehir Kütüphanesi
    10.12.2019 23.12.2019 Çaykara Gençlik Merkezi
    10.12.2019 23.12.2019 Çaykara Gençlik Merkezi
    3.01.2020 16.01.2020 Çaykara Gençlik Merkezi
    3.02.2020 14.02.2020 M. Doğan Şehir Kütüphanesi
    3.02.2020 14.02.2020 Çaykara Gençlik Merkezi
    17.02.2020 28.02.2020 M.Doğan Şehir Kütüphanesi
    17.02.2020 28.02.2020 Çaykara Gençlik Merkezi
    16.03.2020 27.03.2020 Çaykara Gençlik Merkezi
    16.03.2020 27.03.2020 M.Doğan Şehir Kütüphanesi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ağ Sistemleri ve Yönlendirme 14.10.2019 11.02.2020 Aile-Destek Merkezi
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 15.10.2019 29.11.2019 Nurettin Topçu Bilgievi
    12.11.2019 26.12.2019 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    16.11.2019 7.03.2020 B.B. Toplum Merkezi
    2.12.2019 16.01.2020 Hilalkent Esmek
    13.12.2019 29.01.2020 Hilalkent
    18.12.2019 3.02.2020 Mahallebaşı Esmek
    18.12.2019 3.02.2020 Hem-Yoncalık
    2.01.2020 17.02.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    15.01.2020 28.02.2020 Toplum Merkezi
    10.02.2020 25.03.2020 Hilalkent
    5.02.2020 20.03.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    15.02.2020 13.06.2020 Hem- Yoncalık
    18.02.2020 2.04.2020 Hem-Yoncalık
    27.02.2020 13.04.2020 Hem- Yoncalık
    7.03.2020 28.06.2020 Toplum Merkezi
    Bilgisayar Sistem Bakım Onarım 2.03.2020 14.04.2020 Toplum Merkezi
    Görsel Programlama 28.09.2019 02.05.2020 Hamidiye Anadolu Lisesi
    Grafik ve Animasyon 28.09.2019 17.05.2020 Hamidiye Anadolu Lisesi
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayarda Hızlı Klâvye Kullanımı 10.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    25.11.2019 10.12.2019 Merkez Bina
    10.01.2020 10.02.2020 Merkez Bina
    Standart Türk Klâvyesi 28.10.2019 22.11.2019 Merkez Bina
    16.12.2019 9.01.2020 Merkez Bina
    28.12.2019 8.03.2020 Açıköğretim Binası
    4.01.2020 15.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    14.02.2020 10.03.2020 Hem Ana Bina
    29.06.2020 10.08.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    37-72 Ay (3-6 Yaş) Oyun Odası 16.09.2019 05.11.2019 Aile Destek Merkezi
    08.10.2019 06.12.2019 Mahallebaşı
    16.10.2019 13.12.2019 Sanayi-Esmek
    5.12.2019 3.02.2020 Mahallebaşı Esmek
    9.12.2019 5.02.2020 Mahallebaşı
    9.12.2019 5.02.2020 Mahallebaşı Esmek
    13.12.2019 11.02.2020 Sanayi-Esmek
    16.12.2019 12.02.2020 Sanayi Esmek
    16.12.2019 23.03.2020 Erzurum Şehir Ve Kültür Derneği
    19.12.2019 30.01.2020 Aile Destek Merkezi
    3.01.2020 2.03.2020 Toplum Merkezi
    3.02.2020 13.03.2020 Aile Destek Merkezi
    4.02.2020 1.04.2020 Mahallebaşı
    6.02.2020 3.04.2020 Mahallebaşı Esmek
    6.02.2020 3.04.2020 Mahallebaşı
    13.02.2020 10.04.2020 Sanayi-Esmek
    17.02.2020 30.04.2020 Erzurum Şehir Ve Kültür Araştırmaları Derneği
    Çocuk Bakım Elemanı 7.11.2019 19.06.2020 Gençlik Merkezi
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 14.10.2019 29.01.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    7.11.2019 15.03.2020 Toplum Merkezi
    16.12.2019 27.03.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 16.04.2020 Mahallebaşı Esmek
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Ezberleme Eğitimi 20.02.2020 2.06.2021 Sıddık Tivnikli Hafız İmam Hatip Ortaokulu
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 14.10.2019 03.12.2019 B.Belediyesi Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    Dekoratif Ahşap Süsleme 14.10.2019 10.12.2019 Yakutiye Kız Yurdu
    11.12.2019 5.02.2020 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    3.02.2020 27.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    5.02.2020 24.03.2020 Erzurum Bölge Eğitim Hastanesi Psikiyatri Servisi
    25.02.2020 4.06.2020 Kyk Abdurrahman Gazi Kız Yurdu
    Dekoratif El Sanatları Elemanı 16.03.2020 6.11.2020 B.B. Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 16.10.2019 20.12.2019 Hilalkent Esmek
    Ebru 10.10.2019 25.11.2019 Yakutiye Gençlik Merk.
