Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı kurslarına kayıt olmak ve kurslar hakkında bilgi almak için 0422 213 02 18 numaralı telefondan kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

İnönü Cad. Polis Evi Karşısı Sıtmapınarı YEŞİLYURT/ MALATYA adresinde bulunan Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 yılı itibariyle 187 branştan fazla kurs hizmeti vermektedir.

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 kurs listesi, telefon numarası, adresi ve diğer iletişim bilgileri sayfanın alt kısmında yer almaktadır.

MALATYA ilindeki size en yakın Halk Eğitim Merkezini öğrenmek için MALATYA HALK EĞİTİM MERKEZLERİ sayfasını inceleyebilirsiniz.


Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri

0422 213 02 18
0422 213 02 19
İnönü Cad. Polis Evi Karşısı Sıtmapınarı YEŞİLYURT/ MALATYA

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi'nde usta öğretici olarak görev yapmak isteyenler, gerekli belgeler ve koşullar hakkındaki bilgiye 'Usta Öğretici' sayfasından ulaşabilirler.

Yeşilyurt Halk Eğitim Merkezi 2019-2020 Kursları

İstediğiniz kursun alan başlığını seçerek daha kolay ulaşabilirsiniz.

  • Ahşap Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Boyama ve Vernikleme Elemanı 20.12.2019 7.04.2020 Beydağğı Gençlik Mrk.
    Ahşap Hediyelik Eşya Yapımı 11.03.2020 16.07.2020 1. Kadın Konukevi
    Ahşap Oymacısı 16.03.2020 6.08.2020 Sabancı Kültür Merkezi
    Ahşap Şekillendirmeci 17.12.2019 21.03.2020 Mabesam
    Ahşap Tornacısı 11.11.2019 09.06.2020 Malatya E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Sedef Kakma 2.12.2019 16.06.2020 Kendi Okulu
  • El Sanatları Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ahşap Yakma Tekniği (Pyrogravure) 15.01.2020 16.03.2020 Mabesam
    Atık Kâğıt ve Muhtelif Ambalajdan Aksesuar Yapımı 18.12.2019 31.01.2020 Mabesam
    Bebek Odası Hazırlama 10.09.2019 13.11.2019 Merkeze Ait Bina
    Bindallı (Üç Etek) 18.03.2020 7.08.2020 Somuncu Baba İhoo. 09.00-12.40
    Çeyiz Ürünleri Hazırlama 18.03.2020 4.06.2020 Melekbaba Semt Konağı . 09.00-14.10
    2.01.2020 27.03.2020 Merkez Bina
    Dekoratif Ahşap Süsleme 17.03.2020 9.06.2020 Mabesam 10.00-14.50
    Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama 2.03.2020 22.04.2020 Nihat Tecdelioğlu İlkokulu
    Dekoratif Örtü Dikimi 16.12.2019 17.01.2020 Merkez Bina
    Dolgu Oyuncak-Bebek Yapımı 11.10.2019 31.10.2019 Tecde Kültür Mrk.
    Ebru 4.02.2020 14.04.2020 Mabesam
    10.01.2020 4.04.2020 Beydağı Gennçlik Mrk.
    2.01.2020 6.02.2020 Merkez Bina
    Elde Kordon İşi Yapımı 27.01.2020 16.03.2020 Sağlıklı Yaşam Sitesi (Yeşiltepe)
    6.01.2020 24.02.2020 Okul Binası
    Elde Türk İşlemeleri 17.12.2019 10.03.2020 Hacı Bektaşı Veli Kültür Mrk.
    Eşme Kilimi Dokuma 3.12.2019 14.02.2020 Salköprü Semt Konağı
    Ev Tekstili Ürünleri Hazırlama 4.12.2019 7.05.2020 Konak Kasabası Eğitim Bilim Kültür Derneği
    3.03.2020 12.08.2020 Banazı İlkokulu
    4.03.2020 13.08.2020 Özal İlkokulu
    6.01.2020 11.06.2020 Okul Binası İçerisi
    2.01.2020 9.06.2020 Topsöğüt Yeşilkonak
    Geleneksel El Nakışları 15.01.2020 8.04.2020 Çukurdere Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri
    Halı Onarımı 3.02.2020 4.05.2020 Hacıabdi Mah.Nakkaş Sk.Güneş Apt. N:33
    Hazır Gereçlerle Yapılan Nakışlar 16.03.2020 6.08.2020 Turgut Özal Özel Eğitim Meslek Ok.
    Kağıt Rölyef Yapımı 15.01.2020 26.03.2020 Merkez Bina
    Kanaviçe Yapımı 19.11.2019 19.12.2019 Topsöğüt Yeşilkonak
    Karışık Örgülerle Dokuma Yapımı 16.10.2019 29.11.2019 Salköprü Mh. Belediye Semt Konağı
    Kırkyama 15.01.2020 26.03.2020 Esma Biltacı
    Ladik Halı Dokuma 4.02.2020 9.04.2020 Gündüzbey Yeşilkonak Kent Konseyi
    Makinede Aplike 11.03.2020 30.04.2020 Zaviye M. Kitabe Sk Furkan Apt.