    19.10.2019 01.02.2020 Yakutiye Kız Yurdu
    26.10.2019 08.02.2020 Gençlik Merkezi
    16.11.2019 26.01.2020 Kyk Abdurrahman Gazi Kız Yurdu
    4.12.2019 16.01.2020 Gençlik Merk
    7.12.2019 1.03.2020 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    22.01.2020 4.03.2020 Yakutiye Gençlik Merkezi
    14.03.2020 4.07.2020 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    Elde Türk İşlemeleri 14.11.2019 6.02.2020 Merkez Bina
    4.11.2019 6.01.2020 B.B. Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    8.01.2020 16.04.2020 B.B.Kadın Ve Engelli Birimi
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 15.10.2019 17.04.2020 Mahallebaşı Esmek
    15.10.2019 16.04.2020 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    21.10.2019 24.04.2020 Kocatepe İlkokulu
    24.10.2019 04.03.2020 Merkez Bina
    29.11.2019 7.04.2020 Merkez Bina
    4.12.2019 11.06.2020 Sanayi Esmek
    23.12.2019 30.06.2020 Hilalkent Esmek
    15.01.2020 23.07.2020 Toplum Merkezi
    Filografi Tekniği 14.10.2019 18.11.2019 Mahallebaşı Esmek
    19.11.2019 20.12.2019 Mahallebaşı Esmek
    9.12.2019 3.02.2020 Aile Destek M.
    2.01.2020 4.02.2020 Mahallebaşı Esmek
    4.02.2020 30.03.2020 Aile Destek Merkezi
    6.02.2020 10.03.2020 Mahallebaşı
    8.02.2020 26.04.2020 Toplum Merkezi
    17.02.2020 19.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    17.02.2020 10.04.2020 Aile Destek Merkezi
    27.06.2020 21.11.2020 Aile Destek Merkezi
    Geleneksel El Nakışları 28.10.2019 31.12.2019 Yakutiye Belediyesi
    25.11.2019 11.02.2020 Merkez Bina
    16.12.2019 26.03.2020 Toplum Merkezi
    2.01.2020 13.04.2020 Yakutiye Belediyesi
    6.01.2020 15.04.2020 Kadın Ve Engelli Birimi
    7.02.2020 17.04.2020 Merkez Bina
    Gördes Halı Dokuma 14.10.2019 20.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    15.10.2019 20.03.2020 Mahallebaşı
    21.10.2019 28.01.2020 Aile Destek Merkezi
    23.10.2019 03.03.2020 Aile Destek Merkezi
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engelliler İçin Mumda Resim 23.01.2020 19.06.2020 Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon Merkezi
    Halı Onarımı 1.07.2020 26.10.2020 Aile Destek Merkezi
    Hereke İpek Halı Dokuma Üretimi 2.03.2020 1.10.2020 Aile Destek Merkezi
    1.07.2020 25.01.2021 Aile Destek Merkezi
    Kağıt Rölyef Yapımı 20.12.2019 19.02.2020 Aile Destek
    Kelkit Kilimi Dokuma 3.02.2020 15.04.2020 A.Ü. Halı Kilim Aygulama Ve Araştırma Merkezi
    Makine Nakışları 25.11.2019 17.03.2020 Çayırtepe İlkokulu
    Minyatür Sanatı 18.11.2019 10.08.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Mis Sabun Üretimi 24.02.2020 21.04.2020 Kyk Palandöken Kız Yurdu
    Mutfak Takımları Hazırlama 16.09.2019 05.11.2019 Merkez Bina
    13.02.2020 2.04.2020 Halk Eğitim M.