    Minyatür Halı Dokuma 27.01.2020 5.03.2020 Ş.Engin Tilbaç
    Motif Çizim Teknikleri 27.01.2020 6.05.2020 Tecde Kültür Merkezi
    Mutfak Takımları Hazırlama 23.09.2019 05.12.2019 Merkeze Ait Bina
    Örtü Ve Minder Dikimi (Sandalye, Şezlong, Koltuk) 2.03.2020 29.04.2020 Ş.Gökhan Ertan Mtal.
    Perde Hazırlama 17.01.2020 7.04.2020 Hacı Bektaşı Veli Kültür Mrk.
    Salon Takımları Dikimi 27.01.2020 1.04.2020 İnönü Mh.Cihangir Sk.Fetih Sitesi.Sevgi Apt.
    25.01.2020 22.08.2020 Okul Binası
    Sanayi Makinesinde Türk Nakışları Deseni Hazırlama 18.12.2019 20.05.2020 Yeşilyurt Kuran Kursu
    Sepet Örücülüğü 15.01.2020 13.02.2020 Mareşal Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi
    Şiş Örücülüğü 11.12.2019 29.01.2020 Esma Biltacı
    Şiş ve Tığ Örücülüğü İle Oyuncak Bebek Yapımı (Amigurumi) 13.03.2020 3.06.2020 Çarmuzu Semt Konağı
    Takı Yapım Teknikleri 4.02.2020 10.04.2020 Mabesam
    Tığ Örücülüğü 2.12.2019 20.02.2020 Ş.Gökhan Ertan Mtal.
    Uşak Halı Dokuma 11.12.2019 14.04.2020 Şahnahan Yeşilkonak
    Yatak Odası Tekstili Hazırlama 6.01.2020 7.04.2020 Sabri Akdağ Kült.Mrk.
    18.03.2020 25.06.2020 Topsöğüt Karşıyaka İlkokulu .09.00-14.40
    Yörük Halı Deseni Çizimi 27.01.2020 9.03.2020 Okul Binası
    Zikzak Makine Nakışları 2.12.2019 18.02.2020 Nihat Tecdelioğlu İlkokulu
  • Yabancı Diller
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arapça A1 Seviyesi 19.10.2019 04.01.2020 Sümer İlkokulu
    İngilizce A1 Seviyesi 9.01.2020 11.03.2021 Kent Konseyi Toplantı Salonu
    6.01.2020 8.03.2021 Belediye Kent Konseyi
    6.01.2020 8.03.2021 Kent Konseyi Toplantı Salonu
    9.01.2020 11.03.2021 Belediye Kent Konseyi
    8.01.2020 3.03.2021 Kent Konseyi Toplantı Salonu
    7.01.2020 9.03.2021 Kent Konseyi Toplantı Salonu
    4.01.2020 22.03.2020 Sümer İlkokulu
    1.02.2020 19.04.2020 Konak Kasabası Ebks Yard.Derneği
    25.01.2020 29.03.2020 Okul Binası
    25.01.2020 12.04.2020 Okul Binasında
    İngilizce A2 Seviyesi 25.01.2020 10.05.2020 Okul Binası
    Mesleki İngilizce (Konaklama) 2.01.2020 12.01.2020 Çarmuzu İlkokulu
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 23.09.2019 26.11.2019 Merkeze Ait Bina
    Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 16.12.2019 28.04.2020 Merkez Bina
  • Elektrik-Elektronik Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arduino İle Programlama Ve Tasarım 21.12.2019 9.02.2020 Sümer Ortaokulu
    Robot Uygulamaları 4.01.2020 19.04.2020 Mabesam
  • Hayvan Yetiştiriciliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Arıcılık 1.02.2020 21.03.2020 Sınıf
    Sürü Yönetimi Elemanı 22.11.2019 10.12.2019 Sütlüce Mah. Merkez Sok. Sağlık Ocağı Yanı No:35
    Süt Sığırcılığında Sağım Hijyeni ve Sanitasyon 11.12.2019 17.12.2019 Sütlüce Mah. Merkez Sok. No:35
  • Yiyecek İçecek Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Aşçı Çırağı 27.01.2020 26.02.2020 Malatya E Tipi Cezaevi
    Aşçı Yardımcısı 16.12.2019 7.04.2020 Yeşilyurt Hem.
  • Spor
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Atletizm 21.11.2019 10.03.2020 İkiz Kuleler
    Badminton 3.02.2020 6.04.2020 Nureddin Zengi İlkokulu
    Basketbol 6.02.2020 20.05.2020 Mahmut Kömürkara Km
    4.01.2020 10.03.2020 Sümer İlkokulu
    Boks Büyükler 12.03.2020 13.06.2020 Beydağı Gm
    Boks Gençler (17-18 Yaş) 12.03.2020 13.06.2020 Beydağı Gm
    Budokaı-do (Beyaz Kuşak) 10.12.2019 8.09.2020 Bostanbaşı İlk.
    Dart Başlangıç Düzeyi 8.02.2020 31.05.2020 Esma Biltacı Km
    Futbol 3.02.2020 17.04.2020 Şh. Gökhan Ertan Ml
    16.01.2020 4.04.2020 Malatya Çocuk Evleri
    Futbol (10-11 Yaş) 25.01.2020 24.10.2020 Mesut Özil Sk
    4.01.2020 13.03.2020 Sümer İlkokulu
    Futbol (12-13 Yaş) 3.01.2020 24.07.2020 Tevfik İleri İmam Hatip Oo
    Futbol (8-9 Yaş) 25.01.2020 27.09.2020 Mesut Özil Halı Saha Kompleksi
    Hentbol 16.11.2019 23.05.2020 Yaşar Öncan Oo.
    Hokey (Açık Alan Hokeyi) 26.02.2020 11.06.2020 Yeşiltepe Sk.
    Karate (Beyaz Kuşak) 22.11.2019 18.03.2020 Özalper İo.
    Karate (Turuncu Kuşak) 8.12.2019 14.05.2020 Somuncubaba Oo
    Karate (Yeşil Kuşak) 25.02.2020 6.05.2020 Yakınhent İmkb İlkokulu
    Kick Boks Beyaz Kuşak 19.10.2019 29.02.2020 Mehmet Emin Bitlis İlk.
    Okçuluk 15.11.2019 15.02.2020 Şeker O.O.
    Satranç 1. Seviye Başlangıç Düzeyi 16.12.2019 31.01.2020 Sadiye Ünsalan Oo
    Satranç 1. Seviye İleri Düzey Kurs Programı 17.12.2019 31.03.2020 Malatya Çocuk Evleri
    Sporcu Eğitimi ve Gelişimi Temel Hareket Becerileri (Temel Düzey) 2.03.2020 21.04.2020 Muammer Şahin Zafer İlk.
    2.03.2020 22.04.2020 Şh Ahmet Şeker İlk
    2.03.2020 22.04.2020 Toki Bahar İlk.
    3.03.2020 29.04.2020 Levent İlkokulu
    2.03.2020 22.04.2020 Küllü Mağara Emine Üçkaç İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Yeşilkaya İlk
    4.03.2020 29.04.2020 Niyazi Mısri İlkokulu
    4.03.2020 24.04.2020 Alparslan İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Koru İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Cumhuriyet İlk
    3.03.2020 29.04.2020 Fatih İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Toki İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Bakımlı İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 14:00/16:00
    2.03.2020 22.04.2020 Hatunsuyu Palabıyık İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Şh Recai Vardar İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Süceyin İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Bent İlkokulu
    2.03.2020 29.04.2020 Yeniköy Abdurahman Settaş İlkokulu
    2.03.2020 22.04.2020 Gövük İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Şahnahan Kahramanlar İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Çarmuzu İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Şehit Konuk İlkokulu
    2.03.2020 22.04.2020 Erkenek M.Kemal İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Ali Nihat Bozatlı İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Beğüm Kartal İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Mahmudu Nadir Retan İlk
    4.03.2020 29.04.2020 Tepeköy Hacı Demir İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Pütürge Bölünmez İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Köklükaya İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 09:00/10:30
    2.03.2020 22.04.2020 Arapgir M.Akif İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Banazı İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Yağmurlu İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Güzelköy İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Yavuzlar Şehit Adem Keleş İlkokulu Çarşamba 13:00/16:00 Perşembe 11:30/13:00
    2.03.2020 21.04.2020 Örencik İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Yeşil Di,Lek İlk
    4.03.2020 29.04.2020 Öncü İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Boran İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Hatunsuyu Karaoğlan İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Yeşiltepe Ahmet Parlak İlkokulu
    4.03.2020 30.04.2020 Abdullkadir Eriş İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanyol Konurtay İlokulu Çarşamba Perşembe Cuma 11:00-12:30
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 14:00/15:30
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Nohutlu İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 11:00/13:00
    4.03.2020 29.04.2020 Hatunsuyu Çiçek İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Esenbey İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Pütürge Tepehan İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/16:00
    2.03.2020 29.04.2020 Ali Seydi Güldaş İlk
    2.03.2020 22.04.2020 Nihat Tecdelioğlu İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Ahmet Zeyneoğlu İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Esikli İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Hasan Varol 2.İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Fatih Hüseyin İlbak İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Sürgü İlkokulu Hafta İçi Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Fındık İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Erkenek Hürriyet İlkokulu 13:00/16:00
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Yolkoru İlkokulu Çarşamba Perşembe 11:30/13:00
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Kurucaova İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    5.03.2020 30.04.2020 Doğanşehir Gövdeli İlkokulu Perşembe 14:00/16:30 Cuma 09:00/11:30
    2.03.2020 21.04.2020 Selçuk İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Şişman İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Doğanşehir Yunus Emre İlkokulu Perşembe 14:00/15:30 Cuma 09:00/11:20
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Kapıdere İlkokulu Çarşamba Perşembe 11:30/13:00
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Söğüt İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/15:00
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Polat Vaiz Şahin İlkokulu Hafta İçi 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Yunus Emre İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    2.03.2020 29.04.2020 Fethiye İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Savaklı İlkokulu Hafta İçi Pazartesi Salı 13:00/16:00
    2.03.2020 21.04.2020 Yakınkent İmkb
    5.03.2020 29.05.2020 Darende Yenice İlkokulu Perşembe 14:00/15:00 Cuma 09:00/12:00
    4.03.2020 29.04.2020 Ziya Gökalp İlk
    4.03.2020 29.04.2020 Selahaddin Eyyubi İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Akçadağ Cumhuriyet İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Tatkınık T.Özal İlk.