    Salon Takımları Dikimi 6.03.2020 5.05.2020 Merkez Bina
    Şiş Örücülüğü 20.11.2019 26.02.2020 Kyk Abdurrahman Gazi Kız Yurdu
    2.01.2020 28.02.2020 Kyk Yakutiye Kuız Yurdu
    22.02.2020 19.07.2020 Kyk Palandöken
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 21.02.2020 8.05.2020 Erzurum Bölge Eğitim Hastanesi Psikiyatri Servisi
    Tel Kırma Yapımı 20.11.2019 30.12.2019 Hilalkent Esmek
    Tığ Örücülüğü 14.10.2019 13.12.2019 B.Belediyesi Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    12.02.2020 10.04.2020 Merkez Bina
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 18.11.2019 27.01.2020 Hem-Yoncalık
    Yöresel Kilim Dokuma 11.11.2019 20.01.2020 A.Ü. Halı Kilim Araştırma Ve Uygulama Merkezi
    11.11.2019 20.01.2020 Halı Kilim Ve El Sanatları Uygulama Araştırma Merkezi Müdürü
    13.01.2020 14.04.2020 A.Ü.Güzel Sanatlar Fakültesi
  • Geleneksel Oyunlar ve Zekâ Oyunları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Zekâ Oyunları Başlangıç Düzeyi 14.10.2019 31.01.2020 Kültür Kurumu İlkokulu
    22.12.2019 26.07.2020 Erzurum Lisesi
    13.01.2020 21.02.2020 Gençlik Merkezi
    23.01.2020 8.05.2020 Sabancı İlkokulu
    3.03.2020 30.06.2020 Tatbikat İlkokulu
    Zekâ Oyunları İleri Düzey 29.11.2019 10.01.2020 Gençlik Merkezi
    Zekâ Oyunları Okul Öncesi 21.10.2019 30.12.2019 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.02.2020 5.05.2020 Kültür Kurumu Anaokulu
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Reçel ve Marmelât Yapım Elemanı 2.03.2020 7.09.2020 Aile Destek Merkezi
    1.07.2020 30.12.2020 Aile Destek Merkezi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    12-16 Yaş Çocuk Bluz Dikimi 16.09.2019 21.10.2019 Merkez Bina
    Dokuma Konfeksiyon Makineci 13.01.2020 9.04.2020 3f Tekstil Tekstilkent Yakutiye
    3.02.2020 4.05.2020 3 F Tekstil San. Ve Dış Ticaret A.Ş.
    Düz Dikiş Makineci 21.10.2019 24.01.2020 Hamidiye Mesleki Eğitim Anadolu Lisesi
    Giyim Aksesuarları Dikimi (Şal Etol-Şapka-Çanta) 14.10.2019 20.01.2020 Kadın Ve Engelli Hizmetleri Birimi
    Giysi Tadilatçısı 16.10.2019 20.03.2020 Hilalkent Esmek
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 24.12.2019 9.04.2020 Hem Yoncalık
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 18.12.2019 13.04.2020 Merkez Bina
    23.01.2020 17.09.2020 B.B. Kadın Ve Engelli Birimi
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 27.01.2020 28.05.2020 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    17.02.2020 18.06.2020 Hem-Yoncalık
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme 02.11.2019 18.04.2020 Mahallebaşı
    14.12.2019 31.05.2020 Gençlik Merkezi
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 30.10.2019 30.10.2019 Tüik Binası
    25.10.2019 25.10.2019 Tüik Binası
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cilt Bakımı Teknikleri 15.10.2019 01.06.2020 B.B. Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    Cilt Bakımı ve Temel Makyaj 4.02.2020 6.07.2020 Hilalkent
    Güzellik Hizmetleri Elemanı 16.03.2020 15.12.2020 B.B. Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
    Kalıcı Makyaj 19.02.2020 2.06.2020 Sanayi-Esmek
    Saç Bakımı Ve Yapımı 14.10.2019 19.02.2020 B.Belediyesi Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    15.10.2019 08.05.2020 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    11.11.2019 6.08.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    16.03.2020 28.09.2020 B.B. Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı
    Saç Renklendirme 17.12.2019 20.02.2020 Aile Destek Merk.
    Saç Sakal Kesimi 14.10.2019 08.07.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Cik
    2.03.2020 7.05.2020 Erzurum Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü
    9.03.2020 14.05.2020 Erzurum Açık Ceza İnfaz Kurumu
    Saça Geçici Ve Kalıcı Şekil Verme Teknikleri 16.10.2019 28.01.2020 Hilalkent
    16.10.2019 27.01.2020 Hilalkent Esmek
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arı Sütü Üretimi Ve Ana Arı Yetiştiriciliği 30.11.2019 22.12.2019 Necip Fazıl Kısakürerk Kültür Merkezi
    Arıcılık 24.11.2019 12.01.2020 Mahallebaşı Esmek
    18.01.2020 7.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    20.06.2020 15.08.2020 Mahallebaşı Esmek
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Beton – Betonarme İşleri 21.09.2019 18.10.2019 Hem Açıköğretim Bürosu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cenaze Hizmetleri 9.12.2019 30.12.2019 Şükrüpaşa Bahçelievler Kuran Kursu
    6.01.2020 27.01.2020 Abdurrahman Gazi Kültür Merkezi
    19.02.2020 11.03.2020 Şehit Bahattin Yıldız Eğitim Ve Kültür Merkezi
    21.02.2020 13.03.2020 A. Mumcu Kuran Kursu
    14.03.2020 4.04.2020 Gez Camii Kuran Kursu
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 1 9.01.2020 13.04.2020 Toplum Merkezi
    9.01.2020 11.03.2020 Toplum Merkezi
    Çocuklar İçin Etkinliklerle Kuran-ı Kerim Eğitimi 2 23.12.2019 7.02.2020 Sanayi-Esmek
    10.01.2020 26.02.2020 Sanayi Esmek
    14.01.2020 16.04.2020 Şehirder
    Diksiyon 26.11.2019 25.12.2019 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    28.11.2019 27.12.2019 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    7.12.2019 29.12.2019 Kyk Erzurum Kız Y.
    2.01.2020 18.02.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    24.02.2020 6.03.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
    25.02.2020 25.03.2020 Ziyaeetin F. Fındıkoğlu İmam Hatip Ort.
    22.02.2020 15.03.2020 Kyk Palandöken Kız Yurdu
    3.03.2020 18.03.2020 Kyk Alvarlı Efe Kız Y.
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 19.10.2019 22.12.2019 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    19.10.2019 22.12.2019 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    19.10.2019 08.12.2019 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    19.10.2019 08.12.2019 Gençlik Merkezi
    11.11.2019 31.12.2019 Kyk Alvarlı Efe Kız Yurdu
    7.11.2019 28.11.2019 Gençlik Merkezi
    29.11.2019 26.12.2019 Gençlik Merkezi
    2.01.2020 29.01.2020 Gençlik Merkezi
    3.02.2020 28.02.2020 Gençlik Merkezi
    8.02.2020 29.03.2020 Gençlik Merkezi
    E-KPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı-Orta Öğretim) 20.01.2020 10.04.2020 B.B. Kadın Ve Engelli Birimi
    Etkili ve Hızlı Okuma 3.01.2020 13.03.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    2.01.2020 12.03.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    İş Güvenliği ve işçi Sağlığı 23.11.2019 7.12.2019 Şükrüpaşa Ortaokulu
    4.01.2020 18.01.2020 Şükrüpaşa Ortaokulu
    4.01.2020 18.01.2020 Şükrüpaşa Ortaokulu
    15.02.2020 29.02.2020 Şükrüpaşa Ortaokulu
    İş ve Sosyal Hayatta İletişim 19.11.2019 2.12.2019 Yakutiye Belediyesi
    4.12.2019 17.12.2019 Yakutiye Belediyesi
    19.12.2019 2.01.2020 Yakutiye Belediyesi
    11.02.2020 24.02.2020 Aile Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 18.12.2019 29.01.2020 Sanayi Esmek
    3.02.2020 13.03.2020 Sanayi-Esmek
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 7.12.2019 29.02.2020 Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulu
    2.01.2020 23.01.2020 Hilalkent Esmek
    10.02.2020 2.03.2020 Sanayi-Esmek
    24.02.2020 23.03.2020 Hem-Ek Bina
    2.03.2020 23.03.2020 Sanayi-Esmek
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 26.11.2019 17.12.2019 Sanayi-Esmek
    5.12.2019 26.12.2019 Hilalkent Esmek
    3.02.2020 24.02.2020 Hilalkent Esmek
    Okullar Hayat Olsun Projesi Etkinlikleri 08.10.2019 14.12.2019 Yakutiye Anadolu İmam Hatip Lisesi
    12.10.2019 19.01.2020 Erzurumlu Emrah İlkokulu
    14.10.2019 29.01.2020 Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulu
    12.10.2019 19.01.2020 Şükrüpaşa İlkokulu
    17.10.2019 05.03.2020 Celal Akın İlkokulu
    19.10.2019 26.01.2020 Celal Akın İlkokulu
    13.11.2019 10.02.2020 Aliravi İlkokulu
    14.11.2019 13.03.2020 Aliravi İlkokulu
    16.11.2019 23.02.2020 Vali Hafızpaşa İlkokulu
    15.11.2019 19.01.2020 12 Mart İlkokulu
    25.11.2019 3.02.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    5.12.2019 7.03.2020 Gazi Ortaokulu
    14.12.2019 22.03.2020 Açıköğretim Bürosu
    16.12.2019 27.01.2020 Dumlu Ortaokulu
    2.01.2020 24.03.2020 Gazi Ortaokulu
    4.01.2020 8.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    4.01.2020 22.03.2020 Dumlupınar İlkokulu
    8.01.2020 15.06.2020 23 Temmuz Ortaokulu
    8.01.2020 16.06.2020 Şair Nefi Ortaokulu
    13.01.2020 18.03.2020 Dumlu İlkokulu
    20.01.2020 10.04.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    21.01.2020 23.02.2020 12 Mart İlkokulu
    25.01.2020 3.05.2020 Erzurumlu Emrah İlkokulu
    1.02.2020 19.04.2020 Sanayi-Esmek
    6.02.2020 30.04.2020 Gençlik Ve Spor Müdürlüğü 2 Nolu Sentetik Saha
    3.02.2020 13.05.2020 Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulu
    8.02.2020 23.05.2020 Gazi Anaokulu
    9.02.2020 17.05.2020 Dumlupınar İlkokulu
    10.02.2020 15.04.2020 Şair Nefi Ortaokulu
    15.02.2020 2.05.2020 Tatbikat İlkokulu
    13.02.2020 25.03.2020 Hilalkent 125. Yıl İlkokulu
    15.02.2020 30.05.2020 Dumlupınar İlkokulu
    11.02.2020 6.04.2020 Ziyaeddin Fahri Fındıkoğlu İmam Hatip Ortaokulu
    17.02.2020 29.04.2020 Aliravi İlkokulu
    15.02.2020 30.05.2020 Kocatepe İlkokulu
    20.02.2020 30.04.2020 Vali Hafız Paşa İlkokulu
    22.02.2020 10.05.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    22.02.2020 26.04.2020 Celal Akın İlkokulu
    14.03.2020 12.04.2020 Kocatepe İlkokulu
    10.03.2020 20.04.2020 Edip Somunoğlu İlkokulu
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 16.11.2019 28.12.2019 Gençlik Merkezi
    Türk İşaret Dili 14.10.2019 08.01.2020 Yakutiye Gençlik Merk.