    5.03.2020 30.04.2020 Darende Ayvalı İlkokulu Perşembe 14:00/15:20 Cuma 09:00/12:00
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanyol Koldere İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Balaban İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Elmalı Ayşe Küçük İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 22.04.2020 Hüseyin Gazi İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Aşağıulupınar İlkokulu Çarşamba 13:00/16:00/Perşembe 11:30/13:50
    2.03.2020 21.04.2020 Arguvan Atatürk İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Kurucaova Kölükkuyu İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/16:00
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Akova İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Karakavak İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanşehir Günedoğru İlkokulu Çarşamba 13:00/16:00 Perşembe 11:30/14:00
    2.03.2020 22.04.2020 Kadılı Şh Cumali Sancar İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Atmalilar İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Balaban Gökderen İlkokulu Çarşamba 13:00/16:00 Perşembe 11:30/13:40
    2.03.2020 29.04.2020 Hatunsuyu İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Nureddin Zengi İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Nurkuyusu İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Karabacak İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Ilıca İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/16:00
    4.03.2020 29.04.2020 Özalper İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Doğanşehir Kurucaova Kalecik İlkokulu Perşembe 14:00/15:30 Cuma 09:00/11:30
    2.03.2020 24.04.2020 Mehmet Akif İlkokulu
    2.03.2020 29.04.2020 Hasan Varol İlkokulu
    2.03.2020 29.04.2020 Şh.Polıs Okan Doğan İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Irmaklı İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 22.04.2020 İzollu İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanyol Gökçe İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/15:30
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Yeniköy İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/12:00
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Yeşiltaş Şehit Ali Gökçe İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/16:00
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    4.03.2020 29.04.2020 Darende Yukarıulupınar İlkokulu Çarşamba 13:00/16:00 Perşembe 11:30/13:40
    2.03.2020 29.04.2020 Atatürk İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Darende Karabayır Şehit Hamit Koçhan İlk Perşembe 14:00/15:30 Cuma 09:00/12:00
    4.03.2020 29.04.2020 Doğanyol İlkokulu Çarşamba Perşembe 09:00/11:20
    2.03.2020 22.04.2020 Tecirli İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Sürür Abdurahman Serttaş İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Pütürge Deredüzü Pazartesi Salı 13:00/16:00
    4.03.2020 24.04.2020 Beğüm Kartal İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Meşedibi İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 11:00/13:00
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Pazarcık Civan İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 14:00/16:00
    2.03.2020 21.04.2020 İbni Sina İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Reşadiye İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    3.03.2020 29.04.2020 Durucasu İlkokulu
    2.03.2020 29.04.2020 Güzyurdu İlkokulu
    2.03.2020 22.04.2020 Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Kozluca İlkokulu
    2.03.2020 29.04.2020 Fatih Fazıl Taşkın İlk
    2.03.2020 22.04.2020 Şh.Yüz.Ali Rıza İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Muhitttin Mumcu İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Gövdeli Karadut İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Songül Yakut İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Büyük Mah.İlk.
    2.03.2020 22.04.2020 Şehit Er Mehmet Sucu İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Şh Yunus Kıroğlan İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Mehmet Çelik İlk.
    2.03.2020 21.04.2020 Hasırcılar İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Kılıçaslan İlkokulu
    5.03.2020 30.04.2020 Darende Cumhuriyet İlkokulu Perşembe 14:00/15:30 Cuma 09:00/11:20
    2.03.2020 21.04.2020 Darende Nadir İlkokulu Pazartesi Salı 13:00/16:00
    2.03.2020 21.04.2020 Bostanbaşı İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Şh.Akgün İlk.
    4.03.2020 24.04.2020 Sadiye Ünsalan İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Kurucaova Kırkbayır İlk
    2.03.2020 29.04.2020 Yarımcahan İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Çolakoğlu İlk
    4.03.2020 29.04.2020 Yazıbaşı İlk
    2.03.2020 21.04.2020 Doğanşehir Ertuğrul Gazi İlk.
    4.03.2020 30.04.2020 Topsöğüt İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Hamidiye İlkokulu
    2.03.2020 21.04.2020 Pütürge Uzunkoru İlkokulu Pazartesi Salı 09:00/11:20
    4.03.2020 29.04.2020 Pütürge Pazarcık İlkokulu Çarşamba Perşembe Cuma 09:00/10:20
    2.03.2020 21.04.2020 Kıyıcak Yavuz Selim İlkokulu
    4.03.2020 29.04.2020 Konducak İlk.
    4.03.2020 29.04.2020 Bindal Hasanhışt İlk
    4.01.2020 20.06.2020 Beydağı Gm
    Taekwondo Beyaz Kuşak 10.02.2020 5.04.2020 Yakınca Meydan İş Merkezi Ata Sporları
    3.01.2020 3.04.2020 Konak Olimpiyat Klübü
    2.01.2020 3.03.2020 Konak Olimpiyat Klübü
    Taekwondo Kırmızı Kuşak 18.12.2019 12.02.2020 Abdülhamid Han Oo
    Taekwondo Mavi Kuşak 17.10.2019 13.12.2019 Abdülhamid Han Oo
    Taekwondo Sarı Kuşak 10.03.2020 12.05.2020 Konak Olimpiyat Sk
    Tenis (13-15 Yaş) 25.11.2019 5.04.2020 Turgut Özal And.Lis.