    19.10.2019 05.01.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    26.10.2019 21.12.2019 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    27.10.2019 09.02.2020 Kyk Abdurahman Gazi
    12.11.2019 3.01.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
    12.11.2019 24.01.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
    20.11.2019 23.11.2019 Yakutiye Gençlik Merkezi
    20.11.2019 24.12.2019 Yakutiye Gençlik Merkezi
    4.01.2020 22.03.2020 Gençlik Merkezi
    4.02.2020 16.03.2020 Hsk-Bakanlık Muhabere Bürosu
    1.03.2020 25.04.2020 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
  • Makine Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim 4.01.2020 22.02.2020 Kazım Karabekir Meslek Lisesi
    Teknik Resim 10.12.2019 4.02.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Muhasebe 12.02.2020 29.06.2020 Yakutiye Gençlik Merkezi
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama (Bozuk Düzen) 18.10.2019 07.02.2020 Kyk Ömer Nasuhi Bilmen Yurdu
    18.11.2019 21.01.2020 Erzurum H Tipi Ceza İnfaz Kurumu
    16.11.2019 15.03.2020 Toplum Merkezi
    27.11.2019 18.03.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Cik
    25.11.2019 13.04.2020 Erzurum Kız Yurdu
    14.12.2019 23.03.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
    4.01.2020 3.05.2020 Dumlupınar İlkokulu
    17.01.2020 8.04.2020 Kadın Ve Engelli Birimi
    21.01.2020 25.03.2020 Erzurum H Tipi Ceza İnfaz Kurumu
    18.02.2020 30.06.2020 Ahmet Hulusi Seven Sanat Merkezi
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 10.10.2019 03.01.2020 Yakutiye Gençlik Merk.
    14.10.2019 07.01.2020 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    14.01.2020 6.04.2020 Gençlik Merkezi
    4.02.2020 28.04.2020 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    15.02.2020 20.09.2020 Gençlik Merk.
    Drama 6.01.2020 27.05.2020 Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon Merkezi
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 19.10.2019 31.05.2020 Kyk-Yakutiye
    8.01.2020 6.04.2020 İl Sağlık Müdürlüğü Toplum Ve Ruh Sağlığı
    15.01.2020 13.04.2020 Gençlik Merkezi
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 18.10.2019 14.02.2020 Celal Akın İlkokulu
    Klasik Gitar Eğitimi 18.10.2019 01.03.2020 Kyk Alvarlı Efe
    19.10.2019 10.05.2020 Kyk-Yakutiye
    9.12.2019 27.04.2020 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    3.01.2020 24.03.2020 Şair Nefi Ortaokulu
    3.01.2020 9.04.2020 Şair Nefi Ortaokulu
    Ney Eğitimi 14.10.2019 30.12.2019 Yurt Kazım Karabekir Erkek Y.
    6.02.2020 25.06.2020 Erzurum H Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Cik
    Org Eğitimi 4.01.2020 8.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    Ses Eğitimi 17.02.2020 20.05.2020 Erzurum Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezi
    Türk Halk Müziği Garip Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 16.11.2019 31.05.2020 Kültür Turizm İl Müdürlüğü-Yakutiye Gençlik Merkezi
    Türk Halk Müziği Hüseyni Ayağı ve Repertuvar Eğitimi 19.02.2020 26.08.2020 Ahmet Hulusi Seven Sanat Merkezi
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Erkek Barları 14.10.2019 08.01.2020 23 Temmuz Ortaokulu
    19.10.2019 10.05.2020 Erzurum Kültür Ve Turizm Derneği
    14.10.2019 08.01.2020 Erzurum Kültür Turizm Ve Spor Derneği
    12.10.2019 22.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    12.10.2019 29.02.2020 Yakutiye Anadolu Lisesi
    15.10.2019 15.12.2019 Hilalkent 125. Yıl Ortaokulu
    17.10.2019 26.01.2020 Ahmet Yesevi Ortaokulu
    16.10.2019 16.12.2019 Ömer Nasuhi Bilmen İlkokulu
    12.11.2019 31.03.2020 Yakutiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    15.11.2019 29.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    16.11.2019 2.05.2020 Mahallebaşı Esmek
    26.11.2019 18.02.2020 Şehit Burak Tatar Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    6.12.2019 27.05.2020 Kyk Kazım Karabekir Erkek Y.
    7.12.2019 5.07.2020 Hilalkent Anadolu Lisesi
    14.12.2019 12.02.2020 Açıköğretim Bürosu
    17.12.2019 10.03.2020 Hilalkent 125. Yıl Ortaokulu
    18.12.2019 11.03.2020 Hilalkent
    11.01.2020 1.04.2020 23 Temmuz Ortaokulu
    10.01.2020 2.04.2020 Erzurum Kültür Derneği
    5.02.2020 4.04.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    17.02.2020 16.04.2020 Ömer Nasuhi Bilmen İlkokulu
    21.02.2020 20.04.2020 Açıköğretim Bürosu
    Türk Halk Oyunları Erzurum Yöresi Kadın Oyunları 12.10.2019 05.02.2020 Yakutiye Anadolu Lisesi
    19.10.2019 05.04.2020 Nenehatun Kız Anadolu Lisesi
    7.12.2019 31.05.2020 Hilalkent Anadolu Lisesi
    6.12.2019 4.03.2020 Kyk Alvarlı Efe Kız Yurdu
    14.01.2020 9.03.2020 Hilalkent Esmek
    Uygulamalı Tiyatro 14.10.2019 10.12.2019 Yakutiye Gençlik Merkezi
    16.10.2019 12.12.2019 Engelsiz Yaşam Gündüz Bakım Merkezi
    4.12.2019 29.01.2020 İl Sağlık Müdürlüğü Toplum Ve Ruh Sağlığı
    4.12.2019 22.04.2020 İbrahim Erkal Kültür Merkezi
    13.12.2019 10.02.2020 Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezi
    12.12.2019 29.01.2020 Gençlik Merkezi
    3.02.2020 19.03.2020 Gençlik Merkezi
    Zurna Eğitimi 2.01.2020 20.02.2020 Erzurum Kültür Derneği
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 10.10.2019 10.10.2019 Hem-Ana Bina
    2.12.2019 2.12.2019 Hem-Yoncalık
    22.01.2020 22.01.2020 Merkez Bina
    5.02.2020 5.02.2020 Halk Eğitim Müdürlüğü
    17.02.2020 17.02.2020 Halk Eğitim Mrk. Ana Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 28.11.2019 17.01.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    6.12.2019 27.01.2020 Okuma-Yazma
    9.12.2019 20.01.2020 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    13.12.2019 31.01.2020 Erzurum E Tipi Ceza İnfaz Kurumu
    23.12.2019 31.03.2020 Hem -Yoncalık
    23.12.2019 3.02.2020 Hem -Yoncalık
    22.01.2020 11.03.2020 Mümtaz Turhan Esmek-Mahallebaşı
    24.02.2020 3.04.2020 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    3.03.2020 21.04.2020 Sanayi-Esmek
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 2.12.2019 2.12.2019 Hem-Yoncalık
    23.01.2020 23.01.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 6.02.2020 Hem Ana Bina
    18.02.2020 18.02.2020 Hem- Ana Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 11.11.2019 6.12.2019 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    25.11.2019 20.12.2019 Açıköğretim Bürosu
    16.12.2019 17.01.2020 Mahallebaşı
    21.01.2020 17.02.2020 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    10.02.2020 20.03.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    4.02.2020 2.03.2020 Hem-Yoncalık
    10.02.2020 19.03.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 7.12.2019 15.12.2019 Tarım Ve Orman Bakanlığı 13.Bölge Müdürlüğü Erzurum Şube Müdürlüğü
    21.12.2019 5.01.2020 Tarım Ve Orman Bakanlığı 13. Bölge Müdürlüğü Erzurum Şube Müdürlüğü
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 16.11.2019 5.01.2020 Açıköğretim Bürosu
    8.02.2020 29.03.2020 Yakutiye Gençlik Merkezi
    Usta Öğretici Oryantasyon 16.09.2019 20.09.2019 Merkez Bina
    21.10.2019 25.10.2019 Merkez Bina
    11.11.2019 15.11.2019 Merkez Bina
    18.11.2019 22.11.2019 Merkez Bina
    9.12.2019 13.12.2019 Merkez Bina
    16.12.2019 20.12.2019 Merkez Bina
    6.01.2020 10.01.2020 Merkez Bina
    13.01.2020 17.01.2020 Merkez Bina
    20.01.2020 24.01.2020 Merkez Bina
    27.01.2020 31.01.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 7.02.2020 Merkez Bina
    10.02.2020 14.02.2020 Merkez Bina
    17.02.2020 21.02.2020 Merkez Bina
    24.02.2020 28.02.2020 Merkez Bina
    2.03.2020 6.03.2020 Merkez Bina
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 12.10.2019 12.10.2019 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    13.10.2019 13.10.2019 Hem-Yoncalık
    27.10.2019 27.10.2019 Hem- Yoncalık