    Tenis (6-9 Yaş) 1.12.2019 11.01.2020 Ziya Gökalp İlkokulu
    Tenis 16 Yaş Ve Üzeri 12.10.2019 20.06.2020 Belediye Tenis Kortu
    Voleybol 25.01.2020 24.03.2020 Yakınca Sosyal Yaşam Merkezi
    22.01.2020 29.03.2020 Şehit Gökhan Ertan Ml
    17.01.2020 31.05.2020 Ziya Gökalp Oo
    Vücut Geliştirme ve Fitness 17.10.2019 24.12.2019 Şeyh Bayram Engelli Sm
    Wushu (Beyaz Kuşak) 22.11.2019 29.04.2020 Yaşar Öncan Oo
    Wushu (Yeşil Kuşak) 14.10.2019 12.03.2020 Biruni Ortaokulu
    Zihinsel Engelliler Özel Atletizm 4.12.2019 4.06.2021 Turgut Özal Özel Eğ.Mo
  • Ormancılık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Avcı Eğitimi 14.10.2019 22.10.2019 Tarım İl Müdürlüğü
  • Müzik ve Gösteri Sanatları
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bağlama Eğitimi (Bağlama Düzeni) 1.12.2019 4.07.2020 Yeşiltepe Semt Konağı
    18.03.2020 16.07.2020 Mabesam
    19.02.2020 17.06.2020 Beydağı Gm
    8.02.2020 9.07.2020 Şehit Ahmet Kocabay Km
    6.02.2020 20.06.2020 Özalper Semt Konağı
    5.02.2020 30.06.2020 Yeşilyurt Kk
    3.01.2020 28.04.2020 Hacı Bektaş Veli Der.
    4.01.2020 28.06.2020 Hacı Bektaş Veli Der.
    4.01.2020 8.08.2020 Gündüzbey Km
    Bendir Eğitimi 24.01.2020 17.07.2020 Malatya Sevgi Evleri
    Drama 25.01.2020 14.06.2020 Mabesam
    Gitar Eğitimi (Popüler Gitar) 1.12.2019 19.09.2020 Yeşiltepe Semt Konağı
    12.03.2020 20.08.2020 Çiğdem Tozkoparan Km.
    14.02.2020 11.06.2020 Yeşilşyurt Kk
    13.02.2020 26.07.2020 Topsöğüt Yeşil Konak
    8.02.2020 17.05.2020 Sabri Akdağ Km Hatusuyu
    6.02.2020 24.08.2020 Mabesam
    1.02.2020 5.05.2020 Dilek Yeşilkonak
    7.01.2020 29.05.2020 Konak Ksm
    7.01.2020 20.10.2020 Konak Ksm
    Keman Eğitimi (Batı Müziği) 3.02.2020 27.04.2020 Yeşilyurt Kk
    3.02.2020 27.04.2020 Mabesam
    25.01.2020 12.07.2020 Mabesam
    27.01.2020 17.04.2020 Mabesam
    Klasik Gitar Eğitimi 19.02.2020 22.05.2020 Mabesam
    23.01.2020 28.04.2020 Özalper Sk
    Ney Eğitimi 29.01.2020 8.05.2020 Yeşilyurt Kk
    Piyano Eğitimi 1 4.02.2020 27.05.2020 Yeşilyurt Kk
    16.01.2020 24.03.2020 Özalper Semt Konağı
    2.01.2020 10.03.2020 Mabesam
    Piyano Eğitimi 2 15.02.2020 26.07.2020 Yeşilyurt Hem
    Piyano Eğitimi 3 8.01.2020 16.03.2020 Çukurdere Mh. Çok Amaçlı Sosyal Tesis
    Ses Eğitimi 26.02.2020 13.05.2020 Yeşlyurt 2.Nolu Toplum Trsm
    Türk Halk Müziği Eğitimi Seviye-1 24.01.2020 21.04.2020 Malatya Sevgi Evleri
    Türk Halk Oyunları Adıyaman Yöresi 11.03.2020 7.06.2020 Gedik Gm
    4.03.2020 27.06.2020 Muhammet Al Clay Ss
    4.01.2020 27.06.2020 Yeşilyurt Hem
    3.01.2020 4.05.2020 Yeşilyurt Hem
    2.01.2020 11.03.2020 Yeşilyurt Hem
    Türk Halk Oyunları Artvin Yöresi 16.03.2020 14.07.2020 Yeşilyaka İlk
    Türk Halk Oyunları Gaziantep Yöresi 16.03.2020 12.06.2020 Yeşilyurt Hem.
    19.02.2020 14.05.2020 Selahaddin Eyyubi İlkokulu
    13.02.2020 31.05.2020 Şh İbrahim Tanrıverdi Al.
    20.01.2020 10.07.2020 Petrol Ofisi İlkokulu
    3.01.2020 26.03.2020 Malatrya Çocuk Evleri
    2.01.2020 24.06.2020 Begüm Kartal İlkokulu
    Türk Halk Oyunları Kahramanmaraş Yöresi Erkek Oyunları 5.02.2020 29.04.2020 Sümer Mesleki Ve Teknik And Lis.
    Türk Halk Oyunları Malatya Yöresi 1.12.2019 5.04.2020 Ömer Halisdemie Km
    16.03.2020 29.05.2020 Sümer İlkokulu
    16.03.2020 12.08.2020 Niyazi Misrı İlk.