    26.10.2019 26.10.2019 Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumu
    18.12.2019 18.12.2019 109.Topçu Alayı
    21.12.2019 22.12.2019 Kyk Abdurrahman Gazi Kız Yurdu
    19.01.2020 19.01.2020 Yoncalık
    2.02.2020 2.02.2020 Yoncalık
    1.03.2020 1.03.2020 Hem Yoncalık
    İlk Yardım 30.11.2019 8.12.2019 Yoncalık-Hem
    4.01.2020 12.01.2020 Hem-Yoncalık
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Guaj Boya Resim 19.10.2019 10.05.2020 Yakutiye Gençlik Merkezi
    Hüsn-i Hat 4.02.2020 5.05.2020 Gençlik Merkezi
    Resim Sanat Eğitimi 12.10.2019 27.06.2020 A.Ü.Atasem
    15.10.2019 29.01.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    16.10.2019 30.01.2020 Gençlik Merkezi
    19.10.2019 04.07.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    14.11.2019 16.02.2020 Kocatepe İlkokulu
    19.11.2019 2.03.2020 Alvarlı Efe Yurt Müdürlüğü
    25.11.2019 29.11.2019 Hilalkent 125. Yıl İlkokulu
    25.11.2019 1.04.2020 Hilalkent 125. Yıl İlkokulu
    21.01.2020 5.05.2020 İl Sağlık Müdürlüğü Toplum Ve Ruh Sağlığı
    3.02.2020 18.05.2020 Gençlik Merkezi
    6.02.2020 22.05.2020 Erzurum Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon Merkezi
    7.02.2020 27.05.2020 Gençlik Merkezi
    7.02.2020 6.05.2020 Erzurum H Tipi Yüksek Güvenlikli Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Tezhip 14.10.2019 05.03.2020 A.Ü.Atasem
    9.12.2019 29.04.2020 Toplum Merkezi
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Cam Süs Eşyası Yapımı 22.02.2020 26.09.2020 Kyk Palandöken
    Mozaik 16.11.2019 15.02.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Caza İnfaz Kurumu
    Seramik Biçimlendirme 13.11.2019 2.04.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Yetişkin-1) 18.11.2019 18.11.2019 Aziziye Belediyesi
  • Sosyoloji ve Kültürel Araştırmalar
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kutadgu Bilig Okumaları 8.12.2019 23.02.2020 Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şubesi
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Basketbol 12.10.2019 14.03.2020 Tevfik İleri Anadolu Lisesi
    21.11.2019 16.06.2020 Yakutiye Spor Salonu
    Boks Büyükler 11.12.2019 28.02.2020 Yakutiye Spor Salonu
    2.03.2020 2.06.2020 Yakutiye Spor Salonu
    Curling 2.12.2019 9.04.2020 Curling Salonu
    15.01.2020 5.07.2020 Curling Salonu
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Beden Eğitimi 20.01.2020 10.07.2020 B.B. Kadın Ve Engelli Birimi
    20.01.2020 10.07.2020 B.B.Kadın Ve Engelli Birimi
    Hentbol 12.10.2019 19.01.2020 Harput Kapı Anadolu Lisesi
    21.01.2020 4.04.2020 Harput Kapı Anadolu Lisesi
    Hokey (Salon Hokeyi) 13.01.2020 26.03.2020 50. Yıl Ortaokulu
    20.01.2020 2.04.2020 Gazi Ahmet Muhtar Paşa Ortaokulu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 16.11.2019 28.03.2020 Kyk Spor Salonu
    4.12.2019 7.09.2020 İbrahim Hakkı Erkek Yurdu
    4.12.2019 10.08.2020 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    6.12.2019 9.09.2020 Kyk Yakutiye Kız Yurdu
    20.02.2020 20.09.2020 Kyk Kazım Karabekir Erkek Yurdu
    Masa Tenisi (13-15 Yaş Grubu) 18.02.2020 19.04.2020 Gençlik Merkezi
    Masa Tenisi (16-18 Yaş Grubu) 16.12.2019 16.02.2020 Gençlik Merkezi
    Okçuluk 21.12.2019 15.02.2020 Kazım Karabekir Stadyumu
    17.02.2020 22.04.2020 Kazım Karabekir Stadyumu
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 4.12.2019 8.01.2020 Kocatepe İlkokulu
    10.12.2019 14.01.2020 Gençlik Merkezi
    13.01.2020 14.02.2020 Kocatepe İlkokulu
    Satranç 1. Seviye Orta Düzey Kurs Programı 7.12.2019 29.03.2020 12 Mart İlkokulu
    Satranç Okul Öncesi Kurs Programı 10.12.2019 9.06.2020 Erzurum Şehir Araştırmaları Kültür Derneği
    2.01.2020 11.03.2020 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 19.10.2019 05.01.2020 Cumhuriyet Anadolu Lisesi
    19.10.2019 05.01.2020 Sabancı Ortaokulu
    30.11.2019 29.12.2019 K.Karabekir Eğitim Fakültesi