    6.01.2020 7.04.2020 Mahmut Şahin Balarısı İlk.
    2.01.2020 11.03.2020 Sümer İlkokulu
    2.01.2020 28.04.2020 İbni Sina İlkokulu
    2.01.2020 29.06.2020 Fatma Aliye İmkb Lisesi
    4.01.2020 27.06.2020 Hasan Akbudak İmkb Lisesi
    Türk Halk Oyunları Osmaniye Yöresi 19.10.2019 05.04.2020 Sümer Ortaokulu
    Türk Halk Oyunları Şanlıurfa Yöresi 11.12.2019 1.02.2020 Topsöğüt Yeşil Konak
    Uygulamalı Tiyatro 14.03.2020 9.08.2020 Gedik Km
    4.03.2020 6.09.2020 Vali Galip Demirel Oo
    6.02.2020 22.03.2020 Nazende Sanat Derneği
    18.01.2020 11.07.2020 Mabesam
    16.01.2020 10.07.2020 Mabesam
    Yan Flüt (Batı Müziği) Eğitimi 5.02.2020 7.05.2020 Mabesam
  • İnşaat Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar Destekli Mimari Modelleme – Revit Geliştirme ve Uyum Eğitimi 3.03.2020 25.03.2020 Beydağı Gm
    16.01.2020 3.02.2020 Beydağı Gençlik Merkezi
  • Bilişim Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bilgisayar İşletmenliği (Operatörlüğü) 18.02.2020 6.05.2020 Merkez Bina
    18.02.2020 29.04.2020 Merkez Bina
    3.02.2020 17.04.2020 Yeşilyurt Kent Konseyi
    6.01.2020 19.02.2020 Merkez Bina
    6.01.2020 26.02.2020 Merkez Bina
    19.03.2020 16.07.2020 Polis Amca İho.
    16.03.2020 14.07.2020 Polis Amca İho.
    14.03.2020 11.07.2020 Polis Amca İho.
    Blok Tabanlı Robotik Ve Kodlama 4.02.2020 28.05.2020 Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi
  • Tekstil Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Bitim İşlemleri Operatörü 18.10.2019 11.03.2020 Somuncu Baba İmam Hatip Ortaokulu
    Çorap Desenci 15.01.2020 20.03.2020 Salköprü Mah.Akçalı Yapı Koop.A Blok
  • Seramik ve Cam Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Boyacı/Çini İşlemeci 14.10.2019 14.01.2020 Malatya E Tipi Kapalı Ceza Ve İnfaz Kurumu
    Çini İşlemeci/Çinici 22.02.2020 23.01.2021 Gündüzbey Yeşilkonak
    18.02.2020 17.06.2020 Gündüzbey Yeşilkonak
    6.01.2020 21.04.2020 Merkez Bina
    Dekorcu/Sır Üstü Dekorlamacı 27.01.2020 12.08.2020 Malatya Kapalı Ceza İnfaz Kurumu
    Seramik Biçimlendirme 14.12.2019 3.10.2020 Merkez Bina
  • Güvenlik Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği 24.12.2019 24.12.2019 Merkez Bina (Sadece Kurumda Çalışan Usta Öğreticiler İçin)
  • Bahçecilik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çilek Yetiştiriciliği 15.11.2019 18.12.2019 Sütlüce Mah. Değirmen Sok. Kurs Merkezi
  • Giyim Üretim Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Çocuk Gösteri Giysileri Dikimi 4.12.2019 28.02.2020 Tepeköy Hacı Demir İlkokulu
    Erkek Dış Giysileri Dikimi (Palto/Kaban – Mont) 18.03.2020 14.08.2020 Cevat Paşa Mah.Aile Sağlık Ocağı Üstü 09.00-12.40
    Giysi Tadilatçısı 11.03.2020 24.07.2020 Özalper İlkokulu
    15.01.2020 28.05.2020 Topsöğüt Akpınar İlkokulu
    7.01.2020 15.05.2020 Gündüzbey Yeşilkonak
    Kadın Dış Giysileri Dikimi (Ceket-Yelek-Manto-Kaban) 2.01.2020 7.05.2020 Gedik Mh.İslambey Sk.
    Kadın Giyim Modelist Yardımcılığı 6.01.2020 27.05.2020 Sütlüce Mah.Kuran Kursu
    Kadın Giysileri Dikimi (Düz Dar Etek-Kadın Pantolonu-Bluz-Elbise-Fantezi Elbise) 7.01.2020 28.04.2020 Cemal Gürsel Mah. Harika Sk.
    Kadın Giysileri Kalıp Hazırlama 21.10.2019 31.12.2019 Cemal Gürsel Mah. Harika Sokak No:8/1 Yeşilyurt
    Kadın İç Giysileri Dikimi (Badi-Atlet-Kombinezon/Jüpon) 12.09.2019 20.02.2020 Merkeze Ait Bina
    Kadın İş Giysileri Dikimi (İş Önlüğü-İşçi Tulumu) 15.01.2020 21.04.2020 Küllümağara Kuran Kursu Binası
    7.01.2020 13.04.2020 İfkad.Samanlı Mh. Çokamaçlı Sosyal Tesisleri
    2.01.2020 8.04.2020 Kuruma Ait Bina
    Kadın Korse Dikimi 16.03.2020 20.07.2020 Merkez Bina
    16.03.2020 15.06.2020 Merkez Bina
    Kadın Nikâh Kıyafeti Dikimi 27.01.2020 5.05.2020 Prestij Merkez Konutları
    Kadın Plaj Giysileri Dikimi (Plaj Elbisesi/Pareo-Şort-Mayo-Bikini) 11.12.2019 15.04.2020 Vilayetlere Hizmet Götürme Birliği Anaokulu
  • Kişisel Gelişim ve Eğitim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Diksiyon 25.01.2020 29.03.2020 Mabesam
    Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk 28.01.2020 11.03.2020 Mabesam
    15.01.2020 10.03.2020 Mabesam
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Lisans) Kurs Programı 1.07.2020 31.08.2020 Polis Amca İmam Hatip Ortaokulu Hafta İçi 09:00/15:00
    15.01.2020 16.04.2020 Sümer İlkokulu Hafta İçi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 14:50/19:30
    Kpss ye Hazırlık (Genel Yetenek-Genel Kültür Ön Lisans) 1.07.2020 31.08.2020 Polis Amca İmam Hatip Ortaokulu Hafta İçi 09:00/15:00
    15.01.2020 16.04.2020 Sümer İlkokulu Hafta İçi Salı Çarşamba Perşembe Cuma 14:50/19:30
    Kuran-ı Doğru Anlama Ve Tanıma 19.02.2020 31.03.2020 Topsöğüt Karşıyaka Mah. Eski İlkokul
    27.01.2020 20.03.2020 Konak Eğitim Kd
    27.01.2020 20.03.2020 Konak Eğitim Km
    16.01.2020 11.03.2020 Akranlar Rüya Kent Sitesi
    2.01.2020 12.02.2020 Konak Ksm
    2.01.2020 20.03.2020 Konak Ksm
    2.01.2020 4.02.2020 Melekbaba Km
    Kuran-ı Kerim (Elifba) Okuma 2.01.2020 16.01.2020 Topsöğüt Karşıyaka Eski İlkokul
    Kuran-ı Kerim Tecvidli Okuma 22.01.2020 12.02.2020 Topsögüt Karşıyaka Eski İlkokul
    22.01.2020 5.02.2020 Topsögüt Karşıyaka Eski İlkokul
    3.01.2020 24.01.2020 Samanlı Çok Amaçlı Tesis
    Osmanlı Türkçesinde Kolay Metinler 19.10.2019 30.11.2019 Merkez Ve Merkeze Ait Bina Hafta Sonu 09:00/13:00
    Osmanlıcada Türkçe Kelimelerin İmlası 7.12.2019 18.01.2020 Merkez Ve Merkeze Ait Bina Hafta Sonu 09:00/12:40
    Sağlıklı Beslenme 29.01.2020 19.03.2020 Bostanbaşı Arma Hayat
    Türk İşaret Dili 5.03.2020 25.04.2020 Konak Kültür Ve Sanat Merkezi
    4.03.2020 24.04.2020 Çok Amaçlı Salon
    7.03.2020 31.05.2020 Sınıf
    5.03.2020 8.10.2020 Konak Kültür Ve Sanat Merkezi
    25.01.2020 12.04.2020 Sınıf
  • Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Doğalgaz Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 20.07.2020 29.07.2020 2.Kara Havacılık Alay Komutanlığı
    29.06.2020 8.07.2020 Çakmak Kışlası
    24.06.2020 3.07.2020 Çakmak Kışlası
    Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 22.01.2020 7.02.2020 Altay Kışlası
    Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçisi 2.01.2020 17.01.2020 Tulga Kışlası
  • Metal Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Elektrik Ark Kaynağı 2.12.2019 20.10.2020 T.Özal Öz.Eğt.Meslek Ok.
    Temel Metal Şekillendirme Elemanı 5.02.2020 1.06.2020 Malatya E Tipi Kapalı Cezaevi
  • Pazarlama ve Perakende
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Emlak Danışmanlığı 29.01.2020 17.04.2020 Merkez Bina
  • Gıda Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Et İşleme ve Reyon Elemanı 21.01.2020 9.09.2020 Bostanbaşı Ksm
    6.01.2020 28.08.2020 Metpa Et İşleme
    6.01.2020 24.04.2020 Metpa Et İşleme
  • Aile ve Tüketici Bilimleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ev Hizmetleri 4.02.2020 13.04.2020 Yeşilyurt Girişimci Kadınlar Derneği
    Ev Yemekleri Hazırlama 21.12.2019 5.04.2020 Yeşilyurt Hem.