    11.01.2020 9.02.2020 K.K. Eğitm Fakültesi
    15.02.2020 15.03.2020 Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Spor Salonu
    Voleybol 27.11.2019 17.02.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    30.11.2019 20.06.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    30.11.2019 21.06.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    19.02.2020 12.05.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    19.02.2020 12.05.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 19.11.2019 26.11.2019 109.Topçu Alay Komutanlığı
    18.11.2019 27.11.2019 Msb.55.Bakım Fabrika Müdürlüğü
    22.11.2019 5.12.2019 Erzurum E Tipi Kapalı Cik
    22.11.2019 12.12.2019 Erzurum E Tipi Kapalı Cik
    1.12.2019 18.01.2020 Mahallebaşı Esmek
    30.11.2019 29.12.2019 Açıköğretim Bürosu
    14.12.2019 12.01.2020 Mahallebaşı Esmek
    14.12.2019 12.01.2020 Yoncalık-Hem
    20.01.2020 25.01.2020 109.Topçu Alayı
    18.01.2020 16.02.2020 Mahallebaşı Esmek
    27.01.2020 11.02.2020 55. Bakım Fabrika Müdürlüğü
    27.01.2020 17.02.2020 55. Bakım Fabrika Müdürlüğü
    22.02.2020 22.03.2020 Mahallebaşı
    22.06.2020 27.06.2020 M.S.B. 55. Askeri Bakım Fabrika Müdürlüğü
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 2.01.2020 15.01.2020 Msb Erzurum Tedarik Bölge Başkanlığı
    Sıhhi Tesisatçı 15.10.2019 27.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 11.11.2019 18.11.2019 109.Topçu Alay Komutanlığı
    13.01.2020 18.01.2020 109.Topçu Alayı
    27.01.2020 1.02.2020 109.Topçu Alayı
    27.01.2020 3.02.2020 Erzurum Hava Meydan Komutanlığı
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 2.12.2019 6.12.2019 Merkez Bina
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A1 Seviyesi 14.09.2019 15.12.2019 Halk Eğitim -Yoncalık
    16.09.2019 23.10.2019 Hem-Yoncalık
    16.10.2019 25.11.2019 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    9.12.2019 29.01.2020 Gençlik Merkezi
    5.02.2020 24.03.2020 Gençlik Merkezi
    Arapça A2 Seviyesi 26.11.2019 9.01.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    7.12.2019 7.03.2020 Gençlik Merkezi
    21.12.2019 5.04.2020 Halk Eğitim Müdürlüğü
    İngilizce A1 Seviyesi 14.10.2019 15.11.2019 Yakutiye Gençlik Merk.
    12.10.2019 29.12.2019 Nurettin Topçu Bilgievi
    12.10.2019 29.12.2019 Yakutiye Gençlik Merk.
    12.10.2019 29.12.2019 Gençlik Merkezi
    16.10.2019 11.12.2019 B.B. Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    21.10.2019 14.01.2020 Erzurum E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    7.12.2019 1.03.2020 Hamidiye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
    10.12.2019 21.01.2020 Kyk Erzurum Kız Yurdu
    11.12.2019 22.01.2020 Nurettin Topçu Bilgievi
    3.01.2020 26.02.2020 Destek Hizmetleri Kadın Ve Engelli Birimi
    3.01.2020 5.02.2020 Gençlik Merkezi
    8.02.2020 17.05.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    17.02.2020 19.03.2020 Gençlik Merkezi
    9.03.2020 29.04.2020 Kyk Nene Hatun Kız Yurdu
    İngilizce A2 Seviyesi 18.11.2019 31.12.2019 Gençlik Merkezi
    6.02.2020 20.03.2020 Nurettin Topçu Bilgi Evi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 4.02.2020 21.04.2020 Gençlik Merkezi
    8.02.2020 18.07.2020 Hilalkent 125, Yıl Ortaokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 2.01.2020 14.02.2020 Gençlik Merkezi
    27.01.2020 13.05.2020 Yakutiye Gençlik Merkezi
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 19.02.2020 21.05.2020 Gençlik Merkezi
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Yardımcısı 15.10.2019 23.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    14.11.2019 13.02.2020 Aile Destek Merkezi
    25.11.2019 30.03.2020 Mahallebaşı Esmek
    10.12.2019 1.07.2020 Mahallebaşı
    Hafif Düzeyde Zihinsel Engeli Olan Bireyler İçin Çorba Yapımı 14.02.2020 29.02.2020 B.B. Kadın Ve Engelli Birimi