  • Grafik ve Fotoğraf
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Fotoğraf Çekimi 7.03.2020 31.05.2020 Mabesam
    4.01.2020 22.03.2020 Mabesam
    2.01.2020 6.03.2020 Mabesam
    Fotoğraf Çekimi ve Görsel Düzenleme 3.03.2020 2.06.2020 Mabesam
    Grafiksel Çizimler 16.03.2020 13.09.2020 Mabesam
    18.03.2020 28.08.2020 Mabesam
  • Sağlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Gıda Ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Eğitimi 13.06.2020 14.06.2020 Yeşilyurt Hem
    18.01.2020 19.01.2020 Merkez Bina
    4.01.2020 5.01.2020 Kuruma Ait Bina
    18.07.2020 19.07.2020 Yeşilyurt Hem
    İlk Yardım 26.02.2020 28.02.2020 Merkez Bina
    15.01.2020 17.01.2020 Merkez Bina
  • Din Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Hafızlık Hazırlık Eğitimi 3.02.2020 27.08.2020 Ahmediye Kuran Kursu
    3.02.2020 27.08.2020 Ahmediye Kk
  • Sanat ve Tasarım
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Kaligrafi (Güzel Yazı) 1 17.10.2019 02.03.2020 Yeşilyaka Ortaokulu
    Resim Sanat Eğitimi 5.12.2019 30.04.2020 Şehit Ahmet Kocabay Eğitim Merkezi
    16.03.2020 17.08.2020 Çiğdem Tozkoparan Kadın Kültür Merkezi
    10.02.2020 6.05.2020 Malatya Engelsiz Yaşam Merkezi
    25.01.2020 24.10.2020 Sanat Merkezi
    27.01.2020 21.04.2020 Sanat Sokağı
    25.01.2020 18.10.2020 Sanat Sokağı
    22.01.2020 6.05.2020 Oyuncak Müzesi
    25.01.2020 24.10.2020 Sınıf
    21.01.2020 17.06.2020 Sanat Merkezi
    13.01.2020 21.04.2020 Resim Atölyesi
    15.01.2020 7.10.2020 Konak Kasabası Eğt.Bilm Kültr.Sanat Ve Sosyal Yardımlaşma Derneği
    15.01.2020 7.10.2020 Sanat Merkezi
    6.01.2020 2.06.2020 Sanat Sokağı
    4.01.2020 15.08.2020 Sanat Merkezi
    Tezhip 12.02.2020 15.06.2020 Merkez Bina
    Yağlı Boya Resim 17.03.2020 26.10.2020 Sanat Sokağı
    12.03.2020 27.05.2020 Toplum Ruh Sağlığı
  • Kuyumculuk Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ocakçı 19.11.2019 4.12.2019 Yeşilyurt Hem
    Takı Çizimi ve Üretimi 17.12.2019 18.02.2020 Esma Biltacı Km.
    Takı Yapımı 8.12.2019 4.06.2020 Merkez Bina
  • Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi 16.01.2020 14.04.2020 Merkez Bina
  • Ulaştırma Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okul Servis Araç Sürücüleri Eğitimi 18.01.2020 2.02.2020 Merkez Bina
    Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi 7.12.2019 22.12.2019 Merkeze Ait Bina
  • Okuma Yazma
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Okuma-Yazma I. Kademe Seviye Tespit Sınavı 4.03.2020 4.03.2020 Merkez Bina
    5.02.2020 12.02.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 2.01.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe 7.03.2020 12.07.2020 Merkez Bina
    Okuma-Yazma II. Kademe Seviye Tespit Sınavı 5.03.2020 5.03.2020 Merkez Bina
    6.02.2020 13.02.2020 Merkez Bina
    3.01.2020 3.01.2020 Merkez Bina
    Yoğunlaştırılmış Temel Düzey Okuma Yazma Eğitim Programı 9.12.2019 10.01.2020 Şehit Engin Tilbaç Eğitim Ve Kültür Merkezi
    11.03.2020 21.04.2020 Merkez Bina
    13.03.2020 24.04.2020 Merkez Bina
    2.01.2020 26.02.2020 Merkez Bina
  • Muhasebe ve Finansman
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ön Muhasebe 17.02.2020 28.08.2020 Beydağı Gençlik Merkezi
  • İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Orman ve Kırsal Alan Yangınlarına Müdahale 3.03.2020 9.04.2020 2. Kara Havacılık Alayı
    Yangın Eğitimi Kurs Programı 27.01.2020 7.02.2020 2. Kara Havacılık Alayı
  • Hasta ve Yaşlı Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Öz Bakıma Destek Elemanı Eğitimi 17.01.2020 15.04.2020 Salköprü Semt Konağı
  • Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Saç Bakımı Ve Yapımı 3.03.2020 27.08.2020 Vali Dalip Demirel Oo
    26.02.2020 7.07.2020 Cezaevi
    Saç Sakal Kesimi 19.12.2019 24.02.2020 Kapalı Cezaevi
  • Ayakkabı ve Saraciye Teknolojisi
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Sayacı 21.10.2019 19.02.2020 Konak Ayakkabı Atölyesi
  • Tarım Teknolojileri
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Seracı 2.12.2019 30.12.2019 Gündüzbey Yeşilkonak Çok Amaçlı Salonu
  • Büro Yönetimi ve Sekreterlik
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Standart Türk Klâvyesi 18.07.2020 10.10.2020 Bt Sınıfı
    29.02.2020 10.05.2020 Bilişim Sınıfı
    8.02.2020 9.05.2020 Beydağı Gençlik Merkezi
    1.02.2020 12.04.2020 Bilgisayar Labaratuvarı
    4.01.2020 1.03.2020 Yeşilyurt Hem
  • Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi (Ortaokul) 30.12.2019 2.01.2020 Okul Salonu
    6.01.2020 27.01.2020 Okul Salonu
  • Öğretmenlik ve Öğretim
  • #Kurs İsmi #Başlangıç Tarihi #Bitiş Tarihi #Kursun Yapıldığı Yer
    Ücretli Öğretmenler İçin Özel Eğitim Uygulamaları 3.02.2020 24.03.2020 Merkez Bina